hebt alleen vaii melk geleefd/ 'Die Houten Klaas Nederland ver.» ettert Bel ;ië. SPORT. VOETBAL. De Belgen met 8—0 geslagen. In de tweede helft gaven zij den moed op. Alle voorhoedcspelers scoren. De Nederlandsche voorhoede in vorm. NEERLANDS ZUIVEL VOEDT U GOED! De wedstrijduïtslagen. Voor de (weedo maal in enkele jaren heeft hel Nederlandsche elftal oen buitenge- wd groote overwinning behaald op do Belgenindertijd was het een 9—3 zege, dio aankondigde, dat het Noleilandscho voetbal herboren wasthans hoeft eon SO iGvonvinning bewezen, welk eon kracht cr in ouis nationale team schuilt. De wedstrijd. Ilel v. as vrij goed voel bat weer: de zon hield zich schuil en er stond een briesje over de lengte van het veld, dat echter niet hinderlijk was. Te vijf minuten voor haif drie verschonen do Belgen op het veld; de Oranjeploeg volgde. Van Heel won den toss, zoodat Ne derland voor de rust wind mee had. Onder leiding van den Engelse-hen scheidsrechter Harper stelden zich de beide elftallen als volgt op Nederland. Mul Weber. Caldenhovo. Paauwe. Anderiesen. Van Heel. Wels, Drok, Bakhuys, Smit, Van Nellen. IsenLorghs, Capeile, Bedek cn, Voorhoof, De vries. Henry. .Meuldermans. Dalem. Smellinokx. Pavei ick. Christiaens. i België. Sensationeel begin. Als ie half drio de Belgen hebben afge trapt, beleven we al direct verschillende sensaties. De Belgen stormen op ons doel af: Caldenhove grijpt in, maar de Belgen komen terug; Dan loopt .Mul gevaarlijk uit en Nederland mag vuin geluk spreken, als lsenborghs tegen de lat schiet. De bal verhuist naar de andere zijde van het veld, waar van Nellen voorzet. Wels is naar binnen geloopen en geeft, na ander halve minuut spelcns, Nederland de leiding. (1—0). Belgisch overwicht. De Belgen zijn in hot eerste kwartier ge vaarlijker en in onze verdediging klopt het nog niet geheel. Opnieuw hebben de Ro>ode Duivels pech, als oen schot van Voorhoef, door tusschenkomst van een Nederlaodsch verdediger builen Mul's bereik tegen de paal stuit. Het gevaar komt speciaal van Belgischen linkervleugel. Maar hot. blijkt toch al, dat de schotvaardigheid bij onze buren ver te zoeken is. Mul moet weer handelend optreden, als Weber wat on zuiver speelt. Geleidelijk herstellen zich de onzen van een ietwat nerveus begiu, en dat de voor hoede niet van plan is, hot bij een enkel doelpunt te laten, blijkt na 18 minuten, a's Smit zeer onverwacht inkogelt. De bal sluit echter buiten bereik van Chris tiaens tegen de lat; even later schiet van Nellen over. Steeds beter komt de Oranje- ploeg er in; eenmaal kan Christiaens s'echts met de grootste moeite redden. Na 22- minuten zendt Smit na keurig com binatiespel met van Nellen en Bakhuys een hard schot in, dat nog juist corner gestompt kan worden. Nederland in den aanval. Het Nederlandsche overwicht groeit zien- deroogen; herhaaldelijk moet Chrisliaens ingrijpen, en hot is voor ieder duidelijk, dat er doelpunten gaain komen. Na 26 minuien is het zoo ver. Galden- have plaatst naar Bakhuys; via Drok be landt do bal bij Smit, die van vrij nabij hot tweede doelpunt scoort. (20). Onmiddellijk daarna schiet Bakhuys over, maar dan breekt Wels door; sno! brengt hij den hal pip otn over te geven aan Bak huys, die prachtig inschiet. (30). Belgen reeds voor een liopc- loozo iaak. Met dezen achterstand staan dc Belgen reeds vour een hopeloozo taak. Van Nel len blijkt de goede ridding nog niet te hebben gevonden, want als Bakhuys hem een behoorlijke kans biedt, sdiiet hij uoer over. Ook Bakhuys, die in den aanvang goed door de Belgische verdediging werd gedekt, herwint steeds meer zijn vrijheid en op nieuw blijkt, over welk een docidelij'k schot onze middenvoor beschikt. Van verren