Waterweg fl^> 15 u Met rugzak weer snel de regio uit (Kam mBSÈKmWMÊÈÊÊÊÊÊÈÊm WÊÊê $1 Rotterdams Dagblad Zaterdag 31 juli 1999 fieen toerist die het Colosseum wilmissen, als Ie de Italiaanse hoofdstad aandoet. Of die op bezoek in New York het Vrijheids beeld overslaat. Ofop reis in eigen land, In Gronlngenntetevende Martinitoren beklimt. Of in Amsterdam het nieuwe Van Gogii-ntu- seum. Maar wordt de zomervakantie vlakbij huls gevierd, dan llgt dat vaak anders. Slechts een enkeling gaat op zoek naar de highlights in de regio, is er binnen de vier ge meentegrenzen In de eigen 'achtertuin' niets te beleven? Het antwoord In een va kantieverslag in twee delen. Vorige week za terdag waren het Schiedam en Vlaardin- gen. Vandaag gaat de tocht met rugzak ver der, langs Maassluis en Hoek van Holland. Door Remko Tanis Maassluis/Hoek van Holland— De eerste dag als toerist in de Water weg gaf een goed gevoeL Een dag je in een wereldstad rondlopen is natuurlijk boeiender en vergt meer energie. Maar na het rond wandelen in Schiedam en Vlaar- dingen overheerst het uitermate ontspannen vakantiegevoel. Het was rustig in beide plaatsen, ner gens lange wachttijden voor mu sea of VWs en ook nog een goed kope ovemachtingsplek gevon den. Over het precieze karakter van die slaapplek tast ik echter nog in het duister. Wat moet iemand zich voorstellen bij een kampeerboer derij van een organisatie met de naam Nederlands Instituut voor Volksontwikkeling en Natuur- vriendenwerk (NIVON)? De ver korte aanduiding 'Natuurvrien- denhuis' zorgt ook niet voor een concreter beeld. Gedachten aan een blokhut met toilet in de ach tertuin komen op. Of schuilt ach ter de naam 'natuurvrienden' een nudistengenootsehap? Enigszins twijfelend zet ik toch maar koers richting kampeerboerderij 'De Hoogkamer' in de Van Baerle- straat in Vlaardingen-West De ge dachte dat er kans is dat ik daar alsnog rechts- op het station van Maas- sus aan komt, krijgt op de platte grond slechts de helft van de geblaker de platte grond te zien. de visserij en dergelijke. Een beetje als Vlaardingen." Of die vergelijking mij gerust stelt weet ik nog niet. De kamer is niet meer dan een bed, een kast, een stoel en een wastafel. Meer dan voldoende voor watje ervoor betaalt. Sanitair moet worden gedeeld met de an dere kamers op de gang. „Je zult vannacht vast last van muggen Jcrijgen", verontschuldigt de man zich. „Die moetje maar..." en dan blijft het stil bij de beheerder van het Natuurvriendenhuis. In de gang hangt een papier met de NIVON-huisregels. Voor ver trek dienen gasten zich te melden bij de beheerder om te vragen of er nog klein corvee te doen is. Met het vooruitzicht op een mogelijke afwas in de ochtend, zet ik de wekker een kwartier vroeger dan gepland. Corvee blijkt er niet, waardoor 's ochtends vroeg de typische cam- ping-ochtendgeluiden van lopen de kranen en rammelende ont bijtbordjes gelaten kunnen wor den voor wat ze zijn. Met de trein ga ik de tweede dag als toerist in de Waterweg tegemoet: Maassluis en Hoek van Holland. HetKustver- lichtlngsmu seum is, net als veel ande in de regio, maar beperkt Aangekomen op de Haven is de Schans de eerste ken nismaking met net mooi ere deel van omkeert moet maken, blijft in het