BEURS YAN AMSTERDAM. Rechtzaken. Kerk en School. Staten-Generaal. Gemengd Nieuws. Telegrammen. Handel en Bedrijf. Laatste Nieuws» Burgerlijke Stand. Kantongerecht te Schiedam. Vonnissen uilgesproken 2 Juli 1902, Schiedam: Straatschenderij M. H. V., 2 maal f 3 'boete subs. 2 maal) 3 d. h., H. 3". T C., 3 boete subs. 3 d. h. Op den openbaren weg een trekdier laten «taan, zonder de noodige voorzorgsmaatrege len tegen het aanrichten van schade te heb ben. genomen A. J. d'. V., f 1 boete subs. I1 d. h. Straatschenderij! en oen valscheoi naam opgeven E. A. D'. f 1 boete subs. 1 d'. h., en f 3 boete subs. 3 d'. h. Yerweflrikm van naohtrumow: M. P. P. E. f 3 boete subs. 3d. h. Openbare dronkenschap: T. v. V., C. V., P. M„ W. J. v. O., J. A. v. d. S., en P. G. ieder f 3 boete subs. 3 d. h., M. A. Iv., (2e herh.) 14 dagen hechte nis. Zonder daartoe gerechtigd te rijn, loopen, over eena amdtens gwonid: T. R., f 0.50 boete subs. 1 d. h., G. d. R. f 1 boete subs. 1 d!. h. 'Polibie-OvertTeding M. d. R., A. M. B., W. G. 'B. vr. v. C. H. L., E. M. v. G. vr. v. G. Y-. A. E. C., J. B., C. A. S„ A. M. d. Y., O. W. B., vr. v. II. Y., M. J. H., M. P., J. P. H., en A. v. d. Y., ieder f 0.50 boete subs. 1 d. h. A. B., J". H. L., on N. II. ieder 1 boete subs. 1 d. h. Ylaardingen: Overtreding van het Provinciaal Regle ment: N. S. ƒ0,50 boete subs. 1 d. h. Politie-overtreding E. d. L. 0.50 boete subs. 1 d. li. Van welingelichte zijde verneemt het sWeekblad van het Recbt" dat b(j de Civiele Kamer van het Amsterdamsch Gerechtshof na de vacantie van dit jaar de pleidooien zullen moeten worden gesteld op 1 September 1903 behoudens enkele zittingen, voor spoed- eischende zaken opengesteld. Ned. Herv. Kerk. Bedankt voor het beroep leScherpen- zeel (Fr.) door den heer S. Cuperus cand. te Boksum. Niet ds. Brouwers van Winterswijk, maar ds. Bouwers heeft het beroep naar Har- degarijp aangenomen, R. K. Kerk. De bisschop van Haarlem heeft benoemd tot pastoor te Heilo den heer J. C. J. Seuter en tot pastoor te Zevenhoven den heer O. J. Bouwman, kapelaan te Rotterdam. Hooger onderwijs. Dr. B. Wielenga predikant bij de Ger. Kerk te Westmaas, is benoemd tot professor aan de Theologische school te Grand-Rapids (N,A.) Bij kon. besluit is benoemd tot hoogleeraar in de faculteit der wis en natuurkunde aan de Rijksuniversiteit te Utrecht, om onderwijs te geven in de mathematische natuurkunde en in de theoretische mechanica, dr. H. E. J. G. Du Bois, laatstelijk buitengewoon hoogleeraar aan de Universiteit te Berlijn, SpQïlT "Wederom is een nieuw sportblad verscho nen en wol een weekblad, gewijld aan de ko gel sport.. Ilefc blad, „D© Kegelsport", onder directie van den. heer T. C. Kooper, te 's-Gravenhage, belooft een band' te zullen leggen tusscheu alle 'kegelaars in. ons land. De directie noodigt allo kegelóhibs on ko- gelbaanbonders uit, mede te werken, opdat hot blad steed's meer zal! voldoen aan den eisch de kegel aars op de lioogte te -houden van hetgeen in ons land op dit gebied ge schiedt. EERSTE KAMER. Vergadering van Dinsdag 1 Juli. Vervolg Brug over het Noordzeekanaal. Bij de voortgezette behandeling van het wetsontwerp betreflende een brug over het Noordzeekanaal steunde de heer VAN DER DOES DE WILLEBOIS, op grond van eigen ervaring bij den