afstand lost hij bij verrassing een enorm hard schot, dat Christiaens maar juist corner kan werken. Even later schiet Smit in goede positie legen Bakhuys aan; hij krijgt het leer terug cn schiet dan over. De Haarlemmer verzet weer veel werk; eenmaal brengt hij het Belgische doel in gevaar na den bal prachtig to heb ben vrijgemaakt; vallende kan Chrisliaens nog wegwerken. Fraai doelpunt van Bakhuys. Zes minuien voor de rust volgt het vier de Nederlandsche doelpunt, dat speciale vei melding verdient om de fiaaie wijze, waarop het tot stand komt. Na een Bel gischen aanval geeft Van Heel den bal aan Bakhuys, die zich snel van zijn be wakers ontdoet on van bohcoilijken af stand zóo hard en zóó mathematisdi zuiv-er in den uitersten hoek van het Belgische doel schiet, dat Christiaens geen schijn van kans heeft. (40). Nog enkele malen komen de Belgen voor ons doel, maar het schot ontbreekt en lsenborghs brengt een goede kans om zeep. Nadat nog een corner op het Neder landsche doel is genomen, breekt do rust aan. De periode van slap spel. Na de rust treedt een periode van tam en onbelangrijk spel in. Er zit weinig tem po in het spel en het plaalsen laat meer dan eens te wenschen over. Het is Christiaens, die het eerst handelend moet optreden, nadat de bal eenigen tijd voor het Belgische doel heen en weer is ge trapt. Do Belgische keeper voorkomt dan gevaar door oen voorzet van Wals to on derscheppen. Op een uitstekende through- pass van Van Heel schiet Bakhuys in, doch Christiaens stopt. Dan komen ook de Belgen weer wat in den aanval en Mul grijpt tweemaal in, waarbij het gevaar voor ons doel niet groot is. Na elf minuten kopt Bakhuys d';n bal uit een voorzet van D*rok in het net, doch wegens buitenspel wordt terecht geen doel punt toegekend. Even later treedt Mul weinig safe op, als de verdediging op hem terugspeelt, maar hij maakt d'at weer goed, door den bat na een voorzet van lsenborghs, die ook nu actiever is dan Devries, voor het Belgische binnentrio weg te halen. Wels, die in dit tijdvak snel en fel blijft spelen, schiet na oen dtoelworstaling juist naast. De herleving. Er is 22 minuten gespeeld1, als Smit een onverwacht schot inzendt, dat gestopt wordt. Doch dit is het sein voor oen herleving van. het enthousiasme. Do Nederlandsche aanvallen worden weci gevaarlijk, do voor lioedo zet weer boter door cn na 24 mi nuten wordt hot Belgic-doel voor de vijfde maal doorboord. 5-0 Hot is vooral Wels, dio daarbij zijn capaciteiten toont. Na een duel met Smel- linckx geeft hij het leer prachtig en afge meten aan Van Nellen, die inkopt. (5—0). Van Heel raakt geblesseerd, doch speelt verder, na van een pfcister op zijn gezicht voorzien te zijn. Nederland is nu gedeci deerd de meerdere en slechts éénmaal ontkomt het Nederlandsche doel aan een doorboring, als Voorhoof uit een corner buiten het hereik vau Mul tegen den paal schiet. Het zesde doelpunt. Na ongeveer 33 minuten schiet Diok in, ChristiacHS stompt d'en bal voor de voeten van Bakhuys. Do middenvoor kogelt tegen Pavcriok aan, doch hij krijgt den bal opnieuw en maakt thans geen fout. (6—0), Christiaens is gedurende deze scrimmage gewond1 geraakt en wordt op een brancard van het veld' gedragen. Zijn plaats tusschen d'e palen wordt door Badjou ingenomen. Het Belgische spel siert ineen. Het Belgische spel, dat reeds voortdu rend1 in zwakheid is toegenomen, stort dan geheel ineen. Het wordt een dóbaclo voor de Roode Duivels. Geen enkel duel wordt door hen moer gewonnen in dozo laatste tien minuten, stuk voor stuk worden zij door hun tegenstanders overspeeld. Badjou heeft zich nauwelijks opgesteld', of zijn. heiligdom komt bi gevaar en hel ligt slechts aan Drok en Bakhuys, dio ieder