rm HET FRANSCHE ANTWOORD. VERVERIJ - DE PHOENIX - WASSCHERIJ F\ W. VAN LOON Zaterdag 10 ÜSaari 1934. Sproeten komen vroeg in het voorjaar, koop tijdig een pot Sprufol. Bij alle Drogisten. iA VESLïGE HAVENS. IÜKES IASSÖ Jaargang. No. 20588 Tel. No. 68103, 68617 en 68923. BUREAU LANGE HAVEN 141 (HOEK KORTE HAVEN). TEL, 68103, 68617 en 68923. Postrekening No. 5311. UUriliNLAND. De Fransche raad van defensie adviseert tot afwijzing van het Britsche ontwapenings memo randum. Brief van Barthou aan Henderson. De beraadslagingen van den Oppersten Franschen Raad voor defensie, welke zijn advies heeft gegeven over de mogelijke uitwerking der Engelsohe ontwapenings voorstellen op do Franscthe landsverdedi ging, zouden naar de moening van het Journal dos Débats er toe kunnen leiden, dat de Fransche regeering een afwijzend antwoord zal geven. Aangezien, volgens het blad, onomstooielijk vast staat, dat Duitschland heeft herbewapend en daar mede voortgaat, heeft het geen zin een onenlijke schending van liet verdrag van Versailles te legal is ceren. Men moet integendeel te algemeener ten nis biengen, dat Duitscliland zijn verplich tingen met nakomt en er derhalve geen aanspraak op heeft do wapcningsvermïn.- dering der anderen te oisohen. Den En- geteohen moet duidelijk en krachtig wor den gezegd, dat Frankrijk nimmer de op- -vatting van Mao Donald lean doelen, In het Vad. vinden wij een schrijven van den Franschen minister Barthou d.d. 10 Febr. j.l., het Fransche memorandum begeleidende, dat dcs'ijds verzonden werd. Dit schrijven was gericht aan Henderson. Ei wordt nogmaals in verklaard, dat de Fransche regeering niet tot onmiddel lijke vermindering harer bewapening kan overgaan, die verbaaden zöu zijn aan een gelijktijdige wederbewapening van kwalita- tioven aard der door d'e vredesverdragen gebonden staten. Barthou wijst er verder op, dat Frankrijk bizomdero waarde hecht aan practische waarborgen in geval van schending der te sluiten overeenkomst. De huidige omstandigheden en vooral het snelle tempo waarmee zekere staten in strijd met de verdragen hun bewapening opvoeren, eischcn naar de meening van Barthou een snelle beslissing over de ter ontwapeningsconferentie behandelde vraag stukken. Ten slótte verlaart Barthou nog, dat een vergelijking van de legereffectieven slechts mogelijk is wanneer men bij do legersterkte ook de organisaties betrekt, die naar zijn meening ongetwijfeld oen mi litair karakter dragen. DUITSOHLAND. Von Papen naar Rome? Waarschijnlijk zal vice-kansolier Von Papan maar Rome gaan tón behoeve'Van besprekingen aldaar met Dollfuss, Goem- boes on Mussolini. Ontslagen uit concentraties kampen. Betreffende het ontslag van in concen tratiekampen opgoslotonen in Ba-ton wordt gemold ,dat uit de kampen Kïslau eu 'Ankerbruck in totaal 40 man zijn ontsla gen. Deze vrijlating geschiedt in verhand met den verjaardag der revolutie. Onder do vrijgelatenen bevinden zich ook voor malige communisten. FRANKRIJK. Onderzoek naar mogelijkheid grondwetsherziening. Be Kamercommissie van Orde heeft zich er principieel mede nccoord verklaard, dnt een commissie, bestaande uit 44 lolen zal worden samengesteld om de maatregelen, te onderzoeken ter hervorming van den staat en de grondwet. De Zwocdsclie ministerraad heeft dezen maatregel goedgekeurd. De kroonprins verklaarde, dat prins Sigvard1 in het vervolg Beruadolte als fa milienaam zal voeren. ZÜID-AMERIKA. In don Ohaco. Volgens een communiqué van het Para- guayscbe departement van nationale ver dediging blijft hot Boliviaanse!» leger zich in het Z.