10
'Veel baat gehad
bij extra lessen'
f199,-
f 299,-
LIBERTEL
Origineel handgemaakte naam
tcêx... fU.
Rotterdams Dagblad
Vrijdag 18 juni 1999
Roncaili Mavo
Rotterdam
Mavo:
JeroenvanAfphen, MkjueJ Mohamedijar,R3fl
Bachoe, Marieke Muider, Jeroen Been, Je
roen Berger, Mieke van der Berge, Aarti Ram
das, Reza Bidares, Maurice van Riet, Wineke
Bolter, Boriska Srajkwic, fficfcy Scboenma-
ker, Nanouk de Bruin, SanderCoenders, Gur-
pinder Singh, Isabel Smit, üseiotte Snuve-
rink, Maurice Faria, Bart Frcderiks, Amarjit
Tember, Raoei Gokoet, Sabtina van Va len, Je
roen de Graaf, Paul Vaughan, Erik van Veen,
CyrieHe Koogend oom, Monica VeWhuijzen,
Kevin Jacobs, Patrick Koning, Jolanda Ver
meulen, Esmee Kwantes, Ctwntal Winkel
man, Rene van Langevetó, Sven Voormolen,
Dee Dee Lauman, Rosalinds Vos, Wendy
Lecriner, Kevin van Wijk, Vanessa Ungsveld,
Koen van Zanten, Arjan Maaten, Michael var.
Zomeren.
Lucïa-Petrus Mavo
Rotterdam
Mavo:
Kaneez Al lab', Songl Anda, Evanildo Andrede,
Vanessa Arts, SihamEI Assati, Kataii na Aziro-
vfc, Raoul Baktawar, Senrwr Basak, Danny
Bax, Ouidan Benali, Erdem Bcyraz, idirzeu
Vieira, I lona Brito, AbduBa h EJmeli, Nryazi Ce-
vik, Mohammed Charbouch, SyMe do Rosa-
rio, Lizete da Cnc Bartxrea, Unda DanUs,
Charlie Dennen, Priscilla Donk, Tansu Erara-
baci, Youssef Fan's, Filomena Fortes, Wagas
kjbal, Emine Kknal, Debbie Laehchi, Reena
LachmansinghChung War Uu, Bisio Mend es,
Sandra Mendes, Michael Michel, Biljana Mi-
hl c, Ana Mikolcsvic, Sandra Miranda, Joao
MonteiroJulia Monteiro, Pa uia Nievaart Ce-
lesia Oliveira, Eddie de Pina Barreto, Marijke
Pi nto e Neto, Barba ra PrinsFatjma Ridouane,
Vanessa Saa Ordoez, Fazeem SaJeem, Sha
ron Saüons, Sua Schippers, Junhao Shu, Re
flate Speelmans, SonjaSteRo, Manuel Surez
Msroo, Ana Maria Tromp, Hufya Stbi, Bianca
van Warendorp, Dimitra Wielders, Cihan Ya-
man, Meliha Yiimar, Clement Zinhaget.
OSGUsselcollege
Capelie aan den Ussel
Atheneum:
Julie Bernard, Meelan Bul, Maarten
van Dijk, NatasjavanDuijvendljk, EriK
Duinkerken, Eline Frerfchs, Karlijn
Harmsen, Tineke den Hartog, Davinia
van Heusden, Conny Hillebrand, Ues-
beth Hillebrand, Tiffany Schmitt, Wll-
ma van Sounder, Jortnde Sprong,
Sylvia van der Stoep, Nick Tichelaar,
Jelle Vrancken.
Havo:
Mourad Aghris, Sophia Ahluwalia,
Kim Blokland, Michael Blom, Kjersti
Boonstoppel, Mathls Bout, Unda de
Bruin, Patrick Ducaneaux, An nel res
van den Ende, Robbert van Gamme-
ren, Ronald van Gerwen, Paul Go-
mersal lTom GroosCasper de Groot,
Anoek de Haas, Roland Hollander,
Claire Hulsman, Jeroen de Jong, Denn
Jublthana, Marco Kruijthof, Dianevan
Uenden, Melvtn Ligeon, Naomi Und-
ner, Sabine de Man, Michel van Meg-
geten, Kevin Priem, Kim de Ruiter,
Sietske van Schalk, Martijn van
Seters, Sebastiaan Snaauw, Man on
Soeters, Frank Somers, Guus Tas,
Hung Tran, Rikky Verloop, Duco van
Waardenberg, Carta Weg, Danitsja
van Winden, Raymond Wlskfe.
Mavo.*
Maarten Bakker, Nathalie Balm, Eric
Baptist, Leoni van Belzen, Mariska
Blitz, Unda van der Blom, Daisy
Bogard, Gabriella Campbell, Nancy
van Dorp, Usette dert Edel, Steve Fi
scher, Michelle Folkerts, Thomas
Fonville, Marvin Fraase Storm, Gialn
Fransman, Wendy Ganzeboom, Mar
lies Geiderbl om, AbimGibbes, Rachel
Held, Danny van Heusden, Arjan Hol-
temvan, Bianca de Hon, ErfkHulzlnga,
Danny Jongeneel, Ricardo Kamer
man, Frank Koning, Sandra Kuljpers,
Jimmy Lachman, Xavier Lamas-
Scheepere, Robert Lassoolj, Henk
Ungen, Ewald van Luljk, Anton Melj-
ers, Esther Michlelsen, Dennis van
Mourik, Eileen Nicasie, Pons van der
Niet,SanderOosterom, Danny Polak,
Sabrina Pujols Lebron, Dennis Rook,
Erik Roukens, Almir Saric, Kim
Schackmann, Claudia Scholte, Und-
sy Seip, Maarten van Steenveh, Karin
Vanca, Yuri Vellinga, Kim Visser, Ma
rijke de Vlaming, Stefan van VIlet, Jo
sé VóJIebregt, Roel Vuik, Coen van der
Waart, Sander Wlegmann, Brian Wis-
meyer, Sandra de Wolf.
