DE LAATSTE DAG I IALLIÜSON KAART VAN SCHIEDAM 8 ets. Ouderavond schooi L Schiedamsche Broodbakkerij A. Peters De winkelsluitingsverordening. Provinciale Crediet- en Depositobank. Goede Harmonie. GEREDUCEERDEN PRIJS VAN 40 CENT Omliggende Gemeenten Causerie burgemeester mr. dr. P. L. J. van Haaren. I> burgemeester, mr. dr. F. L J. van Haaren, heelt weer blijk geneven van een bongo opvatting van zijn taak te hebben en gisteravond voor do undcrcomnussie van school L. aan de Lekstraat, een interes sante causerie gehouden over Suriname. Daarbij waren aanwezig do wethouder van onderwijs, do heer J Duikelaar; de .rijks inspecteur van het onderwijs, do heer A. Snul, uit Rotterdam, en de gemeentelijk inspecteur rati het onderwijs, dt. ff. 1. Smit. liet hoofd der school, ambtshalve voor zitter van den oudeiavond, de heer A. Hukshorn, heette allen welkom en zei- de, dat do volgende maanden de speciale aandacht van de ouders gevraagd' zou wor den \oor het gymnastiek- en het veikeers- onderwijs. Aan de S O.M werd dank ge, bracht voor haar medewerking. Dat de burgemeester een causerie wil houden, is voor school L een eer. Boven dien zal daardoor de kennis van Suriname ongetwijfeld vermeerderd worden. De burgemeester vertelt. De burgemeester, mr, dr. F. L J. van H aaien, zeide met groot genoegen iets over het land te willen vertellen, waar hij I2!/2 jaar geleefd en gewerkt heeft. Aan den heer Hukshorn bracht spr. hulde voor diens activiteit! Deze toekende voor deze causerie ook eenige kaartjes. Suriname is bijna 41,- maal zoo groot als Nederland, maar op de 16 millioen H.A. wonen slechts 1GO.OOO menschen. Dat is een allegaartje van Europeanen, India nen, negers, Creolen, Chin-eezen, Javanen en Britsch-Indiérs. Opmerkelijk is de groote aanhankelijk heid van al deze mensehen voor Neder land Aan de hand van plaatjes, die m-et een epidiascoop op een wit doek werden ge projecteerd, heelt de burgemeester achter eenvolgens de aanwezigen meegenomen door Paramaribo, de hoofdstad van Suri name, met ongeveer evenveel inwoners als Schiedam; daarna werd kennis gemaakt roet de verschillende bevolkingsgroepen en het derde deel bestond uit een tocht per korjaal 350 K.M. diep het binnenland Ln, welke reis 3 weken duurde. In den bodem van Suriname wordt goud gevonden ongeveer 400 K.G. per jaar en bauxiet, waarvan alimïnium wordt gemaakt; verbouwd worden koffie, suiker en den laatsten tijd fruit, vooral sinaas appelen, waarvan het laatete jaar 1 mil lioen werden uitgevoerd. Paramaribo heeft, wat de huizen en de straatnamen betreft, een Nederlandsch karakter. Op een enkele uitzondering na zijn alle huizen van hout, dat zeer goed koop is, terwijl de baksteen, die van over zee moet worden aangevoerd, duur is. De bevolking is zeer rustig; de politie macht bestaat uit 200 man en er liggen ook 200 soldaten. De jWasjiecteiir aan het woord. De heer A. Smit zeide, ofschoon Schie dam leeds ongeveer een jaar tot de in spectie Rotterdam behoort, thans voor do eerste maal een convocatie voor een ouder avond te Schiedam to hebben ontvangen. Spr. heeft ïeeds vele ouderavonden bij gewoond, maar het is de eerste maal, dat hij daarop een biugcmecster heeft ont moet. Bovendien heeft deze ons allen veel geleerd; hij heeft van Suriname veiteld, zooals een -echte schoolmeester het niet beter zou kunnen. Namens de rijksinspectie bracht spr. den burgemeester dank, dat hij op oen onder- avond heeft willen «preken; daauiit blijkt, dat deze het onderwijs een goed hart toe draagt. Als de onderwijzers van Schiedam eens een beroep op den burgemeester deden om deze causerie voor hen te her halen, zouden ze nooit mooier les