HET RIVERSIDE DRIVE Radioprogramma's BINNENLAND H.M. de Koningin naar Zwitserland 0.M. de Kmijiii in Ilondrieh. Met den gewonen D-trein, welke om I.25 uur ran het station Staatsspoor in Den llaag naar Bentheim vertrekt is TL1L de Koningin Zaterdagmiddag voor een verblijf van enkele weken in Zwitseriand afgereisd. In dezen trein was een slaapwagen van de Mitropa voor de Koningin en haax gevolg gereserveerd. Om J.20 uur kwam de Koningin voor het station in de Rijnstraat aan. Zij Meld zich niet lang op in de eerste klasse wacht kamer, doch iOI. begaf zioh oogen blifcfcel ijk in het gereserveerde rijtuig. In het gevolg van de Koningin waren de eerste Hofdame Jkvr. D. H. van Tets, de Adjudant, Kapitein- W. Romswinókel en de Ordonnans-officier Jhr. D. J. A. A. van Lawidk van Pabst. Precies op tijd zette de trein zich in beweging, waarna ELM. de Koningin, staan de voor een raam van het rijtuig de hul diging van het puhlïek in ontvangst nam. In verhand met het feit, dat het vertrek van de Koningin niet tevoren was bekend gemaakt, waren er slechts weinige men- schen op het perron aanwezig. In den trein ging nog mee de Adjunct- Inspecteur der Nederlandsche Spoorwegen, Ir. J. Stenger. HM. de Koningin is gisteren met Haar gevolg in Hondrïch aangekomen. Hondrich is een mooi dorpje aan liet meer van Than. De Koningin zal hier twee of drie weken doorbrengen. Kerk en School Burgemeester van Ootmarsum ontslagen Een on-Xederlandsche Ij urge, meester. Bij R.B. van 23 Februari 1939 is aan Jhr. E. G. M. T)j. J- vou Bön- ninghausen met ingang van 1 Maart 1939 ontslag verleend ais burgemeester der gemeente Ootmarsum. De Fransche minister Jean Zay maakt uit stapjes. De Fransche minister van onderwijs, Jean Zay, heeft gisteren, gebruik makend van het fraaie weer, in gezelschap van zijn echtgenoote en den heer en me*f- Guilhou van het Maison Descartes te Am sterdam, per auto een bezoek gebracht aan den Afsluitdijk. Na Volendam en het eiland Marken le hebben, bezichtigd, zijn de buitenlandsehe gasten in den namiddag naar den Afsluit dijk gereden, welke hun groot© belangstel ling opwekte. Gisteravond hebben de Fransche minis ter en mevrouw Zay, vergezeld1 van den Amsteidamschen wethouder van onderwijs en kunst, den heer E. Boekman, het eerste gedeelte bijgewoond van een toomeelstuk. en het tweede gedeelte van een concert. Minister Zay is vanmorgen per vliegtuig naar Parijs teruggekeerd. Conclaaf duurt vermoedelijk vier dagen Gissingen over den nienwen paus. Het conclaaf voor de verkiezing van een nieuwen paus, dat a.s. Woensdag zal beginnen, en dat in totaal bijna 300 per sonen omvat, die opgesloten zullen zijn, totdat de opvolger van Pius XI zal zijn gekozen, zal, naar men verwacht, minstens vier dagen duren. In dien tijd zullen de kardinalen volkomen van de buitenwereld zijn afgesneden. In een kloosterlijken eenvoud zijn de 62 departementen voor de kardinalen in een gereserveerd gedeelte van het Vaticaan in gereedheid gebracht. Velerlei gissingen over den nieuwen paus zijn te Rome in omloop. Men acht het zeker, dat een Ita liaan gekozen wordt, doch ziet de tegen stelling in de liberale en de conservatieve richting der kerkelijke politiek. Als z.g. liberalen candidaat noemt men dan kardi naal Pacelli, en als z.g. conservatief can didaat den kardinaal Lavitrano, aartsbis schop van Palermo. Mocht men het hier over niet eens kunnen worden, dan zou compromis bereikt worden door de een verkiezjng van een zuiver geestelijken her der als kardinaal DaJlacosta, den