Evano. Lutherschc Kerk. Laatste Nieuws. De Papendrechtsche strafzaak. Aan de Tweede Kamer der Staten-Gene- raal is het volgende adres verzonden Geven eerbiedig te kennen: Ondorgeteekenden, allen inwoners van Pap end recht, dat zrj kennis genomen hebben van het arrest van het gerechtshof te Arnhem in de zaak Garsthagen en het psychiatrisch rapport, dat tot voorlichting van het hof heeft moeten dienen; dat zij meenen, dat in die beide stuk ken een onjuist licht geworpen is op de getuigen en op do toestanden te Papen- drecht; dat onder meer Pap end recht, beschre ven wordt als een terrein, bijzonder gun stig voor een actie tegen verschillende ambtsdragers dat zulk een beschrijving van Papen- drecht naar het inzien van ondergetee- kenden voortvloeit uit een gebrekkige be kendheid met de daar heerschendo toe standen, en met de toestanden, die van invloed zijn geweest op het verloop der strafzaak.1 Redenen waarom zij de Tweede Kamer verzoeken een ondeizoek te doen naar de toestanden te Papendrecht voor en tijdens de strafzaak. 't Welk doende: M. van Walbeek, graanhandelaar; J. Vis ser Gz., raadslid; ds. T. H, Hoekstra; J. T. Visser, Statenlid; dr. E. Brandts, G. Klootwijk, raadslid; A. Wisser Mz., raadslid; H. v. Duyvenüijk Az., scheeps bouwmeester. noemden bond die maatiegelcn te willen ne men, die noodig zijn om een en ander drin- gend onder liet oog te brengen van onze re- gcering en bij de leden onzer volksvertegen woordiging, opdat het volk niet worde be last met een dwangwet, die in ons goede, vrije land niet past." Dir. bel., Invoerr. en Ace. Bij Kon. besl. van 7 dezer is aan den ontvanger der directe belastingen en ac cijnzen A. Bruist, te Hilversum, op zijn verzoek, met ingang van 1 Januari, eer vol ontslag uit 's Rijks dienst verleend. Bij Kon. besl. van 7 dezer is, ingevolge de Weduwenwet voor de ambtenaar 1890, een jieasioen. verleend van f304 aan M- Alfing, wed. A. Smit, hoofdkommies bij 's Rijks belastingen. VLAARDINGEN, 10 December. Donder dag 22 December as. geeft de Chr. Har- monievercen. „Sursum Corda" in de zaal Harmonie een uitvoering, met medewerking van een zangkwartet. VLAARDINGEN, 10 December. De com missie voor de visscherijbchool heeft be sloten het visschei ij onderwijs van den cu i sus 1910/11 te deen aanvangen op Woensdag 14 December a.s,, waarvoor be langhebbenden zioli moeten aanmelden op Maandag 12 dezer, 's avonds tusschen, 7Va en S1/^ uur ini het Verkooplokaal. VLAARDINGEN, 10 Dec. De heer L. Katan, te Vlaardingen, promoveerde aan het „Technieum" te Mittweido (Saksen) tot werktuigkundig ingenieur. kioningen. Pluimvee- en konijnenliefheb bers kunnen dus de volgende week heel wat moois bij elkander zien, en zij1, die nog geen liefhebbers zijn, zulleil dit mis schien door aanschouwing worden. Wijziging Armenwet, Het bestuur der Nederlandsche Vereeni- ging voor Gemeentebelangen heeft een com missie benoemd tot het uitbrengen van rap port omtrent het aanhangige ontwerp tot wijziging van de Armenwet. Deze commissie is samengesteld uit de heeren Ulbo J. Mrjs, burgemeester van Mid delbands, lid van het bestuur der Vereeni- ging, voorzitter; H. J. Wichers, burgemees ter van Dordrecht; mr. C. van Nijmegen Schonegevel, burgemeester van Weststel- lingwcrfmr. N. Cramer, redacteur van „De Gemeentestem", in Den Haag; mr. Ph Val kenburg, chef van de afdceling Armwezen ter secretarie van Amsterdam, secietaris, en mr. J. G. II. Kroon, commies ter se cretarie van Amsterdam, adjunct-secretaris. XMe Internationaal Congres tegen het Alcoholisme. Het algemeen, comité van het Xllte In ternationaal