BIOS YAK AISTIBlIAi YLAARDINflEN» Reclitzab en. Ingezonden Mededeelingen. De brieven volgen elkander en gelijken op elkander, Steeds genezingen met de Pink Pillen. Kunst en Wetenschap. Staten-Generaa1! Laatste Nieuws. Gemengd Nieuws. V Handel en Bedrijf. Burgerlijke Stand. en. .werden uitvoerigdoor ur. v. d. Brink lic- Iantwoord. De zant was stampvol, er waren ook verscheidene personen nih Vlaardingen aan wezig. Bi] hel verlaten ,van Constantia om streeks 11 uur ontstond een oogenhlikeen opstopping van mensehen voor het gebouw. Omstuwd door partrjgenooien ging dr. v. d, Brink naai' het huis van dr. van Leeuwen, waai' hij logeerde. Op den stoep bracht men dr. V. d. Brink nog een ovatie. *In „Liefde en .Vrede" had gisteravond de uilvoering plaats van „S ureum Corda" inet welwillende medewerking van den heer Kramer (voordrachten) in plaats van den Keer Van Erk. Muziek- en voordraöht.ennunwners wer den zeer goed uitgevoerd en genoten veel bijval bij t :iet f. tal irr -fl rnh. omen publick. enkele in manuscript reeds werden gevraagd, zal zeker wel zrjn weg vinden. Vrouivenkleeding, Door de Vereeniging voor Verbetering van Vrouwenkleeding wordt een Prijsvraag uit geschreven voor een wandel- en voor een avondcostuum (soiréetoilet) beantwoordende aan de eischen der Reformkleeding, alles nader omschreven in het programma. De prijs bedraagt voor ieder ontwerp f400, De antwoorden moeten vóór den 1 sten Mei 1906 inkomen aan het Bureau der Vereeni ging Dreef 20 Haarlem. Programma's der prijsvraag kunnen aan hetzelfde adres wor den aangevraagd. Gisteravond had in het lokaal van den Volkshond alhier het aangekondigde con cert plaats onder, leiding van den heer M. Groeneveld Azn., met medewerking van de hoeren J. v. ,d. Heul, viool, M. Boerdam, fluit, en J. Eijgenraam., zang. Om' alle nummers van het programma afzonderlijk' te vernielden, zou niet teveel zijn, daar het geheel netjes cn kunstig werd afgewerkt. Vermelding vooral verdienen nr, 4 een quatrc-mains voor, piano van de Jieeren M. Groeneveld en J. v. d. Heulen nr. 5 en 9 voor viool, fluit en piano van genoemde -heeren en M, Boerdam. Ook'de heer Eijgenraam, zang, (was ditmaal goed in conditie. Over jiet geheel genomen kun nen de heeren Groeneveld c. s. met ge noegen op hun werk terugzien en verdie- lien dan ook hiermede den dank van het bestuur en leden yan den Volkshond, Jam mer dat niet /neer publiek van dezen schoonen avond heeft genoten. 80 cent per regel. Wij ontvangen allo dagen een groot aantal brieven van genezen personen. Wij 'zijn er zeer tevreden over, niet voor ons, maar voor de personen waarvoor wij geslaagd zijn hun lijden te verlichten. Wij puhlicee- ren lieden twee dergelijke brieven onder duizenden genomen, maar 'mot opzet ge kozen wegens de genezen wiektende bloed armoede, de zenuwuitputting. Deze ziekten komen zeer vaak voor, vooral in de ste den wegens de slechte gezondheidstoestan den; vooral ook wegens he.t meer bedrij vige leven en tasten vooral de