BEURS TAB AISTMM. Laatste Nieuws. den gisteren in hooger beroep terecht J. H. Schreijnders, 2-4 jaar, timmerman, "VV. H. v. d Lee, 24 jaar, loswerkman, en M. B, Thij- 48 jaar, schoenmaker, allen te Utrecht wonende, bij vonnis der Utrechtsche recht bank op 3 Juni veroordeeld onderscheidel rjk drie, twee en een jaar, wegens diefstal ;en inbraak in den nacht van 13 op 14 April 1.1. jn de stoomwasscherjj des heeren van Schoon hoven. Zij zijn over een meter hooge qzeren hek geklommen, over het erf gegaan en door een raam naar binnen gekomen, na vooraf jan ruit verbroken te hebben. In 't kantoor braken zij een lessenaar open, ontvreemden {10 en postzegel» en uachtten te vergeefs de brandkast te openen. ])e derde beklaagde zeide door armoede 'tot het misdrjjf' gekomen te zijn, daar hij niet voldoende kon werken, aangezien hij een kunstbeen heeft. Mr. Van Vlissingen merkte echter op dat iemand, die met een kunstbeen over een 2 meter hoog hek kon klimmen en door een raam kruipen, best met werken aan den kost kon komen. De procureur-generaal eischte bevestiging van het vonnis. Uitspraak 23 dezer. Kerk en School. Ned. Herv. Kerk. Algemeenc Synode. De 92sto gewone vergadering van de al gemeenc Synode de.r Nederlandsch Her vormde Kerk werd gistermorgen tc 11 tuu geocpnd in het gebouw der Synode, Java- slxaat 100, te 's-Gravcnbago, door den oud sten in diensttijd der afgevaardigde predi kanten, den heer Gronemcyor, Tot president, werd verkozen de lieer Loeff; tot vice-president de heer Lcenmans en tot diens secundus de lieer Hcyland. Der O-open te Peins en Z veins de heer C. Struick Posthumus, cand. to Hem (N".-IL); te Oudewater ds. A. Prins, te St. Maar tensdijk. Bedankt voor het beroep te Iloogblok- land door den heer II. O. Roscani Abbing", cand, te Middelburg. Geref. Kerken. Beroepen te Kampen do heer J. .1. Schuit, cand. to 's-GraVenhage. Landbouw en Teeteelt. Geen medewerking. De militairen te Delft op post gesteld ter bewaking van de terreinen waar mond en klauwzeer heerscht, ondervindon van het publiek weinig medewerking. Zoo moesten op den Rotterdamschen weg tweemaal, door middel van schieten, rijtuigen werden aangehouden die, hoewel aangeroepen, toch doorreden. "Waarom, deze, die geen van beide be smet vee inhielden, door de bostuuidcrs niet werden stilgehouden, is een bewijs dat men het óf niet ernstig meent mot 'de bewaking, 61 er zich tegen verzetten wil. Gemengd Nieuws. Bestrijding van speelzucht. Voor de harddraverij, die jaarlijks op de Brecstrnat te Beverwijk gehouden wordt, zal in hot vervolg naar een ander lerrcin moeten worden uitgezien. Er moet door Ged. Staten bezwaar zijn gemankt den rijksstraat weg voor dat doel af te slaan, op grond, dat het bestuur der harddraverijvereeniging „Be verwijk on Omstreken" geregeld door 't plaatsen van een totalisator 'de speelzucht be vordert. Met het oog hierop is thans besloten voor- loopig een harddraversbaan op dc landerijen van do boerderij „het Schulpen", onder Vclsen, in gereedheid te brengen, om bij oen evcntueele ongunstige beslissing, voor dit jaar de harddraverij op particulier ter rein te doen 'doorgaan. De inbreker Richter ziek. De inbreker-uitbreker Waltlicr(s) ^Rich ter) ligt