20
Sper'
Rotterdams Dagblad
Maandag 13 september 1999
Uitslagen
KNVB Zaterdag
Hoofdklasse A: ARC-Barendrecht 1-0, Zw.
WïmCapelle 3-1, SHO-Quick Boys 0-1,
Noordwijk-Rynsburgse Boys 1-1, FC Lisse-
Scheverungen 4-2, Katwjjk-Strijen 2-0. Ex
celsior M-Ter Leede 2-2.
RynsbBoys 2-4 Katwijk 2-3
FCLisse 2-4 Barendrecht 2-3
Zw.Wit'28 2-4 Ter Leede 2-2
Noordwijk 2-4 ExcelsiorM 2-1
ARC 2-4 Capelle 2-1
Quick Boys 24 SHO 2-0
Schevening. 2-3 Strijen 2-0
HoofdkksseB:Heerjansdam-BennekomO-
0, ASWH-DOVO 1-3, Huizen-KIoetinge 1-1,
Hoek-Kozakken Boys 2-1, SDCP-Sparta N
0-1, GVW-Vblendam 4-1, Achilles V-Spa
kenburg 2-2.
DOVO 2-6 Sparta N 2-3
Spakenburg 24 Hoek 2-3
AchibesV 24 Bennekom 2-2
Hjansdam 24 ASWH 2-2
Huizen 24 Kloetinge 2-1
Koz-Boys 2-3 Volendam 2-0
GVW 2-3 SDCP 24)
Hoofdklasse C: Harkemase Boys-ACV 1-0,
Usselmeervogels-DOSK 3-1, Urk-Dracbt-
ster Boys 3-0, DVSlö-Flevo Boys 0-6, ONS-
Olympiad 4-2. Be Quick^WOG 2-1, Ge-
nemuiden-WHC 6-0.
Eerste klasse B: TOGR-'s-Gravenzandse
SV3-2, Beursbengels-Lyra3-2,HVO-Rozen-
burg 4-3, Deitasport-HVVH 2-1DOTO-Spij-
kenisse 1-2, WÓR-Zevenhoven 1-1.
Spijkemsse 2-6 Beursbeng. 2-3
Deitasport 2-6 Lyra 2-1
TOGR 24 RWH 2-1
Rozenburg 2-3 DOTO 2-1
's-Gravenz.SV 2-3 Zevenhoven 2-1
HVO 2-3 WOR 2-1
Tweede klasse D: NTW-Excelsior P 5-2.
Zuidland-NSW 0-1, WK-Sirutsboek 1-2,
Bolnes-Stellendam 1-0,SSS-Xerxes 2-0,Spi
rit-Zwaluwen 1-1.
NTW 2-6 NSW 2-3
Bolnes 2-6 Smitsöoek 2-3
SSS 2-6 Spirit 2-1
Excelsior? 2-3 Zwaluwen 2-1
Xerxes 2-3 Stellendam 2-0
Zuidland 2-3 WK 2-0
Derde klasse B: Nootdorp-Berkel 2-1,
Naaldwijk-Die Haghe 54), SV35-Hoekse
Bo>'S 24, DSVP-KMD 4-1, 's-Cravenzande-
Loosduinen 2-l,Maasdijk-MW272-l.
Hoekse Boys 2-6 Berkel 2-3
's-Grav.zande 2-6 Loosduinen 2-3
Maasdijk 24 Nootdorp 2-3
Naaldwijk 2-3 KMC 2-1
DSVP 2-3 MW27 241
DieHaghe 2-3 SV35 24)
Derde klasseCrPPSC-CIÖN l-2,RHS-GOZ
3-1, Den Bommel-HBSS 3-0, Melissant-
Maasdam 2-2, Hellevoetsluis-Oude Maas
0-2, Heinenoord-Pelikaan O-l
RHS 2-6 OudeMaas 2-3
Pelikaan 2-6 GOZ 2-3
CION 24 Melissant 2-2
PPSC 2-3 Maasdam 2*1
Heinenoord 2-3 Hellev.sluis 2-0
Den Bommel 2-3 HBSS 24)
Derde klas se D:Linscboten-BeFairG-7, De
Zwervere-Jodan Boys 2-l,Sportlust'4B-Leo-
nidas i-3,BVCHNBSVV4-l,WDS-0udewa-
ter 1*2, Soccer Boys-ROHDA"761-2.
BVCB 2-6 Leonidas 2-3
Oudewater 2-6 NBSW 2-3
ROHDA'76 24 DeZwervers 2-3
Be Pair 2-3 Sportlust'46 2-1
Soccer Boys 2-3 JodanBoys 2-0
WDS 2-3 Linsthoten 2-0
Vierde Masse B: Zestienhoven-Ariston'80
4-1, Schiebroek'94-HPSV 1-5, PGS-PKC85
3-6, DUNO-TAC'902-1,DORR-Te Werve 14,
HS Texas DHB-Vredenburch 2-2.
TeWerve 2-6 TAC90 2-3
PKC85 2-6 DUNO 2-3
HPSV 24 HSTexDHB 2-2
Vred.burch 24 PGS 2-0
Zesthoven 2-3 DORR 24)
Ariston'ÖO 2-3 Schieb."94 24)
Vierde klasse C: SC Voome-Flakkee 2-2,
Zuiderpark-Goudswaardse Boys 44, Her-
kingen-GTB 2-0. Rhoon-TSB 1-2, Piershil-
WFB 2-1, SC Bollek-Zinkwegse Boys 0-2.
Herkingen 2-6 Zinkw. Boys 2-3
TSB 2-6 WFB 2-3
Flakkee 24 Zuiderpark 2-1
SCVoome 24 Goudsw.Boys 2-1
Piershll 2-3 SC Botlek 2-0
Rhoon 2-3 GTB 24)
Vierde klasse D: WOH-Alexandna'661-1,
Gouda-Bergambacht 1-5, Reeuwijk-Per-
kouw 2-3, PC Boszoom-SIVEO,60 1-7, Ba-
dios Boys-ZBVH 0-1. DZB/Zkamp-ZW2-2.
Perkouw 2-6 Gouda 2-3
Bergambacht 24 WOH 2-2
ZW 24 Reeuwijk 2-1
Alex'66 24 DZB/Zkamp 2-1
ZBVH 24 fC Boszoom 24)
StVEÜ'60 2-3 Ba di os Boys 2-0
Vijfde klasse D*. Bermsse-DES'67 0-2, Lom-
banWFC Maluku 1-2, OFB-Nelson/LSV
4-1, Simonshavon-Rockanje 3-0, Zwarte-
waal-RSM 3-5, Vlotbmg-SDV 04, Putters-
hoék-SNS3-2.
SDV 2-6 Puttershoek 2-3
DES'67 2-6 Sim. haven 2-3
PC Maluku 24 Lombardijen 2-3
Zwartewaal 2-3 Vlotbrug 2-3
SNS 2-3 Bemisse 3-2
RSM 2-3 NeUon/LSV" 3-1
OFB 2-3 Rockanje 2-0
Vijfde klasse E: Rynstreek-Aarlanderveen
0-3, CCO-DRGS 2-3, HSC-Duivesteyn 2-6,
SPV8l-GGK/Nedlloyd 5-1, DVO'32-Her-
mandad 2-1, Schoonhoven-Nat. Ned. 14-1,
Egel. Boys-Sportier2-2.
Schoonh. 2-6 Hermandad 2«3
DVO'32 2-6 Aarl.veen 2*3
DRGS 2-6 GGK/Nedl 2-1
Egel Boys 24 Rijnstreek 2-1
Sportief 24 CCO 2-0
Duivesteyn 2-3 HSC 24)
smi 2-3 Nat Ned. 2-0
Res HoofdklA;TerLeede2-Noordviijk22-2,
Rijnsb Boys 2-Spukenisse 25-2, Scheverun-
gen 2-RWH 2 3-0. ARC 2-Katwijk 21-0. Ex-
celsM2-Barendr2D-l, Quick Boys 2-Lisse2
4-3; Res le klasse B: ZwWit'282- JodanBoys
2 2-2, Sportlust'46 2-Strijen 2 2-1, SHO 2-
Smitshoek 2 3-0, Spirit 2-Zwaluwen 2 4-2.