vrouwen aan. Proefnemingen om het te gebruiken geneesmiddel te kiezen, het geneesmiddel te vinden dat genezen kan, dat alles ver oorlooft do ziekte zicih nog meor vast le zetten, en wel zoo zelfs dat, somtijds de hulp te laat komende, de genezing niet meer mogelijk i®. Beproeft dus niet, wendt U terstond tot de Pink Pillen. Zij kunnen U genezen en zie 'er hier, het bewijs van: De Heer Broekhuizen, le Dwarsstraat Ussellaan R GIS B, wever van beroep te Gouda schrijft: Ik ondergeteekende ver klaar dat mijn vrouw' door de Pink Pillen is genezen geworden. Zij is 38 jaar oud en gedurende langen tijd heeft zij aan bloed armoede geleden. Zij klaagde steeds over pijnen in don rug, steken in de zijde. Zij at bijna niet meer, was zeer zwak en kon 'hare huiselijke bezigheden niet meer waar nemen. Alles wat wij aangewend hadden is vruchteloos gebleven. De ziiekte scheen niet mogelijk uit te roeien.- De ziekte was begonnen ten -gevolge eener bevalling en het scheen afèof het lichaamsgestel zich niet meer in orde kon stellen. Mijne vrouw wenscht© de Pink Pillen te prol>ecren. Zij heeft er zich zeeri wel hij bevonden. Wat de andere geneesmiddelen niet hebben kun nen doen, hebben de Pink Pillen gedaan. Mijne vrouw is- thans uiterst welvarend. Mej. Su-zana de Voet, Korte Steeg 12, te Ylaardingen, schrijft: i Sedert langen tijd leed ik' aan zenuw- uitputting en ik was zoo zwak geworden, dat ik het' bed niet kon verlaten. Het was taij onmogelijk den eenen voet voor den anderen te verzetten. Ha gedurende ecnigc weken, de Pink 'Pillen genomen te hekben, heb ik mij' veel- sterker gevoeld, mijn eet lust werd. boter en ik héb mijne werkzaam heden kunnen 'herjvatten. Gedurende eeni- ,gen tijd heb ik de behandeling voortgezet ea thans ben ik volkomen genezen. De Pink Pillen geven bloed met iedere dosis, 2IJ zuiveren het bloed, versterken de ze- huwen. Zij geven eetlust, bevorderen do spijsvertering. Zij genezen bloedarmoede bleekzucht, neurasthenie, algemeene zwakte, maagziekten, rheumatiek. Prijp f 1.75 de dooa, f 9.pea- 6 doosen. Verkrijgbaar bij Shaibdlié, Steiger 27, Rot terdam), hnofddepotihoudér voor Nederland eri ApothekenFranco toezending tegen pwtwiffléf. De Rottordamsche rechtbank veroordeelde gisteren P. M B., 21 jaar, sjouwer, G. H„ 17 jaar, en L. S., 20 jaar, beide zeeman, allen te Vlaardingen, wegens het stelen van een halve ton haring tof, <j> maanden gev, "W. 0. H., 38 jaar, kuipersbaas te Vlaar dingen, beklaagd geweest van heling werd vrijgesproken. G. S. W., 23 jaar, varensgezel te Vlaar dingen, werd wegens desertie veroordeeld tot 14 dagen gev. Gebiecht werd tegen J. W, S., 26 jaar, los werkman te Maassluis, wegens mishan deling van zijn vader 9 maanden gev. en tegen S. K., 22 jaar, koetsier te Vlaar dingen, wegens mishandeling van zijn gewezen meisje, 2 maanden gev. De gebroeders Wagenaar. Voor de rechtbank te Amsterdam werd gisteren voortgezet de behandeling van de zaak tegen de gebroeders Wagenaar uit de