STADSNIEUWS jFilmglfasters STÖ0MWASSQHE81J „EÖELWEISS" bbnnenland De automatische telefoon. Het afscheid. Wie hedenmorgen, wilde telcionooxen, lioonie niet meer, na het afnemen van den haak van het toestelWelk. nummer? maar een zoemend geluid. Dat deed eerst een beetje „koud" aan, maar over een paar weken zijn we daar ook weer aan ge wend enzijn we do telefoon juffrou wen vergelen. Be telefoon is geautomatiseerd en de te lefonisten zijn verdwenen. Gisteravond is het oude kantoor aan do Gomt Yerboonstraat, hoek West"est, ver laten. Dat is eenigs2 ns feestelijk geschied, want voor de telefonisten en het technisch personeel van den telefoondienst, hier ter stede werkzaam, was het een belangrijk oogeublik. Het eerst weul het woord gevoerd door den waarnemend-directeur van het P.T.T.- kantoor, den heer ff. G. A. G astelaars, die zijn voldoening er over u'lspruk, dat hij het overdragen van het Schtedamsdhe telefoonkantoor aan Ro'ter dam, geen leden van het personeel buiten betiekkmg komen. Spr. dankte allen, die hun krachten heb ben gegeven om den telefoondienst hier ter stede goed te doen functioneeren, noem de daarbij de namen van de dames Tim mermans en Smits en bracht vooral dank aan het technisch personeel, dat het den laatsten tijd niet gemakkelijk heeft gehad. Be heer L. de Klerk, chef vnri den tecluiisclien telefoondienst te Rotterdam, roemde het technisch personeel hier werk zaam, met name de hoeren H. J. v. Oort- merssen, chef-monteur, en C. L. Quint, instrumentmaker. Voorn voerden nog het woord de hee- xen W. BIrksen, waarnemend districts hoofd van den rijkstelefoondtenst; 11*. J. A. C. Al ij n 1 off, chef van den tech nischen dienst in dit district; de oud directeur van het P.T.T.-kantoor, de heer R. Ben them; de heer D, F, Chou foer; referendaris van den telefoondienst to Rotterdam; de heer II. J, van Oor t- merssen (namens het peisoneel), en de heer M. E ijs berg, kantooiknecht, die op humoristische wijze herinneringen op- haalde.- Men is daarna nog ecnigen tijd in op gewekte stemming bijeen gebleien. Vlug werk. Vanmorgen om zes uur is, zooals wij reeds meldden, do technische staf van den Ge meen lel ijker. Telefoondienst begon nen met de overschakeling van het ge wone naar het automatische net. Bij den bouw van het automatische net had men het gewone net via do automaat geleid1, zoodat slechts de draden van hot oude. niet automatische net, verwijderd moesten worden. Om kwart voor zeven, dus drie kwartier nadat men een aanvang had gemaakt met de overschakeling, was het werk gereed. Toen reeds begon het publiek te draaien en het ovwrgrooto deel bleek volkomen op de hoogte te zijn van de „draaiteclmiek". Natuurlijk zijn er fouten gemaakt. De meest voorkomende was, dat men draai de, zooals men spreekt, dus b.v. bij het nummer 68617 draaide met SGG17 in- plaats van do gewone volgorde der cij fers. Verscheidene abonné's begingen de fout niet te wachten tot het registorsig- naal (de zoemtoon) klonk, anderen veer deden absoluut niets en tenslotte waren er. die vergalen oen vijfde nummer te draaien. Zoo men weet, zijn er twee telefonisten bij een controlehord in de automatenzaal gestationeerd, die het publiek, als bet fou ten maakt, inlichtingen geeft. Iedere fout wordt evenwel geregistreerd en als men te veel fouten maakt, dan wordt men ter verantwoording geroepen. Om half tien werd' de installatie officieel overgedragen. Hierbij waren o m. tegenwoordig do hoe ren ir. M. II. Darmnc, directeur van de P.T.T.; de burgemeester, mr. dr, F- L. 3. van Haaren; ir. II. J. Boetje, hoofdingenieur P.T.T.; ir. Boom, directeur van den Gem. Telefoondienst; ir. J. L. van Bylert en 5r. F. 0. Bloemberger, van den Gem. Tele foondienst; C. II. van Biel, chef van de telefooncentrale; H. Meijer Brees, hoofd ingenieur van den Gom Telefoondienst; W; Birksen, waar 11. dislrictshoofd ii|kstele foondienst, en J. van Kruk, directeur van de Ericssonfabrieken ie Leiden. Bezoek win liet college van 15. en W. Donderdagmorgen heeft het collego van B. en W. het nieuwe telefoonkantoor be zichtigd, waarbij o.a. aanwezig waren de heeren Boom, directeur van den gemeen telijken telefoondienst te Rotterdam; ir. Warning, hoofdingenieur van den P.T.T.