Italië. BINNENLAND. Colonne Yandaalen vond in Galoe- loeas alle gampongs zwaar versterkt. In Reurenbotana Pasir peparegaija Kota Lintong gesneuveld 541 vijan den. Wij 3 dooden 25 gewonden. Licht gewond luitenants Winter, Eflmk en Ulmstoüei. Te Pendang Colonne aangetroffen; expeditie voortgezet. STADSNIEUW I sb W YLAARDINQEN. Fr. "Wertz, Dortmund. r 2500 werklieden, bekoorendo tob een tien tal fabrieken, legden het werk eergisteren avond reeds neer. Te Roubaix staken op dit oogenblik 17000 tc-xtiei-arbeiders en met de stakers te Toureoing en Rijssel maakt dit een totaal van 30,000. Generaal André is ziek en zal vaoantio nemen. Minister Combes zal ad interim liet ministerie van oorlog beheeren. Het. onderzoek in de Dreyrus-zaak betref fende den getuige Czernusky, bad ten doel vast te stellen of deze, gedurendo zijn ver blijf te Rome boven zijn financieel® kracik- ten bad geleefd. Uit de politierapporten blijkt dat do uitgaven van Czernusky zijn middelen ver overtroffen. Een reden te moer dus voor bet vermoeden dat Czer- nnsky's valsche getuigenis tegen Dreyfus bij. bet Eennes-proces met klinkende munt betaald werd. In bet proces van do republiek Columbia contra de Franscbe Panama-kanaal-maat- sohappij is door de Parijsche rechtbank Columbia's oiscb niet-ontvankelijjk ver klaart en werd eisoheres veroordeeld tot do kosten van 'b geding. De „Italia" spreekt ton stelligste 'iet ge rucht tegen dat er een anarchistisch com plot zou bestaan, gericht tegen bet leven van den Paus. Dit complot zou volgens liet sensatie-bericht in Zuid-Amerika ge smeed zijn. Duitschland. Wolff's bureau meldt omtrent den over val in Nieuw GuineaVolgens telegrammen van den gouverneur van Nieuw-Guinea is de Australische schoener Will op de ad- miraliteits-eilanden door de inboorlingen genomen, en de bemanning gedeeltelijk ge dood. Daaronder waren .geen Europeanen. De kruiser Condor heeft last de zeeroo- vers te bestraffen. De Durour-eilanden, noordelijk van Kai ser U ilhelms-land, is het. station der firma Hernskeim en Co., overvallen, waarbij de koopman Beimers en twee Okmeezen ge dood werden. Een straf-expeditie is uitge zonden aan boord van het regeeringsvaar- tuig Seesteru. De Londensche correspondent van de Matin" beweert dat opnieuw verontrus tende berichten zijn ontvangen in hooge kringen te Londen aangaande den gezond heidstoestand van keizer Wilhelm. Men meent dat tegen het eind van het jaar de ziekte zich opnieuw zal openbaren. Tan andere zijde, n.l. volgens een tele- gram. uit Nan els aan de ..Petit, Par!«»n" lijdt Wilhelm II aan een buitengewone zenuwachtigheid, ziek is hij echter niet. E u s 1 a n d. Bij de nadering van het Eussische Paasekfeesfc, dat veertien dagen 'ater valt dan het onze, worden in Odessa weer anti- semietischo manifestaties op touw gezet, welke de Joodsclie bevolking met bezorgd heid tegemoet ziet. De autoriteiten in Odessa kennen het be staan van een organisatie tot mishandeling der Israëlieten, onder leiding van den dag blad-redacteur Krusohewan, denzelfde die m Kischinef zooveel succes had, dodh ver zetten zich niet tegen deze plannen. Als grond voor de aanvallen der Bedoui nen wordt aangegeven het totale gebrek aan geldmiddelen 'bij de pelgrims, die van dö heilige plaatsen terugkeeren, en die door do stelselmatige afpersingen van den Vali van Iledjas, Mhmed-Batib-pacha, zoodanig van alle middelen ontbloot zijn, dat zij de door- tochts-belasting aan de Bedoninen-hoofden niet kouden betalen. S e r v i,ë. Koning Peter heeft besloten voor goed met de koningsmoordenaars te breken. Alle hof-dignitarissen die deelnamen aan de sa menzwering tegen koning Alexander zijn van hun waardigheid ontheven. In het nieuwe militaire Huis door den koning gevormd