^#1 W W S.V.V'. heeft haar laatste uitwedstrijd veiloren, en niet omdat ze minder voetbal speelde dan haar tegenstander V.'O.C. De Schiedammers waren den geheel-en wedstrijd sterk in do meerderheid, terwijl Y.D.C. er een afbraaksysteom op na hield. Mét lange trappen recht op' het S.V.V.-doei af, waar achter de V.O.C.-voorhoede sjouwde, werd ge tracht de S.V.V.-verdediging te passceron, hetgeen eenige malen gelukte, daar de S.Y.V.-backs er niets van terecht brachten. De S.V.V .-ers speelden zonder Feeldevs en v. d. Most in de verdedi ging, die zij danig misten. liet was dan ook geen wonder, dat do hard werkende V.O.C.-voor- hoeua Maltha viermaal passeerde, al waren er twee in het oog loopende butienspeldoelpunten bij. De slechtste man in het veld was ongetwijfeld Mr. Pik. Deze volgde de wedstrijd onvoldoende en blies steeds te laat, deelde steeds vrije trappen uit aan de verkeerde partij en had voor buiten spel geen oog. Ook was liet ons een wonder, waarom Mr. Pik het vierde doelpunt, dat de Schie dammer tsegen het einde uit een corner maakten, annuleerde. Daar was toch niet de minste reden voor. Over de wedstrijd kunnen we kort zijn. Om even 2 uur stellen beide elftallen zich on der leiding van Mr. Pik op. V.O.C. is volledig, terwijl do Schiedammers scolder Feoldcrs en v. d. Most spelen. De eerste aanval is voor V.'O.C., deze wordt door v. d. Werf naast gescheten. De S.V.V.-ers nemen hel nog al lauw op en trachten met goed combinatiespel de V.'D.C.-ver-dediging te passceron. De V.O.C.-menschen donkeneer anders over eri werpen zich met alle kracht in den strijd, zoodat verschillende S.V.V.-ers tegen den grond worden geloopen'. Mir. Pik schijnt bet nogal gewoon te vinden, eni laat kalm doorspelen. Het spel gaaf sinol op en, neer en de V.O.O.-voorhoode krijgt diverse kan sen door het onvoldoende verdedigen van de Schiedam sell e backs. Het is voor keeper Maltlia Sin deze amlsfamdigbod'en geen makkelijke taak zijn dciei voor doorboring te behoeden. En het duurt niet lang 'cff v. d. Werft jd'oelpupit door een fout van Bokhorst voor V.O.C. 1—0. De S.V.V.-ers spelen liard voor de gelijkmaker, sbc-eds spelen zij goed samen maar Bakkér In de V.0.0 verdediging verzet bergen werk. Toch is bet Bromin eraan, die uit oeu door A. van Dig gelen goed genomen corner sehitteresaö inkopt. 1—1, Even later gaat er een hard schot vaan 0. Ivaa, Diggelen rakelings over. Do V.Q.G.-menschesa ra ken uitgespeeld en de Schiedammers zijn steeds den gevaar voor de V.0.0-ers. Door hard werken van de V.0.0. verdediging blijven doelpunten uit. Met S.V.V. sterk in de meerderheid' breekt de rust aan. 11. In die tweede helft hoeft V.0.0. eon invaller voor haar linkshalf, botgedn voor haar een verbetering blijkt te zijn. V.0.0. loopt hard van stapel en het gelukt haar de S.V.V.-verdediglng kort achter elkaar tweemaal to passeeren, zoo dat do sland binnen 10 minuten na de rust 131 in 't voordeel van V.0.0. is. Do S.V.V.-ers vinde, dat toch al te har en bestoken de V.0.0-veste maar doelpunten blijvon uit. Toch is het weer Bronneman, die de V.O.C, keeper passeert. Bij een van de vele S.V.V.- aanvallen bonuit Rroianelman een scherpe voor zet van *Van der Gaag. 32. - V.O.C gaat thans 'nog harder werken, maar SPAARBANK op voetbal lijkt het geenszins, er wordt veel op de man gespeeld en diverse Schiedammers loepen blessures op, terwijl mr. Pik niet altijd de juislo straffen oplegt. Zoo kan het gebeuren, dat Beu-; kers op ©en ulnfaire manier wordt nagetrapt, wat do scheidsrechter ongestraft laat. Even later vergeet Beukers zich on mr. Bik zendt hem !ly>t veld uit. Do Schiedammers spelen verder en steeds komen Zij voor het V.O.C..doo! maar door corner te werken welen de V.O.C. backs bun doel voor doorboring to behoeden. Bij ojn V.O.C..aanval krijgt de linksbinnen in buitenspel positie de bal toegespeeld, passeert Muljia die uitloopt, maar de bal gaat juist naast het do Dan maakt S. V. V. gelijk, het is Bokj tov.e die uit een corner de partijen op gelijiken voet brengt. 33. V. C. zet er nog «ons alles op en door een fout in de S. V. V-verdediging is het de links binnen die V. O. C. weer de leiding bezorgt, 4—3. De Schiedammers geven zidh nog niet gewonnen en het V.O.C..doel wordt onder sdi/K genomen, maar het lukt de Schiedammers niet. Er zijn nog, 2 minuten te spelen, A. v. Diggelen plaatst eon van de vele corners laag voor doel, de bal wordt in het V.O.C..doel gewerkt, door de linksback -1 Bakker, maar mr. Bik annuleert het doelpunt en- geeft doeltrap. Met S.V.V. sterk in de meerderheid breekt het .einde van d-czen' wolstiijl aan, en J wint V.O.C. onverdiend met 4—'3. »s& en snelle wedstrijd De SVV ers missen Feeiders en v. d Most. PftOBttP. ECHb ZOON OOtUPUNT TE. MAKEN. ANNO 1000 SCHIEDAM 'k ..JJ. Kantoren Lange Haven 80 en Leliestraat i

Schiedamsche Courant | 1933 | | pagina 2