- dienst en de heer \V. Dirksen, waarnemend districtshoofd van den njkstctefoondienst, en R. Benthem, oud-directeur van het P.T.T. Nadat het gebouw en de inrichting waren bezichtigd, hebben de heeren Warning en Boom den burgemeester als hoofd der gemeente toegesproken. De burgemeester heeft de toespraken beantwoord. De lieer R. Benthem sprak zijn waar- deering uit, dat hij als oud-directeur was uilgenoodigd bij deze bezichtiging van het nieuwe telefoonkantoor door de gemeen telijke autoriteiten, aanwezig te zijn. Collecte. Op Zaterdag 8 Augustus a.s. wordt een blöempjesdag' gehouden voor „Draagt el kanders lasten", fonds ter bestrijding der tuberculose, - verbonden aan het Chr. Na tionaal Vakverbond. Schietvereniging „De Roos". Viering 12l,.-jarig bestaan. Ter gelegenheid van haar IP1 b-j.uig be staan heeft do sehietveroeniging lie Hoos, omlerafdeeling van de Schicdanxscho Bui gerwacht, gisteravond in Musis Sacrum feest gevierd. Bede \an deu oor/ïlter. De voorzitter van De Roos heette in zijn openingswoord in het bizondcr don burgemeester, mr. dr. F. L. J. van Haa ren, eere-vooizitter; den commandant van de Burgerwacht, mr. II. A. M. Roel;mIs, beschermheer der vereoniging, en cent go bestmusleden van de Burgerwacht, wrel- kom. Er is reden om feest te vieren, omdat na 12',a jaar de goede geest en do kame- laadscbap in de vereeniging nog de zelfde is. De vereeniging heeft ongetwijfeld in vloed gehad op het bestaan van do Bur gerwacht en als zoodanig zich ook ver klaard voor de handhaving van orde en gezag. Dat De Roos van nut heeft kun nen zijn voor de Burgerwacht, daarop kan de vereeniging trotsclv zijn. Spr. releveerde iets uit de geschiedenis van Do Roos. Op 2S .Tauuari 192-1 word zij opgericht op initiatief van de heeren D. Kxook, A. van Dorp en Plooy.. De boeien D. Krook en J. Bliek Sr. zijn van do oprichting af bestuurslid. Spr. hoopt, dat deze tweo heeren nog lang met ambitie hun functie zullen blijven waarnemen (applaus). Spr. eindigde met een verzekering van liefde voor "het vaderland- en trouw aar de overheid; het devies van de draag ster van het hoogste gezag: Jc Mainten- drai, is ook dat van de vereeniging. Staande werd het Wilhelmus gezongen door alle aanwezigen. Bede van den lmrgcmeeslci'. De burgemeester, mr. clr. F. L. J. van Haaren," wenschte de veieemging geluk met haar koperen feest, llaar beslaan is soms wel heel moeilijk geweest Zij werd gesticht in een lijd, t^en zij do beschikking had over een schietbaan; toen -leze lang zaam wegzakte, is de vereenig.ng met weggezakt, integendeel. Zij heeft de kracht getoond om haar plaats to blijven inne men en als Bc Roos er niet was ge weest, zouden we waarschijnlijk thans met kunnen bogen op een vernieuwde, krach tige Burgenvacht. Spr. wenschte de vereeniging geluk en bracht in het bizonder do heeren D. Krook en J. Bliek Sr. dank voor hetgeen zij voor de vereeniging hebben gedaan Aan hun wil om vol te houden, is het Ie dan ken, dat nu een krachtige vereenig'ng luar koperen feest viert. Spr. hoopt, dat daar op een zilveren en oen gouden feest /.uilen volgen en adviseert de kracht-en bij elk nr te houden, ijverig te oefenen en de goeie