aanleg der spoorwegbrug te 's-Hertogenboschtopgedaan, het streven naar een hoogere brug. De MINISTER VAN WATERSTAAT wees er op dat aanvankelijk in destukken sprake was van een brug van 8 Meter, zonder eenig bezwaar van de zijden van hen, die zich thans plotseling als overtuigde voorstanders van een brug van 12 Meter hebbeo doen kennen. Zoolang de minister niet overtuigd was van de wenschelijkheid van een zooveel hooger brug, was het hem niet geoorloofd te buigen voor den wensch van de voorstan ders zonder nader onderzoek. De minister heeft dit onderzoek opgediagen aan onpar tijdige personen om zekerheid te verkrygen omtrent enkele feiten. Bij de staatsbegrooting zal de minister eventueele verhoogingen voor stellen. Het werk zelf zal niet worden ver traagd door het onderzoek. Mocht het onder zoek den minister niet overtuigen dat er nuttig effect zal worden verkregen, dan kun nen de Kamerleden, indien zjj zulks wen- schen, van hun recht van initiatief gebruik maken. Het wetsontwerp werd zonder stemming aangenomen. Evenzeer werden zonder stemming goed gekeurd de wetsontwerpen tot onteigening voor een spoorweg Sittard-Herzogenrath, van Heerlen naar de mijn Carl, tot onteige ning voor verbreeding en verbeterfng van den Westlandschen Stoomtramweg, idem voor uitbreiding van het station IJselmonde, idem in de gemeenten Stad- en Ambt-Almelo, vaststelling van het slot der Indische rekening over 1898. Stoomvaartdienst JavaChina—Japan. Vervolgens werd behandeld het wetsont werp tot goedkeuring der. overeenkomst voor het onderhouden van een geregelden stoom vaartdienst tusschen Java, China en Japan. De heer LAAN wilde de maatschappij niet binden aan het voorschrift dat aanvankelijk 5/j, later alle schepen hier te lande zullen moeten gebouwd worden. De heer REGOUT had de subsidie niet over 15 jaar maar over een korter periode, b.v. 3 maal 3 jaar willen zien gegeven, met het oog op het gevaar der concurrentie door de Japansche industrie, weldra aan Indië aan te doen. De MINISTER VAN WATERSTAAT hield vol dat een dei gelijke bepaling als door den heer Laan gewraakt, in het contract toch wel wenschelijk is en ook in andere con tracten voorkomt. Zooveel mogeljjk vrijheid zai echter verleend worden. Het gevaar van concurrentie van Japan is door verkorting van den subsidietermijn niet te keeren. De MINISTER VAN KOLONIËN wees erop dat in geen der adviezen der Indische Kamers van Koophandel, noch in de nota van den consul te Yokohama of te Shanghai gewezen is op de gevaren van de Japansche concurrentie voor onze Indische nijverheid. Het wetsontwerp werd zonder stemming goedgekeurd, evenals de ontwerpen tot wjjziging en verhooging van de Indische begrooting voor 1902 en tot vaststelling der rekening van Curasao over 1897. Interpellatie— Sassen. Hierna hield de heer SASSEN zijne inter pellatie over de Nederlandsche suikerindustrie. Doel zijner interpellatie was een eind te ma ken aan de bestaande onzekerheid die een funesten invloed uitoefent op het crediet der suiker-fabrikanten. Spr. vraagt is de Regeering bereid de Nederlandsche suikerindustrie te vrijwaren in voldoende mate tegen buiten landsche exportpremiën en surtaxe? Spr. wees op de groote belangen betrokken bij den bloei der suikerindustrie, die thans in groot gevaar