on ingeridht tot veaiblij-fplaats voor den keizer. Zondag 26 dezer komen de keizer en rijin familie te Messina van Napels per jadht iH oli'onzo l'l'ern. De ontvangst zal niet-officieel rijin;, maar uatuurlljlk volgt na aanikcanst begroeting van den keiaetr door bet gemeenfceSbestimr Vaai Messina, van den prefect, on dm Duit- tahxm gezant tel Rome enz. S k e e n. Gravin Montignoso beeft de Dresdensdha damea did geld Voor baar bijeenbradhteni, tategrafliisdh bedankt, maar zijj varüdaamd'e een daiigvdij fco gift niet te kunnen aan nemen. Het schijnt dat bet Oostenrijfksdhe bof de gravin uiit baar fitfaneieele moeilijkihtód zal redden. Rusland. Maandagavond losten eenige onbekende personen schoten op den politieofficier Moa- goenoff te Lodz, die door drie kogels zwaar werd gewond. De aanvaUieos wtLsten te ont komen. ÜNader wordt nog gemeld over demi op den, gouverneur Van Wytborg gepüeegden aan slag;, dat deize aan de tband, de heup ©n ibet been. wend! gewond en eenigo schrammen aan Ibet hoofd kreeg. De dader, die reeds in het jaar 1903 onder verdenking stond dan. aan slag t© hebben willen, plegen op den on langs vermoorden Senaatsprooirrator Johns- son, vluchtte udstajds naar Stockholm, waar bij; zidh tot nu toe 'heefit opgehouden. Rij! zijn vriidht uiit IMsin|gfors was hiji onder eten trein geraakt, wedhailVe hem zajin rech terarm moest worden afgezet. Te Njesjin in het gouvernement Tsjer- nigof iis een Joodsdhe familie wreedaardig vermoord; van de wandaad worden vier soldaten Van de hier in garnizoen liggende batterij verdacht. De univarsiteitsstalkinig in Rusland zal nog niet zoo spoedig geëindigd zijn. De bedreiging met het voorgoed, sluiten der hoogesdhdfen heeft niet geholpen en stu denten, candidate!! en, professoren gteven. allen duidelij[k blijtk van 'hun hardnekkig voornemen, om niet tot de colleges terug te keteren, zoolang geen autonomie aan de uni versiteiten en vrijheid voor het hoogetr onderwijs Wordt toegestaan. Minister Witte heeft openlijild de partij dar studenten en professoren gdkozem in een gepubliceerd telegram, wiaarin hij ver klaarde, dat hiji zëlf als genVeZen sbudent ge voelde, dat wetenschap en academische stu die onbestaanbaar zajin zonder vrijheid v'an wetenschappelijke onderricht,. zonder onaf- hankeHjlkheid cni autonomie. Gisteren Zou de staking aan de Universi teit een punt van bespreking in den minis terraad uitmaken. BINIEMiAm Hofberlebten. H. M. de Koningin-Moeder woont heden avond het Symfonie-concert, onder leiding van mr. H. Viotta, in het Gebouw voor Kunsten en Wetenschappen bij. H. M. zal morgenavond bij het tweede gedeelte van de uitvoering der vereeniging „Jacob Kwast" uit "Wognum tegenwoor dig zijn. Onregelmatigheden op 'tLoo. Men meldt uit Den Haag Het bericht van de „Tel.", ook door ons overgenomen, waarin het jongste bezoek van OEL M. de Koningin en 'Z. K. Hl. den Prins op het Loo in verband wordt gebracht met onregelmatigheden, die zoud'en hebben plaats gehad betrekkehjlk: bet kappen van boomen en het ontslag dat daaruit gevolgd zou rijn Voor beambten of ambtenaren, kan beslist worden tegengesproken. Audiënties. De gewone audiënties van de Ministers van Binnenlandsche Zaken en Marine zul len deze week niet plaats hebben. Kamerverkiezingen. De liberale kiesvereeniging Ie Zutphen heeft definitief candidaat gesteld den heer mr. H. Goeman Borgesius. Samenwerking rechts. Men deelt aan het „ITbld." mede, dat da Priesch chr.