Officieeie Gris is p ub ji caties A. Jordaans, f llior terstedc, waar hij den laalsten tijd weer woonde, is op 7 7-jarig en leeftijd over leden de heer A. Jordaans, die in dezen joan- trek groote bekendheid verwierf als lei der van muziekkorpsen. De hoer Jordaans word 7 Juni 185S te Delfshaven geboren en werd mandenma ker. Hij voelde veel voor muziek en werd ais jongeman Jid van de Chr. Zaaigvereen. EJthoio hier ter stede. Toen hij '20 jaar was, sloot hij zich aan bij het muziekkorps van do Schiedamsche schutterij, en na en kele jaren bij het Chr. Fanfarecorps Ex- selsior, waarvan de heer v. d. Griend lei der was Van dezen heeft de heer Jor daans veel geleerd en hij werd ook diens opvolger als dirigent van Excelsior. Daar na volgden meer vereeuigingen, die hem als leider kozen. Op vele muziek concour sen heeft de heer Jordaans met zijn korpsen lauweren geoogst. Van den Hollandschen Bond van Chr. Harmonie- en Fanfaregezelschappen was hij eerelidvan de Oir. Muziekvoreen. Cres cendo te Gharlois, die hij 33 jaar leidde, en van de Chr. Muziekvereen. Vlijt en Vol harding te Berkol en Rodenrijs eere- dirigent Hedenmiddag is op de aJgomeene be graafplaats aan den Vlaardingerdijfc het stof felijk overschot van den heer A. Jordaans ter aarde besteld. De omiloerste vaandels van den Ilolland- sehen Bond van Oir. Harmonie- en Fam- faregezclschappem, van „Crescendo" en „Vlijt en Volharding", volgden de baar, yven als laatstgenoemd muziekgezelschap. Leden van dit corps droegen ook de kist grafwaarts. Daar speelde „Vlijt on Vol- harding" Psalm 89„Hoe zalig is het volk, dat naar Uw klanken hoort"'. Het woord voelde do heer L. It. J. Kluit, voorzitter van den Holl. Rond, die o.a. zeide: De heer Jordaans is 'n man ge weest, waarvoor we respect en eerbied hadden; hij is mede-oprichter van den „He-U. Bond" en vele jaren daarvan be stuurslid geweest. Ilij was van meening, dat we niet alleen een Chr. bond moesten stichten, maar dat we ook Chr. muziek moesten hebben en hij heeft dat plan helpen verwezenlijken door een bundel ko ralen samen ,te stellen, waarvan zoo juist een koraal is uitgevoerd, Wo danken God, Die ons zoo'n man geschonken heeft. Spr voerde ook hot woord als voor zitter van „Crescendo", dat do heer Jor- daan 33 jaar geleid heeft en dat hij rijp maakte om meo te werken in den zendings- en Evangelisatie-arbeid. .Do heer P. J. V erh oe f uit Beikel sprak namens „Vlijt en Volharding". Er bestond tussclien hem en ons, aldus spr. een band der liefde; wie hem leerde kennen, moest hem waardeeron, hij was eerlijk en recht vaardig en had groote gaven Voor onze vereoniging is hij tot grootcn zegen ge weest Do heer T. Ti el oman voerde het woord1 namens het „RotterJ.ammer"-bedrijf; het muziekcorps „Libertas" van deze onderneming heeft do hoer Jordaans 16 jaar geleid'. Spr. zeide dankbaar te zijn voor Jordaans werk, die steeds do eore Gods heeft bedoeld' bij do beoefening van do muziek, die een gave Gods is. Als vriend' sprak de heer O. IJ. v. d'. Pols uit Charlois, die dank bracht voor de ondervonden vriendschap. Spr. wil niet eindigen met: Rust zacht, maar met d'en wensch: Geniet van do vreugde uws Heeren. „Vlijt en Volharding" speelde twee ver zen van Ps. 121: „Hij is, al treft u 't felst verdriet" en „Do Heer zal u steeds gade slaan." "Een zoon van de overledene dankte voor de belangstelling. Reorganisatie der politie. Benoemingen. Met ingang van 15 Mei zijn benoemd tot adjunct-inspecteur van politie alhier, de heereu J. A. Schotvanger, uit Amster dam; J3. Hagen, uit Haarlem, en VV. A. A. M. Verhoeven, uit 's-Hertogenbosch. Tevens zijn met ingang van den zelf den datum benoemd tot agent van