Driehoekstraat, beklaagd van inbraak met diefstal bij den goudsmid Noach in de Am- stelstraat. Aan het r-lot van zijn betoog kwam de officier van justitie mr. Baart de la Faille tot (de conclusie, dat het wettig en overtui gend bewezen was. dat beklaagden zich aan het hun ten laste gelegde feit hadden schul dig gemaakt. Spreker bracht, een woord van hulde aan den ijverigen rechter-commissaris, mr. Bijlevelt. Met het bespreken van den strafmaat wees het O. M. er op, dat het zag in Jean den onverbeterlijke, in Fritz den zwakkeling. Tegen Jean requireerde de officier van justisie een gevangenisstraf van 4 jaar, tegen Fritz 3 jaar gevangenisstraf. De verdediger van Jean drong aan het slot van zijn betoog aan op vrijspraak. Fritz' verdediger, mr. Solner, sloot zich aan bij bet pleidooi van mr. Parsser. Re- en dupliek volgden. Uitspraak over 14 dagen. De rechtbank te Arnhem veroordeelde gisteren wederom vier leden der familie Driessen uit Didam. Dina en Graudus werden in verband met de Kinderwetten ter beschik king der regeering gesteld, terwijl Wilhel- mina en Theodora veroordeeld werden tot 8 dagen, allen wegens strooperij. Het wetsontwerp wordt aangenomen zonder stemming, De algemeene beschouwingen over het Arbeidscontract worden geopend door den heer ARTS die zich verheugde over de over neming van het wetsontwerd—-Loeff door dezen Minister omdat het de positie der arbeiders verbetert, al geeft bet niet het volmaakte. De groote beleekenis van liet ontwerp is dat de arbeidsovereenkomst beter en zoo goed mogelijk zal worden geregelddat het mid dellijken invloed en stuwkracht zal uitoefenen. Noodig achtte deze spreker nog strafbe palingen tegen inkorting van loon door middel van zoogenaamde gedwongen winkel nering en zelfstandig recht voor de vrouw om te beschikken over het verdiende loon. Zich verheugende in de opneming van het collectieve arbeidscontract, verwachtte spreker daarvan een stap in de richting naar den socialen vrede. Aan den heer PLATE was de bedoeling van het ontwerp symphathiek, de uitvoering niet, omdat alles te veel is gereaeld van boven af en naar een doodende uniformiteit. Daarom verheugde spreker zich dat een regeling der verhouding tussehen den schip per en schepelingen buiten het ontwerp is gebleven. Voor het uitbrengen van zijn stem neemt hij een afwachtende houding aan. De heer DRUCKER bestreed het bezwaar tegen de uniformiteit en acht afzonderlijke regelingen voor elke afzonderlijke groep van arbeiders onmogelijk bij het bestaan van zó6 talrijke groepen arbeiders. De MINISTER VAN JUSTITIE verdedigde ook de algemeene regeling, en acht die ook daarom verkieselijk, omdat bij de trage wer king der wetgevende machine ten onzent de vele speciale regelingen lang op zich zouden doen wachten. De heer TROELSTRA bad niet verwacht zoo'n geringen omvang van het debatdaar door kan de vertegenwoordiger zijner partij de heer Tak, door de Amsterdamsche raads zitting verhinderd, zijn standpunt niet uiteen zetten. Hij