-histoxvsdhen een krachtige actie voorbereiden tot zelfstandig optreden bij de verkiezingen. Op des bekend© Leeuwarder motie is van de andere dhristeddjlke partijen, geen of geen afdoend antwoord ontvangen. Het voornemen schijnt te riju dn alle Frie- sche districten eigen candidatem te stellen, en ar wordt onderhandeld om in 'HoMand en. Gelderland enzoveral Waan de Friesche Bond connecties heeft, hetzelfde te doen. Reeds worden verschillende namen vam aan staande candidatem gtetnoemd'. Provinciale Staten verkiezingen. Bij enkele candiclaatslelling is te Zoeter- meer tot lid der Prov, Staten van Zuid- Holland gekozen de hoer D. baron van Pal- landt te Wassenaar. Politietoezicht .Noordzee. „Staatscourant" nog 69 bevat het reis rapport van Hr. Ms. schoener Zeehond, belast "met het ^politietoezicht op de vis- scherij in de Noordzee, gedurende de maand Februari 1905. Art. 26 Kieswet. Naar aanlridiug van eea proces-verbaal, opgemaakt op last Van den burgemeester van Ambt-Almelo, isi er togen den heter J. E. S., fabrikant te Stad-Almelo, eten straf vervolging ingesteld wegens overtreding van artikel 26 der Kieswet. De zaak. zal> 31 deizer voor het kantongerecht te Almelo behian- <Md worden. Zooals men rich herinneren zal heeft de heer S. geweigerd om Mdchtingem te geven omtrent lidb loon Van bij ham in dienst zijnde personen, woonachtig te Ambt-Al- melo, wdjil de burgemeester hem op zijn her haald1 verzoek met mededeelde, lin welke der bedde kringen, waarm Ambt-Almeil'o verdeeld is, de personen, omtrent wier loon finliohtingen gevraagd wei-den, woonachtig riju. In den eersten kring toch moet iemand ƒ325, in den 2en slechts f 2/15 verdienen om 'kiezer te kunnen worden. De onderwljs-novelle. Het hoofdbestuur der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen bericht aan do de partementen, dat, nu de onderwijsnovelle vóór Pasehen bij de Tweede Kamer in be handeling komt, omtient het voorstel van het hoofdbestuur, sub IV der „Punteu van beschrijving", door de algemeene vergade ring der Maatschappij niet tijdig kan wor den beslist. Met het oog daarop, hoeft het hoofdbe stuur in zijn buitenge,yone vergadenng van 18 Maart besloten, een adies tc zenden aan de Tweede Kamer, waarin de leden van het hoofdbestuur verklaien: dat zij prijs stellen op liet voortbestaan en den bloei eener voor allen toeganke lijke volksschool, als een middel, om on derlinge waardeeiing en wedorzijdsclie verdraagzaamheid aan te kweeken, en dus, bij alle geloofsverschil, de eenheid van ons volk te bevorderen; dat, na de aanneming van het ontwerp, tot groote schade voor de volksontwikke ling, op vele plaatsen een behooilijk inge lichte school zal worden opgelost m tal van zeer kleine scholen, met een onvol doend aantal leerkrachten en van zeer ge ringe paedagogische waarde; dat bovendien daarin geen maatregelen zijn voorgeschreven, welke ten doel heb ben, dat het subsidie aan de bijzondere school alleen dan zal worden verleend, wanneer afdoende waarborgen voor behoor lijk maatschappelijk onderwijs aanwezig zijn. Om deze reden verzoeken zij eerbiedig maar dringend het aangeboden wetsontwerp niet aan te nemen. Spaarzegelstelsel. Men meldt ons uit 's-Gravenhage In een ledenvergadering van de vereeni ging Handel, Nijverheid en Gemeentebe langen op 30 Maart a. s. zal de heer H. K. Koppel Jr. inleiden de bespreking over „het Spaarzegelstelsel". De vergadering Is ook toegankelijk voor winkeliers, die zich voor" dit onderwerp' interesseeren. OVERSCHIE, 22 Maart '05. Hedenmiddag is in „De Vergulde Koetswagen" alhier door notaris D. van den Berg verkocht een woonhuis, koestal en erve, staande aan de Dorpsstraat 60, alhier, in veiling f5400.verkocht voor f5400. Een woonhuis, zijnde kruidenierszaak en tapperij, staande aan de Dorpstraat no. 315, in veiling f2550.verkocht voor f 2875.