achter hoofd steken. DeVanBaerie- straat is er een als vele andere die ik die dag in Vlaardingen ben tegengekomen: lage flatgebou wen en rijtjeshuizen. Zoekend naar nummer 252 speur ik de brie venbussen van de flats af. Aan het eind van (te straat ben ik er nog niet, dus is het rechtuit een oprit in. Hier verrast Vlaardingen: in eens zijn er overal bomen en an der groen. In het donker van de avond, het is inmiddels half elf, denk ik ook een slootje te zien. Het ronde NIVON-bord op de kampeerboerderij, aan het eind van de oprit, wordt verlicht door een gloeilamp. By de voordeur hangt een briefje met de vraag achterom te lopen. Daar aangekomen, strekt zich een campingveld met enkele tenten uit. De boerderij zit echter op slot aan de achterkant, zodat het als nog bellen bij de voordeur wordt. Een man van in de zestig doet open. „Je werd al verwacht", zegt hij lachend. In een kantoortje zit een grijzende vrouw die iedere be zoeker tot elf uur 's avonds in schrijft. De boerderij ziet er goed uit. Aan gezien ik geen NTVON-lid ben, kost een nacht slapen in De Hoog kamer 26 gulden. „Heb je lakens bij je?" vraagt de vrouw. Het op gewekte vooruitzicht op een goe de nacht slapen stort ineen. „Nee," antwoord ik aarzelend, bang voor een kaal matras. Maar voor negen gulden is de wereld weer gered, want dat kost het om kraakhelder witte lakens te huren van de hostess. Terwijl de man mij naar kamer 17 leidt, vraag ik hem wat er te doen is in Maassluis en Hoek van Hol land, mijn bestemmingen voor de volgende dag. Als ex-waterbouw kundige is hij laaiend enthousiast over de Maeslantkering in de Nieuwe Waterweg, „Daar móet je heen", drukt hij me op het hart „Maassluis is natuurlijk ook een leuk stadje", gaat hij verder. „Ou- Station Maassluis is een van de weinige treinstations waar geen bussen stoppen. Aan de overkant van het stationsplein staat een veelbelovend blauw bordje met een I erop. Jammer is dat dit ver wijst naar een voor de helft zwart geblakerde plattegrond van Maas sluis, waar dus weinig informatie vanaf te halen is. Het stadhuis staat er nog wel op. Opvallend is dat verder alle wegwijzers by het station andere dorpen en steden aangeven en geen enkele attractie of bezienswaardigheid binnen Maassluis. „Wish me luck," zeg ik tegen mezelf. Bij de aanblik van de woonwijk voor het station, zakt de moed op een leuke ochtend in Maassluis me echt in de schoe nen. De Van Speijkstraat schept met de jaren zeventig woningbouw weinig hoop voor wat betreft het toeristisch gehalte in de 'Eerste stad aan de Waterweg'. Lopend vanuit de Havenstraat naar de Haven begint dit beter te worden: aan de overkant van het water, op de Govert van Wynkade, staan mooie pakhuizen. Een blik langs de Haven naar rechts geeft ook een beter gevoel over Maassluis: misschien is hier toch wat te zien. Nu alleen nog uitzoeken hoe je daar achter komt, want volgens de kaart heeft Maassluis geen VVV. Op de gok loop ik richting de kerktoren. Het is erg stil langs de Maassluise Haven. De eerste 'bezienswaar digheid' die de toerist tegen het lijf loopt is het oude stadhuis, te genwoordig in gebruik als Natio naal Sleepvaartmuseum. De trend die zich in Schiedam en Vlaardingenontwikkelde, zet zich in Maassluis