LAATSTE NIEUWS Beurs van Amsterdam. Sport Voetbat. R.C.H. - Hermes-D.V.S. Voetbal. Leo Kalle maakt het goed. Schaken. Revanchematch Aljechin-Euwe. De verzoeningspogingen. De oorlog in Oost-Afrika. Dammen. SFêlmnieuws Gemengd Nieuws Vijf personen verdronken. Huiselijk drama. Viruly in den modder. Burgerlijke Stand Mandel en Bedrijf De eeno wil ondercaeht 21 en in hoe verre de aanleiding bestaat <w», met het KXOg op de groote soberheid in hel beste den dor openbare geldmiddelen, welke by voortduring is geboden, do voorschriften dor wet van 4 Augustus 193-1, Staatsblad ho 414, al dan niet gewijzigd, ook na 31 December 1936 te handhaven, in hol bi- zioinder voor zooverre daardoor do stich ting van nieuwe scholen, ziot> voor hot openbaar als voor liet bizonder onderwijs, in sterke mate wordt geremd. De andere vraag luidt: op welke wijze een concentra tie van bes'aande bi»ondere sdio'ein, even eens tor vermindering van overiieidsuiiga- ven, kan worden verkregen, gezien mede holgeen mot bestaande openbare schoen is geschied. De behandeling van deze laat ste viaag zal zeer bepaald moeten rekenen met de bezwaren, die op 19 December 1935 in de Tweede Kamer zijn ingebracht togen hot regeeringsvoorslci, vervat in paragraaf 12 van het ontwerp lot verlaging der open bare uitgaven voor hot onderwijs. Deze he rwaren golden zij het ook, dat zij niet op geheel gelijke wijze werden geformu leerd en geadstrueerd met name de verhanging der minima, do dispensatiebe voegdheid van de Kroon of den minister, de te verwachten bezuiniging, het onder scheid in do regeling voor het openhaar en het bizonder onderwijs. De Schiedammers brengen een gewijzigde voorhoede in- het veld. Met het oog op de geringe kracht, welke van de Ilermes-D. V. S. voorhoede in de laatste wedstrijden uitging, heeft do elftal commissie besloten een kleine wijziging aan te brengen voor den wedstrijd tegen R. C. H. - De midvoor Klein zal vervangen woz'den door Is. v. d. Tuyn, die de plaats van Sinil in zat nemen. Smit, die de laatste wedstrijden op de reohtsbinnenplaals speel de, komt op de midvaarplaats te staan. Het elftal ziet er dan als vcnlgt uit: Beun. I Breitner. Jansse. Fromberg, Bergkotte, Bos. De Jong, Is. v. d. Tuyn, Smit, Van Eem- bergen, Borrani. Wie zal hem vervangen tegen België? Ofschoon Leo lialle, onze kranige na tionale doelverdediger en Go Ahead-keeper, nog in het ziekenhuis te Deventer verblijft, laat zijn toestand niets te wenschen. Hij botert met den dag, heeft zelfs al een uur tje mogen opzitten. De krachten horstelten zich met rassdie schreden. Van voetballen is in de eerste maanden geen sprake. In g-een geval zal hij beschik baar zijn voor de wedstrijden tegen België. Als alles naar wensch gaat, zal hij echter vermoedelijk wol in staat zijn oao bijl het Olympische voetbal-lournood van de partij te zijn. In de kringen der duizenden voetballief hebbers vraagt men zich af, wie geroepen zal worden om Halte tijdelijk te vervangen. Het schijnt, dat de BJauw-Witter Ferwerda een kans zal krijgen. Hij is zoowel te Du blin als te Parijs reservedoelma» geweest, maar moot nu op 11 dezier te Botterdam tegen Noils Forest toornen wat hij kan. De datum van den wedstrijd. Br. Max Euwe schrijft in het „Hdbd" lover de besprekingen, welke gevoerd warden aver den datum van den revanche-wed strijd om het wereldkampioenschap scha ken om. het volgende: Do revanche-wed strijd is gebonden aan le. een oom tract tusschen het (".ami té en Aljeohin betreffende