Camp-Coisetten f® SchiedamUw woonstad 1» VERFPAKHUIS Fa. C. C. VAN DER HEIJDEN ST00MWASSC9ERII „EOEIWEISS" FUmnieuws Arena als bioscoop heropend Rese-Mari© en fcest-sbow. Behalve een reprise-'ibreater voor goede films wrl Arena ook zjjn een ttheater voor goede show- ju cabaretnummers. Gisteravond heeft de directie aan ge- noodigden en ook anderen getoond, hoe rij zich voorstelt de Arena te cxploifee- ren. Er was een aardig voorprogram, be staande uk journaals en een paar kleine films, waarbij een geklemde teekenfilm; Harry Calling en his swing masters maak ten met z'n achten geassisteerd door oen lady-crooner, muziek; Clara de Vries trad met dit gezelschap als trompetisie op; the 'otchass zijn virtuozen op de mond harmonica en bet danspaar Green and Billy flay zijn uitstekende kapdansers: vooral de mannelijke helft van het paax is voortxefielijk. Het tweede gedeelte van het program wordt gevuld met de vertooning van hose-Mar:e, met Jeanetio AlacDonald en Kelson Eddy in de hoofdrollen. Het ver haal is bij velen bekend. Rose-Marie is een beroemde zangeres; haar broer gaat het minder goed in het leven. Hij is uit de gevangenis ontvlucht en heeft daarbij een polilie-man vermoord. Ergens in de Canadeesche bosscben houdt hij zieh schuil bij een Indianen-vrouw. Rose-Marie gaat haai broer opzoeken; onder wee ontmoet zij Bruce, sergeant bij de bereden politie, die naar de broer van Rose-lfarie zoekt Er ontstaat lief de tusschen Rose-Marie en Bruce; delaat- ste komt voor een moeilijke beslissing te staan, als hij kiezen moet tusschen plicht en liefde. Hij weet hef klaar te spelen het een te volbrengen en het andereniet te verleizen „Rose-AIarie" is een film met mooien zang. De directeur van Arena, de heer An- dré de Jong, die tevens directeur is van het Capitol en City Theater, heeft een vlot speecbje gehouden. Hij heette allen welkom, in het bi- zonder de buren, die den eersten avond van het herboren Arena, gasten waren. De gunstige renommé ran Capitol en City Is volgens spr. het gevolg van ge schonken en niet; beschaamd vertrouwen. Dat zelfde wordt ook gevraagd en toe- gezego ten aanzien van Arena. Dit theater wil spr. los zien van zijn verleden; het is herboren en er wordt naar gestreefd elke voorstelling tot een feestvoorstelling te maken. „Algiers' „De onsterfelijke wals" Capitol ca City. De walsmuziek, die we deze week in Capitol en City kunnen beluisteren, is in derdaad, na bijna een eeuw geleden gecom poneerd te z§n, nog even geliefd als In de tijd van de po-nik en en hoepelrokken; zij is, zooals de titel van de film uitdrukt, onsterfelijk. „De onsterfelijke wals" geeft ons naast de bekoorlijke walsen zooals Frühlings- stimmen, Künsterieben, Ge schichten aus den Wiener Wald en niet te vergeten An der schönen blauen Donan, het bewogen leven van hun talentvollen schepper, Jo- hann Strauss. Feraand Gravet vervult op meesterlijke wijze de rol van den beroemden compo nist, wien leed en verdriet niet bespaard werd in zijn leven. Liefdesproblemen zijn op rijn levensweg: aan den eenen kant de zelfbewuste Carla Dormer (Miliza Korjus), die Strauss be mint; aan den anderen kant de zuivere liefde van de opofferingsgezind© Polda (Louise Rainer), met wie hij getrouwd is. Terwijl Strauss in de Koninklijke Opera een concert dirigeert, waarbij de gevaar lijke Corla Donner als de gevierde zangeres optreedt, kwellen sombere gedachten zijn zacht vrouwtje, dat thuis gebleven is. Als zij van den echtgenoot van Corla, graaf Hohenfield, verneemt, wat de zan geres van