vöort: de bezoeker staat, ook in het hoogseizoen, voor een gesloten deur. Ook winkels erom heen zijn volgens bordjes slechts enkele uren per week open of dicht wegens vakantie. Lichtelijk wanhopig, want nog nergens verwijst er iets naar een plek voor toeristische informatie, loop ik richting het postkantoor. De omgeving rond de Zuidvliet en Nieuwstraat ziet er goed uit, met de gracht die er doorheen loopt. Het lijkt echt de verkeerde dag, want het postkantoor is de hele dag gesloten wegens technisch onderhoud. En verder doorlopen lijkt ook geen zin te hebben, ge zien aan het eind van de Dr. Kuy- perkade de nieuwere bebouwing alweer lonkt. Toeristen in Maas sluis moeten blijkbaar doen met de bruine ANWB-borden die op enkele historische panden zjjn gespijkerd. Met nieuwe moed be gin ik te lezen over het pand 'met volgens Maassluise begrippen formidabele afmetingen': Niéuw- straat 2. Hoppend van bord naar bord kom je naast een brug over de Noord- vliet terecht bij een paneel met toeristische informatie. En ja hoor, daar is -ie weer, net als in Schiedam en Vlaardingen een dag ervoor, de Historische Stads wandeling. Meer informatie is te krijgen op Dr. Kuyperkade 7. Zo waar de eerste aanwijzing voor toeristen. Het gegeven adres is dat van 'Bloemsierkunst Mora', tevens brochurepost van de Stichting Promotie Maassluis. Van de bloe mistenvrouw krijg ik folders over horeca in Maassluis en het Sleep vaartmuseum, -alsmede de krant 'Rondje Maassluis'. Voor vijf gul den heeft ze de routebeschrijving van de 'Historische Wandeling door Maassluis' klaarliggen. Het boekje ziet er vele malen mooier uit dan dat van de wandeling door Vlaardingen, dus met iets opge wektere tegenzin zet ik mij aan de derde rondleiding door een stad in 24 uur. De route biedt, als verwacht, vrij wel hetzelfde als die in Schiedam en Vlaardingen: historische pan den met bijbehorende uitleg. Het parcours is in een uur te lopen. De panden zijn mooi, maar niet over dreven bijzonder. Bij de Grote Kerk op het Schanseiland en op de Schans zelf proefje de geschie denis even. Bij het 'Hoofie pik ken' wordt het even wezenlijk an ders: via de Burgemeester De Jongkade kom je terecht bij de Nieuwe Waterweg. Na anderhalve dag oude panden en vorige eeuw- se handelsgeschiedenis is het een verademing om even naar moder ne tankers en containerschepen te kijken. Een paar minuten terug lopen leidt weer naar de centrale Markt van Maassluis. Hier eindigt de wandeling en naar mijn idee heb ik daarmee ook alles gezien wat deze stad te bieden heeft. Al voor het middaguur is het op naar Hoek van Holland, met in het ach terhoofd een beetje de vrees voor weer een stadswandeling. Warm genoeg voor het strand is het im mers allang niet meer. Om half twaalf boemelt de trein richting Hoek van Holland Haven. Grote deuren Halverwege de rit herinner ik me het enthousiaste verhaal van de ex-waterbouwkundige in de Vlaardingse NTVON-kampeer- boerderij over de Maeslantkering tussen Maassluis en de Hoek. De grote deuren van de stormvloed kering zijn inderdaad indrukwek kend. Ze blijken maar liefst 22 meter hoog te zijn: dat is gelijk aan een flat van zeven verdiepin gen. In informatiecentrum Het Keringhuis wordt uitgelegd hoe via ingenieuze