verkeert. Niet overproductie en protectie, maar de poiypachlige omarming door den fiscus is oorzaak van den treurigen toestand der suikerindustrie. Tot verbetering wil spr. aanbevelen een middel dat niet populair is maar zeer nuttig verhoogde premie. Een tweede middel is een recht van invoer, een zg. surtaxe, door alle landen behalve Nederland, geheven. Waarom moeten wij de Chineezen van Europa bljjven? Als met 1 September 1903 de gioote inter nationale worstelstrijd begint, zullen wij zoo doende meteen vei trapte industrie uit het strijdperk treden. Ook mag onze regeering niet talmen met het nemen van wettelijke maatregelen tegen saccharine. Spr. verzocht der regeeiing de volksver tegenwoordigers door toezending van een exemplaar van de handelingen der Brusselsche suikerconferentie en -conventie, daarvan op de hoogte te stellen. De MINISTER VAN FINANCIEN ant woordde dat tot 1901 suikerpremiën zullen worden uitgekeerd doch niet verder dan art. 67 der Suikerwet veroorlooft f2,250,000). De inlaudsche suikerindustrie toch heeft geen aanspraak op eenigen meerderen steun dan een andere tak van nijverheid en de Staat is niet gebonden deelnemers in die industrie steeds te vrijwaren voor verliezen. Bovendien is artikel 67 gemaakt met de bedoeling even tueele verhooging der premiën voorgoed mttesluiten, De MINISTER betoogde, dat de suiker industrie zich niet in zoo benarde omstan digheden bevindt, dat er vernietiging dreigt. De suikerfabrikanten hebben in vroegev jaren grove winsten behaald en verhooging van premie of surtaxe zou slechts den suiker raffinadeur ten goede komen. De heer VAN DER BIESEN verbaast zich over het gehoorde en stelt de regeering voor de gevolgen aansprakelijk. De vergadering wordt verdaagd tot mor gen 11 uur tot voortzetting van de inter pellatie. tijdperk de Staat de premie niet zal verhoo- gen. Bij eventueele protectionistische maatro- gelen verlangt de landbouw direct bevoor deeld. te worden, en. niet dooi- tusschenkomst van de suikerfaibrikan ten. D'o beer MEROKELBACiïI verklaarde zich teleurgesteld doordat bet nieuwe Minis terie niet meer wil doen voor d'o nijverheid, en rwees nogmaals op bet belang van schip perij en landbouw bij den bloed der suiker industrie, die met een klein invoerrecht te redden ware. Do MIN. YAN FINANCIËN verklaarde zijn repliek wel de teleurstelling maar Koningin wordt bij voortduring beter. Het prachtige weder stelt H. M. in de gelegen heid vee! in de lucht te vertoeven. De krachten vah H. M. nemen toe zoodat Haar wandelingen en rijtoeren meer en meer!worden uitgestrekt. Vermoedelijk zal dr. Roessingh zich in de volgende week komen vergewissen van den vooruitgang van H. Ms. gezondheidstoestand. De Erfgraaf en Erfgravin Von Esbach Schönberg (geboren Prinses van Waldeck en Pyrmont) worden voor een kort bezoek, 2 Juli, op het slot Schaumburg verwacht. in niet de verontwaardiging van verschillende sprekers te begrijpen. Do Minister beeft niets anders gedaan, dan uiteen, gezet wat do Regeering als haar plicht beschouwde. Hij kwam op togen do tot hem gerichte ver wijten van onversohillighcid, enz-, bleef van oordeel dat de intorpollant den toestand te zwart heeft afgeschilderd en wees erop dat in Britsck-ïndië oen nieuw veld wordt ge opend voor onze suiker-industrie. Vóór 