BEURS VA ff AMSTERDAM. Gemengd Nieuws. V* Mandei en Bedrijf. lou% Laatste Nieuws. Burgerlijke Stand. ]Slog werden aangenomen verschillende wetsontwerpen van kleinen omvang. Bij Hoofdstuk VII B (Financiën) her haalde de lieer KNOL- WELL zijn aandrang om aan heb kadaster bewijskracht (toe te kennen. Hoofdstuk VII B word na kort antwoord van den MIN. VAN FINANCIËN waar bij deze mededeelde dat herziening van hot kadaster wat het eigendomsrecht betreft, moet uitgaan van Justitie z. h. s. aan- genomen. Ook werden z. li. s. a-angenomen Hoofd- stuk XI (onvoorz. uitgaven), Hoofdstuk VI (Marine), do Vestingwet en Hoofdstuk VIII (Oorlog) na korto discussie. Verschillende sprekers bepleitten de drooglegging der Zuiderzee, waarin de heer BULTMAN geen afdoond middel zag voor verbetering van den toestand van het plabte- land. De werkstaking te Amsterdam De werkstaking te Amsterdam breidt zich steeds meer uit. Men vreest dat het niet zal blijven bij staken van liet personeel b\j de goederentreinen. De onaangename gevolgen daarvan laten zich begrijpen. Daar zich op de spooilijn, zooals geseind werd, vele personen ophielden, die daar niet thuis hoorden, vroeg de chef, de heer Van Vassen, aan den hoofdcommissaris van politie de ljjn te laten bewaken. Dit is geschied. Gisteravond werd de wacht betrokken door mariniers en rijksveldwachters. In de Rietlanden lagen gisteravond een ba taljon infanterie en 50 marinieis de I.l-ka ie werd in den afgeloopen nacht bewaakt door '14 rijksveldwachters met geladen karabijn. 40 man- van de werklieden Durgeidam en omgeving, die gistermorgen slaags geweest zijn met de stakers, zijn onder dak gebracht in de leegstaande lucifersfabriek nabij het Tolhuis-veer. De directie der IJ. S. M. heeft aan alle stations binnen- en buitenlandsche telegra fisch mededeeling gedaan van'1 den toestand en verzocht geen ijl- of vrachtgoederen voor Amsterdam aan te nemen. In een te 's-Gravenhago gehouden verga dering van besturen der spoorwegvereeni- gingen werd besloten aan de stakende kame raden te Amsterdam sympathie te betuigen met verz kering van zedelijke» en fiuancieelen steun. Feest te midden der moeilijkheden. De YVester-Suikorraffinadorij te Amster dam bestond gisteren 20 jaren. En ofschoon ook hik»" den druk der tijdsomstandigheden gevoeld word't ongeveer 250 der werklie den zijn thans tob werkeloosheid gedoemd wilde men dezen dag niet onopgemerkt la ten voorbijgaan. Door de chefs der verschil lende afdeelingen was aan de werklieden, on verschillig of ze al d'an niet werkten, een gratificatie van f 20, en aan do jongens f 10 uitgekeerd. De afdcelingseikefs boffen, bij' monde van den heer Pickhardt, den directeuren, de hoeren Barbe en Freitag, ieder een bionzen beeld aan. De lieer C. A. A. Dudok de Wit sprak een gc'lukwensch uit namens vele aandeelhou ders. Leger des Ifeils. net gebouw voor ontslagen gevangenen op do Landkolonie van liet Leger des ïloiis, ondter Banievold, waarvan den 29eu