politie de heeren P. C. Traas, marechaussee te Oudenbosch; Th. II. Wondstra, maiechaus see te Heerlen; J. Molenaar, marechaussee to Nijkerk; H. VV. Dieters, uit Hoogezand en J. Doorlag, uit Winschoten. Jubileum. Zaterdag was liet 25 jaar geleden, dat do heer H. Blazer bij de firma \V. Ifase karnp en Co. in dienst trad. Ia verhand daarmee is hij Zaterdagmiddag in de ver sierde ontvangkamer van de firma gehul digd werd. Daarbij werd het woord ge voerd door den heer \V. J. Hasekamp, die een gouden horloge aanbood. Ook van het fabriekspersoneel en van het admini stratief personeel ontving de jubilaris ge schenken. Kranige redding. Gistermiddag raakte een ongeveer 8-ja- rige jongen, in de Overschieschestraat in do Schie. De padvinder \V. Reedijk, dio hij de padvinderij het reddend zwemmen heeft geleerd, zag den jongen, in levens gevaar, sprong gekleed to water, dook en bracht den drenkeling aan don kant. De geredde was blij weer vasten grond onder de voeten te hebben en zonder dat bekend werd, wie hij was, begaf de, jongen ziclj naar de ouderlijke woning, die waar-* sehijnlijk aan den Parallelweg gelegen is. R.K. E.H.B.O. G r oeps wedstrijden. Begunstigd door prachtig lenteweer wor den gistermiddag op het Ilermes-D.V.S. terrein do groepwedstrijden gehouden van de R.K. Eerste Ilulp bij Ongelukken. Deel genomen werd door vijftien junioren- en negen senioren-groepen uit verschillende deeleu des lands. Het verloop der wed strijden kenmerkte zich door bizondere vlotheid en goede voorbereiding en or ganisatie, welke onder leiding stond van den heer A. M. Bergers, secretaris van het bondsbestuur, te Rotterdam. Een talrijk publiek, waarvan velen uit andere plaatsen waren gekomen, woonde de wedstrijden bij. Aanwezig waren o.a. de burgemeester, mr. dr. F. L. J. van Haaren, de commissaris van politie, de heer H. P. Clasie, een vertegenwoordiger van hot hoofdbestuur van het Nederland- sche Roode Kruis, vele geneesheeren uit Schiedam en andere gemeenten, kapelaan J. J. van der Broek, geestelijk adviseur van de Schiedamsche afdeeling, en geeste lijken van elders. De wedstrijden betroffen een tiental on gelukken van verschillenden aard en min of meer ernstig karakter, zooals auto ongevallen, verdrinking en in aanraking komen met electrischen stroom. Door mid del van een geluids-vcrsterkingsinstallatie werden de te behandelen ongevallen be kend gemaakt. Als noviteit in de E II.B.O.-wercld werd voorts een massale gas-oefening gehou den. De deelnemers aan deze oefening moesten met het Drager-masker aan touw trekken, honderd meter hardloopen en ge durende korten tijd in een gaskamer ver blijven. Daarna moest het masker weer gebruiksklaar gemaakt worden, d w z. ge desinfecteerd. In verband met het groote aantal deelnemers werd deze tijd beperkt tot twee minuten. Ook dit deel van het omvangrijke pro gramma verliep zeer vlot. Behalve direct- practische waarde, werd aan do/.e oefening ook propagandistische waarde toegekend De deelnemers leerden zich vertrouwd maken met liet gasmasker. Wij laten hier de uitslagen volgen Eereprijs, medaille van IIKil. Prinses Juliana, toegekend aan de afdeeling Ber- kelEnschof, 104 punten. Deze afdeeling verwierf ook den commandanlsprijs met 56 punten Afdeeling junioren 1. Rotlordam A2, HÖVs p. 2 Rotterdam D2, 113 p 3. Delft Al, 103 p. 4. Veur C3, 94 p. 5. Schiedam A2, 91 p. 6. Arnhem A3, 82 p. 7. Arnhem C3, 75 p. Afdeeling senioren: 1. Rotterdam Cl, 131 p. 2 crkcl—Euschot A2, 123 p. 3 Berlcel—Enschot B2, 107 p. 6. Gouda Al, 106 p. In deze afdeeling werd aan Delft f98 p.) eon troostprijs toegekend. Nijmegen kreeg den prijs voor de verstkomendo af deeling. Huldiging M. de