Gouda: Leeflang (d.)Sterk, de Jong, (a.); v. d. Laan, Groenewoud, Schouten (m.); Vos, IJsselstein, N. N., 'Ottevanger, v. Maaren (v.). Het begin geeft eenig heen en weer getrap ie zien, waarbij een corner op het Gouda-doel, door v. H Gaag genomen, geen resultaat ople vert. Gouda komt direct daarop in den aanval, doch het schieten is niet veel zaalcs. Het spel wordt door de gasten zeer goed open gehouden en ook S.V.V. geeft aardig spel te zien, waarbij keurig op de vleugels wordt gewerkt. Er ontstaat dan een gevaarlijk moment voor het Gouda-doel, waaruit de gasten zich aardig weten los te wer ken. Zoowel Gouda als S.V.V. zijn voortdurend in den aanval. Een goede Gouda aanval wordt door de S.V.V.-verdediging onderbroken en een schot op het S.V.V.-doel vlak daarna, weet Maltha vallende te stoppen. Hired daarop is S.V.V. weer in den aanval. He hal wordt naar den rechtervleugel gespeeld, doch do Gouda-backs zijn voor geen klein ge- rnchlje vervaard, want al vallende kopt Sterk den bal van het onbeschermde doel weg. liet is een levendige strijd met snel otp en neer gaand spel. S.V.V. krijgt enkele mooie kan sen, welke door te zaeht en te onzuiver schieten verlenen gaan. De Gouda-doelman ge©/-' >1 deze periode uit stekend werk te zien. Door het harde werken der S.V.V.-verdediging en rniddetnlimio krijgen de pijïpenmeaisclien aan den 'ünd eren kant geen. schijn van kans. Wanneer de linksbuiten van Gouda door een misverstand van de S.V.V.-verdediging deze linie passeert, ontstaat er een gevaarlijk moment, clcch fanatiek zuiveren de zich herstellende S.V.V.-hacks weer het terrein. Koos van Diggelen doet op den rechtervleugel weer aardig werk, doch hij wordt te zeer in het oog gehouden om resultaat-te boeken. Weer komen er eemige gevaarlijke schoten op het S.V.V.-doel, maar Maltha geeft niét thuis. Fen periode valu verre trappen over en weer op de beide doelen gericht, geeft slechts weinig goed spel te zien. Eindelijk komt de bal weer los. Koos van Diggelen, geeft een goede voor zet. Er volgt een schot, maar al koppende we ten de Gouda-backs weg te werken. Eindelijk komt het S.V.V.-doelpu'nt. Bij oen ver woeden aanval op het Gouda-doel, na een voor zet van v. d. Gaag, krijgt Va'n Diggelen in eens den bal voor de voeten on het is 10 voor SVV Een der Goudai-menschen wordt door een trap tegen het hoofd gewond, hetgeen gelukkig niet ernstig Wijkt te zijlm Er volgt dan een Goudai- aanval, waaruit de S.V.V.-ers zich redden door geviiarlijk terugspelen op Mal firn: Veel vuur zit er pp 't oogenblik niet in. Er wordt ver weggetrapt en de aainvailön zijn. yah beida zijden niet gevaarlijk te noemen. Daar het veld glad is, zijn er veel glijpartijen, waardoor despelers dikwijls den hal missen. Be aanvallen zijn thans ook minder' goed flati (in het begin. Be S. V. V.-backs bljjven zich even wel flink .weren, waardoor de aanvallen van Gouda alle worden onderbroken. Do voorhoede der gasten beschikt over geen goed schot, zoo dat de enkele schoten, die nog door de spelers individueel gelost worden geen gevaar opleveren. Kort voor de rust moet Maltha nog een staaltje van zijn kunnen ten beste geven en at stompende werkt hij bij een strafschop het leder uit zijn doel. Bij het ingaan van de rust staat S. V. F, met 10 voor. Bij de hervatting is Gouda direct in dien aanval. Een corner op het S. V. V.-dod levert niets op, evenals een hernieuwde aanval van Gouda, die door slecht schieten van den linksbuiten om zeep, gebracht wordt. Er zit nu weinig lijn in hot spel. Eindelijk komt de bal weer los. Een corner doos v. Biggelen genomen levert niets op en een vol gende S. V. V.-aanval strandt op buitenspel. Peel-, ders moet dan weer' eens handelend' optreden, cn even later ontkomt S. V. V. door moedig en uitstekend keepen van Maltha aan. een zieter schij nend doelpunt. S. V. V. komt dan fel opzetten en er «cintstaat een hachelijk moment voor het Gouda-doel. Ban moet Maltlia weer ©en staaltje van zijn kunnen latea zien. Gouda komt nu sterk! in den aanval en S. V. V. moet heftig verdedigen De roodgroenen moeten allo zeilen bijzotten om him doel te verdedigen ©n kunnen thans niet ini den aanval komen. Maltha en zijn backs moolcmi af en toe geducht in actie komen. Fr wordt een sterke druk np het S.V.V.-duet uitgeoefend, waarbij slechts 't stugge verdodi en van allo S.V.V.-ers redding kan teengen. S.V.V. komt dan weer iets los /doch P. v. d. Gaag, dia niet erg op dreef was, krijgt geen kans om een' zlijner formidabele schoten to lossen. Aan beide zbjlden wordt enthousiast gespeeld. Er wordt oven- wel geen mooi samenspel te zien gegeven. De spelers geven meer individueel spel dan samenspel. Met dat al is het wel een levendige partij, waarin beide partijen tegjen elkaar op wegen. Dan komt het tweede S.V.V,-doelpunt. Bij een plotselinge doorbraak van S.V.V. gaat Bnaune- man er met de.n bal vandoor. Bijna alle Gouda;, spelers zijn op de S.V.V. helft en het Goudai-dccil is vrijwel onbeschermd. De keeper loopt uit, mist en hiervan maakt A. v. Diggelen gebruik, om er met een kalm schot 2—0 van te maken. De S.V.V.-ers gaan nu op huil beurt aan val! ca Een corner door v. dl Gaag genomen levert niets op. Bij S.V.V. ldopt het samenspel weer beter. Wan neer de Gouda-monsolim dan voor hot S.V.V.-dod Hemen, weet Maltha door snol uitloop-en en ken» rig vangen liet gevaar te bezlweren. S.V.V. gaat er weer een koer snél van door, maar de aanval levert niets op. Met S.V.V. in den aanval tarnt dam het einde van dozen enthousiasten en snellen wedstrijd, waarin vooral in het laatste gedeelte de partijen tegen elkaar opwogen. Gouda had' voioir haar harde werkten ingelwiijfeld een togen punt verdiend. S.V.V, had moer geluk en kan daardoor tot siaoirem ko men. ,Qbk was haar voorhoede iels productiever. Een 21 uitslag ware ons onder deze omstandig» heden boter voorgekomen. 1

Schiedamsche Courant | 1932 | | pagina 6