kameraadschap te bewaren. Bede van mr. II. A. 51. Roclanls. De commandant van de BnrgerwachL, mr. H A.. M. R o 01 a n t s, zeule, dat er allo reden is om feest te vieren. De Roos is in 1921 geplant als een stekje van de Burgerwacht. Het was toen een trjd van rozengeur en maneschijn. Het jaar te voren was een schietbaan geopend; de Burgenvacht had een eigen orgaan en er was een beetje geld Op de jaren van voorspoed volgde een teruggang; de mid delen werden minder, het eigen, orgaan ver scheen te hooi en te gras, do belangstelling verflauwde, de schietbaan z.akto weg, al thans de kogelvanger en de baan werd afgekeurd. Daarmee scheen het lot van de Burgerwacht bezegeld. Maar wie dat dachten, hadden geen rekening gehouden met De Roos. Eigenaardig is, dat de sehiet veroeniging bleef, terwijl de schietbaan ver dween. De Roos zocht de oude, trouwe Doelen weer op en ofschoon in die om geving beter champions dan rozen kunnen bloeien, is De Roos daar toch krach hg gedijd. De groote waarde van De Roos is ge weest, dat zij twee tijdperken van bloei van de Burgerwacht heeft oveibrugd: de eerste periode van 1.9241930 en dip, welke nu juist is aangevangen. In de periode van 6 jaar, die daar tusschen ligt, heeft De Roos bizonder goed werk gedaan. Dat nu weer een tijd van bloei is ingetreden voor de Burgenvacht, hebben we in de eerste plaats lo danken aan den burgemeester, mr. dr. F. L. J van Haaren, die zich zoo bizonder voor haar geïnteresseerd heeft. Dank werd ook gebracht aan de hee ren Krook en J. Bliek Sr. Spi. hoopt, dat De Roos niet weer de (aak, juist geschetst, zal behoeven te ver vullen, maar wel hoopt spr., dat zij haar bloeiend bestaan nog lang zal voortzot ten. En als dat noodig mocht blijken, zal spr. trachten voor De Roos (e doen wat zij in het verleden voor do Burgerwacht heeft gedaan. Prijsuitreiking. De burgemeester, mr. dr. Van. Haa ren, heeft daarna op leuke wij/.e de op onderlinge schietwedstrijden gewonnen pnj zen uitgereikt. De voorzitter heeft de spreker» dank gebracht voor hun vriendelijke woorden en de gevers voor de beschikbaar geslokte medailles, waarbij er waren van tiet ge meentebestuur en van de Schiedam- sche Couiant, Het overige van den avond werd gevuld met voordrachten door de leden, muziek en dans. Het eerste nummer was een declamatie van den heer 0. ten Have: Een avond in do Drïlsclmur, waarin de heer J. Bliek Sr, die zooveel doet voor Be Roos en de Burgerwacht, werd gehuF digd. Als aanvulling van het program hoeft mej. Kamp op voortreffelijke wijze voor gedragen. Aan alle dames, die optraden, zijn bloemen overhandigd. Er werd1 voorts ook nog een wielerwed strijd' gehouden; die een-enorm succes werd, es GLAS Looa m N.V. v. KATWUK's GLASHANDEL TELEFOON 68735 G. A. DE WINTER Westmolenstraat 16-18 - Telef. 68519 liet was reeds laat, toen de laatste feest vierenden huiswaarts gingen. Er heorschto dan ook een prettige, kameraadschappelijke sfeer op dezen g-slaagden feestavond. S.OJ. Plannen voor (le toekomst In do ledenvergadering van de S. 0. T. werden tot bestuursleden gekozen de hoe ren A. Uukshorn, voorzitter; J. G Hertog, secretaris; A. do Jong en mej. UI. Rotiier, archivaris. Nadat de voorzitter het afgeloopen sei zoen besproken had, waarbij hij de onder linge harmonie roemde, werden de plan nen vooi den komenden winter bespreken. Bestolen weul weer een sprookje voer de leerlingen der openbare schoten in stu die le neinp-n, benevens een nieuw tooneol- stuk voor de feestavonden. De jaarverslagen werden goedgekeurd. liet experiment inzake een opstel door de kinderen over hot laatste sprookje is een groot succes geworden. Dit bleek dui delijk uit het rapport hierover door den heer -J. Verburg samengesteld. UI et groote waardeering werd dat be sproken. In zijn sluilingswoord memoreerde do voorzitter de nitstekencje verhouding met de Schied. Öndcrw. Uluziekvercen ging (S- 0. 