8 7 Haas houdt Sluiter in wachtkamer CS Schapers op 't matje gÉI 'Provet Izmir niet te koop' 1 Nepiunus: korte metten met Brno HÉ# Van Steen rap in Groci-Ammers Wie komt het eerst met de EPO-methode? Jalabert wint proloog Ronde van Zwitserland Van der Wolf en Den Braber op baan Van Uitert en Bos winnen K4-toemooi Eendjesrace uitgesteld Ingrid Langel wil met paard meer topprestaties leveren Handballers WIK totaal verrast door degradatie Rotterdams Dagblad Woensdag 16juni 1999 Door Hans van Houdt Groot-Ammers—Martin van Steen won gisteravond de wielerronde van Groot-Ammers. ï>e TVM-prof versloeg in deze, voor beroepsren ners en amateurs gecombineerde wedstrijd, Batavus-coUega Jan van Velzen. Jans Loeris, ook een broodrijder, verdiende mede door de vele premies, waarschijnlijk het meeste beleg op de boterham. In feite was het een vreemde koers, die de coureurs in Groot- Ammers het publiek voorschotel den.. Wie was gekomen om pu bliekstrekker Koos Moerenhout 'te zien schitteren werd aanvanke lijk in dat verlangen bevredigd. Met Martin van Steen draafde de - uit Achthuizen afkomstige Rabo- renner rondenlang voor het pelo ton uit. Op het moment echter dat zy die groep op een ronde achter stand leken te rijden, kwam een kink in de kabel. Koos Moerenhout zat al wat gek- - ke bekken te trekken, maar in- eens greep hij naar zyn maag. Kramp, vermoedelijk veroorzaakt door het harde werken rn de ron de van Oostenrijk. In het Alpen land had Moerenhout zich in vorm willen rijden, Zijn plaats voor de Tour is nog altijd niet ze ker. In plaats daarvan werd het hard werken voor Markus Zberg. Die gedane arbeid brak Koos Moerenhout, die zondag vertrekt in de Route du Sud, nu op. Hij M Woest Martin van Steen laten gaan, die tot zijn opluchting ver- «-'sterking kreeg in de personen van 'uüJans Koerts, zondag nog jjzer- "-sterk winnaar in Zeeuws-Vlaan- deren, en van Jan van Velzen uit Zoetermeer. In zijn eerste jaar bij •de profs was het de eerste keer dat Van Velzen zo in de spits reed. Dat deed hij met succes, al kwam in de slotfase nog een soort van ach tervolging op gang, waarbij ook Rotterdammer Michael van der Wolf was betrokken. Het kon de de koplopers niet verontrusten. In de slottonde reageerde Jans Koers niet op een ontsnapping van Jan van Velzen, die tot zijn verdriet op de streep Martin van Steen voor moest laten gaan. Het betekende na lange lijd ein delijk een overwinning voor de Brabander, die dit seizoen door TVM werd teruggehaald uit een r: Nümbergse 'formatjë.lM,J,Ik jben weer teruggenomen' omi in de J sprints Jeroen Blijlevens zo goed mogelijk van. vcior af, te. leveren," r. verklaarde Martin van Steen. „In het voorjaar ging het bestgoed. Ik zou het ook in de Giro doen. Was het daar goed gegaan, dan had ik een kans gehad om de Tour de France te rijden. Vlak voor de Gi ro werd ik ziek. Dat was flink ba len. Nu moet ik mij in kleine koer sen in vorm zien te rijden. Dan is een overwinning zoals hier best een opsteker." Bij de cyclo/veteranen versloeg Jaco Tettelaar medevluchter Rick Kryt. Het betekende de zevende zege voor de Vlaardinger. Door Hans Schelling Rosmalen Raemon Sluiter zit al een paar jaar in de wachtkamer van het internationale toptennis. De echte doorbraak laat op zich wachten. De 250ste plaats van de wereldrang lijst, verder wil hij maar niet komen. Ook met zijn optreden in de eerste ronde van het gras- toernooi van Rosmalen schoot de 21-jarige Rotterdammer maar weinig op. Hij verloor (7- 6, 3-6, 2-6) onnodig van de Duitser Tommy Haas en liet daarmee de kans op extra punten voor dt mondiale lijst lopen. „Ik ben er flink ziek van," treurde Sluiter, die evenals vorig jaar via de kwalificaties tot het