de heparinget» van den wedstrijd, opgesteld en geteekemi Mei 1935; 2e. oen mondelinge afspraak tusschen Aljechin en mij betreffende den datum 1 October tot December 1937. Eet Panhans-ho'el heeft zich geïnteres seerd voor de organisatie van den revan che-wedstrijd en daarop hc|b ik aan dit hotel de afgesproken dala genoemd. In de zitting van verleden week Zondag heeft hot Panhans-hotel overleg gepleegd met AJjechin en Krnocb (mijn vertegen woordiger) en is tol twee verschilpunten gekomen: le. Een verschilpunt met het comité be treffende do leiding van den wedstrijd, ziotculs die contractueel was vastgelegd; 2e. een verschilpunt met mij t.av. dan begindatum: 20 Augustus 1937 i.p.v. 1 Hoogste barometerstand 766 7 te Sama. Laagste barometerstand 727.2 te Vest man ör. Verwachting dot den avond van 5 Maart: Zwakke tot matige wind, aanvankelijk veranderlijk, later uit Zuidelijke richtin gen, aanvankelijk opklarend met weinig of geen regen, later weer toenemende bewol king met toenemende kans op regen, iets kouder 's nachts, overdag iets zachter. De houding van Addis Abeba. Addis Abeba, 4 Maart, Vanmorgen is te Addis Abeba het telegram ontvangen van den secretaris-generaal van don Volken bond, Avenol, dat de Abessijnsche regee- iring in kennis stelt van de resolutie van de commissie van dertien. Abessiniê wordt uitgenoodigd mee het oog op de op 13 Maart plaats vindende zitting van den Vol kenbond de vijandelijkheden tegen Ila'iê te staken. Bovendien wordt de Abessijnsche regee ring ex van in kennis gesteld, dal een uit- noodiging van denzelfden inhoud aian Italië is gezonden. De commissie van dertien verwacht, dat de vijandelijkheden voor 10 Maart zulleu worden gestaakt om een wapenstilstand tot stand te kunnen brongen. De troepen moeten in de stellingen blij ven, die zij op het oogenblik bezetten. Het leiegram van Avenol is direct aan den keizer doorgezonden, die zijn instruc ties direct aan den Abessijnschen gezant te Parijs zal doen toekomen. Naar verluidt is bet vrij zeker, dat Abes- sinie het voorstel van de commissie van i dertien niet van de hand' zal wijzen, daar de keizer, zooals hij zoo dikwijls heeft verklaard iedere mogelijkheid om op aaa- vaaxdbare voorwaarde vrede te sluiten, be- 1 studeert. I Commissie^ van achttien stelt twee subcommissies in. Genève, 4 Maart. De commissie van. [achttien heeft besloten tot hhet instellen van twee sub-commissie, onderscheidenlijk voor het ontwerpen van een regeling voor eventueele toepassing van een petroleum- embargo en voor het bestudeeren van bepaalde wijzigingen in de thans van kracht zijnde sancties. Deze sub-commissie zullen Vrijdag as bijeenkomen. I Het 145slo Icgerbcrichfc. Reine, 4 Maait. Maarschalk Badoglio seint: „De slag in Sjire, die op 29 Febru ari tegen de traepon van Ras lm roe is in gezet is in een beslissend s'adium ge treden". IlaJinansclie patrouille ever. schrijdt Egyptische grens. Cairo, 4 Maart. Geruchten va'geus wel ke een Ilaliaansehe patrouille aan de Ly- bischo grens door Egyptische soldaten zou zijn gearresteerd, worden door de bladen bevestigd. Do patrouille heeft blijkbaar bij vergissing, aldus de pers, do Egyptische giens .overschreden, en is tors'and gear resteerd. Abessijnsche medcdcclingcn over den toestand in het Noorden. Addis Abeba, 4 Maart. De telegrafische en telefonische verbindingen tusschen de hoofdstad en het hoofdkwartier aan het noordelijk front, die sedert twee' dagen verbroken waren, zijn in den afgeloopen