October de eerste steen gelogd te, is than» roods bij na voltooid. Voor bot aangewezen doel zeer practisch ingericlit, vindt men beneden een ruimei eetzaal voor dertig personen, terwijl verd'er nog een keuken en oen flinke wasoh cu badkamer worden aangetroffen. Langs een gemakkelijke! trap bereikt men de twee de verdieping, waar de slaapzaal eveneens voor dertig personen ruimte biedt. Achter d'ezo zaal bevindt zicli nog een kantoor voor den mot bet d'agelijksdi toezicht belasten beambte. Hot geheele gebouw maakt in- en uitwen dig op don bezoeker een vriendclijkcu in druk. De dalbum van de plechtige opening is nog niet vastgesteld. vermelde verbintenis. Op dit veizoek is van hoogerhand goedgunstig beschikt, tegen te rugbetaling van het genoten haudgehi. Van dit geld is het grootste gedeelte reeds bij een zijn vrouw zou zorg dragen dat het overige gedeelte er by kwam gedurende zijn straftijd. Den schadelijke Ir and. Te Opeinde (Fr.) wilde een moeder het bedje van haar jeugdig kindje vei warmen. Bij gebrek aan een kruikje nam zij een steen, verwarmde dezen en legde het in het bedje. De stten was te heet, het bed geraakte in brand en woning en inboedel gingen in vlam men op. De schade is groot en niets was verzekerd. Verdronken. De te IJmuiden thuisbehoorende stoom trawler Judith heeft in de Noordzee een logger of kotter overstoomd die gezonken is en waarbij de geheele bemanning is ver dronken. De naam van het gezonken schip onbekend. De boeg van de Judith is ingedrukt en het schip is hedenmiddag ter reparatie naar Amsterdam opgestoomd. Poging tot diefstal, Db golddrager J. S., van db Dordtsch© Bank to Rotterdam bood gisteren een wissel aan op den Spoorsingel. De. betrokken© vroeg hem of .liijs terug had van een bankbiljet van f 1000 en noodigde J. S. daarop uit in het sousterxain to komen. Nauwelijks was bij] daar, of db betrokken© wierp hem een zakje peper naar het gezicht, dat echter gelukkig hem niet in do oogeu raakt©. Een worsteling volgde; J. S. wist naar boven to konen en een ruit in te slaan, waarop hulp opdaagde De betrokkene vluchtte; hij werd! echter ge grepen door een man op straat, doch dez: liet zich voor twc'c rijksraaklcrs overhalen om hem weer los 'te laten. Kort daarop ech ter word hij' toch gepakt op hot geroep van J. S., di© hem achterna zette. Hij is in arrest op 'het politic-bureau aan do Pauwensteog J. S. -kwam. er met een geschramd gezicht af. De ooievaar. De eerste lentebode, een ooievaar, werd Maandag te Ommen opgemerkt. Met breeden wiekslag bewoog bij zich langzaam voor boven dit dorp. Een oplossing. De in 4892 van het Koloniaal Werfdepot gedeserteerde soldaat v. B. werd oniaugs ge vat na in het buitenland te zijn gehuwd en vader van 5 kinderen te zijn. De krijgsraad veroordeelde hem tot twee maanden deten tie na afloop daarvan zou hij verder zijn koloniale verbintenis moeten volbrengen. Thans is een middelweg ingeslagen door den man aan te raden een verzoek in te dienen