-W, van den C'hato terugtrekken. Nieuwe legeroredieten. Voor de verbetering van de landsverde diging heeft de regeering een wetsontwerp ingediend, waarbij het beschikbaar stollen van bizoudere middel-én wordt gevraagd. De minister van oorlog wordt door deze Wet gemachtigd tor voltooiing van degreins- vers terkin gen en ter volmaking van de a£- weerrnaatregelen tegen luchtaanvallen voor het dienstjaar 19341935 1175 mil li oen francs uit te geven, Den minister vain marine worden voor de jaren 19341938 825 millioen fran ken ter beschikking gesteld, welke be stemd zijn voor den aanleg van opslag plaatsen voor brandstoffen, de organisatie der kustverdediging en de versterking van de mairineluchtmacht. Ten slotte krijgt de minister van luchtvaart voor het jaar 1931 een crcdiet van 980 milliocm franken voor de uitrusting en bemanning der luchtvloot, welke kwalitatief „eerste klasse" moet zijn, Ln de motiveering wordt ea de ïiajlrulc op gelegd, dat de Fransche luchtvloot zoo danig moet worden georganiseerd, dat zij1 overal direct kan optreden. OOSTENRIJK. De strijd tegen de soc. dem. Tegen de vijf gevluchte telen van hot partijbestuur der S.P.D. zijn bevelen tot in hechtenisneming uitgevaardigd. Dr. Olto Bauer ,Deutsch en Schorsch hov'inden zich in Tsjecho-Slowakije. Do vroegere leider der soc.-dem. vakveroeniging van spoor wegarbeiders, Koenig, zou in Zwitserland' vtórtoeran. SPANJE. De algemeeno toestand. Terwijl de stakingsbeweging steeds fel ler Vormen aanneemt en nog krachtiger dreigt te worden tijdens dit woek-eimdo, deelt de minister van binnei.landscho za ken mode, dat ondanks de hecrscliendo onrust de toestand das lands bevredigend geacht kan worden. Do eerste minister Lorroux heeft de ge ruchten omtrent voornemens der regeering tot illegaal verklaren van de socialistischs partij m het weder invoeren van de dood straf ontbond en daaraan toegevoegd, dat do toestand 0 u-gelijke maatregelen niet noodzakelijk maakt. Zoo noodig zal do staat van beleg worden afgekondigd. Het kabinet heeft beraadslaagd over het nomen van maatregelen tot ontwapening dc*r ex tremisten. ZWEDEN. Prins Sigv'artï onterfd. Die Zweedse!» kroonprins, die bij afwe zigheid van zijn vader liet regentschap uit oefent, heeft gisteren in den ministerraad medegedeeld, dat prins Sigvard door zijn huwelijk zijn erfpacht beeft verbeurd on Vervallen is verklaard van zijn titel on voorrechten, welke hij als erfprins liecft genoten. Oost-In dië. De Zeven Provinciën. Uitspraak vijfde muitersgrocp. De zeekrijgsraad sprak de volgende von nissen uit inzake de vijfde groep mui ters van De Zeven Provinciën: de matro zen B., zes maanden gevangenisstraf, met degradatie, (eisch 1 jaar); V. I. 3 maan den (1 maand); D. J, 2lk jaar (3 jaar); P., 4 jaar (5 jaar); Sri., P/2 jam (2 ja tr) St., 6 jaar (8 jaar); Sa, 4 jaar (5 jair); v. Si, 5 jaar (4 jaar); Seh„ 4 jaar (5 jaar); en TUJVNENL.ANII. door BASIL KING. (Uit het Engelsch). Eerste Kamer. Waterstaat. Minister K a 1 f f vervolgt zijn rede Door do millioenentekortem der spoor wegen, die de staat niet moer kan bij passen, moeten de lootten wel gekort wor den. De coördinatie vaiu de verkeersmi Mot ion is vervat in de aanhangige wetsont werpen. Spr. zal de spoorwegplannen te Rotterdam zooveel mogelijk bespoedigen. De begrooting van waterstaat wordt z.h.s. aangenomen. Bij do begrooting van het wegenfonds 1934 bepleit de heer Visscher (a.r.) het gebruik van den straatklinker. De heer Ter Ilaar (ca.) vraagt 's mi nisters aandacht voor het vraagstuk der autosnelwegen. Spreker wil verlichting der wegen op drukke en gevaarlijke punten Hij is logen tolheffing op bruggen. Do hoer S meen ge (lib.) bepleit, voor zooveel mogelijk, gebruik van straatklinkers om aan de schippers meer werk te be zorgen. De