aartsbis schop van Florence. Alle prognostieken kunnen echter mank gaan, daar de kens kan vallen op een der minder bekende kardinalen, gedachtig het oude Venetiannsche gezegde: „Hij, die als paus het conclaaf binnengaat, komt er als kardinaal uit". Schaatsenrijden Wereldkampioenschappen hard rijden dames Gonne Donker wint de 500 M. op den eersten dag. Onder zeer slechte weersomstandigheden zijn gisteren te Tampere, in Finland, de wereldkampioenschappen hardrijden voor dames aangcrangen. Do Nederlandsche hardrijdstcr Gonne Donker heeft hierbij prachtige successen geboekt Op de 500 M. werd zij eerste en op de 3000 M. derde. E: stond een sterke zijwind, het dooide drie graden en er viel natte sneeuw. Op de 500 meter kwam Gonne Donker uit tegen de Finsche rijdster Salmi. Onze landgenoote startte uitstekend en reed in prachtigen stijl. Zij won met 0,4 sec. voor sprong in den tijd van 54,3 sec. Luchtvaart De Ladië-vlntht van de herren Heymans en Rons. De PHWDR, waarmede de heeren Hey mans en Rons een Indië-vlucht ondeme- hnen, heeft te Allahabad een tusschenlan- ding gemaakt. Onderweg hadden de vlie gers met regen te kampen. Het toestel is later opgestegen en doorgevlogen naar Cal cutta, alwaar het gisteren om half zes landde. Het weer was daar goed'. Filmnieuws Norma Shearer ernstig ziek» De filmster Norma Shearer is lijdende aan een keelontsteking. Volgens een ver klaring van haar arts is zij ernstig ziek. 40). „Ja. Gelukkig waren we den heelen avond uit. Ik zal het ter wille van den inspecteur uitvoerig verklaren. Ik heb die kamers juist uitgezocht, omdat ze, al liggen ze op de tweede verdieping, een voor- en achteruitgang hebben. Dat vind ik soms heel gemakkelijk. Maar die ach terdeur brengt ook eenig gevaar mee. Daarom heb ik er een alarmbel aan la ten maken. Dien stel ik altijd bunten werking, als we geen van beiden thuis zjjn. In plaats daarvan bind ik, na de deux van het slot gedaan te hebben, een draadje aan den knop, zoo, dat het bre ken moet, als iemand door die deur heen komt Daaraan kan ik dus zien, of er ongewenschte bezoekers in onze afwezig heid zijn geweest Vanmorgen was dat draadje stal en wie anders kan bij ons ingebroken hebben dan Spitz en Spawn?" Geirity scheen er nog niet veel van te snappen.' „Maar hoe wist ra, dat ze net op een tijd naar uw kamers zouden gaan die geschikt was om hen te pakken te krijgen?" Generaal Evangeline Booth naa Nederland Voor de derde maal een bezoek ui ons land. liet is bekend, dat generaal Evangeline Booth van het Leger des" Heils, de huidige leidster dezer wereld-organisatie steeds een bizondere belangstelling voor ons land aan den dag heeft gelegd'. Uit tientallen landen bereikten verzoe ken van de betreflende territoriaal com mandanten om congressen en meetings te leiden. Het was haar natuurlijk niet moge lijk om tijdens den korten duur van haar generaalschap aan ai deze verzoeken te voldoen. Maar het spreekt daardoor wel van haar voorliefde voor Holland, dat zij in dien tijd een drietal keerea ons land heeft be zocht Thans deelt men ons van het hoofd kwartier te Amsterdam mede, dat de gene rale den wensch te kennen heeft gegeven om nog eenmaal naar Holland over te komen om het afscheidsbezoek to brengen. Dit zal dan geschieden vóór haar aftreden in October en wel op 12 Juli a.s. Ned. Herv, Kerk. Aangenomen naar Gelselaar (toez.) P. L. Schoonkeim, cand. te Utrecht; naar Haarlem, dr. E. Emmen te Breda. Bedankt voor Papendrecht, ds. O» v. Wal te Dirksland; voor Opkeusden, ds. R. W. Steur, te Oud-Alblas. Chr. Geref. Kerk. Bedankt voor Dokkum, ds. W. Ramaker te Kampen; voor Zutfen, ds. D. van Wilsum te Korohom. Beroepen te Wapenveld, ds. N. 