is geen enkel officier ge plaatst. die aan de samenzwering medeplich tig is. T u r k ij e. Tolgens een Peuter-bericht uit SaloniM is de opstand 'der Albaneezen geëindigd met de onderwerping van de oproerige Al- baneesche hoofden, Suledwan Batchocha en Chaboa Banak. De Port© heeft opnieuw zeer overbodige besprekingen geopend over de gendarmerie- kwestie. Om mogelijke latere uitleggingen te voorkomen, verklaarde zijl gisteren in een nota aan de groote mogendheden, dat zij onder geen voorwaarde meer dan 25 vreem de officieren in de gendarmerie in Mace donië zal toelaten, en vreemde onderofficie ren principieel buitensluit. Het gevolg van deren stap zal een nieuwe wisseling van nota's en een nieuwe vertraging van de reis van generaal De Gecrrgis naar Saloniki zijn. De Bedouinen in westelijk-Arabië, die zooals men weet oproerig zijh geworden we gens het niet uitbetalen Van een schat ting zullen getuchtigd worden. Drie Turkscb© bataljons kwam Donder dag j.L in de haven van Jambe in de Roo~ do Zee aan, en rukten onmiddellijk op naar Hedjas. De Bedouinen versperren voornamelijk do vier voornaamste pelgrims wegen van Djedda naar Mekka-, van Mek ka naar Medina, van Jambo naar Medina, en van Medina naar Hait. Een groot aantal' pelgrims in goed- onderriohte kringen, di© klaarblijkelijk vree- zen met de volle waarheid voor den dag to komen, spreekt men van 4000 werden gedood. Het zijn voornamelijk Perzen en Indiërs, en enkele Turken en Arabieren. Ver. Staten. Als tegen-candiclaat van Roosevelt voor het presidentschap wordt de democraat dr. Parker genoemd. Volgens do New-Yorkscho berichtgever van de Petit Bleu" sullen de negers als demonstratie ten gunste van 'hun ras, de bekende neger Booker Washing ton candidaat stollen. II of bericlit en Het vertrok van PI. M. do Koningin ©n Z. K. H. den Prins naar Italië is thans na der Vastgesteld op Maandagavond per spe- cialon Staatsspoortrein van S.20 stadstijdl- H. M. de Koningin en Z. K. H. de Prins der Nederlanden zullen op hun reis naar Italië vergezeld worden door jonkvrouwe Burmania 'baronesse Hengers, hofdame van H. M'. de Koningin, mr. V. graaf van By- landt, kamerheer van H. M. de Koningin referendaris bijj het kabinet der koningin, den majoor graaf Sokunmelpennictk, adju dant van H. M. de Koningin, den luitenant ter zee der le klasse jhr. Hoofd Graafland, adjudant van Z. K. H. den Prins der Ne derlanden en den hoogleeraar dx. Kramer, directeur van het koninklijk huisarchief. V* H. M, de Koningin en Z. K. H. de Prins woonden gisteren de godsdienstoefening bij in de Groote Kerk. Hare Majesteit nam met gevolg deel aan liet Heilig Avondmaal, waar bij voorganger was de llofpiediker dr. Van der Flier. H. M. de Koningin-Moeder woonde Goeden Vrijdag in de Kloosteikerk onder gehorn van ds. Vermeer, de voosbereidingsgodsdienstoe- Dning bij H. M. de Koningin heeft een gift van f 75 doen toekomen aan het schapenfonds Helpt elkander te St. Johannesga (Fr.), waarvan de leden enkel arbeiders zijn. Rota «Satijn. (particulier telegram). Atjeh. De correspondent te Batavia, van de „N. E. Ct." seint: Bij een klewangaanval in Seunagan wer den gewond kapitein Campioni, 15 minde ren en 20 dwangarbeiders. De vijand liet 54 dooden achter. Audiënties. De gewone audiëntie van den minister van justitie zat Woensdug niet plaats hebben. Baron Harlnxma thoe Slooten. De toestand van den burgemeester der residentie blijft onveranderd.. D'e patiënt had een onrusfcigen nacht. Prov. Staten vun Zuiö-HoHaud. Ged. Staten van 'Zuid-Holland stellen aan Prov. Staten voor aan Vianen f 1000 sub sidie toe te kennen in de kosten der restau ratie van den. toren der Ned. Herv. kerk te Vianen. Beglement voor Delfland. Bij breed gemotiveerd begeleidend .schrij ven hebben Ged. Staten van Zuid-Holland aan de Staten dier Provincie thans, ter vast stelling in de aanstaande buitengewone ver gadering, aangeboden een ontwerp tot wij ziging van het Reglement van Delfland, hou dende een regeling van het onderhoud en het toezicht op de boezemkaden; vergezeld van de bezwaarschriften die tegen dat ont werp bij de ter visie ligging waren inge bracht. Ged. Stalen hebben hun beschouwingen ter 'zake onder een drietal hoofdrubrieken gebracht, als: lo. do toelichting der urgen tie eener betere regeling van het onderhoud van en het toezicht op de kaden; 2o. de bespreking van het hoofdverschilpunt in de zen, ter beantwoording der vraag, welke regeling van het onderhoud der boezemka den billijk is te achten; en 3o. opmerkin gen omtrent de ingediende bezwaarschrif ten, met dientengevolge in overweging ge geven wordende voorstellen tot het aanbren gen van eenige wijzigingen in het oorspron kelijk ontwerp. In het eerste gedeelte wordt aangetoond dat de bestaande regeling allerminst een gelukkige mag worden genoemd, onder ver melding welke de toestand der kaden is, en waaraan die in hoofdzaak is toe te schrijven. In het tweede gedeelte wordt in de eerste plaats de vraag ter beantwoording gesteld, of door de inlating van rivierwater tot door strooming van den boezem de onderhouds- last der kaden is verzwaard en in welke mate, De doorbraken sedert 1831 worden vermeld en besproken, terwijl de 'destijds tussclien Delfland en het gemeentebestuur van 's Gravenhage gevoerde onderhandelin gen, die tot don aanleg van een kanaal en zeesluis geleid hebben, uitvoerig worden gememoreerd. Daarna wordt nog aan de bewering als zou do sterke stroom, veroor zaakt door het inlaten van water tot door- strooming van üelfland's boezem 'n hoogst belangrijke beschouwing gewijd. De zaakrijke geschriften, op de ter visie legging gevolgd, worden eindelijk in het deide gedeelte besproken; om ten slotte naar aanleiding der gemaakte opmorkingen voorstellen toe te lichten tot het opnemen van gewijzigde bepalingen betreffende het schaalpcil en de inachtneming daarvan en betreffende het stellen van hoogere cischon aan kaden en haar reconstructie. Afdrukken der voordracht worden gezon den aan de besturen van alle polders,waar in het ontwerp tor visie heeft gelegen. Hot ontwerp is vergezeld van een tiental bijlagen en onder het opschrift „liet onder houden van de pohlerkaden langs Delflands boezemkaden" m broclnire-vonn aarr de le den der Staten toegezonden. Maatschappij «Zeeland". De directie der Maatschappij «Zeeland" deelt mede, dat de nachtdienst, die we gens het afbranden der pier te Queenboro' tydelijk naar Port Victoria was verlegd, \an 1 Mei weer opQueenboio' zal woiden heirat. Ds pier is thans geheel hersteld en voorzien van electiische kranen, elect: Goh licht, enz. FSnautieel Meuws. Ned. Gist- en Spiritusfabriek Delft. Naar wij vernemen, zal het aan de aan deelhouders voor te stellen dividend over 1903 vermoedelijk 20 a 22 pCt. zijn. („llbld.") Bij Beschikking van. den minister van hinnenlandsohe zaken is ingetrokkenmot ingang van 1 April, de benoeming van den schoolopziener in liet arrondissement Schie dam tot lid der comm., in 1904 te Ecttord. belast met het afnemen Van de examens ter verkrijging van de akte Van bekwaamheid bedoeld bij art. 5 b, onder a. der- wet op het lager onderwijs, en is benoemdl: met in gang van 1 April 1904, tot lid d'er voor melde commissie aldaar, de schoolopziener in het arrondissement Botterdam II. De Loreley. Op Vrijdag 8 April a.a zal, blijkens achterstaande advertentie, in de groote zaal der S. O. V. alhier worden opgevoerd de operette in 4 bedrijven „Loraley", samen gesteld naar een oude Rijnsage, voor kin