1903 is het niet waarschijnlijk dat Nederland zoo danig zaL worden overstroomd mot vreemde suiker, dab do toekomst onzer industrie zal worden bodreigd. S'lechts in Augustus 1903 bestaat er kans dat uit Duitschland gepro duceerd© suiker in groote hoeveelheid zal worden geïmporteerd. Wat betreft den toe stand na 't in werking treden der conventie, reserveerde zich de Minister zijp. houding. Gaarne wil de Minister oen onderzoek doen instellen naar den omvang van het sacchari- noverbruik. Lof van partijen begeert de Mi nister nietgeen andere lof verlangt hij dan zijln plicht te hebben gedaan zonder aanzien des persoons. (De vergadering duurt voort.) Bij de interpellatie van den heer Yan Velzen in zake de invrijheidstelling der Nederl, krijgsgevangenen uit den Z.-Afrikaan- schen oorlog, zeide de Minister, dat heden ochtend het bericht van de Engelsche regee ring ontvangen is, dat de zaak geregeld is. Eerst zullen repatrieeren de Boeren die den eed van trouw aflegden, dan die, die dit niet deden en dan de vreemdelingen dus ook de Nederlanders zoo zij op Engelands kosten willen gaan. Op eigen kosten kunnen zij dadeljjk gaan. WOENSDAG 2 JULI. ftnntstecnlDgen. pCt. 4 Juli. midden k. W. Soh. Cert. '21/, 8Uy16 3 3 •nu.-!. '89 zilv. 4% 96% 96'/s 95 2 Juli. orhU 82% 967/s 95s/e 83% 857/16 HH%i 29 7/,8 «%8 971/8 Bekroond. Op de pluimveetentoonstelling te Heeren veen is de heer T. Vlaskamp Jr. te Rotterdam met den In prijs bekioond met zjjn Vlaskam- pïn en Kampinzalf. Werkstaking te Haarlem. Wij hebben gisteren gespróken van do ru moerig© vergadering to Haarlem, waarop de zaak dor staking en uitsluiting (niet) bespro ken werd. Het beoniddelmgscomité bleef na do vergadering bijeen en kwam. tot het bo- sluit, voorloopig aan do patroons te verzoe ken, do goedgezinde werklieden weder in dienst te nemon. Een gedeelte der stakende opperlieden vergaderde gisteren in St. Bavo on behan deld© daar do bemiddelingsvoorstellen. Aan nemen daarvan, zoo word gezegd, stond ge lijk met het teekenen van bot eigen dood vonnis. D'o werklieden, die do bemiddelingsvoor stellen willen teekenen, zullen bodenavond vergaderen met heb bemiddclings-comitê. Zijn er genoog, dan zullen de patroons zeer waarschijnlijk do uitsluiting opheffen. De Eerste Kamer is heden op reces gegaan. Men seint uit Londen aan het sHdbl." De ambtenaren aan de ministeries nemen teekenen waar, aantoonende dat da koning zeer ziek is. De kroonprins vertraagde zijn vertrek. De sMorning Leader" meldt uit Kopen hagen dat de koning van Denemarken waar schijnlijk de volgende week naar Londen zal komen. LONDEN, 2 Juli, De koning bracht een uitstekende nacht door en gaat in alle op zichten vooruit. De wonde begint te genezen. SkDKHL- N. UlO Obl. Mo Cert. Hongarije. Italië. Inschrijving 1862-81 5 Oostenrijk. Obl i. t. Jan./Jli. 5 iito in Goud 1876/93. 4 PoRTt'ö. O.'53/34 in. t. jfilOO 3 dito fr. 25-5000 met ticket 4'/, Tabaksmon. dito Leening. 4V, Rusland. Iwang Doinbr. G.R. 625 O. 41/, 102 Obi. Binnl. leen. '94 4 62% dito '80 gee. G R. 625 4 96»;ia dito Hope Co. '89/90 G.R. 625 4 97 dito '94/6e Em. R. 625 4 98% Oblig. Leen. '67/69 (£20) 4 100% Gr. Sp.w. M. '88 O. 4 97 %6 dito '80 Z.R. 0253 811/4 Mosk. ICursk. 