heer De .Tong (r.k.) sluit zich aan bij het pleidooi van den heer Visser voor den straatklinker. D© minister zal zooveel als mogelijk is medewerken aan het gebruik van straat klinkers. Inzake bruggenbouw geeft spr. er de voorkeur naar om, als er tol geheven wordt, to komen tot tolheffing op alle bruggen wat hem billijker voorkomt-dan op enkoio bruggen als die te Arnhem en Nijmegen, Do Kamer beurt z.h s. goed de begroo ting van bot wegenfonds, evenals die van het visschershavenbedrijf te IJmuiden en die van de staatsmijnen in Limburg. Koloniën. Aan de orde is de begrooting van hoofd stuk XI (departement van koloniën). De hoor Fock (lib.) betoogt, dat do Slaten-Gencraal niet langer uitgeschakeld mogein zijn inzake Curasao. Curasao liecft 5.6 millioen schuld aan Nederland en het is niet goed, dat do wetgever er dan niets over te zeggen heeft. Do minister van koloniën stelt in uitzicht, dat het volgende zittingsjaar do herziening van de reglementen van Suriname en Cnrarao beide haat- beslag zal krijgen. De Kamer beurt de bogrooting z.h.s; goed. de mariniers B,, ll/o jaar (eisch L jaar); D, G|3 jnialr (5 jaar)II., 2 jaar (2% jaar) II., 3 ja-air (5 jaar); H, jaar (2 jaar); v. II',, 4 jaar (5 jaar); VI d L', 6 jaar (8 jaar); de id. 2e kl. VI, 1 jaar (5 jaar); B. 13|G jaar (8 jaar)K„ 11/2 jaar (2 jaar) v. P, 2Vz ja-air (3 ja«ax); S, 4 jaar (6 jaar); St., 2 jaar (3 jaar); allen met ontslag uit den dienst en met aftrok van de preven tieve hechtenis. De marinier D. B werd conform den eisch vrijgesproken. De Indische contingen- teeri n gen. Aneta meldt uit Batavia aan het Val.: De voorzitter van den Volksraad liecft een telegram ontvangen van den voorzit ter van do Kamer van Koophandel en Nijverheid te Tokio, zoowel uit naam van die instelling te Tokio als van de alge- meene Japansobe Kamer van Koophandel een Nijverheid, luidende De onlangs i'n Ned.-Indië genomen maat regelen tot beperking van don invoer, be schouwd in verhand met de nog in over weging zijnde maatregelen, zullen geen ge ringe schade toebrengen aan de bandelaren in Japansche goederen. Wij betreuren dat dergelijke maatregelen de vriendschappe lijke handelsbetrekkingen, die sinds vele jaren tusschen beide landen bestonden, zullen schaden. Wij koesteren het ernstig verlangen, dat van uwe zijde de volle aan dacht zal worden geschonken aan de be vordering van de handelsrelaties tusschen beide landen. Wijzigingen in de salaris herziening. Aneta meldt aan het Vad. De gouverneur generaal heeft beslist, den raad van Indie gehoord, dat het aanvang salaris van uitgezonden academici zal wor den verhoogd van f250 lot f275 en van tuecde luitenants van f225 tot f250 mot Klectio Dynnmisclien-UiuKpicker GEEN BETERE bes rwojiscbt gem. betaling INVENTA HAARDEN ïVia-g. „'it LECH1 PUNT" De reis van minister Colijn paar Ned. Iiulië. Naar de N.R C. meldt, is het vertrek van minister Colijn naar Ned. Indid vast gesteld op 3 Mei a.s De Dieseltrein, Eerste tcehahelie proefrit. Gistermiddag is op het baanvak Utrecht Arnhem do eerste proefrit gehouden met den eersten Diesel elcctnschrn trein De trein viertrok van het derdo perron van hot centraal starion te Utrecht om 12 u. 0G. Ir. W. flupkes, hoofdingenieur, dief van den dienst van materieel en werk plaatsen der Nederlandse!» spoorwegen, bediende den motor. Verder maakten dozen eersten proefrit mede de hoeren dr. IT. van Manen en ir. E. G' W. van Dijk, leden van de directie der Nederlandse!» spoor wegen, ir. E. Bollcman Kijlstra, afdeo'.ings- chof bij don dienst van materieel eu werk plaatsen der spoorwegen, de lieeron Boot cm Kortonhof, hoofdwerktuigkundigen bij dien dienst en de drie lreeren, die