KWARTJES De ©nfewigsameft* L- itadi® programma's Semengd Nieuw» Weer ren lijk hij Vlieland gevonden. Ikxir het vissehersvaariuig ilarlmgen 17 is hij Vlieland (ïiij\ urate gevonden en te Vlieland aangebracht het ly'c van een man van middelbaren leeftijd. Men meent hier te doen to hebben met een slachtoffer van de ramp by tie filerinndsdiu gron den, daar zijn Meeding overeenstemt met die van de reeds gevonden lijken. lvimi gestikt. Gistermiddag is in oen onbewaakt oogen blik het 1-jarig zoontje van de familie Jonkman in de Insslraat te Almelo, dat in een kamer aan het spelen was, naar een tobbe met water gekropen, die m de kamer stoud. Het kind geraakte met het hoofd onder water en stikte vrijwel onmiddellijk. Het wrak van „Dc Nijverheid" gelicht. De vorige week heeft men met behulp van twee schepen van Van der Graaf en Koehnan's Bergingsbedrijf getracht het wrak van „De Nijverheid", die tijdens den storm bij Urk was gezonken, to lichten.. Door de slechte weersomstandigheden is dit niet mogen gelukken. Gisteravond evenwel is men erin ge slaagd het wrak te lichten en te Urk bin nen te brengen. liet schip is zwaar be schadigd. Gestolen portefeuille teruggevonden... maar zonder geld. Een portefeuille, welke Zondagm :ht in een perceel aan de Rozengracht te Am sterdam is buitgemaakt door een man, die er zijn werk van mankt door tuimel ramen woningen en winkels binnen te dringen, werd gisteren in het water van den Blauwburgwal teruggevonden. De papieren zaten er nog in, liet geld was verdwenen. 1 Waar brandmelders goed voor zijn. Dat brandmelders door personen, die het niet te nauw nemen, ook voor an dere doeleinden dan waarvoor zij bestemd zijn, gebruikt kunnen worden, is gebleken door een voorval aan do Kalfjeslaan te Amsterdam, waar oen man, die zwaar on der den invloed was en niet meer wist, welken kant hij moest opgaan om zijn woning te bereiken, den brandmelder in werking had gesteld' om naar huis te wor den gebracht. Zijn initiatief len deze kwam hem echter op een proces-verbaal en ter ontnuchtering op eenige uren ver blijf in de cel van een der politiebureaus te staan. X.V. Sportfondsen-kunstijsbaan. De kunstijsbaan van de Sportfondsen te Amsterdam is gisteren in bedrijf gesteld. Door dc ongunstige .weersomstandighe den te groote zonue-intensiteit over dag ziet de leiding zich echter ge- noodz. akt niet reeds dadelijk de geheele Laan ter beschikking van het publiek te stellen, doch een gedeelte daarvan, het welk dan nog alleen des avonds van 19 tot 22.30 uor bereden kan worden. Naar verwacht wordt zal binnenkort een verbetering in de weersomstandigheden in treden, waarna dan terstond de baan den gelieelen dag geopend zal zijn, nl. van 10—22.30 uur. Auto tegen een pui gereden. Gisteravond on> zes uur had in de Su- rinamestraat te Amsterdam bij de brug van den Overtoom een ongeluk plaats, dat nog tamelijk goed afliep, en dat z/ich be perkte tot materieel© schade. Eenigo auto's stonden te wachten voor de brag, die open gedraaid was. Een der automobilisten stond' naast zijn wagen om een kleine reparatie te verrichten De auto reed plotseling ach teruit en de chauffeur k'wam te vallen. De wagen kwam met vrij groole snelheid te gen de pui van perceel 6 in de Suriname- straat en reed door de etalageruit van den aldaar gevestigden boekhandel. Een meis je, dat op haar fiets langs kwam, werd aangereden.. Zij kwam met den schrik vrij, doch haar rijwiel werd ernstig beschadigd. De aarübev.ng m Tadjikistan. 