deren bewerkt door mejuffrouw* "Wïlhelmina Winter te RotterU'Jm. Deze uitvoering, waarvan de opbrengst zal strekken ten behoeve der Schiedamsche vacantiekolonie, geschiedt onder leiding van mejuffrouw Jozephina Winter door Sohie- damsdhe kinderen. Wij behoeweai zeer zeker niet veel ter aan beveling dezer uitvoering te zeggen; vaar een groot aantal Schiedamscthe kinderen in deze operette deelnemen, 'hun ouders en familieleden van zelf daardoor reeds groot belang daarin stellen, die uitvoering reeds lang in vele familiën een onderwerp van bespreking uitmaakt, is te verwachten dat „le tout Schiedam" zich. daarop reeds spitst. Maar er is meer! De opbrengst dtezer uitvoering zal strek ken ten bate der Schiedamsche vacantie kolonie en wij zeggen zeker niet te veel wanneer wij' beweren, dat deze veroeniging bij zéér velen warme sympahtie vindt; de goede resultaten bijl de kinderen die daar aan een Verblijf buiten te danken, hebben gehad, hebben de S. V. C. oprechte vrienden bezorgd, die gaarne elke poging tot stij ving der kas zullen steunen. En hier is* het verleunen van dien steun, .geen offer; do uitvoering van de „Loreley" te Botterdam .heeft bewezen dat zoo'n uitvoering, goed verzorgd als zij was, een bezoek meer dan waard is. En dat die goede verzorging ook hier niet verwaarloosd wordt, weet een ieder, die in de gezinnen waarvan kinderen aan de operette deelnemen, heeft geluis terd en rondgezien. Wiji kunnen een ieder aanraden om deze uitvoering bij te wonen. Qiuis te zoeken wat hij thuis niet vindt: gezelligheid en geestelijke gemeenschap. Di'. Bmtgers behandelde in zajln redd op zeer geestige wijze heb streven Van. den Bond'; ontkende dat dit stareven ten doel had om maar eens evbntjes gauw zooals sommigen beweren de sociale kwestie op te lossen, en betoogde nadrukkelijk dat de individueel© gezondheid! in geen opzicht er door zal lijdbn. Hi j' spoorde ten slotte de aanwezigen aan een afdeel mg Van den Boud' te stichten, wat van de loden slechts een geringe contri butie eischt en vaaiivoor zijl alle geschrif ten ontvangen die de Bond uitgeeft; edj kunnen tevens de aanbevolen middelen ont vangen tegen fabrieksprijs. Van de gelegenheid tot heb vragen van inlichtingen en hot maten van opmerkin gen werd nog al gebruik gemaakt. De vergadering weid' ten slotte rn-et een woord van dank voor de met-verwachte groote opkomst gesloten. Later werd door hen, die zich als lidi Van don Bond hadden doén inschrijven, een. af- deeling gevormd, waartoe 30 personen als lid toetraden. In heb Vo'lkshniü aan de Lange Haven werd Dbnderdagavoud een. openbare verga dering gehouden, belegd van weg© het be stuur van den Nieuw* Malthusiaauschen Bond. Als sprekers traden op mevrouwi Mineur en dr. Rutgers. Mevrouw Mineur wees in haar rede voornamelijk op de nadoelen van groote gezinnende vrouw die lichamelijk, zeer veel heeft geleden ©n gewbonlijk de beste kracht zal hebben Verloren, heeft haar zorgen voortdurend! zien toenemen en oen onafgebroken immer doorgaanden arbeid is dikwijls nog niet voldoende om het gezin behoorlijk te Verzorgen. Wat is natuur lijker dan dat die vrouw zich onmogelijk kan op de hoogte stellen van wat in de ar beidersbeweging Voorvalt, onmogelijk kan medeleven in den igedachtengang, in den strijd van haar man. 'Roept hem de atrbeids- beweging buitenshuis, de vrouw zal de nood zakelijkheid daarvan niet gevoelen en twee spalt kan het gevolg zijn. En ook, wanneer de man van zijn werk 'komt en steeds windt hij' zijjn vrouw druk bezig in het huishouden, geen tip (kunnen de vinden, om zich met hem te^bemoeien, hoe licht geeft het aanleiding out buitens- Ter secretarie der gemeente zijn kosteloos verkrijgbaar blanco aanvragen ter beko ming van jacht- en vischaikten voor het aan staande seizoen 1904/1905. 