Congres tegen het Alcoholisme heeft gisternamiddag, onder voorzitter schap van dr. W', P. Ruysch, te Utrecht, een vergadering gehouden. Tot lid van het uitvoerend comité werd in de plaats van den heer Ledeboer, die bedankt heeft, ds. C. L. v. d. Broek te Dordrecht gekozen. Langdurige besprekingen vonden plaats over den datum, waarop het congres zal plaats hebben. Een meerderheid van het uitvoerend comité was er vóór om den, datum te verzetten van September naar Juni, dit om' zooveel mogelijk den stroom van Amerikanen, die do Hamburger Woclie zullen gaan bijwonen, naar Sehevenmgcn te trekken. Men voerde daartegen aan, dat in Juni bijna overal examens worden a£- genomen, zoowel op' gymnasia als op uni versiteiten. Besloten werd ten slotte den datum van September te handhaven. ■Voorts werd besloten de conclusie van eiken spreker te laten drukken en rond te doelen, en aan eiken spreker 20 mi nuten toe te staan voor het uitspreken zijner rede, voorts bij uitzondering voor een spreker, die een bizonder onderworp behandelt, waarvoor maar één referent is, dezen duur tot 40 minuten te verlengen/ Vervolgens werd de verdeeling van het congres vastgesteld; aan het uitvoerend co mité werd de aanwijzing der sprekers overgelaten. In het lokaal voorheen Paulus, aan de Korte Hoven zal de heer II. Vooi hoeve mor gen, Zondag, als spreker optreden. Toegankelijk voor leden en geestverwanten zal Woensdagavond in Potriomnium een cursusvergadering gehouden worden, waarin de heer J. S. Dienske, zal spreken over „Een belangrijk maatschappelijk vraagstuk". STADSNIEUWS. Gomeentebegrootlng 1011. De gemeentebogrooting voor 1911, in gericht volgons het nieuwe model, is door heeren Gedeputeerde Staten dezer provin cie goedgekeurd. De laatste schouw in dit jaar over de distilleerketels, stutten, rollagen en asch- gaten, alsmede over de boerenbokken in do branderijen en distilleerderijen, dooi B. en W. uitgeschreven, zal gehouden wor den, te beginnen op Maandag 12 en ein digende op Woensdag 21 December a.s., telkens van 2',4 tot 5 uur. Burgemeester en Wethouders wijzen er op, dat de schouweis voor den schouw in, de gelegenheid moeten zijn gesteld door hel afkoelen der distilleerketels en het ledig en "schoon zijn der boerenbakken In de godsdienstoefening van den Nederl. Protestantenbond zal morgen als spreker optreden de heer D. Rook. De heer v. Vliet zal Donderdagavond in het lokaal Sohie voor do Christ. Geref. Ge meente als spreker optreden. Tegen het ontwerp-zlekteverzekertag. De afdceling Utrecht van den Christ. Nat. Werkmansbond heeft, volgen» „Het Volk", met algemeeno stemmen de volgende motie aangenomen „De vergadering enz., gezien het welsont- weip-ziekteverzekering van Z. Exe. den mi nister van Landbouw, Handel en Nijverheid overwegende, dat bedoeld ontwerp den ar beiders in Nederland d w i n e n d woldt opgelegd; dat nimmer door een arbeidersorganisatie om een dusdanige verzekering bij de regee ring dringend verzocht geworden dat zij cr zich in zou kunnen schikken, indien het hier gold een algemeen volksbe lang; dat zij evenwel overtuigd is, dat de ziekte verzekering hier bedoeld geen volksbelang is, omdat de aibciders bewezen hebben, zich zelf te kunnen verzekeren tegen ziekte, zon der bemoeiing van den staat, getuige de vele particuliere instellingen die daarvoor reeds jaren bestaan dat de vermenging van de ongevallenwet met die van de ziekteverzekering voorzeker als een groote ramp voor de arbeiders moet beschouwd worden; dat veeleer door het volk wordt uitgezien naar een dusdanige wet tegen invaliditeit en ouderdom, omreden