over Sm-iuame kunnen bijwonen. Spr. bracht ook dank voor de mede werking van cte S.O.M. De wethouder van onderwijs spreekt. De heer Dm kei aar beschouwde de leerzame lezing als een hors d'oeuvrc, die de maag moet prikkelen. Waar ouder- commissies zijd, bloeien de scholen, dat ziet men in de Gorzen bij de scholen van de hoeren Hukshorn, Van Vlaai din gen en school BI. De burgemeester kan niet alleen veel over Suriname, maar ook over Palestina vertellen. Door voor een oudercommissie van een openbare school op te treden, heeft de burgemeester getoond een burgen ader over alle gemeentenaren te willen zijn Zonder te vragen: Van welke richting zijn de menschen, die op den ouderavond ko men, heeft de burgemeester de uitnoodi- ging, om een causerie tc houden, aan vaard. Spr. hoopt, dat de band, die hier be staat tusschen ouders en onderwijzers, nog versterkt zal worden. Dat komt het onder wijs ten goede Een volk, dat wat zijn ontwikkeling en opvoeding betreft, hoog staat, behoeft niet te steunen op bajonet ten en kanonnen I In de pauze werden th-ec en voor de heeren sigaren geserveerd. Het tweede doei van den ouderavond werd besteed aan de behandeling van en kele huishoudelijke aangelegenheden HET Gezondheids - Tarwebrood! Op de richtigc naleving zal werden gelet. De commissaris van pohtie maakt be kend, dat met ingang van 3 Mei a.s de controle op de richtigc nalev ng van de bepalingen der Winkelslu tingswet weder om als voorheen zal geschieden. Winkeliers, die op Zondag hun winkels voor het pubiiek geopend houden en niet Het aantal Protestanten en R. K. is1 in 't bezit zijn van een overeenkomstig de ongeveer even groot, n.l. 30 000; en dan 1 bepalingen van de Wmkelsluitingsverorde- zijn er Mohammedanen, beleiders van demning der gemeente Schiedam 1936", door godsdienst van Confucius (Chineezen), Hin-j den commissaris van politie gewaarmerkt does en een groep, die er geen godsdienst op nahoudt. -In Paramaribo staan groote gebouwen, zooals b.v. het gouvernementsgebouw, het postkantoor, een bioscoop, die plaats biedt aan 1200 personen (er zijn 4 bioscopen; en een modem politiebureau. Ook het huis, waar de familie Van Haaren heeft gewoond, dat 18 kamers be vat, werd getoond en aardige bizonder- heden werden verteld omtrent het perso neel, dat op de foto voorkomt. Het was gisteren juist een jaar geleden, dat de heer en mevr. Van Haaren afscheid1 namen van de politie te Paramaribo, waar van ook een foto aanwezig was. De feestdag in Suriname is 31 Augus tus, de verjaardag van H. M. de Ko ningin. Dan komt alles zooveel mogelijk naar de stad, zijn er groote feesten en parades. In de woning van eiken bosch neger, hoe armoedig ook het interieur moge zijn, vindt men een portret van Koning Willen» III, onder wiens regee- rïng in 1863 de slavernij werd1 afgeschaft. In Suriname leven nog 2400 Indianen, 20.000 boschnegers, 38.000 Britsoh Indiërs en 33.000 Javanen. Met al deze groepen deed spr. de aanwezigen kennis maken. Het laatste gedeelte was gewijd aan een inspectietocht het binnenland in, in ver band met plannen tot bezuiniging op en reorganisatie van de veldpolitie. levendig schilderde spr. de gevaren aan dezen tocht verbonden, die spr. ondernam in gezelschap van een commissaris van politie en een gouverneur van een der 6 provincies. Elk had een korjaal, een uitgeholde boom stam, ter beschikking, die door 3 pootige boschnegers eerst de rivier op werd1 gebracht, door het dichte oerwoud, over tallooze stroomversnellingen. De aanwezi gen kregen een indruk -van de ongemak ken, die men op zoo'n tocht ondervindt, maar ook van het interessante en indruk- -wekkende, dat men bij een dergelijke