technieken de vijf tigduizend ton wegende kolossen toch kunnen drijven om, wanneer ze op hun plek liggen, tot op de bodem te zakken. Dit is nog eens wat anders dan vo rige eeuwse koopmanswoningen. Weer terug op station Haven in Hoek van Holland ga ik dan ook enthousiast op zoek naar andere spannende attracties. Inmiddels breekt de zon door, dus wellicht wordt het ook nog een strandmid- dag. Of heeft de Rotterdamse deelgemeente meer te bieden? Onderweg stond langs de straat een bordje 'musea', wat in ieder geval nieuwsgierig maakte. Op station Haven is het loket ech ter al sinds kwart voor eif 's och tends dicht Vechtend tegen de nog steeds harde wind in, loop ik richting de terminal van Stena Li ne, waar ongetwijfeld een toeris- tenpost moet zijn. Niet dus. In plaats van informatie krijgen, moet ik inlichtingen geven aan een paar Britten die graag willen weten hoe ze vanuit een telefoon cel naar huis kunnen bellen. Rond het station en de Stena-ter- minal verwijzen allerlei borden naar de incheck-balies voor de Discovery, maar niets naar het centrum van Hoek van Holland. Net ais in Maassluis is het dus maar op de gok richting een be paald punt lopen. Was dat in de tweede plaats langs de Nieuwe Waterweg nog de oude kerktoren, in Hoek van Holland richt ik me op de vlaggen van een gloednieuw ogende Albert Heljn supermarkt. Voorbij een winkelcentrum volg ik een troittoir waar aan het eind een wegwyzer staat. Groot is de verbazing wanneer ik zie dat vol gens dat bord alle bezienswaar digheden de kant op zouden moe ten liggen, waar ik net vandaan kwam. Het winkelcentrum wat ik zijdelings passeerde was precies dat: hèt winkelcentrum en niet een van de twee of drie. Als dat het centrum van de Hoek is, dan zal een historische stadswande ling mij in ieder geval bespaard blijvea Dit betekent de kaart erbij pak ken. In de Hoekse Brink of in de Rietdijkstraat zou volgens die plattegrond een VW-kantoor moeten zitten. Na een kwartier ronddolen, biyit dit echter geheel onvindbaar. In de Prins Hendrik straat loopt een andere verdwaal de toerist rondjes met een licht chagrijnig gezicht en een Daily Mail in de hand. Hij lijkt ook enigszins teleurgesteld. Tegen de wind in De banketbakker in de Rietdijk straat moet dan maar uitkomst bieden. „Het VW bestaat hier al zeker een jaar niet meer," vertelt de vrouw achter de toonbank. 2e lijkt verbaasd dat er ooit een VW is geweest in Hoek van Holland. Ze verwijst terug naar station Ha ven. Bij het Grenswisselkantoor (GWK) zou een VVV-post moeten zitten. De officiële VVV voor on dermeer Hoek van Holland zit in Naaldwijk, vertelt ze. Om daar nu helemaal heen te reizen met het openbaar vervoer gaat me te ver. Dus is het voor de tweede keer te gen de wind in terug naar het NS* station. Inmiddels ben ik al een dik uur in de Hoek, zonder nog maar iets anders te hebben ge daan dan het zoeken naar een toe ristenbureau. Na tien minuten zoeken loop ik, weer in de Stena-terminal, tegen een bord aan dat meldt dat er geen wisselkantoor meer is. „Weggeblazen," zegt de serveer ster van de brasserie op het sta tion met een stalen gezicht. „Door de wind?" vraag ik, denkend aan de huidige windkracht buiten, „Nee, door bommen." is het ant woord. In licht