dage lijks toezicht houden hij dom bouw van de wagens voor dein Dieseltrem De proefut is piachtig geslaagd Da ge middelde snelheid bedroeg 110 K.M. Vijf voor dno nas de trom weer te Utrecht terug. Do nieuwbenoemde Amerikaanse!» gezant. De nieuw benoemde Anmr kaansche ge zant bij het Ncderlandsche Hof, de heer G. T. Emmet die dozer dagen te 's-Gra- vc-nhage is aangekomen, weid in 1877 te New-York geboren. Hij genoot aan ver schillende Amcrikaansche scholen zijn op leiding cn studeerde aan de llarvard-uni- vcrsiteit in de rechtswetenschappen. Na zijn promotie aati de hoogeschoo! vectigdc hij zich te New-York als advocaat. In 1920 ussocieeide de heer Emmet zich met den heei Roosevelt, den haidigon president der Vercenigde Staten. Meer dan 3 jaar is de heer Roosevelt de partner van deu gezant geweest. Tol dusver heeft de heer Emmet steeds de advocatuur uitgeoefend. Voor zaken bracht hij, ongeveer 10 jaar geleden, een bezoek aan ons land en verbleef loen ook eeni e dagen in Den Haag en Rotterdam. Dit is dus zijn eerste diplomatieke post. In een interview met het Ncd, Corr, Bur. gewaagde de heer Emmet van de grooifce vriendschap, welke reeds jaren tus schen den tegenwoordigen president der Vercenigde Staten en hem hooft bestaan. „Roosevelt," aldus uitte hij zich, „is een groot leider, een man met een bizondcren vooruitzienden blik, die steeds moer door het Amcrikaansche volk op prijs wordt ge steld. Men kan dan ook goru 1 zeggen, dal zijn populariteit met den dag stijgt Het vorig jaar genoot hij reeds een onge kend aanzien bij hot Amerikaanse!» volk en dit is tijdens zijn bestuur nog bizonder toegenomen. Er is ook inderdaad veel ver anderd, Het volk was terneergeslagen, de zaken kwijnden de banken waren geslo ten En thans? Er zijn natuurlijk noggroote moeilijkheden te overwinnen, maar in elk geval heeft het Amcrikaansche volk in het algcioopcn jaar zijn vertrouwen terug ge negen. Het heeft weer hoop in een betere tcekomst cn in gunstiger verhoudingen. En inderdaad is er al veel ten goede veran derd. De industrie gaat weer beter; de orders nemen toe, de banken zijn alle weer geopend en zijn gesaneerd. Kortom, het volk leefL weer, het werkt weer en het vertrouwt weer." Wat de verbetering op economisch ter rein betreft, zeide de gezant, dat er een langzame maar ontwijfelbare verbetering valt waar te nemen, liet eischt natuurlijk lijd, voordat men weer van normale ver houdingen kan spreken, maar dat die tijd! eenmaal komen zal, daarvan is de heer Emmet zeker. Tenslotte uitte de l»er Emmet de hoop, dat hij er m zou slageu do vriendschappe lijke betrekkingen tusschen Ncdeiland on de Vercenigde Staten, welke steeds be staan hebben, te bevorderen en te slimu- ieeren. 6G) ------ Hij wist hot niet te verklaren. Indien het onmogelijke eens waarheid zou wor den, indien dei ouders van don baby van AVliitelaw, hoe onwillig dan ook, hem ooit als hun zoon zouden opeïschen, dan zou den dei daaraan verbonden voordooien voor hom voor de hand' liggen. Waarom luid hij dan toch zoo'n hekel aan die ge dacht©? En waarom riep dan die stem in zijn hitmensto zoo luid1 en pleitte mot kracht er voor niet te worden verlaten? Hij wist hel niet. Hoofdstuk XXXI. Hj hegon lino langer hoe minder aan de vragen, die hem dion dag zoo hadden geplaagd, to denken. Zonder dat hij ver der iets van den baby van Whitelaw hoor de, behaalde hij zijn einddiploma van het gymnasium, slaagde voor het examen van Harvard en bracht den zomer als ond'er- commandant in een jongenskamp door, er gens in New Hampshire, ver verwijderd van de hotelduh van do Ansley's. In 'Oc tober kwam hij als groen aan de Ivoogo- school van Harvard, waar een