ernstig ongesteld in het huis van bewaring te Haarlem. Berooving. De koopman C. de "VV. uit Zoetermeer die een paar nachten te Rotterdam was uit ge weest kwam gisternacht 5 uur bjj de politie aangifte doen dat hij in den omtrek van de 2e Lombardstraat beroofd was van f 180 aan bankpapier en specie. Zijn wagen '«as reeds in den voornacht onbeheerd gevonden. Een vrouw uit de 2e Lombardstraat hier van verdacht werd in verhoor genomen, doch weer op vrije voeten gesteld. Muggenplaag. Uit Kuilenburg meldt men aan de uNed." Een zeldzaam verschijnsel werd dezen avond van halfacht tot halfnegen waargenomen. Een geluid in de lucht ais van zingend water. Het bleek van een drie- of viertal ontzaglijk groote muggenzwermen afkomstig te zijn, tie op den N.O. kant van onze stad in de lucht zweefden. Twee zwermen waren zwart van dichtheid, en evenals een rookzuil uit een fabrieksschoorsteen door rukwinden wordt vervormd tot grillige slangen, zoo wrongen en verdraaiden zich de zwarte massa's, die zich op een paar honderd meter afstand be jonden. Te oordeelen naar enkele exemplaren, die daalden, waren ze van grooter soort dan de gewone nhuis- of tuinmug". Moge het een voorspelling zjjn van groote en langdurige warmte Overlast aan automobilisten. Een vreemdeling, die per automobiel van s-Grnverdiago naar Botterdam reisde, be klaagde zich bij de „N. It. Ct.", ter hoogte van Vrijenban, toen hij een oogenblik wan- omdat oen band hersteld moest wor den, door twee karvoerders te zijn. aangeval len, die hem met de zweep in het gezicht sloegen. Later word 'de automobiel met stee- nen geworpen. Twee feiten, ernstig genoeg om streng toezicht te wettigen. Zeehonden. Een visscher uit Philippine heeft in 3 weken niet minder dan 21 zeehonden weten te bemachtigen. Zooals bekend, wordt van rijkswege voor elk vrouwtje ƒ3 en voor elk mannelijk exemplaar 2.50 uitgekeerd, zoo- dat, de visscher een mooi buitenkansje heeft gehad. („N. R. Ct.") Brand. Men meldt ons uit den Haag lieden in den vroegen, ochtend werd do brandweer gealarmeerd voor een uitslaanden brand in do Malakkastraat. Doordat dc brandende gebouwtjes, een bergplaats van eon banketbakker, waar de vlammen het eerst naar buiten sloegen, en een houten be hangerswerkplaatsje, ingesloten stonden tus- sehen de huizon van de Malakastraat en dc Alexanderkazerne, was de brand eerst hal, bemerkt on stonden beide gebouwtjes bij de komst van do brandweer reeds in lichtelaaie. Met 2 stralen op de waterleiding was men spoedig den brand meester. De bergplaats was verzekerd, de werk plaats niet; beide gebouwtjes verbrandden bijna geheel. Het auto-ongeluk. De toestand van den bejaarden heer J. Nienhujjs, die bjj het auto-ongeluk te Putten twee ribben brak, is ernstig geworden door bijkomende longontstekinger bestaat levens gevaar voor den patiënt. Kwakzalver. Te Amsterdam heeft jarenlang op den hoek van N. Z. Voorburgwal en St. Luciënsteeg een sboertje" veel geld verdiend met een nafdoend middel" tegen den kanker, dat hij voor f 2.50 in den vorm van poeders en een drankje verkocht. Het slimme boertje wisi steeds uit de handen der politie te blijven. Zijn zoon heeft onlangs de zaak overgeno men. Dezer dagen nu vervoegde er