hoofdsche ma van het Brabantse grastoer- nooi was doorgedrongen. „Het is duidelijk een gemiste kans, want er waren tegen Haas zeker winst kansen. Hij mag dan wel de num mer zeventien van de wereld zijn, op gras komt hij nog niet goed uit de voeten. Daarom is deze neder laag ook heel vervelend. Ik speel de laatste jaren juist heel goed op gras. Haas was dan ook een mooie tegenstander. Op gras kruip je toch dichter naar de toppers toe. Ik had het liefst tegen Yevgeny Kafelnikov uitgekomen, die heeft helemaal weinig ervaring op gras." De als eerste geplaatste Rus stel de de organisatie trouwens aardig teleur. Kafelnikov arriveerde maandagavond laat met de heli kopter in Rosmalen, trainde gis terochtend een half uurtje op het gras en meldde zich in een record tempo met blessure af. Kafelni kov lijkt steeds meer de 'Boris Becker van Rosmalen' te worden. Vorig jaar incasseerde hij een fik se som startgeld, waarna de huidi ge nummer drie van de ATP- ranking zich in de openingsronde gemakkelijk liet uitschakelen. De Rus beklaagde zich toen over de zachte baan die in zyn ogen veel te gevaarlijk was. Alle opschudding rond Kafelni kov zorgde ervoor, dat het speelschema flink door elkaar Raemon Slui ter geeft alles In zijn partij tegen Tommy Haas. FotoToussafntXJut- ters/ANP werd gegooid. Raemon Sluiter mocht tegen Tommy Haas op een achteraf baantje aantreden. De Nederlandse indoorkampioen van '98 produceerde in zijn ope- ningsgame meteen twee aces. Van enig spanning of krachtsver schil was totaal geen sprake. Ook in de noodzakelijke tie-break van de eerste set kwam de als vijfde geplaatste Duitser er niet aan te pas: 7-1. Er leek ook in het begin van de tweede set geen vuiltje in de lucht voor Rotterdams beste tennisser. Sluiter kreeg zelfs mogelijkheden op een 3-0 voorsprong. Het missen van die mogelijkheid betekende de ommekeer. „Die kans op een dubbele break zijn eigenlijk halve matchpoints. Haas had het zeker in het begin om de één of andere reden moei lijk op de baan. Gaandeweg kwam hij beter in zijn ritme." Het duel ging zodoende voor Slui ter als een nachtkaars uit. Slordig netspel op de belangrijke momen ten en een goed serverende Haas brachten de 7-6,3-6,2-6 eindstand op het scorebord. Goede vorm Kristie Boogert bevestigde in het bloedhete Rosmalen haar goede vorm van de afgelopen maanden. De inwoonster van Gud-Beijer- land rekende af met de als vijfde gerangschikte Ruxandra Drago- mir, de winnares van 1997. De Roemeense pupil van coach Flip van Betuw moest na het zesde matchpoint voor Boogert buigen: 6-3,4-6,6-3. Boogert heeft na diverse blessu res en een moeilijke privé-periode .een andere kijk op het tennis ge kregen. Na de dood van Menno Oosting, waarmee ze het ge mengd dubbelspel van Roland Garros won, is de blondine het spelletje anders gaan benaderen: „Dat heeft mij erop gewezen dat er ook andere dingen in het leven zijn dan tennis. Ik heb mezelf twee jaar gegeven, want ik weet dat ik beter kan. De plaats op de wereldranglijst (89ste, red.) waar ik nu sta is mooi. maar ik wil ge woon terug naar zeker de top vijf tig. Lukt dat niet, dan houdt het voor mij op aldus de Hoeksche- Waardse, die op Wimbledon de Amerikaanse Chanda Rubin treft. De Bulgaarse Lubomira Bacheva kon na twee sets haar koffers voor Wimbledon al inpakken. De speel ster van TV Halfweg uit Spijke- nisse, nummer 96 van de wereld, was niet opgewassen legen haar ervaren landgenote Magdalena Maleeva. Publiekstrekkers Richard Kraji- cek en Patrick Rafter liggen wel op schema. De Muiderberger deed tegen de Italiaan Davide Sanguinetti de nodige wedstrijd ritme op voor Wimbledon, waar hij in de eerste ronde de Noor Christian Ruud treft „Een baseli- ner. kan