't Hart te De Glind'. Sport Zwemmen Inge Soerensen heeft gistermiddag het wereldrecord 500 meter school slag heroverd. Zij legde den afstand' af in 7 min. 58.4 sect Het record stond op naam van de Belgische zwemster Yvonne Vande- kerkhove, die het met 8 min. 1.6 sec. op 25 Januari j.l. te Oostende vestigde. Voetbal. Duitschland Zuid-Slavië 3-2 Met de rust leidden de Znid-Sla- viërs met 12 Met een kleine zege wist Duitschland gis teren te Berlijn zijn internationaal seizoen met een nieuw succes te vervolgen. Maar deze overwinning is met de grootste moeite verkregen. Zuid-Slavië liet een verrassend goed spel zien, gehaseerd op snelheid en enthousiasme. De doorbraken waren uiterst gevaarlen vooral de beide buitenspelera wisten herliaaldeljk verwarring in de Duit- sclie achterhoede te stichten. Het achtertrio met doelman Glaser aan het hoofd was uitstekend. Zoo behoefde het geen verwondering te wekken, dat Zuid-Slavië met de rust een 21 voor sprong lxad veroverd. In de tweede helft herstelde het Duitsche elftal zich goed. Vooral de voorhoede werd gevaarijker, zoodat Jen achterstand nog in een over winning kon worden omgezet. Amsterdamsch elftalZwaluw en 5—1. Op het zeer zware terrein van Ajax is Zaterdagmiddag de ontmoeting tusschen het Amsteidamsch elftal en een ploeg van de Zwaluwen gespeeld, welke wedstrijd in een 51 overwinning der hoofdstede!in- gen eindigde, een resultaat, dat wel iets geflatteerd mocht worden genoemd. Het Amslerdanisch elftal bestond uit: Doel: Ferwerda. Achter: Been en Wdders. Midden: Looys, Melchers en Bergen. Voor: Fischer, Monteban, Bijl, Hazeweyer en Ooms. De ploeg der Zwaluwen had weer eenige v ijzigingen ondergaan en zag er nu als volgt uit: DoelPil, Sparta. Achter: ÏValhain, H.B.S. en Van der Heide, Feijenoord. Midden: De Haan, Xerxes, Houtman, Sparta en Loof, A.D.O. Voor: Van Engel, D.H.C., Van Spoan- donck, Neptunus, Kantebeen, Feijenoord, De Heer, A.D.O. en Linssen, Fejenocad'. R.V.B. Uitslagen. In verband met den internationalen wed strijd Nederland'Hongarije zjn gisteren, slechts enkele wedstrijden voor den. R.V.B. gespeeld. Hieronder volgen de uitslagen van wedstrjden, waaraan Schiedamsche vereenigingen deelnamen. Res. le klas A: SFC 2ASV 2 5—4 Res. le klas F Oud-Beierland 2Hermes D.V.S. 5 n.d. Res. 2e klas G: NHS 3—A VS 3 1—3 Res. 3e klas SVV 10—Viöd' 2 14—0 Zaterdagmiddagcorapeiitie. D_- uitslagen van Zaterdag luiden als o'gt: 2de klas "A: VeglaHollandiaan 110 3e klas A: WAHSV—Capello 2 n.d. K.V.O.R, De. wedstrijden voor Zondag zjn alle uitgesteld. „Ik heb net tegen Clark gezegd, dat ik dit niet wist," zei Hand glimlachend. „Ik wist echter wel, dat ze achter Gar rison aan zaten en dat ze hem moesten hebben, voordat hj de stad verliet. Was hij "eenmaal aan boord, dan hadden ze niet veel kans meer. En op dat "eiland konden ze vrijwel onmogeljk komen. Ze keken dus uit naar een kans, om hem te krijgen, voordat hij de stad uit was." „Maar waarom?" vroeg Genity. „Waar om wilden ze hem te grazen nemen?" „Misschien dat Spitz ons da', wel ver telt,'* meende Hand. Ik wilde nog iets anders weten. „Dus jouw idee was, dat zj mj en miss Frank lin zouden volgen in de meening, dat we mijnheer en mevrouw Garrison waren? Ze zijn toen door de achterdeur naar boven geslopen en hebben me in den rug aan gevallen. Maar waarom hebben ze me dan