Gooyer cn A. van Hoed. De feestavond in Musis Sacrum, welke don dag besloot, droeg een bizonder ka rakter door de huldiging van een twee tal personen, waarvan één lid van de R.K. E I1.B.0dat zich op 8 October had onderscheiden door redding van twee Chi- neezen, die bij stormweer in de Petroleum haven bij Pernis te water geraakt waren De heer M. de Gooyer, bijgestaan door A. van Hoek, slaagde erin de beide dren kelingen uit het water te halen en bij een van hen de levensgeesten weer op te wek ken door middel van kunstmatige adem haling. Nadat de heer A. M. Bergers den avond geopend had en de beteekenis van deze huldiging had geschetst, betrad de burgemeester, mr. dr. F. L. J. van Haa- ren, het podium. Spr. zeide, dat deze dag een feestdag was geworden voor tall00zien in Schiedam en van elders, dio hier mot elkaar in den edelen kamp der eerste hulp gewed ijverd hadden. In tegenstelling met deze als liet ware Iheorciische praktijk, aldus ging spr. voort, ontmoeten wij hier echter ook de harde werkelijkheid in den vorin van de huldiging van twee redders, die onder do ongunstig ste omstandigheden twee mode-mtnsehen uit het water hebben gehaald. Deze heide Schiedammers hebben op dat moment niet alleen hulde gebracht aan hun mensehlievendlieid, maar ook aan hot nut en Je doeltreffendheid van do eerste hulp Ik hen, zeide spr., trots op u in uw hoedanigheid van menschenreddors, maar niet ih hoi minst als Schiedammers. Spr. reikte vervolgens de fraaie oorkon den, geschonken door de Maatschappij lot Redding van Drenkelingen, en do beide medail "s, door middel van do G'liineoscho legatie in Don Haag beschikbaar gesteld door de Chineescho regeering, aan beido heeren uit. De zaal bracht zoowel don burgemeester als de beido koene redders een ovatie. De rest van den avond was gewijd,aan de muc.e der lichte kunst. De familie Hofman verzorgde een onder houdend non-stop programma, waarbij The Merrymakers voor muziek zorgden. De avond werd besloten mof een gezellig bal s Bazar Herv. Kleuterschool. Do bazar ten bate van de Herv. Kleu terschool, Donderdag, Vrijdag en Zaterdag jj. in het Vereen tg i n gs lokaal gehouden, heeft bruto ruim fiOOO opgebracht. Inbraken. Tijdens afwezigheid der bewoners is" Za terdagavond ingebroken ten" huize vatn de fant. B. aan do Warande. Verscheidene gouden voorwerpen zijn ontvreemd. In den nacht van Zaterdag op Zondag is hij mej, P. aan de Eendraehtstraat inge broken. Fen bedrag van ongeveer f25 is ont vreemd. Hazardspel? In een ijscowinkel te dezer stede heeft de politie een speeltafel in beslag genomen. Het vermoeden bestaat, dat in den winkel gelegenheid tot hazardspel gegeven werd, Brandje. Zaterdagavond heeft de brandweer met een scliuimUuschapparaat een brandje ge blnscht in den winkel van S. aan den Sulgel alhier, die een patates frites zaak drijft. De vlam was in een pan met olie go- slagen, waardoor het vuur fel oplaaide Openbare Leeszaal cn Bibliotheek. Door de Gemeentelijke Openbare Lees zaal en Bibliotheek werden in April uitge leend in het gebouw aan de Lange Ha ven 1965 kinderboeken, 4999 studiewer ken en 85S0 romans, totaal 15.544 boeken; in het filiaal in de Gorzen 428 kinder boeken, 1058 studiewerken en 636 romans, totaal 2122 boeken. In April 1935 waren de totaalcijfers resp. 15.255 en 222C. Het aantal houders van leeskaarton in 2553; het boekenbezit bedraagt 30911. Nachtclienstapothcken. Deze week neemt de apotheek van dien heer J. II. Evers, Lange Haven 81, den nachtdienst waar, A G ilTF A. SCHIEDAM. City theater, 8 uur. 1. Wie is do vernie tiger? 2. Doj prijsvechter. Passage Theater, 8 15 uur. De behecrscher der wereld. 