STADSNIEUWS „AU BON MARCHÉ" VolkenbondsdacT. Ik ft** Ikk: Officieele Crisispublicaties. I Wi IP! Geslaagd. Voor het arts examen, le gedeelte, is aan do Leidseho universiteit geslaagd do heer C. Dominions, „Grotius"-bijeenkomst te Delft. Aan de leden van do afd. Schiedam van de Vcrecniging voor Volkenbond en Vrede is toegezonden een uitnoodiging tot bijwoning van de jaarlijksche plechtigheid van de Vereeniging bestaando in het leggen «en krans bij het standbeeld van Hugo de Groot op de Markt te Delft op a.s. Zaterdagmiddag half vier. De plechtigheid wordt vooiafgegaan door een officieele ontvangst van leden en ge- ïoodigden op het stadhuis to Delft, des namiddags te 3 uur. Wie deze plechtigheid wil bijwonen, Jient dit vooraf mee te deelen aan den neer claris der afdeeling, mr. N. J. Post, Graaf iiorisslraat G7, alhier. Groentedistributie. Donderdag 21 Mei 1936 Hemelvaarts dag zal geen verscho groente in liet voormalig St. Jacobs Gasthuis beschikbaar worden gesteld. Dinsdag 19 en Zaterdag 23 Mei zal ech ter voldoende versche groente aanwezig zijn, De prijs van het crisisbotermerk en van do vervoervergunning voor buitenlandsche boter zijn voor de week van 18 tot en met 23 Mei vastgesteld op fl per kilo gram Zakenjuliileum. Morgen zal het 50 jaar geleden zijn, dat aan de Hoogstraat no. 60 de kapperszaak van de firma \V. van Zuuren werd op gericht. Het was de eerste zaak hier ter stede, die zich speciaal op heerenkappen en scheren en het maken van pruiken en ander haarwerk toelegde. Jaarvergadering Wijk II. Gisteravond heeft de wijkvereeniging van Wijk H der Ned. Ilerv. Kerk in Gebouw Jiene haar jaarvergadering gehouden, u elke zeer druk bezocht was en een ge/, el lig ka rakter droeg. De vergadering stond onder leiding van ds, 3. W. Tons beek Na do gebruike lijke opening, hield spr. een korte inlei dende rede, naar aanleiding van het woord: Gij zult Mijn getuige zijn". Spr. wees er op, dat de wijkvereeniging er niet is tot het organisecren van gezellige avondjes en bijeenkomsten. Haar groote, geestelijke doel. is het uitdragen van het Evangelie. De vereeniging doet dit door middel van haar wijkblad, de Zondag school, de kleuterschool, huisbezoek der wijkbroeders, enz. In het werk van de ver eeniging, dient ieder lid een getuigenis te zijn. De secretaris, de heer II. Got ink, deed in zijn jaarverslag een oplimisiischen toon hooren. De heer B, de Wag enaar, penning meester, meldde aan het eind van zijn rekening en verantwoording een klein na- deelig saldo. De heer P. Bijloo werd1 als bestuurslid herkozen. De rest van den avond werd gevuld met muziek en voordrachten. Mej. Tak droeg gedichten voor van Jacqueline van der Waals en Alice Nation. Het Hakkert-mandoline-gezelscbap bracht enkele nummers ten gehoore. Tot slot werden enkele films vertoond. Ds. 3. W. Tonsbeek sloot den avond. A G E N D j SCHIEDAM. City Theater, 8 uur: I. Dr. Socrates; 2. Het geheim van den Indischcn olifant. Passage Theater, S.15 uur. Kermisgasten. Zaterdag, Zondag en Woensdag malinée met: Kmllekopjo. 15 Mei. Bijgebouw Ned, Prof. Bond, half 9. Ledenvergadering Ned. Prot Bond. 1G Mei. Musis Sacrum, 8 uur. Schied. Tooneelvereen. De Dilettant met medewerking van The Singing Ha waiian Bros. 25 Mei. Irene. 8.15 uur. Vereen. Jong Her vormden. Bïjbelstudiekring. 25 Mei. Musis Sacrum, 8 uur. Uitvoering Kinderkoor Ko de Keyzer. 25—2S Mei. Vereenigingslokaal. Kookde monstratie Ned. Zaiivelbureau. 26 Mei. Musis Sacrum, 8 uur. Ledenver gadering A.A.Z S. 29 Mei, Irene, 8.15 uur. Vereen. Jong Her vormden. Lezing ds. K. de Bel: De afscheiding. 