niet beter. Het was tegen Sanguinetti een nuttig partijtje. Op gras kun je alleen maar groei en als je veel wedstrijden speelt." Paul Haarhuis is na de 64,6-7,3-6 nederlaag tegen Patrick Rafter dicht bij een mogelijk val uit de top 100. „Al ben ik nummer drie honderd, ik geniet er nog te veel van. Bovendien was ik dicht bij een overwinning op de nummer twee van de wereld. Ik kan dus nog aardig mee." r/fiet$oëmómom aé Buröpa £iïp2 in Bmo gisteravond ^bégonnen met. een"heveh:trinings-zege op'ï gastheer Technika, Ï4-2. Wint- nende werper namens Neptunus Vwas van de Peppél, de grote f man in aanvallend opzicht aan-" gewezen slagman Ken Brauck- 4 mfller. De Nederlandse interna tional zette de Rotterdammers in dé eerste inning met een, grand slam-horr - Tin meteen op een geruststehende4-Q,voorsprong y' den eefiinning later ook Robert EénHoöm en Percy Isehkude bal over déhekkèlLbeidenmet één man op de honken. In de derde inning wérd het zelfs nog 10-0 voor dein de sterkste sostflLrg; ijkende bekerhouder, alvorens Hall iets terug deed riWnens de Öioisdüb.; Ook 'van z^thekklap profiteerde een teamge£x>t, Na vijf innings en bij eenT4-2 voorsprong wérd Van i op.de Keiiyel afgelost ;|R^nraerswaaI John HfüsovSky"'iorgdè" Vervolgens dathetduel tot zeveninnings be perkt bleef. L 0&14-1S-2 TBCBNÏKA_--m 100 0» «- 4-3 WerpenKsoitatea DOOB Tralnln*Xep- tim&K Rot van de Peppel (5) 2-1-4-ï, Mc Remmawaal(l) 140-0. Mn Hmwvsky (1) 1-1-0-1. Tectodka Bamo; Miaz 13) 1-2-9- Fökennr {4) 2-M-3. Homeruns Nepta- mis; Ken ËrauckmiHer, 1 inning (+3). Ro- bert Eenhoorn, 2e Inn. +1), Percy Isetiia, 2eiMu(+l>.T«6nIki;HaII,3einn.(+lX. nVan de FeppeL VerilccenMrra. Rosmalen De lucht tussen Richard Kraji- cek en bondscoach Michael Schapers is nog niet geklaard. De twee hadden gisteren een gesprek naar aanleiding van uitlatingen van de oud-speler in de Volkskrant Scha pers uitte kritiek op de voorbereiding van Krajicek en Siemerink op Roland Garros, waar beide Davis Cup-spelers vroegtijdig werden uitgeschakeld. „Het was een redelijk gesprek," zei Kraji cek, die echter vindt dat Schapers zich be ter kan bezighouden met het opleiden van de jeugd dan met het geven van interviews. „Ik moet hem maar op zijn woord geloven. Hij zei dat zijn uitspraken niet specifiek be trekking op ons haddenïk heb goede erva ringen met Schapers, maar na zo'n gesprek van drie kwartier kan ik niet meteen zeg gen dat alles weer oké is." Vandaag praat Schapers nog met het volle dige Davis Cup-team. Krajicek: „Het is prettig om nog één keer met de groep hier over te praten. Bovendien hebben we de verloren wedstrijd in Frankrijk nog raetge- evalueerd." Ook Paul Haarhuis is bij deze ontmoeting aanwezig. Hij voelde zich niet aangesproken door de uitspraken van .Schapers. „Het is wel raar dat een bonds coach via de pers communiceert. Hij kan ook gewoon naar ons toekomen als hij wat te zeggen heeft. Dit hoort niet." Parijs Kan het gebruik van EPO nog voor de Tour de France worden aangetoond, of is het wach ten tot het najaar? Er is een ware 'ratrace' op gang gekomen tussen wetenschappers: wie komt het eerst met een waterdicht systeem voor de op sporing van het beruchte dopmgprodukt, dat de laatste tijd voor zoveel opschudding zorgt in met name de internationale wielerwereld. De Franse professor Gérard Dine heeft gisteren op een medisch congres in Barcelona gezegd, dat EPO vanaf nu opspoorbaar is in het bloed, en dat het wachten slechts is op de au'torisatie van de sportwereld'. Dine heeft een methode ontwikkeld, waarin hij is uitgegaan van de gevolgen van EPO- gebruik. Hij heeft samengewerkt met collega on derzoekers uit Italië en Australië. Maar UCI-voorzitter Hein Verbruggen