4 en 5 Mei. Klankstudio Fiegóe, Lange Ha ven 55. 2—5 en 79 u. Schilde rijententoonstelling J. Novell, 6 Mei. Vercenigingslokaal, 8 uur. Ned, Vereen, van Huisvrouwen, Film vertooning. 6 Mei. Hotel Beijersbcigen, 8.15 uur. Jaar vergadering TII.O.R. 6 Mei. Gebouw Chr. Soc. Belangen, 8 uur. Clrr, Soe. Stirdiec'ub C Baa tenburg de Jong van Amsterdam: Do crisis in verband met de gees telijke verwarring vair onmn {ijl ROT'l ERDAM Heden e. v. d. Stationsplein-schouwburg, 8.15 uur. Gezelschap Spree Ba- 1 endje Ossekop. 4 Mei Tivoli Schouwburg, 8 15 u. Dante's mysterie revub SinrSala-Bim. Heden e.vd. Museum Boymans. Algcm, Ned. Kunsttentoonstelling. Bioscopen. Capitol, 2 15 u815 u. De heele wereld lacht; Crigolette. Centraal, 2 u„ 7 u„ 9.15 u. Modern Ti mes. City, 2.15 u, 7 u, 9.30 u. De heele we reld lacht; Zijn laatste rit. Corso. Van 11 u. af doorl. Anna Kare- mina. Grand, 2 u7 u„ 9.15 u. Catharina de Kleine. Lumière, 215 u„ -7 u., 9.15 11. Singende Jagend. Olympia, 7 u, 9.15 u. De fluisterende schaduw. Prinses, 2.15 u„ 815 u. RothchildPrin ses Incognito. Roxy, 2.15 u., 7 u9.15 u. De Melkboer. Studio '32, 2 u„ 7 u, 9.15 u. Koenigs- mark. Thalia, 215 n, 7 u, 9.15 u. De rooic. BINNENLAND Crematie dr. F. M. Wibaut. Zaterdagmorgen is in cjcn Stadsschouw burg-te Amsterdam een plechtige afsclicids- dienst gehouden in verband met de cre matie van het stoffelijk overschot van dr. F M. Wibaut. Het woord werdgevoerd door ir. Albarda en de heer Eu Kupers. Do laatste tocht van den overleden sooia- lislischen voorman door Amsterdam, had plaats onder overweldigende belangstelling. Ook op Westervcld. waar te ongeveer vier uur de verassing geschiedde, bestond groo te belangstelling. Bij deze plechtigheid werd oa. het woord gevoerd, door den voor zitter der S. D. A. P., Koos Vorrink. Kunst en Wetenschap Opening algemeene Nederlandsche Kunst-expositie. In Museum Boymans te Rot terdam. Zaterdagmiddag had in het Museum Boy mans te Rotterdam, de officieel© opening plaats van de algemeene Nederlandsche Kunstexpositie, welke van 2 tot* 31 Mei in dit museum wordt gehouden. De. algemeen voorzitter .van het Algemeen Nededandsch Verbond, do heer P. 3. de Kantor heette alle aanwezigen welkom. Het houden van ziulk een tentoonstelling, aldus spr., is een der middelen, waar mede het Algemeen Nicderlandsoh Verbond tracht de eultureele banden tussohen de verschillende doelen van dear Nederlamd- scliem stam nauwer 'aan te halen. Zoo zult u hier dan bijeen vinden kunst voorwerpen van Nederlandsche, Vlaamsche en Zuid-Afrikaansche, thans levende kun stenaars. Het is u hekend dat deze tentoonstelling reeds oen maand gehouden is in hot ge meente-museum in Den Haag. Wij ziijin er ons volkomen van bewust, dat gerechtvaardigde aanmerkingen te ma ken zijn, maar wij meenen tocli dat deze tentoonstelling veel goeds bevat, al had den wij gaarne gezien, dat zij nog veel- zijdigor was. Wij hebben ons echter, van den aanvang oip het standpunt gesteld, dat zij slechts één maal ingericht mocht worden, en dus voor Den Haag, Rotterdam en Amsterdam gelijk moest zijn. Toch heeft Rotterdam een voordeel bo ven Den Haag. De afdeeling Zuid-Afrik'a is hier in Rot terdam, dank zij de grootoro beschikbare ruimte, uitgebreider dan in Den Haag. Aan deze tentoonstelling geeft de deel neming van de Koningin een bizondere wijding. Ik. ben overtuigd dat ooik Rot- teidanr zal toonen de belangstelling van de Koningin, die ook, spoedig na de ope ning in Den Rang, met Prinses Juliana, de tentoonstelling met een bezoek vereerde, te waardeeren. Ik vermoed dat hot portret van de Ko ningin, geschilderd door den kunstschil der Mees en bestemd voor het raadhuis in die gemeente, do