NSW 2-SSS 2 2-2, Barendr 3-Rozenb 2 2-1;
Res 2e klasse BGravenz w2-Loosd urnen 2
3-3, Monster 2-JAC 2 1-2, Honseleredijk 2-
Rijnsb Boys 32-2, Delta Sp2-Vstesse Delft 3
5-2, P EC Haag 2-Quick Boys 42-6, Maasdijk
2-MW27204; C: YW de Zwerv2-NSW32*
1, Heinen 2-Spijkenisse 31-2, Strijen 3-Ex
cels P2 M,D0T02-SteUendam2s-l,T0GR
2-Zuidland 2 3-2. Oude Maas 2-Excels M 31-
3; D: Zwaluwen 3-Capelle 2 4-2, RWH 3-Ze-
venh 214), Spirit S-HohdaTÖ 2 24, YW de
Zwerv3-W'OR24-6,noreant2-BeFair23-l,
HV02-TOGR34-3,Res3eklasseB:LYRA3-
Oegstgeesflfo-2,Naaldwijk2-DjeHaghe31-
2, Scheveningen 3-Monster 3 0-2, Rozen
burg 4-Duinoord2 4-2, DORR 2-TeWerve21-
4D UN02-DSVP 3 3-2; C^Maadam2-Xerxes
24-6, SSS3-SHO 3 0-3, GOZ 2* Flakkcc 2 2-3,
Capelle 3-WFB 23-1, Rozenb3-ZwWif2832-
2, Bolnes 2-DOTO 3 5-2; Ek TSB 2-DeIta Sp 3
2-2,DZB/Z'karap2-BVCB20-l,SoccerBoys
2-Hoekse Boys 2 2-3, PPSC 2-WK2 4-1, CVC
Reeu wijk 2-Schoonhoven 2 3-1Berkel 2-Ro-
zenb 5 6*1; Res 4e klasse M Zestienh 2-
Alerte 2 4-2, Rijnm/Hgv] Sp 2-SHO 4 7-2,
Leonidas 2-Rhoon 2 2-2, WOH 2-HV031-3,
Excels M 4-HBSS 2 34); B; Goudsw Boys 2-
Smitshoek42-l,Herkingen 2-Melissant21-
1, SHO 5-DOTO 4 7-1, ZBVH 2-Excels M 5 5-
3. NBSW 2-Vlotbrug 2 3-6, Rozenb 6-Zuid-
land34-l;C:Barendr4-Alex'66314.SH06-
Leonidas 3 6-1, Delta Sp 4-Boines 3 0-5, RV-
VH 4-Excels M 6 24), DVO'32 2-TOGR 4 9-2;
D; Be F air 3-Spint4 04), Zevenh 3-Rohda'76
3 34). Boszoom 3-BVCB 3 5-2, WDS 2-Oude-
water 2 3-0, Capelle 4-iinschoten 2 4-1, Jo-
dan Boy s 3-Aar landerveen 2 8-1Res 5e klas
se A; F1 oreant 3-WDS 35-1, Berkel 3-Sport-
lust'463 2-l,BVCB4-Srveo'G020-3,Gouda2-
Zwammerdam25-2,Spint5-JodanBoys4l-
2gest.MoerkapeIle2-CVCReeuwijk30-0;B:
BeFair4-SDV2 l-5,Zwammerdam 3-Spint6
2-8, Jodan Boys 5-Berkel 4 3-2, Gouda 3-BV-
CB55-3,Sportlust'464-Siveo'603 2-l,Moer-
kapelle 3-Floreant 4 0-2; C: Badios Boys 2-
Delta Sp 5 9-1, WK 3-GTB 2 24. PPSC 3-
HV041-1.DRGS2-TSB33-3.HBSS3-CION
2 4-5, Zwaluwen 4-Xerxes 3 3-5; D: Sport
lust'46 5-SDV31-3, Delta Sp S-PKC'85 2 2-1,
Schiebr 2-WK 4 3-3, WOR 4-Zestienh 3 3-
10, HBSS 4-GGKAVedlloyd 2 g.n.o., DZB
Z"kamp 3-Berkel 5 1-3; E: Den Bommel 2-
NTVV 2 24, Oude Maas 3-Maasdam 3 2-3,
Botlek 2-Zuidland 4 44, Voome 2-DES'67 2
4-3, Hellev sl 2-Simonshaven 2 4-2; F; Si-
monshaven 3-SHO 7 8-1, Vlotbrug 3-Zinkw
Boys 2 3-0, Strijen 4-Heinen 4 4-2. Spijkems
se 5-Barendr 5 5-3, Piershil 2-Snutshoek 61-
1Botlek 3-RVVH 51-8; G: Zestienhoven 4-
WOH 3 24, WOR 5-Barendr 6 0-8, PKC85
3-Zu iderpark 2 3-1SDV 4-ZW 2 2-2, Capelle
5-Lombard 2 1-6, YW de Zwenr 4-Egelant
Bovs 2 5-0; H; Lombard 3-Vborne 3 4-10, Ou
de Maas 4-DOTO 5 3-2, SHO 8-Rhoon 3 5-1,
YW de Zwerv 5-Rijnm'Hgv] Sp 3 0-6, Ege-
lant Boys 3-Zw Wi t'2844-3Barendr 7-RVWI
6 10-1; Res 6e klasse B: Schoonhoven 3-
Sportief2 7-0, Spint 8-Jodan Boys 64-3, SDV
5-Be Fair 6 4-3, WDS 5-CVC Reuwijk 5 24,
Linschoten 3-Zwammerdam4 4-1; C: Capel
le 6-Jodan Boys 7 34, Sportlust;468-Maluku
213-0, WOR 6-RWH 7 04, SDV 6-Moerka-
pelle 4 144, Zestienh 5-DONK 14. DZB/
Z kamp 4-Soccer Boys 4 4-0; D: Excels M 7-
Schiebr3 7-1ftWH 8-WOR74-6, Leonidas
4-WK 5 1-2, SDV 7-Aeolus 4-2, MW27 3-
CCO 22-2, Zestienh 6-PPSC41-2;E: MW27
4-SDV81-1, HSC2-Deltó Sp 73-2, PKC'85 4-
HVO 5 1-2, Spijkemsse 6-Zwaluwen 5 1*1,
VDL-Excels M 814 ,TSB 4-Zestienh 7 2-5; F:
ExcelsM9-Zuiderpark3 2-3, Rhoon 4-RVVH
9 3-1Spijkenisse?-Oude Maas 51-5, SDV9-
Excels P 3 24, Rozenb 7-MW27 51-1, Ba
rendr 8-ZW 3 6-1; Gr DES'67 3-Botlek 4 3-3,
Stellendam 3-Bemisse 2 2-7, Melissant 3-
Flakkee 3 1-5, Zwartewaal 2-Hellev st 3 54,
Rockanje 2-NSW 5 1-2, Rijnm/Hgvl Sp 4-
WFB 3 3-2; H: NSW 6-OFB 2 7*2, Excels P 4-
SNS22-2,RWHlO-Strijen50-5,GOZ3-Hel-
lev sl 4 34. Maasdam 4-Puttershk 2 3-2, Ba-
rendr 9-SSS41-3;I; WFB 4-ZinkwBoys 33-2,
Excels PS-SptjkeruSse 8 24, Zuiderpark 4-
Botlek 5 2-2, Excels M 10-Rozenb 8 7-2, RV-
VH11-Barendr 102-5,Hellevsl5-Rockarye3
2-5; Res 7e klasse A: CVC Reeuwijk 6Ckuda
4 8-2, Zevenh 4-Be Fair7 24, Sportlust'469-
SoccerBoys52-2,Waddirucv2-Nieuv,koopl-
3, Aarlanderveen 3-Floreant 5 04, BVCB 6-
Jodan Boys 8 4-1; C; CION 3-VDL 2 3-0, WK
6-HVO 6 24, GTB 3-TSB 5 2-2, PPSC 5-Ro-
zenb94-0,Zwaluwen6-ExcclsM 11 e.n.o.;D:
GGK/Nedl!oyd 3-Schiebr 4 2-3, HVO 7-Zwa-
luwen 14-7, GTB 4-WOH 4 4-1, Berkel 6-
Zeslienhoven 8 3-3, BVCB 7-PPSC 6 2-1; E:
CCO 3-SDV112-2, HVO 8-YWde Zwerv 6 6-
3, Maluku 3-Boszoom 4 2-6, Zestienh 9-Her-
mar,dad 2 h.n.o., RWH 12-Capelle 7 5-1,
DZB/Z'kamp 5-Spint 9 1-1; F: Vlotbrug 4-
Voome 4 24, Stellendam 4-Excels P 63-1,
SNS3-WFB544,Strijen 6-DenBommel33-
1, Flakkee 4-Zuidland 5 0-9; G: Flakkee 5-
SHO 9 5-?.,NSVV7-Rhoon 51-3,Zinkw Boys
4-Oude Maas 61-1, SSS 5-Herkingen 4 3-1,
Piershü3-NBSW32-8:H;DOT06-Voome5
74,H\r09-Boiiek62-2,Rozenb 10-Vlotbmg
5fr5, Zuidland5-TOGR5 0-9, Excels P7-RV-
VH13 7-1; 1: TOGR 6-RWH 14 3-9, Spijke-
nisse 10-Barendr 112-2, ZBVH 3-ZW 4 3-5,
RSM2Lombard 4 8-2, Rijnm/Hgvl Sp5-Bol-
nes4 44; J:ZwWit'285-SDV I23-5,Zuider-
park 5-YW de Zwerv 7 3-3, Barendr 12-
Rhoon 69-3,TOGR 7-Lombard51-6,Egeicnt
Boys 4-Nelson/LSV 2 4-6. ZW 5-RWH 15
r. n.o.Res8e klasse A: Perkouw3-Gouda 53-
5, Soccer Boys 6-Rijnstreek 2 i -0 gest. Spirit
10-Zevenh 5 2-2, Zwammerdam 5-Berkel 7 2-
2, Be Fair 8-Sportlust'46 110-2; C: CrON4-
PPSC 7 5-3. TSB 6-Delta Sp91-2, Excels M
12-HBSS 5 5-3, MW27 7-WK 7 2-2, Zwalu
wen 8-RSM 4 4-1; D: HBSS6-PPSC83-3, Dui-
vesteyn 2-Leotudas 5 14, Xerxes 4-Zwalu-
wen 9 3-6, Excels M13-CCO 4 3-6, DVO'32 5-
DeltaSp 1024;E; ZwWit'286-Rozenb 116-2,
Rhoon 7-SHO10 5-1, Strijen 8-Bolnes 55-1,
Zinkw Boys 5-Lombard 6 0-8, Rijnm/Hgvl
Sp 6-Voome 61-1; F: Egelant Boys 5-Hemen
5 3-1, Bobes 6-PKC85 5 1-3, ZW 6-Smits-
hoek80-7,SDV 13-Barendr 1310-1-Capelle
8-Rhoon 844,Zuiderpark 6-ZmkwBoys 61-
2; G: DES'67 4-Zwartewaal3 34, Rockanje5-
Melissant 4 0-12, Hellev sl 6-Bemisse 3 34,
Simonshaven 4-Vlotbrug 6 10-2, WFB 6-
Zuidland7 6-l;H: Vlotbrug7-Dcn Bommel4
d.n.o., DES'67 5-Zwartewaal 4 34, Bemisse
4-OFB 3 2-0, SNS 4-SHO114-2, NBSW 5-
ZBVH45-1;!: Strijen 10-NSW 6 2-2, Rhoon
9-GOZ 4 3-15, Hemen 8-Barendr 14 2-1,
Zinkw Boys 7-Puttershk 4 34, Lombard 7-
MaasdBrö51-5: J: GGK/Nedlloyd4-Gouda7
8-0, Zestienh 10-WOR 8 0-10 gest, SDV 14-
Sportlust'461314,Spirit 12-Schoonhoven 4
4-2,DZB/Z'kamp6-Capel]e 93-1Kr TOGR8-
DZB/Z'kamp72-3,PKC'856-ExcelsM 1444,
GGK/Nedlloyd 5-Smitshoek 103-5,Excels P
8-Spijkemsse 113-7,ZW7-YWdaZwerv87-
Rijnm/Hgv! Sp 7-RSM 3 8-1.
KNVB Zaterdag Zuid
Eerste klasse C: LRC-Amemuiden4-0, Rijs-
oord-Oostkapelle 4-0, SSC'55-Roda Boys
2-6,Dmteloord-Veere3-0,WGZ-WC'683-3,
Altena-Wihelrruna'265-2.
RodaBoys 2-6 Veere 2-3
Dbteloord 2-6 WGZ 2-1
Rijsoord 2-6 SSC'55 24)
LRC 2-6 Wihelm'26 2-0
WC68 24 Oostkapelle 24)
Altena 2-3 Amemuiden 241
Tweede klasse F: Breda-De Zwerver 2-5, 's-
Gravendeel-GJS 0-5, Good Luck-Groote
landt 14,Nw-Lkkerland-OranjeWit3-3,Vu-
ren-Ryswijkse Boys 1-2, Woudnchem-
Tnchtl-1.
GJS 2-6 Nw-LkkerLand 2-1
Gr.Lindt 2-6 Woudnchem 2-1
DeZwerver 2-6 Breda 241
Rysw.Boys 2-6 Vuren 24)
Oranje Wit 24 Good Luck 24)
Tncht 24 's-Grav.deel 24)
Dtrde klasse B: NOAD'CT-Brouwershaven
2-1. Papendreeht-De Alblas 2-5, Baronie-
DVO '60 3-2, DFC-SKNWK 2-2, WIK'57-She-
drecht 24, STiS-Zwaluu-e 44).
Sliedrecht 2-6 Papendrecht 2-3
De Alblas 1-3 Baronie 2-3
WHC57 2-3 NOAD'67 2-3
WHS 2-3 DFC M
Zw-ifuwe 2-3 SKNWK 2-1
DVO'fcü 2-3 Brouw.haven 24)
Vierde klasse D: Hardinxveld-Alblasser-
dam 3-1. Ameide-Dubbeldam 4-2, Noorde-
!oos-Gr-Anuners 04, DHV-Lekvogels 04.
ZBC97-OSS 24), Meerkerk-SC Reeland 3-1
Drechtstreek-Wieldrecht4-0.