een prach tige kans krijgen, dat hij niet onmiddellijk het nakijken heeft. Ook Van Nellen ver schijnt voor liet Belgisch--» doel, maar hij schiet naast. i Score tol S0 opgevoerd. Het publiek, dat zich gedurende de eer ste 25 minuten van d'e tweede bcift zeer rustig heeft gehouden, omdat er eenvou dig weinig was om enthousiast over to zrjn, gaat zich nu weer roeren en het wordt daarvoor beloond met nog twee doelpunten, die de zege tot een record- overwinning maken. Vijf minuten voor het einde geeft Bak huys, die naar links is geloopen, den bal door nan Drok, die scoort, zoodat nu allo voorhoedespelers hun doelpunt hebben ge maakt. (7—0). In de volgende minuut passeert Paauwe naar Van Nellen, dio zonder moeite die volkomen gedemoraliseerde Belgische ver dediging zijn hielen laat zien en het acht ste doelpunt ter wereld brengt. (8—0). Het blijft dan een spel van kat en. muis cn de score zou zonder oenigon twijfel nog hooger zijn opgevoerd', indien niet na enkele minuien het eindsignaal had ge klonken, dat voor do Belgischo spelers een verlossing moet zijn geweest Acht doelpunten tegen het Belgische elf tal, geen enkel doelpunt aan de andere zijde: wij gelooven, dat spelers en publiek tevreden kunnen zijn! Twee voctbalrccords verbeterd. Toen het eindsignaal was geblazen en de Oranjehemden stralend1 en opgetogen zich naar de kleedkamers begaven, trof fen wij daar ook reeds d'en bekenden in ternationalen scheidsrechter, den BelgLan- genus, aan, die ons, op onze vraagt wat of lnj van deze zware nederlaag d'acht, prompt antwoordde: „Geloof mij, wij' kun nen niet beter!" Tegen Engeland? tiet is bekend, dat Engeland' waarschijn lijk Zwitserland of Nederland zal uitnoo- üigen om in December van dit jaar het Kanaal over te steken voot het spelen van oen landen wedstrijd. Zwitserland heeft welln 'ri de oudsto rechten, daar staat legen "ver, dat Nederland1 verreweg do beste papieren heeft. Wij twijfelen er niet aan of het resultaat van gisteren zal na Du blin en Parijs, zijn invloed niet missen op de uiteindelijke beslissing der Britten, Tweo records zijn gisteren gebroken. ïn de eerste plaats is het do grootste neder laag, dio België ooit tegen Nederland ge leden heeft. Op 10 April 1910 won ons •land te Haarlem met 70 van 'België. Thans is dit doelpuntcnrccord verbeterd'. Fn in. de tweede plaats is het nog niet voor gekomen, dat het NederlamLch elftal vier wedstrijden achter elkaar heelt gewonnen. Deze o vei winning is hoofdzakelijk te danken aan onze voorhoede, die voort durend verwarring in db Belgische gelede ren wist to scheppen. Do individnede prostaties. In technisch opzicht waren de Belgen stuk voor stuk do minderen der Nederlan ders. Spelers als Voorhoof en Smollincloc zijn nog slechts schaduwen, van wat zij vroeger waren. En nu kiezen wij er twee uit, die nota bene nog do boston van hot Belgische elftal waren. Indien wij de individucelc prestaties der Nederlanders het eerst in oogenschouw ne men, dan beginnen wij met doelman Mul, die het niet al te moeilijk heeft gehad, liet is zeer de vraag of hij zou hebben voldaan bij sterkere tegenstanders, zijn uit- loopen vonden wij niet altijd oven juist, doch aan den anderen kant mogen wij weer niet vergeten, dat het debuut, en zeker een van een doelverdediger, zeer moeilijk is. Weber was de beste, van do twee backs. Ilij maakte als altijd een stevig ge bruik van zijn lichaamskracht. Caldcnhoven is een fijnore speler dan Weber. Na een aanvankelijk wat aar zelend begin lukte het steeds beter en. m de tweede helft was hij niet te passcoren. De middenlinie vormt nog steeds de ruggegraat van het Nedcrinndsch elftal. Anderiesen was er eerst volkomen uit. Ilij was nerveus, speelde