nacht hersteld1. Desniettemin komen die be richten over het begin van den strijd hij Makalle en den Ambo, Aladji slechts spaar zaam binnen. Volgens Abessijnsche berich- October 1937. Vast staat voor mij, dat Aljechin zijn revanche krijgt. Daar moet alles voor wij ken. Maar als ik den wedstrijd met Alje chin kan spelen en daarbij de belangen van mijn school en leerlingen in het oog kam houden, verdient dat natuurlijk verre de voorkeur. Het is voor iedereen duidelijk, dat de afwezigheid van een leeraair in examen- en overgangslijd de leerlingen kan dupeeren. Conclusie - het comité en ik zullen trach ten, den wedstrijt 1 October 1937 te laten beginnen oiverschi lig waar Het cio nité garandeert Aljechin dei revanche-we is rijd en zal binnen zeer koten lijd to dien aan zien nadere meeled ee'ingcn doon. Vlaardingen IISchiedam II. Voor de 3e klasse competitie Rott. Diam- bond werd te Vlaardingen do wedstrijd Vlaardingen 2 tegen Schiedam 2 gespeeld. De uitslag was als volgt* ten heeft slechts een derde deel van de troeepn van Ras Moeloegela aan dien strijd deelgenomen. Deze afdeolingan moesten den eersten grooten sloot van de Italianen opvangen. De sterkte van den vijand be droog twee legercorpsen der koloniale troe pen. Onder don druk van den stormloop moest Moeloegela zich terugtrekken onder* gevechten, die beiden partijen zware ver liezen brachten. Het gros van het leger van Moeloegela was in reserve gehouden en heeft in het geheel niet aan do gevech ten deelgenomen. Volgens deze berichten zou het den Ita lianen niet gelukt zijn het leger van Ras Kassa in te sluiten. Slechts zeer kleine vooruitgeschoven Abessijnsche posten zijn van de hoofdmacht afgesneden. Zij zijn echter tot dusver nog niet gevangen ge nomen. Bestreden wordt, dat do Italianen Tom- bien hebben veroverd'. De bewuste I tas- liaanscho boepen, aldus wordt gezegd' staan aan den Boen ton Westen van Abaro. Het leger van Bas Kassa zou niet vernietigd zijn. Addis Abeba, 4 Maart. De Abessijnsche regeering publiceert een misdedeeliüg, waar in wondt verklaard, dat het leger van Ras Kassa niet is vernieiigd. De verliezen, welke dit leger hoeft ge leden, zijn slechis gering. Volgens dit bericht verkoren de Abes- sijöen bij de gevechten in Tenibien niet meer dan 300 man. De Italiaansohe be richten zijn uit poi'ilioke overwegingen. over dreven, vermoedelijk met bet oog op de komende besprekingen vain den Va keu ken d. De verliezen van de Ilaliaansehe inlamd- sctie troepen bedroegen meer dan 1000 man. Bovendien z'ijn twee Ilaliaansehe vliegtuigen neergeschoten. De (oustedcm rijn geheel vernield en do 14 inzittenden zijn allen omgekomen. Verder wordt medegedeeld, dat de Italia nen wederom Kobe hebboa gebombardeerd. Hierbij werden enkele Abessijncm gewond. Lord Snowdeii over de Britsriic bc- wapeningsplnnnen. Londen, 4 Maait. Lord Si.owden, oud- ministervan financiën on lid der arbei derspartij beeft de vo'gcnde mooning ken baar gemaakt over het Briischo bewape- ningspiagrain „Uc-t program is overweldigend. Enge land heeft oen bewapeningswedloop in scherper tempo voorbereid. Het is een pa- mokprograuïua, dat n.och door onze in- tematiöialo verplichtingen, noch door de beboetten van het Britsehe rijk goredht- vaardigd wordt. Alle vrienden van don vrede moeten zich veroenigcm om zich te verzelton tegen deze politiek van den waanzin". Veertienhonderd Japansche rebellen voor den krijgsraad. Tokio, 4 Maart. Naar aanleiding van bet decreet waarbij een biaomder