zich iemand die óok maagkanker had, ook het fleschje en poeders kreeg, daarvoor ook f2.50 neerlei, maar toen de dokter" den riks wilde opstrij ken, deze vlug weer in zijn eigen zak deed terugglijden, onder de mededeeling dat hij een rechercheur van het hoofdbureau was Proces-verbaal wegens het onbevoegd uit oefenen van de geneeskunst zal wel niet uitblijven. Inbraak. Dinsdagnacht is tc Haarlem bij den heer TV. Heuvel ink aan de Tetterodestraat in braak gepleegd. Door overklimming van de tuinschutting heeft men zich met behulp van een beitel toegang tot de keuken verschaft. Daarna heeft men het huis doorzocht en ver schillende zilveren voorwerpen, als lepels, vorken enz. medegenomen. Men vermoedt dat er minstens twee dieven zijn geweest, die dit misdrijf pleegden. Gevoelvol. Wij lezen in het „N". v. d. D.": De dame, die eergisteren op den Hui- zerweg to Bussum een vijfjarig meisje overreed en zonder omzien doorreed, zal wellicht met belangstelling vernemen, dat de kleine mot gebroken beentjes dooreen werkman opgenomen en naar huis gebracht is. 't Is Johanna G. en ze woont Villa Ruim zicht,, Huizerwcig 32 B. Door een paard doodgeslagen. Gistermorgen is te Voorburg een voer man, toen hij een paard uit de weide wilde halen, zoodanig doo-r het dier geslagen, dat hij spoedig aan de bekomen wonden is overleden. Stelling ingestort. Te Oosterhout is een stelling van dein aanbouw zijnde kerk," ingestort. Vier werk lieden zijn ernstig, gewond naar hetGast- huis overgebracht. Men vreest voor hun leven. Hun toestand was gisteren zorg wekkend. Rijwieldief. De polistic te Deventer heeft gearresteerd een schildersgezel, die er zijn werk van maakte rijwielen te huren en ze daarna te verkoopen. Zoo verduisterde hij een rijwiel, gehuurd bij een winkelier aldaar. Gclijko misdrijven pleegde hij' te Zwolle, Goor, Beverwijk en Haarlem. Bij onderzoek bleek ook nog dat hij zich schuldig had gemaakt aan diefstal van een gouden broche in een logement te Apeldoorn. Hij is ge vankelijk haar Zutplhen overgebracht en ter beschikking van do justitie gesteld1. avond liep het te erg. De kwajongens sta ken 't scheepje in brand, de bewoners moes ten vluchten en een uur later dreef 'c ver koolde wrak in de gracht. (nTdL") Verdronken. Te Leamuiden (Z.-II.) zijn huzaren ge arriveerd ter bewaking van lieL vee, dat door mond- en klauwzeer is aangetast. Het paard van een der bovenbedoelde huzaren schrok1 gisteren voor een honde- kar, tengevolge waarvan paard en ruiter te water geraakten. Het paard werd ge red, doch do huzaar, afkomstig uit Zeven bergen, verdronk. Ongeluk. In de wóllenstoflenfahriek der firma II. Eras en Zn. te Tilburg had gistermiddag eon droevig ongeluk plaats. De 17-jarige H. v. d. Z., die do droogmachine bediende, werd eensklaps door den riem gegrepen en eenige malen rondgeslingerd. Toen de ma chine tot stilstand was gebracht, vond men slechts het vreoselijk verminkte lijk van den ongelukkige. Moordproces. Te Karlsruhe is gisteren het proces be gonnen tegen advocaat Hau, beschuldigd zijn schoonmoeder, mevr. Molitor, te Ba den-Baden Te hebben doodgeschoten om haar- fortuin van een millioen te bemach tigen. Hau ontkende den moord te heb ben gepleegd en weigerde