on derneming beleeft: het verwijd eren van een boa constructor uit het gebouwtje, waarin men den nacht doorbrengt; een morgenconcert van brulapen; jaguars, die mkiden in het oerwoud het kamp komen bezoeken; de kennismaking met nederzet tingen van boschnegers, die nog nooit een blanke hebben gezien, enz. Het hoofd «Ier school dankt. De heer Hukshorn bracht deu burge meester dank voor zijn causerie, die zon der onderbroken ruim anderhalf uur had geduurd. In den korten tijd, dat mr. dr. Van Haaren hier ter stede is, heeft hij getoond niet boven, maar tusschen de bur gerij te willen leven. Het auditorium bestond grootendeels uit andersdenkenden. Door voor dezen toch uw interessante lezing te willen houden, aldus spr., heeft u een symbool gegeven van de eenheid, die vooral in dezen tijd zoo noodig is, om gevrijwaard' te blijven voor ervaringen, die men in andere lan den thans opdoet. drukwerk voor 6 uren Zondagverkoop, zullen worden verbaliseerd'. Dit geldt even eens voor de z.g. fruitwinkels, waarvoor een dergelijk drukwerk niet is afgegeven. Kinderzanghuide op de Groote Markt. Ter cere van deu verjaardag van H. K. II. Prinses Juliana. Zooals gemeld, zullen ruim 2000 kin deren, leerlingen van de hoogste klassen van de openbare en bizondere scholen, ter eere van den verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana, morgenavond 7 uur een zanghulde brengen op de Groote Markt, onder leiding van den heer L. J. Hilbe- rink en met muzikale begeleiding van bet Stedelijk Muziekkorps, directeur de heer H. H. van Vleuten. In drie groepen zullen de kinderen naar het voormalige Koolasch mardheeren, voor afgegaan door muziekkorpsen, die welwil lende medewerking verleenen. Een groep kinderen, trekt, met St. Am- brosius voorop, om 6 uur 20 hit Ru benslaan via Burgemeester Knappert!aan, Nieuwe Haven, Oranjestraat, Koemarkt en Broersvest naar het voormalige Koolasch. Een tweede groep kinderen zal, vooraf gegaan door Gusto's Muziekvereeniging, mareheeren van de Rozenburgerstraat, via Nieuwe Maasstraat, Lekstraat, Hoofdstraat, Tuinlaan, Koemarkt, Broersvest naar het voormalige Koolasch. Ook deze kinderen vertrekken om 6 uur 20. Een derde groep zal, eveneens om 6 uur 20, vertrekken, met liarpe Davids voor op, van de Marconistraat, via Swammer- damsingel, Oostsingel, Singel, Emmaplein, naar het voormalige Koolasch. Daar zal één stoet geformeerd wotden, welke, vooraf gegaan door de vaandels van de beide organiseerende vereemigin- gen, de Oranjevereeniging en de Princevlag, naar de Groote Markt zal mareheeren en daar tegen 7 uur wordt verwacht. Daar ruim 2000 kinderen met voor het bordes opgesteld kunnen woiden, zullen zij opgesteld worden naast het stadhuis en tegen het stadhuis aan zal eon tribune gebouwd worden voor de autoriteiten en genoodigden. Daar zal inmiddels ook het Slede'ii'; Muziekkorps zijn gearriveerd ter begeleiding van den kinderzang. Het Stedelijk Muziekkorps zal eerst spe lenPrinses Julianamarsch, van N. A Bouwman; daarna zingen de kinderen met begeleiding: Wilhelmus en Wilt heden nu treden; de muziek speelt Ier afwisseling Ncerlands Taptoe, van A. Boelen; dan wordt het derde lied gezongen: 'k Hou van Holland, van C. J. Bute, en het Ste delijk Muziekkorps besluit met de Sary Marrjsmarsch, van N. Cori. Na afloop van de zanghulde worden don kinderen versnaperingen verstrekt. Op de Groote Markt zullen microiooa en luidsprekers zijn opgesteld. Onzekere toestand door liet Yastelaslcn outw erj». Winst van ruim 193.000 voor rcservccriug en afschrijvingen. Overschrij ving van ruim f300.000. In do gisteren gehouden algemeone ver gadering van aandeelhouders van do