28 Mei. Feestterrein Volkspark, 8 uur. Open luchtooncert Schied. Qir. Mannen koor m.m.v. Haxpo Davids en D. O. K. 20 Juni. Feestterrein Volkspark. Openlucht- meeüng Geref. Jougdvereeni gingen. ROTTERDAM. 15 Mei. Tivoli Schouwburg, 8.15 u. Dante's myslerie-revue Sim-Sala-Bim 20 Mei. Doclenzaal, 8.15 uur. Concert Rott. Philh. Orkest. Heden ev. d. tot 31 Mei Museum Boymans Algem. Ned. Kunsttentoonstel ing Bioscopen. Capitol. 2.15 u S15 u. Het schandaal van den dag; Het huis der ver schrikking. City. 2.15 u 7 u. 9 30 u. Het meisje uit de onderwereldZiekenhuisge- heimen Corso. Van 11 u. af doorl. Haai- grootste succes. Grandl 2 u. 7 u, 9.15 u. Triomf der liefde. Lumicre. 2.15 a 7 u. 9.15 u. De Koerier v-an den Czaar. Olympia. 7 u. 9.15 u. Hard als graniet; Medeminnaars. Prinses. 2.15 u. 8.15 u. Om een menschen levenDe negende gast Roxy. 2.15 u. 7 u. 9 15 u Montmartre; Handen, boven tafel. Studio '32. 2 u. 7 u. 9.15 u. De trek vogel. Tlialia. 2 45 u. 7 u. 9.15 u. Captain Blood1. Modemagazijn Hoogstraat 64, Schiedam F Ml VRAAGT %1CHTZ£NDBNG Telef. 68474 De distributie van vleesch. Do slagers bij den minister van sociale zaken. Op S Mei hebben de besturen van den Ned. Slagershond on den R. K. Hanze- bond van Slagerspalroons de ministers van sociale zaken en landbouw hun bevreem ding kenbaar gemaakt, dal, terwijl zij op 6 Mei met den regeenngsconnnissaris coil tereerden over de mogelijkheid van dis tri bui ie van versch vleesoh voor de stcun- behoevenden, mede ter venuiming van het vleesdidebiet, vrijwel tegelijkertijd het de partement van sociale zaken besloot fot de fabricage en besdiiktbaarstelling van ge hakt in blik. In dit verband werd den minister ge vraagd een deputatie uit de bondsbasturen in onderhoud te willen ontvangen De minister van sociale zaken heeft gis teren deze conferentie toegestaan. Op deze audiëntie hebben de bond s'„cs tuurderen ge vraagd, wat nu eigenlijk de bedoeling der regeering is cn of nu do versche vleesch- distributie van de baan is, wijl met bhk- vleesch wordt begonnen; of de distributie van blikvleesch via de slagers zou loopen, en of de minister erin mede wilde werken, dat do beschikbaarstelling niet weer zoo ruim werd gesteld, omdat do nu afloo- pende distributie een belangrijke concur rentie is geweest voor het normale vleosch- debiet van de slagers, wijl in vel «gemeen ten „Jan en alleman" zich van blikvleesch kon voorzien en vele instel mgen liet ook bij massa gebruiken. De slagers hadden dus een zware con currentie van het blikvleesch en do enor me kosten dezer beschikbaarstelling moes- ton zij zelf via orisishefhng op rundvleeseb opbrengen. De minister van sociale zaken gaf te kennen, dat hij van de bespreking bij den rcgccringscommissaris niets afwist en z ch mot een eventueel versch vleesch dis- tributio ook niet had ingelaten of zou in laten. Voor hom gold alleen do zorg van de werkloozen om Ondervoeding to voor komen. Na bespreking met de besturen der groo- to gemeenten was besloten tot de proef van bescliik'baarstelling vain gebakt in Wik, een product, dat heel goed en goedkoop is, voor 35 cent per K.G., naar het qoirdoel van don minister, liet normale vlccsohde- biet zal er, volgons den minister, niet door worden aangetast, wijl de wei'klaozienl anders toch geen vleescih krijgen, iets wat do bondsbesluren ten deelo toegaven. Zij drongen hij den minister sterk aam de be schikbaars teil ing beslist tot do werkloo zen to beperken, wijl toch ook voor de smalle beurzen versch vleescih en gehakt voor lagen prijs in de slagerswinkels! ver krijgbaar is. De minister ziei toe, dat do beschikbaar stelling tot do werkloozen zal worden be perkt, De proef is trouwens op bescheiden schaal (20 weken