Vbo:
Administratie: Nou ra Amrl, Milton
Blaaker,Rebecca Broekman, Manue
le Broere, Timothy Goos,AnnetHeidar
Marcel la van Heusden, Patricia Ue-A-
Uen, Yung San Lok, Charttal Mersel,
June Ofori, Alexander Pastrana, Su
zanne de Raadt, Dennis Raaphorst,
Debbie van Rest, Joyce Ruijs, Wendy
Snel, Mireilla van Straten, Natassja
Straver, Merray Swedo, Linda Veld
horst Brood-fbanketbakken: Wilmar
Boutestijn, Bas Bouwer, Kelvin van
Donkelaar, Jeroen Erlngaard, Christi
an Hussaarts, Manuel Knoors, Ronald
Reurink, Ken de Roodt, UmutSomay,
Romana Zwang, Eiectrotechniek:
Mohamed Ameziane, Raymon Berk
hof, Tommie Breda, Jeroen Heuvel
man, Vincentvan Kooij, Fïutger Kreuk,
Francois Linger, Kevin Lutbart, Denny
Pachéco Reynders, Remon van der
PiaaL Rossarro Pronk, Abdelhaiyd Sa-
lah, Gary Tjon. Koken/serveren: Mark
van Ardenne, Calvin Baker, Shirley
Beukers, Unda van Bezouwen, Bert
Braun, Daphne Gelderblom, Suendeii
Gerardus, Kevin Grundeler, Eric Hof-
steenge, Mariska den Hollander, Sa
brina Mastenbroek, Nathalie Meijer,
Mardgie Mercellta, Gitte Merle, Jack
son Rosario Uma, Guldo Plat, Peter
Smits, Maurice van der Spek, Angeli-
queStuiveoberg, Remon van der Vel
den, Michael Verheul, Nicky van der
Waal. Mode en kleding: Saskla de Ko
ning, Priscllia van Leeuwen, Zippora
van den Ouden, Equila Reed, Andrea
Warmerdam, Unda van Wens veen.
Mechanische technieken: Nelson
Apang, Kevin van der Bas, Ricky Boe
ren, Ron Breevold, Johnny Brussé,
Martijn Coors, Jelle van Dijk, Willem
Evers, Zé Fernandas, Erwin de Geus,
Martinus Gonzalez Orman, Christian
van den Hoek, Patrick Jansen, Fabian
Keeldar, Rody Koolhoven, Stephan
Kousbroek, Maurice Lammens, Mi
chael Latunf, Daniel Mees, Gwendo
lyn Meyer, MarcNakken, BartNoever,
Michael Noordegraaf, Arash Rameza-
ni, Richard de Rijk, Frank Schep, Da
niël Snelleman, Jeroen Sollie, Marcel
Speksnijder, Patrick Spelbos, Ray
mond Tency, Sebastian Verhoeven,
Joyce Wftmont, Sabrina van Zetten,
Elvln Zleldorff. Motorvoertuigentech
niek: Freek Baan, Rafik Ben Sa ad,
Rocky Gruilon Moronta, Boy Kemper
man, Dennis van der Ust, Jeroen Mei
link, Valentino Sairoredjo, Edward Sil-
lem, Ramon Tuinenburg, Edwin Ver
doold, Patrick Verwaal, Rick Visser,
Danny Vrijhof. Uiterlijke verzorging:
Bianca den Adel, Neomle Andeweg.
Sharon Arensman, Art] Chatterpal,
Patricia van Dalen, Jeroen van Dijk,
Rebecca van Dijk, Zafrana Fatehma-
homed, Kim Grootegoed, Laura de
Haan, Uane de Koning, Samira Kour-
Wt, Jolene Nelson, Chantal Nielsen,
Klmberiey Radder, Denise Schack
mann, Angela van der Stokker, Laura
van Terheijden, Mirjam Voldere,
Naoual Yekhtef. Verkooppraktijk:
Geert Alion, Chris Bans, Martijn Bo-
vendeert, Guido Burghoudt, Christi-
aan van der Ende, Cindy Hazebroek,
Marijke van Kralingen, Wendy Kuiper,
Chris Lagendijk, Stephanie Lakens,
Daphne van Neck, Michel Noomen,
Danny Schuitema, Souflane Tahtah,
Wencke Touburg, Martijn Verzijden,
Kevin van Vliet, Jeffrey van Vuuren,
Erwin Wisselaar. Verzorging: Luclen-
ne Akveld, Rianne Blijf even, Leonie
Broeder, NadiaChafchaf, Mireille van
Dams, Michelle den Dunnen, Nihal
Fawzi, Helen Kahsay, Nina Kars, Dest-
ré Kilp, Sadrlna Kloos, Ayca Kurt, WH-
helmina de Leux, José Lopes, Maurice
Meier, Mariska den Ouden, Rosallna
Pereira Rebola, Martha Pineda, Mar-
got Reljnterse, Patricia Rijsdijk, San
dra Rltskes, Suzy Specht, Natssja
Thoen, Evelien Vis, Vanessa Wig
mans.
CSG Willem van Oranje
Oud-Beijeriand
Havo:
Nathalie van Wensvwn, Peter de Geus, Ro
bert Reijerkerk, Marjoietn van deri Beig,Jenie
Boxman, Alwtn Diepenhorst, Jan van der
Hoek, Woutervanloo, Janneke van derSlulJs,
Sonja Vermel EHze Middelkoop, Winiam
Ncorthoek, Jacq ueline Stehouwer, Joeri Stig-
tw, Jaap Voflaard, Axel de Wilde, Mailou de
León, Roy Faientjjn, Anne Gunter, Rebecca
Nobel, Danlélie Taphoom, Peter Verschoor,
Dotf Winkster, Castjanka Achterberg, Christa
Kteiberg, PeterVoorstad, Thijs van Driel,llona
van der Glesen, Rozemarijn Moggré, Hester
Pijl, Emiel Reedijk, Wanne Scharloo, Maria
van der Sluis,.ErikStem, Susan van derVeen,
Ron in t Veld, Justin Zeilstra, Hilbert van Ben-
nekom, Merfyn van den Berg, Nathalie van Be
zel], Ingrid Blokland, Mirjam Boekhoud, Huib
den Boer, Evelien Boks, Jordi Bremer, Jeroen
Bruinink, Laura Bruins, Diedehk Brussaard,
JJtwrtot Sty Poifé Mvkh* xkk h«tr«cM voor 2oed*r voor-
M»kM«alnf Pripw fVxs! t» Orul-
•n zMtaatm MorbttoudM. PrQïtn nje inetucM BTW.
V
Alkmaar Almelo - Alphen a/d Rijn - Amsterdam i5x>
- Amersfoort - Apeldoorn Arnhem Breda - Den Bosch Oen Haag
Den helder Deventer Endhoven Groningen Goes Haarlem
Hengelo Hilversum Hoogeveen Leiden Leidsdiendam Maastricht
- Middelburg Nijmegen Roosendaal - Rotterdam (2xJ - Schiedam
- Tilburg Uden Utrecht Cx) Zaandam
komen
nog,' weet
Annemaria
Tromp. Foto
Niels van der
Hoeven/Rotter-
Naam: Annemaria Tromp
Leeftijd: 15 jaar
Klas: 4mavo
School* Lucia-Petrus Mavo
Woonplaats: Rotterdam
Vakkenpakket (eindcijfer): 6,8
Moeilijkste examen: „Econo
mie. Dit vak heb ik dan ook ais
enige op C-niveau gedaan, om
dat ik er altijd al moeite mee heb
gehad."