om ontslagen te mogen worden van boven ton, de ontdekker van een rijk© goudmijn, en lieb zijn vermogen van ongeveer 12 mil- liloen dollars nagenoeg geheel na aan boeke rijen cn wetenschappelijk© instellingen. Z\jn eenigen zoon vermaakt© hij slechts 50,000 dollars, nog wel onder de voorwaard© dat hij db geldigheid van het testament niofc mocht betwisten. Daarox> hebben nu een aantel slimme Yankees iets gevonden. Ziji hebben oen syndicaat gevormd met 100,000 dollars. Do helft krijgt do jonge Stratton als hij nie tigverklaring van hot testament vordert,zoo dat de uitslag van het proces hem geen na deel' 'kan toebrengen. De overige 50,000 dol lar's zijn voor proceskosten bestemd. Wordt hot geding gewonnen, dan komt aan het syn dicaat do helft der 12 milliocn als „divi dend". De kans op hot winnen is niet gering, omdat een Amorikaanscho jury allicht ge neigd zal zijin een erflater, die zijn. eenigen zoon nagenoeg onterft, voor krankzinnig te Ver-klaren. Dressuur. Dezer dagen bevond zich een bekend sportman, mot een drietal paarden op de Melickcrhendb. Een dbzer paarden, liep los en werd door een gedienstig boertje opgevan gen en naar d'en nabijzijnden r-uiter geleid. Toen het boertje bij! hem gekomen was vroeg dei ruiter of hij wel schik in het paard had'. Als antwoord natuurlijk een verbaasd ge zicht. Nogmaals vroeg db ruiter of hij schik in het paard had, dan mocht hij; het meenemen. „Waal menheir geer bauwt xnich veur de gok" gaf eindelijk ons boertje tot bescheid. „Housch niet man, neem het paard maar mee naar huis" cn meteen ke*.rt de ruiter do andere twee paarden om, iaat ons boertje met bet andere paard aan do hand' achter en rijdt stadwaarts. Ons gelukkig boertje kon den lieir mer neet begriepe, doch maakt ook aanstalten om zijn bruintje naar huis te transpor-toeren. En werkelijk het paard gaat tot groot plci'zier van den buitenman gedivee mee." Nu maar- regelrecht „nao do licimath" denkt hiji, Nad'at hij echter oen paar honderd meters naast zijn rosinant is voortgestapt, hooren 'beiden op eens een sehrii gefluit. D'ir-ect begint het paard to steigeren, rukt zich van zijn begeleider los en werpt hem op zijn gezicht in de 'heide, om iti vollen ren zijn eersten meester err kameraads op te zoeken. Tableau. („Linrb. Koer.") Ongelukken. Stoker, een gehuwd wisselwachter te Nieuweschans, is tussehen de buffers van twee wagens gekomen en zwaar gewond, tenge volge waarvan bij is overleden. gaven elkaar de hand Een typische wedstrijd. De Engelsche bladen onthalen hunne le ers op eigenaardige verrassingen. Zoo heeft onlangs een der grootste week bladen van Engeland tien prijzen uitgeloofd, te verdeelen onder tien lezeressen welke de tien langste haren zouden inzenden. Vijfhonderd lezeressen, bruin-, blond-, zwart- en roodharigen, hebben aan dezen wedstrijd deelgenomen. Van Ierland, Schot land, Canada, Australië en Indië zijn haren ingekomen. De eerste prijs won miss R. Rose te Bristol met eene haarlengte van één rr eter en drie en tachtig centimeter; de tweede had een lengte van 4,79 M., de derde 1,53M. idem, 22 klerken lei* controle id. 12 kanto ren van den waarborg, 47 ambtenaren idem en 4 aide-essaieurs. 