van 50.000 blikken pro ductie per weck). De vorm van distributie is aan de gemeenten overgelaten. De minister wilde zich niet b'nden om den gemeentebesturen te vragen de distri- butio via de slagers te doen Iqopen, al verklaarde Z.ILvc. de slagers niet te willen uitsluiten. Hij verlangde eventueel van hen de dis tributie met een zeer kleine ■winstmarge te verzorgen minder dan thans het ge val is omdat sociale zaken geen mid delen heeft voor oen voorziening en de werkloozen zoo goedkoop mogelijk móoter worden geholpen. Do cm koe (en op het pro duct moeten tot een uiterste minimum wor den beperkt. De besturen der slagersbonden hebben da blikvleesch distiibutie derhalve als oen feit aanvaard, maar hebben niettemin ziooals op 6 Mei den regeerrngsoommissaris ir. Louw es, was toegezegd op een enkel punt nader hun moaning gegeven ten aan zien van een eventueele versch vleesch distributie, welk oinlusschen volgens het oordeel der slagershonden nu beter ach terwege kan blijven, als de kosten gedra gen zouden moeten werden door het land- bouwcrisisiomds. Radio-uitzending verboden. "Van den voorzitter van „de Vrijheidsbond." Men meldt ons: De radio-omrodp-controle-comnfissie heeft bezwaar gemaakt tegen de uitzending van de ïede, welke de partij-voorzitter van de Libcralo Staatspartij „de Vrijheidsbond", mr.' \V. C. AVenddaar, voornemens was op Een vergelijking tusschen lS99> *9l8 en 1936. Teleurstelling, maar geen wanhoop. Bouwen aan het Wilson-ideaal. Diefstal van bclastiugplaatjcs. Vrijdag j.l. is van een rijwiel, dat on beheerd op het middenpad1 van de Rem- hrundtlaan bij de De Genestetstraat tegen een boom stond', een belastingmerk lin étui ontvreemd De benadeelde wordt ver zocht daarvan bij de politie, bureau Lange Nieuwst raat 55, aangifte te doen. Van P. J. van E. is een belastingplaatje ontvreemd' van een fiets, dat voor een huis aan de Ploegstraat stond; van P. J. G. van een rijwiel op de binnenplaats van de Ambachtsschool en van P. zijn zelfs twee plaatjes tegelijk ontvreemd van rij wielen, die in een voortuintje 111 de Nas- saulaan stonden. Concert. liet programma voor het concert, dat het harmonie-gezelschap „Oefening Baart Kunst'", (directeur de heer J. C. M Fe't- zcr). op Zondag 17 Mei, des avonds te 8 uur in de Plantage geeft,'luidt als volgt: 1. King Cotton, Marsch, J. P. Sousa .2 Ouverture „Schoppenvrouw", Fr. v. Suppé, arr. Th. Rottier 3, Introductie en Polonaise voor Clarinef- solo met Orkest, A. Klosé, arr. F. Romain Solist: de heer M. 3. C. Kars. '4. L' Arlésicnne-Suite No. 2, G. Bizet, arr. L. Chomel a. Pastorale; b. Intermezzo; c. Menuet- to; d. Farandolo. 5. Fantasie uit de Opera „Lohengrin", van Richard Wagner, A. Schreiner 6. Uitnoodiging ten dans. 1 C. M. v. Weber, arr. A. Eetihaas .7. Groote Fantasie uit de Pantomime'„Het Mirakel", ft. Humperdinck, arr. O. Brinkmann 8. Frühlingscinzug, Marsch,F. von Rlon 1899. Op 18 Mei in het Huis ten Bosch in Den Haag opening van de Eersto Vredes conferentie, Plechtige diplomatieke confe rentie met ministers, gezanten en hooge officieren, moeilijk te genaken voor ieder die niet tot den kring der uitveikorenen behoort; voorzoexver het groote pubhek er zich voor interesseert, meestal slechts spot en scepticisme. De tsaar van Rus land1 wilde den wereldvrede bevorderen: vermindering der bewapeningen, beslissing van geschillen door een scheidsgerecht in plaats van door wapengeweld. Het eerste bleek in het geheel niet te verwezenlijken; ten aanzien van het twee de werd slechts een bescheiden stap ge daan door de oprichting van het Perma nente Hof van Arbitrage; hij gebrek aan beter hield1 men zich bezig met het