—. Een pakhuis, ingericht tot wagenmakers affaire en paardenstal, staande aan de Dorpstraat nos. 289290, in veiling f1350.verkocht voor f1350. STADSNIEUWS. De heden vastgestelde kiezerslijst bevat de namen van 3626 kiezers voor de Twee de Kamer der Staten-Generaal tegenover 2963 in het vorige jaar, zoodat er nu 663 kiezers meer zijn. ÏVel een bewijs dat er heel wat gedaan is bij alle partijen. Bij het in Febr. gehouden examen voor klerk der Post. en Telegrafie, slaagde o. a. de heer H. IV, Kruizinga van hier. Door den heer G. C. Plate was ontslag gevraagd als directeur der naamiooze ven nootschap stearine-kaarsenfabriek rApollo", welk eervol ontslag hem onder dankbetuiging werd verleend. Hedenmiddag had een gewone jaarlijksche vergadering van aandeelhouders plaats waarin de benoeming plaats had van een opvolger. Daartoe werd benoemd de heer A. Prins te Hamburg, zoon van den tweeden directeur der fabriek. Het zal zeker met genoegen vernomen worden dat de nieuwbenoemde directeur voornemens is zich hier te vestigen. De examens aan de scholen voor gewoon lager onderwijs zullen gehouden worden op 23 Maart 's nam. 2 uur, school F (hoofd de heer Sander), 27 's voorm. 9 uur, school C (hoofd de heer Kerdel), 28 t> 'snam. 2 uur, school E (hoofd de heer Hage), 30 'snam 2 uur, school G (hoofd de heer v. d. Hout), >31 's nam. 2 uur, school D (hoofd de heer Vaandrager), 30 's nam. 7l/a uur, de herhalings scholen. Zondag 2 April zal de afd. Schiedam der S. D. A. P. haar 6-jarig bestaan herden ken. Als feestredenaar zal optreden de heer S. A. Maas. Mevrouw Hc-nriëtte Roland Holst spreekt 11 April voor de afd. Schiedam der S. D. A. P. in „Constantia" over het onderwerp de burgerlijke partijen en de sociaal-demo-, craten in den verïriezingsstijd". Hedenmiddag om 21/2 uur ontstond een begin van brand in de coöperatieve bak kerij aan het Oude Kerkhof, doordat het stooksel foor 'den oven zich te dichtbij het vuur "'bevond. Mei eenige emmers water was de brand gebluscht. Gisteravond om 11 uur werd door de politie in de Warande .een man gevonden, zekere D. H., woonachtig te Vlaardingen, die in hewusteloozen toestand verkeerde. Bijgebracht in de stoombranderij van den heer J. W. Nolet, N. Haven, werd hij van daar 'naar het bureau van politie ge bracht, waar zijn ideederen werden ge droogd, waarna hij hedenmorgen weder naar zijn woonplaats is vertrokken. Arbeidsbeurs. Gevraagde arbeidskrachten. Behanger (halfwas). Behanger (leerling). Dienstboden. Jongen voor een win kel, tevens vakop leiding. Jongens v. sigarenfabr. Aangebod. arbeidskrachten Behanger-Stoffeerder Slagersknecht. Bakker. Jongen hekend met kleedennaaien. Meubelmakers(halfw.) Ondermouter. Smidsknechts (bekwa me vuurwerkers). Tuinmansknecht. Boerenjongen. Boerenknecht. Brandersknechts. Depóthouder.— Distillateursknechts. Drukkers. Gistbewerker. Gistzifter. Houtkoopersknecht. Kantoorbediende. Kistenmakers. Kistenmakersjongen. Koetsiers. Kuiper. Loodgieter (halfw.) Mach.-bankwerker. Mach.-bankw.-stoker. Metselaar. Mouter. Pakhuisknecht. Portier. Reiziger. Stucadoor. Smidsknechts. Smidsjongens. Stokers. Timmerman. Timmermansjongen. Tuinmansknecht. Ververs. Vrachtrijders. Winkelbediende. Personen voor lichte werkzaamh. schrijfwerk, loopwerk. Geleg. gezocht opleid, in kuipersvak, manufactuurvak, s timmervak. Baker. Dagmeisjes. Schoonmaaksters, Wasschen aan huis gevraagd. Boekbinderswerk aan huis gevraagd. Schoenmaker. De directeur verzoekt aan hen die ver zuimden te berichten, of zjj aan een opge geven adres rijn geslaagd, bedoeld bericht ten spoedigste te bezorgen. Springtij Donderdag 23 Maart n.m. Gemeenteraad. Yergadering op Woensdag 22 Maart 4903, des namiddags le 2 uur. Voorzitter de heer Mr. W. H. Jansen, oudste wethouder, wegens