stelde daarom voor een uitstel der algemeene beschouwingen tot morgen. Dit voorstel wordt aangenomen. Bij_ den uitgever Joh. de Heer te Rotter dam is verschenen een bundel van 22 gee3- telijke liederen voor solo en gemengd koor teet begeleiding van piano of harmonium Pfw van Brucke Fock. Deze bundel, waarvan TWEEDE KAMER. Zitting van Woensdag 7 Maart 1906. Aan de orde was de behandeling van het wetsontwerp tot aanvulling van de Land- weerwet (toekenning van schadeloo* stelling aan kostwinners, behoudens in de gevallen vari ontheffing van den dienst). De heer DUYMAER VAN TWIST, de algemeene beschouwingen openende, was dankbaar voor dit ontwerp. Wanneer echter als criterium voor de schadeloostelling uit sluitend wordt aangenomenarmlastigheid dan vreest spreker dat de betrokkenen er weinig aan zullen hebben. Voorts bepleitte hij ontheffing van dienst voor de personen die eigen zaken drijven, terwijl hij schade loosstelling wenschte voor personen die thans bij de schutterijen bezoldigde betrekkingen bekleeden, en bij opheffing der schutterijen belangrijk nadeel lijden. In het algemeen was de heer TER LAAN met de voorgestelde regeling der schadeloos stelling voldaan en hij hoopte dat deze Minister haar nu ook niet krachteloos zou maken gelijk de vorige Minister van Oorlog heeft gedaan met het overeenkomstig artikel van de Militiewet. Intusschen bepleitte spr. een ruimer schadeloosstelling in den zin van een volledige vergoeding van het te derven loon, doch in ieder geval een maximum vergoeding van f3 per dag. Nu de Minister van zijn standpunt terecht met ont heffingen niet vrijgevig wil zijn, is dit maxi mum bedrag te meer noodzakelijk. Spreker stelde mede namens zijn partij - genooten een amendement voor om de mxai- mum-vergoeding te bepalen in plaats van op fl.50 op f3 per dag. Nadat de heer DE KLERK met eenige opmerkingen instemming had betuigd, veidedigde de MINISTER VAN OORLOG het ontwerp. De Minister moet het aangenomen crite rium voor de uitkeering der schadeloosstel ling handhaven. Vergoeding van loon zou te ver gaan. Ook met de ontheffingen moet de Minister voorzichtig zijn, wil hij de nood zakelijke oefeningen niet ondeugdelijk en krachteloos maken, In gevallen dat de landweerman voor het drijven van eigen zaken geheel onmisbaar blijkt, zal ontheffing overwogen kunnen wor den. De MINISTER VAN BINNENLANDSCHE ZAKEN antwoordde den heer Ter Laan dat geen voorziening noodig is om de landweer- plichtigen het kiesrecht te verzekeren Het toekennen van schadeloosstelling aan thans bezoldigden bij de schutterijen na de ophef fing is de zedelijke plicht van de gemeenten. De Regeering overweegt of de zedelijke in wettelijke plicht is om te zetten. Het amendement—Ter Laan wordt ver worpen met 55 tegen 6 stemmen. overgebracht om' met de mishandelde, zoo dra haar toestand ;zulks toelaat, te worden geconfronteerd. Door een molenwiek getroffen. Te Wijmees termolen (bij Nieuweschans, Gr.) werd een zoontje van den watermó- lennar