N.V. Prov. GTediet- en Depositobank, wordon de balans- en winst- en verliesrekening over 1935 go-edgekeurcl. Do aan de Leurt van aftreding zjjnde commissarissen, de hoeren J. M. van der Schalk cn N. Lcvonkamp, werden als zoo danig herLencetnd Aan het verslag is het navolgende ont leend Memoreerden wij in ons vorig jaarverslag de voorgaande -'urdedaling van onroe rende goaleren, waardoor liet veileenen van hypothecaire cxedielen moe.lijker werd, verschillende gebeurtenissen in 1935 wa ren oorzaak van een vrijwel algeheel stop zetten in het tweede halfjaar van rredieten en hypotheken. Wij denken bierbij voornamelijk aan het z.g. Vaste lasten ontwerp, dat door de indiening dadelijk groote onzekerheid schiep, welke onzekerheid voortduurt door do nog steeds uitblijvende behandeling. Het ontwerp is mede aanleiding geweest, dat vrijwel geen gelden meer oip bypolheek waren te verkrijgen, waant oor de verkoop van huizen zeer verminderde cn de waarde daling sterk werd gestimuleerd. Ook de bouwnijverheid kwam vrijwel geheel tot stilstand, zoowel door het grootore risico als door gebrek aan bouwcredieten. Deze oredieten kunnen nu eenmaal niet worden verleend, wanneer deze niet na voltooiing van den bouw kunnen worden afgelost, bet- Zij door verkoop, hetzij* doo-r het sluiten eener vaste hypotheek 1 Ontwikkelde ons bedrijff zich in het eer ste halfjaar nog normaal, in het tweede halfjaar werden oredieten nagenoeg niet meer verleend; wel werden de reeds ver leende bouwcredieten verder gefinancierd. De rekening commissie werd daardoor ongunstig beïnvloed en bleef ton achter bij het vorige jaar. De interestrekenmg profiteerde van den tijdelijk hoogen rentestand, waardoor de renlewinst ongeveer gelijk bleef aan die van bet vorige boekjaar. Wat de credieten betreft zijn alleen de rentevergoedingen op genomen, welke in 1935 zijn ontvangen Niet ontvangen renten zijn dus niet opge nomen Do belangrijke waardedaling van het om roerend goed heeft tot gevolg, dat de zake lijke waarde van verschillende hypothe caire oredieten, speciaal in vroeger jaren gesloten, onvoldoende is geworden, zoo dat met verliezen rekening moet worden gehouden. Wij achten het daarom een daad van goed beleid reeds nu de noodigo voorzie ningen te treffen, door niet alleen do be drijfswinst over 1935 voor afschrijvingen en reserveeringen aan te wenden, doch ook een deel onzer reserves, door ons in vroe gere jaren gevormd juist voor tijden als deze, d aanpor te bezigen. Hoewel het moeilijk is voorspellingen te doen ten opzichte van verdere waardedalin gen, hopen wij toch, hierdoor eventu-eele verliezen geheel te hebben opgevangen. Wij stellen u daarom voor zich er mede te vereenigen, dat een bedrag van 1306.602.10 aan onze reserves voor af schrijving en reserveering op oredieten en onroerende goederen onttrokken wordt, waardoor de overblijvende reserves tot f250.000 zullen zijn teruggebracht, merle door afschrijving van het koersverlies ad f 43 397.90 op het vrijwel uitsluitend uit obligaties beslaande effectenbezit In 1935 werd aan nieuwe oredieten ver leend f3 621.317.41 (v. j. f4.103 133.54). Aan aflossingen en afschrijvingen werd geLockt f 3.779 037.16. Het saldo der Uit staande leuningen bedroeg 31 December 1933 f3.568.179 03. Onze oreclietneniers voldeden ook nu over het algemeen behoorlijk aan hun verplich tingen. Waar mondig werd uitstel, en in sommige gevallen vrijstelling van periodie ke aflossing verleend. Ear kwamen 9 executies voor. In 4 ge vallen was de opbrengst ruim voldoende om ouzo vordering te dekken. In 5 ge- vollen word hel onderpand, bestaando uit 15 woonhuizen door ons ingekocht voor f103 087.45, zijnde f5123.72 beneden onze vordering, welk .bedrag uil do in vorige jaren gevormde afsehrjjvingsroserve werd afgeschreven. Van deze panden wordon tot heden 6 stuks verkocht tot ongcieer de aankoopsom plus kosten. 