bizondere aandacht zal trekken. Gaarne grijp ik deze aangelegenheid aan het gemeentebestuur van Rotterdam nog eens openlijk te danken voor de bereidwil ligheid dat schilderstuk voor deze tentoon stelling af to staan. liet is mij tenslotte een behoefte don heer Ilannema, directeur van het Museum Boymans, hartelijk dank to zeggen voor zijn krachtigen steun en het gemeentebe stuur voor het op zoo onbekrompen wijze beschikbaar stellen van de noodige ruimte in dit mooie museumgebouw. Hierna werd de tentoonstelling officieel geopend door den burgemeester van Rot terdam, mr P Droogleevcr Forluyn. Rechtszaken Kist met sinaasappelen gestolen. De 28-jange koopman A. J. V. uit Schie dam had zich Vrijdag voor de Rotler- damsclie rechtbank te verantwoorden we gens diefstal. V-crd. had uit een pakhuis 111 de Lange Keikstraat een kist sinaas appelen geMolen. Da eigenaar van hot pak huis zat toevallig in een café m dezelfde straat koffie te drinken. Daarbij had hij vooildurend zijn zaak in het oog gehou den. Hij had V. naar binnen zien gaan en met een kist op don rug naar buiten zien komen. Ilij heeft toen de politie ge waarschuwd, die den man hoeft aange houden. Mr. Roumer wees er in zijn requisitoir op, dat verdachte reeds tweemaal is ver oordeeld. Ilij wilde echter rekening hou den met het feit, dat verd. gedurende dé laatste jaren goed had opgepast en eisch ic 4 maanden met aftrek van preventieve hechtenis. Mr. Terhorst vroeg een voor waardelijke gevangenisstraf. Uitspraak over 13 dagen. Sport Voetbal. Brussel-Amsterdam 4—3. Een middelmatige wedstrijd. Zaterdagmiddag ontmoetten de elftallen van Brussel en Amsterdam elkaar. Deze wedstrijd, die een micidelmaüg verloop had, werd door de Belgen met 4—3 gewonnen, een stand, die de krachtsverhouding in-het veld zeer goed weergeeft. De Rrusselsche voorhoede, was in weerwil van de vier doelpunten niet productief. Het eerste doelpunt werd ge maakt uit een penalty en de overige drie waren te wijten aan fouten der Amster- damsehe verdediging. De ruststand was 1-1. Viaardingsch elftalR.V.B.-elftal. Zaterdagmiddag werd te Vlaardingen door het R.V.B.-elftal een oefenwedstrijd' gespeeld1 tegen het Vlaardingscho elftal. liet resultaat was een gelijk spel, 2—2. Antwerpen-Rotterdam 2-0. Een verdiende nederlaag, 'i aterclagmiilüng werd in Antwerpen de 25e wedstrijd' tussclien Antwerpen en Rot terdam gespeeld'. Deze wedstrijd' ss door de Belgen zeer verdiend met 20 go- wonnen. De verdediging der Rotterdammers was goed. Beun heeft in doel voor de zoovcel- ste maal bewezen, dat hij zijn vak (lege lijk verstaat, terwijl de beid'e backs geens- zius onvoldoende genoemd mogen worden. De middenlinie was tamelijk zwak. De eonigo, dio oen behoorlijke partij gespeeld heeft was Van Spaendonck. In do voorhoede wilde het maar niet vlotten. Lagendaal, op de rechtsbinnen plaats, verdeelde het spel keurig, aange zien Voormolen, de mid'voor, in deze taak tekort schoot. De vleugels waren te lang zaam. Bij de Belgen klopte alles als een bus en deze heeren waren bovendien sneller. De Nederlandsche Meelcentrale maakl bekend Iïet gedeelte van het prijsverschil per 100 kg. voor d'en invoer van .tot vee voeder verwerkte oliehoudende zaden, pit ten en noten, bedoeld in artikel 8, b, onder 2o. van de Crisis Akkerbomvbe- sohikking 1934 I, is vastgesteld' als volgt: Inklaring van 4 Mei al t/ra 31 Aug 1930 voor lijnkoeken 11.20 voor soyasohroot f 0.70 voor soyakoeken 0.80 voor grondnootkoeken f0.70 voor. grondnootsohilfers 11.40 voor eocoskoeken f0.80 vi r Ned'. Oost-Indisohe eocos koeken f0.55 voor tot andere niet genoeni- do soorten veevoeder ver werkte oliehoudende zaden, uitten en noten 10 50 Voor de goede orde wordt opg-merkt, dat in deze bedragen niet is begrepen het in artikel 8, b, onder lo, van voornoemde beschikking bedoelde gedeelte van het prijsverschil Indien men zijn import op verderen ter mijn nu reeds wenscht vast te leggen tot bovengenoemde prijsverschillen, gelieve men zich daarover met de Nederlandsche Meelcentrale te 's-Gravenhagc in veibin- ding te stellen. 