het volk hier zichzelf niet helpen kan, hetgeen blijkbaar door den minister wordt vooibiigezien dat de Christ. Nat. Wedkmansbond, staan de op den grondslag van „zelf help", beslist tegen bovengenoemd ontwerp dient op te komen,; verzoekt het hoofdbestuur van bovenge- Morgen, Zondagavond, heeft de reeds vroeger aangekondigde tooneelavond voor de loden van het Volkshuis met hnuhuis- genooten plaats in de zaal der Officieren- Verceniging. Waar ditmaal ook niet-leden van het Volkshuis tegen denzelfden toe gangsprijs dezen, door de afdceling T.A.V.E N.U. te geven tooneelavond kun nen bijwonen, zal het zaak zijn zich hedenavond van 8—10 uur in het Volks huis of 'morgen tusschen 122 uur aan de zaal tijdig van toegangsbewijzen te voorzien. Zooals hekend, is het een, herhaling van het mooie tooneelspel „Eerloos", waar mode do afdceling elders zooveel succes behaalde. Voorts zal onder leiding van den, hec-r II. van Gent het muziekgezeischap „Oefening haait Kunst" zich met eenige voor dezen avond gekozen nummers tus schen de bedrijven laten hooren. De Gereformeerde Zangveieeniging „Soli Deo Gloria", directeur de heer K. van Riet, zal Dinsdagavond in de Officieran-Vereeni- ging een uitvoering geven, waarbij onder meer zal worden uitgevoerd „Kosmos", van B. Zveers. Wij verwijzen belangstellenden naar de in dit nummer voorkomende adveitentie. Zangschool ran „Gemengd Koor". De uitvoering dor Zangschool van „Ge mengd Koor", onder leiding van den heer A. II. Fagel, zal Woensdagavond in de grooto zaat der Officieren-Vereen, plaats hebben. Het aanvangsuur is 7V:> uur. Voor nadere bijzonderheden, ten aanzien dezer met zorg vooi bereide uitvoering vonvijzen wij naar de in dit nummer vooijkomerklo advertentie, waarin tevens wordt medegedeeld, wanneer nieuwe leer lingen kunnen worden ingeschreven. T. P. IC. Gisteravond omstreeks 6| uur derailleerde een van Rotterdam komende electrische tram nabij den stal der firma Gebrs, Hoek, zoo dat de dienst moest ondeahouden worden over één lijn en dus belangrijk gestoord werd. Eerst te 9) uur kon de geregelde dienst weer hervat worden. Naar wij vernemen, is do inschrijving voor de alhier te houden tentoonstelling, op 17 en 18 Dec. as. in het lokaal „Ami- citia" gesloten. Plaatsruimte verbiedt meer inschrijvin gen aan te nemen, de beschikbare ruimte is geheel bezet, zoodat het een mooie expositie zal zijn. Ingeschreven zijn: prachtige toornen 14 npthoenders, waar onder wit en patrijs .leghorn, zwart mi noren, buff-orpington, wyandotto, enz.; verder Vlaamscho en Biauwweener reuzen- konijnen, een grooto inzending postdui ven, Indische loopeenden, een soort van eenden, die niet behoeven te zwemmen, maar evenals kippen in een ren gehouden kunnen worden; zij stellen zich tevreden met een kuipje water. Verder: geslacht, wild, gevogelte, konijnen, hazen, hoenders, enz., wat tegen de Kerstdagen velen zal verleiden daar hun inkoopon of bestel lingen te doen. Het geheel belooft wat moois te zijn. Ter gelegener tijd hopen wij verslag van een en ander te geven, voor zoover betreft do inzendingen en be- Gistornvond is het frame van een rijwiel in beslag genomen, dot van eon zolder van een vrachtrijder was ontvreemd door iemand die dien zolder moest schoonmaken. Javanen in Nedrl. krijgsdienst. Met speciale machtiging van de Koningin zijn drie Javaansche jongelieden, studee- rende te Leiden, toegelaten bij het reserve kader der infanterie. Binnen enkele jaren zullen dus, na den verplichten tijd in den vaandrigs-rang te hebben gediend, in aan merking kunnen komen voor bevordering tot den