04 95% Obl. Transc. L. '89 G.R.125 3 78 dito in Goud '84 5 98 Zuid-W. Sp.w. Z.R, 125.3 96l%e dito Z.R, 625 .3 977/16 Spanje. Oblig. Buit. (Perp.) 4 76 Turkije. Geptw. oblig. 4 931/, Oblig. Geconv. Schuld ser. D '2G i/ls Egïpte. Oblig. Leening '76 4 108»), China. Goudl. 1895 6 106 Zilverleening 18947 98% Mexico. Zilver!. Binnl. sch. afl. Oblig. (£100/1000). 5 39 39 Brazil.Fund. L.'98£20/100 5 983/j 99 Coluhb. Gee. Bt. S. £100/5001% 20% 22% Dominico Rep. m.t.o. 2s/4 16%j 16% Venezuela. Obl. 1881 ^100 4 300/16 3016 tttdelljke JLeenlngen. Amsterdam 1895 3 90% 90% Rotterdam 1894/973 91 Schiedam 1895 .3 Industr. cn Fin. Onderaem. dt Sears van Schiedam. WOENSDAG 2 JULI. Officieêle noteering van de Commissie utl Kamer van Koophandel aan de Beurs. MOUTWIJN: f7.75 per Hectoliter cont., zon dar fust en zonder belasting, ROGGEzonder handel. GERSTzonder handel. MAISzonder handel. Namens de Comm. voor de noleenny D. F. W. Prins. Een begrafenis met hindemissen. Gisteren zou op het Protestantsche kerk hof te Oud-Delftshaven begraven worden de in het ziekenhuis te Rotterdam overleden vrouw van een politieagent te Delftshaven. Toen de stoet bet kerkhof genaderd was bleek het hek gesloten en niemand aanwezig. Terwql de stoet wachtte trok men er op uit den opzichter te gaan zoeken en kreeg men ten laatste van diens vrouw den sleutel, zoodat men na een uur wachtens op de be graafplaats kwam. Daar bleek echter geen gi af in gereedheid gebracht, zoodat van den nood een deugd makende de doodgravers zelf een graf groeven, waarin de kist werd nedergezet. Daar de bedienaar die de begiafenis ge regeld had de quitantie voor een graf kon vertoonen bleek de schuld niet aan hem te liggen. We behoeven wel niet te zeggen dat de familie over dat verzuim hoogst verontwaar digd was. Vergadering van Woensdag 2 Juli. Voortgezet werd' hes d'ebat over de inter pellatie-Sassen omtrent de suikerindustrie. ■De heer GODIN D'E BEAUFORT ver klaarde aan de zijde van den Minister te staan wat de quaestie van overproductie en accijns betreft, doch wenschto van d'eai Mi nister meer licht omtrent het overgangstijd perk tot 1 September 1903. Spr. vroeg of inderdaad' het gevaar bestaat dat binnen een jaar de geheel© overproductie naar Ne derland komt en ook daarna nog gevaar hiervoor bestaat. Zoo ja, of de Minister dan niet de iiood!zakelij,kheid erkent daartegen exceptioneel© maatregelen te nemen. Do hoer BREEBAART wees erop dat toon de meekrapindustrio door de aniline-fa- bricage werd verdrongen, geleidelijk de meo- krapcultuur door anderen landbouw is ver vangen en ontkende dat de armoede van den landbouwer steeds toeneemt, terwijl hij zioh verklaard'o tegen protectie. D'o .heer BULTMAN betoogde dat waar hot getiji verloopt, de bakens moeten worden verzot. Mocht de bietencultuur worden in gekrompen, dan zal hieruit slechts tijdelijk eenig nadeel van betrekkelijk goringen aard ontstaan. Spr, vond het gelukkig dab die suikerfa brieken die niet meer mee kunnen conour- reeren, van de baan gaan en hij! bracht hul de aau de Regeermg voor haar houding, in overeenstemming met de Verklaring van den gedelegeerde van Nederland op de suikea- confereubie, dat gedurende bet overgangs- Een merkwaardigheid. Iemand vond Zaterdag in de Veenstraat te 's-Gravenhage een gouden horloge, berichtte de vondst onder de ^gevonden voorwerpen" en kreeg van den