op allo vragen te antwoorden. De vrouw, van Hau pleegde indertijd zelfmoord en haar laatste wil be paalde dat liaar kind niet den naam des vaders, dien de vrouw voor schuldig houdt, zou dragen. Mijnongeluk, In de mijn 6 te Lióvin, in 't beruchte ongeluksdistrict van Conrrières, is door het breken van een kabel een machinist verpletterd onder den liftbak. Twee mijn werkers, die in den bak zaten, maakten een val van 500 meter. Hun lijken waren onherkenbaar. De verloren zoon. De 12-jarige jongen P. R., te Oosterhout, die de vorige week tot groote ongerustheid zijner ouders eenige dagen zoek was, is Za terdag j.l. ontdekt in een weiland van zijn. baas onder Tetcringen en nog denzelfdon avond bij zijn ouders te Oosleindc terugge keerd. Hij durfde niet bij zijn patroon, of bij zijn familie, uit vrees voor straf, terug te keeren, en is eenige dagen in de omgeving blijven rondzwerven. (,,D. v. N.-B,") Baldadige straatjeugd. In de achtergracht te Zwolle lag gerui- men tijd een oude jaag- of trekschuit, on gebruikt, en was in bezit genomen door een man en een vrouw, echte straattypen. Daags bedelden ze en 's avonds gingen ze zich in hun „woonschip" te builen aan ster ken 'drank. De edele straatjeugd had 't hun al meermalen lastig gemaakt, maar Dinsdag- Bijksveldwacht. Bij de rijksveldwacht zijn verplaatst B. Kousemaker van Schiedam naar Rijswijk; A. H. van Keulen van Rotterdam naar Schiedam; en aangesteld ter standplaats te Rotterdam H. Damme, agent van po litie te Vlaardingen, tevens onbez. rijks veldwachter. We vinden slechte hun begrippen over oae- dagogie onjuist. Stiookt heL met de waardigheid van een boven-de-partijen staand college, zónder pro- tost too te laten dat een geheel volgens de vormen ingediend adres dermate wordt be handeld als met het adres 'der S. D. A. P. j.l. Dinsdag in den Baad geschiedde? Veischil van mcening moet ten allen tijden edukl worden zonder dat onhebbelijk heden er bij behoeven te komen. Intusschen ten -opzichte der sociaal- domokralcn schijnt alles geoorloofd. Indertijd werden zij buiten de zedelijke gemeenscha» gesloten de voorzitter van 'den gemeente raad achtte het noodig ze ook builen de ver standelijke gemeenschap te plaatsen, 't Vermaak vraagt een offer. De slachtoffers bevinden zich wèl. P. DE BRUIN. Mandei en Bedrijl. Beurs van Schiedam. DONDERDAG, 18 JULI. Officiecle noteering van dc Commissie uit de Kamer van Koophandel aan de Beurs. MOUTWIJNƒ10 per Hectoliter, cont., zonder fust en zonder belasting. ROGGE: geen opgave. GERST: geen opgave. MAIS: geen opgave. Namens de Comm. voor de noteering, D. F. W. Prins. Noteering der Vereeniging „Bond van Dis tülateurs", gevestigd te Botterdam. MOUTWIJN: ƒ10.50 per HL. JENEVER: ƒ14.50 per HL. AMST. PROEF: ƒ16.