officiersrang. Luchtvaart. Hoogterecord verbeterd. Gisteren heeft Legagncux te Pau op zijn ééndekker Blériot het hoogterecord op 3200 M. gebracht. Ingezonden Mededeelingen. Genezing door zuivering. Alle ongemakken, veroorzaakt door een chronische leverkwaal, alsmede door dyspep sie, jicht en galaehtigheid, woiden wegge nomen door uit het licluuun de gifstoffen te \erwijderen die er in komen door eerstge noemde en de oorzaak der andore ziekten zijn. FRANZ JOSEF-Laxeerwater geneest doordat liet zui vert. Voor het lichaam is het een natuurlijk en gezond zuiveringsmiddel, vrij van alle onzuiverheden, en hot is het best drinkbare van alle dusgenaamde „bit terwnteren". Men neme een wijnglas vol vóór het ont bijt. De uitwerking is zeer krachtig hij ver menging met gelijke doelen heot water. Door de politie is proces-verbaal opgo maakt tegen een 13-jarigen jongen wegens het dragen von een verboden wapen, waar mede hij op den Buitenhavenweg een ande ren jongen zou hebben mishandeld. Gevonden voorwerpen. Aanwezig aan het Commissariaat van Politie 2 houten vaten, sleutels, duimstok, wantje, 2 christelijke vragonboekjes, medaillon. Bij de volgende personen: 2 stukken linnen, wed. Jeup, Grofbaan 35/12; balk, Marbus, Hendrinastraat 21; hondje, Hazcndonk, Manastraat 63schortje Noortwijk, Kreupelstraat 37; 2 K.G. ge wicht. Elgers, Villastraat 103; bril in etui, Scheffers, L. Achterweg 5portemonnaie met eenig geld, v. Vloanderen, Oostsingel 79; sliklap, v. d. Berg, N. Haven 163/9; ledige kinderzak, Ossefoith, V iliastraat 43 gouden? broche, Timmers, Pr. Mauritsstraat 8licht bruin hondje, Klein, Spinhuispad 24/3; roeiboot, Oranje, Broeisveld 110/6. AGENDA. 10 Dec. Tivoli Schouwb, 8 u. Het Ned. Too- neel. De Hoop des Vaderlands. 11 d Groote Schouwb., 21/2 u. Concert door het Residentie Orkest, onder leiding van Mr. Henri Viotta. 11 Groote Schouwb., 8 u. Margaretha Gautier. 11 Tivoli Schouwb8 u. N. V. Het Too neel. Schakels. 12 Dec. Nutszaal 8 u. Tweede concert Woliï- Verhey met medewerking van mevr. Julia Culp (zang) en den heer 0s> car Eberle (violoncel). 13 S. 0. V„ 8 u. Geref. Zangvereeni- ging „Soli Deo Gloria". Uitvoe ring. 13 Tivoli-Schouwb8 u., Ned. Too- neelvereen. Op Hoop van Zegen. 14 S. 0. V., 7Ys uur. UitvoeringZang- school „Gemengd Koor". 14 Patrimonium, 8 u. Cursusvergade- ring. Inl. J. S. Dienske. 0^, EMSERPASTILLES (eSD Staatskontrolle. Tegen Hoest en Verkoudheid. Kerk en School. door jagers het lijk gevonden; van zekeren, Hendriks,, een oude man, die ongeveer drie weken geleden op een middag uit- ging om strooisel te halen, en niet terig. keerde. Vermoedeljjk is de man toen verdwaald door den nacht overvallen en van de koude gestorven. Gemengd Nieuws. Vergiftige kaas. Men meldt ons uit Rotterdam-: Aan boord van het Rijnschip „John Kley", liggende in de Rijnhaven te Rot- teidam, zijn de schipper De Bovy, diens vrouw en 3 kinderen ernstig ongesteld ge worden na het gebruik van zoetemelksche kaas. De politie heeft de uitwerpselen en het restant van de kaas in beslag geno men en naar het stedelijk laboratorium gezonden. Onschuldig gebleken. H. Mnchiclsen, verdacht van doodslag van den onbezoldigde» rijksveldwachter Her mans, te Leur, is uit de 'voorloopigc hech tenis ontslagen, daar uit het onderzoek is ge bleken, dat hij onschuldig is. Een eigenaardig St. Nicolaasgeschmh. Een vrouw in 't Amsterdamsche kwar tier te Haarlemi kreeg dezer dagen een kistje thuisbezorgd. Bij" de opening bleek, dat er12 levende mussc.hen. in waren, die, blij uit de gevangenis verlost te zijn, lustig door de" kamer vlogen. Do vrouw was zoo geschrikt, dat ze haar huis uitliep en daarin niet wilde terugkeoren vóór de vogels gevangen wa ren. Dit ging natuurlijk niet gemakkelijk. Weersverwachting'. Verwachting tot den avond van, 11 Dec.: Matige tot krachtige Z.O.