plan is: een reis met Strauss langs de Beman te maken, spoedt zij zich naar de Opera en beweegt Strauss, alleen gedreven door haar onstuimige liefde, bij haar t« blijven. Strauss bezwijkt voor haar verzoek en Carla vertrekt alleen. De film munt uit door prachtige mu ziek en schitterende zang van de colora tuur-sopraan, Miliza Korjus, die velen wel al van de radio kennen. „Robin Hood" Prinses theater. De stoute avonturen van den Engelschen avonturier Robin Hood, zijn dolle gevech ten en waaghalzerijen, zijn liefdesgeschie denissen, in het kort het belangrijkste deel van het leven van dezen legendarisch ge worden Brit uit de middeleeuwen, zijn ver filmd en men kan thans in Prinses theater genieten van een- vlotte film, in kleuren opgenomen, waarin EttoI FTynn de titel rol speelt. Olivia de Havilland speelt de schoone prinses, die later met den vrij buiter trouwt en Gaude Rains vervult de rol van den sluwen edelman, die er juist niet in slaagt Robin Hood in den val te laten loopen. Als tweede film wordt vertoond: „Brui loft in WaikEki", een vroolijke geschiede nis, welke zich op de romantische Hawaii- eüanden afspeelt en waarin Bing Crosby volop, gelegenheid heeft zijn liedjes té fcweefen in de maneschijn of onder een warme tropenzon Xumivre. ï*1 de Kasbab, de Arabieren-wijk, van Algiers, waar de straten stegen zijn en ieder steegje ©cm trapje omhoog en om laag Is, waar de huizen tot een groote onontwarbare klomp zijn aneengegroeid, waar lallooze geheimen verborgen blijven achter vmle muren, waar de levens van menschen uit alle hoeken der aarde ook dooreengeweven zijn en tenslotte ook doodloopen in een blind slop. De Kasbab Is het domein gewonlen van den Purijschen jtrweelendief Pépé le Mo- leo, die veilig is, zoolang hij er in blijft Twee machten evenwel probeeren hem uit zijn veilige schuilplaats te lokken, de politie en de liefde. Het inkt een tweetal Fransche inspec teurs vooralsnog niet hem in handen te krijgen, maar zoodra Pépé kennis maakt met een jeugdige Franpaise, wordt oe situatie gevaarlijker. Gaby, de jongedame in kwestie, bezoekt hem in de Kasbali en zij belichaamt voor Pepé het in de verte lokkende Parijs, waar hij zoo sterk naar verlangt, welk ver langen hem het verblijf in zijn vrijwillige gevangenschap van de Kasbah te langen leset ondragelijk maakt. Dit is het oogenblik waarop de detec tive Siimane. een geslepen Algerijn, twee jaar lang gewacht heeft. Hij verhindert een tweede samenkomst tusschen Pépé en Gaby, door haar te vertellen, dat Pépé neergeschoten is en zij vertrekt met haar verloofde naar Frankrijk, maar Pépé krijgt het bericht, dat zij zich ingescheept heeft nog juist tijdig genoeg om eveneens pas sage te nemen. Het ïnlandsche meisje Ines verraadt hem dan evenwel aan Siimane, die hem aan boord arresteert. Pépé moet mee terug aan wal, doch als de boot vertrekt, poogt hij zijn geliefde nog aan te roepen en hj snelt met ge boeide handen de kade op. Een der in specteurs, vermoedend dat hj wil ontsnap pen, schiet hem dan neer. Het is nog niet zoo lang geleden, dat Wj van dit gegeven een Franscihe film zagen. De Engelsche versie, waarin ook weer Charles Boyer de hoofdrol speelt, is wat sfeer betreft, minstens even goed uitgeba lanceerd. Een typische verschijning js de Zweedsehe actrice Sigrid Gurie als het ïnlandsche meisje Ines, waartegenover de rol van Gaby, gespeeld door Hedy Lamarr, «enigszins mat is. Een opmerkelijke figuur is tenslotte Jo seph Caleia in de rol van den Algierschen detective Siimane. Met een schop