— per HL. De Commissie voor de noteering. MOUTWIJN: Stemming kalm. SPOELING0.70. SPIRITUS: ƒ17 ii 17*. RUWE SPIRITUS8g 8|. Dc gistprijs voor het buitenland wordt met ingang van 20 dezer met 5 cent per kilo verhoogd, AMSTERDAM, 18 Juli. Koffie, goed, ord. Java 34, Santos 21A. Suiker vast. Fiores. Christoffel is van Tapa Noeli teruggeroepen tot demping van de oproerige beweging der bergstammen in midden Fiores en ter paci ficatie, voor een expeditie met een troep marechaussee. (rHbld.") Vredesconferentie. Zaterdag a.s. zal, op een nader te be palen uur, denkelijk' 3 uur des namiddags, de Vredesconferentie in algemeene verga dering bijeenkomen. De mijnstaking in Transvaal. De Bond van mijnwerkers in Groot-Britan- nië besloot gisteren met algemeene stemmen telegrafisch duizend pond over te maken naar Zuid-Afrika ter ondersteuning van de stakers aan den Rand. Japan en Korea. Uit Tokio wordt gemeld dat de keizer van Korea waarschijnlijk afstand van den troon zal doen ten behoeve van den kroonprins wat een eerste stap zal zijn tot hervorming van Korea. Daar zal een verdrag worden gesloten met Japan waarbij Korea's nationaal bestaan worden geregeld en zal de vorst alle macht kunnen uitoefenen met goedkeuring van den Japanschen resident-generaal. Ingezonden. Met opneming wordt geen instemming der Redactie bedoeld. Copy wordt nimmer .teruggegeven. Geachte Redactie. Vriendelijk verzoek ik U bijgaand stukje in Uw blad op te nemen. Bij voorbaat dankzeggend, Hoogachtend, P. DE BRUIN. Het adres der S. D. A. P. Met groote verwondering nam ik door Uw Raadsversiag kennis van de wijze, waar op het adres der S. D. A. P. inzake de schoolkinderen-decoratie op het Havenhoofd op a.s. Donderdag, is behandeld. Met genoegen wijs ik er op, dat mij reeds nu gebleken is, dat in verschillende kringen die behandeling ontstemming heeft gewekt. Allereerst toch meen ik er op te moeten wijzen dat het niet aangaat de onderteeke naren voor den inhoud van het adres aan sprakelijk te stellen (speciaal werd gedoeld op Dr. van Leeuwen), omdat zij als be stuursleden slechts het besluit hunner ver- eeniging ten uitvoer hebben gebracht. De verbazing dat hieraan- dus nog wel iemand bij het onderwijs betrokken, debet was, had dus geen reden van bestaan. Maar in de tweede plaats, M. d. R., heli ik me er ten zeerste over verwonderd dat dc steeds-hóffelijkc voorzitter van den Raad Ik een bestrijding van het adres leverde. Waar onzerzijds de demonstratie door schoolkinderen een paedagogische fout geacht wordt, kunnen wij ons evenwel zeer goed ver klaren dat anderen zc niet als zoodanig be schouwen. Maar nu zullen wij toch niet die anderen gaan voorstellen als waanzinnigen. Dat zou te schooljongons-achtig zijn. AMSTERDAM, 17 Juli. Lijnolie. Vliegend ƒ27? 27*, Augustus ƒ27i 27, Scpt.-Dec. 25? 25f, Jan.-April 1908 2-12 2-1A, Mci-Aug. ƒ241-. HAMBURG, 18 Juli". Koffie prijsh. Sept. 30, Dec. 30j, Maart 30|, Mei 3Ij. HAVRE, 18 Juli. Koffie. Juli 37f, Sept. 37? W, Dec. 87?, Maart 3S Iv. HAMBURG, 18 Juli. Suiker vast. Aug. 19.65, Oct.-Dec. 19.03. Jan.-Maart 19.15, Mei 19.45. Faillissementen. Uit de Staatt-Gourani. Uitgesproken: W. A. Smit, te Rotterdam. Curator mr. P. L. M. DriebeekE. C. Spaans, barbier, te Rotterdam. Curator mr. J. G. Schürman Reehter-commissaris in deze zaken mr. IC. "VV. Brevet J. Wissink Lzn., koopman en likeurstoker, te Zutphen. Mr. J, L. A. Stolk, rechter commissaris, curator mr. D. II. Drijber. 