verdwaasde toe stand loop ik weer naar buiten. Wellicht kan ik eerder naar huis dan ik dacht. De serveerster weet me nog wel te zeggen dat er een Kustverdedigingsmuseum, een Kustverlichtingsmuseum en een Reddingsmuseum is. „Maar ver der is er niet veel te doen hoor," bevestigt ze mijn gevoel over deze kustplaats. Waarscliijnlijk is het aanmeren van de Discoveiy-cata- maran de grootste attractie. Dat gebeurt echter pas over tweeën- halfuur. Met frisse tegenzin („het zal wel gesloten zijn") loop ik richting het Kustverdedigingsmuseum Fort aan den Hoek van Holland, een wandeling van tien minuten. Voor het Fort zit een aantal gezinnen. Het hek is gesloten, maar tegen de openingstijden die op het bord staan in, zal er over een half uur toch een rondleiding worden ge geven. De groep mede-toeristen groeit intussen gestaag tot een man ofveertig. Wanneer er in het fort een deur opengaat en een man naar buiten komt lopen om het hek open te maken, neemt de opwinding in de groep toe. We mogen naar binnen! Voor vijf gulden, dat wel Een opa begint direct hele verhalen aan zijn twee kleinzoons te vertellen over een kanon en ander oud oor- logsmaterieel Binnen worden de bezoekers in een paar groepen verdeeld, waarna de rondleidin gen beginnen. Binnen lopen we van kamer naar kamer langs mooi tentoongestel de gevechtsposities en voorstel lingen van oorlogssituaties. De rondleider heeft een goed, strak verhaal. Na een uur komen we by de koffiekamer. Een bord naast de deur ervan meldt dat dit punt nog niet op de helft van de rond leiding ligt Ik ben mijn demotiva tie voor het verblijf in de Hoek nog niet geheel te boven, hoewel het Fort veel goedmaakte, zodat ik het voor gezien houd en naar buiten glip. Ik moet immers nog naar het strand en het Nederlands Kustverlichtingsmuseum. Dit laatste blijkt, zeer verrassend, ge sloten te zyn. De omvang van het museum, een hele vuurtoren, maakt nieuwsgierig naar de ten toonstelling. Het is de doorde weekse toerist ook hier in het hoogseizoen niet gegund, dus kan ik direct door naar het strand. Dat daar alles dicht is, is niemand kwalijk te nemen. De wind waait zo hard, dat de forse zeemeeuwen er niet eens tegenin kunnen vlie gen. Laag over de grond hangt een wolk van door de wind voort geblazen zandkorrels, Een zeer fanatieke man loopt langs de wa terlijn tegen de wind in te joggen. De grote vlaggen houden het nog net, terwijl de palmbomen een zielige indruk maken op een leeg strand. De zee biedt alleen plezier aan een paar surfers. Teruglopend van het strand af, doemt er een containerachtig pa viljoen op met opschrift: Stichting Promotie Hoek van Holland. Dus hier zit het Hoekse toeristenbu reau! Gesloten uiteraard, vanwe ge het slechte weer. Het strand is wel de vreemdste plek die iemand kan bedenken voor de VW in een 'badplaats'. Wanneer je daar im mers bent, bevind je je nog net niet op de enige, maar zeker wel op de allerbeste attractie van Hoek van Holland. Informatie over wat er verder nog is te doen, lijkt dan volstrekt overbodig. Naar huis Om half vijf heb ik het stellige ge voel dat ik al het toeristische in de Waterweg wel gezien heb. Het ontspannen gevoel dat ik gister avond in de NTVON-kampeer- boerdij had na een dag Schiedam en