geslagen Landbouwer bij ren twist doo- dclijk getroffen. Gistermiddag omstreeks twaalf uur hoeft zidi te Maarheezo een drama afgespeeld. Bij een huiseljjke twist heeft do 23-jarige, ongehuwde landbouwerszoon, M. Teeu- wen, zijn stiefvader, den 51-jarigen land bouwer H. Peerlings, met een schop le vensgevaarlijke verwondingen toegebracht, zoodat deze in hoogst emsligen toestand naar bet ziekenhuis te Weert moest wor den overgebracht Hier is de man in den loop van den avond overleden. De jeugdige dader is gearresteerd en naar het huis van bewaring te Roermond overgebracht De toedracht van het ge beurde is nog niet bekend. Het verluidt, dat do beide mannen niet goed met elkaar konden opschieten, waardoor tusschen hen dikwijls ruzie voorkwam. „IJscotoeristen1 Stan Laurel en Oliver Hardy zijn welis waar gescheiden, maar toch hebben we nog het genoegen een van hun laatste en een van hun beste films te zien in Scala, waar deze week vertoond wordt: „IJscotoeristen". In deze film zijn de heeren in Zwitser land, waar natuurlijk alle mogelijkheden om dolle streken uit te halen, worden uit gebuit. Gedurende de Paaschdagen wordt in het ochtendprogramma een bizonder goed© Fïansche film vertoond met Harry Baur in de hoofdrol: „Canaille", welke een vroeg tijdig bezoek aan Scala ten zeerste waard' is. Kunst en Wetenschap Rett. Philh- Orkest. Op het laatste Zaterdagmiddag concert van het Rott Fthilh. Orkest op 15 April a.s. zal, inplaats van Krasner, die het viool concert van Schöaberg zou spelen, maar ziek is, als soliste optreden Jo Vincent met weiken van Willem Landxé, Henk fin dings en André Gapüet. Op de uitzending van den K. R. 0. op Dinsdag 18 April, waaraan Krasner mede werking zou hebben verleend, zal, in plaats van Alhan Berg's Vioolconcert, het Viool concert van Willem Pijper worden gespeeld door het Rott. Rhilb. Orkest, met als so list Hendrik Rijnbergen. Gemengd Nieuws Door inbrekers overvallen Wachter bewusteloos geslagen Gisterochtend omstreeks half zeven is de heer J. Zwennes, employé bij dé N.V. van Laers" wals bedrijven te Velsen, op bet oogenblik dat hg het kantoorgebouw, dat gevestigd is in het voormalig kasteel Rooswijk, betrad door een tweetal mannen aangevallen, waarvan de een hem de keel dichtkneep en die andere hem met een zwaar voorwerp op het hoofd sloeg, waar door een bloedende wende ontstond ©n de heer Z. het bewustzijn verloor. Na eenige hren vond men eerst het slacdhiofffer in •«deerniswekkenden toestand in een der benedengangen. Men waarschuwde de po litie, die onmiddellijk verscheen en den heer Z. naar het St. Antoniusziekenhuis te IJmuiden-Oost liet vervoeren. Eerst te gen den avond was de heer Z. zoover (her steld, dat hg eenige inlichtingen omtrent het gebeurde ken verstrekken. Het slachotoffer was eerst drie diagen in dienst der firma en nam het toezidht waar voor den politieagent, die naast het kan toorgebouw woont, doch thans in een zie kenhuis ter verpleging is opgenomen. Tot dusver ontbreekt elk spoor van de daders. Brand te Zaandam Jachtwerf verbrand. Gisteravond is te Zaandam de bekende B, S.-jachtwerf der firma BaerveJdt en stapel, gelegen in het Westzij lerveld door brand vernield. Toen de brand tegen kwart, over tien door voorbijgangers op den provincialen weg ontdekt weid, deden de hoog oplaai ende vlammen vermoeden, dat de houtwol- fabriek „De Zaan" van de firma J. Blees, brandde, doch weldra bleek, dat het vuur woedde in een der groote loodsen van de B. S.