107 doodcu, 3130 gewonden. Tengevolge van de aardbeving, die op 3 October j.l. het district Tavitdora in Tad jikistan (Sibonó) heeft geteisterd, zijn 107 personen gedood en 3G0 gewond. In Tas vedoia werden 21 aardschokken waarge nomen. Na de aardbeving bleek zich een Ti io u wo plooi te hebben gevormd in do rotsen. De oever van do rivier Ohi-Hinga» is ingestort. De verbinding met do do >r Ge aardbeving gotoirterde streek moet in stand gehouden worden door middel van vlieg tuigen, waarmede men o.m. levensmidde len en artsen naar Tavildwa heeft ver voerd. De Russische regeering heeft do regce- rmg van Taudjikistan een bedrag doen .oekoiuen van 300 000 roebel voor het bronzen van hulp aan de getroffen bo olkmg. Jaloersche echtgeuoote laat meisje ontvoeren. Een avontuurlijke ontvoeringshistorie heeft zich in M codling bij Ween en, af gespeeld. Lm Amerikaansche fabrikant John Grn- berth, uit Brooklyn, die een villa bezit in Moed ling, had eenigen tijd geleden in Stiermarken een achttienjarig meisje loe ren kennen, waarmede hij wilde trouwen, na van zijn vrouw tc zijn gescheiden. Toen zijn vrouw van zijn voornemens in ken nis gesteld werd, maakte zij het plan op, naar het voorbeeld der Amerikaansche kidnappers, het voornemen van haar man te verijdelen. Zij wist met gold twee jonge mannen voor zich te winnen. Dezen ont voerden het meisje uit het huis van haar ouders en brachten het per auto naar den Sommering, waar zij het met re\el vers dwongen een afscheidsbrief aan den fabrikant te richten. Tegelijkertijd namen zij foto's van het meisje op zoodanige wijze, dat daaruit zou kunnen blijken, dat zij den fabrikant ontrouw was. Ten slotte brachten zij haar naar .Moedling, naar de villa van de vrouw van den fabrikant, waar zij werd opgesloten. Ten slotte maak ten zij ook nog het plan op den fabrikant met behulp van bacillen, die zij uit een laboratorium hadden willen stelen, ie i er- moorden. Van dit alles is echter niets meer gekomen, doordat de ouders van het meisje zich in verbinding hadden gesteld met de politie, die er in slaagde het meisje op te sporen. De vrouw van den fabrikant en haar beide helpers zijn gisteren gear resteerd. Botsing iussrhen autobus cn auto. Op den grooten verkeersweg tnsschen Buenos Aires en La Plata is des avonds een ernstig ongeluk gebeurd. Op den natten weg kwam n.l. een auto bus in volle vaart in botsing met een vrachtauto. Zeven passagiers vonden den dood; de overige inzittenden van den autobus werden bijna allen levensgevaar lijk gewond. Amerikaansche in Nanking vermoord. Groot opzien is onder do buitenlanders le Nanking gebaard door den moord op de Amerikaansche, Susan Waddel, die groote bekendheid hil verworven door haar ouderwijs aan de centrale universi teit en het instituut voor ziekenverpleging De moord is op klaarlichten dag gepleegd in de nabijheid van de universiteit. Se autoriteiten hebber, onmiddellijk een on derzoek ingesteld. De vermoorde was ge huwd met een Chineesch arts. naai het Engelsch van J. S. FLETCHER door mr. HL J. H. 30} Ze spraken tenslotte af dat Brownham in bet begin van do volgende week naaT Hal- firlh zou gaan, om op de plaats zelf pools hoogte nemen. Nu was er nog slechts een ding, waar