net, alsof hij voor de eerste maal in hot Oranje team uitkwam. Ilij was zoo ontmoedigd, dat hij tijdens dcu wedstrijd een aanmoe digend woord van Herberts noodig had, Toen zijn vertrouwen weer terug was, ging het steeds beter en speelde de Ajaxied weer op de bekende destructieve wijze, waarbij vooral in de tweede helft het voe dende deel der zaak niet vergoten werd'. Van Heel was niet briljant, maar toch o i. de beste uit de middenlinie Bas Paauwe kwam er na ©en mai- tigo eerste helft na de rast uitstekend in. Toen hebben wij hem buitengewoon goed© dingen zien doen. En tenslotte het beste gedeelte van de ploeg, do voorhoede. Bakhuys was do beste van het Nederlandsche elftal. Lustig vlogen zijn schoten, goed' gericht, door de lucht en koeper Christiaens beeft ge weten, dat er schutters in de Nederland- scho voorhoed1© zijn. Maar naast deze schut- terscapaciteiten -onze midvooir heoftdri© van de acht doelpunten gemaakt toon de Bakhuys zich een ideale sp-olverdec-ler. Direct na Bakhuys dienen wij Van Nel len en "Wels be noemen. De D.II.C.-er vooral was uiterst gevaarlijk. In de meeste gevallen was hij met zijn snelle rennen zijn tegenstanders de baas en do moderne speelwijze getrouw, aarzelde hij niet, in dien noodig, zelf te schieten ©n zelf do kansen to benutten. In de eerste helft was Wels bizondier goed' op dreef. Zoo was die pass van hem naar Bakhuys, waaruit het dterd© doelpunt Naar het Engelsch van CHARLOTTE M. YÜNGE, door J I. en E. A. H. 38) „O, Ida, alleen maar in verhalen gaat het zoo. Door die romans, die je leest, haal je jo van allerlei malligheid in het hoofd." „Romans zijn copieën naar het leven," zei Ida bijna plechtig. „En toen geloof ik het niet," hield moe der vol. „Ze hebben Herbert nogal ge vraagd om peet te zijn. Dat is dus een heel compliment." „Een hol compliment, zegt u maai lie ver, om ons en dien armen jongen zand in de oogen te strooien. Noen, neen, ma, Öat ze u zoo trachten weg te honden, doet mij nog vaster staan in mijn over tuiging en ik zal het mij lot levenstaak steden, zo te ontmaskeren." Zoo sprak Ida en beschouwde zich als de toekomstige heldin. Het was vaar, dat Herbert gevraagd was om peet te zijn bij de doopplech tigheid van zij n neefje in de kerk. nadat bij een zeer goed rapport had gekregen van zijn gouverneur: „Je bent de naaste bloedverwant van don kleinen vent," schreef lord Northmoor, „en ik vertrouw, dat je je invloed ten goede op hem zult uitoefenen." Herbert kreeg een kleur, trok een gek gezicht, dacht, dat hij het heel vervelend vond, was blij, dot het geschreven in- plaats van gezegd was, maar voelde er zich in waarheid door gevleid'. Zijn oom had zeer juist gemeend, dat verantwoordelijkheidsbesef heilzaam voor hem zou zijn; bovendien vertegenwoordig de Herbert voor hem zijn broer, voor wien hij groote teederheid had gevoeld'. liet was een waarheid, dat Northmoor geheel vol was. De oudste dochter van mrs. Bury ging naar Indië en een andere had een echtgenoot, die bij het civiel bestuur was; de derde woonde in Ier land, en do eenige manier, om dc heclo familie bijeen te hebben voor die laat ste veertien dagen was, om ze allen op Northmoor te logoeren, zoodra de heer en de vrouw dos huizes terug waren, want zij waren begin Mei uit dc Dolomieten weergekeerdJe wegen waren steeds ge vaarlijk, dikwijls onbegaanbaar geweest, zoodat ze in weken zelfs geen post had den gehad en ook moeilijkheden hadden ondeivondcn met voedsel en brandslof. liet had hun echter geen kwaad gedaan en dikwijls hadden zo er op teruggezien als op den aardigslcn tijd' huns levens. Frank had gewandeld' on borgen beklom men in gezelschap van cn zonder mrs. Eury; hij had genoten van d'e schoon heid van den