1 Vooiis werd nog in 1936 voikocht het in ons vorig jaarverslag vermelde blok panden te Ihllegersberg voor een prijs van f 90 000, zijnde de boekwaarde. Op 31 December 1934 stonden uit f 1 973.300 5 pC't. .obligation. In 1935 werden geplaatst 133.300, daar entegen ingekocht f 98 300 en afgelost door uitloting £67.500, xoodat op 31 December in omloop was f 1.840.800. Op 31 December 1934 was aan deposito's verschuldigd f2.095.175.87. Gedurende 1935 werd gedeponeerd f4.779.720, terugbetaald f5.2S5 321.61, zoodat op 31 December 1935 verschuldigd was f 1.589.574.26. Het financieel resultaat, aangevende oen winst van f93.651.79, waaronder f3664.70 onverdeeld winstsaldo 1934, waarbij wij opmerken, dat do onkoslon ruim f 10.000 lager zijn dan vorig jaar, mag alleszins beviedigcml warden geacht. Wij stellen u voor do aanscliaffingskosten ad f 4036.37 van ons nieuwe meubilair, geheel af te schrijven en het resteorende ad £89.615.42 eveneens to bezigen voor reserveoring op de credieten en onroerende goederen, waardo'or dividend niet zal wor den uitgekeeid. In verband met de onzekere tijdsomstan digheden achten wij deze bedrijfspolitiek in het werkelijk belang der Vennoo'schap. Feestavond. In Gebouw Eendracht hield gisteren de Buurtvereemging „Goede Harmonie" een toesta vond. Toen de voorzitter, de heer J. A k k o r- mans, den avond met een welkomst woord opende, was de zaal stampvol. Do voorzitter van de teesteommissie, de lieer A. K ore man, verkreeg vervolgens het woord en wekte de aanwezigen op lid te(' worden, opdat bij hot lustrum het „hoe 'meer zielen, hoe meer vreugd", be waarheid wordt Het gemengd kwarot, muleiafdeeling vam Euphonia en het dameskoor „Euphonia" zongen eenige liederen. De heer A. M. de Vroedt, humorist, droeg verscheidene liedjes o(p geslaagde wijze voor, terwijl The Merry Makers voot fleu rige jazz-rmmek zorgden. Na het sluitingsweord van den voor zitter, was er een gezellig samenzijn, ander leiding' van den heer De Vroedt Kindermiddag. Do kinderen der loden van de Buurt- vereeniging Goede Harmonie werden van middag onthaald op een filmvoorstelling in Gebouw Eendracht. Te half drie opende de algemeen com missaris der vereeniging, de heer J. Klaus dezen middag en sprak de ongeveer 175 kinderen toe. In bonte rij volgden daarna de toeken* filmpjes, natuuropnamen, cowboyfilms en humoristische rolprenten elkaar op. Als klap op de vuurpijl werd er viermaal getracbeerd'! De heer Klaus sloot met een kort woord dezen welgeslaagden middag. Bazar Hervormde Kleuterschool, Morgenmiddag 3 uur zal in het Vereeni- gingslokaal de bazar ten bate van een Herv, Kleuterschool worden geopend. De heer B. Mastenbroek, voorzitter van de vereeniging Hervormde Kleuterschool Wijk II, zal daarbij eeu korte rede hou den. Ned. Vereen, van Huisvrouwen. Gistermiddag werd in Musis Sacrum eeu bijeenkomst gehouden van ledou van do Afd. Schiedam van do Ned. Vereen, van Huisvrouwen. De presidente, mevr. Boteren brood Blanken, opende de bijeenkomst.Daar na bracht zo verslag uit van de algc- mceno vergadering der Vereeniging, ge houden to Amsterdam op 21, 22 en 23 April j.l. Mevr. Sap—van Hat lom uit Delft, Iaeog toen het woord, om te vertellen van haar ervaringen in Belgisch Congo, waar zij vele jaren gewoond heeft Haar causerie werd door de aanwezigen met gro< belangstelling gevolgd. Het was te betreuren, dat de opkomst niet grooter was. Mevr, Sap verklaarde zich bereid in het volgend seizoen weer een lezing te houden. Geslaagd. Voor het examen ajiolhokers assistent is to Leiden geslaagd mej, J. Genesis van liior Huishoud- en Industrieschool. In een advertentie in dit blad worden mededeel ingen gedaan omtrent aanmelding van leerlingen voor do Huishoud- eu In dustrieschool. agenda. Schiedam. City theater, 8 uur. 1 De orkaan express. 