Meerkerk 245 CrAmmers 2-3
Ameide 2-6 Albl.dam 2-3
Drpohtetr 2-6 Dubbeldam 241
ZBC97 2-6 Woordeloos 24)
Lekvogels 24 Wieldrecht 2-0
Hardmxveld 24 OSS 24)
SC Reeland 2-3 DHV 24)
Jeugd
Eredivisie; Telstar-Feyenoord 0-1, AZ-Hee-
renveen 0-1, Ajax-PSV 3-1, Haarlem-Spana
2-3, Utrecht-Twente3-3, WüJem II-Vitesse2-
3, NAC-Volendam 4-1
Ajax 4-12 Twente 4-5
Feyenoord 4-12 Willem II 4-5
PSV 4-9 Telstar 44
Vitesse 4-9 NAC 4-3
Heerenveen 4-7 Volendam 4-1
Utrecht 4-7 Haarlem 4-0
Sparta 4-6 AZ 4-0
Eerste divisie B: Roda JC-FC Den Bosch 0-1
SC Feyenoord-Eindhoven 7-1, ADO DH 2-
FC Lisse 2-1, Dordrecht'90-MVV 34), Fortu-
na 5-Quick Boys 6-1, Excelsior-VW 2-1.
SCFevenoord 2-6 RodaJC 2-3
FC Den Bosch 2-6 FCüsse 2-3
Excelsior 2-6 MW 2-1
ADODH2 24 VW 2-0
FortunaS 2-3 Eindhoven 2-fl
Dordrecht'90 2-3 Quick Boys 2-0
Vrouwen
Hoofdklasse: Zw,Wit'28-Bnwkhuizen 1-1,
SCMuiden-KFC'71 l-l,Veioritas-Puck 1-0,
Ter Leed e-Saestum 1-5, Reiger Boys-Stedo
co04,ODC-WFC 1-1.
Saestum 2-6 Velocitas 2-3
Stedoco 2-6 SCMuiden 2-1
WFC 34 KFC71 2-1
Braakhuizen 24 ODC 2-1
Zw.Wit'28 24 Puck 24)
Ter Leede 2-3 ReigerBoys 2-0
Eerste klasse A: TerLeede 2-Oliveo 2-8,
KFC-Buitenveldert 04, Wartburgia-RWH
2-2. DWO-GDA 3-0, TYBB-WRW 24).
KNVB Zondag
Hoofdklasse A: Nieuwenh.-ADO'20 0-1,
AFC'34-Elinkwijk 0-2, TONEGIDO-SO
Soest 4-1, Sp. Flevoland-SC Feyenoord 4-2,
Holland-Hollandia 14), HiIversum-UVS4-3,
Argon-Quick 1-1.
Hilversum 2-6 Holland 2-3
ADO'20 2-6 Argon 2-2
TONEG1DO 2-6 Quick 2-1
Ebnkwjjk 2-6 SO Soest 2-1
Sp. Flevoland 2-3 UVS 2-0
Nieuwenh. 2-3 SC Feyenoord 24)
Hoilandia 2-3 AFC'34 2-0
Eerste klasse B: Leonidas-Nijenrodes 2-2,
DHC-SWSMC 0-2, ADO DH-WSB 1-0,
Westlandia-WSC 1-2.
ADODH 2-6 WVO 1-1
Nijemodes 24 Westlandia 2-1
SWSMC 24 WSB 2-1
WSC 24 Neptunus 141
Wilhelmus 1-3 HMSH 14)
Leonidas 2-2 DHC 2-0
Tweede klasse D: Goes-HOV 2-2, Hekelin-
gen-OHW 2-1, DCV-ONA 4-1, Puttershoek-
Roosendaal 2-2, DRL-Sparta 2-2, Olympia-
HNI034.
ÜNIO 2-6 DCV 2-3
DRL 24 Sparta 2-2
Goes 24 Roosendaal 2-1
Hekelbgen 24 Puttershoek 2-1
HOV 24 OHW 2-0
Oiympia 2-3 ONA 2-0
Derde WasseC: PFC-DBGC4-I,WRW-Dub-
beldam 2-1, Spartaan'20-Oud-Beijerland 2-
0, LMO-OW2-2. CW-Poortugaai 0-0, DHZ-
Sliedrecht3-3,
Spaxtaan'20 2-6 WRW 2-3
PFC 24 Dubbeldam 2-1
OW 24 Shedrecbt 2-1
Poortugaal 24 DHZ 2-1
DBGC Z2 LMO 2-1
O-Beijerland 2-3 CW 2-1
Derde klasse D: Xerxes-Cabauw 1-3, Excel-
sior^Couda 3-1DONK-Sto)wijk34, VDL-
TOGB 1-3, Slikkerveer-VEP 1-3, Hennes
DVS-Zwervers 2-3.
Zwervers 2-6 VEP 2-3
Excelsior'20 2-6 Hennes DVS 2-3
TOGB 2-6 Xerxes 2-1
Stolwijk 24 DONK 2-0
VDL 2-3 Slikkerveer 2-Ö
Cabauw 2-3 Gouda 24)
Vierde klasse D: Lyra-DHL0-3, H. van Hol-
land-MSV713-2, DVC-Naaldwijk 2-1, Qum-
tus-RXDEO 1-5, VFC-KKSVM 3-2, SEP-
RKWIK2-1-
RKDEO 2-6 RKSVM 2-3
VFC 2-6 SEP 2-3
DHL 24 Naaldwijk 2-1
DVC 24 Quintus 2-0
H. van Holland 24 RKWIK 2-0
MSV71 2-3 Lyra 2-0
Vierde klasse E: DCL-BZC'95 H, SVS-CKC
4-1, HION-De Musschen9-3, NOC-DEH 2-0,
AJexandri a66-Dilettant2-2, Meeuwenplaat-
CLZ04.
BZC'95 2-6 SVS 2-3
NOC 2-6 DEH 2-3
HION 24 Alex'66 2-1
GLZ 24 DeMusschen 24)
Dilettant 24 DCL 24)
CKC 2-3 Meeuwenplaat 2-0
Vierde klasse F; WCR-Belvedere 1-0, Flak-
kee-Blankenburg 4-1, FlOS-Heüevoetsluis
0-5, Overmaas-Maasstad4-2,Coal-SCO'631-
1bbenbroek-Transvalia5-ö.
Helv,s)uis 2-Ö Overmaas 2-3
Abbenbroek 2-6 Transvalia 2-3
SCO'63 24 Maasstad 2-1
Coal 24 Blankenburg 24)
WCR 24 FIOS 2-0
Flakkee 2-3 Belvedere 24)
Vierde klasse G: Haastrecht-Bodegraven 1-
2, ESTO-Excelsior 2-1, Moordrecht-Nieu-
werkerk 04, Woerden-RVC33 34), Groene-
weg-Soccer Bes 1-2, Bergambacht-WSE 1-
I.
Nieuwerkerk 2-6 Soccer Boys 2-3
ESTO 2-6 Moordrecht 2-3
Bodegraven 2-3 Bergambacht 2-2
Haastrecht 2-3 RVC'33 2-1
Excelsior 2-3 WSE 2-1
Woerden 2-3 Groeneweg 2-0
Vierde klasse H: SMV Hilberg-Antibarbari
3-1DRGS-DZB/Zkamp 1-2, HWD-EDS 2-1,
VOC-Fortuna VI 3-2, Aeolus-Jai Hind 2-2,
Duivesteyn-Schiebroek/941-2.
VOC 2-6 DZB/Zkamp 2-3
HWD 2-6 Schieb'94 2-3
SMVHiIberg 2-6 JaiHind 2-1
Aeolus 24 DRGS 2-0
Antibarbari 2-3 EDS 2-0
FortunaVl 2-3 Duivesteyn 24)
Vijfde klasse D: RET-De Groen Witten 1-1,
FC Pretoria R-Dirksland 6-3, The Harvards-
DOZ 6-1, Tediro-Hillesluis 7-2, Rockarje-
Vierpolders5-3.
Tediro 2-6 RET 1-1
FC PreL R 26 HiUesluis 2-t
Rockanje 2-6 Vierpoldexs 2-0
De Gr Witten 24 Dirksiand 2-0
TheHarvards 2-3 DOZ 2-0
RDM 1-1
Vijfde klasse Et AVS-Blydorp 1-2, Schied.
Boys-Bolnes 3-7, Real Parbo -Garuda 4-6,
DJSCR-SVDFW1-5.
Garuda 2-6 RTG 1-0
Bolnes 2-6 Schied. Boys 24)
SVDFW 2-6 Real Parbo 2-0
Blijdoip 2-6 AVS 2-0
FCR'dam 1-3 DJSCR 2-0
Vijfde klasse F: SVOmmoord-Ammerstol2-
1, Waddmxveen-Gouderak 34, PKC85-
Lekkerkerk i-5, N"<waruer-Swifl Boys J-8,
GSV-VND12-1.
GSV 2-6 PKC'85 1-0
Lekkerkerk 2-6 N*kwarüer 14)
Gouderak 2-6 VND 1-0
SwiftBoys 2-3 Oudewater 14)
Waddmxveen 2-3 Ammerstol 24)
SVOmmoord 2-3
Vijfde klasse G: Kralingen-Demos 1-3.
VOB-Geraunal 14,DeRoef-HSC2-3,Birlik-
Spaland 2-3, Steeds Hoc^er-Zw. Pijl 4-2.
Germinal 2-6 StHooger 2-3
Spaland 2-6 Voorwaarts 043
Demos 2-6 Kralingen 2-0
C.Portugues 1-3 De Roef 24)
HSC 1-3 Birlik 24)
Zw. Pyl 2-3 VOB 24)
Res. Hoofdklasse A (West 3j: Quick 2-UVS 2
0-3, SWSMC 2-Nieuwenhoom 2 ll-2.Feye-
noord AV 2-Olympia 2 2-0, WSB 2-WUhel-
m us 2 3-1Tonegido 2-Westlandia 2 2-2, ADO
Haag2-DHC 23-2; Res. leklasseB; Spart'20
2-PFC23-1.0NA2-OW24-1, CWZwerv2-
Leonidas 2 24), Excels'20 2-DRL 23-1, DHC
3-Hekelbgen 2 3-1, Slikkerveer 2-Den
Hooro2M; Res.2eklasseC:DHZ2-DBGC
2 1-0, VDL 2-Hellev sl 2 1-1. Ovennaas 2-
SCO'63 2 6-0, Coal 2-Spart'20 3 1-3, Mus-
schen 2-ED S204, HOV 2-Puttershk 2 3-7; D:
TOGB 2-DCV 2 10-2, HOV 3-UNIO 2 4-9,
DONK 2 Leonidas 3 4-0, Ommoord 2-Groe-
neweg 2 44VEP 2-ESTO 8-1Neptunus 2-
Sparta(AV)234;Res.3ekIasseD:Exceis'20
3-DCL28-l,Alex'662-RKWIK264)THemtes
DVS 2-DZB/Z'kamp 210-2, Xerxes 2-VOC 2
54, MSV712-Musschen 3 5-2, Aeoius 2-For-
tuna VI2 3-1; E: Hekelbgen 3-OHW2 0-5,
RKWIK 3-DEH 2 34, Poortugaal 2-CW2 5-
1, WCR 2-LMO 23-3, Fortuna VI 3-Oud-Bey-
er!23-l; F: Gouda 2-Bodegraven 21-1,GSV
2- CW Zwerv 3 3-1, Dilettant 2-CKC 2 3-5,
Moordrecht 2-NSV46 2 04, Stolwijk 2-
TOGB31-7,Oiympia3-Woerden23-3; Res.