WÜdehoer door één der wieken van den molen gegrepen, jflel'kind weid dood opgenomen. Hoog water. Dinsdagnamiddag jl. om 6 uur zjjn alle watertoegangen tot Den Bosch afgesloten, en is het stoomgemaal aldaar in werking gesteld. Vergiftiging. Te Kollum (Fr.) zijn ten gemeentehuize gerechtelijk onderzocht de lijken van een jongen van 15 en een meisje van 12 jaar, op vermoeden, riat de dood het gevolg zou zijn van het gebruik van het vleesch van een varken. Faillissement. Heden is door de Rotterdamsche rechtbank het faillissement uitgesproken van T. H. en S. M. Zoetmulder, aannemers en metselaars, Kethelstraat 20 te Schiedam curator mr. D. Lodder, aldaar. C, Schuiten, winkelier te Maassluiscura tor mr. baron van der Feltz, notaris te Vlaardingen. Rechter-commissaris in beide mr. G. T, de Jongh. De Dultsche marine. De begrootings-commh sie van den Rijks dag keurde het crediet van 8 millioen goed als eerste uitgave voor den houw van tor pedobooten. De sociaal-democraten stemden tegen. WOENSDAG 7 MAART. Staataleeningeii. 6 Mrt. 7 Mit. pCV V. K. H. K. NeuëRLAKD. Ned. W. Snh. Cart. 2% 79% l?3<a dito Obligatien9 93"/„ 93% dito Cert,.3 f3% 93'/, Hongarije. Bal. v. Btr.Kr. 100/ 3000 1892/1902. 4 95% 95% Italië. Inschrijving 1812/8! 5 100% Oostenrijk. Obi. in 2, Jan./Juit 4 100%, 100%, dito in Goud 1876/93 4 99% PORTUGAL. Obligaties le serie 3 69(As 69%, dito 3e serie 3 66% Tab&kamon. dito Leening Obl. l'/i 9S'/4 Rusland. Iw&ng Bombr. S. R. 125 0.. Vit 89 Idem R. 625 O 4% 89% Oblig. Binnenlandsobs leen. '94 4 77% dito '80 gee. G. R. 625 4 79"/» dito Hope Co. '89/90 G. R. 625 4 80'/» dito '94/6e Km. G. R. 625 4 79'5/» Obligat. Leen. "67169 (£20) 4 83%, Gr. R. Sp.w. 100 '88 O.4 79'/» dito '80 Z. R, 625 8 68'/» Zuid-W. Spoorw. Z.R. 125. 4 80% dito Z.B. 825 4 81 Öbiig. ïranso. L. '89 iï.tt. 126 3 68 dito In Goud '84 5 89"/» Spanje. Oblig, Bnitenl, (Perp.) 4 88 Turkije. Gepriv. Conv, L. 4 95%, Egypte. Obligatie Leaning '76 4 106 China. Goudleening 1895 6 105% Zilverleening 1S947 96% JAPAN. Obl. leening '99 4 89% 7-j. Binnenl. soh. K. 0. ,8 97% Mexico. Zilverl. Binnenl. schuld afl. Oblig. 100/1000) 5 49%, Brazilië. Fund. L. '98 20/100 5 105% Columbia. Gee. Bt. S. 100/500 1% 44% DOMINICO. 4 pCt. 2% O. m. t. 45'Aa VENEZUELA. Obl. 1881 100 4 50 89% 77 80% 80% 80 83% 68% 80 80% 89% 105% 96% 49 44% 45% Stedelijke Leenlnge». Amsterdam 1895 Rotterdam 1894/97 Schiedam 1895 89% 90% Indastr. en Fin. Ondom Hel Servische ministerie. Het kabinet-Stojanowitsj is afgetreden. Haarlemsche Frans. Aangaande de arrestatie van den persoon te Utrecht, wiens signalement geheel beant woordt aan dat van Frans Hosier, kan nog het volgende worden medegedeeld In Aza- riël, het Christelijk volkslogement, waar de man gisternacht logeerde, gaf hij op, pogingen te doen om werk te krijgen bij de electrische centrale te Utrecht, De commissaris van po litie, Wijnmalen, nam den persoon een verhoor af, die ontkende Rosier te zijn, maar Jacobus Jansens genaamd te