militair gerecht wordt ingesteld ter berechting van de opstandelingen wordt bi bet militaire hoofdkwartier medegedeeld, dat zich voor dezen krijgsraad wellicht 1409 offfkrieren cm manschappen te verantwoorden zullen hebben. Vlaardingen 2 De Snaayer Dijkshoorn Lukasse T. Bijl Voogt J. Tol Achterberg P. de Kok A. Starre Schilder Schiedam 2 20 D. v. d. Spek 1—1 M. Veldt 11 C. de Groot 11 P, v. N 0 ord ennen 11 J. Koogje 0—2 B. Huif 1—1 L. Bijl 20 A. Struik 2—0 T. II. Weber 2—0 B. de Wilde Totaal 13—7 „Hot Beloofde Land". De eerste opvoering van d'e nieuwe ge luidsfilm van Palestina, „liet Beloofde Land", zal Zaterdagavond 7 Maart as. om 12 unr in den vorm van een galavoor stelling in het Grand' Theater te Rotter dam plaats vinden. De inleiding wordt gehouden door opper- rabrjn A. B. N. David's. In den afgcloopcn nacht reed to Sneek een auto te water. In den afgeloopen nacht te omstreeks twaalf uur zoutten vijf personen uit Leeuwarden, vier heerien en een dame, die het café Reen aan het Martiniplein te Sneek hadden bezocht per auto huiswaarts koeren. Waarschijnlijk door den mist mis leid' en mede tengevolge van onbekendheid' van den weg is do chauffeur in de Stads gracht aan dat plein gereden. De Stads gracht is daar Ier plaatse-* zoor diep, zoo dat de wagen onmiddellijk onder water verdween. Een hoofdagent van politie, die het ongeluk bemerkte, riep direct assisten tie in. Met medewerking van een viertal agenten slaagde men er na zeer veel moei te en groolo inspanning in de auto aan de bovenzijde te openen. Door deze ope ning wist men de vijf inzilbendea naar boven te brengen. Zij weiden naar het in do onmiddellijke nabijheid' gelegen politiebureau vervoerd, waar een zeslai inmiddels gewaarschuwde doctoren met zuurstofapparaten txacblten de levensgeesten op to wek leen, evenwel zonder resultaat. Het noodlottig ongeval gebeurde na een vroolijk avondje. Omtrent liet noodlottig ongeval, dat in den afgeloopen nacht te ongeveer twaalf uur aan vijf inwoners van Leeuwarden liet leven hoeft gekost, vernemen wij nog, dat de inzittend en van do aulo, een ge sloten wagen, een nils tapje maakten. Te Sneek is naar het onderzoek beeft uilgewezen een tweolal café's bezocht, het laatst, dat van den heer Reen, aan het Martini-plein. Toen de auto van dit café wegreed, zag een hoofdagent, die op de stoep van hot naast het café gelegen po litiebureau stond', dat do wagen regel recht op d'e gracht toeroed en even later over den rand in bet water verdween. Onmiddellijk maakte bij alarm, waarna hij zich naar de onheilsplek begaf en met hulp van eenigo agenten, d'ie hem onmid dellijk na het alarm waren gevolgd, po gingen deed do inzittenden van dtan ge- iheel onder do oppervlakte van de ter plaatse zeer diepo Stadsgracht verdwenen wagen uit hun benarde positie te bevrij den. Terwijl mede eenige zich in do nabijheid bevindende burgers te hulp werden geroe pen, werd' getracht hot portier van den wagen te openen, hetgeen na eenige moei te gelukte. Ook slaagde men er in da kap van den wagen open te scheuren, doch dit werk nam gehandicapt als men was door de duisternis oenigen tijd' in beslag, zoodat na ongeveer een kwartier het eer ste der slachtoffers op den wal was ge bracht. Via het portier en do geopende kap werden hierna ook de anderen oen voor een bevrijd. Ofschoon de inmiddels go- waarschuwdte genoesheoren geruimen tijd bezig waren met aanwendingen van zuur stof te Dachten de levensgeesten bij de slachtoffers op te