-jachtwerf. Doordien het bedrijf ver in het veld te gelegen en slechts bereikbaar langs een smal voetpad, kon de inmiddels aan gerukte brandspuit geen hulp verleen en. Slechts de babyspnit van de vrijwillige brandweer kon men een eindweegs bren gen, doch inmiddels was alles een prooi der vlammen geworden. Toen men er ten slotte in geslaagd was water te geven, waren zoo wel de werkplaats met machines als en kele jachten, welke voor winterverblijf door de firma voor de eigenaars waren opge slagen in de vlammen opgegaan. Een van de firmanten, die dicht bij de werf woont, heeft nog kans gezien een aantal kleinere jachten ,die in een aangrenzende loods waren geborgen, te water te laten. Een gelukkige omstandigheid voor de firma is, dat zij juist in den namiddag een 12-tal groote jachten had afgeleverd. De firma is tegen brandschade verze kerd, maar juist aan het begin van hei seizoen beteekent deze brand voor haax toch een beduidende schade. Brand in meubelmagazijn te Rotterdam Spoedig door de brandweer bedwongen. Gisterochtend even voor twaalf uur heeft een felle brand gewoed in de meubelzaak van den heer J. Af van der Dunnen, aan den Katendrechfschen Lagendijk te Rotterdam. H< t vuur ontstond ia een achter het magazijn en .den winkel gelegen keuken, waar, in de nabijheid van een fornuis, een voorraad kapok was opgeslagen, wel ke in brand geraakte. De afscheiding van het achtergedeelte van het pand met het voorhuis bestaat uit houten schotten, zoodat in korten tijd de keuken, het magazijn, een tweede ach tervertrek en een deel van de winkel ruimte, waarin zich een groot aantal meu belen bevond, in lichterlaaie stonden. Door het krachtdadig ingrijpen van de brand weer kon binnen een oux het vuur met straal via de achterzijde en twee stralen langs de voorzijde van het pand, worden bedwongen. De achterzijde van het pand en een deel van de winkelruimte met de daarin aanwezige meubelen brandden uit. De rest van den voorraad liep veel waterschade op. De eigenaar is voor een bedrag van vijf duizend gulden tegen brandschade verze kerd. Onder oplegger geraakt Verhuizer breekt een been. Gistermiddag is aan den Randweg de 46- jarige verhuizer F. v. d. Berg, wonend© aan de OmmoorJschestraat te Rotterdam, terwijl hij onder het rijden op de koppeling tusschen een verhuiswagen en ©en dezen voorttrekkenden tractor, bestuurd door den 36-jarigen Z. W., trachtte te springen, daar bij ten val gekonvn, met het gevolg, dat het linker achterwiel van den oplegger over het linkerbeen ging en hij ©en eind- weegs werd meegesleurd. Hij is met een beenbreuk in het ziekenhuis aan den Cool- sngel opgenomen. Zijn toestand is ern stig. Aan verwondingen overleden. De mijnwerker D. uit Scfcinveld, die de vorige week in de staatsmijn Hendrik le vensgevaarlijk werd gewond', is in het St. Jozefziekenhuis te Heerlen overleden. Meisje door trein vermorzeld. Gistermiddag om vijf minuten over vier bevond zich het achtjarig dochtertje van de familie van Hal, te Boxtel, bij den onbewaakten spoorwegovergang ter boogie van de boterfabriek. Zij b'et een trein, uit Boxtel komende, passeemi en stak daarna over, Hierbjj werd zij gegrepen door een uit de richting Tilburg nade renden trein en vermorzeld. Het lijkje Is naar bet ziekenhuis te Boxtel overgebracht Kind verdronken. Gistermiddag omstreeks vjjf uur is het 4-jarig zoontje Goosje van de familie G. Sehellingeihout, te Benthuizen, in een on bewaakt oogenblik in een diepe wijk-te water seraakt-en-jammerlijk verdronken. .