zijn, en te Weesp te wonen. Alle verdere vragen werden niet door hem beantwoord. Te ongeveer kwart over elf 's morgens kwam de heer Lamme bij den barbier Kor- ger in de Slachtsteeg. Bij zijn binnenkomst zat iemand onder het mes, in wien hij den zoo ijverig gezochte meende te herkennen Toen de man gereed was, bleek zijn ver moeden gegrond en was de heer. L. zeker van zijn zaak. Een jongen werd den pas be dienden sklant" nagezonden en de politie onmiddellijk gewaarschuwd. Oogenblikkelijk toog deze er op uit, met het bekende gevolg. Bij fouilleering bleek hij ruim voorzien te zijn van geld. In zrjn zakken toch werden gevonden1 bankbiljet van f100, 3 van f 25, 1 van f 40, een gouden tientje, en f 15 aan zilvergeld. Voorts droeg hij bij zich een revolver, groot kaliber, met 25 scherpe pa tronen, vier zaten er in het wapen, dat niet in de rust stond en dus elk oogenblik voor gebruik gereed was. Hij had zijn haar kort laten knippen en verven, terwijl hij met den barbier had af gesproken, 's avonds nog een haarverf te zullen komen halen. Hij heeft als Rosier, een moedervlek aan de rechterlip. 's Avonds te ruim 7 uur is hij onder sterk geleide per celwagen naar het Huis van Be waring vervoerd. Alle politieautoriteiten zijn verzekerd dat men thans werkelijk Rosier te pakken heeft. Uit Medemblik is personeel van het gesticht ontboden ter confrontatie. Men seint ons nader uit Utrecht Frans Rosier is nu ook herkend door een verpleger uit het rijkskrankzinnigengesticht te Medemblik, zoodat wel alle twijfel is uit gesloten dat 'i weer niet de echte Haarlem sche Frans zou zijn. De verpleger uit het Rijkskrankzinnigen gesticht te Medemblik arriveerde gisteravond te elf uur in het Huis van Bewaring te Utrecht ter confrontatie. Onmiddellijk herkende de verpleger in den arrestant, die zich Kobus Jansens noemde, den uit Medemblik ontvluchten Frans Rosier. Frans heeft af en toe de door agenten tot hem gerichte vragen beantwoordt maar hij wilde echter volstrekt niet met den naam Frans Rosier aangesproken worden. Hij dreigde zijn bewaker in den buik te trappen indien hij niet goed behandeld werd. Hij wei gerde op het hoofdbureau van politie alle voedsel en wilde daar geen woord spreken. Ook had hij bij zijn aankomst in het huis van bewaring stommetje gespeeld. De Directeur stelde vruchteloos vragen, maar Rosier nam nergens notitie van en staarde met koele blikken in het rond. Rosier wordt door de politie thans ook verdacht van de inbraak met geweldpleging te Gouda. Het op hem gevonden geld komt vrijwel overeen in specificatie met de te Gouda uit den winkel van de weduwe Over- gauw gestolen geldswaarden. Onlusten in Uruguay. Te Montevideo, werd door de censuur een nationalistisch blad geschorst. De leiders der nationalisten werden gearresteerd. Het aantal gevangenen bedraagt reeds meer dan 200. Oflï- cieele berichten melden, dat overal absolute rust heerscht. Beurs van Schiedam. WOENSDAG 7 MAART. Ojficieele noteering van de Commissie uit Kamer van Koophandel aan de Beurs. MOUTWIJN f 8.