niet meteen neergeschoten, voordat 2e er achter waren gekomen, wie ik war „Dat zou in geen geval gelukt zijn,," zei Gerrity, „zooals je daar voor die kast zat met je hoofd voorover gebogen, was je rug het eenigt trefpunt en die werd door mjn vest beschermd." „Niet heelemaal," zei ik, denkend aan de gevolgen van een laag gemikt schot. Dat zei ik echter niet, evenmin als dat die twee er geen vermoeden, van hadden, dat ik een kogelvrij vest aan had. „Ze zouden in geen geval op je gescho ten hebben," zei Hand en dat vond ik geruststellender, „want dat zouden wij hebben voorbomen. Maar het was duide lijk, dat ze Garrison niet op slag wilden vermoorden, maar eerst eens met hem pralen." „Ja," viel Gerrity -m bij, „dat was ook wel op te maken uit de manier, waarop ze met elkaar soemsden. Maar waarover wilden ze met hem praten?" „Als we dat wisten,, was het raadsel opgelost. Hadden we Garrison in plaats van Clark naar onze kamers geituuxd, dan waren we er misschien ook achter gekomen. Neen, toch niet, dat mooie ver jaarscadeau zou alles toch bedorven heb ben." „Nou," zei Gerrity, toeu de wagen voor het hoofdbureau stopte, „daarbinnen zit er een, die het ons vertellen kan en ver tellen zal 1" We begaven ons naar het kantoor van Gerrity en deze liet Spitz halen. Vier detectives brachten hem met op den rug geboeide armen binnen. Spitz keek kalm naar het plafond. Gerrity stuurde de detectives weg. Dan ging hj dreigend voor Spitz staan. „Nou heb ik jef Je bent me 'n mooie kerel 1" zei hj smalend. „Schiet vrouwen door een ruitje in het donker dood, of brengt ze naar zoo'n smerigea kelder. Schiet op fatsoenlijke politiemannen van uit een hinderlaag. De étectrische stoel is, voor zoo'n ondier als jj bent, nog te goed 1" Spitz keek Gerrity grijnzend aan en daardoor werd zjn gezicht nog hoekiger. „Heusch., inspecteer." zei hj met be- DINSDAG, 28 Februari 1939. Hilversum 1876 a 30J 5 M AVR O-Uitzending. 8I Orgel. (Om 8.15 Ber.) 8.20 Gramofoou. „gemvödin8" 40-15 Gramofoon. 10.30 Voor de vrouw. 10.35 Strijkorkest 11 Huishouding. 11.30 Orkest en trio. (Om 12.15 Ber.) 12.30 Gramofoon. 1 Amusementsorkest. 1.30 Gramofoon. 2.15 Trio. 2.45 Kniples. 3.45 Vaudeville-or kest en solist (opn.) 4.30 Kinderkoor. 5 Voor de kinderen. 5.30 Salon-orkest (Om 6.25 Ber.) 6.30 Gramofoon. 7 Voor de kinderen. 7.05 Viool. 7.30 Engelsche les. 8 Ber. 8.20 Gramofoou. 8.30 Bonte Dinsdagavond trein. 10 Tooaeel. 10.20 Kwintet 11 Ber., gramofoon. 11.30—12 Dansband. Hilversum II, 415,5 M KRO-Uitzending. 8—9.15 Gramofoon. (Ca. 8.15 Ber.) 10 Gramofoon. 11.30 Godsd, halfuurtje. 12 Ber. 12.15 Melodisten en solist (11.20 Gramofoon). 2 Vrouwenuur. 3 Modecur sus. 4 Gramofoon. 5 Orkest (5.45—6.05 Felicitatiebezoek). 6.35 Ber., sport. 7 Ber. 7.15 Lezing. 7.45 Gramofoon. 8 Ber. 8.15 Ljdensmeditatie. 9.30 Orkest en so list 10.30 Ber. 10.40 Reportage (opn.) 11.10 Gramofoon. 11.30 Roemeensch or kest. 11.5012 Gramofoon. Droit rich, 1500 M. 11.4011.45 Gramofoon. 12.30 Jazzband. 1-352.20 Gramofoon. 4.15 Kleinorkesh 4.45 Piano. 5.20 Cellokwartet. 5.40 Zang. 6.45 Orgel. 7.20 Orkest 8.20 Orkest, koor en solisten. 10.10 Strijkkwartet en so listen. 10.50 Orkest. 11.35 Dansband. 11.5012.20 Dansmuziek (gr.pl.) Radio-Paris, 1648 M. 9.05, 10, 10.25 en 11.20 Gramofoon. 12.35 Zang. 1.10 Staf muziek. 2.35 Pia no. 2.50 en 4.40 Zang. 4.55 Viool en piano. 5.25 Orkest. 6.35 Zang. 6.50 Viool. 7.20 Orkest. 8 359.50 Kwartet en so listen. Keulen, 456 M. 5.50 en 6.30 Gramofoon. 7.50 Schram- mei-ensemble en solist. 