voor hij in de stad moest blijven en dat was een gouvernante voor zijn kleinzoon te zoeken. Hij had den jongen nog nooit gezien, clan alleen enkele minuten hij de begrafenis van zijn zoon en hij kende hem dus slechts als een gezond en stevig kind, dat reeds een sterke gelijkenis met zijn vader vertoonde. Hij dacht er geen oogen- hlik aan, dat zijn moeder over de toe komst van haar kind ook een woordje zou hebben mee te spreken. Alleen de jongen cn diens schitterende toekomst kwamen in aanmerking. Op den iaatsten morgen van zijn verblijf in Londen, keek hij rustig d'e advertenties in het ochtendblad na, noteerde het adres van een eeTste klas onderwijsinrichting, liet zich na het ontbijt er heen rijden en bood zijn kaartje aan. Het hoofd' dier inrichting ontving hem beleefd en vroeg naar zijn verlangen. Oliver legde het in enkele korte woor- Ovcrstroonringcn in Mexico. Tengevolge van het doorbreken van een dijk van het Cbapala-meer bij Guadalajar zijn uitgestrekte landerijen overstroomd. Talrijke huizen slaan onder water. Ver scheidene personen en veel vee verdron ken. Hoo groot het aantal slachtoffers is kan nog niet worden nagegaan. Dynamiet pat renen in een autobus. In een autobus bij Mmda is een door Mexicaansche werklieden moegenomen kisl dynamïetpatroncn ontploft. Vier personen werden gedood, veertien gewond. Haupiniann's zaak voor liet Opperste Gerechtshof. De terechtstelling van Bruno Richard Hauptmann, is gisleron voor ombepaalden tijd uitgesteld. Het hof van beroep hoeft hem de gele genheid gegeven zijn zaak in Imager be roep te bicugen bij het Opperste Gerechts hof der Ycrcenigde Staten, Iloogwatrr-ratastrophe in China. Kleuno groote, door do Gele Rivier in Zuid Oostelijke neb ling daar Sjnntoeng ge voerde watermassa's breiden voortdurend hot overstroom ngsgobied in Noord-Kmng- soe uit. Maandag zijn luim 100 dorpen en de Ynmwm ton Westen van Ilaitsjo© door de, door een storm opgezweepte golven oven slice-nd. De bewoners zijn do bergen in gevlucht De autoriteiten trachten door het aanleggen van kanalen on bet verbroeden, van de stroemen, waanin ruim 70.003 per sonen werken, het water naar de Gele Zee te leiden. De officieelo raming van uit Xoord-Kiangsoc gevluchte personen is in October gestegen lot bijna 2 miliioen. den uit. „En... wat voor salaris denkt u te ge ven, mijnheer CarsdaJe?" Oliver maakte, als bij alle geldkwesties, een afwerende beweging. „Dat komt er geen steek op aan, mijn heer, als ik maar krijg, wat ik noodig heb. Ik wil het hoogste salaris betalen. Maar u moet goed begrijpen, wat ik verlang... een echte dame, die dien jongen als een echten heer kan grootbrengen! Dat is het eenige, waar het op aan komt". „Ik denk wel, dat ik zoo iemand voor u zou kunnen vinden. Hebt u geen be zwaar tegen een paar honderd pond per jaar?" „Ilcelemaal niet. En, dat wil ik nog we! er bij zeggen... die jongo dame krijgt een omgeving, zooals zo niet alle dagen vinden zal. Allo mogelijke comfort. LI kent' mij niet... maar laat ik u dan even zeg gen, dat ik de rijkste man uit Halfirtli! ben, waar nog al rijke lui wonen en dat mijn leven daarnaar ingericht is... ook dat van mijn huisgenootcn". „Ik zal ii zoo spoedig mogelijk met eenigo jongedames in relatie brengen. Het is natuurlijk het beste eerst persoonlijk kennis te maken. Een mondeling..." „Ja, ja, dat weet ik wel. Ik" ben toch' zeker niet heel mijn leven in den handel geweest, zonder te heven, nooit to koo- pen, voordat je het zelf gozien hebt? Stuur ze maar naar mo toe... alle kosten voor mijn rekening... eerste klas hoor!... Dat is mijn maneir van zaken d'oenl" DONDERDAG. 