op stellen van regelen, die, als het oorlog zou zijn, voor oorlogvoerenden en neu tralen zouden gelden. Na eenige weken vergaderen ging men uiteen zonder dat een blijvend verband tusschen do Slaton was geschapen; slechts bestond de mo gelijkheid! dat men over een aantal jaren opnieuw r.ou bijeenkomen om het werk voort te zetten. Groote illusies waren niet gewekt, 1918. Het einde van den wereldoorlog nadert. Het vredesvraagstuk is niet meer een probleem alleen van pacifisten en van regeeringspersoncn;: de volken hebben aan den Irjve ondervonden wat oorlog wil zeg gen en liet verlangen „nooit moer oorlog" heeft zich meester gemaakt van de mensch- hcid in al haar geledingen. Regelingen moeten worden getroffen om een nieuwen oorlog in de toekomst te voc .komen. In de afgcloopen vier jaren heeft men geleerd' hoe internationaal do oorlogvoering to or- ganisceren; van die ervaring zal nu wor den geprofiteerd bij het organiseeren van den vrede. Een vaste band zal gelegd wor- d'en eerst tusschen Geallieerden en. Geas socieerden, welke weldra ook de neutra len zal kunnen omvatten, en misschien later ook zij, die tegenstanders waren in den oorlog. Volken, organisoert u o.n den vrede to bewaren .en de internationale rechtsorde te handhaven, dat was de ge dachte die toen algemeen ingang vond. Tijdens den oorlog haddon staatslieden met Wilson vooraan, volkenrechtsgeleerden en pacifisten, op papier reeds Volkenbonds plannen opgesteld en z,oo legde men m 1918 do eerste grondslagen voor den Vol kenbond van Genèvo. Zeker,dezo Volkenbond met „als onge lijksoortige ouders het studeervertrek ©n de oorlogssamenwerking der geallieerden" was niet heelomaal volmaakt; critieb van pacifistische zijde bleef niet uit, maar toch hoe fraai was liet gebouw, dat hier als vredcstempel werd opgetrokken 1 Verplichting om alle geschillen aan vreedzame beslechting hetzij van Volken- bondsraad' heizij van rechter of scheids rechter te onderwerpen, onderlinge hulp- verlcening aan den aangevallen staat, uit zicht op vermindtering van bewapening en dit alles gegrond' op strikte eerbiediging van het internationale recht. Dit alles ge plaatst in een sfeer van openbare diplo matic, cn aangevuld mot regelen voor nut tig technisch ori sociaal werk, bescher ming van verdrukte minderheden on con rechtvaardige behandeling van do verse,hil- le ndio landen op handelsgebied. Inderdaad do tijd van internationale samenwerking op den grondslag van recht cn gerechtig heid', onder uitschakeling van het geweld scheen aanstaande. Het lijden der md- liocnen in den w ereldoodog was dan toch niet geheel vergeefsch geweest, 193G. AAteer is ongeveer eenzelfde aan tal jaren voorbijgegaan. De Volkenbond! staat niet meer voorons in don schoorncm schijn van 1918, maar in naakte werke lijkheid. Geheim© besprekingen bleken reeds lang onmisbaar; overal warden groe pen van bevolkingen onderdrukt; op eco nomisch gebied' heerscht verwarring cn strijd!; bcwaponingen nemen niet af, maar toe; groote mogendheden oefenen machts- wülekeur uit; herhaaldelijk is weer naar do wapenen gegrepen om te ver mees leren wat men begoeido; in een oorlog tusschen een machtige en een zwakke is gebleken, hoe onvoldoende het Volkenbondssysieem van onderlinge hulpverleenmg werkt. liet is nu gemakkelijk op de vraag „Is do Volkenbond nog ecu vredesinstrumetnt?" het ontkennend! antwoord' te suggoreeroii. Alen vraagt zich af, of het niet verstandig zou zijn, het zinkende scliip te veriaten; uittreding uit den Volkenbond is een on derwerp van discussie. Het is te begrijpen, dat zulke gedachten ten opkomen. Maar daarom behoeven zij nog niet juist to zijn. Als