4e klasse A; NOC2-Nieuwerkerk 2 26, Dui-
vesteyn2-Bobes2B.n.o.,HfON2-ExcelsR2
1-3, SVS 2-Slikkervecr 4 3-3, Lekkerkerk 2-
GLZ 2 5-3, DZB/Z'kamp 3-DCV 3 0-2; B;
Haastrecht 2-UNIO 3 6-0, CKC 3-Ammerstol
2 6-2, NSV46 3-Nicolaas Boys21-1, ESTO 3-
Nieuwkoop 2 0-2, RVC'33 2-Cabauw 2 2-1,
Groeneweg 3-WSE2 3-3; C: EDS 3-Xerxes 4
2-1Du ivestejTi 3-VFC 21-1L, SMV/H'berg2-
Antibarb2 36, Leonidas 4-Soccer Boys 26-1,
Sparta(AV)3-VOC3 2-5, Germinal 2-Hermes
DVS 3 3-0; D: VFC 3-DRGS 2 24), Fortuna VI
4-HermesDVS424,Sparta(AV)4-SWSMC
32-3, HWD 2-Spaland24-l, DJSCR 2-VOC4
2-1Excels'20 4-VDL 3 2-2; E: Hekelingen 4-
PFC 3 3-3, SCO'63 3-WRW 2 04, BZC'95 2-
Flakkee 21-2, Feyenoord AV 3-Poortugaal 3
14,DRL3-Meeuwenpl25-3; F; Hillesluis 2-
Transvalia 2 1-3, Coal 3-Maasstad 2 3-1, Bol
nes 3-Spart'20 4 44), Groen Willen 2-WRW3
54; Res. 5e klasse B: RVC33 4-Nieuwer-
kerk 3 3-2, Schoonh wen-DONK 3 2-1, DCV
5-Di)ettant31-7, Soccer Boys 3-Olympia 43-
1WSE 3-TOGB 4 7-2, Bergambacht 2-VEP4
44; C: SVS 3-SMV/H'berg30-ï,CWZwerv
4-Arstibarb3 Z.n.o.,DCV 6-HOV 4 0-1Swift
Boys 2-GLZ 3 44, Germinal 3-Duivesteyn 4
D.n.o.; D: Hekelingen 5-OHVV 3 24), Flak
kee 3-Oud-Beijerl 3 2-2, FIOS 2-Viexpolders
274),PFC4-OW34-3,WRW4-Abbenbroek2
3-1; E: SCO'63 4-Poortugaal 4 6-2. WCR 3-
Spart'20 5 0-7, Pretoria 2-CW 3 54), PFC 5-
Hekelingen 6 4-5; F: DHZ3-Overmaas38-l,
CW4-DRL57-1,Spart'20 6-DCV72-2,Birlik
2-LM03 5-2, Transvalia 3-Ted.iro 2 0-8, RDM
2-DEH334>;G:BZC'953-GroenWitten33-l,
LMO 4-Slikkerveer 5 5-3, Overmaas 4-Maas-
stad3 l-3,DRL6-SVS45-2,DCL547W53-5,
CKC4-Tediro3 2*8; H: Kralbgen 2-Schie-
broek 2 6-2, Slikkerveer6-Alex'86 3 7-3, CW
Zwerv 5-Antibarb 4 0-5, SMV/H'berg 4-Dui-
vesteyn53-2,HlON3-NOC34-0,Zwarte Pijl
3-Jai Hind 2 3-6; I; HSC 2-VOB 2 2-3, Leoni
das 5-Spaland 3 2-1, Scbiebroek 3-Duives-
teyn 6 74), Jai ffind 3-PKC85 2 2-1, SWSMC
4-HWD33-1; J:VOC6-Ommoord324),Garu-
da 2-St Hooger 2 6-5, Real Parbo 2-GLZ 4
G.no,, AVS 2-Blijdorp 2 0-3; K: VOC 7-
SVDPW 2 4-2, Neptunus 4-VFC 5 1-1, RK
WIK 4-HSC 3 H-n.o, Schied Boys 2-
SWSMC594,DRGS3-Exc»ls'2052-0,EDS
4-HWD42-l;Res.6eklasseA:TOGB5-Gou-
da 3 2-2, Lekkerkerk 3-DONK 40-6, ESTO 4-
Flo reant 38-1, Nieuwerkerk 4-Moordrecht 3
2-1, VEP 5-Haastrecht 3 3-3, WSE 4-Wad-
dinxveen31-1; B:TOGB 6-MoerkapeIle 11-
0,WSE5-GSV33-3,UNlO543udewaler22-2,
Bodegraven 3-NSV46 4 54), VEP 6-Wad-
dmxveen 4 3-6, Ni euwkoop 3-Woerden 4 2-2;
C; Otyropia 5-Moordrecht 4 44, DONK 5-
ONA4 64, G roeneweg 5-Excels R 31-3,VEP
7-Lekkerkerk4 8-1, TOGB 7-Nieuwerkerk5
64; D: VOC 8-DRGS4 5-2, HSC 4-Demos 2 2-
5. Spaland 4-Duivesteyn 81-1, Schied Boys
3-VDL 4 0-1, SVDPW 3-MSVT13 24, EDS 5-
HermesDVS51-3; EtMSV714-Duivesteyn
9 2-2, Schiebroek 4-SVDPW 4 1-3, Voor
waarts 2-AVS 3 4-0, RK WIK 5-Aeolus 3 1-0,
VDL 5-VOC 9 3-2, Demos 3-DJSCR3 4-2; F:
Kralmgen 3-Ommoord 4 6-2, Swift Boys 4-
Garuda 3 34, Jai Hrnd 4-Antibarb 5 7-2,
PKC'85 3-AVS4 3-3, De Roef 2-EDS 6 3-0, St
Hooger3-VND212-2;G:Vierpo!ders3-Nieu-
wenhoom 4 06, Oud-Beijerl 4-Rockanje 3 2-
1, Meeuwenpl 3-WRW 5 5-5, Hekelingen 7-
Poortugaal 5 5-2, OW4-Biank en burg2 3-3;
H: Poortugaal 6-Transvalia 4 14, Vierpol-
ders 4-Nieuwenhoom 5 2-7,Oud-Beijerl 5-
Spart'20 72-3, Feyenoord AV 5-Meeuwenpl 4
1-1; I: CW6-DHZ42-3.Harvards 2-DOZ2 8-
1BeIvedere3-LMO 544), DEI 14-Feyenoord
AV60-2,MeeuwenpI5-Spart'2081-1.DRL7-
Mus5chen51-6; J: Kralmgen 4-Hillesluis 3
2-3 gest., Harvards 3-0\'ermaas 5 5-1, CW
Zwerv 7-AnUbarb644.Transvalia 5-BZC95
4 6-6, Groen Witten 4-Shkkerveer 7 2-0, Ex
cels R4-Tediro 4 84); K: PKC'85 4-VOB 3 3-2,
Alex'66 4-Activitas 2 0-1, SVDPW 5-Duives-
teyn lö 2-3, Ommoord 5-Spatta lAV) 6 2-6,
Demos 4-NOC 46-2, VOC 10-CW Zwerv 8 3-
5; Res. 7e klasse Ar Gouderak 3-NSV46 52-
0, Nicolaas Boys 4-DUettant 4 0-3, Nieuwer
kerk 64DNA52-5, Gouda 4-Bergambacht3 7-
0, Nieuwkoop 4-RVC33 5 3-2; B: Nieuwer
kerk 7-Dilettant5 5-2, Schoonhoven 2-CW
Zwerv 9 74, UNIO 6-Bergambacht 4 1-2,
OCV8-Haastrecht42-Q,VEP9-RVC'33 64-2,
Nicolaas Boye 5-Groeneweg6 2-2; CtTOGB
9-Ommoord 6 9-5. Dilettant 6-DCV 9 5-3.
Nieuwerkerk 8-SVS 5 3-5, ONA 6-Bergam
bacht 5 5-2, CWZwerv 10-SoeeerBoys424,
Excels R 5-VEP 1034; D: Rockanje 5-Nieu-
wenboom 6 4-19, WRW 6-Dirksland 2 7-3,
OHW4-SCO'63544,PFC6-HekeUngen92-
4,OW 6-Vierpolders51-0; E; Da6-SC0'63
60-7 .Transvalia 6-RDM3 4-3, RETS-Poortu-
gaal 7 3-2; F: Slikkerveer 8-Pretoria 3 2-2,
LM06-Coal52-1,DHZ5-Maassiad4 2-3,Bel
vedere 5-Feyenoord AV 7 14-1; G: CW
Zwerv li-Pretoria 4 1-1 gest, Hillesluis 4-
Overmaas 6 5-3, Birhk 3-Maasstad 5 1-3,
Poortugaal 8-DRL 102-1, Musschen 8-Slik-
kerveerS8-1,BZC'955-SVS63-7; H: EDS7-
Schied Boys 4 54), Spaland 5-Hermes DVS 6
2-1RKW1K6-HSC 5 34, DRGS 5-SWSMC
6 5-1, HWD 5-Fortuna VI5 5-2, Excels'20 6-
SVD PW 61-6; I: SMV/H'berg 5-Jai Hind 5 6-
5. Duivesteyn 11-Activitas 3 8-2, Garuda 4-
Schied Boys 5 64, CentroPortugues 2-Aeo-
lus 41-0, Sparta AV) 7-Excels'20 71-1, Blij-
dorp3-Cie Roef 3 4-1; J: Kralingen 5-PKC85
54-7, Alex'66 5-Ommoord 77-5,HOV5-SMV/
H"berg fi 3-2, VND 3-HlON 4 1-9. Jai Hmd 6-
Slikkerveer 10 3-3,ExcelsR6-SwiftBoys53-
3; Kr Sparta (AV) 8-Scbied Boys 62-6, Excels
R 7-PKC'856 5-3,Hermes DVS7-DRGS67-1,
Jai Hind 7-Excels'208 E ao., Duivesteyn 12-
NOC56-3,HION5-DeRoef4 R.n.0.; Res. 8e
klasse B: RVC'33 7-ONA 71-1, Lekkerkerk
6 ESTO 612-3, ÜNI08-FIoreant4 2-5, Oude
water 3-TOGB 10 2-1, Woerden 5-Nieuwer-
kerk9 l-l,Nieuwkoop5-Waddinxveen 5 6-2;
DCV 10-Floreant 5 6-1, CW Zwerv 12-
Lekkerkerk 84-2, Bodegraven 5-Schoonho-
ven 3 2-2, Nieuwerkerk 10-TOGE 11 0-7,
CKC 5-Woerden 6 6-1; G; Hekelingen 10-
PFC 7 8-2, Nieuwenhoom 7-OW 7 4-2, OH-
W 5-Flakkee4 2-2, Blankenburg 3-Heiiev sl
31-13,WRW7-Meeuwenpl664; H: Poortu
gaal S-DirksIanJ 4 C-3, Harv«u us4-FIakk «5
5-9, hellev sl 4-Puttershk 4 2-2, OHW 6-Ab-
benbroek 5 2-3, Blankenburg 4-Hekelingen
112-1, DBGC 5-Meeu wenpl 7 6-1I: Slikker
veer Ü-DHZ 6 74), BZC'35 6-DCL 7 0-6,
Transvalia 8-Hbes]uis54-l,Tediro6-Groen
Witten54-5.LM07-Musschen934; J:Poor-
tugaal !0-Transvalia 9 1-6, DRL Ll-HiUe-
s)uis614.DHZ7-RDM444),DEH 5-RET43-
5, Hekelingen 12-DCL 8 4-3; Noorder-
kwartier2-SchiedBoys73-0,Spalami6-Leo-
nidas 6 5-2, Voorwaarts 3-Antibarb 7 4-2,
MSV'715-DJSCR42-6,SWSMC7-V0C113-
5,VDL6-Excels2ö99-1; L.-VOC12-MSV718
24, HSC 6-RK WIK 7 5-3, Hermes DVS 8-
Spaland 71 -6, VOB4-Demos51-8, SVDPW7-
Noorderkwartier 31-1. SWSMC 8-HWD 61-
2; M: SWSMC 9-Jai Hmd 8 J.n.o., Duives
teyn 13-Vöorwaarts 4 3-3, Activitas 4-Excels
R 8 2-1Schiebroek 5-Blijdorp 41-3, Zwarte
Pijl 4-Noord er kwaruer 4 7-0, AVS 5-Centro
Portugues314; N: Garuda 5-StHooger 4 2-
1SWSMC ÏO-HION 6 24, Leonidas 7-Aeti-
wlas 5 3 -6, Voorwaarts 5-A3ex'6663-1EDS8-
VOC13 6-2, Real Parbo 3-Noorderkwartier 5
2-1; O; Feyenoord AV8-DCL9243, Kralmgen
6-Transvalia 105-2,Bobes5-Slikkerveerl2
1-8,Groen Witten6-CKC6 6-2, Zwarte Pijl 5-
NOC64-1,
KNVB Zondag Zuid
Eerste klasse C: DFC-Brabantia 3-1, Best
Vooruil-Papendrecht 3-8, De Valk-Schyn-
de) 1-5, Deume-Unitas 14), DESK-UNA 1-3,
VOAB-Zwaluw V/S 2-2,
Schyndel 2-6 Deume 2-3
UNA 2-6 VOAB 2-2
Papendr. 24 Best Vooruit 2-1
Zwaluw V/S 24 Brabantia 2-1
DFC 2-3 DeValk 2-0
ünitas 2-3 DESK 2-0
Vierde klasse C: Hardinxv.-Boeiroeer 2-1,
Beek V-IFC1-1, SC Reeland Jeka 2-2, Mer-
wede-Right'Oh 14), SVW-SSW 1-1, Fluks-
ZBC974-0.