17 OCTOBER 1933. 11 ih crsiim I, 1S75 M. S—9.15 KRO. 10 NCRV. 11 KRO. 2 NCRV. S--9.15 en 10 Graiuofoou. 10.15 Mor gendienst. 10.45 Gramofoon. 11 3012 Godsd. halfuur. 12.15 Gramofoon en orkest, 2, II ILmthmk curs us. 3—3.43 Orgel, 4 Bijbellezing. 5 Handenarbeid v. d. jeugd. 5.30 Cello. 6.30 Gramofoon, 7 Ned. Clir. Persb 7 15 Reportage. 7.30 Journ. Weekoverzicht. S 05 Begroetings- üvond van Zendeling F. Schroder. 9.05 NCR V-Orkest (Om 10 Berichten). 10.4511.30 Gramofoon. Hilversum II, 301 M. AVRO-TJitzonding. 8 Gramofoon. (Om 9 Het recept v. d. week). 10 Morgenv ijdmg. 10.15 Decla matie. 10.30 Ensemble. 12 Gramofoon. 12.15 Trio. 1 Orkest. 1.45 Gramofoon. 2 Orkest. 33.45 Knipcursus. 3 Voor zieken en ouden van dagen. 4.30 Gra mofoon, 4.45 Hoorspel v. d. kinderen. 5.30 Gramofoon. 5.45 Avro-Decibals. 6 30 Sportpraatje. 7 Volkszang. 7.30 fingel- sche les. 8 Berichten. 8.10 Gramofoon. Fj 15 Concertgebouw-orkest m, m, v. Wiener Süngerknaben. 9.15 Causerie. 9.25 Gevar. progr. Om ca. 10.45 Ver sing schaakmat eh EuweAijechin. 11 Ecrichten. 11.1012 Frankly's 16 Mu sical Stars. Droitvich, 1500 M. 11.25 Orgel. 12.10 Orkest. 1.20 Gramo foon. 4.30 Gramofoon. 5 05 Orgel. 5.35 Lew Stone. 6.50 Orgel. 8.20 „All Girls Together", variété programma. 10.40 Or kest. 11.3512.20 BBC-Dans orkest Radio Paris, 1648 M. 7.20 en 8.20 Gramofoon. 12 35 Kamer muziek. S.20 Zang. 9'05 Orkest 11.10 12.35 Dansmuziek. Keulen, 456 M. 5.50 Orkest. 11.20 Orkest 1.35 Gramo foon. 3.20 Pianoduetten. 4.20 Kleinor- kest. 7.30 „Hans Beiling", opera. 1015 11.20 Kleinorkest. Rome, 421 M. 8.10 „Nebucadnezar", opera van VerJi. Brussel, 322 cn 484 M. 322 M. (Vlaamsch): 12.20 Gramofoon. 12 50 Orkest. 1.50—2.20 Gramofoon. 5.20 Declamatie en Gramofoon. 6.35 en '7.35 Gramofoon. 8.-20 Symphonieconcert. 10.3011.20 Gramofoon. 4S1 M. (Fransch): 12.20 Gramofoon. 12.50 Saionorkest. 1.502.20 Gramo foon. 5.35 Orkest. G.20 Gramofoon. 7 Orkest. 7.30 Gramoloon. 8.20 Salonor kest. 10.4511.20 Gramofoon. Dculsehlandsender, 1571 M, 7.30 Dansmuziek. 9.50 Kamerorkest 10.20—11.20 Concert. Hoofdstuk XIIL Schaduwen. Op den Iaatsten dag van zijn verblijf in Londen had Oliver het te druk gehad om zijn krant te lezen en eerst toen hij in den restauratiewagen zat, tegen vijf uuc in den namiddag, sloeg hij het ochtendblad open. Als de meeste ouderwetsche menscben keek jiij het eerst naar de geboorte- en doods berichten en verdere familie-advertenties en zoo kwam het, dat hij, nog voordat do trein do voorsteden van Londen uit was, had1 gezien, dat Louis John met Margaret Bickerdyke getrouwd was. Daar stond het... in de Times! Een poosje later zag hij bet weer staan... ditmaal in do Morning Post. Ten dorde male in de Pall Mall Gazette. Hoe stil zo dan ook hun huwelijk had den laten voltrekken, de jongelui waren er toeli ongetwijfeld' op gesteld, Om bet zoo ruchtbaar mogelijk te maken, nu het eenmaal een feit geworden was. Oliver was noch verwonderd, mooh boos. Hij liad voorzien, dat dit getauron zou. Hij had er na zfijn ondenhlqud met Louis geen oogcnblik meer aan getwijfeld. Het eenige, wat