11. Snooboer, koopman, te Groningen. Mr. L. B. Lehman, reehter-commissaris, curator mr. Tj. Alma. TV. Klijnsma, koopman, vroeger te Goutum, thans te Leeuwarden. Mr. 0. L. baron van Harinxma thoe Slooten, reehter-commissaris, curator II. Hoogerbeets. C. Gerritsen, hotelhouder te Eist. Mr. II. R. A. Boonen, reehter-commissaris, curator mr. A. Mereier, Ch. H. Rille, bakker, te Amsterdam. Mr. J. Déking Dura, reehter-commissaris, curator mr. J. J. C. Esehauzier. W. ICoops, vroeger cafehoudster te Amster dam, thans zonder beroep, te Rotterdam, ge huwd met van der Baan. Curator mr. J. P. Bruijnzeel. Reehter-commissaris mr. K. W. Brevet. Opgeheven: wegens gebrek aan batenJ. C. Gloude- mans, wed. A. Bijl, pensionhoudster, te Rot terdam, failiiet verklaard 19 Juni 1.1. Geëindigd: A. Juffer, metselaar te Harderwijk. H. Hordijk, timmerman en metselaar te Utrecht. G. de Ruiter, vroeger bakker, te Sluis III, gemeente Vries. S. Troostwijk, winkelier in heerenconfectie te Bussum. sd'-k Burgerlijke Stand. SCHIEDAM. Gehuwd: 18 Juli. Tj. Krcomer, 28 jaar, en V Klaasse, 24 jaar. N. Vink, 22 jaar, en M. van der Touw, 21 jaar. J. Boer. 22 jaar, en R. van der Velde, 24 jaar. Geboren: IC) Juli. Christina Maria Antonia, d. v, Ij. A. M. Rehcrs en H. G. M. Engering Lange Haven. Johannes, z. v. F. H. Meijer cn T. P. Visser, Hoofdstraat. 17 Juli. Marius, z. v. G. van Me ure cn E. Wensvoort, Gasstraat. Adriana Pe- tronella, d. v. M. H. Kranen en A. c. van Fransc5ie 47.60 Amorik. Doll. G, 2.45'% der Hoeven, Vellevest. Overleden: 17 Juli. Sophia Frederika Mathilda Kalk- hoven, oud 1 jaar en 2 maanden, Bakker straat. VI) AARDINGEN. 16 Juli. Arie Vellekoop, oud 11 maan den, Hoogstraat, Overzicht van de Beurs van den dag. De Amerik. spoorwegmarkt was heden lager, doch vast. Nationale Staatsfondsen prijshoudend. Buitenlandsche Staatsfondsen vast. PONDERDAG 18 JULI. 80% 75 70% 70%, 70% 68%, 83"/u 91% 47 102 STAATSLENINGEN 17 Juli. 18 Juli. pCt. AI. E, H. E. NEDERLAND. N. W. Sch. CM. 8 90% 91% dito Cert i s 89% 89% dito Cort. m 74% 74% BULGARIJE Hvpoth, 1892 6 96% 96'%, Tabak»!. 1902 O. Zegelt O. 1901 91% 91% HONGARIJE Leen. 1899-1S04 O. 4 dito kr. 2000 O. 93% 93 ITALIË. inschrijving '62/81 4 OOSTENRIJK. Bei. vr. Kron.l Mei /Nov4 Obligatie in Gond 4 PORTUG. Tob.mon. Obl. Ie. s. dito 3e a. fr. 800 3 RUSLAND. Obl. in Good Si 5 5-j. Schalk.-biij. 01 5 Ned. Rocep. 1900 6 O. Iwang Dombr. G. R. 826 O. 41/b Obl. Gr. R Sp. 1888 4 dito (Nic.) '67/69 4 Obl. 1880 G. R. 02» Gec. 4 Züidw. Z. R. 135 4 dito Z. R. 626 ,4 Or '8/90 bij Hopo G. R. 626 4 dito '94 6e Era. G. R. 628 1 O. 'Gr. R Sp, 80 Z. R. 825 3 SERVIË. Obhgr loen. 1896 i TURKIJE. Leen '94 met gar. O. 4 Bagdad Spr. R. v O. 4 CHINA. Zilverieening 1894 7 JAPAN. Bin. Schk.b. Y 600-1000 6 Obi. 1899 4 REPUBLIEK CUBA Oblig. 1904 5 MEXICO. Aflb. Obl 1, 3, 4 S. 8 ARG. REPUBLIEK. L. '86/87 6 Bait. L. 1896/99 O. 4 BRAZILIË, Funding L 1898 8 dito 1903 5 COLUMBIA. Gec. B. Sch. 0. 8 DOMINIC. REP. 4 0/0 i3/4' O. m. tick 1901 PROV. EN GEM. LEENINGEN. NEDERL. Amst. 0. 1900/1901 4 100 100 dito 1881 31/2 94% Rottord. Obl. 1900 4 100% 100% dito Obl 1894/97 3 85% Schiedam O. 1901 8I/2 dito 1895 O. 8 I. BANK- en CRED.-INSTELLINGEN. NED. EN KOL. Amst. Bank A. 19 P/4 Ned. Bank A.- 197% Ned. Mij. v. Zek. O. 4 86 86% II. HYPOTHEEKBANKEN. 's-Grav. H. B. pb4 93% Nat. H. B. pb. 4 99 99 Ned. H. B. Vecndam 4 9G'/18 dito Pbr. Sl/2 90 N.W. 4 Pac. A 165% 167 do. Bew. v. doelg90% Rolt H.