'Men zie voor nadere bijzonderheden vorenstaande kennisgeving. Ten huize van den gemeente-geneesheer, den heer N. F. Elzevier Dom, Singel 70, bestaat driemaandelijks en wel' op den eer sten Dinsdag van elk kwartaal, op de ge wone spreekuren, gelegenheid' tot kostelooze inenting en herinénting tegen pokken. Donderdag 7 April a.s. zal het 25 jaar geleden zijn dat de waag- en magazijnmees ter P. do Ruiter als metselaar bijl de ge meente in dienst kwam. Blijkens achterstaande advertentie zal vanwege de Schiedamsche Huishoudschool alhier een cursus worden geopend ter oplei ding voor het examen ter verkrijging der akte voor nuttige handwerken. Belanghebbenden maken wij daarop bij zonder attent. De Schiedamsche Huishoudschool, die haar leerplan meer en meer moet uitbreiden om eenmaal een volledige huishoudschool te kunnen worden, heeft met dezen cursus op dien weg weder een stap voorwaarts ge daan. Zeer zeker zal in een talrijke schare leerlingen voor dien cursus het bewijs ge vonden worden dat de Schiedamsche Huis houdschool daarmede aan veler behoefte en wenschen is tegemoet gekomen. Het bestuur der schietvereeniging „Het Vaandel" heeft per ciiculaire medegedeeld, dat, door onvoorziene omstandigheden ge drongen, de schietwedstrijd, aanvankelijk be paald op Maandag 4 April e.k,, wordt uit gesteld. Thans is deze bepaald op Donderdag 12 Mei 1904. S. T. H. Het aantal passagiers dat met de S. T. M. gedurende de maand Maart werd vervoerd, beloopt 21390. Rijkspostspaarbank. Aan het postkantoor alhier werd gedu rende de maand Maari 1904 ingelegd f 13396 74 en terugbetaald 19461.78. Het laatste, door dat kantoor uitgegeven, boekje, draagt het nummer 4661. Donderdagmiddag te 5 uur werd mei goed gevolg en ter aanschouwing van een talrijke menigte belangstellende van de werf dier fa. Gebr. van dor Meer te water gelaten de logger E H' 235, Het Wapen van Enkhuizen. D'e' logger, een hout-en schip naar Fransoh model, ia gebouwd Voor rekening der naaml. venn. Enktbuizeris belang. Tengevolge van een lekkage in de 'gaslei ding kon gisteravond in de Gasthuiskerk de godsdienstoefening geen doorgang bobben. Gisteravond werd een werkman op de Nieuwe Haven door eon toeval getroffen, waarschijnlijk doordat hij zich bij het stee- nen sjouwen had overwerkt. Ilij werd bij een daar wonend familielid binnen gebracht waar hem de noodige hulp werd verleend. Van morgen geraakte een sleeperswagen bekneld tusschen de tram en do trottoir voor het café van den heer Slavenburg aan de Koemarkt. Het paard van de tram ge raakte daarbij zoodanig verward in de lou wen dat de strengen moesten worden door gesneden. Gistonniddag kwatn dp het politiebureau de 14-jarige J. de Winter, die in de Lange Kerkstraat met zijn fiets legen een boom beschermer was gereden, waardoor zijn fiets beschadigd en hijzelf gewond word. Het bleek dat hij zijn linker pols gebroken had, waarom deze op bet bureau voorloopig go- spalkt werd. De knaap werd naar huis ge bracht om zich daar onder geneeskundige behandeling te stellen. een sigarenfabr. Smidsknecht. Gasfitte (halfwas.) Bankweikers (halfwas) J raaiers. In een fabriek een jMB7n bekend met kleeden naaien. Mandenmakets bekend met bemanden van flesszhen. Keukenmeid. Boerenknecht. Aangeboden werkkrachten. Di ukkers. Bakkers. Winkelbediende Kantoorbediende. Boerenknechts, 7 Slagersknecht, Kistenmakers. Timmerman. Houtkoopersknecht.' 