afwezigheid van den Burgemeester. Tegenwoordig 19 leden. Afwezig de heeren Loopujjt en v. d. Vel den. Het vaststellen der notulen van de vo rige vergadering van 7 Maart j.l. werd aan gehouden tot een volgende vergadering. Alvorens tot beraadslaging over te gaan wordt de openbare zitting voor een wijle geschorst. Na 5 kwartier wordt de open bare zitting heropend. Ingekomen stukken: Van B. enW., missive houdende voorstel tot oninbaarverklaring van een bedrag van f 50.wegens vergoeding voor het gebruik van de Gymnastiekschool, verschuldigd door de vereeniging „Palaestra". Ter visie gelegd, ter behandeling in een volgende vergadering. Idem, missive houdende hun advies op het verzoek van J. Groeneveld, om nog een jaar in dienst te mogen blijven. Ter visie gelegd, ter behandeling in een volgende vergadering. Idem, missive houdende voorstel om het hoofd van school D, den heer A.W. Vaan drager, op diens verzoek om gezondheids redenen eervol ontslag te verleenen mot ingang van 1 Mei c. k. Idem, missive houdende voorstel om van het stuk grond aan de Nassaustraat, het welk aan W. van der Wal was verkocht, doch door diens faillissement niet is over gegaan, een stuk van 24 meter breedte te verkoopen aan A. Timmermans, tegen den prijs van f 6.per M.2 Hoewel beide stukken nog niet lang genoeg ter visie hebben gelegen, stellen B. en W. echter toch voor deze heden nog te behandelen. Dienoverkomstig besloten. Van den Burgemeester, missive houden de mededeeling dat hij zich met ingang van 18 dezer gedurende 4 weken uit deze gemeente zal verwijderen. Kennisgeving. T ij del ij k leeraar Gymnasium. Van Curatoren van het Gymnasium, mis sive houdende verzoek tot goedkeuring van hun besluit dd. 17 Maart j.l. tot tijdelijke aanstelling van den heer Dr. K. Snijders de Vogel, voor den tijd van drie maanden. B. en W. stellen voor dit besluit goed te keuren en de bezoldiging te bepalen naar den maatstaf van f2000.per jaar. Dienovereenkomstig besloten. Verslagen. Van de Commissie voor het pakhuis „De Nederlanden", missive ten geleide van het Beredeneerd Verslag van den toestand van het onder haar beheer staand pakhuis „De Nederlanden" over 1904. Kennisgeving; zullende het verslag als bijlage worden opgenomen in het verslag omtrent den toestand der gemeente over 1904. Van den keurmeester van hot vleesch, verslag yan den vee- en vleesch-keurings- dienst over het jaar '1904. Idem. Van de vereeniging „Schiedam Vooruit", missive houdende een overzicht van het door de vereeniging over 1904 verichtte en inzending der rekening en verantwoor ding over dat jaar. Ter visie gelegd ter behandeling in een volgende vergadering. A1 g. II a n d e 1 s-E 111 r e p t. Van de diiectie van hel Algemeen Han- dels-Entrepöt, missive ten geleide van de rekening en verantwoording over 1904. In handen van de financieele commissie om onderzoek en rapport. Grontlaanvrage. Van A. Timmermans, adres houdende verzoek hem het stok grond aan de Nas saustraat ter breedte van 24 meter te vei- koopen tegen f 6.per Ma. Komt straks aan de orde. Adressen. Van mej. N. H. Jansen, adres waarin zij de strekking van haar verzoek van 13 Fe bruari j l, nader aangeeft. I11 handen van B. en W. om advies. Van A. Kooijman, missive houdende dank betuiging voor zijn benoeming tot markt meester. Kennisgeving. Van A. W. Vaandrager, adres daarbij verzoekende hem om gezondheidsredenen eervol ontslag te verleenen als hoofd van school D, met ingang van 1 Mei e. k. Komt straks aan de 01de. Van Mej. J. C. van Bemmel, missive hou dende dankbetuiging voor haar benoeming tot onderwijzeres aan school C. Kennisgeving. Van de Commissie van toezicht op het Lager Onderwijs, missive houdende mede deeling van de data der examens op de scholen voor gewoon lager onderwijs. Kennisgeving. Aan de orde is: Voorstel tot aankoop van grond. B. en W. stellen voor aan te koopen van B. Huiskes een perceel grond kadastraal bekend onder sectie M 110. 