Makkelijkste examen: „Ik denk
Frans, maar dat komt omdat ik
half Spaanse ben en die twee ta
len heel erg op elkaar lijken."
Chislaine Burger, Wouter van Daalen, Dick
Dekkers, Mieke van Dijk, Joel van Dijkhuizen,
9s van Ettinger, Henk-Jan Fix, Lydia de Geus,
JannieGiSkes,Gert-Jan de Goeij, Sabine Ha
melink, Arthur Haringa, Yanick Heijnders,
Jolm de Heus, Sem den Hollander, Jan Joep
Horsch, Marinke Huzen, Rebecca van Ingen,
Annemarie Janssen, Gerard de Jong, Fieke
Jongeleen, Patricia Kooij, Jelle Kuiken, Vin
cent Lesierse, Marijke van der Mei;, Rogier
Molhoek. Cecilia Otto, Paula Poldervaart,
Martin Quaak,Arjo Ridder, CanySchep, Bart
Schuitema, Angellque van Steenoven, Johan
MartijnTenthof va n Noorden, Christine Vader,
Debby Verbaas, Lemart Verschoor, Dorien
Visser, Onno de Vries, Lennard Wijnmaalen,
Vincent Wols, Dsbeth van der Pols, Maritvan
der Pols, Arjen Naaktgeboren, Jeroen Snaaij-
er, Rutger van derZwanAnnet Baten b urg, Ju
dith den Besten, Sa rian Bouman, Sander Car-
ree, Peter van Driei, Brian Klingens, Uesbeth
de Koning, Marline Lukas, Marco Reedijk, Co-
ra Verkerk, David Nagel, Johan van den Berg,
Rob van Dijk, Bianca in t Veld, Marjolein van
den Berge, Hseramona Hollemans, Willem
Loeff, Lars de Visser, Renske Bijl, Marjolein
Boon, Johanneke Borst, Stefan Compeer,
Sandra Hoek, Lennart van Hoome, Willem
Kind, Gilbert Langerak, Erik Molendijk, Evert
Pegels, José VerschoorAlbert Vnk.
Penta College
CSG Angelus Merula,
Rotterdam
Mavo:
Eva Addmund, Mirjam Andemach, Robin An
ker, Esmeralda Baak, Ara Babakhanian, Berry
Bakker, M artijn BeenArth u r va n den Berg, J u-
d'ith van den Berg, Edwin Berkemeyer, Linda-
Berkhout, Mark Bevaart, Michael den Braber,
Irene van Bree, Irma van den Broek, Renate
Broemneuien, Cheryl Dnalgai^ansing, Debo-
ra Doff, Marsha Dorsman, Ja na Ebert, Wiets-
ke Elgers, Arnold vanErp, Gino Flem, Naomi
va n Geld e r, John van Geldere n, Daniel va n GIJ-
zen.Wim van Gijzen, Mieke vanGils, Miranda
van Gils, Nathan Gorsele, Ben van de Graaf,
Robbert de Graaf, Johan de Haan, MargotHa-
mann,Ruth HendriksBerendsen,GijsHessels
Roland Hilling, Remy van denHoek.Bartvan-
Hoeve, Reni Huibrechtse, Laura Hulselmans,
Patrick Uzendoom, Richard van der Jagt, Ar
jen Jansen, Priscilla de Jong, Ronald de Jon
ge, Arnold van der Kaa, Gerard van der Kaa,
Kevin de Keijzer, Murat KJvanc, Priscilla de
Klerk, Mariska Knegt, Peter Koojomans, Niels
Koot, Mirjam Koppenol, Saskiavén Kouteren,
Brand a van derKreke, H ugo Kriek, Jerry Lada-
geSifvia van de r LeedenJoyce van derteer,
Stacey de Leeuw, Danny van Leeuwen, Han-
neke Lems, Suzan Lems, Rick Lewis, Nicola
Lugtenburg, Michel Maat, Ineke van Marion,
Evelien Meijer, Sander Mekkeihott, Adinda
Mol, Joelle Mortier, Angelique Mulder, Cees
Nieuwenhuizen, Jaimie Nijp Marcel Nuis,
Cynthia Planken, JasperPoortvtiet, Linda van
Reeven, Arthur de Reus, Pascal van der Rey-
den, liona Roelse, Bart Roobd, Gianna Rum-
nit, Martijn Schermer, Jos Schokker, Jeanine
Siep, Roeland Sintmaartensdijk, NoraSlot-
boom ,H e nkva n der Stelt, Jeffrey Suykerb uyk,
Carola Troost, Samantha Velgersdijk, Karin
Vermeer, Carolien Versteeg, Marcel Verweel,
Pui May van Vessem, Chantal de Visser,
Dorien Visser, PaulaVonk, Mark van der Wal,
Iris de Werk, Mariana van der Westen, Rob
Wiek.SaskiaZuidmeer.
Havo:
Joan van Adnchem, Irene Baarendse, Unda
Bamhoom, Anouska van den Berg, Petra van
denBerg, Matthijs Berkelaar, Arno Bijl, Gert
Jan Bloem, ilka Blok, Melanie van Bochove,
Rogier vanBochove, Irene van Bodegcm, Leo*
nieke Boshoven, Michel van den Bovenkamp,
Karin Brans, Richardvan den Broek, Domini
que de Costa, Willem-Peter Dekker, Marcel
van Deursen, Arnold van Dijk, Martin Door-
duin, Rianne van Erkel, Leon Francois, Esther
ven Gelder, Mark van dc Grssf, Jenny Groene
wegen vd Weyden, Rory Groenewegen vd
Weyden, Hans den Hartogh, Sanne Heems
kerk, HarmHekerman, Ronald van den Heu
vel, Rudie Heykoop, Mirjam Hijgemann, Ma
riska Hofman, KoenraadHovens Greve, Ste
fan Huitirig, Sabrina Huizenga, Rachel Ize-
boud,Tessade Jong. Mirjam Jongste.Leonard
Judkins, Judith KalkhulsArcoKerstens, San-
der Kok, Astrid Kollaard, Ivita Kops, Artnema-
Mceste steun gehad aan: „Ik
heb veel steun gehad aan de bij
lessen die ik heb gevolgd- De do
centen hebben me goed bege
leid en dat heeft me enorm ge
holpen."
Examenfeest: „Een echt exa-
menfeest heb ik nog niet gehad,
maar ik heb het wel met twee
vriendinnen gevierd. De overige
feesten komen nog."