-B. Pb. 98% 98% Wceth H.-B. P db. .4 95- 95%, BUITENL. B. Ayres Ceduias P. 8 21 Hong. Hypoth. Bank P. 4 93 III. INDUSTR. ONDERNEMINGEN. BUITENL. Am. Car. F. C. v. A. 44%6 43% New.-Orl R. W. Co. C. v, g. A. 20% 20 S. Stee! Cy. C. v. g. A 37% 36'/, IV. KOL. CRED.-INSTELL. EN CULT.-ONDERN, C. M. d. Vorst A. 8 95 94% Ned. Haudcl-Mij. Rose. A. 8 1551/, 156% V. MIJNBOUWMAATSCHAPPIJEN, NED. EN KOL. Paletoh pref. A 59% 63 Soemal. M. M. A 14% 16% VI. PETROLEUMONDERNEMINGEN. 90% 89% 74% 96% 94% 91% 93% 93'/, 97 96% 66% 64% 80% 93 80% 84% 87% 74 70% 69'/, 69% 69 68'%, 59% 77%, 85 83 102 90 84% 101'/„ 47% 102% 84% 103% 96% 41% 51% 240 NED. EN KOL. H.-Rum. P. M. A. K. M. t. E. Pbr. A Moeara Snim A Moosi Tbr P.-M. A Sum. Pa! P.-M. A BUITENL. Russian P. C. v. A VII. SCHEEPVAARTMAATSCHAPPIJEN! NED. EN KOL. Jav.-Ch.-Jap.L A. 81 Kon. Pak.-Mij. k. 144% Ned. Am. S. M. A. 139?/, Rotterd. Lloyd. A12' St. Mij. Nedert. A140 VIII. TABAKSONDERNEMINGENj NED. EN KOL. Amst. Deli-CA. 681 Araat.-Langk Co. A. 184 Deli-Mij. A 519% 608% Langkat Tab.-Mij Ad. A. 93'/, 97% -en. in hult Mij. A509% 506 IX. DIVERSEN. BUITENLAND. Maxwell Land 27 242 127% 43 86% 87 31% 32 143% 121% 140 Gr. C v. A 4% dilo C. v. Inc. bdn. 8% 8% Por. Corp. C v. A. 9% 9% dito C. v. Pret. A 37'/. 37'/M dilo M F. B. 6 100% TranBV. L. Ex. C. v A. OS-/» SPOORWEGEN. Holl. IJz. Sp.-M. A, 35 Mig t. E. v. S. S. A. 105'% Ned.-I. Sp.-M. A 189'/, 190 N. B. Boxl. gest 75/80 89% ITALIË. Spwgl, 87/89 O. B 85% Zuid-Ilal. Sp, O. 3 64% 88% POLEN. WorBCh. Ween. A PORTUGAL. P. Sp. Ie gepr. O. 8 86'%, K. Trans. A. Sp. O. 5 91%, RUSLAND, M. Wind Ryb. O. 4 70% Rjaa Uralsk G. R. 625 O. 4 69% Wladik Sp.-M. G. R. 625 O. 4 76 AMERIKA. Alch. Top. C. v. g. A. 92 91% dito C. v. pr. A 93% Denver Rio-gr. C, v. A 28% 28% Erie gew. Aj 25% 25% Kansas City S. Rw,-Cy. g. A, 25»/i, 25% dito dito pref A. j i 57%, 56% dito dito le Hyp. O. 68'%, 68% Mexican Intern. Prior L; 0. 99 Miss Kansas ft Texnn O. v. A 35% 34'/, dito dito le Hyp 0. 95 dito dito 2e Hyp. 0. 84% Nat. R. R. Co. of Mei; C. v. pr. A. i j 51 50 New.-York Ont. West A 37'%» 37 Norfolk 4 Weet. C. v. g. A 76»/, Rock Island Co. C. v. g. A 22 Va 22 St.-L. ft San Franc. C. 2e pr. A 38 South. Pac. Cy. g. A. 80% 79%» South. Railw, Co. Afg. g. 'A, 20% 20% Union Pacific Rr. C. v. g. A, 143% 141% dito pref. A. 85% Wabash Sp.-mij. g. A. 14% CANADA. Canad. Pac. C. v. A. 175 NED. EN KOL, Rott. Tr.-M. A 171% 165 Semarang-Chcribon Sttr. M. A. 150 PREMIELEENIN GEN. NEDERL. Amsterdam f 100 A. 8 108 108'/, Gemeentecredist A. i 1 107 106 Paleis voor Volksvlijt 1867. 176 1.35 1.40 Stad Rotterdam AS 109 108 N.-H. Vereen. „Het Witte Kruis" 77 BELGIË. Stad Antwerpen 1887 2l/a 100 HONGARIJE. Hong. Hyp.-B. 4 116% Theiss Reg. Geselsch. 4 146 142% OOSTENRIJK. 3laatsl. 1860 5 150% RUSL. Binnenl. Staatsl. 1864 6 340% dito 1866 B 230 SPANJE. 3 0/0 St. Madrid 1868 61% 61% TURKIJE. 8 0/0 Leening 1870 39'%, AFRIKA. Congoloten. f 40 5% pCt Prolongatie PRIJZEN VAN COUPONS. Amsterdam, 18 Juli. Metal!. Pap. In kr. 49.85 Divs. in R.m. 58.69 Zily. Jan. id. 49.92'% Rassen In G. R. 1.87% ,r TT T, tv Eng. met af fid. 11.90 Idem In Z. R. 1.23 Belgische 47.30

Schiedamsche Courant | 1907 | | pagina 3