winter in de bergen en van de fantastische pracht van sneeuw en ijs op dio verwonderlijk schoonc plekken. En met die nieuwe vreugde en verkwikking in de eenvoudige houten wieg ging zijn hart uit in juichende dankbaarheid' naar den. grooten Witten Troon. Nooit had hij zulk een langdurige rust van werk cn zorgen gehad, als gedurende die maanden in de opwekkende, verster kende berglucht en er werd algemeen op gemerkt, flat lord Northmoor tien jaar jonger teruggekomen was, met een leven digheid en een ondernemingsgeest, waar aan liet hem vro-eger altijd ontbroken had, terwijl zijn vrouwtje minder sterk was dan vroeger, maar er oen uitdrukking van vredig geluk lag verspreid over haar lief gelaat. Het kind was een aardig, mollig ventje, oud genoeg om te lachen en te rea- georen op vriendelijkheid, die hij onder vond. Mary was hang geweest, dat hot zien van den kleinen Michael lady Adela pijnlijk zou hebben aangedaan en het was haar oen heelc verlichting, toen ze merk te, dat haar ladyschap al even dol was op den baby als Constance. Misschien hadden do jong gehuwden nog nooit zooveel huislijke gezelligheid meege maakt als gedurende die veertien dagen. Bertha logeerde bij lady Adela en de inti miteit cn de vertrouwelijkheid, waarin Frank en Mary hadden verkeerd tot mrs. Bury, had hen voel van hun schuchter heid doen verliezen cn hen lot een gast- neer cn gastvrouw gemaakt, dio één kon den zijn met hutt> gasten gasten, wien de schaduw van de scheiding dezen laat ste» zonneschijn nog helderder maakte. „Ik wist niet, wat ik je op den hals had gehaald," zei Bertha verontschuldigend tot mrs. 'Bury, „Lievo kind, ik zou niet graag dio er- ontstond1, een meesterlijk staaltje van. te-GW- nisch kiumon, Tenslotte de beide binnenspelers'. Smit was er in hot eerste kwartier nog niiet fe, Ilij zwierf over het veld, maar tevergeefs Geleidelijk aan ging het beter ion vormd& hij een hechten schakel tusschen Bakhuyg cn Van Nellen, waarbij hrj als van oudst in het middenveld' het spel opbouwdle. Dro k was misschien wel de minst op« vallende speler van hot Neclerlandre-he elf tal. Ilij smaakte hot genoegen oen dor acht doelpunten te scoren en toonde zich gtet- diu'cnde den gebeden wedstrijd ©tea nut tigen verbindingsspelor, doch zijn schut- tcïscapacilciten hebben wij ditmaal g-o- mist. En tenslotte de Belgen! Ook individueel zijn de moesten niet boven het middel- ma tige uitgekomen. Keeper Cristiatons heeft voor een vrijwel onmogelijke taak gestaan. Wellicht heeft hij het tweede dool- punt van Smit kunnen houdein, maar daar na heeft hij zoovele schoten van onza voorhoede, gewoonlijk goed gericht, go- stopt, dat zijn totaal prestatie zeer ver dienstelijk valt to noemen. Hot was jam mer, dat hij in de tweede helft miot een. lichte hersenschudding moest worden weg- gebracht, na écti ongelukkige botsing mot Drok. Smellinckx was nog do besta der beide backs. Pavcriclc was wol üapvast, doch liet zich vaak passeeren. De middenlinio was verreweg het zwakste deel van do ploeg. In de voorhoede ontbrak de leider. Del kleine A. Dodckon mag -een pittig snel spelertje zijn, als midvoor is hij toch niet de aangewezen man. Hij is te licht. Ook dc binnenspelers Voorhoof en Ca- pellen violen tegen, heiden zijn niet meer in dien vorm, waarin wij ze vroegoT heb ben zien spelen. Zeer zwak waren zoowel do rechtsbuiten D'evrics als do linksbuiten Isenborgh. De scheidsrechter, de Engelschman Har per, had liet niet zoo moeilijk. Het doel punt van Bakhuys in do tweedo helft, dat hij annuleerde wegens buitenspel, was o.i, in het geheel niet in offside positie ge scoord. Hij liep voorts de spelers nogal eens in den weg, terwijl hij soms floot op, appèl van de spelers. Keeper