51.). Passage theater. „Circus-gasten". „Het uur de rvcrgelding". Nadat Watt en Half Watt gerunuou tijd ia/10 hebben gelild, hebben zij elkaar eentge maanden geleden wedeiom. de vrien denhand gereikt en zijn weer aan het filmen geslagen. De eeiste film, die toen van hen gemaakt werd, weid in een citcusm Jieu opgenomen. De/e tilm, getiteld „C reus gasten", wordt thans in Passage Theater vei toont. Watt en Half Watt hebben afstand ge daan van hun stoifiguur. Ook do traditio- neele sleep koonneisjés rijn niet meer aanwezig. Bovendien hebben z.ij (hans filmkomeken 'naast zich,' die eveneens ecu b.zondere vermaardheid hebben gekregen, o.a. Leo Si/zak, AJèlc Sand rock en llans Moser. Zoo krijgt men dus twee opvattingen te genover elkaar, het genre tegenover in dividual, teil. Watt en Half Watt zorgen ook nu weer voor ettelijke lachsalvo's, doch Hans Ufoser en Leo Slózak, als de circusdirecteuren, die steeds verschil van meen mg hebben en elkaar met eigen wapens bestrijden, komen soms ver boven deze tweo uit De geschiedenis is die van den clown Knox, die voor zijn dochter angstvallig het geheim bewaart, dat hij in een a reus werkt. Het noodlot wil, dat zij het toch te weten komt en dan blijkt, dat het heclo- maat niet zoo erg is, als hij eerst wel ge vreesd had. „Circus-gasten" is een goede flm, die vele thuisblijvende vaeantieg angers de noo- dige afleiding zal bezorgen. Als tweede film draait „Het uur der ver gelding", een spannende cowboyfilm met Dick Foran in de hoofdrol. Jubilea. lieden werd do dag herdacht, dat Ge boot: J. 0. Lamcrs 40 jaar geleden in dte functie van afdcelings-chef in dienst trad van do N.V. Van Doven tor's Glasfabrieken. Na per auto van zijn huis te zijn ge haald. werd do jubilaris hartelijk ontvan gen door de directie en gehuldigd door het voltalligo bureau-personeel. Do heer A, G. van Dalen schelste de loopbaan van den jubilaris (als werkzaam Jid' der Vennootschap te Schiedam), waar bij htf in do eerste plaats waardeerde, dat de door den heer uurners steeds be toonde energie zeer zeker niet is beïn vloed dooi' do zeer moeilijke tijden, wolko w ij thans doormaken. Het deed spr. genoegen, den jubilaris te kunnen mededeelen, dat de Uly. voor Nijverheid en lfandel hem do gouden eere penning heeft toegekend, welke volgons de wetten der Maatschappij alleen bij 40jari gen diensttijd kan worden uitgereikt en daarbij aan die personen, die blijk geven van do noodigo bekwaamheid voor het vervullen van hun taak. Vervolgens vertolkte in een geestige rede do heer N. G. II oogerbruggen de gevoelens van de collega's, waarbij vooral trof de collegiale eensgezindheid, waarin aan de fabriek door allen van hoog tot laag wordt samengewerkt. De geiukwenschen gingen vergezeld van het aanbieden van een schilderstuk en ver scheidene bloemstukken. Voorlezing werd) gedaan van tal van telegrafische en andere geiukwenschen en tal van afnemers gaven blijk van waar deering onder aanbieding van bloemen.. Na de huldiging vereenigde men zich aan -een koffiemaaltijd in het Corner-llouse, welke opgeluisterd werd door muziek en een zeer gezellig verloop had!. lieden herdacht de heer J. A. 1 den Brinker, den dag waarop hij voor 30 jaar als bediende bij de N.V. Gusto voorheen lirma A. F. Smulders, in d.enst trad. Ach tereenvolgens doorliep hij verschillende rangen, de laatste 20 jaren was hij kas sier. Do heer Den Brinker is hedenmorgen door rijn c-ollega's gehuldigd, die hern in do gelegenheid stelden als blijvende her innering