Hardinxv. 2-6 SVW 2-2
Merwede 2-6 IFC 1-1
SC Reeland 24 BeekV 2-1
SSW 24 Boeimeer 2-0
Fluks 1-3 Right'Ob 24)
Jeka 2-2 ZBC97 2-0
Vijfde klasse C: Advendo-Aibiasserd. 4-2,
Gdukvogels-Be Ready 1-1, WDS'19-Leer-
dam Sp 14, Dussense B-Merwest. 3-2.
Neerl.'31-OSS2-2.Stadspol,-SAB 1-8.
SAB 2-6 Advendo 2-3
Dussense B 2-6 Leerdam Sp 2-3
OSS 24 NmL'31 2-1
BeReady 24 Alblasserd. 24)
Gelukvogels 24 WDS'19 2-0
Merwest. 2-3 Stadspol. 24)
Atletiek
Mnochea Grand Prix finale. Mannen. 260
m: 1. Da Silva (Bra) 19,89, 2. Greene (VSt)
19,90,3 Obtkwelu(Nig)20.12.800m: l.Kip-
keler(Den) 1.43,55,2. Sepeng(ZAf) 1.44,40,
3. Kimutai (Ken) 1,44,48.1500 m: 1. Ngeny
(Ken) 3.2893,2. Lagat (Ken)3.32,30,3, Ro-
tich(Ken)3.33,4 03600 m; 1Ber\jamin Limo
(Ken) 7.36,32,2. Bitok (Ken)7.36,60,3, Mour-
hit(Bel)7.36,73. IlOmh: 1Crear(VSt) 13,08,
2 Jackson (GBr) !3,17,3.Wade(VSt) 13,19,6.
Karving (Ned) 13^33.3000 m steeple chase:
1. Barmasai (Ken) 8 06,92,2. Boit Kipketer
(Ken) 8.Q8.28,3. Eizine (Mar)8.08,64, ver: 1.
Pedroso(Cub)8,43,2. Beckfoid (Jam) 8,29,3.
Walder (VSt) 8,15. discus: I. Riedel (Dui)
68,61, 2. Aiekna (Lit) 66,65, 3. Washington
(VSt)66,22. speen l.Gatsioudis(Gn)89,94,2.
Zetezny (Tsj) 87,71, 3. Hecht (Dui) 85,64.
polshoog: 1. Tarasov (Rus) 5,85,2. Hartwig
(VSt) 5,80,3. Markov (Rus) 5,80. Eindstand
Grand Prix circuit: 1. Barmasai 111 pnt, 2.
Gatsioudis 109,3. Kipketer 108,4. Tarasov
107,5. Ngeny 104.
Vrouwen. 200m: 1Fynes(Bah)22,55,2. Fra-
zer (Jam)22,55,3. Miller(VSt)22,64.800m: 1.
Mutola (Moz) 1.59,10, 2. Formanova (Tsj)
1.59,15,3, Mas terkova (Rus) 1,5.920,6. Vries-
de (Sur) 2.DD,6S. 1500 m: 1. Beclea-Szekely
(Roe)4.15,18,2. Wcycmiann (Zwi) 4.15^2,3.
Maranga (Ken) 4.16,60. 3000 m: 1. Szabo
(Roe)8.43,52,2.0uaz«(Mar)8.43,66,3.Miki-
tenko (Dui) 8.45^9.400 mh: 1. Hemmings
(Jam) 53,41,2. Blacken (VSt) 53,63,3. Cum-
mings-Glover(VSt)53,83.boog: l.Storbeck-
Cloete (ZA1) 1,96,2. Babakova (Oek) 1,96,3.
Kovacikova-Hlanova (Tg) 1^6. kogel: 1.
Kleinert (Dui) 19,16,2. Kumbemuss (Dui)
19,13,3. Price-Smith (VSt) 18,71,6. Koeman
(Ned) 17,86. hinkstapsprong: 1. Hansen
(GBr) 14,96,2. Tsiamita (Gri) 14,77,3. Lebe-
deva(Rus) 14,65. Eindstand Grand Prix cir
cuit: 3. Szabo 108,2. Mutola 108,3. Hem
mings 104,4. Masterkova 99,5. Oueziz 97.
Winschoten, EK 100 km Mannen; l.Fetizon
(Fra) 6.39.12, 2. Kokorev (Rus) 6.42.15, 3.
Diehl (Fra) 6,44.36,12. Epskamp 7,18,31 (Ne
derlands kampioen), 17.Lusl7Ï7.10(2eNK)
Vrouwen: 1. Kolpakova (Rus) 7.33.38,1
Maggiolini (Fra) 7.55.54,3. Bikoelova(Rus)
8.0251.
NK snelwandelen, mannen, 54 km: 1.
Huntjens 4.37.45,2. Van Gemert 4.402.3.
Lambregts 5.11.47.
Hilversum. Arena Games. Slotwedstrijd
Nationaal Baancircüit.
Mannen,400 m, eerste serie: 1. Som (Atieti-
co'73)47,09.Tweede serie: l.Hagen(Hellas)
47,11. Mijl: I. Marwa (Ken/Haag Atletiek)
4.08,33. Ver: 1. Cools (Attila) 7,75. Kogel: 1
Vet (AAC) 19,04,2. Smith (Argo'77) 17,80.
Discus: 1. Vet 58,48, 2. Van der Kruk (Ci-
ko'B6) 56,37,3. Van der Bilt (Haag Atletiek)
5537-
Vrouwen,400m: 1Visscbers (Umtas)54,43.
Mijl: l.Wisse(HeUas)4.44.42.100 mh: 1. Van
Ofvjert KA.V Holland) 13,99 Pelshwjg-1 De
Wilt (Haag Atietiek)4,00. Kogel: 1. Koeman
(AAC) 16,93. Discus: l.Goormachtigh(PAC)
56,40,2. Koeman 53,37.
Winnaars Natio naai Baancircüit-Mannen,
400m:Hagen.llQ mh: G. Sedoc (AAC). Ver:
Cools. Kogel: Vet. Vrouwen, 400 m: Van
Mounk (HAC). 1500 m: Van der Kolk (Hel
las). Polshoop De WilL Kogel: Koeman.
Autosport
Monza. WK Foramle-1, Grand Prix van Ita
lië: 1. Frentzen (Dui) Jordan-Mugen Honda
53 ronden (305,548 km) in 1.17.02,923 (gem.
237,938 km/u), 2. Ralf Schumacher(Dui) Wil*
liams-Supertecop3,272,3. Salo(Fin)Ferrari
11932, 4. Bamcheilo (Bra) Stewart-Ford
17,630,5. Coulthard(GBr) McLaren-Merce
des 18,142,6. Irvine (GBr) Ferrari 27,402,7.
Zanardi (Ita) Williams-Supertec 28,047, 8.
VMeneuve (Can) BAR-Supertec 41,797, 9.
Alesi (Fra) Sauber-Petronas 42,198,10. HiÜ
(GBr) Jordan-Mugen Honda 56,259. Stand,
na 13 van 16 races1Hakkinen (Pin) McLa
ren-Mercedes, Irvine 60 pnt,3. Frentzen 50,
4. Coulthard 48, 5. Michael Schumacher
(Dui) Ferrari 32. Stand WK-constmctenrs:
1McLaren 108 pnt, 2. Ferrari 102,3. Jordan
57.
Badminton
Rotterdam. Satellite toernooi Mannen,
halve finales: Van Dijk-Lens 15-10 15-13,
Weistra-Bruijstens 4-15 15-1015-7. Finale:
VanDijk-Weistra 15-1015-7. Dub bel, finale:
Van Daim/Lens-Van Bameveid/Van Leeu
wen 15-413-1515-8.
Vrouwen, halve finales: Meulendijks-Jans-
sen 11-01 l-5,Beenhakker-Glebbeek 11-011-
8. Rnale: Beenhakker-Meulendijks 11-911-
7. Dubbel, finale: Glebbeek/Janssen-Jona-
tbans/Severien 15-48-1515-9.
Biljarten
Eredivisie driebanden, tweede ronde: Ar-
pa Shipping-Havermans Groep 44, Crystal
Kelly-PoppeliersS-OvPelgrim Profs-JC Keu
kens 6-2, Mrnkels Products-Loontjens Bil
jarts 6-2, ISMS/IT Consultancy-Business
Fun Prom. 6-2. Stand: 1Crystal Kelly, Min-
kels. Pelbrim, ISMS/TT 24.5. Arpa, Haver-
mans 2-3,7. Ockenburg 2-2,8. JC Keukens,
Strauss, Poppeiiers, Loontjens, Business 4t
Fun 2-0.