1 adviseur voor scheik. ondeïz., 1 director v. li. laboratorium, 2 scheikundigen, 15 ambtenaren b. h. labora torium. 22 betaalmeesters, 19 boekhouders, 3 surnumerairs bij 's Rijks schatkist, S amb tenaren bijl het agentschap. 1 landsadvocaat, 10 rijksadvocaten, 4 plaatsv. rijksadvocaten. IS ambt. b. d. pensioenraad, 17 ambten, bij het Wedtiwcnfonds, 15 esperts v. d. invoci- reehlcn, 40 visiteurs; bij gxenskantoren 20 buitengewone wakers. NEDERL. N. VRIJDAG 30 JANUARI. pCt. 29 Jan. laMdrr» k, W. Sch. Cert. 21/j 817/g dito Obl. 3 dito Cert.3 Hongarije.Bel. v.Stv. Kr.tOO/ 1000 1892/1902 Italië. Inschrijving 1862-81 5 Oostenrijk. Obl i. 7. Jan./,Ui. 5 dito in Goud 1876/93. 4 Portugal O. '53/843 dito fr. '25-5000 afgest. 4 Maart za! onze landgenoot, de violist Johannes Wolff, te St. Petersburg voor de keizerin van Rusland spelen. Keur» vaa 8cbledm VRIJDAG 30 JANUARI. Officiëele notcering van de Commissie uit Kamer van Koophandel aan de Beurs. MOUTWIJN: f 7.75 per Hectoliter cont.,zon dor fust on zonder belasting. ROGGEzonder handel. GERSTzonder handel. MAIS: zonder lmndel.- Namens de Comm. voor de noleering, D. F. W. Prins. 967/g 04°/ia 97t/5 84% 1015/s 32% 4H3/4 S 8 Tabaksmon. dito Leen. O. 41/s Rusland, twang Dombr. G.R. 125 O4% 1017/la Idem G. R. 025 04Vs 102 30 Jan. hco^Rte «i% 96%% 94% 8111/,. 101% 49% de Notcering der Verceniging i Bond van Distil lateurs", gevestigd te Botterdam. MOUTWIJN f 8.— per HL; JENEVER -12.v x AMST.PROEF. -13.50 De Commissie voor de notecring. Een duel. Te Breda heeft een tweegevecht plaats gehad tussehen twee vereerders van dezelfde jonge dame. Alles is, zoo wordt gemeld, be hoorlijk en strikt volgens de regels gegaan. Bij do zooveelste sronde" kreeg de heer K een steek in den linkerschouder, het bloed poot uit de wonde en aan de eer was voldaan, de smaad afgewischt. De tegenstauders een somiarts verbond den gekwetste en de ongekwetste ging naar de jonge dame, wier kleuren hij droeg en voor wie hij zijn leven gewaagd had. Er was met dus genaamd repi'imeerdegens gevochten, waarvan de kling slechls eenigo centimeters kan dringen in het lichaam van dengene, die getroffen werd. De »N, Ct." waaraan dit bericht is ont leend, meldt, dat de justitie zich met die zaak gaat bemoeien. Zij is een onderzoek begonnen en heeft eenige personen gehoord, tot nog toe echter zonder resultaat. De ge kwetste heeft zijn gewone werkzaamheden heden hervat. Brand. Te Bremen is wegens een gebrek aan de electrische leiding in de uitstalling van een grooten bazar brand ontstaan, dië zoo snel toenam, dat het geheele groote gebouw uit brandde, en al de vensterruiten aan de over zijde sprongen. Gelukkig konden alle bedienden zich redden met moeite gelukte het den chef, zijn vrouw, die diie