aan dezen dag oen geschenk te kiezen Daarna weid de jubilaris door do di rectie ontvangen, die hem zeer waardoe- rend toesprak en hem een gouden hoilogo- ketting en een geschenk onder couveit aanbood. Tevens werd hem namens de Maatschap pij van Nijverheid en Handel een zilveren medaille met diploma overhandigd. V erscheidene bloemen zoowel van di rectie als van het personeel, werden bij den jubilaris tliu s bezorgd. Onderhantlschc leaning. Naar wij vernemen is door de IIAV-Bank een leening ad f200 000 verstrekt aan de gemeente Schiedam. Baitcnlaiidsclic onderscheiding. Bij Kon. besluit is aan dis. V. W. F. B. Schmidt, predikant bij de Evangolisch- Luthcaseho gemeente alhier, verlof verleend.' tot het aannemen van d'e hem geschonken ondeischeidmg van ridder in de ICxoon- 01de van België. Geslaagd. Voor het R. K. MU.L.O.-examen in Musis Sacrum gehouden, zijn gisteren ge slaagd voor diploma A: J. Jansen t-c Zwijnd'recht; J. Louwman, M. v. Schijnd'el, J. Simons, J. Tukker, P. Vermeulen, L. Voogt, allen te Dordrecht; UV. Saris, A. Leiivcld', S. Verheem, F. UVolffers, Th. Holleman, J. Houkes, .T. Hupkens, J. Iskes, II, v. Kaam, E. Koeien- boek, allen te Rotterdam; A. Nienl.iod1, A. Vermaas, beiden te Vlaardingon; J. Roeling te Vlaardinger-Ambaeht en J, v. Hoyningen to Poortegaal. Afgewezen zeven. Voor het Mercurius-examea Boekhouden zijn geslaagd mej. C. Heyink en de heer F. Bakker, leerlingen van de Erkende Pont-school. Naar Antwerpen. Onder leiding van hun leeraar, dein beer J. A. 0. Blazer, zullen 33 deelnemers aan den cursus automobieltechniek van do werk loozencursussen, op 13 en 14 Augustus een bezoek brengen aan Antwerpen, om daar do Minerva- en Imperia fabrieken ie bezichtigen. De nacht zal worden door gebracht in het zeemanshuis te Antwer pen, waarvan een gedeelte welwillend door do gemeente Antwerpen voor de cursisten beschikbaar is gesteld. Excursie. Een aantai leden van do Damesvcreani- ging van den Centra ten Bond van Werk meesters c. a. o. p., heeft een bezoek gebracht aan de model metkstal De Vaan te Bergscheliock. D© directie beijverde zi.cih allo gcwenschto inlicht ngen te verstrekken en de bezoeksters maakten kennis met de bizondcie zorg, welke aan vee, stal, gerei en melk wordt besteed. De dames werden op melk ©n melkchoco lade gctracteerd. Bofsing. I11 do Tuinlaan zijn gisteren iwee per sonenauto's, die elkaar ter hoogte van een goparkeerden groenten wagen wilden passeeren, legen elkaar gebotst. Er werd slechts geringe materieelo schade aange richt. Rijwielen gestolen. Van II. J. II. uit Vlaardingon, W. A. M. v. K. en C. T. v. d. G. zijn gister middag rijwielen gestolen, die zij voor vorEchillendo winkels aan do Hoogstraat hadden geplaatst. Van W. II. is uit de gang van zijn wo ning aan den Vlaardingerdijk een kindor- rijwiel ontvreemd. Verduistering. Door D. B. uit Den Ilaag is aangifte gedaan van verduistering van een partij lompen ter waarde van f200, gepleegd door vrouw 51. alhier. Deze is door de recherche aangehouden; tegen haar is proces verbaal opgemaakt. Vdcanlicjilanncn. 1 Aug. Kijk 's, over met vacantia gaan gespreken: de voorbereidingen zijn het leukst. Moot u bij ons konion. We zit ten met atlassen voor ons. Kaarten van Frankrijk. Want we gaan zeker naar Frankrijk. Wanneer het niet Luxemburg wordt. Eu er is nog een piezclljo kaïns op een Engelseho badplaats. Maar wanneer we niet nam1 Italië gaan, of naar Noor wegen, gaan wo zeker naar Frankrijk. En, waar gaan wo heen in Frankrijk? Du's nou juist het leuke. Wo gaan naar d'e I vreneedn. Maar mijn vrouw zegt: dan zitten we vijf van de veertien dagen iu den trein. Wo gaan dus niet naar de Pyreneeën. Derhalve gaan wo naar