hij zich afvroeg, was, hoe zou Joe Bidkordyko het opnemen? Wat zioai hij doen cn zieggen? En toen Kwam een an dere gedachte LSj hemi op. Als Bickerdyke in het geval gc'ktend, geraadpleegd of o'm toestemming gevraagd was, dan zloiu dat vaar hemzelf erg krenkend zijndat zou een sofoert verraad van Lotuis tegenover hem, rijn vader, geweest, rijn. Maar boe moer hij er over tn!adad$t, bote moer hij tot even weinig van afgeweten had, als dig zelf. Het leek hem toe, dat do jongelui de zaak volkomen zelfstandig tear hand hadden genomen, hun edgen. weg waren gegaan en hun eigen zin tolden gevolgd. Enfin....i, dat was in orde. Ieder voor zich. „Maar Benia zal er alLs, wel van af weten", dacht hij tot besluit. „Zo zal alle biz'onderhedcm wel weten en er va' van zijn". fin dat Bonia er vol van was, bemerkte Oliver al dadelijk bij zijn thuiskomst. Het was tien uur cn volgens gewoonte stond een lood souper ap zijn werkka mer- hem te waakten. Hij ging zitien elen cm zijn zuster zcfto zich Wij hem aan tafel en begon, aak va'.gems gewoonte, alles te vertellen, wat er tijdens zijn afwezigheid was voorgevallen. Daar hield hij van. Niets was hem te onbeduidend en hij Loonde evenveel belangstelling voor wat zijn tuin man had gedaan als vcac oen groot© order, die de fabriek' gekregen had. Maar ditmaal gaf Oliver zijn zuster geen gelegenheid voor -dergelijke nieuwtjes, maar viel haar dadelijk met de vraag op het lijf, of zo iets over Louis gehoord had. "„Ja", antwoordde Beniai, „dat heib ik". .Oliver at bijtrrn oen heel kippepioolje op, votordat hij weer wat aai. „Ben je er soms Wij geweest"? vroeg hij toen. „Neen, dat niet", antw-qoedde zie dade lijk. „Ik wist er van te voren niets Van af... zelfs niets van gehojordfb zag het van- miorgem voior het eerst in de Yiottabjiïo Pest. Ik heb de krant voor jla bewaard...... dat is te zieggen, ik heb de advertentie uiige- knipt.- Ik wist niet, dat je hlett al gezien liad". soiie kranten. In drie zeker. Hedemaaa gee.i geheimnu het eenmaal er dcotr isjj Wanneer hclb je hem voor het laatst zien?" i „O, verleden week een keer...... 'n dSa of wat na je vertolkHij sprak nergens over". „Eén ding zou ik toch wel willen Weten/% zei Oliver na een poosje. „Wist Joe BidKeov dyke er iets van af? Hebben ze hém' i'nt vertrouwen genomen?"'- ■„Neen, geen donken aan", antwqofrdd^i Benia haastig. „Hij wist er net zioio mirt iets van af als jijen zlijln vrouw io|o!k! niet. Ze wisten nog minderwant Louis' had-jou wel veitehl, dat hij het van plan was, maar Margaret he;ft heelemaal niets!1 verteld.zieJfs niet tegen haar moeder'^. „Zpoen hoe met jij dat zlolol precies?" i „Omdat ik mevrouw Bickerdykn vanmid? dag ontmoet heb", antwoordde- Benia. „IK heb oen heel gesprek met haar gehad. Zip en haai- man zlijn woedend. Het so lijnt dat Margaret heel gewoontjes van Jin's is ge- gaan en alleen gezegd beeft, dat ze niet aan den lunch kwamdat was giste re morgencn 's middags on drc uur kwam er ecin telegram, dat ze met Louis was getrouwd. Mevuouw Biökrdyki zei, dat haar miam zlon razend was, dat Lij "gel- j roclit naar zfijn brandkast l'op, zijri t sta- i ment er uit haalde, het in stukken soh' itrde en in liet vuur gooiiclo. Hij moet g «egel hebben, dat Margaret noot nicer in u,s ntacht kamen, oh dat zia geen cent van beun zien zon", ii i - - (Wordt vervolgd). TE KOOI' aangeboden, wegens overcompleet, een clcclr. Kacheltje, f 1,50 (nieuw) Adres: Brug- mnnslrant 15 hoven. TE KOOP aangeboden een uitdraaihaard. To be vragen Uozenburgerstr. 