437, vooreen som van f 1.50 per M2., groot 3 H.A., 53 A. en 60 c.A.; en van J. Houtman eenpei'- ceel grond kadastraal hekend onder sectie M no. 416, groot 4 H.A., 27 A. en 17 c.A., voor een som van 60 ct. per M2. Met algemeene stemmen wordt dit voor stel aangenomen. De voorzitter deelt daarna mede, dat bij het gemeentebestuur het voornemen bestaat om binnenkort over te gaan tot opspuiting van een gedeelte der Gorzen. Daartoe zullen een aantal boomen wor den gerooid. De Raad geeft met algemeene stemmen verlof tot verkoop van bedoelde hoornen. Grondaanvrage. Adies van A. Timmermans, hm afstand in eigendom van een stuk gemeentegrond ter breedte van 14 M. aan de Nassaustraat met advies van B. en W. Besloten wordt het gevraagde stuk grond aan hem in eigendom af te staan op de gewone voorwaarden tegen den prijs van f6.—- per "M2. Eervol ontslag. Adres van A. W. Vaandrager om eervol ontslag als hoofd van school D met in gang van 1 Mei e. k. op giond yan gezond heidsredenen. Het gevraagde ontslag wordt eervol ver leend met alg. stemmen met ingang van gezegden datum. Ziekte onderwijzers. Voortzetting van de behandeling van de Ontwerp-Verordening regelende eenige ge volgen van ongesteldheid of ziekte van per soneel bij het openbaar Lager Onderwijs. Herstemming over het amendement-Wit- 1 rmpf. Het amendement wordt verworpen met 118 stemmen. Tegen stemden de hee ren Visser, Ilonnerlage Grete, Klein, v. d. Poel, v. d. Drift, Beukers, Kranen, P. Jan sen, Smit, Lagerwey en inr. Jansen. De heer Ctouha verlaat de vergadering. Artt. 2, 3, 4„ 5 der verordening worden daarna aangenomen. Bij behandeling van art. 6 stelt de heer v. Westendorp voor het le jaar vol salaris, het 2e jaar half salaris en daarna niets, bij ziekte van de(n) onderwijzeres). Het amendement wordt voldoende onder steund. De heer Ris verdedigt dit amendement, en wenscht ook in plaats van 6 maanden in dit art. te lezen 12 maanden. Het amendement-v. Westendorp wordt verworpen met 117 stemmen. Tegen stemden de heeren: Lagerwey, Witkampf, Visser, Honnerlage Grete, Klein, Bender, v. d. Drift, Beukers, P. Jansen, Smit en mr. Jansen. Art. 6 wordt daarop met 13—5 stemmen aangenomen. Bij art. 7 stelt de heer Witkampf een redactiewijziging voor. Een sub'-amendement van den hoer Ris, om art. "7 te lezen: Duurt de ziekte lan ger dan een maand, dan wordt na 2 da gen enz." wordt door B. en W. overge nomen. Art. 8 wordt na redactiewijziging, nader dooi B. en VV. te omschrijven, goedgekeuid. Artt. 10 en 11 woiden aangenomen. De heer v. Westendorp vraagt of deze verordening terugwerkende kracht heeft. De wethouder van onderwjjs antwoordt ontkennend. De geheele verordening in stemming ge bracht wordt aangenomen met 117 stem men. Tegen stemmen de heeren Van Weg- tendorp, de Groot, Kranen, Diikzwager, v. d. Schalk, v. d. Poel en Ris. Niets meer aan de orde zijnde, sloot da voorzitter de vergadering. VTiAABDINGEN, Door id'en ttieer J. van BUiuren van He'ijist zijn tor gelegenheid Van zijn gouden thiuwelijjksfetesh verschillends instellingen tan Weldadigheid met een extra gift bedacht. De bou wmatnswoni 11 g ge'leigtem in de Broek polder is hedeimioUgteni in de Romeijini afge slagen en optgtehloiudeai voor ƒ72850; d« bouwxnanswoning gedogen aan dam Maassl. dijde ie hedenmorgen in da Romdijji geveild voor 68400. ♦Gisteravond trad voor een niet geheel gevulde zaal in "het gebouw „De Vriend schap" op de