liet giste ren in Seoui weten, dat de wereldwielerbond vol ledig blind vaart op het onderzoek, dat momenteel in opdracht van de UCI in Lausanne wordt uitge voerd. „We zijn een heel eind, de afronding wordt verwacht in het najaar, maar voordat de onder zoekmethode echt kan worden geïntroduceerd, dient het aan alle kanten juridisch te zijn afge dekt" Verbruggen weet dat de Fransen dolgraag als eer ste met een waterdichte EPO-controle op de markt komen. „Maar," zegt hij, „er zijn nfij de laatste weken wel vijf nieuwe methodes aange reikt Iedereen wel graag met zyn kop in de krant De wetenschappers proberen over de ruggen van de renners publiciteit voor zichzelf te maken. Wy hebben besloten onze eigen weg te gaan; dat kost ons veel geld, maar daarvan weten wij zeker dat we niet door allerlei processeen onderuit kunnen worden gehaald." Overigens js het niet de organisatie van de Tour de France die kan beslissen over de uitvoering van een dopingcontrole. Die gebeuren in Frank rijk waarschijnlijk onder de bevoegdheid vatffle overheid. De UCI daarentegen wil de controles zelf uitvoeren. Solothum Wielrenner Laurent Jalabert heeflde proloog van de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Fransman was in de tijdrit over zes kilomer in So lothum acht seconden sneller dan zijn naaste bela ger Ekimov. Erik Dekker was met een gedeelde vijf de placts de beste Nederlander. De dopingverwijten aan rijn adres hebben Jan Ull rich niet ongemoeid gelaten. De winnaar van de Ron de van Frankrijk in 1997 moest liefst 22 seconden toegeven op Jalabert. Hij eindigde als 32ste. Tijdens de generale repetitie voor de Ronde van Frankrijk, die op 3 juli begint, klaagde de Duitser na afloop van de proloog opnieuw over pijn in de knie. Michael Boogerd en Leon van Bon legden de proiooB in dezelfde tijd af. Beide renners gaven 23 seconden toe op winnaar Jalabert. Rotterdam John den Braber en Michael van der Wolf zijn opgenomen in een baanselectie, die ko mend weekeinde diverse wedstrijden op de piste in Valencia rijden. Den Braber gaat koppelen metWilco Zuijderwijk en Van der Wolf doet mee in de ploeg achtervolging. Gaat alles goed, dan kunnen de Rot terdammers zich kwalificeren voor de Olympische Spelen in Sydney. VlaardlngenDe jeugdtennissers Joop Bos en Simone van Uitert van het Vlaardingse Holy zijn winnaar geworden van het K4- toemooi dat acht dagen lang op het complex van Holy is gehou den. In verband met het 25-jarig bestaan van Holy was het landelij ke jeugdtoemooi toebedeeld aan de Vlaardingse tennisclub. Voor de tennissers waren punten te verdienen voor de nationale jeugdranglijsten. De circa 170 kinderen kwamen uit alle delen van Nederland. Door het slechte weer konden een aantal partijen niet worden gespeeld. Bij de tennissers tot en met tien jaar zegevierde Joop Bos in de fi nale met 6-2,4-6 en 6-2 over Janie Ebbinghaus uit Den Haag. Bij de meisjes tot en met veertien jaar was Simone van Uitert in de fina le met 6-0,6-2 te sterk voor Andrea Nagel uit Beverwijk. Maassluis De eendjesrace van Excelsior Maassluis die 18 juni in de Vliet gehouden zou worden, is verschoven naar 4 september. De organisatie is tot het uitstel ovei- gegaan, omdat het Midzomer nachtfeest van 18 juni is afgelast. De eendjesrace valt nu samen met de kmdermarkt. Tips voor deze rubriek kunt u doorgeven san de sportredactie van deze krant, post bus 373,3100 A3 Schiedam. Be ^-rtredae- tie ls overdag telefonisch bfc jiaar on der 010-2732700 (fax MM265227) en in de Door Bas van den Berg WOENSDAG 16 JUNI ATLETIEK: 19.15 Halve Marathon, 5 en 10 km AV Fortuna. Vlaardlngen Sinds amazone In- grid Langel verraste met de natio nale titel in ZS-zwaar, staat de te