7 Personen v. lichte werkzaamheden. - pt sonen voor schrjjfweik. Personen voor loopwerk. Personen voor los werk, Gelegenheid gezocht voor jongens ter opleidinè in het smidsvak. Idem kuipersvak. ide® manufacturenvak. Idem boekhandel. Idem timmervak, Schoonmaaksters.' - Machinist-bank wei ker-stoker. Boekbinder- huiswei ker. Wasschen aan huis gevraagd. Dienstmeisjes voor heele en hal vedagen. Ververs. Portier. Reiziger I Depólhouder, Stoker, Smidsjongen. Koetsiers. Opgave van brieven en briefkaarten, over de 2de helft der maand Maart aan het postkantoor alhier bezorgd, welke wegens onbekendheid van de geadresseerden niet zyn kunnen worden uitgereikt. Brieven. Reclame Buieau, Amsterdam; mej. wed. 3. van Dijk, 's-Ilage; mej. R. A. Tazelaarj IJsselmonde; mej. J. Vogel, Rotterdammej, M. Stakkel, Rotterdam. Biiefkaaiten. A. S. Oiven, 's-Hage; N. en J. v. Leeuwen, Rotterdam; H. van den Ham, Utrecht; H, van den Ham, Utrecht. De Arbeidsbeurs. Gevraagde werkkrachten. Leerjongens v/h, sigarenvak. Schoen makers. Jongens voor de pakkamer van Gevonden voorwerpen. a. Aanwezig aan het commissariaat van politie Een rozenkrans. b. Terug te bekomen aan de volgends adressen Een sportriem bijl J. Muis, Lange Kerk straat 50; een ihorloge bijl J. Weeaenborg, Overscihiesdhcstraat 158een zeemleeren lap bij 0. v. Waart, Louronstraat 2; eeu ijzeren muilkorf bij K. 'H. Sohwagerman, Oude Kerkhof 17een jongens pelerine bij P. Juffermans, Gerrit Vertoon straat 1; een sleutel bij P. Bentel, Hofje van Beloi» 11een bril in étui 'bij I. M. v. Noorfc, Singel 25een buissleutel bijl P. v*. d. Bos, Dwarsstraat 16; een kindetrschortje bij wed. de Bruin, Hoogstraat 136; een gummi baad van een kinderwagen wiel bij EC. C. Grims, Grofbaan 51. *Naar wij uit goede bron vernomen heb ben, worden er door eenige reedesrs alhier besprekingen gehouden over bet instellen van een commissie van Arbitrage, welke on der voorzitterschap Nan den dteskundig en algemeen geacht .persoon zal hebben te be slissen, in mogelijk voorkomende gesohillen, tusschen readers en matrozen. Het gerestaureerde kerkgebouw der Ger. gemeente B, aan de Kuiperstraat, werd' gis teravond in een plechtige samenkomst door dr. F. D'rost ingewijd. Na een inleiding over het ontstaan en den groei der gemeente, hield de leeraar een predikatie, als tekst ne mende „Het was bet feest dor vernieuwing des Tempels te Jeruzalem, en ihet was win ter". Na het eindigen daarvan werden toe spraken gehouden en lof gebracht aan den architect, den aannemer en de werklieden door wier samenwerking bet inderdaad praktische en schoono gebouw was Voltooid. Ook vele anderen die op eenige wijize had den medegewerkt aan die stichting werden bedankt voor bun moeite. wonen. De weduwe J. v. T., alhier, beeft op het bureau van politie aan de Nassaukade te Rottei-dam kennis gegeven, dat zij, onder gelijke omstandigheden als dö weduwe D., uit de Rosestraat aldaar, voor f 90 is opge licht door een onbekend gebleven man, da voor-gaf haar als huishoudster in rijn dienst te willen nemen, Togen haat vertelde hij, in de Oranjeboomstraat te Rotterdam te 15Vrijdagvoormiddag werd proces-verbaal opgemaakt tegen de huisvrouw van JM., tapper alhier, wegens bet Verkoopeu van sterken drank in hot klein aan een kind beneden den wettigen leeftijd. Rijkspostspaarbank. Aan het postkantoor te Vlaardingen, werd gedurende de maand Maart 1904 bij d« Rijkspostspaarbank ingelegd, f 14780641/2 terugbetaald 11264,77 Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 4585. Ljjst van brieTen en briefkaarten, geadres seerd aan onbekenden over de 2e helft der maand Maart: Brieven. Van der Meer, Haarlem. M. de Haas, Leiden. Briefkaarten. Firma Jacobs, Groningen. Mevr. Van Gent, Vlaardingen. Uit 't buitenland terug ontvangen Brief. Andealer in Cigars, Nikko (Japan). Briefkaart. Gevonden voorwerpen. Aan het politiebureau zijn als gevonden aangegeven Eenige plaikzogels bij I. Brobbël, NieuWO- laan; een kruiwagen bij J. Smit, le Afrol-

Schiedamsche Courant | 1904 | | pagina 2