En nu verder met: „Sociaal Pe
dagogisch Werk, oftewel MBO-
SFW."
rieLand manArno Larooy, Marijke Leunge, Si
mone Luneburg. Annemieke van MartonSas-
kia Meijboom, Arjo van der Meijde, Arjan Mo-
ree, Niels Nederpd. Belia de NeefNathalie
Poldervaart, Piet vander Pols, Joyce Pronk,
Remco Ram Marco Rienks, Suzam» Rus
man Esmeralda Schoenmakers, HugoSten-
der, Danny TimmermansVanessa Veenhui-
zen, Paul Verheist Jan-WHIem Visser, San
dra Visser, Pieter-Basöaan v Voorten, SheT-
ley de Vos, Ilse van dei Waal, Roel de Waard,
Mermo Wiebes, Daniel WltstelnUnda de Wit
te, Jeroen 2evenbergen
Vwo:
Roy Baars, Patrick Bahnerth, Susanne Beijer,
Gerdlen van Eersei, Sijmen Euwijk, Usenka
van den He uvelBe n Keijzer, Sandor Klis, Kees
Koning, Mirjam van der Kooy, Tessa Koppert,
Hutch Lourens, Marjolein Meerkerk, Brigitte
Meuter, Patty Nicolaas, Bobby Odijk, Ruud
Pekema, Gerben Putte r.Yudi Quak,Anoescri-
ka de Regt, RalfSmrt,MarcelTotenaar,Joella
van Velzen, Jan Robbert Wimmenhove.
Ctiarles de Foucauld
Spijkenisse
Mavo:
Fabienne Ashruf, NadiaBa kafiCa rol ineBeer-
lage, Claudia Behrmann, Sandra Berkhout,
Ruben de Bfoeme, Pamela Gierveld, Martijn
de Groot,SaskJaHeijboer, Verona KJuijtmans,
Maurice van der Kooy, Jeffrey Kouwenhoven,
Talitha van Kralingen, Els Kuchler, Kevin van
Leijden, Mark Melsner, Hoangren Nguyen
ThanhM ark Poppela arsKristel Rambat, Roy
Scholte, Uzzy Schüller, Rakesh Soekhan,
Bastiaan van der Velden, Krista Venderbos,
Femke Verhoeven, Patrick Voogt, Debora van
Wijnen,
Krimpenerwaard
College
Krimpen a/d Ussel
Mavo:
Wouter Berg, Bs Berk, Marijn fleunk, Chris
van der Blom, Walter Borsje, Steven Bos,
Wendy Cheung, Stefan Couwenberg, Bianca
van Qswijk, Franka Fassotte, Arjan Goedhart,
Glenn van Halm, Thomas Hardie, Mascha
Koenders, Arthu r de Kok, Maa rten Langed ijk,
Steven Leentvaar, Derek Meeng, Bianca
Mudde, SjorsPetere,Tamara Pigmans, Fenna
Roiloos, Bas Rooijakkers, Susanne de Ruiter,
Jos Snel, Mark Spierenburg, Linda van Weel
de, Esther Weerdmeester, Christian Wever,
Susanne van Wijnen, Alexander Winnubst,
Jorrit Zwart.
Havo:
Francis Bal, Elise Bergsma, Chantal den Bes
ten, Fleur Blanker, Erwin Boudestijn, Christi-
aanvan Dam, Marijke Dobbelmg, Mirjam van
Eesteren, Meraj Elschot, Christine Groene-
veld, Henk Haag. Wouter de Haard, Laura
Heijkoop, Anita Hendriks, Christiaan Heuvel
man, Renske Hofiand, Martijn Hordijk, No
Houtzager, Jantien Jonkheijm, Niels Kool
mees, Yorick La nkhorst, Jasper van Leeuwe n,
Eiiza loedeman, Tamara Luyten, Ren de
Mooij.AnneNeven,DaniëlleOlijerhoek,Ciska
Olthof, Eric OverWift Vaupel Klein, Sjaak Pe
ters, EgbertPippel, Vincent vanderPtaat, Joy
ce Ponne, Richard van der Pool, Marjolein
Roelanis, Miranda Saveur, Dieuwertje Schol
ten, Brenda Slikkerveer, Sander Slikkerveer,
Raimond Smith, Beur Taffijn, Robert TrovatO,
Chantal van der Velden, Simone van Velzen,
Gijs Verbeek, Rogier Vergeer, Darja Verhoe
ven, Marije van 'tVeriaat, Linda Visser, Natha
lie Vlug, Martijn vander Voorden, Bob Vos, Jo-
die de Vroege, llona van Wagemngen, Karin
Weste rhof, Ren Wi gmans, Saskia van Wijnen,
BjömZierts.
Atheneum:
Paul Blonk, Dennis de Bode, Robert Oorvers,
Steven Kol, Hans Krouwel, Joost Roorda, An
nemieke Schipper, Hielke Schouten. Menno
van der Sluis, Anton van Veghel, Natalie in 't
Veld, Aiex Verhagen, Sem Zilverberg. Sander
Zwang
Gymnasium:
Daan Huizer, Maarten Janssen, Judith de
Jong,Vïka Koblenko, Jessica de Ridder.
Regionale Scholenge
meenschap 'Hoeksche
Waard',Oud-Beijerland.
Locatie Hoefsmid
Gymnasium:
Patricia van der Beek, Mandy Barend-
regt, Femke Brouwer, Leonie van
Duuren, Mariieke Fiere, Amber Ley-
dens, Miranda van Tilburg, Dorien
Varin,
Atheneum:
JelmervanAst.JosvanSijsterveld, Bi
anca Breure, Lobke Brouwer, Martine
Brouwer, Nathalie Degenaar, Jolanda
Diepstraten, Almer Dumont, Leonie
van Duuren, Piet van Everdingert,
Dennis Faas, Jochem Gouweloos, Da-
vedeGraaf, Robbie Hagelstein, Sylvia
den Held, Tom van Heiriert, Kim de
Hooge, Hans IJzerman, John Kraak,
Leonie vander Kuij, Guido Lafeber, Er
ik van Langelaar, Fiaimon Leeuwen
burg, Susan Meijer, Antje van derNef,
Matthijs Nleuwveld, Johan Nitters.Jo-
ni Pols, Ronald Quist, Ardine Reedijk,
Geert van Riemsdijk, Nanette Schip
pers, Vincent van der Sluis, Henry
Stoutjesdijk, Terry Strooband, Viktor
Stunnenberg, RutgerTlmmer, Marton
Timmers, Marijn Verkerk. Marco van
de Werken, Bart Winkelhorst, Martijn
van de Woerdt. üeke Wolfs, Frank de
Zwart, Egon Zwets.