11.20 en 12.35 Orkest en solist 1.30—2.20 Populair con cert. 3,20 Orkest 6.30 Winterhulp-pro- gramma. 8.50 en 9.35 Gramofoon. 9.50 Orkest en solist. 11.20—2.20 Orkert, Kleinorkest en solisten. Brussel, 322 en 484 M. 322 M. (Vlaamsch): 12.20, 1.30—2.20, 6.50 en 7.20 Gramofoon. 8.20 Orkest en koor. 10.30—11.20 Gramofoon. *484 M. (Fransch): 12.20 Gramofoon. 12.65 en 1.30 Orkest. 1.50—2.20 Gramo foon. 5.20 Orkest 6.35 Pianoduetten. 8.20 Opera 11-U.20 Gramofoon. Deutsehlaadsender, 1571 M. 6 35 Gramofoon. 8.05 Orkest en soliste 9.50 Pianoduetten. "10.20—11.20 Danser- kest. SCHIEDAMSCHE RADIO CENTRALF Dinsdag, 28 Februari 1939. Programma 3. Keuken 8. Par js Radio 9.20. Pauze 10.20. Radio P.T.T. Norit 10.25. Parijs Radio 11.20. Brussel (VI.) 12.35. Dan marks Radio of Div. 2,20. Radio P.T.T. Norit 2.40. Droitwich 3.20. Radio P.T.T. Nonl 3.56. Keulen 4.30. Brussel (VI.) 5.20. London Regional ca. 6.45. Brussel (VI.) 7.20. London Regional ca. 8.10. Keulen 8.50. Brussel (VI.) 10.20. Keulen 11.20. Programma 4. Brussel (VI.) 8. Diversen 9.20. London Regional 10.35. Droitwich 12.50. Radio P.T.T. Nord ca 1.40. London Regional 2.20. Droitwich 4.20. Londen Regional 4.45. Droitwich 5.20. Straatsburg of Di versen 7.50. Droitwich 8.20. Programma 5. Luxemburg 8.20. Diversen 9.0. Luxem burg 10.35. Diversen 11.05. Keulen 11.20. Brussel (Fransch) 12.20. Luxemburg 2.35. Radio P.T.T. Nord 5.50. Diversen 6.20 Brussel (Franscb) 6.35. Radio Palis 7.20. Brussel (VI.) 7.50. Diversen 9.05. Brus sel (VI.) 9.20. Radio P.T.T. Nord 10.20. Reg. Progr. 10.50. Brussel (Fransch) 11. Luxemburg 11.20. Hockey N.H.B. Uitslagen. De uitslagen van de gisteren gespeelde wedstrjden luiden Dames: ASV 2Excelsior 0—5 Heeren: ASV 1—HDS 2 5—1 Rechtszaken Beleediging Getuxgenbewjs in de z&ak- Broersnu. toegelaten. Zooals destijds is medegedeeld', heeft de heer A. Broersma te Bergen (N.-H.), ver leden jaar een brochure laten verschj- nen, waarin hj beleed igingen uitte aan het adres van ir. Wentholt, een en ander verband houdende met de kanalisatie van den Maasoever, waarvan de heer B. aan nemer* was geweest. De rechtbank te Alkmaar beslistein raadskamer op 8 October 1938, dat de heer B niet zal worden gedagvaard voor beleediging, omdat haars inziens de heer B. niet den opzet had gehad den heer Wentholt te beleedigen. De officier van justitie te Alkmaar ging hiertegen in hoo- ger beroep bj het gerechtshof te Amster dam. Thans heeft de heer W. bericht entvangen van dit gerechtshof, dat de schik king van de arrondissementsrechtbank is vernietigd en dat de zaak van den heer B. naar de zitting van deze rechtbank wordt verwezen, waar hij dan terecht zal moeten staan wegens de in artikel 261, 266 en 267 van het W. v. Strafr. straf baar gestelde feiten, zoodt de heer B., volgens zjn wensch, zal terecht staan met mogeljkheid van het leveren van getuigen- bewjzen. Gemengd Nieuws schaafde stem. „Ik geloof, dat ra eens even moet uitbulderen. U hebt een paar kwade dagen achter den rug, zooals de kranten zeggen. Maar nu wordt u een held. Schitterend I" „Als we ra met Spitz aanspreken, weet u dan, tegen wien we het hebben?" vroeg Hand bedaard. „Spitz is uitstekend." „Goed. Spitz, je begrijpt wel, dat je in een heel gevaarljke positie verkeert; het kan niet erger. Misschien kun je er zelf veel aan verbeteren. Om een of an dere reden hebben onbekende personen het leven van Robert Garrison bedreigd. Misschien ook dat van zjn vrouw. Zeker is er één aanslag op hem gepleegd. Maar naar onze meening was