eigenaar een flinke beloo- nirig. Zaterdag wandelde de vrouw van den vinder op de Geest en vond daareen zelfde gouden horloge. De eigenaar kwam opnieuw royaal voor den dag. Als men het in de krant las zou men het niet gelooven. Toch is het waar. Nu maar wachten op de derde maal, dan is een der kinderen aan de beurt. (Dbl.) Voteering der Vcreeniging e Bond van Distil lateurs", gevestigd te Rotterdam. MOUTWIJN f 8.25 per HL; JENEVER -12.25 AMST. PROEF. -13.75 De Commissie voor de nolcertnq. MOUTWIJN Stemming .flauw. SPOELING: f0.50. SPIRITUS: f 12.— a (12 50. AMSTERDAM 2 Juli. Koftie gooi ord Java 33%, Santos 18% Suiker kalm, Juli 7 s/i«Oct./Dec. 7% te koop, Tarwe zonder noteaimg. Rogge op levering hooger, October f122. ROTTERDAM, 2 Juli. Koffie. Java 33% ets., Santos 18 ets. Suiker stil zonder omzet f121 29 °/lo 44t/s 277/ie 97% 077Ik 1003li 81% 95% 78 98% Nederl. en Kol. Amst. Bnk a. 186 185 Ned. Bank-Aand.1667/g 167 's-Grav. Hyp.-bnk. Pandbr. 4 100% Ned. Hypb. Veendam Pndb. 4 100% 100% dito Pandbrieven3% 95 N.-W. Pac. Hyp.bnk aand. (f100 of 50)3% 116 116 100% 37 1407/g 157% 138% 118 492 119% 69% 71% 123/8 7416% 17% HAfiLBUKG, 2 Juli. Koliie. Sept. 28, Dec. 28%, Maart 29%, Mei 30%. HAVRE, 2 Juli. Koffie. Juli 34, September 34%, Dec. 35%, Maart 36% V. HAMBURG, 2 Juli. Suiker. Biet- loom; Aug. 6.07%, Oct.6.42%, Dec. 6.60, Maart 6.80. spiritus per BERLIJN, 2 Juli. loco. ms. PARIJS, 2 Juli spiritus. Juli fr. 31.75, Aug. Ir. 32.4 4 laatste maanoen fr. 32 50, 4 eerste maanden Ir. 33,—. VLAARDINGEN, 1 Jub. Prijzen waren heden voor volle baring f31 a f38, en voor maatjes haring f22 a f29 per ton. KRALINGSCHE VEER, 2 Juli. Heden wer den alhier ter maikt aangevoerd: 3 groote zalmen f 4.40 a 1.45, 148 kleine zalmen f0.90 a 1.10, 4 St. Jacobszalmen f 1.a -.per KG,, benevens 1 steur. NEWCASTLE, 1 Juli. Vertrokken side, met steenkolen naar Schiedam. s.s Holm- De pseudo inbreker. Een juffrouw op de Egelantiersgracht te Amsterdam had! zich gisteravond, ter be kwamer tijd rustig te slapen gelegd en was reeds lang in drooinenlamd, toon haar 21-ja- rig zoontje bet oogeniblik gekomen axslitto om zijat huis op te zooken. Aangezien do jon geling echter aan do voordeur geen gehoor kreeg, ging hij een aangrenzende gang in en Hom daarna het 'keukenraam binnen. Mama, angstig ontwakende, dacht natuur rijk het eerst aan inbrekers, dieven en moor denaars. Zij alarmeerde de politio, die snel aanrukte. Gelukkig dat dra het misverstand bic cfk. Zoonlief zal voortaan wat vroeger thuiskomen. („Tel.") Hofberichten. Men bericht uit Schaumburg De gezondheidstoestand van H. M. de KCHSEDAM. Gehuwd: 2 Juli. P. G. F. van Geene, 27 jaar, en G. Wjjzenbroek, 25 jaar. C. van Schaften, 32 jaar, en J. C. Martij», 30 jaar. Geboren: 30 Juni. Evert Daniël, zoon van C. des Bouvrie en M. F. Buljn, Oostsingel. 1 Jub. Johannes Geraidus Antonius, zoon van G. J. M. den Hollander en H. C. Noordijk, Buitenhavenweq. O verl eden: 30 Juni. YVdhelmina Geerlruida Maria de Vette, oud 2 jaar en 6 maanden, Stations straat. Jacoba Schot, oud 21 jaar en 4 maanden, Overschiesche weg. 1 Juli. Hendriks Groeneweg, oud 5 weken, Orofbaan. V 1, A 4 K B it A' fi E Si. Gehuwd: 2 Juli. Isaak Sarnuel Figee, 23 jaren en Elizabeth 't Hart, 24 jaren. Maarten van der Meer, 23 jaren en Ida Meuldjjk, 25 jaren Geboren: 2 Juli. Rookje Corneiia, d. v. H. Doelman en van M. Louter, Waalstraat. Westl. Hyp.