hoog ziek te bed lag, uit het brandende gebouw te dragen. De schade bedraagt vele honderdduizenden mark. De Vesuvius. De Vesuvius is plotseling beginnen te werken, 's Nachts verlicht de uitbarsting den geheelen omtrek, en de bevolking van de plaatsen aan den voet van den berg maakt zich ongerust. Do treinenloop, Naar wij vernemen heeft de Minister van Waterstaat alle te Amsterdam en vermoede lijk ook wel elders beschikbare automobielen gerekwireerd om ingeval van stagnatie van den treinenloop door de werkstaking van het spoorweg-personeel, den postdienst per auto mobiel te verrichten. Aangezien aan het Gentraal-station alle ochtendploegeu op kwamen was het tveinenverkeer bij de H IJ. S. M, vrijwel geregeld. Op de Oosterspoor evenwel heerscht nog kleine vertraging wegens ophooping van goederenwagens, waardoor ook het tiein ver keer tussehen Centraalstation en Weesper- poort der Staatsspoorwegen nog niet hersteld is kunnen worden. Van alle kanten wordt met spanning den uitslag tegemoet gezien der conferentie van het hoofdbestuur der vereeniging vau spoorwegbeambten met de directie der H. IJ. S. M. Aan het station Weesperpoort zijn uit nagenoeg alle branches verschillende werk- liepen niet opgekomen, waai onder ook sein en wissel wachters, zoodat de dienst aidaar zeer ongeregeld is en slechts enkele treinen konden vertrekken. Met het buitenland wordt zooveel mogelijk getracht communicatie te onderhouden, doch slechts één gecombineerde trein naar alle richtingen is vertrokken. V Uit Amsterdam seint men ons later Te 2.45 hebben alle ambtenaren van de Staatsspoor aan de Weesperpoort van ma chinisten tot poetsers 't werk gestaakt. Kaartjes worden niet meer afgegeventrei nenloop staat stil. De aanleiding van de staking aan de Wees- perpooot was dat 4 werklieden gesehorst werden, weigerende de wagens bestemd voor de Veemen naar voren te zetten, wat voor de seinwachters het teeken wa- om de arbeid neer te leggen. De conferentie met de directie van de Holl. Spoor had geen gunstig resultaat. Om lialfv'yf werd aan 't Centraal-station nog niet de treinenloop gestaakt. MOUTWIJN Stemming vast. SPOELING: fl.50. SPIRITUS: f14.75 a fl6.-~. AMSTERDAM, 30 Januari. Kolfie goed ord. Java 20, Santos 17'/». Suiker kalm. Tarwe zonder noteering. Rogge zonder noteering. Obl. Binn!. leen, '94 4 dito '80 gee. G. R. 625 4 dito Hope Co. '89/90 G.R. 625 4 dito '94/0e Em. R. 625 4 Oblig. Leen. '67/09 (£20) 4 Gr. Sp.w. M. '88 O. - 4 dito '80 Z.R. 625, 3 Zuid-W. Sp.w. Z.R. 125. 4 dito Z.R. 625 4 Obl. Transc. L. '89 G.R.125 3 dito in Goud '845 Spanje. Oblig. Buit, (Perp.) 4 Turkije. Gepriv. oblig. 4 Oblig. Geconv. Schuld ser, D Egypte. Oblig. Leening '76 4 China. Goudl. 1895 6 Zilverleening 18947 Mexico. Zilverl. Binnl. sch. all. Oblig, (S100/1000). 5 Brazil Fund. L. '98 £20/100 5 Columb. Gee. Bt. S. £100/5001% 24 Dohinico 4 pCt, 2% O. m. t. '2% 157'8 Venezuela. Obl. 1881 100 4 383/i0 Stedelijke Lccstinpö;«, Amsterdam 1895 3 90 Rotterdam 1894/973 90 Schiedam 1895 3 Bnduslr. en ffiTn. öntlemena. Nederl. en Kol. Amst. Bnk a. 186 Ned. Bank-Aand183 's-Grav. Ilyp.