22 boven. SCHIK 32. Voor klein ge zin een Bovenwoning te huur, f 8.75 por week. Be vragen: f JERONiMUS, Timmorfabnek, Schio 30. NED. MÖDEVAKsehooI. - "Opleiding examens voor .tumiére, coupeuse, enz., maatkniples en naaien, vervaardigen van dames- en kimlerkleeding. Patro nen naar maat verkrijg baar. Mej. VAN BE- ZOO IJEN, Aleidastraat - No. 17. WINKELHUIS te geschikt voor sigaronwm kei, bevalt. 3 kamors en keuken, lluurf 5 per week Be VI-.: Th. a Kempis- straal 8b. DANSSCHOOL SCHIL- PBROORD, Rembrandt- laan, Tol, 08954. Aanvang lessen October op allo avonden van 8lot uur. Zondags vanaf 3 uur dan sen, des avonds Bal. In schrijving vanaf lieden. AANGEBODEN een Zit- Slaapkamer met pension, op mooien stand. Adres: Broersvest 57c, nabij tramhalte. W IJ V ER ZORGEN op keu rige manier, tevens sterk en soSiedo, uw bindwerk. Muziekboeken, illustraties, bijbels en kerkboeken, hoe gehavend ook, worden weer als nieuw afgeleverd. A- BOENDER's Boek binderij, St. Liduinastraat 25 en Halieystraat 31. NET WERKMEISJE ge vraagd voor Vrijdag of Zaterdag. Hovingen na half 7. Adres: Vomlcliaan 55b, bovenhuis. STELT U prijs op goede reparatie, iaat dan Uw schoenen repareeren bij onderstaand adres. Vak- kundigo behandriing. Hee- ren zolen en hakken f 1.25, hakken f 0.43. Dames zo len en hakken f 0,90, hak ken f 0.25. Beleefd aanbe velend: G. M. v. d. MEIJ, Alberd. Thijmstr. 82a. VERLOREN: een gouden dameshorloge, vierkant - met zwart bandje, Don derdagavond, gaande Alei dastraat, B. IC,.«laan, N. Haven. Tegen belooning terug te bezorgen: Aleida straat 42c. A. BOENDER's erkende leesbibliotheken. De meest uitgebreide van Schiedam. Wordt steeds aangevuld met de nieuwste romans, jongens- en meisjesboeken. St, Liduinastraat 25 en Halieystraat 31. TE KOOP: nieuwe, ge breide bedsprei, 4 eiken stoelen, bruin lederen zit ting, een luidspreker en een vulkachel. Spotgoed koop. Adres: Boerhave- plein iOa. GROENENDAELER te koop. Pracht hond, Te bevragen: Sionstraat 33a, Rotterdam. NET DAGMEISJE boven 20 jaar gevraagd, wegens ziekte, in klein gezin. Brieven onder lett. N C aan het Bureau van dit Blad, Lange Haven 141. H. TRIJSELAAR, Van Be verenstraat 10, kachel smid, beveelt zich be leefd aan voor hel leveren van alle merken haarden: E. M. Jaarsma, Davo, enz. Haarden bij mij ge kocht en door mij ge plaatst hebben dubbele waarde. Zie verder. MOTORRIJWIEL, merk Motobécane, met 2 ver snellingen, starter en licht, laagste belasting, f 30, Koopje. Damesfiets, als nieuw, met rïjwielbelas- tingplaatje, f 15. Adres: Pieter de Raadstraat 32b, Rotterdam. GEKLOPTE COKES CO ct. Parelcokes GO cent. Gas- cokes 50 ct. per mud. Aon huls bezorgd. JOH. A. VAN WINGERDEN EN ZN., Laan van Wou- desteijn, Tel. 15705-53893, Rotterdam. SPECfAAL ADRES voor schoonmaken, plaatsen en repareeren van haarden, kachels, enz. Aanbevelend 11. TRIJSELAAR, v.h. werkzaam bij de firma L. Kamp. TE KOOP: 1-pers. Op- klapbed met ombouw, ge heel compleet, spotprijs f 15, en een zwarte Piano, f 23. To bevr.: W. NOOR- DIJK, Broersvest 7Gb. JONGEMAN vraagt kost en inwoning in net gezin. Brieven onder lett. N A aan het Bureau van dit Blad, Lange Haven 141. EENIG adres voor sterke Brabantsche