Vlaardingen, heeft na de speurtocht door Hoek van Hol land plaatsgemaakt voor een te vreden gedachte dat ik weer naar huis mag. Als toerist door de Wa- terwegregio trekken is zeker de moeite waard, maar twee dagen er voor uittrekken is wat teveel van het goede. Dus niet Schiedam èn Vlaardingen, maar Schiedam of Vlaardingen. Doe dat 's ochtends en ga dan met mooi weer 's mid dags via een kop koffie in het ou de centrum van Maassluis naar het Hoekse strand. Op die manier is de dertig kilometer lange strook tussen Rotterdam en de Noordzee het meest aantrekkelijk voorde toerist Zaterdag 3ijufi SCHIEDAM Verzorgingshuis Spaland. Verrassmgsmid- dag pianist Hans Borghardt, 14.00u. Hema- pteirj. Slotfeest Jeugdland 2000 met thema vuur, 18.00-21.00u. Grote Kerk. Inloopcon cert Jan J. van de Ber& 15.00u. VLAARDINGEN Grote Kerk. Wandefcoocert met koperblazers, 15.00-17.00u. Streekmuseum Jan Anderson, Kethelweg 50. Boe ken om naar de kijken, 14.00-16, OOu. Podium Gallery X, Koningin Wlffioiminaha- ven NZ 2. Beaty The Beast-party, 23.00u. HOEKVAN HOLLAND Centrum. Zomeitradene, 10.00-17.00u. Tent op grote parkeerplaats strand, Beach- party, 21.00-06,00 u. ROTTERDAM Cnme WHgenhof t/m 16.00 Kinderactivrtei- ten. De Molenwal Vm 1630Jeugdvakanbep- as poort Btfjdorp Huid er Haar, Zooeamp. In formatiecentrum Kop van ZuW Deelname Informatiecentrum KopvgnZutd. Kinderboer derij de Kooi Jeugctakarrüepaspoort Mari tiem Buitenmuseum Jeugd Vakante Pas poort. Nationaal Schoolmuseum 1/m 17.00 Kinderspektakel. Blauwe Ws 23.00-05.00 Blauwe Vis Clubavond. Barocca 23.00- 09.30 Cruise Control. De Vlerk 22,00 Sub way. Grote tent Strand Badweg 21.00- 06.00 Beachparty, Grote Kerk 15.00 Wan delconcert Grote- of St Laurenskark 15.00 Orgelconcert Beroeg Dansavond. Mach 23.00 Euromaniacs. De Buurman 21.00 Jamsessie. Nitfrttown 23.00 The Tube. Rotown 22.00 DJ Ronald Renme. Strand van Hoek van Holland StranJ-6- daagse. Boompjeskade 1530 Bootexcure« Rotterdam - Kinderdijk V.V.V. Centrum van Hoek ven Holland Vm 17.00 Zomerbradene. Centrum van Rotterdam Straatparade Sole ra Zomercarnaval, t/m 23.00 Festfvalmarkt Clrele Bus t/m 1730 Circle bus. Euromast Abseilen en tokkelen vanaf de Euromast Pare- dfjskerk t/m 16.00 Rondleiding. Vertrek Centraalstation tot 17.00 ieder half uurHis- tonsche Tramlijn 10. Zondag 1 augustus SCHIEDAM Nieuwe Passage en omgeving. Koopzon dag, 12.00-17.00u. Dc de 4 Molens. Koffie- lnfoop.ll.00-13.00u. VLAARDINGEN Streekmuseum Jan Anderson, Kethehveg 50. Boeken om naar te kijken, 14.00-16.00u Dg Soenda. High Tea, 14,00-1630ü. Kraboepte*. fiecreatledeg met di- ll.00-17.00u. HOEK VAN HOUAND Centrum. Zbmerbraderie. 10.00-17.00u. ROTTERDAM De Moienwel09.00-15.30 Jeugdvakanöep- aspoort Btijdorp Hmd en Haar. InformaUa- centrum Kop van Zuid Deelname Informatie* centrum Kop ven Zuid. Kinderboerderij de Kool JeugJvakantiepaspoort, Maritiem Bul* tenmuMura JeugdVakantie Paspoort Natio naal Schoolmuseum 13.00-17.00 Wnder- spektakri. NAI 14.00-16.00 Levende Lego- stad. BarooesCH.QQ-08,00 Lat the beat control you body. De Buurman 20.00- 23.00 Jamsessie. Maasthestar23.00- 06.00Bimbo Complex Presents: Super Blmbo ■Vfomante\Feyer»ordSt«Bonl4J3QFeye- noord - Aston Vli Ia. Ocean Paradise {vertrek is naast) 