Dyon. Want Dyon is maar een halve diag vain Parijs. En het is een prachtige, oude stad. En ik- zeg„Weet je dat de kreuken daar dlo meest exquise van h6ól Frankrijk is?" UDjn vrouw zegt: „Om lekker te eten ga ik niet reizen. En bovendien, je moet op je lijn letten." Deihalve gaan wxs naar Mont Doro. Alont Doro is hóól lief. Edit Auvorgno. Géén te hoogo bergen en zoo en een. gezellig badplaatsje. Rustig vooral. Ik zeg: „Zouden wo ons daar niet ver velen? Al die rust maakt oen mensdE maar onrustig. En er is een Casino. Eïi ik kan niet van de jou-de boulo taM af- blijven." Derbalvo gaan wo naar Bau. Pan is anders erg warm. En wanneer je naar Pau gaat, kun je evengoed! toaatc Biarritz gaan. Mijn vrouw zegt: Riamtó is nog zoo'n gek ideo niet..." Ik zeg: „Nee, cliat is met eens zoo'n gele idee niet. Weet je diat Bouman daar verleden jaar op een zonncbaadsler verliefd' is gewor den? Er zijn geweldige scènes tusschtaa' de Boumannetjes geweest." Dus gaan wel naar do Haute Savoye. 5Laar mijn vrouwi kan niet goed! tegen bergen klimmen, liet vermoeit haar to veel. Ze is een tikje kortademig. En in do Haute Savoye zijn. en niet bergeai-kli muren, is bridgen ca theedrinken in een lmtnl-haJl in do BaulJd Savoye. Waarom zouden wij eigenlijk niet naar Parijs gaan? Gewoon, eenvou dig, gezellig naar Parijs? Met een tochtje naar Versailles en Fontainebieau en vier der rustig orangeades drinken in de Démo en revues zien en in. het Pare du Luxembourg krantjes lezen? Ja wij gaan naar Pamjs 1 „Kal ik maar direct naar een hotel schrijven om eon -mooie kamer, vrouwlief?" Nee, man wacht nou nog even; er is plaats genoeg en or kan nog best wat tusschen komen. Er zal wat tusschen komen. Er komt zeker wat tusschen. UVe blijven op Gedempte 15 roers vest, met tochtjes naar Wilgenpias on Waal haven; en boterhammen en handle eieoten! meenemen. 116 ja, pa... Zondagsdienst doctoren en apothekers. Voor spoedgevallen nemen morgen de volgende geneeskundigen den dienst waar J. '0. W. Groenewegen, Burgemeester Knap- portlaan 41 en 51eyer, Swammordum- singel 43. Morgen is- geopend de apotheek van de firma A. Gouka, Hoogstraat 29, die ook-tot do volgende week Zaterdag-d-en nachtdienst waarneemt. "Vroege jeugddienst. De jeugddienst die morgen in de Westen kerk gehouden wordt en waarin ds. A. 1. W do Kluis uit Rotterdam zal voorgaan, begint weer om kwart over 7 in deiöj ochtend. '1 agenda. SCHIEDAM. Passage Theater, 8.15 uur. 1. Oircusgas"- len 2. Het uur der vergelding. Woensdag en Zaterdag 2.15 uur en Zondag 1 uur Jeugd-matinee's. City Theater, 8.15 uur. 1. Het vroolijkd meisje uit Weenen. 2. Eerloos. ROTTERDAM. Heden tot en met 6 Augustus Studio '32 Tentoonstelling foto's van Steel Zoetmulder. 1 Aug. e. v. d. Tivoli Schouwburg, 8.30 m, Rotterdam lacht weer. 1 Aug. e.v. dagen Groote Schouwburg. Re- vue-sottemij Confetti. Bioscopen. Capitol 2.15 u. 8.15 u. Confetti. City 2.15 ix. 7 u. 9.30 u. Confetti. Corso Van 11 u. af doorl. Schots eni scheef. Grand 2 u. 7 u. 9.15 u. De kleinste rebel Luraiöre 2.15 u. 7 "u. 9.15 u. Opstandige harten. Olympia 7 u. 9.15 u. Het moordmyste rie van Ohina-Towa; De vreem delinge. Prinses 215 o. 8.15 u. Verliefd maar op, •wie; Peter het Manusje van alles. Studio '32 2 u. 7 u. 9.15 ix. Het briefje van duizend. Thalia, 215 u. 7 u. en 9.15 u. Top Hat. Omliggende Gemeenten vlaardingen. Geslaagd. l' Voor het examen handelskennis L.O, is te 's-Gravend ago geslaagd de heer W\, Kuchlcr. Hel V. D. J. O. kamp Saxenhcim. - Woensdagmiddag hield dr. Zwijnen!)erg uit Enschede voor do V, D. J. O. in het kamp Saxenhcim te - Oüerloo oen inleiding over „Slad, plattelandsynthese, anti-' these", f

Schiedamsche Courant | 1936 | | pagina 2