Christiaens in het Wilhelminagasthiiis. Naar wij vernemen was de toestand va'ni den Belgischen keeper Christiaens, die tij dens den wedstrijd NederlandBelgië in, het Stadion met een der Nederlandsche spelers in botsing is gekomen, tengevolge! waarvan hij kwam te vallen en een lichte hersenschudding had' opgeloopon, gister avond nog niet van dien aard', dat hij liet! Wilhelmina-ziekenhuis, waarheen hij ver voerd was, kon verlaten. ILV.B, De uitslagen der gisteren gespeelde wed strijden zijn: Res. Isle klas A: Saturnus 2—S.F.C. 2, 22 Res.'2de klas B: C.K.C. 3-S.V.V. 6, 1—3. Res. 2de klas D: S.F.C. 3S.V.V. „7, 1—3. Res. 2de klas E: Hermes-D.VS. 6' Feijenoord 9, 3—4. Res. 3de klas A: S.V.V. 8Xerxes 7( 6—0. Res. 3de klas F: Schiedamsche Boys 3 Saturnus 3, 15. Res. 4de klas B: Noorden 4—Hermes- D.V.S. 7, 2—2. Res. 4de klas D: S.V.V. 11-C.V.V'. 9, 7—1. Res. 4de klas FOns Huis 3D.II.S. 6, 3—1. Rcs. 4de klas G: Ilérmes-D.V.S. 8—St. Volharden 5, n.d. varing gemist hebben. Als je eens wist hoe verfrisschend die menschen op mij werkten." „Je bedoelt zeker: hoe geweldig saai het was?" „Ik geloof, dat jo gebrek aan spraak zaamheid verwart met gebrek aan ziel, Bir die. Toen wij maar eenmaal intiem ge noeg waren, om te zwijgen, als we niets te zeggen hadden, gingen we uitstekend met elkander om." „Jullie spraken zeker uitsluitend van master Michael?" „Niet uitsluitend; ofschoon do eerbied en de belangstelling, waarmee ze het kleine monster boschouwen cn hun eigen vrees, om hem niet behoorlijk op te voc den, een zeer interessante studio vormden." „Interessanter dan die van je sneeuw en ijs-pieken?" „In ieder geval was het oen studio, die veel voldoening schonk. En laat ik Je eens even vertellen, miss Birdie, dat liet. een met recht loonend iets is, om een paar maanden aangewezen te zijn op het ge zelschap van enkele goede boeken en een paar eenvoudige, brave menschen, die veel hebben gedacht." „Zeg, Letlioe, je zult wel opvoedend op hen gewerkt hebben „Ik hoop, dat zij opvoedend' werkten op mij." „Ik hoop, dat jo geweten niet zoo'n lastig en heiemmerend' ding wordt, als zij schijnen le bezitten." „Was het maar altijd zoo laslig en bo- lenrferpfitl g-.v-p-'.z-i inrs. 3ury hoogst ernriig. „In iodor geval heeft die dood's-levon- digo tijd jo heelemaal opgekwikt, zei Ber tha lachend. Als Constance gedurende den Zaterdag en Zondag over was, had.» rij heel wat op te merken. Zij Looide feitelijk tot geen enkelen groep. De kinderen waren allen nog zoo jong, dat zo haar meer als vol wassene beschouwden, ofschoon ze dol graag hadden dat zij met hen meespeel de; zij stond ook in een andere verhou ding dan d'e jonggehuwden, maar wel vond zii dat er een gezellige toon neerschte, iets, wat haar een soort openbaring was. Zij bad nooit te voren andere d'an! sehooi- rneisjos-vToolijkheid gezien en die haar nog dikwijls ergerdie, ais zij alleen maar dacht aan het gegiechel en het gegier van Ida, en dat vergeleek met het Zachte welluidend© lachen van deze jonge vrouw- tjes. Tocli vond zo kleinen Michael altijd nog het aardigst; zo kon zich haast niet van hem losmaken. Ze haalde haar Duitscji (of liever Oostenrijkschj op, met zijn kin derjuffrouw, dio altijd! vervuld was van de goedheid' van dio gnadige Examen. Ann ding, ze was de jeugdige weduwe van een gids en al de pogingen, d'io gnadige Fiauen in het werk hadden ge steld, om haar eenig kindje in het leven te houden, waren mislukt en na diens dood had!'ze althans eenigen troost ge vonden in de verzorging van den baby van lady Northmoor op haar terugweg naar Engeland. Constance hoopte inlabr, dat Ida dit feit nooit te hooien zou krij gen. - (Wordt vervolgd!

Schiedamsche Courant | 1936 | | pagina 6