S.V.V.—C.V.V. 2—1, 'loei1» Een snelle, entnousiaste wedstrijd, waarin beide partijen hard werkten, Soms werd er wel eens te forsch gespeeld Het schot d r gasten was niet gevaarlijk ln een enthousiast en snel gespeelden wedstrijd heeft V.V. met 21 van C.V.V. gewonnen. Mooi was de strijd niet, daarvoor waxen do weers- cn terreinomsiandigheden te zeer tegen. S.V.V. iiet het beste samenspel zien, vooral de rochterwimg deed liet heel aardig. De verdediging was hecht en de aanval was door het snelle spel van Van Diggelen c.s. zeer gevaarlijk. Do C.V.V.-voorboede was niet sterk te noemen, tiet schot ontbrak, nnudoor Maltha geen gevaarlijke ballen te ver werken kreeg. In de period'e van C.V.V.-overwicht bleef de verdediging goed meester van bot ter rein. Overweldigend was het spel van C.V.V. mot tr «seinen. Het was eerder doorzichtig. Langen tijd partijen tegen elkaar op, doch over liei algemeen was S.V.V. het gevaarlijkst in den aanval. Sommige oogenblikken werd er forsch, soms te forscli gespoeld, waartegen de scheidsrechter, die zeer stipt leidde, niet streng genoeg optrad. In de volgende opstelling wordt begonnen S.V.V. Maltha (tl.); v. d. Most, Feelders (a.); Beukers, hoort, Molendijk (m.)A. v. Diggelen, Bronneman,' K v. Diggelen, Bokhovo, De Jong (v.). C.V.V.: Kruidenier (d,); Hordijk, Mastenbroek (a.lPinsfer Geklerbiom, Daame (m.); Ruijse- .vcld. Molendijk, v. Driel, Verhoef, v. d. Waal (v.). C.V.V. trapt af tegen den sterken wind in, doc.li do aanval is zeer lam. Bij heide partijen laat de baiconlrolo te wensclien over. Een scherpe voorzeL van v. Diggelen doet den hal bij Bronneman belanden. Deze weet tusschen enkele C.V.V.-ers uit te komen, doch zijn schot belandt in keepers handen. Een voorzet van v. d. Gaag gaat hoog achter. De bal is door hét tamelijk zware terrein moeilijk te bespeten. Een corner op het C.'V.V.-doel door v. d. Gaug genomen, heeft geen succes. Aan heide zijden houdt men het spel goed open. Het gladde terrein speelt de gasten parten, wanneer er oen gevaar lijke schermutseling voor het S.V.V.-rioel ontstaat, waarbij mooie kansen benut konden worden. De S.V.V.-verdediging zit er fel op en weet ton slotte weg le werken. 'Jok de S.V.V.-ers hebben voor het C.V.V.-doel pech door het gladde veld. Hot plaatsen laat bij heide partijen te wenschetn over. Do sterke wind drijft den hal te veel weg, zoodat do vleugelspe lers hem niet kannen krijgen. De C.'V.V.-backs geven oen stevige partij te zien. Wanneer S.V.V. wegens een overtreding van een der backs een strafschop binnen het doel gebied krijgt te nemen, weet de koeper liet schot van \zn Diggelen te houden, doch niet klem- vast. De bal rolt uit zijn handen en de ioeloopon lei ■Van Diggelen loopt hom in het dool (1—0). Even later wordt oen voorzet van v. d. Gaag door Van Diggelen achter geschoten. Een gevaarlijke aanval geleid door Van Dig gelen, wordt door de C.V.V.-backs corner ge werkt, die niets oplevert. Een doelpunt van Bok- liove wordt wegens buitenspel geannuleerd. Het spel gaat eemigen tijd1 gelijk op en neer, waarbij aan beide zijden kansen verloren gaan. Over 't algemeen spelen de C.V. V.-ers een ste vige partij, waarbij de verdediging stug werkt. De voorwaartsen hebben voor hef Schiodamsche doel evenmin 'een kans, zoodat beide partijen vrij wel tegen elkaar opwegen. Over 't algemeen zijn do schoten, die Maltha te verwerken krijgt, niet gevaarlijk. Er wordt door beide clubs hand. ge werkt. Mooi is de wedstrijd niet. Zoomin C.V.V, als S.V.V. geven moei combinatiespel te zien. Wie liet eerst den bal heeft, tracht hem naar voren te spelen, in de hoop dat daar spelers staan, die hem opvangen. Veel systeem kunnen wo niet ontdekken. Bij een schermutseling voor liet C.V.V.-dool, weet Bronneman den bal to bemachtigen en met een onhoudbaar schot doelpunt hij (2—0). Na eenig hoen- en weer getrap is bet ruston. Blij de hervatting ontwikkelt zich (liietziedfde spel. Beide partijen vallen stug aan en verdedigen hard nekkig Door do regen wordt het veld ex niet beter op. De combinatie wordt bij S.V.V. beter Goal combineereiid gaan de S.V.V.-ors op liet C.V.Vi. doel af. Het schot van Bronneman belandt in keepers handen. Do C.V.V. keeper doet heel goed Werk. Een bezoek van de C.V.V,-voorhocdo aan Maltha levert niets op. Een schot van links gaat vlak langs het doel achter. De combinatie in do S.V.V. voorhoede wordt heel goed. Vooral de rechtervleugel speelt 'heel verdienstelijk. Een periode van groolen druk op hot S.V.V. doel wordt afgeslo'eu door een doorbraak van S.V.V., waarbij v. Diggelen met den bal op hot C.V.V. doet afrent, doch zijn sohot is to zad d om succes le hebben. Weer weten de S.V.V.-ors aan den druk op hun doel to ontkomen, maar de aanval levert den Schinlammers niets op. De verhouding in het veld wordt or niet beter op en de scheidsrechter moest waaraci';,invingen uit- deoton. De O. V. Y-ers konicn iets in do meerdegei»li aa weten dit uit te drukken door een doelpunt. Een naar voren gespeelde bal, wordt door do 0. V. V.-linksbuiten voor deel gezet en de toe, loopendo Verhoef lost een schol, dat terugketst cn door Van Driel in hot doel wordt getrapt. (21.) liet wondt ecm forsche partij. Fanatiek ziften do S. V. V -ers voor het doel der gasten. Enketa koeren worden de S. V. V.-ers op onrechtmatige wijze aangovallen, helgecn protesten van het pu bliek uiliokt ein waartegen de scheidsrechter to slap optreedt. De combinatie van S. V. V. wordt thans „stuk" gespeeld door do 0. V. V.-vprdcdigiiaJ De C. V. V.-ers weten goed profijt le trekken van het voordeel van de wind. De bal wordt

Schiedamsche Courant | 1933 | | pagina 5