— pei Hectoliter cont., soli der fnst en zonder belasting. ROGGEgeen opgave. GERSTgeen opgave. MATSgeon opgave. Namms de Comm. voor df. note.trin: D. F. W. Puiks. a ottering der Vereeniging n Bond van Distill'- tours", gevestigd te Rotter Aam. MOUTWIJN f 9 per HL. .JENEVER. ...-13.— AMST. PROEF - 14.50 De Commissie voor de noittrvtf- MOUTWIJNStemming flauw. SPOELING: fl.60. SPIRITUSf 15% a f 16. KUWE SPIRITUS: f71%. AMSTERDAM, 7 Maart Koffie goed, ord. Java 821/2Santos 251/3 Suiker prijshoudend Tarwe niet genoteerd. Rogge niet genoteerd. HAMBURG, 7 Maart Koffie. Mrt. 39%, Mei 89, Sept. 40, Doc. 40%. HAVRE, 7 Maart. Koffie. Maart 478/4Mei 48%, Juli 483%, Sept. 49% K. HAMBURG, 7 Maait. Suiker. Biet- kalm; Maart 16.70, Mei 16.85, Aug. 17.20, Oc./Dec. 17.45. 211 200 100% 100 94 PARUS, 7 Maait. Spiritus. Mrt fr. 38.75 April fr. 38.75, 4 maan den v. Mei £r. 38.50, 4 laatste maanden fr. 35.76. Inbraak te Gouda. Als verdacht van den in den nacht van Vrijdag op Zaterdag j.l. te Gouda gepleegde inbraak, waarbij de .bewoonster van het huis ernstig werd piishandeld, is te Rot tordam een man gearresteerd pa naar Gouda HAMBURG, 6 Maart. Petroleum loco 7.10 brief. Spiritus flauw Maart 16. April/Mei 15%, zonder fout. per BUDAPEST, 6 Maart. Tarwe per April 16.68Mais per Mei StemmingTarwe flauw. NEW-CASTLE, 6 Maart. Vertrokken: s.s. Holmside, kapt. John. J. Reed, met steenkolen, naar Schiedam. NedERI.. en Kol. Amit.Banka. Nederlandsoho Bank-Asndeeien 's-Grav. Hypoth.-bank Pandbr, 4 Ned. Hjpf). Veendam Pandbr. 4 dito Pandbrieven 3% N.-"W. Paoit. Hyp.tiük pdbr. met aandeelen (f 100 of f60) 3% Wsatl. Hypoth.-bank Pandbr. Oultuw-Mjj, Vorstl, aandeelen Ned. Handol-Mp. a. op d. resc. 5 Amstevd. Deli-Mjj, asndeelen. Deli-Maatschappp aandeelen Senembah tabak-my. aandeelen Kon. Paketvaart-maatsch. aand. Ned. Amerik. Stoomvaart aand. Stoomvaart-Mij. Nsderl. aand. Dord, Petrol. Ind. Mg. aand. Java Petrol.-Maatsch. saudeolen Kon. M. t. E. v. Petr.br. sand. Mooara Enim Petr.-M. aand. Moes lier Petr. Mg.aandeolen Sum. Paleinb. Fetroi.-M. aand. Nieuwe Afrik. H.-V". aandeelen BELOIé, Bang, anx. Brusg. a, V, St, v. N.-Amer, Am. Car. A F. C. v. A Maxwal L. Gr. Prior. aand. afgest. Cert. v. aand dito Prior Cert. v. Incom, b. N. OrL Rr. Cert. v. gest. aand. U. 8. Steel Cy Cert, y. g. aand. Peru. Corp. first M. B. .6 dito Cert. van aandeelen dito Cert. van pref. aand. Nederland. H. IJ. Sp.Mfi. a&nd. Mij. t. Kipt. y. St. Sp. eaad. Ned. Ind. Spoorweg aandeelen Noord-Br. Boxtei '75/80 gest. Italië. Spw. '87/89 Oblig. S Znid-Ital. dito Obligat. 8 Polen. 'Wrs.-Ween. (Z,K. 100) a. Portugal. Kon. Port.epw.Obl. 8 Rusland. Moak.-Wind.-Ryb. O. 4 Rjaaan Uralsk G. R. 625 Obl. 4 Wladikawb, Z. R. 625 Obligat. 4 V. 8. y. N.-Ab. Atoh. Top. c. g, a. dito cert. van pref. aandeelen dito Algem. Hypotheek Oblig. 4 Denver en Rio Grande C. v. e. Erie Spoorwegmjj, gew. aand. Kansas City S. R. Cert. g. aand. dito Cert. t. dito dito prefer, dito dito (Jert. dito dito le Hypotheek Oblïgatiön 3 St. Louis A Southw, Obligat. 