de dader, die dat schot loste, een huurling. Wanneer je ops den naam vertelt, van dengene, die je opdracht gaf, dan zou daardoor wellicht je leven gered worden." Weer grinnikte Spitz en schudde het hoofd. „U zoudt het eens kunnen probeeren met een derde-graads-onderzoek," zei hij, „maar veel geven zou dat nietl" „Moet ik daaruit opmaken, dat je wei gert ons iets te vertellen?" vroeg Hand. „U moogt er uit opmaken, wat u ver kiest," was het antwoord. „'Besef je, wat je te wachten staat?" „Jammer genoeg weet ik het niet U sehjnt eroR te doelen, dat ik die scho ten, waarover de 'kranten vol stonden, gelost heb. Op die mis» Venora." Gerrity -staarde hem woest aam. „Ont- Geraffineerde oplichter aan gehouden Handige manier om aan auto's te komen De recherche te Groningen heeft aan gehouden den twintigjarigen ongehuwden J. R. K., wonende te Groningen, ver dacht van oplichting inzake motoren en een auto, hij had hiervoor een handigen truc uitgedacht. Hj belde nameljk een garagehouder op en gaf zich dan uit voor dokter en verzocht direct aan een bepaald adres een auto voor te laten komen en het contactsleuteltje aan de dienstbod© al te geven. Op slinksche wjze wist hj dan de dienstbode het contactsleuteltje afhan dig te maken door aan te bellen en te zeggen, dat dit sleuteltje voor den buur man bestemd was. Toen hij eenmaal in het bezit van de auto was, ging hij er mee aan den zwier en liet dan den wa gen ergens onbeheerd staan. Deze truc gelukte hem tweemaal, doch toen rook de garagehouder lont en werd hj door do recherche gearresteerd. Voorts wist hj, eveneens door een oud trucje, verscheidene motoren te bemachtigen, waarbij tenslotte bleek, dat hj ook geen# papieren in zjn bezit had. Verd, is ter" beschikking van de justitie gesteld. Robben jagers op IJsschotsen afgedreven. De stoomschepen „Tsjkalof Lozowski" en „Luitenant Schmitt" zjn, tegeljk met vier vliegtuigen, vertrokken om hulp to gaan brengen aan 570 robhenjagets, die op het van dén oever losgeraakte ijs zjn afgedreven. Ongeveer vierhonderd1 hunner werden reeds met paarden, en materiaal gered'. ken je dat dan?" bulderde hij. „Natuurlijk," antwoordde Spitz met een glimlachje. De inspecteur liep naar zijn bureau en schelde. Tim kwam dadeljk binnen. „Vraag of Saunders hier komt," beval Gerrity. „Zeg hem,, dat hj de vingerafdrukken en alle verdere gegeven tegen dezen man moet meebrengen." Saunders had er hljkbaax op gerekend, want hj kwam al heel spoedig binnen met een bakje van ijzergaas. Daarin lag een vingerafdruk-regislerkaart, een porce- leineu kom, het ruitje uit do bibliotheek en enkele foto's. Hij zette alles op het bureau, „Dit zijn vingerafdrukken,," wees hg op de kaart. „Die komen overeen met die op het ruitje en op dien kom afkomstig uit het huis in de East End Avenue; met die op het pistool, dat hem bij zjn ge vangenneming is afgenomen. Met d.e op het lampje uit dei kelder, waar mevrouw Garrison gevange.i gehouden word. En deze afdrukken zja genomen van ket_ stuur rad van de auto, waarmee ze m den nacht van den moord hebben gereden. Die kloppen ook." - „Uitstekend," prees Gemty. „Is er al een kogel, met dat pistool afgeschoten, aan professor Hertzog bezorgd „Ja, minheer. Dat pistool is regelrecht naar bet laboratorium gebracht op uw bevel. En nadat er een paar patronen mee afgeschoten waren, beeft bngadier Connon het bj ons terug gebracht," (Wordt vervolgd). Noor hot Engelich van Stanley Hart Page Geref. Kerken. fncA -rt-v

Schiedamsche Courant | 1939 | | pagina 6