-bnk. Pandbr. 4 '100% Ned. liypb. Vecndam Pndb. 4 100 dito Pandbrieven3 95 52 97% 99 98s/a 102 98% 83% 965/g 97'Vic 79% 97' b/m 84% 90'/is 30% 107 1053,% 877/3 36% 101% 527/is 97'Via 98% 97 "/is 79% 84s/4 303/8 87% 36% loiv 38 100% HET WESTLAND, 28 Januari. Op do veilingen van hedenavond zijn de volgends prijzen besteed stoofperen f 3.a f 3.30, stoofappelen f 1.55 a 2.80 per kin spruitkool f 0.65 a 1.35, poen 40 a 47% c. en kroten 50 a G2t/s c- per zaktafelperen 3 a 6c. en talelappelen 3 a 5c. per stuk kasdruiven faper kilo. 28%, HAMBURG, 30 Jan. Kotfïo, Maart 27, Mei 27%, Sopt. Dec. 28%. HAVRE, 30 Jan. Koffie. Maart 32%. Mei 32%, Juli 33%, Sept. 333/4 IC. HAMBURG, 30 Jan. Suiker. Bist- prijrii,Jan. 15.95, Mei 16.20, Aug. 16.60, Ort./Dec. 17.75. BERLIJN, 30 Januari. Sp'ritus per ioco. ras. Vermoord. In het beukenhof te Lisse is een man gevonden, die door den hals was geschoten. Een onderzoek is ingesteld. Het getal 13. Bekend is het dat in vele hotels geen Kamer no. 13 is. De waard is dikwijls bang dat niemand die kamer betrekken wil. Zulk een ervaring heeft nu een huisheer in Kas sei opgedaan. Zijn huis staat aan den kant der oneven nummers'op uo, 13 en hy heeft nu bij de pulitie aangevraagd dat cijfer te mogen veranderen in 114. Gelijk in een blaadje der huiseigenaars aldaar wordt bericht, heeft het bestuur dat verzoek ondersteund, omdat gebleken was, dat de eigenaar groote moeite heeft het huis of gedeelten er van te verhuren. Vooral de vrouwen schrikken terug, zoodra zij zien dat no. 13 naast de huisdeur staat! Een testament ontdoken. Hit New-Yorik ikomb heit volgende verhaal. Onlangs overfeed in. Colorado James Straf- Receptie bij den Minister van Buitenl. Zaken. Zeer druk bezocht was de eerste receptie in dit jaar, gisteravond door den Minister van Buitenlandsche Zaken ten zyuent ge houden. Aan het diner heden door ZEx. te geven nemen o. a. deel verschillende leden van de Eerste Kamer buiten Den Haag wonende en de leden der commissie voor de diplomatieke examens. Directe belastingen. Heb jaarboekje voor de ambtenaren dor directe) belastingen, invoerrechten en accij ri sen, van 'ti 'kadaster en den waarborg, jaar gang; 1903, is verschenen. De redacteur, de heer O. Middelkoop, koofdteommios bijl 'het Dop. van Financiën, heeft oo'k nu gezorgd voor nauwkeurige opgaven omtrent allo ambtenaren bij) deze dienstvakken. liet men gelwerk hovat een artikel over heb opmaken van processen-verbaal van bekeuring en an dere voor db ambtenaren nutti'ge mededee- lingcn. Blijkens het in dit jaarboekje gegeven overzicht was op 1 Januari 1903 het aantal ambtenaren van do directiën, inspectiën, controles enz. aldus ingedeeld 2 koofd-inspecteurs, 8 directeurs, 2 hoofd commiezen en 6 commiezen ter directie, 54 klerken ter directie. 85 inspecteurs, 12 adj.- inspectenrs, 169 klerken ter inspectie. 