Dammen
Hoogezand. EK mannen. Vijfde ronde:
Sijbrands (NedpWiersma (Ned) 1-1, Cierc
(Nedbleesmann (Est) 1-1, Kirzner (Oekh
Cluruel(Pol)2-0,SchaUey(Bel)-Bubbi(lta)l-
1, Shavel(Isr>Gantwarg{WRu)ö-2,Valneris
(Let)-Cordier(Fra) l-l,Gcorgiev(Rus)-Boe-
zmski (Lit) 0-2, Altev (AzehGelmanski (Rus)
0-2, Zesde ronderWiersma-Schaltey 1-1,Ch-
miel-Sijbrands 0-2, Clerc-Kirzner 1-1, Lees-
mann-Getmanski 0-2, Boerinski-AIiev 2-0,
Cordier-Georgiev 1-1, Gantwarg-Valnens 1-
I, Bubbi-Sbavel 1-1. Stand: 1. Boezmski,
Sijbrands 9 pnt, 3 Gantwarg. Getmanski,
Wiersma8,6.Cordier7,7.Valnens6(uit5),8.
Clerc, Kuraner 6,10. Bubbi, Shavel 5,12. Ge-
orgiev4(uit5), 13. Leesmann, Schalley 4,15.
Chmiel3,16.Aliev2.
Golf
Milton Keynes. Britse Masters, Europese
Tour, mannen, 2,2 miljoen gulden. Eind
stand: l.May(VSt) 269 slagen(-J9),2. Mont
gomery? (Sch) 270,3. Hanejl (Zwe) 272, 4.
Owen (Eng), Westwood(Eng)274,6. Webster
(Eng)275,18. Derksen (Ned)279(74 68 6869)
Handbal
Veld. Vrouwen DR1: EHC-Quintus 9-21,
Snelwiek-HVL22-18, Ventura 2-Oase 18-12;
DR2A: Wings-ASC 13-5, Achilles-Animo 15-
10, Vires-Gemini 11-19; DR2B: Alomium-
ODJS 17-23, Hollandiaan-DWS 2 64, Tref
fers-Hercules U-15.Satumus-Gcmini212-
II.
Mannen HR1: Atomium-Gemiru 21-15, Ro-
da-Satumus L 20-15, Ventura-Ammo28-22;
HR2A: Wings-Hercules 17-34, Rijnstreek-
Walburg 26-18, Ventura 2-Unitas 19-37;
HR2B: EHGDWS 217-11, DES 2-Gemini 2
25-27, Oliveo-WIK25-20,
Hockey
Padova. EK, mannen. Finale: Nederland-
Duitsland 3-3n.v.{2-23-3).Duits!andwin!na
straibaben: 45. Om de derde plaats: Enge-
land-BelgiÊ 7-2 (2-1), om de vijfde plaats:
Spanje-Wales 3-0 <1-0), om de zevende
plaats: Franknjk-Rusland 41, om de ne
gende plaats: Polen-Zwitserland 6-2 (4-2),
om de elfde plaats: Ierland-ltaliê 2-1(1-0).
Mannen. Overgangsklasse A: Rotterdam-
Breda 1-1, Alkmaar-HIC 2-3, Voordaan-
Schaerw'de 3-0, Union-Wageningen 1-1,
Forward-Nijmegen 2-2, Gooische-Venlo3-1
B:VIctona-DSHC3-0.Pmoke-Forescate2-l.
MOP-EMHC1-4, Doorn-Laren 3-2,Oss-Leo-
nidas 1-2, Hattem-EHV5-l.Eers te klasse Ai
Geel Zwart-Rosmalen3-2,Dopie-Leiden4-l,
Hudito-Cartouche 3-2, Asvron-Capelle 3-0,
Tegenbosch-Derby 3-6. Tweede klasse A:
Groen Geel-Tempo 5-3, Ring Pass-Pollux 1-
2, HDS-Dordrecht 1-3, Kiewten-Zwart-Wit
3-2,Tempo'34-Rapide 104).
Vrouwen. Hoofdklasse: Kampong-HGCl-O,
Den Bosch-Laren 1-1, Nijmcgen-Oraryo Zw.
0-0, Pinoke-Amsterdam 1-2, Hilversum-
Push 2-0, Rotterdam-Zwolle 10-1. Over
gangsklasse B: Bl.'daal-Tilburg2-0,Hurley-
MF.P 6-1Oss-Alecto 2-2, SCHC-K1. Zwits. 2-
2, Upward-HDM 0-3, Gooische-EHV 3-2.
Eerste klasse A; Victona-Zoetermeer 4-0,
Breda-Forescate 1-0, Zwart-Wit-Dordrecht
3-1Hudito-GoudaO-2,Warande-Leonidas 3-
2,Voome-WereDi 44. Tweede klasse A: Ra
pid-Ring Pass 0-3. Dopie-Evergreen 3-1,
Souburgh-Leidse St. 41, Cartouche-Rijs-
wijk 5-0, Spijkenis.-Groen Geel 1-1, West-
land-Dcrby5-i.
Honkbal
District Zuid. Eerste klasse: HBS-Spikes
12-0,Holy-MULO 10-6,Zwijndrecht-Onoles
18-3, Stand; Zwijndrecht 19-32, Holy 19-28,
Braves 19-28, Hawks 20-24,HBS 18-16, Bull
fighters 19-16 -2, Rowdies 19-15, Cardinals
19-14,Spikes 19-13,Orioles 18-12, MULO 19-
8.
Tweede klasse: Euro Stars 2-Jeka 2 2413,
Knuppelaars-Sparta/Feyenoord 3 12-5,
Meppers-Cbeetahs 4-25, Nuenen-PSV 213-
3, R/Orioles 2-Blue Hitters 6-3, Twins 4-AIi
Stars 5-6. Stand: Knuppelaars 2140, All
Stars21-32, Sparta/Feyenoord 3 21-31Chee
tahs 21-31, PSV2 21-22, Nuenen 21-21, Blue
Hitters 21* 17, Twins 4 21-14, Jeka 2 21-14, RI
Orioles 219-10, Euro Stars 2 21-10, Moppers
lfl-6.
Kano
Seu dRIrgell.WKwild water. Vrouwen, K-L
I. HQgertova (Tj) 226^0. 2. Grzesik (Pol)
22B,62,3. Friedli (Zwi)229,17.
Mannen, C-1:1Brugvin (Fra)2Q5,84,2. Bell
(Aus)206,45,3 Martikan(Slw)207,00.K-1:1.
Ford (Can) 198,53,2. Shipley (VSt) 198,99,3.
Ratchffe(GBr) 199,13.
Korfbal
Hoofdklasse A; KVS-SportingTrigon 14-20,
NIC-Refieks 18-5, PKC-DOS'4615-20, AKC-
Deetos 16-19;B; BlauwWit-Marfugelsl5-14,
Die Haghe-DVO 15-10, Oost Amhem-HKV/
OE 18-9, Groen Geel-VADA 11-13; Over
gangsklasse A: Swift (MK)r. Wit (D) 19-22,
KOAG-Tjoba 16-19, DALTO-TOPtS) 22-9,
Avanti-KCC 19-21; B: SSS-Ready 10-8,
DETO-Rohda U-15,AW/DTV.WitBlauwl4-
11, WTON-Meervogels 10-15; C: Heeren-
vcen-De LegeGeaen 1 l-ll.OrZwart-Drach-
ten 13-16, StAnfries-VDW 10-12, Rodenburg-
LDODK17-18; D: Koog Zaandijk-De Meeu
wen 15-14, DO&WK-Amicitia 21-23, Achil-
les-Vl aardingen 12-14, Fortuna-Zw Wit 147;
Eerste klasse: G: Kinderdijk-Excelsior 11-
12, Menvede-Fortis 15-18. Temp^-Nieuwer-
kerk 10-12, ODO(M)-ONDO(G) 22-16; H:
OJC'98-Sport Delta 5-12, ALO-Tilburgl6-I9,
NKV-PSV 20-14, OZC-Noviomagum 13-12;
Tweede klasse: E: Phoenix-DKC 16-13,Hes-
pa-DKV-Vicoria 8-9, Celeritas-Swift (A) 13-
II, OKV-Trekvogels 16-12; F: Fiks-VEO 17-
13, OWO-Or Nassau 22-9, Bolnes-Dijkvo-
gels 15-12, De Vinken-Madjoe 9-2; Gt VIOS-
TOPfA) 18-19, Albatros-Vitesse 11-7. Ven
tura S-Olympia 18-11, Maassluis-lJsselvo-
gels 13-12; H: Juliana-Sperwers 16-9, Klim-
op-ODO 15-14; Derde klasse A: Gemini*Or
Zwart 16-14, Korbis-TOGO 19-16, Stormvo
gels-Sagitta 12-l?,GoodLuck-NI012-12;B:
Luctor-ACKC 11-8, DVS-RWA 14l7,Seolto-
ONDOl3-6,OrNa£3au(V>Vo]trefrersl3-12;
C: KeepFit-Harga 16-12, Terda-RKC 1411,
Erasmus-Ten Donck 13-9; Vierde klasse A:
Reeuwijk-Nikantes 13-7, THOR-Spirit 13-5,
Vr'schaar (BhZKV 15-5; C: Merwic-Eureka
16-11, B1 W5l-Springfield 9-6, ELKV-Ze-
venbergen 18-6.
Motocross
Budda Creek. GP Verenigde Staten,250 cc.
Eerste manche: 1, Everts (Bel) Honda, 2.
Hughes (VSt) Honda, 3. Windham (VSt)
Honda, 4. Beirer (Dui) Kawasalu'. 5. Pichon
(Fra) Suzuki,16, Giesbers (Ned) Suzuki,
Tweede manche: I. Wuidliam, 2. Albertyn
(ZAl) Suzuki, 3. Everts, 4. Vuiliemin (Fra)
Yamaha, 5. Reynard (VSt) Suzuki. 12. Gies
bers.
Eindstand WK: 1, Bolley (Fra) Honda 442
punten, 2. Beirer 424,3. Vuiliemin 379,8.
Giesbers 188,9. Van Rees (Ned) Kawasaki
164,25. Van Drunen (Ned) Yamaha 28,39.
Vromans (Ned) Yamaha 6.
Tagerig, zijspan. Grote Prijs van Zwitser
land. Eerste manche: 1. Sergis/Rasmanis
(Let)BSU/Zabe),2.Wenninger/Van der Wiel
(Dui/Ned) EML/MTH.3. Willemsen/WiHem-
sen (Ned) BSU/Zabel, 4. Janssen/Janssen
(Ned) EMl/Zabel, 5. Beaumont(RostaLng
(Fra) EM1VMTH. 6. MallowsPeters (Eng)
KHR/MTH, 18. Bens/Van Nieuwenhuizen
VMC/Zabel, 22. De Vries/Buyserd VMC/Za-
bel.Tweedemanche: I .Sergis/RasmanisF2.
Schnehi/Sehlapfer 'Zwi> VMC/Yamaha, 3
Janssen/Janssen, 4. Soderqvist/Sylwan
(Zwe)£MIVMTH,5. Beaumont/Rostaing,6.
Korjus/Jakk (Est) AYR/MTH, 12. Bens/Van
Nieuwenhuizen, Eindstand WK; 1. Witlem-
sen/Wdlemsen 386 pnt, 2. Sergis/Rasmanis
385,3. Sóderqvist/Sylwan 267,4. Weinmanrv'
Wemmann (Dui) BSU/MTH 220,5. KauriV
Laksberg (Est) AYR/MTH 173,6. Janssen/
Janssen lb4,17. Van Werven/R oenhorst 69,
22. Bens/van Nieuwenhuizen33,26. Van de
Lagemaat/Van deLagemaat 22.29. De Vries/
Bruyserd 14,36. Schrijver/Van de Ketterij 4.