nieuw leven voor !r>m begon. D ii eersten nach', had hij in Gore Hall, waar hem zijn kamers waren aangewezen, doorgebracht. Hij had kennis gemaakt met de dr» andore groenen, waarmee luj een gemeenschappelijke zitkamer zou dcelen. Do zitkamer was op de benedenverdieping en keek uit op do Embankment cn de Charles. Sinds hij niet meer bij de Quid- mores was, bad hij geen andeie werkkamer gehad dan het nauwe, vieze hokje in het huis van juffrouw Danker, zoadat zij n vreugde over zijn nieuwe, nette kamer bijna kinderrijk ongtkuns e'd was. Gedurende de eerste vier en twintig uren bi acht hij in die kamer elke minuut, dat hij geen plichten had te vervullen, door. Zijn col lega's hadden, omdat bleex dat hij het met zoo'n genoegen deed, aan hem over gelaten de kamer in orde te brengen. Dp den tweeden dag lag hij op zijn knieën achter de schrijftafel een kleed reelit to trekken. In zijn ijver kon Inj niets om zich hoen zien, dat niet netjes was, niet recht lag of niet op de goede plaats stond. De schrijftafel was zwaar en het kleed weer barstig. Toen er op do deur werd' geklopt, riep hij„Binnen", en eerst toen de deur geopend en weer gesloten werd, keek hij over don rand van d'e schrijftafel. Een deftige, nog al dikke dame kwam de kamer binnen, met het opgewekte ge zicht van iemand, dio hot recht had' hier te komen. Zij droeg een donker groene autosluier, die ten dede haar gezicht be dekte. Na cevst Tom te hebben aaiigoke- ken, deed' zij haar handschoenen uit eu zag in do kamer rond'. „Hot spijt me erg, dat ik zoo laat hen. Tad, maar die domme Paltorson was den weg kwijt. Hij is een goed chauffeur, maai bij heeft weinig benul van het volgen van den juistcn weg. 116, waar is het schilderij? Je zei, dat je het al had opgehangen?" Haar toon was beslist en zij sprak haar woorden cn lettergrepen staccato uit. In haar manier van spieken had zij het zelfde gesyncopeerde, dat hij later morkto dat Ue tooneelspeelster, mevrouw Fiske, ook had. Misschien was zij zenuwachtig, of had zij een hartkwaal. De eeiste oogenblikken was hij te ont roerd om precies te weten wat te doen. Weer was hij aangezien voor Tad en met diens naam aangesproken, ditnmai waar schijnlijk door Tad's moeder. Hij stond in zijn volle lengte van bijna één meter negen tig op. De dame schrok „Gocio hemel. Waarom maak je je zoo lang? Sta je op iets?" „Ik vrees, mevrouw, dat hier een ver gissing in het spel is." Eenigszins geprikkeld antwoordde zij: „Toe, Tad., Nu geen grapjes. Daarvoor ben ik met in een stemming; ik ben veel te moe." Zij gooide haar handschoenen op de schrijftafel en even vlug als zij sprak, be gaf zij zich naar een raam, dait uitzicht gaf over het Embankment. „Het zal hier erg lawaaiig en stoffig voor je zijn, door dat onophoudelijke gerij van auto's." Nu achter de schrijftafel vandaan ge komen, zag zij hem in zijn volle lengte voor zich staan. Ontsteld hief zo haar linkerhand op. „'0, u deedt me schrikken. U staat heelo maal niet op iets." „Neen mevrouw, ik „Ik vroeg naar de kamer van mijnheer Iteik en SchooL Ncd. Herv. Kerk. Eedankt voor Elbmg. ds. II Bont, te Genemuiden, Zuiveraar vars Gebouwen en ScSiepen Stadliouderslaan 37 - Schiedam Telefoon 69655 Whitelaw, en toen hebben ze me verwe zen naar nummer acht en twintig" Naar de deur gaande, keek ze verschrikt nog achterom, en toon hij vlug naar voren kwam om de deur voor haar open te doen, wenkte zij licm terug to gaan. Alles wat ze deed en zei, was snel, staccato en geen tegenspraak duldend. ,U vergeet uw handschoenen, mevrouw," zei hij, haar die met uiige strekten arm gerende. Terwijl zij ze van hem aannam, bleef zij hem steeds aanzien. „0, neen. U lijkt met op hem. Ik dacht het alleen maar. Ik heb me vergist. Al leen de oogen en de wenkbrau- won." 