Havo:
Jeroen Aalbers, AndrewAlihusain.An-
ne-Marie Baan, Robin Baas, Ralph
Barbier, Marianne Barends, Davy
Bender, Michelle Blanker, Maarten
Blom, Marianne Boer, Diego Bos, Si-
moneBouman, Kirsten Bouwer, Bette
Cats hoek. Ka tja Catshoek, Keman
Chong, Remko van Daalen, Carola
Dlckhoff, Leonie Dries, Wouter van
Duij ven voorde, Fiona Fortuin, Ri
chard Franken, PieterGoosens, San
ne Gorissen, Marjolein van 't Hof,
Pjotr Hoogendoom, Monique van
Hulst, Jacco Jeelof, Sjoerd Kefzer-
waard, Marijke Kienhuis, Annet de
Koning, Anne-Wil de Koning, Kitty de
Koning, Roy de Koning, Patrick Lam
mere, Michelle van Leest René Leeu-
wenburgh. Marieke Lelieveld, Jo
chem de Leng, Daniël van der Unden,
Marlt Lultwieler, René de Man, Aart
Maris, Francien Maris, Jeroen Meer
man, Bauke Mol, Femke Mudde, Pas
cal Nagtegaal, Rick van Opstal, Rem
co Oversier, Erik Pover, Remi van
Prooyen, Richard Ras, Ilse Reedijk,
Esther Rovers, Francois de Ruiter,
Natasja Sc bellaars, Susanne Schen
kels, Arnold Schep, Koen Schippers,
Bertus Schmidt, Elise Schoonhoven,
Robbert Smit, Marije Stenstra, Marti
ne Stokman, Amanda van der Veer,
Jeroen In't Veld, Nleck Veldhoen, ün-
da Verflagen, Martin Versnel, Bennie
Visser, Bas Weeda, Carlo Weijere,
Thijs Welter, Christine Wensing, Mar-
Jolijn Wesdorp, Vanessa Westhoff,
llona van Woensel, Jessica van der
Zande.
Mavo:
Frank Annotee, Kim Beljer, Monique
van den Berg, EJwtn Bockstael, John
Boet Bianca Brouns, Marvin de
BruijnTo sca Dekkers, Hossel Delwei
Cindy van Dongen, Iris Droppert, Eck-
ard Dumont Dirk'vanEIJk, Saskia van
EnkhuIjzen, UIIIan van der Gaag, Pe
tra Geul, Erik van der Glesen, Edwin
Glansbeek, Lodle Glimmerveen, Ro
nald Goossens, Simone van der
Grond, San Sa Guaouzi, Rilana Hage,
Patty Hoek, Monique de Jong, Martijn
de J ong, Vl ncent de Jong, Selena Kap-
teln, Carlein Koppejan, Jos Kott-
mann, Marjolein Kuipers, Jeroen Kur-
vlnk, Ur.ür, 1 Jgtenburg, Dennis Meij
er, Judith Mutjer, Jacco van Moorsei,
Selma Mudde, Erik Notenboom, llona
Osseweljer, Cees Jan van Pelt San
dra Peters, Karin Reedijk, Denise van
Reeuwijk, Simon Roünans, Edwin
Schellevis, Patricia Schermer, Susan
Schrijvers, Meike Sloover, Michael
Smits, RenéSundermeijer, RenéTijs,
Elvira vanderToom, Patricia In 'tVeld,
Bettina Verrijp, Lilian de Vries, Stefan
van der Waal, Peter Waardenburg,
Marcel de Werker, M areel van Wielin
gen, Mirjam van Wijk, Mendy van
Wijngaarden.
Locatie
Koninginneweg
Afd. Verzorging: Angela Berg, Mar
leen Groenen berg. Patricia Groene-
weg, Hanneke van Helnsberg, Patrick
Hollander, Anita Mulder, Jessica van
Ruiven, Mijke Spruit Richard Veld
man, Nancy van Voorst tot Voorst, Sa-
manta Blok, Marieke Bockstael, Cin
dy Bos, Annemieke Bosch, Dlane Bur
ger, Ellen de Jong, Anlta de Jongste,
Angelica van Leenen, Jolanda Moten-
dijk, Claudia van Oort, Laura van Put
ten, Cindy van de Ree, Steven Rijk-
hoff, Corina Roggeveen, Wianne
Schilstra, Rianne Spijkers, Patrida
van der Velden. Afd. Bouwtechniek:
Patrlckde Haan, Martin van der Meer,
Koen van der Naald, Frank van der
Vaart, Leon Velthuizen, JanWols, Wil
lem Groene weg, Goudswaard. Ron
nie den Hartog, Pepijn ten Hout, Pa
trick Ista, Kevin Mouthaart, Mehln
Neder!of, Benny Verhagen, Dennis
van Zeist, Jeroen de Baat Mark van
der Heiden, Leo Metz, Kees den Ou
den, Tristan de Vos. Afd. Metaa/tech-
nlek: Arwin Andeweg, Mario van den
Heiligenberg, Stephan Buist Ray
mond Klein, Barry van der Velden,
Alex Groenenberg, Remy Holleman,
Alexander Schreuders, John van der
Wulp, Wim Zegel, Afd. Voertulgen-
techn/ek; Martijn Baas, René de Baat,
Sjoerd Barendregt, Simon van den
Berg, John Grauss, Robert Groene-
weg, NicoGroetelaere, Danny Keizer,
Stefan Meijerink, Andrew Sluis, Dan
ny van der Stel, Dennie van der Vel
den, Dennis de Vos, Jacco Houben,
Arnold Jongkoen, Mark van der Un
den, John Quist, Arjan Sanders, Ma
rien Vermeulen, Dave Welj, Afd. Elek
trotechniek: Morad Cheïkb, Rob
Hoenderop, Heine noord. Stefan
Lambillion, Ronald Notenboom, Ger-
ben van der Pligt, Reinhard Quéré,
Johnny Bons, Michel de Bruin, Marcel
den Hartigh, Maarten Polderdijk,
Wouter de Vries, John van der Wulp,
Paul van der Zanden.