43S ontvangkantoren, waaronder "66 kantoren voor comm.-ontv., 520 sub-kantoren, 93 sur numerairs, 44 aspirant-surnumerairs, 26 boekhouders, 300 rijfcsklerken cn ruim 700 gewone klerken. 532 stationncmenten, met 5 'hoofd-verificatours, 120 verificateurs, 125 commiezen-verificateurs, 12 aspirant-verifica teurs, 50 hoofdcommiezen, 2313 commiezen en 78 commiezen t© waiter. 19 scheepsmeters van zeeschepen, 40 scheepsmeters cn ads.- sclieepsm. van binnenvaartuigen. 120 deur waarders en ads.-d'eairw., 210 commiezen- deurwaarders. 23 controleurs tea- dir. belast, en van liet kadiaster, 4 surnumerairs van PARIJS, 30 Januari. Spiritus. Jan. fr. 43.25, Feb. fr. 43.50, 4 maanden van Mei fr. 44 4 laatste maan den fr. 38. 8 C SI I 15 S9 A ra. Oadertroüwd: 29 Jan. II. Kats, 26 jaar, en 0. van Bee- kum, 28 jaar. J. van Meurs, 25 jaar, en L. M. Windhorst, 25 jaar. D. Hofman, 20 jaar, en W. Schelievis, 22 jaar. F J. Schuurmans, 46 jaar, en Th. A, J. Ilille, 27 jaar II. F. C. Willemse, 26 jaar en E. Beining, 25 jaar. Geboren:' 27 Jan. Antonius Sebastianus, zoon van A. Eenhuizen en E. M, Hiüe, IlendriJc-Qa- belstraal, 28 Jan. Helena, dochter van J, Th. de Raay en II. Stroijckens, Lange Haven, 29 Jan. Bernardus Wilhelmus Jacobus, zoon van B. G. S. Thape en P. M. Kleiss, Ereupelstraat. Arie, zoon van H. van der Stoep en H. M. Brouwer, Ploegstraat. O verl eden: 29 Jan. Jacob Jonk, oud 51 jaar en 11 maanden, Gedempte Broersvest. VLAABSIUfffif BS. Ondertrouwd: 29 Jan. Harmen de Vries, 27 jaar, en Antje de Boer, 24 jaar. Jacob Leonard Bekooij, 27 jaar, en Helena Jacoba van Heijst, 22 jaar. Arnoldus Drop, 20 jaar, en Teuntje den Boer, 21 jaar. Maarten van Teylingen, 19 jaar, en Margaretha van der Vlis, 22 jaar. Geboren:' 29 Jan. Johanna Petronella Neeltje, doch ter van J. O. v, d. Berg en N. v. d. Heuvel, Westnieuwland. 30 Jan. Cornelis, zoon van J. de Bruyn en J. S. Bos, le Nieuwlandsteeg. Teunis, zoon van H. de Bruijn en M. Polderman, Hoogstraat. Overleden: 30 Jan. Johanna Hofman, oud 6 maanden, Krugerstraat. WAASS LOIS. Ingeschreven van 23 tot 30 Januari 1903. Gehuwd: P. Oversloot en 0. van Luipen. Geboren: Pieter, zoon van A. Buitelaar en J. v. Woerden. Elisabeth, dochter van A. de Groot en J. Jongejan. Jan, zoon van L. Beigweiff en C. Baatenburg de Jong. Helena, dochter van J, Troost en J. Willi ams. Johan, zoon van J. v. d. Kooij en J. W. Bade. O verled sn: Redderus Dijkxhoorn, oud 10 maanden. Joannes Lucas Gerardus Essenberg, oud 7 maanden. Adriana Stek, oud 71 jaar, echtgenoot van P. Lintjes. Catharina Hollaar, oud 1 maand. Anna Verkamman, oud 82 jaar, wed. van L. Cornelisse. Gerrit Jan Palhuijs, oud 16 maanden. N.-W. Pae. Hyp.bnk aand. (f 100 of 50)3% 129% Westl. Hyp.-bunk Pandbr. 4 100% 1001% Cult.-Mij. Vorstl. aand. 37% 37% Ned. Iland.-Mij, 11. op d. rose. 5 143 1433/8 Amst. Deb-Mij. aaud. 617 Deli-Maatschappij namï. *50 Seucmbah tabak,-mij aam!. 413 415 Kon. Paketv.maatsdnj. aand. 163 Ned. Amerik. 