lefoon niet stiL De paardenwereld is in vervoering geraakt van de getalenteerde Provet Izmir en komt met aantrekkelijke aanbie dingen. De 26-jarige Vlaardingse geeft echter geen krimp. „Provet Izmir is gewoon niet te koop," wimpelt ze alle vragen af. „Ik heb intussen de trainingen met Pro vet Izmir hervat in de Prix Saint Georges klasse waarin ik nu mag uitkomen. De kans is groot dat Provet Izmir op het NK in Weert in december ook een topprestatie zal leveren. De oefenstof is in ver gelijking met de ZZ-zwaar catego rie dezelfde. Alleen moet Provet Izmir bij de verplichte oefenstof meer pirouettes draaien." Ingrid Langel kan het nog nauwe lijks geloven dat zij door haar na tionale titel In de voetsporen van Anky van Grunsven is getreden. Aan de andere kant weet ze ook datje als amazone diep kan vallen als je toppaard niet presteert. Door ziekte van het paard Bonfire was Anky van Grunsven onlangs niet in staat de tiende achtereen volgende titel in de Prix St. Geor ges klasse te veroveren. „Je moet echt geluk hebben dat het paard op dat moment niet ver kouden is en in topvorm ver keert," zegt de Vlaardingse. „Bij mij was de situatie eigenlijk om gekeerd. Niet het paard, maar ik was geblesseerd. Drie jaar gele den ben ik gevallen en is mijn bekken scheef komen te staan. De laatste tijd heb ik veel gesprongen en heb daardoor weer last gekre gen. Kort voor het NK begon het zo op te spelen dat ik foto's heb la ten maken. De heb heel wat pijn stillers moeten slikken om kampi oen te worden, zo pijnlijk was het" Ondanks de handicap kwam In grid Langel overtuigend voor de dag met twee overwinningen. Al leen de jury lag tijdens het NK in 'Provet Izmir is een heel nuchter paard. Hij kijkt nooit ergens naar en heeft altijd hetzelfde en gelijk matige karakter,' prijst Ingrid Langel het paard waarmee zij kortgeleden Nederlands kampioen werdFoto N Iels van d er HoeverVRotterti ams Dagbla d Nijmegen een beetje dwars. Som mige juryleden hadden graag wat meer impuls van de Vlaardingse amazone gezien. Haar grote con currente Miranda Rongen, die tij dens de voorselectie ook als favo riete genoteerd stond, eindigde op een zesde plaats. Tot haar eigen verrassing legde Aïwiene Nuy met haar eigen fokproduct Box berger Farao beslag op de reserve- titel. Provet Izmir van Ingrid Langel is een langgelynde vos met zeer goede basisgangen. In het winter kampioenschap viel hij al op door zijn mooie manier van gaan. „Iz mir is een heel nuchter paard. Hij kijkt nooit ergens naar en heeft altijd hetzelfde en gelijkmatige karakter," prijst Ingrid haar vier voeter. „Hij leert snel en als ik op timaal geconcentreerd ben, kan hij mooie series springen. Ook voor zijn uitgestrekte gangen krij gen we altijd hoge punten." Langel trainde vroeger bij Bert Rutten, maar krijgt tegenwoordig les van Douwe Rinkes. „Door tijd gebrek is het voor mij onmogelijk regelmatig naar Hunsel te rijden om te trainen. De training by Rin kes bevallen me heel goed. Hij richt zich vooral op het los en soe pel maken van een paard." „Twee jaar geleden ben ik ge slaagd als instrucaice. Omdat ik geen paard had om mee te sprin gen, heb ik de dressuurkant ge daan. Izmir is mijn vierde natio nale dressuurpaard. Ik ben bij Die Flardingha Ruiters aan de Broek polderweg begonnen. Toen ik acht was, reed ik mijn eerste wed strijdjes op pony Speedy. Vierjaar later werd ik KNF-kampioen van het district Noord-Brabant/Zuid- Holland. Dat was een mooi af scheid van de ponysport. Ik weet nog goed dat het op een zaterdag gebeurde. Zondag was de pony verkocht en dinsdag kreeg ik een brief van de KNF dat ik mocht ko men trainen voor de selectie." Daarna stapte Ingrid Langel over op de paarden, „Mijn