39. Van Hal/Van Duynhovcn 3,42. Nyman/
Nijman 2,45. Greup/Meinders t.
Motorsport
Hockenheim. WK superblke. Eerste race:
1, Fogarty (GBr) Ducati 13 ronden in
26.19,818 (201.203 km/u), 2 Slight (NZe)
Honda 0,227,3. Yanagawa (Jap) Kawasaki
5.106. Tweede racet 1. Chili (Ita) Suïuki 14
ronden in 28 26,624 (200,581 km/u), 2. Fogar-
ty0^42,3.Slight 0,423. Stand WK: l.Fogarty
458 pnt(wereldkampioen), 2. Corser (Aus)
Ducati 351,3. Edwards (VSt) Honda 347.
WK Supersport 600: 1, MacPherson (GBr)
Kawasaki 30.05,421 (189.604 km/u), 2. Xaus
(Spa) Yamaha 0,446,3. Chambon(Fra)Suzu-
kt 0,494,9. Zeelenberg (Ned) Yamaha 7,420.
Stand WK: 1Chambon 153 pnt (wereldkam
pioen)^ MacPherson 120,3. Bontempi (Ita)
116,9. Zeelenberg 79.
WKzijspannen: 1. Webster/James (GBr) Su
zuki 14 ronden in 30.29,498(187.109 km/u),2.
Abbott/Bjggs (GBr) Wmdle Honda 0,375,3.
Klaffenbock/HSnni (Oos/Zvn) LCR HRM-
Honda 28,010, 5. Van Gils/Van Gils (Ned)
LCR Suzuki 2.08,193. 12. Steenbergen/
Steenbergen (Ned) LCR ADM op 1 ronde.
Eindstand WK: 1. Webster I90pnt,2. Kiaf-
fenböck 179,3. Abbott 139,11. Steenbergen
43,16. Van Güs 22,19. Janssen/Geurts van
Kessë(Ned)2ö.
Paardensport
Calgary.CSIO.Landenwedstrijd: 1. Duits
land (Tebbel/Radiator, Meredith Beer-
baum/Stella, Ehning/For Pleasure, Ludger
Beerba um/Neron de la Tourelle) 8 strafpnt,
2. Nederland (Hendrix/Fincsse, Dubbel
dam/De Sjiem, Tops/Operette la Süla.Lans-
ink/High Valley) 12 strafpnt, 3. Zwitserland
12,50,4. Canada 16,75,5. Ierland 20.
Eindklassement circuit Samsung Cup: 1.
Nederland 60,50 pnt,2. Duitsland59,3. Zwit
serland, 4. Frankryk 53,5. Verenigde Saten
51,50, 6. België 43. Deze landen geplaatst
voor de finale op 26 september in Gijon.
Rugby
Ereklasse: HRC-AAC 23-19. DIOK-Castn-
cum 7-0Ascrum-Bassets 25-18, RCC-RRC
0-6.
Softbal
Hoofdklasse: ADO-Pioniers 15-13, Amster
dam Expos-Tilburg 12-9, Kinheim-Twms 8-
1, Neptunus-Sparta/Feyenoord 6-10, ADO-
HCAW18-10, RCH-Amslerdam Expos 5-12,
Piomers-Kinheim 10-0,Tjlburg-Sparta/Fey-
enoord 3-15, Twins-Neptunus 5-15. Stand:
Neptunus 45-76, Kinheim 45-62, HCAW 45-
58, Pioniers 45-56. A'dam Expos 45-54, Spar
ta/Feyenoord 45-48, ADO 4442, RCH 44-24.
Tilburg 45-16,Twins45-12.
Eerste klasse: PSV-Robur'58 54. HCAW 2-
Blokes 104, Robur'5B-PSV 15-ll,Piomers2-
Flying Petrels !M3.Xanthos-Kinheim29-
6,HCAW2-Blokes 10-6,Tridents-Sparks64,
PSV-Robur'5811-1, Flying Petrels-Piomers
25-2, Kinheim 2-Xanthos3-9, Blokes-HCAW
2 12-14, Sparks-Tndents 12-14. Stand: Tn-
dents 35-50. Xanthos 3546, HCAW 2 36-37,
PSV 35-36, Robur'58 35-35, Pioniers 2 36-35,
Kinheim 2 36-33, Sparks 36/31, Flying Pet
rels 36-29, Blokes 36-24.
Districten. Topklasse A- Euro Stars-Quick
4-3, UW-Twins 2 2-28, GUmts-Quick 2-11
korr, Jeka-Giants 7-2, Sparta/Feyenoord 2-
Hazenkamp 54, Tex Town Ttgers-Blue
Hawks 11-1, Almere'90-Fak 12-2. Stand: Eu
ro Stars 21-32. Jeka 21-31, Almere'90 21-29,
Sparta/Feyenoord 2 20-28, Twins 2 21-22,
Tex Town Tigers 20-2], Hazenkamp 21-20,
Quick 21-20, Fak 21-16, UW 21-16, Giants
20-9-2, Blue Hswks 20-0-2.
Topklasse B: Badhoevedcxp-ADO 2 6-9, Al-
phians-Double Stars 18-3. Herons-Blue
Birds 6-11, Pirates 2-Caribe 16-6, DSS-Stor-
ks 10-5, Flying Petrels 2-R/0rioles 1-8.
Stand: Alphians 21-35, ADO 221-34, Pirates
2 21-27, Storks 21-27, R/'Orioies 21-25, Bad-
hoevedorp 21-24, Blue Birds 21-22, DSS21-
16,FlyingPetrels221-13,Herons21-t3,Dou
ble Stars 21-10, Caribe 21-6.
Eerste klasse heren: EH S-VennepFlyers 5-
4/84). TfW/Survivors 2-Spikes 8-3/16-12,
Phoenix Flying Petrels 14-9/12-22, Flags-
Red Lions 5-4/6-2, lspdOOl/02 Schiedam-
Zwhndrecht 1-9/4-5. Stand: kampioenspou
le, EHS 6-8, TIW/Survivors 2 6-8, Spikes 6-6,
Vennep Flyers 6-2,degradatiepoule, Flags6-
12, Red Lions 64, Flying Petrels 6-4, Phoe
nix 64.
Distri ct Zu i d- Eerste klasse: Knuppelaars-
Nuenen 7-8/12-2, Jeka-Roeft 3-6/14, Euro
Stars-Braves 5-2/4-2. Stand: Euro Stars 28-
48, MULO 28-34, Schiedam 2 26-314, Boefi
28-30, Knuppelaars26-29, Jeka 29-23,Braves
28-12, Nuenen 28-9.
Tweedeklasse: Hazenkamp-Euro Stars 2 7-
4110-5, Gemert-Zwijndrecht 2 0-14/0-14,
Twins 2-Bullfighters 0-2 Twi no, Twins 2-
Bollfighters 0-2 Twi no. Stand: kampi
oenspoule, Zwijndrecht 2 2642, Hazen
kamp 26-36, Euro Stars 2 26-24, Gemert 26-
22, poule overigen, Twins 2 24-20, Bullfigh
ters 24-8.
Tafeltennis
Mannen, eredivisie: FVT/Vis-- ar-Cosmos)
TTW 5-2, De Boer-Verbeek 21-8, 21-13,
Smajic-Vanvinckenroye 21-10, 21-16, Wij-
ers-Van de Leur 21-11, 23-19, dubbel De
Boer/Wijers-Van de Leur/Vanvinckenroye
20-22,21-15,15-21,De Boer-Vanvinckenroye
16-21, 16-21, Wijers-Verbeek 21-31, 21-9,
Sm^jic-Van de Leur 17-21,21-18,21-11, Mo
rel Salamanders-Ankerstars 34. Tweede
div. groep 3: Arboned/Westa 2-Cosmos/IT-
W 2 8-2, Moret Salamanders 2-De Koren
beurs 1-9, Budilia/Huizen/Bijmaat 64. Der
de div. groep 5: Vietoria-Wibats 8-2, Never
Despair-FVT/VsserS 4-6, Rega-Shot'65 9-1;
groep 7: Hotak'68-SVE 1-9, NOAD (SpGood
Luck 4-6, Scylla3-TCS 1-9; groepS: Dito-Am-
sterdam'783-7. Aderde div. groeplO:'t Zand
3-MiddelburgZuid4-6,Shot,652-Hotak'684
7-3; groep 11: Amemuiden-'t Zand 4 8-2,
NOAD (S) 2-The Back Hands 7-3, HE/Luve-
to-Irene 1-9; groep 12: Pecos 5-De Treffers
(R) 2 8-2, Victory'55-Spaame 2 5-5, TOCB-
Vriendenschaar 3 8-2; groep 14: Vrienden
schaar 2-Smash (M) 64, Rapidity-Tömpo
Team 2 8-2, HBMTaveri-Twenty One Up2-
8.
Vrouwen, eerste divisie: Flits-GTTC Gro
ningen 3-7. Amsterdam' 78-De Korenbeurs 2
7-3. Tweede div. groep 1: Bijlsma FITC-
FVT/Visser 2-8Derde div. groep 2: Treffers
APDeKbrenbeurs 3 2-8, JCV2-Hercules8-2;
groep 3:'t Zand-TTCV/Herwaarden 4-6,
SAR/Keukenvisie-ViceVersa'5164.T0GB-
Helden'67 2-8. Vierde div. groep 5: BAD/
O NI 2-WanzVBelcum 210-0, VTV (N>Stip-
hout 8-2, Jeep-Shot'65 3-7; groep 6: Middel
burg Zuid 2-Alexandria'66 64, Moret Sala-
manders-Amstelveen 2 64, De Treffers (R)
2-Vriendenschaar5-5.
Triatlon
14e Spljkenisser Politie Triatlon. Wed-
strij6klasse mannen: 1. André Laven
(Drachten) 2.03.40; 2. Raymond Lodz (Stein)
2,04.57; 3. Casper van den Burg (Leiden)
2.07.47. Vrouwen: 1. Christien de Wit
(Veenendaal) 2.26.02; 2. Sonja Janssen
(Schiedam) 127i5; 3. Sandra Hitzert
(Amersfoort) 2.29.02.
Recreanten mannen: 1, René van Waarden-
burg (VGravendeel) 2.10.09; 2. Ano Schaar
(Vlaardingen) 2.11.23; 3. Jasper Brinkman
(Krimpen a/d Ijssel)2.12.40. Vrouwen: 1. Co-
bine van Dam (Rockanje) 2J51.35; 2. Sally
Coates (Vlaardingen) 213.09; 3. Marieke
Schriel (Vlaardingen) 2.34.52.
Tnnsen
Zuidwolde. Vrouwen, Nederland-Roeme-
nié (sprong, brug, balk, vloer, totaal). Lan
den: 1. Roemenie 38.224, 38.375, 38.550,
39.050,354.199; 2. Nederland 37324,38.175,
37.850,37.125,350.474.Individueel:].Olaru
(Roe) 9.687, 9.750. 9800. 9.800, 39037; 2.
Amanar (Roe) 9.712, 9.050, 9.775, 9.90C,
38.437;3.Isacurescu(Roe)9.400,9.550,9.625,
9 600,38.175,4. Raduean (Roe) 9.425,9.375,
9.350, 9.750, 37.900; 5. Ungureanu (Roe)
9.300,9,700,9-250,9.450,37.700; 6. Nuyten
(Ned)0.462,9.150,9.625,9.300,37.537;7.Deu-
ning (Ned)9.137,9 550,9.300,0.300,37.287; 8
Lücke(Ned)9.475,9 450,9.200,9.125,37150,
9. Willems (Ned) 8.762, 9.500, 9.575,9.150,
36.987.