men eigens uittreedt, moet men er gens anders binnengaan. Uit den Volkenbond' treden, of den Volkenbond afschaffen, zou beteekenen overgaan naar een wereld zon der Volkenbond. Do vraag, waarom liet gaat, is niet, of onze tegenwoordige Vol kenbond' ideaal is, of het Gcneefsohe in stituut van thans aan de hoogste oischen van onze pacifistische levensopvatting be antwoordt; neen, waarop het aankomt, is of de wereld er beter op zou worden, indien de Volkenbond' werd opgeheven en. m de nieuwe paleizen van het Pare Aria na te Gonève het internationale leven zou afsterven. De staten ontslagen van alle verplichtingen, die zij eens in liet Volken bondshandvest aanvaardden, alle draden verbroken, die te Genève in den loop der jaren op zoo velerlei gebied werden ge knoopt, iedere staat teruggevallen hiuneu de grenzen van het egoïstisch eigen be lang, onverschillig voor de internationale gedaehtenwercld waarvan eens G enève liet symbool was. Zou d'at inderdaad een vooruitgang zijn? Al die uitspraken van groote staatslie den, dat de Volkenbond er is omdat hij moest komen; dat vaste geloof dat het „vrede door recht", gelijk wij het sinds ecuwen kennen binnen de landsgrenzen, ook behoort te gelden voor de samenle ving der volken, is dat alles slechts ge weest phrases zonder meer? Moet men werkelijk er in gaan berusten, dat afge broken zou iorden, wat men eens met toewijding en in geloof heeft opgebouwd? 0£ zou dan toch na jaren van afbraak de dag komen, waarop do draden, die van 1899 af of als u wilt ïeeds van eerder voeren in de richting van inter nationale samenwerking, weer zouden wor- den opgevat en waarop men diep zou betreuren, dat men 111 do huidige tijdsom standigheden do overgebleven resten van het verheven Wilsoniannsehe gebouw niet beter had bewa*1'!? Laat.deze overweging ons manen tol voorzichtigheid in onze verslagenheid, in onze neiging tot afbreken, in onze nega tieve houding tegenover den, \7olkcnbond'. Laten wij ondanks al onze teleurstellingen liever in eere houden wat wol is be reikt, ook al zijn wij op den_ weg van internationale samenwerking minder ver gevorderd, dan wij' hadden gemeend. Laten wij vóór alles zorgen niet terug te vallen in den toestand van 1.899, 'toen in Den Ilaag de eersto grondslagen nog moesten worden gelogd voor internationale samen werking ten bate van den vred„ Laten wij lieveronderzoeken; waaraan de mis lukkingen zijn te wijten, in welk opzicht te hoog is gegrepen, en wat daarentegen wèl reed's nu bereikbaar is; laten wij liet Genee'fsche vred'esgebouw zoo noodig,ver anderen cn restaureeren, opdat het eens weder moge benaderen het schoone ideaal, zooals Wilson ons in' 1918 den Volken bond liet zien. Do Nedeilandtiche Zuivel Centiale, af deeling Zuivolsteun, maaktbekend', dat do vastgestelde minimum klein-verkooppriji- zen voor consumptiemelk voor de gemeen ten Pijnackor, Boskoop en VVad'dinxveen, welke tot dusver 9 cent per liter be droegen, bij Bestuursbesluit met ingang van 17 Mei as. nader zijn vastgesteld op 8 cent per liter. 's-Gravenhage, 14 Mei 1936. Opkoop van doorgedraaide bloemisterij, producten. De Nedcriamtecho Sierteelt Cenliatei vestigt de aandacht van allo bij haar aan gesloten bloemkweekers op het feit, dat j de bevoegdheid heeft de door haar \ustgesteldo minimumprijzen voor bloe- misterïjproducten op ied'er gewenscht oogen- blik te veranderen. Men bascere d'us niet do teelt van be paalde soorten of variëteiten op d'e thans geldende minimumprijzen, aangezien dezo prijzen te allen tijde aan verandering on- -derhevig kunnen zijn. 