-bank Pandbr. 4 100% Cult.-Mij. Vorstl. aand.39% Ned. Hand.-My. a. op d. resc. 5 140%s Amst. Deli-Mij. aand. 583 Deii-Maatsehappij aand. 441 Senembah tabak.-mij aand. 405 Kon. Paketv.maatsdnj. aand. 1577/g Ned. Amerik, Stoomv. aand. 977% Stoomv.-Mij Nederl. aand. 138 Dord. Petr. Ind. Mij. aand, 118 Java Petrol.-Maatsch. aand. 25 Kon. M. t E.v. Petrbr. aand. -191 Moeara Enim Petr,-M. aand. 110 Sum. Palemb. Pret.-M. aand. 687/g Nieuwe Afrik. H.-V. aand. 87 V. S. v. N.-Amer. Maxw L, Gr. Prior. Cert72 dito Prior Cert. v. Incom.b, 12% Peru. Per. corp. first M. B. 6 74 dito Per. corp. c. v. pref. a. 17 %6 Spoorwegleenlngcn. Nederl. K. IJ. Sp. Mij. aand. 100% 100% Mij. t. Ex. v. St. Sp. aaud. 110 Ned. Ind. Sprw. aand. 215 Ned. Zuid.-Afr, Spw. aand. 6 dito Certf. v. dito168 dito 4% pet Cert» v. dito 130 Nouïd.-Ur. Box. '75/80 gest. 88 88% Italië. Spw. '87/89 Obl. A-E 3 63e/s 64 Zuid-Ital. dito. Oblig. A-H 3 63% 63%6 Polen.Wrs-Ween.(Z.R.100) a. l'125/!a 112% Pobtuo. Kon. Port. spw. Obl. 3 08 '*/iS RuSLAND.Mosk.-Wmd.-Ryb.O 4 98% Rjasan Uralsk G. K 625 O. 4 96% 96% Wladikavtk. Z. R. 625 Oblig. 4 97% I. S. v. N.-Am. Atch. Top. c. v. a. 81 o/ig 81 dito cert. van pref. aand. 101 101 dito Alg. hypotheek Ob. 102 101% Denver Rio Grando C. v. a. 42 42<J/i6 Erie spoorwegmij. aand.36% 36% Florida cert. v. gew. aand.. 15 Kansas City S.R.A33c/w 33% dito Cert, v. do33% dito pref. do597/ls 59% dito Cert. do. 00 >-/16 dito le Hyp. O. 71 71% St, Louis SoutUw. OM. 4 98% Louisv. Nashv, C. v. a, 135 St. Louis Fr. C. v. gew. a. 68 68% dito dito v. 2e pref. aand. 717/B 72 dito dito Gee. Hyp. Oblig. 4 947/s Miss. Kans. Tex. C, v. a.. 27 27% idem le hypotheek Oblig. 4 99% 95 idem 2e 4 82% 827/8 N.Y.Ont enWest.Sp.Com.bevv. 32% 32% Norf. en West. Crt. v. gew. a. 5613,% 56% idem C. 4 pet Adj. pr. st. 86 Oregon Calif, le II. O. 5 1027/s 102% South. Pac. Comp. gew. aand. 63 0/16 dito Goud Oblig.4 91% 91% Union Pac. Railr. Cert. v. a. 103l%a 104 idem pret aandeeleu 87 idem Goud Oblig. 4 1(H3/15 Wabash afg. Cert. v. p. a. 45% 46 W. N. Y. Pns. afg. Cert.v.a, 19% idem Gen. Mortg. bonds5 40 Canada. Canadian Pac. C. v. a. 135% TramwegmB&tschappDcai Bat Electr. Trammij. aand. 29H P.otterd. Ttamw.mij. aand. 192% Semarang Cher. Stmtr. aand. 1426/g Freiuleieentngen. Nederl. Amsterdam 100 3 109s/4 Rotterdam 3 10416/jg Gemeente Crediet3 103 N.-lloll. Ver, Witte Kruis 77 Paleis v. Volksvlijt 1867 167% idem idem 1869 t 2.20 BelgiC. Antw. 1887 2% 10316/is 103% 773/4 167% Brussel 1886. liONSARUE Staats!. 1870 Theiss. Regul. Loten Oostenr. btaatsl. 1854 idem 1860, Rusl. Staatsl. 1864 Z.R. 100 dito i860 Z.R 100 Spanje. Madrid 1868 Turkije. Spoorwegleemng Prolongatie Frezen van Coupon*. Amsterdam, 2 Juli. Oost.Pap. p. J.21 21.10 Diversen i. R.m s Zilv. Jau. 21 21.15 Eng. met affid. 11.90 Fransche 47.70 Belgische 47.63 •2 Va 104i/4 175% 1363/4 164% 128 292 225 42 U 27% 136% 27 Russen in G. R. Idem in Z. R. Amer. Doll. Goud pCi 58.70 1.90 1.25% 2.46% Overzicht van de Boars van do» dag. De Amer. sp. verkeerden ook heden wedei in een gedrukte stemming. Nationale Staatsfondsen hooger. Buitenlandsche Staatsfondsen vast.

Schiedamsche Courant | 1902 | | pagina 3