11.00-1330 Boot - Bruggen - Brunch. Binnenrotte 12.00-17.00 Zon dagsmarkt Boompjeskade 10.00,1230 en 15.30 Bootexcurate Rotterdam - Kinderdijk V.V.V. Centrum van Hoek van Holland 11.00-17.0O Zömertifaderfe. Orde Bus 11.00-1730 Crete bus. EuromeetAbseften en tokkelen vanaf de Euromast Museum 'SchJetandahuls' 14.00 Rondleiding. Mari tiem Buitenmuseum 11.00-16.30 Vaar mem met een stoomsleper. Museumpark vanaf 13.00 RotterdamZomerpodium. ScMe* dsmsedljk 10.00-16.00 Zondagsmarkt Centraal Station (vertrek) tussen 10.15 en 17.00 leder half uur Historische Tramlijn 10. W.C. AJexandrium 11.00-17.00 Megabra- derie. Maandag 2 augustus SCHIEDAM Dc Oost Zomefkoereb3l.14.00-16.00u. VLAARDINGEN Dc West Bridge. 13.00-17.OOt. MAASSLUIS t Stort, sportveld tussen Tabnastraat en PJ. Troelstraweg. sport- en spelactwrtet- ten.13.00-16.0Ciu. Bioscopen t/mwo^aug. ROTTERDAM imax Theater: WikJfirefeel the heat (af) dag. 14*16. 'Extreme' (ai) dag. 13. Africa's Ele phant Kingdom (a!) dag. 12-15. "Whales' x«!ï dag. 11. The matret (16) dag. 17. The mum my" (12) dag. 1930-22. lantaren/Venster l:Fiinuomer'99.dag. om 19.30-22. herhaling van drverse films afgelo pen seizoen. 'A vend re' (16) do.vr.za.zQ. 1930. 'Festen' (16) ma.di.wo. 1930. 'Ht- deous kinky* (16) dag. 22. Ven-2: Filmzomer '99. dag. om 1930. herhaling van diverse films afgelopen seizoen. Ven3: "Waking Ned' (al) dag 19.30. 'Adam en Eva' (16) Qo.vr.za. 22. Touch me not" (16) ZD.ma.di.wo, 22. Ven.4: 'La parata amore estste' (16) dag. 20. 'Blackest, Whrte caf (16) dag. 22. Pathé Cinerama 1: Witówitóv 15.45-1830-21.30. C west (12) dag. 'Notting Kill" (ai) dag. 18-21. CJn3: 'Pkasantville' (al) dag. 15.15-16.30-21.30. CfoA 'Bulwxth' (16) dag. 15,45-18.15. 'Arlington road' (16) dag 13.15-21. Cin.5: 'eXretenz" (16) dag. 19.15- 21.45. Pathé Lumfère 1; The mummy' (at) dag. 12.15-15.15-18.15-21.15. Lum. 2: The matnx' (16) dag. 14.15-17.30-20.45. Lum3: Who am i?' (12) dag. 15.30-18.15- 21. Urni. 4;'She'sa1l that (al) dag. 14-19. Vi ms' (16) dag 1630-21.30. Pathé Schouwburgplalti 1; 'Notting Hill' (al) dag 11.40-15 20-2i.20.SdL2: 'Sli ding doom'(r 16.30-19-21.40. Sch3: 'Cr. ia!) dag 1720- 19.35-213 j! mummy* (12) dag 11.50-14.4- iu-ii. Sch.5; Wild wkl vsestf (12) dag, 11-13.50-16.25-19-21.40. 5ch.& 'Entrapment' (12) dag 1820-21.10. di. ntet om 21.10. SneakPreview: Tearfor fa ke underwear* (16) di. 21.30.Sch,7: The ma tnx' (16) dag 15-18-21.10. Raxane: Erotische films (18) dag 12 t/m 01. Nachtvoorsteflingen: Pathé Uun.1: 'Mum- my1 (12) vr^a. 00.15Pathé Lunx2: The Ma tnx' (16) vr-za. 00.15. Pathé Lum3: 'Entrap ment' (16) vr-za. 0030. Pathé tion.4: In stinct (16) vr-za. 00.30. Kindermatinees: Pathé Cfat-1: 'Kabouter frfoo' (aD dag 13.15. Pathé Cln2: 'Baby gen tses' (al) cag 12.45-15. Pathé Ctn3: "Mu- Lan' (ai)tiag 14PwtfiéCin.5:De koning en iK' (al) dag 1330-16. Pathé Lum2: 'De koning en Ik' (al) dag 12.15. Pathé Lum.1: 'De ko- ringen!}/' (sQ dag 12.15.™ alt» Lum,3:'Rai- jetoe'(ai) dag 1330. PathéSdLi'Astenx& Öbefix tegen Caesar" (ai) dag 14. Psthé Sch3: 'Ratjetoe' (al) dag 1120-13.20- 1520.Path4SctuB:'Kabouter Plop'(al) dag 11.10-1330-15.50. Pathé Sch.7; 'Doug's le film* (al) dag. 11-13.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 3