'loen ging zij de deur uil, die hij ach ter haar sloot. Daarna ging hij in een leuningstoel hij l»t raam zitten, en keek naar het landschap met de dubbele file auto's op den vooi grond en de op ver deren afstand gelegen rivier. Dus dat was de viouw, die zoo'n vree- selijk verdriet had geleden over een ge stolen kind. Hij trachtte Z'ch voor den geest te halen wat Houeybun over dat drama liad verteld. Ilij horinnerdo zich het huis, waarop Honcybun op een wan deling zijn aandacht had gevestigd; hij her innerde zicli het scringenboschjo met do banken in het Park. Daarheen was hot kind van die vrouw op een ochtend' in zijn wagentje gewlcn en toon verdwe nen. Zij liad die mededeeling moeten aan- liooren, zij had oen oogenbltk doorleefd', waarin zij zooiets ontzettends hoorde, dat haar geest het niet kon omvatten. Zij had geweien wat leed was, dat aan waanzin grensde; zij had' gehoopt, en getwijfeld; was ontgoocheld, teleurgesteld, wanhopig cn afgetobd geweest. Uit louter zelfver dediging, omdat er een grens bestond aan hetgeen de menschelijke geest kon verdu ren, liad zij zïc.h omkleed met een pant ser, dat haar belette nog meer over de zaak te hooren. Zij nam het kwalijk als men er haar aan herinnerde. Zij geraakte buiten zich zelf van geprikkeldheid door een toevallige gelijkenis, die haar deed' denken aan hetgeen er van het verloren kind geworden kon zijn. Een tocvall.ge gelijkenis Ilij ander- streepte in gedachte die woorden. Meer was het niet. Hij zelf was de zoon van Theodoor cn Lucy Whitelaw tenmin ste, hij meende dat zij Lucy heette. Eerst toen hij voor ceu of ander bewijs, dat hij op school moest ovcileggcn, de namen van zijn ouders moest opgeven, markte hij pas, dat hij het niet zeker wist. Voor hem was zij altijd „moeke" geweest; een an dere naam had hij nooit- noodig gehad. Toen zij van hem was heengegaan, was er niemand, die hem feiten kon vormei den, waarvan hij vioeger nooit liad ge hoord, liet was zelfs aan een toeval te danken, dat hij zicli den naam Theodoor herinnerde. Zijn moeder had namelijk aan den politie-agent, die haar na dat vrec- scüjke voorval ondervroeg, opgegeven, dat zij de weduwe was van Theodoor Whitelaw. Waarom zou hij geen Whitelaw boeten? Er waren meer mcnschcn. die dien naam droegen, een naam, die volstrekt niet uit sluitend toebehoorde aan de familie, aan wie een kind was ontstolen. (Wordt vervolgd Deze courant verBchljnt dagrlijkB, met alt- sondering van Zon- en Feestdagen. uÖ$l6 Frijs per kwartaal £2.— Irauco per post -■ 12,50. Prys per weekt 16 ets. Afzon- duriijKe nummers 4 ets. Abonnementen worden dageiy'ks aangenomen. Mvertentien voor het eerstvolgend num mer moeten vóór elf uur aan het Barean bezorgd r-ijn, 'a Zaterdags vóór O uur. Een bopaalda plaats van «dvertantiêo wordt niet gewaarborgd. SCHIEDAMSCHE COURANT PrU» der AdvertenUön. van 1—5 regels 1.65, iedere regel meer f0.30; (n het Zaterdagnurntner 15 rejzels f 1.80, Iedere reg( I meer 0.35, Reclames fl).75 />er regel. Incassokosten 5 cUj poatkwitantlcfl 15 cta. arieven van ad\ortentiën by ubounernent zijn aan het Buienu vtjrkrygbnar, Dagelijks worden tegen vooruitbetaling Kkins Advertentlën opgenomen k flUX) t/in la woor. den,/O 75 i/m 25 v\ ooi den. Kik woord moor 6 cent tol een maximum van 30 woorden. 's Woensdags: Kleine AdvertenUëntot25 woor den f 0.25, mits Wiór Dinsdagavond O uur aan het Bui eau beiorgd Zaterdags: Kleine Adv«rte«tién 11.00, tadiea olet vóór Vrijdagavond 6 uur bezorgd. IIOOGSTUA U' 10!) '1 r.r.KFOON 0S838 WM2»ewi«*aawwtiiapM»*i ■WWUWHiWHm

Schiedamsche Courant | 1934 | | pagina 1