4 Louisv. en Nashv. Cert. v. aand. St. Louia S. Fr. C. y. gew. a. dito dito van 2e prefer, aand. dito dito Gee. Hypotheek Obl. 4 Miss. Kansas Tex, Cert. y. a. idem le hypotheek Obligat. 4 idem 2e „4 N. Y. Ont. ea West. Sp. Com. bew. Norfolk en West, Cert. Y.gew. a. idem C. 4 pet. Adj. pr. at. Oregon Calif, le Hypoth. Obl. 5 Reading Co. C. v. g. a. South. Pao. Comp. gew. aand. dito Goud Obligat4 Union Pao. Railr. Cert aand, ideiT. preferente aandeelen idem Goud Obligat 4 Wabash afg. Cert. v. pref. aand. 4 W. N. Y. Pns. afg. Cert v. a. idem Gen. Hortg. bonds 4 Canada. Canadian Pao. C. v. a, 172% TramwcgmaatscbRppijen. Batav. Electr. Tramw.mij. aand. 22 Rotterd. Tramwegmij. aandeelen 180 Seaarang Cher. Stoomtram aand. 162% Premioleeningeu. 89% 90% 213% SCHIEDAM. Gehuwd': 7 Maart. Th. S. Figec, 23 j. en II, Rit meester, 22 j. Geboren: 5 Maart, Roelof, z. v. A. van Oort en A. Zuidgeest, Vest-Frankelandsche laan. 6 Maart. Cornelis, z. v. G. II. Bergkotte en M. Vrijenhoek, Singel. Jacob, z. V. J. Goedvolk en W. E. Berkelaar, Ilendrij" Gabels traaf. Overleden: 6 Maart. Cati Frodrik Wilhelm Holmgren, oud 62 j. en 4 mnd., Piet Heinstraat. VLAARDINGEN, Gehuwd: 7 Maart. Gijsbertus Boelen, oud 23 ja ren, ©11 Neeltje jSala, oud 22 jaren. Geboren: G Maart Jannetje, d. v. G. Dropperl en D. Imanse, Steijnstraat. Cornelia Maria Ilendrika, d. v, II. J. van Willigen en A. M. van Leeuwen, Maasbosclistraat. Ovorl edien: 5 Maart. Teuntje JBarendrecht, oud 4 jaren, ;2e Liesveldsteeg. 181 184 100% 100% 103% 10-4% 192 193% 689 480% 482 407 396 160 139% 139'/» 158 126 485% 484 115% 115% 35% 35% 60 60 186% 92 39"/» 41% G 5"/» 8% 8"/» 35% 35% 39%, 40% 109 17%. 17 52% 106 106 113'/» 216 215 97% 99 68% 68%, 68"/,, 126% 126% 87 81 79% 81 86 84% 89% 90% 104%, 102 102 42% 41% 41% 42% 29% 29% 33 58% 59% 63 73% 73% 98 154 45%s 94 32% 34%, 100'/» 100% 89% 49%, 49% 85 86 91 90 102% 103 GS'/» 66 93 153% 155 104 49% 16% 95% Nederland. Amsterdam 100 3 Rotterdam3 Gemeente CredietS N.-Holl. Yereenig. Witte Kruis Paleis yoor Volksvlijt 1867 idem idem 1869 f België. Antwerpen 1887 2% Brussel 1886 2 Hongarije. Sta&tsloening 1870 Theiss. Regul. Loten 4 Oostenrijk. Staatsleening 1860 6 idem 1864 Rusland. Staatsleening 1864. 5 dito 1866 5 Spanje. Madrid 1868 s Turkije. Spoorwegleening s Prolongatie UI 110% 107 90% 176 1.75 IOU/m 105% 218 160% 162'/» 292 370 310 58% 34 111% 111 90 176 1.72% 104%, 105% 161 375 318 33% 2 a 27, pOt. Hetall. Pap. in kr. 50.25 Zilver Jan. ld. 50.25 Eng. met afiiö, Fransche Belgische Prijzen van Coupons. Amsterdam, 7 Maart. Diversen in R.m. 58.70 Russen in G. R. 1.89 Idem in Z. R. 1.23'/» Amerik.Doll.Gond 2.47 11.90 47.70 47.60 Overzicht van de Beurs van den dag. De beurs was heden voor Amer. Sporen levendig en hoog. Nat. Staatsf, tamelijk prijshoudend. Buit. Staatsf. geanimeerd vooral yoor Russen,

Schiedamsche Courant | 1906 | | pagina 3