's-Gravcnhage, 14 Mei 1936. Schatting oogst gerst en vcldbooneu. Do Neder!and'sche Akkerbouw Centraio maakt hekend; dht voor telers van gerst en veldboonen, die niet meer dan 1 h.a. daarvan verbouwen, een regeling is ge troffen, waarbij zij de opbrengst door Üe Landbouw Crisis Organisatie kunnen doen vaststellen door schatting te velde. Indien de teler geen bezwaren iindieiit tegen den uitslag der taxatie, zal, in go- val 'aan de gestolde oischen is voldaan, de stcunuilkeering worden gebaseerd op de bij dezo taxatie vastgestelde opbrengst. In geval de teler bezwaar maakt tegen, do taxatie, zal de steunuitkeering worden gebaseerd op de opbrengst bij dorscheon- trole vastgesteld. De kosten van dtaze con trole worden in de gevallen, hij de des betreffende reglementen bepaald', ten laste van den teler gebracht. Zij, die van deze regeling willen ge bruik maken, moeten vóór 1 Juni "a.s, oen aanvrago om taxatie indienen bij do Landbouw-Crisis-Organisalie, waaronder zij res-sorteeren. 's-Gravenhage, 14 Mei 1936. dte jaarlijksche algemceno vergadering van Zaterdag 16 Mei as. voor de microfoon uit te spreken. De minister van binnonlandsclie zaken heeft geen termen aanwezig geacht ge bruik te maken van zijn bevoegdheid om dto beslissing van do radio-omraep-cointiiole- commissie, als zijnde in strijd met de wet of het algemeen belang, te vernietigan. liet liberale woord! zal dus morgen tus schen balt drie en half vier niet door de radio klinken, doch alleen in do algemeo ne vergadering van de Liberale Staatspar tij „de Vrijheidsbond" in het Jaarbeurs gebouw to Utrecht. Groot verlof. "Vierde devisie morgen; wiel rijders en artilleristen 16 Juni a.s. Bij Koninklijk besluit van 13 Mei 1936 is het volgende bepaald: „Voor de dienstplichtigen, die in gevolge Koninklijk besluit van 11 Maart 1936, na het einde van de eerste oefening in weikelijken dienst zijn ge- - bleven, eindigt deze verlengde werice- lijke dienst: a. voor zooveel zij behooren tot de 4e divisie, met ingang van 10 Heil 1936; b. voor zooveel zij behooren' tot een der divisies, tot het regiment wiel rijders of tot het wapen der artillerie met ingang van 16 Juni 1936," De minister van defensie ad-interim heeft voorts in een schrijven aan de militaire autoriteiten verzocht, zorg te dragen dat aan de hierbij oetrokken dienstplichtigen! groot verlof wordt- verleend' met ingang van 16 Mei of 16 Juni 1936, naar gelang zij behooren tot de onder a. of tot do onder b. vermelde legerenderdeeten Dit geldt uit den aard' der zaak even zeer voor degenen, die reeds met onbe paald! klein verlof zijn vertrokken, als voor hen, die nog bij den troep aanwezig zijn, 1 Nedcrlandsch vloot-bezock aan Stockholm. Eeu Nedcrlandsch smaldeel, bestaande uit Ilr. Ms. pantserschip Hertog Hendrik, drie duikbooten en een torpedoboot, zijn te Stockholm aangekomen voor een be zoek. dat zes dagen zal duren. Sport Voetbal. MarlinilU.S 0. Zondagmiddag to lialf drie zal op haar terrein aan den Boschhock Martini I legem U.S.C. uit Rotterdam speten. De winnaar van dezen wedstrijd zal kampioen der 4o ktasse F vim den KN. VB. zijn. Bij gelijk spel zal een beslissingswed strijd vastgesteld moeten worden. Het wedstrijdprogramma. 1LV.B. Voor'Zondag zijn o.rn. de volgende wed strijden vastgesteld: Ürsus 3—M.S.C. 3. 11.30 uur. Eureka 2—S.V.D.PAV. 3. 11.30 uur. DH.S. 6—-D.R.L. 3. 9.30 uur. Junior Oefenspdcn, Morgen spelen oa S.V.V. BI—Xerxes Dl. 3 uur (SpieringsP hoek. C.D.A. B2—Hermes-D.ALS. B3, 4.30 uurf Snaria Cl—Hermes-D.V.S. Cl, 2.30 uuri S.V.V. C4—MS.C. C2, 2.30 uur (Had vendijk). i tev Hsw-ii A7&1 1i Ï'C V> fr* Crisis-zuivcl-ecntrale. I 3.50 en f 3.95 IN ELK ONDERDEEt BETER af.y-*A,f g- r±\ ■itè 1A

Schiedamsche Courant | 1936 | | pagina 2