-lijkc wind, zwaar bewolkt tot betrokken, waarschijnlijk regenbuien, zelfde temperatuur. Hofbericht. Door H. M. de Koningin-Moeder werden, gisteren in audiëntie ontvangen; mr. Ne- lissen, oud-minister van Justitie; de gepens.. luit.-genei aal De AVaal; do geneniai-majoor Snijders, chef van den generaJen staf; de ge- ueraal-niajooi" Quanjer, inspecteur van den geneeskundigen dienst; de generaal-majoor Baron van den Gapellen, inspecteur der ca- valedie en generaal-majoor Van den Broek, inspecteur der genie. II. M, de Koningin zal hedenavond dinee- ren bij II. M. de Koningin-Moeder. De Engelsche verkiezingen. De stand dor verkiezingen was heden middag, dat gekozen waren: 170 libera len, 218 unionisten, 30 leden der arbei- derspartij, 54 Red mond is ten en 5 Obrie- nisteru De liberalen winnen 14, de imionisten 19 en de arbeiderspartij 4 zetels. Minister Mc. Kenna is herkozen. Gisteravond hebben, naar aanleiding der, verkiezingen, ernstige ongeregeldheden, plaats gehad te Belfast. Het gepeupel wierp met steenen, waar door honderden winkelruiten werden ven biijzeld en een aantal personen gewond. Ook werden revolverschoten gelost. lieden hadden wederom relletjes plaats. Een bom werd geworpen, waardoor een man ernstig werd gewond. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Doesburg ds. J. F. Bee- rens, te Varik; te Diepenveen ds. A. F. C. Pont, te Nisse (Z.); te Hall (Geld.) tocz. de lieer J. K. F. Mantz, cand. te Utrecht; te Hasselt ds. J. H. F. Remmer, te Vinkeveen; te Kolhorn ds. d'Ardennen Ankringa, te Lutkewierum. Aangenomen het beroep te Lobith (Geld.) ds. A. J. Bazuin, te Odoorn (Dr.). Aangenomen het beroep te Winscho tenSappemeer, de heer F. J. Deieikauf, cand. te Utrecht. Geref. Kerken. Aan ds. J. W. Wegchelaar, te Alkmaar, is op zijn verzoek eervol emiritaat verleend met ingang van 1 Januari. Hooqer Onderwijs. To Utrecht is bevorderd tot arts do heer L. E. Loth; tot tandsarts do hoeren J. L. de Hoer en F- E. Paozi. Universiteit te Leiden. Doctoraal exa men wis- en natuurkunde do heer P. Klin kenborg. Doctoraal examen rechten de heer E. Wilmink. Te Amsterdam is bevorderd, tot arts de heer B. Homstra, geb. te Joure. Vrije universiteit te Amsterdam'. Gepro moveerd tot doctor in do Godgeleerdheid do heer P. S. E. Sillevis Smitt, op proef schrift: „De organisatie van de Christe lijke Kerk in den apostolisch'on trjd." Aan de universiteit van Amsterdam ia met gunstig gevolg afgelegd het eandidaats- exumen in de rechtswetenschap door den, heer J. W. Foest, Overreden. Tusschen St. Laurens en Oostkapello werd Donderdagnimiddag buiten kennis langs den weg gevonden oen bode van Middelburg op Oostkapelle. De man was erg gekneusd on waarschijnlijk van zijn wagen gevallen, en overreden. Naar zijn woning te Oostkapelle vervoeidi, bleek hij bij aanko-mst reeds overleden. Zijn paard en wagen stonden een eind van do plaats, waar hij gevonden werd, op (len weg. Een philatelistisch raadsel. „Een postzegelverzamelaar" heeft eenige Jagen geleden in de „N. Ct." zijn be vreemding te kennen gegeven over het feit, dat bij een postzegelhandelaar te 's-Gravenbage een vel van 50 postzegels van f10 van Nederland ligt uitgestald, nog voorzien van den rand gompapier, en afgestempeld in Roosendaal, October 1910. Daarnaast nog een blokstuk van 4 zulke zegels, eveneens in Roosendaal af gestempeld. Deze postzegels waren voop belangrijk lager prijs te koop. De inzender kon zich niet verklaren, hoe iemand in het bezit kon komen van een vel afgestempelde zegels va,n f10, om ze voor minder te v-erkoopon. Hij opperde -eenige veronderstellingen, van wel ke hij zelf wel gevoelde dat zij1 niet juist konden zijn. Toch is, meldt de „N. Ct" nu, ook in dit geval do werkelijkheid vreonukr dan de verbeelding zich zou kunnen uitdenken. De zaak zit n.l. zoo: Een geloovig r.