eerste paard was Zarthan, een zoon van Hu zaar. Ik weet nog dat hij bij myn verkiezing tot sportkampioen van Vlaardingen, twee jaar geleden, de lieveling van de avond was. Hij mocht mee naar het stadhuis en stond midden in de raadzaal. Aan alles was te merken dat Zarthan genoot van de belangstelling die hij kreeg van de Vlaardingse spor ters. Ik voelde zyn trots en zag het aan zijn oren. Ik heb Zarthan nog steeds, maar hij is inmiddels acht tien jaar. Voor het zware werk is hij niet goed genoeg meer. Ik heb er wel punten mee behaald voor de Prix St. Georges, maar hij raak te geblesseerd en bleek niet meer geschikt voor topsport. Nu doet een jong meisje ervaring methem op." „Ik vind dat jammer. Zarthan is mijn lievelingspaard. Kei is altijd de kunst voor trainingen of wed strijden het juiste paard te kiezen. Ik kan zo aan een paard zien of hij fit is. Het zijn net mensen, ze rea geren op dezelfde manier. Als je weinig aandacht aan je paarden besteedt, heb je kans dat ze bele digd zijn en zich van je aikeren." Vlaardlngen Handbalvereniging WIK is totaal ver rast door de degradatie van het tweede mannen team uit de tweede divisie regionaal, pe mannen dachten zich anderhalve week geleden op het veld in veilig heid gespeeld te hebben door Waibusg te verslaan, maar die overwinning is nietig verklaard. WIK had namelijk twee spelers opgesteld die niet speelgerechtigd waren. Deze overtreding levert twee strafpunten op en dat houdt in dat WIK degradeert naar de eerste klasse afdeling. Het slechte nieuws was eerder bekend bij concurrent Ventura dan by WIK Ventura was door de zege van WIK op Walburg kampioen geworden, maar het titelfeest bleek dus prematuur. Afgelopen zondag kort voor het duel te gen Hercules kreeg Vent'ra te horen dat het kampi oenschap toch nog niet bmnen was. Ineens moesten de Schiedammers vol aan de bak. Ventura won overi gens glansrijk met 23-19 en mocht zich toch nog tot kampioen laten kronen. Voor Michel Mooy, afgelopen seizoen spelend In WIK 2 en volgend jaar trainer van de eerste twee teams, kwam de straf en de degradatie als een donderdslag bij heldere hemel. „Officieel weet WIKnog van niets, maar ik hoorde het afgelopen zondag van mijn broer (trainer/coach van de mannen van Ventura, red.). Toch raar dat wij nog niet op de hoogte zijn gesteld van zoiets belangrijks." Mooy beaamt dat er twee spelers hebben meegedaan in het duel tegen Walburg die normaal niet spelen. „Het was voor ons een hele belangrijke wedstrijd. We moesten winnen om niet te degraderen. Daarom heb ben we die jongens van het eerste erbij gehaald. We wisten alleen niet dat we daardoor in overtreding wa ren. Anders hadden we het natuurlijk nooit gedaan. We hebben trouwens eerder deze competitie ook al een jongen mee laten doen die anders nooit meedoet, maar daar hebben we nooit iets van gehoord. Mis schien dat ze bij de bond nu beter hebben opgelet, omdat er iets op het spel stond, maar nogmaals, wy wisten niet dat het niet mocht." Het eerste team van WIK speelde dit jaar geen veld- handbal, omdat het in de eerste divisie van de zaal uitkwam en daar een enorm druk programma kreeg voorgeschoteld. Het zaalteam degradeerde en speelt daarom volgend seizoen ook weer op het veld, Mooy: „WIK 2 is nu op het veld gedegradeerd naar de eerete klasse afdeling, maar misschien neemt het eerste van WIK die plek wel in nu het ook weer op het veld gaat spelen. Dan moet WIK 2 nog lager spelen en ac teert het op een niveau waar 'Jan-pak-de-leuning- handbal' gespeeld wordt Echt zonde is dat, want het tweede heeft echt talent dat bewees de promotie dit jaar in de zaal naar de derde divisie wel."

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 4