Wartburg College
Locatie Guido de Brés, Rotterdam
Mavo:
AdamvanAsperen, Bastiaan Baan, Ti
neke Barendregt, Benjamin van
Beek, Dyon van den Berg, Linda Best
man, Jo-Anne Bijl, Esther Bikker, Rei-
nler van Binsbergen.ThijsBom, Willie
Boolj, David Brandhorst, Albert
Brandhorst, Frank Broekere, Jan Bul-
zer, Pauline Collée, Annerieke van
Die, Ruben Domenie, Martine van
Drunen, Usette Dubbeldam, Dirk-Jan
van Elzelingen, Frans Engeibracht,
Frans van Erkel, Lenneke Euser, Arjan
van Gent Arjette van der Glessen,
Wilbrecht Giljam, Margreet van der
Glas, Martin Goudriaan, Lianne Haar
ing, Johan Havelaar, Ronald vanHerk,
Jeanet van den Heuvel, Cor Hoek, Els
van der Hoeven, Anne Hollaar, Willie
Hollemans, Jacco de Jong, Willem de
Jong, Gerteke de Jong, Marieke de
Jong, Carin de Jonge, Jan de Jonge,
Arend Kamp, Willemieke Kamp, Phiii-
ne Klaassen. Willeke Kleinjan, Wllie-
mien Klippel. Corine Klok, Marteen
Koedood, Willem Kok, Ezra Kooiman,
Petra Kooiman, Marianne Kooy, Ma
riska van Kratingen, Jan Willem
Kroesbergen, Peter van der Kuljl,
Marleen Kuiper. Usette Lagendijk,
André Lagendijk, Marleen Lagendijk,
Lennart van Leenen, Kees de Leeuw,
Hao En Looi, Corina 't Mannetje, Dian-
ne Manteau, Lenno Melissant, Leen-
dert Mijndere. Judith Mijnders, Jacoll-
ne Molendijk, Arjan de Mooij, Peter
Mourik, Bas Mou-
rits, Bert Mounts,
Lennert van Muijl-
wijk, Lij da van
Muijlwijk, Suzanne
Mulder, Kees Or-
gers, Heieen van
Pelt, Anton van
Pelt, Jolenne Plat-
teel, Remco van
der Pol, Jan Willem
van der Pol. Bas-
tiënne van Proólj-
en. Anita Quist, Da
niël van Rijswijk,
Peter van Rikxoort,
Wim Roepert.Jaco
Roukens. Herbert
Schaap, Jan
Schneider, Heieen
Sekeri5, Peter
Smits, Amerens
Snoei, Erik de
Snoo, Monica van der Spaa, Joukje
Stok, Jeroen Stolk, Dineke Tertouw,
Conrie Velthuizen, Nicole Velthuizen,
Willem Verbaas, Heieen Verhoeve,
Johan Verloop, Marlëtte Verwaal,
Breda; Sjoerd Visser, Tim van der
Vlies, Petra VI ietstra, Nico Vonk, Roe
lof de Vos, Ellende VreugdEsther van
Vuuren. Uneke Walhout, Esther van
Wijk, Wilma de Wit, Arie van der Wulp,
Martin Zevenbergen, Ronald Zoete-
weij, Gertvan derZwaan, MartlnZwei-
stra.
Havo:
Diana Aantjes, Ellze Adriaanse, Aris
Annlnga, Cora Hen van Beek, Trude
van Beest, Maaike van den Berg, Cor-
né van den Berg, Margritta van den
Berge, Geertje Bil, Relnier Blijleven,
Germa Blom, WlIke Blom, Peter den
Boer, Arco de Bonte, Lennart Bos-
schaart, Leontien de Braai, Rlejanne
de Bruin, Uesbeth Brussaard, Gerrit
Jan Bunt, Jan neke aements, Nico
Comet Helma van Dam. Eline van
Dam, Deborah Damsteegt, Carin
Dee len. Suzanne Dekker, Aart Dek
kers, Aad Engeibracht, Henk van Er
kel, Martijn Euljen, Erik Rler, Mark
Flier, Rianne Rier, jacovan der Gaag.
Theo van Gent, Marco Geuze, Mark
Jan Goedhart Judith Goudriaan, Mar-
Jolljn van derGraaf, Matthijs Groenen
dijk, Pleurt de Groot, Gerdlen de
Groot, Mariëlla den Hartog, Miranda
Heijkoop, Pleter van den Hil, Maurits
Uzerman, Nel teke de Jager, Janinede
Jager, Udö Kleinjan, Corrie van der
Klooster, Judith Koppelaar, Willie
Kraaljeveld, Martijn Lagendijk, Anne-
lies Leentvaar, Jan-Willem van Leeu
wen, Rudy van der Unden, Wing Hang
Uu, Jan-Willem touwe, Monica Maas,
Wouter Meijer, Henk Jan Mol, Marian
ne Monster, Pleter Mounts, Jan No
bel, Sjaak van 't Noord ende, Theodo
ra van der Oost, Nelly Oskamp, Niels
van Pelt Leonard Penning, Kans Pen
ning, Heieen van der Poel, Nanja
Pore, Marina Provtlij, Judith Remme-
Ifnk, GerdineRiemens, Elza Rijneveld,
Clarissa Schaap, Annemarie Schip
per, Marleen Schipper, Sara Schip-
per, Gerda Sc hoon derwoerd, Elise
Schop, Jan Smitsman, Unda van der
Spaa, Niels Speksnijder, Naomi
Spijkstra, Ellen Stam, Annemarie
Theunlsse, Josine van der Valk, Gre-
tha Vat Ella Verhaar, Esdra Verhoeff,
Ueke Verwijs, Aamout-Jan de Visser,
Hanneke Visser, Hanneke Visser,
Gijsbert Vonk, Jacco Vonk, Plet van
der Wal, Aart Wallet, Martin Waskow-
sky, Margriet Wem mere, Elza West
broek, Ineke Westland, Arjan de Wit,
Martijn Zeedere, Bob van Zomeren,
Joslenke Zoutendijk.
Vwo;
Gerben Aamoudse, Susan van Ameij-
deEi ine van Aspe ren, SaskJa Ba kker,
Arianne van Bergeijk, William Blok,
Anita Boelo, Unda Boonstoppel, Pe
ter Breedveid, Wendy de Bruin, Uan-
ne Buitendijk, Peter Clements, Anne-
lleke Collée, Karei van Dalen, Marlies
Deelen, Jorlne van Dijke, Ariënne
DonGert i n de Droogend I jk, J ohan van
Erk, Pieter-Frsns van Essen, Marijke
Rjnekam, Annemlek Fijne kam, Geer-
temariedeGelcter.SuzannedeGroot,
Willemieke Homis, Franclsca Huizer,
Leontine JabaalJ, Aart van der Jagt,
Willeke de Jong, Henk Jonker, Rianne
Kazen, Johan Kok, Arco Krijgsman,
Wïetske Kroon, GerrH Jan van der Un
den, Esther Luijk, Arco Meerkerk, Pa-
tricia Meerkerk, Ingeborg M einde re,
Martijn Muilwijk, Marièlte Non, Marti
ne On derde linden, Arjan Oudshoom,
Tjafly van der Plaat, Willemijn Pronk,
Bart Schipper, Dick Stander, Hans
Stander, Betty van Steenset, Marjo-
lljn Stehouwer, Elise Stehouwer, Ko
Steketee, Henry Teriouw, Corstiaan
den Uil, Martine van Veelen, Wine
Versluis, Carin Versluis, Herwin Ver
woerd, Martijn van Vlanen, Annema
rie de Visser. Sharon Visser, Arie van
der Vlies, Elisa de Vogel, Corine Voor
winden, Marco van Wetten, Tirza de
Widt, Arenda van Zandwijk, EJIne
Zwemer.