-katholiek had het Rijk voor f500 benadeeld, door ontduiking suc cessiebelasting, een te lage aangifte ver mogensbelasting, of iets van dien aaid. Hij gevoelde zich daarover terecht be zwaard en biechtte het kwaad, dat hij had, gepleegd, aan dan pastoor. Gaarne wildq 'hij het goedmaken, maar hoe moest hij dat aanleggen zonder zich te com- jiromitteoren tegenover de ambtenaren van den 'fiscus De pastoor wist raadl Hij' gelastte zijn biechteling voor het bedrag, dat hij de schatkist had tekoit gedaan, postzegels; van f 10 te koopom Verder om' die post zegels te laten, afstempelen, ze dan, aan een postzegelhandelaar te verkoopen en, de opbrengst voor een of ander kerkelijk doeleinde af te staan. Op' die wijze kreeg het Ijjijk wat d,os Rijks is, werd 'smans geweten ontlast en,schoot er ook nog, een voordeeltje voor de kerk over. Is dit niet een meesterstukje? Van koude bezweken. Gisteren, is op de heide hij Well (L.) Onlusten In IMtgcli-Indlé. Uit Calcutta wordt geseind, dat heden morgen een groote menigte Mohammedanen door de stad trok. Twee compagnieën in- fenterie met een maxim-kanon en een eska dron cavalerie werden uitgezonden. De politie deed velschillende uitvallen, waarbij ongeveer 80 personen gewond wer den. De orde is thans hersteld. De ongeregeldheden hadden plaats naar aanleiding van den door de Mohammo, danen to houden z.g. Idoezzoeka-feestdag, waarbij een koe zou geofferd worden.. Aan-, gezien de koe voor de Hindoes een hei! lig dier is, werden zij door deze plech-i tigheid in hun geloofsgevoelen® gekwetst, Handel en Bedri.it. Beurs van Schiedam. ZATERDAG, 10 DECEMBER. Of fideel t noteering van de Comminie uit de Kamer van Koophandel aan de Beurt. MOUTWIJN: 6/ per ILL., contant, zonder fust en zonder belasting. ROGGE: geen opgave. GERST: geen opgave. MAIS: geen opgave. Nament de Comm. voor de noteer ing, B. A. J. Wittkampf. I Noteering der Vereeniging „Bond van Dit. tillateurs", gevestigd te Rotterdam. MOUTWIJN10.— per H.L. JENEVER: 14.— per H.L. AMST. PROEF f 15.50 per ILL. De Commissie voor de noteering MOUTWIJN: Stemming flauw. SPOELING: 1.70. SPIRITUS: 15i h f 15). RUWE SPIRITUSf Cf. AMSTERDAM, 10 Dee. Koffie ord. 45, Santos 36. Suiker kalm. DELFT, 10 Dec. Kaasmarkt. Aangevoerd 4 stapels kaas, wegende te /.amen 755 K.G. Prijs f 50 52 por 100 K.G. HAMBURG, 10 Dec. Koffie prij-Ji. Dcc. 56, Maart 56, Mei ■5Tij, Juli ödf. HAVRE, 10 Dec. Koffie. Dec. 67?, Maart 681, Mei 68j, Sept. 68 W. HAMBURG, 10 Dec. Suiker kalm. Doe. 9.17), Mei 942J-, Aug. 9.02), Oct.-Dee. 9.62). PARIJS, 10 Dee. Spiritus per December fr, 45.50 ^cr Jan. fr. 46.75, 4 eerste maanden fr. 47.50, 4 maanden van Mei fr. 49. Faillissementen- Vit de Staats-Oourant. U i tgesproken: E. W. Buwalda, handelende onder de firma E. W. Buwalda Co., te Arnhem. Rochtcr-commissaris mr. P. C. Klaasesz; curator mr. C. de Kempenaer. S. J. Schift f, lid dor firma Buwalda Co., te Arnhem. Rechter-commissaris mr, P C. Kinases/,curator mr. C. de Kem penaer. A. M. J. Eibers, loodgieter, te Amster dam. Rechter-commissaris mr. L, Offerhaus Jzn.curator mr. C, A. J. Eartzfeld,

Schiedamsche Courant | 1910 | | pagina 2