heer Ilelsdingen, lid van de Tweede Kamer, met het onderwerp: „De sociaal-democraten in de Tweede Kamei". Spr. gaf een overzicht, wat in de bijna verioopen vierjarige periode van wetge ving door de sociaaldemocraten in onze Volkskamer is verricht. Heftig slingeide de spreker het verwijt van zich af, dat zijn partij zicli er op toe zou leggeu de be staande ontevredenheid steeds te doen vei - meerdeien; dat zijn partij de verschillende maatschappelijke wonden zou openhouden. Integendeel: de sociaaldemocraten pogen steeds om verbeteringen aan te brengen en willen al het goede aanvaaiden, datin de velschillende aan de Kamer aangebo den wetsontwerpen ligt opgesloten; zij via- gen daarbij niet of het aangebodene komt, óf van de zijde der liberale óf van de zijde der clericale prrtij; dit is hen totaal on verschillig; zjj beoordeelen slechts het ont werp, zooals het aangeboden wordt. De spreker, wiens rede met aandacht ge volgd werd, eindigde met te zeggen, dat de aanstaande verkiezingsleus niet mag zijn vóór oï tegen den Christus, maar en kel vóór of tegen kapitaal en arbeid. Van de gelegenheid tot debat werd geen gebruik gemaakt. Met een woord van dank aan den spreker, en met het uitspreken der hoop, dat "het district Loehem den heer Helsdingen opnieuw ter Kamer zal afvaardigen, werd de vergadering door den voorzitter van de kiesvereeniging „Volks belang" gesloten. Gevonden voorwerpen. Aan het politie-bureau zijn als gevonden aangegeven Bij Dorsman en "Odé, Hoogstraat, een hor logeketting met portret; "bij C. Komaat, Nieuwelaan 39, een portemonnaiebij Holtzer, Callenburgstraat 3, een zakalbum met 2 .portrettenbij A. de Rooij, Koile dijk 28, een portemonnaie en een rozen krans; bij M. v. IJperen, flofjessüaat 4, een papiertje met centen; bij .1. de Rooij, Emmastraat '105, een zilveren ring; bij K. F. Harlof, Prins Hendrikstraat 65, een por temonnaie met geld; 'bij W. Paalvast, Maas- boschstraat 6, een portemonnaie met geld; bij G. v. Minnen, P. K. Drossam tstraat 121, een armband. Rechtzaken. De rechtbank te Rotterdam veroordeelde heden: C. v. S., 27 jaar, kapitein van eeu sleepboot aldaar, wegens overtreding ter zake van plaatselijke belasting te Schiedam, tot f5 boete, subs, een dag hechtenis. Voorts werd vrijgesproken: W. v. S.,34 jaar, tuinder te 's-Gravenzande, die een 15-jarig knechtje een paar kruiwagens zand 1 ad laten wegnemen van den berm van tien weg tusschen genoemde gemeente en den Hoek van Holland. Het venoisselde kind. Gisteren werden voor de 1ste i.amer der Amsterdamsche rechtbank pleidooien ge voerd in zake de bekende zaak van het „verwisselde kind" van Vermij, die beweerd heeft, indertijd in het Wilhelmina-gasthuis een jongen te hebben gebracht en een meisje 'zou hebben teruggekregen. Als joogd-ad-hoc voor 't kind werd ge pleit door mr. J. Kappcyne van de Cop- pelo. In een uitvoerige rede betoogde pleiter dat verwarring van kinderen niet heeft kun nen plaats hebben, dat geen verwissiiing is geschied. - Mr. Isid Hen, voor don gedaagde optre dende, meent dat er een tijdruimte is ge weest in den nacht van 4 op 5 Febiuari toen het kind in het gasthuis weid gebracht in welken de verwisseling kan zijn ge schied. Hij meent dat, wat mr. Kappeyne heeft betoogt, alleen toepasselijk is op wat nh dien nacht is geschied. Spr. meent ook dat bij de geboorte het geslacht van het kind-Vermij met zekerheid is vastgesteld. Het 0. M. zal 5 April conclusie nemen. Heb igjctredh.tsih.of ta Amsterdam ibevtesrig- d'e liedten ih'et VomrilS der Amsberdanisriae redlitbank Van: 4 Januari 1.1. waarbij) Klaas iMkijer tot vier jaiar gevangenisstraf veroot- -Ss~ <- f f

Schiedamsche Courant | 1905 | | pagina 2