ÏADIO - ELECTRICITEI7 C. v.d. MOST ai Lood- en Zinkwerkers - Eiectricien tKr 8R0ERSVELD 24-TEL.67902 Alg. Instailatiebureau Fa. Wed. M. v. MEURS Westmolenstraat 16-18 - Telef. 68519 GARAGE "UNIQUE" ÏKSftMS! bGLAS IN LOOD N.V. v. KATWIJK's GLASHANDEL Schiedam, Uw woonstad Krommenhoek, Uw Bakker Singel 101 - Hoogstraat 72 -Tel.69551-67545 Fa V L B0RRANI - SCHIEDAM Schoorsteenveger, Rookverdrijver, Metselaar Arbeider haalt bravourstukje uit Kameraad met een mes getroffen. De 33-jarige werkman Af. E. Al., werk zaam op de carrosseriefabriek van de N.V. Verheul te Waddinxveen, die tegenover een paar andere werklieden een bravourstukje wilde uithalen, door hen zwaaiend met een groot scherp mes, dat voor het rub- fiersnijden op de fabriek wordt gebruikt, vrees aan te jagen, heeft, zonder dat op zet zijn doel was, den 17-jarigen J. van der Dool uit Benthuizen met zijn vlijm scherp mes zware verwondingen toege bracht aan de buik, waardoor hij hevig bloedend ineenzakte. Het slachtoffer moest direct naar liet Academisch ziekenhuis te Leiden worden worden vervoerd, waar onmiddellijk ope ratief ingrijpen noodzakelijk was. De dader, die gehuwd is, word gearres teerd, doch na verhoor door burgemeester Troost en na verklaringen van getuigen, waaruit bleek, dat van opzet geen sprak© was, vrijgelaten. De directie van de fa briek heeft den man terstond1 ontslagen. Wij vernemen, dat de getroffene thans buiten levensgevaar verkeert. Gevangenis wordt overbodig Wegens gebrek aan gedetineerden. In een voordracht over de ontvolking der gevangenissen, heeft de president van het hof van geroep te Stockholm, Schij ter, verklaard, dat na de talrijke strafher- vormingen het aantal gedetineerden zoo danig verminderd is, dat het in een niet ver verwijderde toekomst mogelijk zal wor den de grootste gevangenis van Zweden, de Langholmen te Stockholm, af te bre ken, zonder dat zij door een nieuwe be hoeft te worden vervangen. De ontvolking der gevangenissen is ©en gevolg van verscheidene wetgevende maat regelen. Na invoering van de nieuw© straf wet in 1931, volgens welke de opgelegd© boeten, geregeld worden overeenkomstig d© financieele positie van den veroordeelde en de betaling der boeten vergemakkelijkt wordt, is bet aantal gevallen waarin boe ten veranderd worden in gevangenisstraf geleidelijk verminderd van 13.350 in 1932 tot 4.700 in 1938. Tot de vermindering van het aantal gedetineerden heeft voorts bijgedragen de oprichting van verbeteirings- huizen voor jongelieden, die op het ver keerde pad zijn geraakt. Voorts is het stelsel der voorwaardelijke veroordeeling verbeterd en wordt de toepassing hiervan uitgebreid. Voor verscheidene misdaden is de straftijd sterk bekort ViO\ 1932 tot nu toe is het gemiddelde aantal gedeti neerden in de gevangenissen gedaald van 2.250 tot 1.750, of met bijna 25 pCt. Het aantal zware misdaden is in Zweden nooit groot geweest. SCHIEDAMSCHE RADIO CENTRALE Faillissementen. Opgegeven door aid. Handelsinformaties v. d. Graaf ©n Co. N.V., Amsterdam. Uitgesproken: F. H. Berben, directeur eener N.V., Rot terdam, Oppert 65c. R.-c.mr. M. Fran ken. Cur.: mr. A. Blussé, van Oud Alblas, Rotterdam. H. Ch. J. v. d. Heuvel, banketbakker, Vlaardingen, Arnold Hoogvlietstraat 32, zaak-adres: Schiedamseheweg 55—8, te Vlaardingen. R.,-0.mr. 51. Franken. Cür.: mr, W. A. Schippers, Vlaardingen. A. - v. d. Maas, expediteur, Rotterdam, St Mariastraat 114. R-o.: mr. M. Franken. Cur.: mr. F» J. Kranenburg, Rotterdam. A. A." Goedebuure, musicus, Rotterdam, Lang© Hilleweg 41a. R.-c.: mr. M-* Fran ken.. Cur.