8toomv. aand. 95 Stooinv.-Mij. Nederl. aand. 1417/, Dord, Petr, trui. Mij. aand. 146'/» Java Petrol.-Maatseh. aand. 20 20 Kon. M. t. E. v. Potrbr.aand. 433% Moeara Enim I'etr.-M. aand. 941/s 94% Moesi lier Petr. Mij. aand. 81 82 Sum. Paletnb. Pret.-M.aand. 59% 59% Nieuwe Alrik. li.-V. arnd. 78 V. S. v. N.-Anr.n. Maxw L. Gr. Prior. Cert6 6&s/4 dito dito afgest. C. v. A. 7 7% dito Prior Cert. v. Incnin.b, 11% Peru. Corp. first AI. li. 6 77% dito dito Cert, v. aand. 37/8 37/, dito dito Cert. v. pref. aand. 17% 17% Nederl. II. IJ. Sp. Mij. uand. 102% 100% Mij. t. Ex. v. Sx. Sp. aaud, 109% 109% Ned. Ind. Sprw. aaud. 210» 210% Ned. Zuid.-Afr. Spw, aand. dito Certf. v. aand.. 6 155 - id.-Br. liix '73/80 geit. 91 91% Italië. Spw. '87/89 Obl. A-B -J 60% OCiI/,8 Zuid-Ral. dito. Oblig, A-U 'i 051%, 06% POL EN. Wrs-Ween.f Z.E.lOO/ a. 120% 1201/3 Portug. Kou. Port. spw. Obl. 3 72% RuSLAND.Mosk.-Wind.-Pyb.',) 1 99 Rjasan Uralsk G. R 625 O. 4 '•'6 "/l6 90% Wladikawk. Z. R. 625 Oblig. 4 97 V, S. v. N.-Am. Atch, Top. c. v. s. 877/,, «7% dito cert, van pref. aand. 101 dito Alg. hypotheek Oh, 1001/je 100 0.J3 Denv. en RioGrando C. v. a. 40 40i/t Erie spoorwegmij. gew. aand. 401% 41 Vis Kansas City S. R. O. v. a. 35% dito Cert. v. do rvj5/a 59% C87/„ 69% St. Louis Southw. Obl. 4 9o 95 Louisv. en Nashv. O. v. a. 121 St. Louis Fr. C. v. gew. a. 77 dito dito v. 2e pref. aand. 72 dito dito Gec. llyp. Oblig. 4 Miss. Kans. 'fox. C. v. a. 28 27 K/u idem le hypotheek Oblig. 4 98 97% idem 2e 4 821% 82% N.Y.Ont. cnWest.Sp.Com.bew. 337/,, 33U|j8 Norf, en West. Crt. v. gew. a. 74% 73% idem O. 4 pet. Adj. pr. st. 881/2 89% Oregon Calif, le II. O. 5 401% 101% South. Pae. Comp, gew. aand. 65%, 648jt dito Goud Oblig4 90% 91% Union Pae. Railr. Cert. v. a. 401% 101% idein pref. aanieeleu. 92 idem Goud ULlig4 103% Wabash afg. Cert, v, p. a. 45% W. N. Y. Pns. afg. Cert.v. a. 18 idem Inc. Mortg. bonds 5 38 Vu Ganada, Canadian Pac.C.v.a. 130 'K'ratnweg saaaSachsp jny ers Bat. Electr. Trammij. aand. 20 Rotterd. Traimv.mij. aand. -195 Semarang Cher. Stmtr. aand. 146 FrctuïcSecnSngca. 100 Nederl. Amsterdam Rotterdam Gemeente Crediet. N.-Holl. Ver. Witte Kruis Paleis v. Volksvlijt 1867 idem idem 1869 België. Antw. 1887. Brussel 1886 Bonsarue Staats!. 1870 Theis3. Regul. Loten 4 Oostenr. Staatsl. 18544 idem 18605 Rusl. Staatsl. 4364 Z.R. 400 5 dito 1866 Z.R 400. 5 Spanje. Madrid 4868 3 Turkije. Spoorwegleening- 3 Prolongatie EPryzen trait ©orajjont.., Amsterdam 30 Januari. Oost.Pap. p. 3,21 21.40 Diversen 1, S.m. 58.70 107% 3 104 6% 3 103 76% 1681/4 f 2.32% 2 104% •2% 10415/16 172% 4 135 4 102% 131% 292 2311/3 47% 317/a 105% 104% 48 317/8 3% pCt. Zilv. Jan. 21 21.15 Eng. met affid. 41.90 Fransche 47.65 Belgische 47.60 Russen, in G. R. 1.90 idem in Z, R. 1.25% Amer. Ball. Goud 2.47 Overzicht vau üe Beurs van ion dag. De markt voor Amer. sporen was kalm. Nat. Staatsf. zeer stil. Buitenl. Staatsf. vast.

Schiedamsche Courant | 1903 | | pagina 3