's-Gravenhagc, 2 Mei 1936. Tuinbonwstcnn voor mnrkttuinders en teler-handelaars. De Gioenten- en Fruitoentrale maakt, naar' aanleiding van de moeilijkheden, on dervonden bij" het verleunen van steun op producten, van eigen teelt afkomstig, die door markttuinders en feler-handelaai's anders dan over een veiling mogen wor den verkocht, het volgende bekend': Van af beden zullen deze tuinders cn handelaars slechts voor steun op hun verkochte producten in aanmerking komen, indien voldaan wordt aan de volgende voorschriften v 1. De op de markt enz. te verkoopen producten dienon te voldoen aan dezelfde eisohen van kwaliteit en sorteering, welke aan de veilingen zijn voorgeschreven; 2. geen verkoop mag plaats hebben be neden de ophoudprrjzen, aan de veilin gen voorgeschreven; 3. van den dagelijkschen verkoop moeL 'een eenvoudige boekhouding worden bij gehouden, waaruit voor ieder product de verkochte hoeveelheid' en de gemaakte prijs voldoende blijken. Op de nakoming van deze voorschriften zal gedurende het geheolc jaar controle worden geoefend Personen, die zich bij den verkoop hun ner producten aan deze voorschriften niet houden, zullen in het vervolg van steun worden uitgesloten. 's-Gravenhage, 2 Mei 1936. Steun zclf-gctcclde producten, De Nederlandsethe Groenten- en. Fruit- eentraJe maakt bekend, dat volgens be schikking van den Minister van Landbouw en Vissehenj aan kweekers, die het recht hebben veikrcgcn, als markttuinder of teler-handelaar him zelf geteelde producten op de hun toegestane wijze, dus niet over de veiling, te verkoopen, steun zal wor den uitgekeerd over d'e door hen in 1935 verkochte producten Aanvragen om voor dezen steun in aan merking te komen, moeten vóór 1 Juni 1036 worden gericht aan de Nederlandsche Groenten- en Fruitoentrale, Laan Copes van Cattenbureh 62, Den Haag, waarna een formulier tei invulling wordt toege zonden. 's-Gravenhage, 2 Mei 1936. De wedstrijduitslagen. K.N.V.B. Do bekerwedstrijd V.I.O.S.Haarlem, is door de Haarlemmers met 32 gewonnen. Ursus 2 verloor op eigen terrein met 3—1 van U.S.C. 2. IL V. B. Ee uitslagen van de gisteren gespeelde wedstrijden luiden: Reserve 2e klasse Cl DHS 5—GTS 2 1—3 Reserve 3e klasse B. Sparta 9—ASV 3 4—3 Reserve 4e klasse F. DHS 6—SDV 3 2—1 Reserve 4e klasse G. St. Vatbarden 5—Ilermes-DVS 8 5—0 w. n. o. 9 'Zaterdngmiddag.compctitie. GIB—Unilever 4-4 Cricket. De competities. Van dit jaar. Do competities van dit jaar zijn blij- krns een mededoeling in Oridket, het of ficieeie iOigaan van den NcdoriainJsohcn Cricket Bond als volgt ingedeeld: le klas: IICC 1, IICC 2, VRA, Rood on Wit, V0C, Haarlem, WV en Ilermes- DVS Overgangskins: ACIC, CVII, Excelsior, [IBS, IICC 3, PW, Quick (N.), SOtlC en Sparta. fweede klas B: Ajax L, Excelsior 2, HBS 2, IICC 4, Hermes-DVS 2, LCC, Quick (II.) Voorb. CC, VOC 2, VUC. Derde klas O: ASV, IIBS, 3, HBS 4, IICC 5, Excelsior 3, Loonidas, Quick (H.) 2, Hermes-DVS 3, Sparta 2 en mogelijk Ilaagsch Lyceum. In de overgangsklas aal getracht worden dé sterkste on de zwakste ploegen one r- ling Iwee wedstrijden te laten spelen. Do elttalien van do zwakste groep spelen bo vendien elk 1 wedstrij 1 legen een elftal van de sterkste groep s «32a— - i 1 5 1

Schiedamsche Courant | 1936 | | pagina 2