Locatie Mamlx
Dordrecht
Mavo:
Uesbeth Baars, Carolien Bakker,
Margreth Bakker, Francine Baith, Jan
Braai, Ardré de Bruin, Suzanne van
Dijk, Job van Doeselaar,HeleenOroo-
gendijk, Maaike Dubbeldam, Mare
Fontijn, Mirjam Geluk, Wouter de
Graaf, Aart Hak, Jan Hazejager, Wim
Hazejager, Nathascha v.d. Heiden,
Jeroen v.d. Hel, Marieke den Herder,
Martine v.d. Herik,Niels v.d. Hoek,
Dick H oogend ijk, Angela Klein Hesse-
link, Jeanine van Kooten, Elise
Kraaijeveld, Mirjam Kraaijeveld, Jan
de Leede, Han Leentvaar, Elbert van
Leeuwen, Arjen Mol, Jan Naaktgebo
ren, Lydia Nootenboom, Dlngeman
Oosse, Janita Oosse, Edwin Ie Poole,
Marjon Prins, Erika de Ruiter, Marlt
Slurink, Sjoerd Spruijt, Alianne
Steenstra, Geertrude Stolk, Eiine
Ströhmeijer, Adrie Theunisse, Caroli
ne Tiissen, Maria van Ttirenhoirf, An-
nelies van Utrecht, Arjo Vat, Evelien
van Verseveld, Rjanne Visser, Eddle
v.d. Vliet. Arjan de Voogd-v.d.
Straaten, Arie de Waard, Wilco de
Waard, Dian v.d. Wal, Jaap Wattel,
Ton van Weelden, Anneleen v.d. Werf,
Tonnie v.d. Werken, Jenny van Win
gerden, Gerbrand Wolfswinkel, NelH-
anne Wols.
Locatie Revius
Rotterdam
Mavo:
Daniël Artz, Marijke van Baren, Arco
Bargeman, Marjolein van Bekkum,
Henrieke Bel, Jonathan van den Berg,
Mark van den Berge. Delfgauw; Ste
fan van den Bergh, Marco Berkhout,
Wessel Berkhout, Trudy Boone, Ardin
Bos, Rianne Bos, Arnold Boudesteijn,
Martein Brand, Marloes van Breugel,
MaradeBruin, Johan Dane, Caroliene
van den Dool, Tonny van der End, In
geborg Fijnvandraat, Janneke Geer-
ling, Ard-Jan 't Hart, Gerben van der
Have, Maartje van der Heijden, Agnes
van Heteren, Johan den Hollander,
Johan Hoogendijk, Johan van Houte,
Mariëtte IJzerman, Sylvia van der
Kaaij, Corinne
Kok. Rick van der
Kooij, Joël
Kooïstra, Har-
men Kroos, Jelle
Leistra, Robert
van de Unde, Ar
co Lock, Desiree
Mandemaker,
Sara Mudde,
Gerbrand Noord-
am, Mariëlle
Noordam, Koos
Noordzij, Marie
ke van Onselen,
Jan-Willem
Oudshoorn, Wtt-
ma de Pee, Cora
Post, Erik Prins,
Gerina Reljm,
Monica Rietveld,
Marina Rink, Sa-
muël van Roest,
Jacolien van der Sar, Willianne van
der Sar, Marieke Schakel, Tineke
Snoep. Uesbeth Sonneveld, Johan
nes Spies, Jessica Suijker, Erik
Teeuw, Maarten Uwtand, Albert
Veenema, Jolanda van der Velden,
Pleter Vijfhulzen, Maarten Visser,
Sander van der Vlies, Edwin Vos
kamp, Cor van derWaal.Gydo van der
Wal, Nico Weerheim, Wouter Weer-
heim, Mieke Witte, Jitse Woudstra,
Rozemarijn Zuiddam.
Havo:
Wtlma Bakkeren, Leonard van den
Berg, Annelies den Besten, Arjen
Boerman, Markwin Boudesteijn, Nel-
He Broere, Marteen Cuperus, Jaco-
bien Deelen, Gerty van Erkel, Arne-
mijn Goeree, Wim Heljboer, Willem
van der Heijden, Mirjam van Herit,
Bert Hoogendoom, Corine Hoogwerf,
Jacqueline van House It, Suzanne de
Jong, Machlel Kareis, Arie van Keu
len, Saskia Looye, Amaud ter Maten,
Anne-Cl aire Maton, David Metselaar,
Carola Mian, Usanne Milort, Pleter
Nederiof, Simon Rhijnsburger, Anne
lies Rietveld, Nelleke Rodenburg,
Jantlne Roozendaal. Marieke van der
Slikke, Corina Snoei, Elske Snoep,
Ariëtte Speksnijder, Anant Srivasta-
va, Jacollne Teriouw, Lydia Vertxxjm,
Marijke Verduyn, Johan Vermeer, Ru
th Visser, Harrold van Vliet, Jande Wil
de, Charlotte van der Witt, Michael
Wiskle, jaco Woudstra, Elsbeth Zan-
dee.
Atheneum:
Arjan Boers, Monster: Marco Boom,
Anne de Bruyn, Phiona van Dam, Jan-
ka Donker, Mam van Essen, Jan Ge-
neugelijk. Mathijs Goeree, Ellen
Graafland, Wilbert den Hollander,
Marinus Klein, Debora van Krimpen,
Allard van der Meer, Judith Moerman,
Annette Nieuwiand, Lydia van Onse
len, Jaco Opschoor, Irene Plomp, Dick
Michlel Post, Hilma van Rijswijk, Ra
chel Stolk, Niels van Tllboigh, Sjaco
Trouwborst, Bepple Vermeulen, Wim
Vermeulen, Jantine Visser, Janneke
Westerhout, DickWotters.
Locatie De Swaef
Rotterdam
Ivbo:
Verzorging: Arjette den Besten, Lydia
ChevalkinfcJozIna van Egmond, Lydia
Evert se, Marina Huisman, Conny de
Jong, Marjolljn van de Scheur, Adri
ans de Vreede. Bouwtecbn/ek ft/m-
meren): Bastiaan Bel, Cock Benard.
Bouwtechniek (metselen): Edwin
BosmanBo uwtechn lek(schll deren
Herbert Moree, Matthijs Nederiof.