Deventer. 15e Alfred Vogel toernooi. Indi
vidueel (touw, hoepel, bal, lint, totaal): 1-
Kabajeva (Rus) 10,000,10.000, 9334,9,984,
39318; 2. Raskina (WRus) 9.967, 9.984,
10.000, 9334, 39.885; 3. Vitrisienko (Oek)
9367,9.984.9.967,9.917,39.834; 4.Baraoeko-
va (Rus) 9.984,9.917,9.942,9.909,39.751; 5.
Pavlina (WRus) 9.934, 9.917, 9.950, 9.937,
39.717; 13. Stook (Ned) 9.734.9.617, 9.708,
9.559,38.618; 20. Van Mentfoort (Ned) 9.392.
93929 3 87,9.334,37.384,
Onderdeclfinaies. Touw: 1. Barsoekova
10,000 pnt, 2. Kabajeva 10,000, 3. Raskina
9,967.4. Pavbna 9,950,5. Brandebura (Pöl)
9.900.11. Stook 9,713. HoepeL 1, Kabajeva
10,000, 2. Vtlnsjenko 10,000, 3. Raskina
10,000,4. Barsoekova 9,967,5. Asmus (Dui)
9350, 12. Stook 9,750, Bal: 1. Vitnsjenko
10,000,2, Raskina (WRu) 9,984,3. Erofejeva
(Oek) 9,950,4. Pavirna (WRu)9,950,5. Kaba
jeva 9.942,12. Stook 9,775. Lint: 1. Kabajeva
10,000. 2. Vitrisjenko 10,000, 3. Pavlim
(WRu)9384,4. Barsoekova 9,984,5, Raskma
9.950.12. Stook 9.709.
Volleybal
Wenen, EK mannen. Halve finales: Rus-
land-Tsjechiê 3-0 (25-21 25-15 25-13), Italië-
Joegos!aviê3.1 (25-1725-2224-2825-22) Om
de 5e tm 8e plaats: Nederland-Bulganje3-0
(25-17 25-1825-18), Frankrijk-Oostenrijk 3-0
(25-15 25-23 27-25). Om de zevende plaats:
Bulgarije-Oos tenryk3-0(25-23 25-1925-15).
Om de vijfde plaats; Nederland-Frankryk
3-2(25-2123-25 22-2525-2324-22).Om de der
de plaats: Joegoslavjë-Tsjechië 3-0 (25-17
25-19 25-23). Finale: Italië-Rusland 3-1 (19-
2525-1725-2230-28)
Waterpolo
Florence, EK mannen. Finale: Hongarije-
Kroatié 15-12 (1-3 6-2 3-4 5-3). Om derde
plaats: Italië-Griekenland 7-6 (l-l 2-22-0 2-
3).
Wielrennen
Ronde van Spanje. Rit 7Salamanea-Leon:
1. Wüst(Dui) 217km in439.35(46568km/u),
2. McEwen (Aus). 3. Traversoni (Ha), 4. Mag-
nusson (Zwe), 5. Hondo (Dui), 6. Vierhouten
(Ned),7.Dia2Lobato(Spa),8.Raimondi(Ita),
9.Turicchia(Ita), lO.Beeckman(Bef). 15. De
Groot, 73. Blijlevens, 86. Boven, 100. Moe
renhout, 105. Van derVen, 159. Knaven. Rit
S.Leoa-AltodeL'Angliru: 1. Jimenez (Spa)
175,6 km in 4.52.04 (36,074 km/u),2. Tonkov
(Rus), 3, Heras (Spa) 1.01, 4. Beitran (Spa)
1.13.5.Olano(Spa)I.44,6,Piepoii(lta)2.03.7.
Ullnch (Dui) 2.45,8. Rubiera(Spa),9.Rcbel-
lm (Ita) 3,00. 10. Igor Gonzalez Galdeano
(Spa) 3.09,51. De Groot 15.46,86. 19.18,74.
Vierhouten 21.58,84.Moerenhout25.21,130.
Knaven 30.47,143. Van der Ven 3235,144.
Blijlevens 32.39. Algemeen klassement: 1.
Olano 34.15.20, 1 Ullnch 2.08, 3. Tonkov
2-58,4. Igor Gonzalez Galdeano 3.58,5, He-
ras 4.24,6. Casero (Spa) 4.44,7. J tmenez 5.29,
8. Beitran 6.25,9. Rebcliin 8-53,10. Piepob
7.19.76. De Groot 43.59,79, +46.55,85. Vier
houten 50 40,99. Moerenhout55.25,117. Van
derVen 59.34,156, Knaven 1.11.23,160, Blij
levens 1.19.12.
Fourmies (Fra). GP de Foumies: 1. Koms-
jev(Rus)210km in4.52.16,2. Sciandn (GBr),
3. Bruy landts (Bel), 4. Verheyen (Bel), 5. Fi n-
cato(Ita)0,04,6. Ferrigato(lta)0.13,7. Blaud-
zun (Den), 8. Sorensen (Den) 0.17,9. Mu
seeuw (Bel) 0.43, 10, Baldato (ita).
Ronde van de Toekomst. Rit 10, Sauveter-
rt de Bearn-St. Jean de Luz: l.McGee(Aus)
132 km in3.i9.11,2. LeBoulanger(Fra)ÖJ7,
3. Haselbacher(Oos)0.57,4. Wro!ich(Oos),5,
Trampusch(Oos), 28. Veneberg 1.03,63. En
gels 1.12,70. DuSjn 2.57,82. Van Dijck 10.48,
93. Boemian 10.49.KIassenienL l.Osa(Spa)
37.53.41,2. Latasa (Spa) 0,35,3. Landis (VSt)
3.10,4, Trampusch 4.39, 5. Martinez (Spa)
4.55,13. Engels 11.50,18. Veneberg20.04,76.
Duijn 1.16.12,85. Van Dijck 1.28,00,95. en
laatste Boerman 2.11.37.
Brusse L Parijs-Brussel: 1Vainstetns (Let)
260,4 km in 5.59.00,2. Beat Zberg (Zwi), 3.
Baldata (Ita) 0.08,4. Van Boti{Ned),5.Van-
deraerden(Bel)0.10,6.Pizkis(Let)0.ll,7.Fi-
gueras (Ita), 8. Serpelbni (Ita), 9. Celestino
(Ita), 10. Richard (Zwi), 12. Boogerd, 18. Van
Heeswijk2.59.
Ronde van Polea Rit 6, Szklarska Poreba-
Karpacz: l.Rumsas(Lit) 171,5 kmin4,49.24,
2. Fert(Ita)0.l8,3, Wadecki (Pol) 0.25,4. No-
za) (Spa) 0.29,5- Zamana (Pol) 0.55. Rit 7,
tijdrit Piechowice-Karpcr 1, Rumsas 23
km in35.34,2. Brozyna (Pol) 0.113. Moreau
(FraO) 0.24,4. Chmielewski (Pol) 0.44,5. No-
zal (Spa) 0.46. Eindklassement: 1. Brozyna
27.52.53,2.Zamana0.29,3.Voigt(Dui)0.30,4.
Rumsas3 05,5. Wadecki 3.56.
Emroe IwmLOml 00 p van Schoklan d (elite/
neo-amttcurs): 1. Theus (Bergeijk) 185 km
in 4B0.18,2. Bijnen (Budel), 3. Farenhout
(Spijkemsse), 4. Schilder (Zwaagdijk), 5.
Mikly (Estland).
Spijkenisse.OZTour Beueden Maas. Rit2:
1. Löwik (Tubbergen) 165 km in4^2.10,2.
Legtenberg (Markelo), 3. Buurstede (Sint
WiUibrord), 4. Veen (Houten), 5. Van Gulik
(Rotterdam). Klassement: 1. Van Elven
(Rucphen)4.35.58,2. De Waard (Petten) 0,12,
3. De Jong (Nispen) 0.14,4. Pietexse (Alk
maar) 0.17,5. Mourisse (Zaandam) 0.18.
Spljkenisse. WB vrouwen, 8e wedstrijd: 1.
Rossner(Dui) 118km in2.50.49,2. Van Moor-
sel (Ned), 3. Wilson (Aus), 4. Kupfemagel
(Dui), 5. Valen (Noo), 6. Schmidt (Dut), 7.
Vink (Ned), 8. Olsen (Den). 9. Boyden (GBr),
10, Ljungskog (Zwe), 11. Grimberg, 19.
Mansveld, 20. Chantal Beltman, 35. Mei-
chers, 36. Van Alebeek, 41, Van Melis 3.48,
52. Ghita Beltman, 57. De Brujjn 3.52, 58.
Van der Zee, 61Van TolS tand na ach t wed
strijden: 1. Kupfemagel 231 pnt, 2. Wilson
213,3. Rossner 160,4. Gaudry (Aus) 154,5.
Felloni (Ita) 114,8. Beltman 86,15.Melchers
55,20. Van Moorse] 50,63. Vink 24.
Elite-25Neo amateurs: 1. Gerben LOwik
(Gianti-LOwik), 168 km in 3.54.57,2. Joost
Legtenberg (Giants-LOwik) z.t., 3. Wahy
Buurstede (AGU-Kcga) z.t. 4. Robin Veen
(MGI), z.t. 5i\ilco van Gulik (WWV) z.t 6
I>lark \Tijm (Rabobank) z.t, 7. Ondrej Fadr-
rüj (TsjechiE) z.t,8. Arno Bouten (Pie)s)^.t
9. Juben Smink (MGI), z.t. 10/Bemhard
Wachten (Henniger)z.t. Totaalul tslago ver
twee dagen: 1. Daniel van El ven (Rabobank)
4.08.38, 2. Bram de Waard (Rabobank)
4.08.50, 3. Jurgen de Jong (Agu-Koga)
4.08.52,4. Rik Pieterse (AGU-Koga) 4.08.55,
5. Jens Mouris (De Bataaf) 4.08.56. Ploegen-
klassement: 1. Rabobank, 2. AGÜ-Koga,3.
Giants-LOwik).
Criteriums. Elite/Neo amateurs: 1. Arthur
Farenhout (Hekelingen), 2. Perry Bothof
(Zwijndrecht),3.LexNeder)of(Oostvoome),
4. Heerko Gorter (Werkendam), 5. Michel
Duynmayer (Den Haag), 6. Pepi MiMi
(Amersfoort), 7. Jan Hordijk (Mynsheren-
land), 8. Louisde Koning (Zwartewaal),
9.TRheo Franken (Barneveld), 10. Erik Bos
(Rotterdam), 11. Thijs van Gemeert (Rotter
dam), 12 Wouter Meijs(Utrecht). Junioren:
1. Martin Stougje(HdIevoetsluis). 2. Marcel
van Dijk (Spijkemsse), 3, Erwin van Leijen
(Ewyk), 4. Frank Kwanten (Nuenen5, Coen
van Agtmaal (Huybergen). Nieuwelingen:
1 Jleinier Honig (Zaandam), 2. Cor Steen-
bergen(Pessen),3. Rik de Voogd('s-Graven-
zande), 4. Steven Peters (Losser), 5. Gideon
de Jong (Papendrecht).