klompen in verschillende soorten, zware Ouderkerksche en mooie geschilderde mans klompen en flinke vrou wentrippen met riemen. Alles prima. Zeer billijke prijzen. J. J. OVERZIER, Ploegstraat 13 (Gorzen). ÏLVLLOHALLOC8874. Slijterij-Grossierderij „De Ster". Schilletje l f,25 p. flesch. Cherry Brandy f 1.25 p. flesch. Roede en Witte Port, oude zoete Spaansche wijn f 0.80 p. flesch, f 1.per liter. Samos vanaf f 0.69 per tlcsch. JAN JANSE, Bui- tenhavemveg 180, hoek Rotterd. Dijk, Tel. 68874. EEN NET, geriefelijk Win kelhuis to huur met vrije woning. Huur billijk. Te bevragen: B. SCHOEL, Nieuwstraat 2. ELECTR. BOORTOL te koop gevraagd, gebruikt, doch in goeden staat. Adres: J. v. d. PLAS, Hoogelaan 2G, Vlaardin- gen. TE KOOP een Radio toestel, prijs f 15. Te be vragen Rubensplein 15a. HALLO! HALLO 1 G8874. Laat uw bier door mij aan huis bezorgen, dagelijks versch isobarometrisch gebotteld. Pilsener en Munchener 1G cent, p. ff. Gerste Lager 18 ct. per flesch, Gazeuse Limonade 8 cent p. flesch. JAN JANSE, Buitenhavenweg 180, hoek Rotterd. Dijk, Tel, G8874. RADIO en kasten met luidsprekers te koop. Aan hetzelfde adres een Wieg te koop. AdresLINDERS Alb. Thijmstraat 80. MANDOLÏNEGez. Eupho- nia. Bij bovengenoemde club kunnen leerlingen en meergevorderdengeplaatst worden. Inlichtingen bij: M. GRANDIA, Gordon- straat 44a, Schiedam. GEVRAAGD een Meisje van 9 tot 2 uur n.m. Brieveii onder lett. N D aan het Bureau van dit Blad, Lange Haven 141. BIJENSTAND, Polder weg 88, Kothei, waarborgt le kwaliteit, blanke slin gerhoning der bijen uit eigen teelt. Geheel zuiver. Aflevering van éën pond af. Briefkaart wordt ver goed. C. MOOIJ. HALLO! HALLO! G8874. Slijterij-Grossierderij ,,De Ster','. Boerenjongens f 1 per literpot. Boerenjon gens op brandewijn f 1.50 p. literpot, JAN JANSE, Buitenhavenweg 180, hk. Rotterd. Dijk, Tel. 68874. TE KOOP, wegens plaats gebrek, een Perfect-Haard, nog in zeer goeden staat. Prijs f 22.50 Te bevr. W. NOORDIJK, Broers vest 7Gb. VOOR HET PLAATSEN van haarden of kachels, vegen van sehoorsteenen, witwerk, metselwerk en onderhoud van huizen, enz., is uw adres: II. J. DE WILT, Aleidastr. 124. TE KOOP een zoo goed als nieuwe Vulkachel met nikkel en een geëm. For nuis, teger, billijken prijs. Adres: Wattstraat 21. HALLO! HALLO! 08874. Slijterij-Grossierderij „De Ster". Bloedwijn f 0.80, t 1 en f 1,25 por flesch. Prima Advocaat f 1.85 en f 2 p. flesch. Jenever, Ci troen, Brandewijn, Mout wijn, oude Jenever en Cognac, tegen scherp con- curreerend'e prijzen, JAN JANSE, Buitenbaven- weg 180, hoek RoWterd. Dijk, Tel. C8874. WEG ENS teleurstelling een nette Dienstbode ge vraagd. Adres: Anna v. Burenstraat 9. Aanmelden des avonds tusschen 7 en 8 uur. NED VER. tot Bescher ming van Dieren Poli kliniek onder leiding van Dierenarts ,1. VOOGT. Geopend iedoren Woens dag 33,30 u., iedoren Zaterdag 99.30 uur, - voor on- en minvermo genden. Dierenvrienden, helpt onze Ned. Yereem- ging, opdat zij vele dieren kan helpen. Geeft U op als lid. Minimum con tributie f 1.25 per jaar. OVERTREKKEN van de kens met 12 el prima satinet, f 4.85, moderne dessins. Electr. Deken- overtrekkerij. Snellemans- straat 87, Telef. 3497G, Rotterdam. TE KOOP een cliiqua half Bontjasje en een "nlkachel. Adres: Mevr. LUUK, Rotterdam, [sclie Dijk 29, le étage.

Schiedamsche Courant | 1935 | | pagina 6