Metaaltechniek: Berend-Jan Rler,
Ronald Janse, Arjan Kats, Cees Vis
ser, Ewout Vlastrfom, Anthonle Zwei
stra. Verzorging: Jol leke Al deri lesten,
Annemarie de Ble, Petra Blankens-
tijn, Leontine Boender, Judith Boluijt,
Dinl de Bruijn, Ina de Bruin, Cora
Dijksman, Martha den Dikken, Ua van
Drlef, Dita Engeibracht, Hanneke de
Groot, Marlies de Groot, Janneke van
Harten, Aria Hogervorst, Nelly den
Hollander, Elfriede Huijser, Eric-Jan
Kaat, Coriëlla Keretens, Josephine
Kleinjan, Esther de Koning, Mirjam
Kraaijenbrink, Sandra Kraaijeveld,
Karin Kranendonk, Anne Krans, Thera
Mans, JaccolienMaris.Tineke vander
Meer, Anne-Co MetSke, Martha Mo
lenaar, Gabriëlle Moree, Ellen Mul
der, Annemarie van Nieuwenhuizen,
Marieke Noteboom, Rachel Ooft,
Liesbeth van der Oost, Barbara van
der Perk, Marianne Quist, Willie Riet
veld, Simone Romeijn, Janneke
Roos, Elske Schipper, Marcella
Schippers, Dianne Schouten, Marije
Sekeris, Adrie Smits, Dineke van Sta
veren, Leanne Stolk, Uesbeth Stout,
Marleen Teriouw, Jaco ba Twfgt, Tea
Verboom, Heieen Verschoor, José
Versteegt, Irma Verveer, Caroline Vis
ser, Esther Vlaanderen, Anneke Vlot,
Aloysia Voois, Annemieke Wiel hou
wer, Nelleke de Wit, Inge van 't Zelfde.
Mode en kleding: Rja van Maren,
Martha van der Perk, Mieke Simons,
Margreet Sleurlnk, Rotterdam. Admi
nistratie: Anton de Bruijn, Douwe van
der Hoeven, Pleter den Hollander, Ad
van den Hoven, Adriana Hovestad, Ri
anne Kaars, Pieter Welberg, Wilma
Koppenaal, Ben Kranendonk, Anne
mieke Lambillion, Corina Ugtenberg,
Martin Ugthart, Rianne Meerkerk,
Comé van Spiunter, Johan Stander,
Patricia Stout, Andrea Visser, Anne
lies Vuijk, Dineke van Wingerden. Ver
koop: Anja AktatanRianne Boer, Jaco
den Breems, Elzelien van Buren, Jan
Elsenaar, Hans van Gllst, Willemijn
Gort, Henk 't Hart, Jaco Havelaar, Eg-
bert op 't Hof, Stijneke Klop, John
Koert, Leo Lans, Agnes van der Lin
den, Amoud de Looff, Jos Noten
boom, Inge Oversluizen, Peter Plal-
sier, Herman Ploegman, Jan Rem-
melzwaal, Eisja de Ruiter, Johan van
der Spek, Margriet Stasse, Herma
Steenbergen, Patricia Vlot, Marien
Vonk, Bert Vreeken, Elger Wiersma,
Henriëtte van der Wolf. Voertuigen-
techniek: Martijn van Ballegooljen,
Jan Bosman, Frank Bouman, Ralph
den Braber, Pieter Dekkers, Jan den
Dikken, Wim Doorten, Karmen Eek-
hardt, Christiaan van Gemerden,
Theo Hak, Marien Hanzen. Lennert
van 't Hart, Martijn van Hengel, Johan
van Hoek. Matthijs Janse, Jan Willem
de Jong, Anton Kaars, Lennard
Klomp, Peter van der Knljff, Hulbert
Kraaijeveld, Jan Kroon, Bas Leent
vaar, Arjan Molendijk, Jan Nobel,
Gert-Jan Nugteren, Jaco Otterspeer,
Henry Oudshoom, Nico de Pee, Basti
aan Penning, Corné Teunlssen, Frank
van Tilburg, Maurice Timmerman,
Paul Verboom, Jan Willem Verhalj,
Pieter da Wlidt, Ewoud van Winger
den, Maasdam. Bouwtechniek (tim
meren): Erik Duifhuizen, Jacco Flik-
weert, Randy de Geus, Daniël de Ja
ger, Willem-Jan de Koning, Anton La
gendijk, Pieter van Maren, Martin
Monster, Bastiaan den Ouden, Anton
Oversluizen, Adriaan Rfjsdam, Jan
Schaap, Arie Schram, Amo Schuma
cher, Johan Sintmaartensdijk, Hen
drik Snijder, Joop Snoep, Amo Tron-
chet, Comé Versluis, Johannes Wan
der, Luuk de Wit, David Yeung. Bouw
techniek (metselen): Henk Bonten
bal, Geervliet; Jeroen van 't Hof, Wil
fred Spies, Eeico Versluis, Pleter van
Weer*,;., Zesdag. Bouwtech
niek (schilderen): Frederik de Fref.
Jalmy de Sterke, Elektrotechniek:Je
roen Bikker, Jaap Brand, Sander van
Harten, Johan Leenheer, Sebastiaan
leenheer, Arco Middelkoop, Martin
Muskee, Jacob Noorlander, Dirkjan
den Ouden, Jonathan van Rij, Rob
Rink, Leon van der Steen, Arjan Ste
houwer, Daniël van Tilburg, Maarten
ter Veen. Metaattechnlek: Pieter
Baartman, Aart van den Boo gaart.
Henk de Bruijn, Job Hooljmeljer, An
ton Izelaar, Ad Koesveld, Arjan Kool
mees, Remco Koolmees, Barend van
Kooten. Jacob Kreft, Danny van Pelt,
Marcel Spies, Gerard van Urk, Gerben
Verhoeven, Andries Vink, Arnold
Zwiggelaar.
Vbo/mavo:
verzorging; Claslne van Doom, Karin
Huijser, Hetty Karsdorp, Petra Kooi
man, Henriet Kunst, Uanne van de
Merbel, Trijnie Petersen, Maart ina
Roukens, Administratie: Tamara van
Gent, Dl nel la de Heer, Jacques-Jan
Hoogvliet, Carina van Hoven, Rianne
Klerk, Sjaak Platschorre, Martine
Vink. Verkoop; Jeanette de Vreugd,
Tine de Wilde. Voertulgentechniek:
Willom Kot. Elektrotechniek: Christi'
aan van den Berg. Simon Frttzsch, Stl-
an van Gameren, Leonard van der Gle
sen, Govert Hollemans, Edwfn Mos
terd ijk, Martin van Pienbroek. Bouw
techniek: Leon Boon, René Bruins,
Christiaan van der Unden, Jacob
Meerkerk.
Kompletc naam
inclusief gouden collier
5 dagen levertijd
Van Haeftensjraat 24 (Trouwriogen-Siuöio Sathraq Ta: OIO - 43 21 7fli
Van Haertenstraa 4-6 - 3074 NKFtottertam-Zud Tel'010-43 29 493
Duy/ensteyn$traal n a 3042 BA RotteTOam-Ovefschie Td:OtO-4627 788
Uffweg 19 3051JP Ronoftiarrt-Hateoersfaefg TbI:O10 -21 82613
Trouwringen ...een sieraad voor het leven (j^j