wekken, mocht hun dit bij geen van hen gelukken. Het stoffelijk overschot der omgekome nen werd opgebaard. Vandaag zullen zij naar Leeuwarden worden overgebracht Het zijn de 31-jarige Y. Hempenius, wonen de in het Ruiterkwartier, zijn 28-jarige echtgenoote Hempenius—Bouma, de 30-ja- rige De Vries, Speelmanstraat 18, die 34-ja- rigo H, Oosterhof, Spcelmanstraat 16 en de 30-jarige II. Jansen, Blokhuissteeg 45. Vermoedelijk heeft do heer Jansen de auto bestuurd. In den loop van den nacht is de wagen met behulp van een kraan wagen gelicht "Vrouw neergestoken na echte lijke tuist Hedenmorgen heeft in de Noord-Brabant- sche gemeente Vierlingsbeek bij Boxmeer de ongeveer 35-jarige arbeider Sch. zijn echtgenoote na een woordentwist een vijf- lal stoken met een mes toegebracht. De vrouw is in vrij emsligen toestand' naar het ziekenhuis te Boxmeer vervoerd'. De dader heeft zich bij de marechaussee in die gemeente aangemeld en is in ar rest gesteld'. S-ch. was werkzaam op een landgoed te Vierlingsbeek en hem was over eenige maanden wegens gebrek aan werk ontslag aangezegd, welk feit hij zich zeer schijnt te hebben aangetrokken. Hij staat gunstig bekend'. Een lesvlucht met ontijdig einde. Vier leerlingen per trein naar huis. Hedenmorgen heeft oen één-molorig Fok- kertoeslel van Schiphol, de Pil-AFR, oen proefianding gemaakt op het nieuwe vliog- veld Teuge, tusschen Deventer en Apel doorn. De machine kwam daarbij op een nog zacht gededtte van het terrein terecht en de wielen zakten voor een groot dod in den grond weg Het Keek onmogelijk van deze plaats op te stijgen, waarom door den bestuurder van het toestel, d'e KLM- piloot A. Viruly, die van Amsterdam via Soesterberg een rondvlucht maakte met een viertal leerling-verkeersvliegers, met be hulp van planken en de medewerking van omwonenden, de machine naar het hard'e gedeelte van het vliegveld werd' gelrokken Vandaar kon het toestel na eenigen tijd, met achterlating evenwel van d'e passa giers, die per auto naar Deventer gingen, om per trein naar Amsterdam te reizen, weer vertrekken. Het toestel kreeg geen schad'e. Zonder fust en zonder betasting. SPOELING: f 1.10-1.20. Scheepvaart. SCHIEDAM, 3 Maart. Aangekomen Ned! s.s. Büderd'ijfc, van Rotterdam, om te dokken bij de Seheepsb» Mij. Nieuwe Waterweg. Vertrokken Eng. s.s. Grantully Castle, naar Hamburg. Noorsch s.s. Fóina, naar Amsterdam. Deensch m,s. Lalandia, naar Hamburg. SCUIEDAAL Geboren: 1 Maart Ronald, z. van II. R. RijicuiteU en E. M. C. Marlens, Vlaard.dijk 205. 2 Maart: Sijnlje, d. van M. J. van Tiel en A. W. Zagwijn, Parallelweg 132. Comelis, z. van J. Christen en E. Boef, Oosferslraat 119. Jacobus Franciscus, z. van J. Stokman en D. J. Rietveld, F. v, Bourgondiëslraat 4. VLAARDINGEN. Geboren: 26 Febr.Cornelia Marie, d. van C. M. van der Gaag en G. Brederveld, Nieuwe- laan 55. 27 Februari Comelis, z. van A. van der Struijs en A. van Strijen, Maassluische dijk 98. VLAAItDINGER-AMBACHT. G e b oren: 19 Febr.: Johanna Mathilda, d. van H. A. II. W. Meijer en C. J. Boogert, Rozen- laan 20. 26 Febr.: Hermanns, z. van M Braven- boer en Cl. Vermeule, Kethclweg 14. 