2 Verloren in de stratosfeer. Passage Theater, 8.15 finr. Love me for ever. 29 April. Gebouw Eendracht. Jaarverga dering Vlug en Lenig. 29 April. Groote Kerk, 8 uur. Oranje- avond. Spreker ds. I. Voorsteegh; zang Maja Reilingh. 30 April. Passage Theater, 8.30 uur. Toon kunst. Viool-reeilal Louis Zim- mermann. 30 April. 2 Mei. Irene. Bazar Ned. Kleu terschool. 1 Mei. Geref. Jeugdhuis, 8 uur. Geref Man- nenvcrceniging Calvijn. Dt. Nyen- huis: Alb. Schweitzer en zijn bo- teekenis in dezen tijd. 2 blei. Gebouw Eendracht, 8 u. ïoanoel- vereen. Amicitia ïooneelvoorstel- ling. 3 Mei. Zaal R. K. Volksbond, 8 uur, R. JE. Bcml van groote gezinnen. Maria)- avond. 3 Mei. Musis Sacrum., Feestavond R-R. E H B.O. (na landelijken wedstrijd1) 6 Mei. Hotel Beijersbergen, 8.15 uur. Jaar vergadering T H.O.R. 6 Mei. Gebouw Chr. Soc. Belangen, 8 uur. Chr, Soc. Studieclub C. Baa tenburg de Jong van Amsterdams Do crisis in verband met de gees telijke verwarring van onzen tijd. 7 Mei. Vereenigingslokaal, 8 uur. Reci- teerclub Da Costa. 7 Mei. Passage Theater, 815 uur. Schied'. Kunstkring. Opvoering door Het Hollandsch Tooneel: De despoot. 14 Mei. Passage Theater, 8 uur. Uitvoe ring O.D.O. Rotterdam. Heden e. v. d. Stationsplein-schouwburg, 8.15 uur. Gezelschap Spree. Ba rendje Ossekop. 29 April. Roxy, 7.15 en 9.15 uur. Ens. Do Boer—van Rijk: Betje regeert. Capitol. 2.15 u. 8.15 u. Abdul Hamid, de roode Sultan; Het geheim van den Indischen olifant. Centraal, 2 u. 7 u. 9.15 u. Modem times. City, 2.15 u. 7 u. 9.30 u. De roodle Sultan; De bekende melody. Corso. Van 11 u. af doorl. Casino de Paris. Grand, 2 u. 7 u. 9.15 u. Spook te koop. Lumière, 2.15 u. 7 u. 9.15 u. Smgende Jugend'. Olympia, 7 u. 9.15 u. Ds fluisterende schaduw. Prinses, 2.15 u. 8.15 u. Anna Karoniaa; Vrouwenoogen. Studio '32, 2 u. 7 u. 9.15 u. Dangerous, ThaJia, 2.15 u. 7 u. 9.15 u. Hallo, hier Amerika. MORGEN, DONDERDAG 30 APRIL, EINDIGT DE TERMIJN VAN ONZE PREMIE-AANBIEDING. DIT IS DUS DE LAATSTE DAG, WAAROP U, ALS ABONNÉ VAN DE SCHIEDAMSCHE COURANT, DE NIEUWE PRACTISCHE VOOR DEN KUNT VERKRIJGEN BIJ ONZE ADMINISTRATIE: LANGE HAVEN HOEK KORTE HAVEN, - TEL. 68103, 686x7, 68923 Vanaf 1 Mei is de kaart uitsluitend verkrijgbaar bij den boekhandel en bij den uitgever faH. A. M. Roelants) tegen den officieelen prijs van 60 cent VLAAIiDINGEN, Geslaagd. Voor het diploma naachinist-stoik'er aan boord van sloomzeevisschersvaartui gen is geslaagd de heer J. van der Bie van hier KETIIEL. Geveilde cn verkochte ouroerende goederen. Door notaris J. Drapers te Capeilo aan den IJssel, werden hedennaoigen. in het openbaar verkocht: De boerderijen met landerijen, ondier Vlaardingerambacht en Schipluiden, aan den Tweeden V oen weg 30 en Abtswoud!- schcweg B188, resp. groot 20.3362 HA. en 5.6604 H.A. Perceel I, bouwmanswoning met stallen, schuren, hooibergen en twee pcrceelen wei land bij den Tweeden Vocnweg 30, onder VI. Ambacht in den Holierhoekschen en Zoutevoenschen polder, groot 4 H.A., 46 10 c.A. In veiling f7.800. Perceel II, pcrccelen weiland' onder VI. Ambacht in Holierhoekschen en Zoute* veensclien polder, groot samen ongeveer 6 H.A,, 53 A., 72 c.A. In veiling f6.100. PER STUKJE TELEFOON b30l2 voorheen Persoon VLAARDINGERSTRAAT 7

Schiedamsche Courant | 1936 | | pagina 2