*, mr, W. Noordijk, Rotterdam. Zondag, 9 April 1939. Programma 3. Diversen 8.30. Keulen 8.50. Diversen 10.20. Keulen 10.35. Brussel (Fr.) 11.20. Brussel (Ned.) 12.20. Brussel (Fr.) 2.20. Brussel (Ned.) 2.35. Keulen 3.20. Brus sel (Ned.) 5.20. Diversen 6.05. Keulen 6.35. Brussel (Ned.) 7.30. Keulen 7.50. Pauze 9.20. London Regional 9.25. Keu len 10.50. Leipzig 11.20. Programma 4. Brussel (Ned.) 8.30. Paris Radio 10. Ra dio P.T.T. Nord 10.50. Londen Regio nal 11.05. Droitwich 12.10. Diversen 2.20. Droitwich 2.40, London Regional 4.20. Droitwich 4.40. London Regional 5.20. Droitwich 6.20. Brussel (Fr.) 11. Pa rijs Radio 11.20. Programma 5. Diversen 8.30. Luxemburg 9.20. Luxem burg of Div. 10.20. Luxemburg 10.35. Brussel (Ned.) 11.35. Luxemburg 12.20. Luxemburg of Div. 2.20. Luxemburg 2 40. Brussel (Ned.) 3.50. Luxemburg, 5.20 Brussel (Ned.) of Div. 6.05. Luxemburg of Div. 6.20. Luxemburg 6.35. Brussel (Ned.) 7.50. Brussel (Fr.) 9.05. Luxem burg 9.25. Brussel (Ncd.) 10 20 Maandag, 10 April 1939. Programma 3. Keulen 8.30, Brussel (Fransch) 10.20, Brussel Vlaamseh) 1.20, Radio Parijs 2.20, Brussel (Vlaamsch) 2.35, Keulen 3.20, Brussel (Vlaamsch) 4.20, Radio P.T.T. Nord 6.05, Diversen 6.20, Keulen 6.50, Brussel (Vlaamsch) 7.30, Keulen 7.50, London Regional 9.20, Motala9.50, Brussel (Vlaamsch) 10.02, Keulen 10.30, Parijs Radio 11.20. Programma 4. Brussel (Vlaamsch) 8.30, London Regio nal 10.35, Droitwich 12.10, Brussel (Fransch) 1.30, Droitwich 1.50, London; Regional 3.10, Droitwich 4.50, London Regional 6.40, Droitwich 7.05. Programma 5. Luxemburg 8.30, Brussel (Vlaamsch) 10.35, Regional Progr. 1.20, Luxemburg 2.35, Brussel (Vlaamsch) 3.20, Luxem burg 4.20, Brussel (Vlaamsch) 6.05, Brus sel (Vlaamsch) of Diversen 6.20, Brus sel (Vlaamscli) 6.50, Brussel 7.30, Brus sel (Vlaamsch) 7.50. Dinsdag, 11 April 1939. Programma 3. Keulen 8. Parijs Radio 9.20. Radio P.T.T. Nord 9.30. Parijs Radio 10.25. Radio P.T.T. Nord 10.50. Parijs Radio 11.23. Brussel (Ned.) 12.35. Parijs Radio 2.23. Pauze 3.15. Keulen 3.20. London Regio nal 4.50. Brussel (Ned.) 5.20 Keulen .7.05. Brussel (Ned.) 7.30. Keulen .53. Brussel (Fr.) 8.20. Brussel (Ned.) 10.20. Boedapest 10.30." Danmarks Radio of Div. 11.20. Programma 4. Brussel (Ned.) 8 Diversen 9.20. Lon- don Regional. 10.35. Droitwich ll.oO. London Regional 12.25. Droitwich 1.20. London Regional 2.50. Droitwich 1.20. Pauze 7. Brussel (Fr.) 9.45. Droituich 10.05. Programma 5. Luxemburg 8.20. Diversen 9.20. Luxem burg 10.35.'Diversen 11.05.* Keulen 11.20. Brussel (Fr.) 12.20. Luxemburg 2.35: Pa- ige P.T.T. 5.55. Brussel - (Fr.) 6.35. Pa- lijs P.T.T. 6.50. Radio Paris 7.20."Brns- sel (Ned.) 7.50. L>"- 'n- Scala. N. V.MCLKHANDELAREN VEREENIGING „DE LANDBOUW Vellevest 16-18 SCHIEDAM Telefoon 68239 Vraagt Uw leverancier onze GEPASTEU RISEERDE KARNEMELK IN FLESSCHEN JAN VAN DER HAMMEN Huisschilder Glazenmaker Schie 96 Tel 68113 Soiled, concurreercnd Vraagt offerte zonder verplichting ROTTERD DIJK 250 - TE LEF 67776 GROOTE MARKT 31—33 - TELEFOON 67621 JAN VAN AVENNESSTRAAT 18 TELÊF 67879 Erkend Gasfitter Erkend Installateur (Uw adres bij verhuizingen) Q. A. DE WINTER WONINGBUREAU „SCHIEDAM-WEST" NIEUWE HAVEN 83 - SCHIEDAM TEL. 68752 Huur en Verhuur Koop en Verkoop van Onroerende Goederen TELEFU ON 68735 Korts Dam 3 - Tel. 68810 St Uduinastr. 56 - Tel. 67924 Swammerd.singel7 -Tel.67509 G. Verboonstr. 8 (HAV-Bank) Tel. 67759 BEZORGING DOOR DE GEKEELE STAD Speciaal in het verbeteren van schoorsteentrek ALLÉÉN Lange Achterweg33, Tel. 68421

Schiedamsche Courant | 1939 | | pagina 10