1 KOERSEN OS' 4 MAAKT 1936. (Medegedeeld d. de Amsterdamsche Bankj. INDUSTRIEELE ONDERNEMINGEN. Binnenland. y.H. A. K. U2G3/„ Van Berkel401/ Cert. Calvékois/ Nederl. Ford 0011/ Ned. Gist- en Spiritus 4043* AW K-nAaif-m-ai, gggtj HEDEN 207, 417, 597, 220 Ned. Kabelfabriek. Philips Gl. G. B. Unilever Beurs van Schiedam. WOENSDAG, 4 Maart. Officiecle noteenng van de Commissie uit de Kamer van Koophandel. Moutwijn f 10 per H.L. ad 46 pCt. Zonder" fust en zonder belasting. Kiel-officieel. Binnenlandsche spiritus: f 17.a 100 Buitenland. Anaconda Bethlehem Steel General Aviation Kennecott Copper O. S. Leather U. S. Steel Corp ELECT R. OND. Aniem Ned. Ind. Gas Mij... Buitenland. Cities Service MIJNEN. AJgerneene Exploratie loeton Mijnbouw Singkap Tin Mij. PETROLEUM. Kon. Olie RUBBER. Amsterdam Rubber. 1997, 1087, 20"/j6 83=7,0 217b 57» 20t7„— 1077,— 207s 84 47, 87b 176 1157b 87b 1C37, 91 227b- 57, 897b- S7u 163 90 5/ie 2417b 2387,97, 19672- 42 -2017, pCt. Buitenlandsche spiritus: f7.75—f8.50 1237, 1217,— 37, SUIKER. Vorstenlanden 28'/g 24 Handelsver. A'dam.2307, 2297»817, TABAK. Deli Mij203 Oostkust SCHEEPVAART. Ned. Scheepv. Unie 477b 467,,7 SPOORWEGEN. Missouri IC. T67j» 5 Via Wisselkoersen. Amsterdam, 4 Maart. I Londen 7.265/8, Berlijn 59.14, Parijs 9.70V2, Brussel 24.82, Bern 48.01, Kopen hagen 32.45, Stockholm 37.4772, Oslo 36.521/2, New-York 1.45 9/16, Madrid 20.20, Praag 6.11, Prolongatie 1% °/o- KWARTJES TE KOOP voor lagen pr js nieuwe sclio a van le klas fabr. Monta- Tmüur - Manna - Benzo enz. tegen J prijs. Ileoren-, Jongens- en Meisjesmalen. Kindermaten 20-22 80 ct Komt U eens kijken of Uw maat er bij is, dan boft U. v. MAAREN's Lederhandel, Lange Kerk straat 3. VOOR AMBAClLTSschool- oeihngen het dichtst bijzijnde adres: St. Lidui- nastraat 25. Een prima schrift met kantlijn 3 ct., '0 stuks 25 cent. Teeken- nlvt, teekenpotlooden, sluf, wieken, enz. A. BOENDER, St. Liduma straat 25 en Hailey- straat 31. KELLXER.Gemaagd voor nette 3e klasse zaak Be diende, eventueel ook voor terras. Eenigo falenkennis strekt lot aanbeveling. Brieven onder lett, R D, !mr. van dit blad, Lange Haven 141. KOOIT Schiodamsohe waar,dan helpen v ij elkaar PLATE, Gr. Markt 12. A. BOUNDER'S Boekbin derij Voor hen, die zelf boeken inbinden. U kan deze bij ons laten snij den, dan zijn ze weer als nieuw, tevens verkrijgbaai stroohord, boekbinders- linnen, echt boekbinders garen, schutbladpapier, allo kleuren, marmer, vomvhoenon, lijm, groen portefeuilleband. A. BOENDER, St. Liduma straat 25 en Hnlleystraat No. 31. JONGENS! Hol is weer vhcgerlyd. We koopen ze weer by A. BOENDER, St Lidumastraat 25 or Uallojslraat 31. Ze zijn sterk gemaakt en niet duur, vanaf 2 cent. Zie de étalage. Touw 3, 5 en 10 ct. per kluwe. SLAAPKAMER f 59.—. Kast, 2-pers. led. nacht- bast,^ stoelen, 1 tafel. Te zien loonkamer, boven. Zi'e eerder. UITSCHUHTAEEL r 5 90. Keus uit 10 stuks ver schillend. Te zien loon kamer, hoven. PLATE, Gr. Markt 12. TE KOOP: een teakhouten buffet met marmer blad, voor den incest biedende, BROK, Tuinlaan 52. BOEKENKASTEN f 12 00 Keus uit verschillende sluks. PLATE, Gr. Markt 12. DAGELIJKS verscho hol- landsche dninkonijnen, ge meste tamme konijnen, poularde-kuikens, pou lardes, soep en braad kippen, tamme eendvo gels. Verders allen wilc verkrijgbaar. Beleefd aan bevelend: L. VAN DUKE Je Poelier, Broersveldpm 2 - f CM"» 7 BOEKBINDERIJ. Als oudste bedrijf staan wc bekend voor ons bind werk. Prima afwerking Illustraties, muziekboe ken, kerkboeken, hoe ge liavend ook, worden weei als nieuw afgeleverd. A BOENDER, St. Liduma straal 25 en Hallevstraa t\'n 91 BUREAUX f24.—. Bu reau 120x70 c.m., weg. plaatsgebrek. PLATE, Gr. Markt 12. CLUBSTELLEN f 49.00 m, eiken armen en wollen be kleeding, worden in onzo rubriek naar keuzo go- - mankt PT Or.

Schiedamsche Courant | 1936 | | pagina 3