Te ogen de wet 69676 67682 Pos» Co. Korte Dam 10. Haarden. Kachels, Smederij 68304 68664 69773 67556 67547 69799 67863 68886 Voetganger door melkauto aan gereden 68321 68142 Oplichting van een ouden man DE NIEUWE DbK.W. Radioprogramma's ÖE DAGELIJKSCHE VRAAGBAAK Algemeen Installatieborean Anthraciet 69802 HOOGENBERG, Bakkerij Bedden en Tapijten Bedrijfskleeding Bonwartibelen-lJFzerwaren Loodgietersbedrijf Rechtszaken Zijn vrouw mishandeld Meabeien-Stoïïeeren Papiervernietiging Schoenen Onvoorzichtig gereden Schoorsteenvegen Stoffien-Mannfactnren Stofzuigers, Jttotoren, Apparaten Triples Timmer- en Metselwerken, blectr. nm houdea en vIoog met vaa£ 7ÜJX Woning-inrichting Valsche kaiverschetsen Mexicaansche benzine 66. De strafzaak tegen den ioterij- ftmider .uit Soest inbraken in Diemen GEBR. WINKELMAN, WESTVEST 4, Ergerlijk dierenmishandeling Singel 101 67777 van Menis, Broers- veld 53. Erkend gasfitter. Erkend installateur. Uw adres bij ver huizingen. Na 6 uur fel. 67879. VVOUC. HOOGSTRAAT 24. RQ Krommenhoe UÜ*J 1 Uw bakker Fa, Wdlems Emsting, Rotterdamschedijk 233-235-237 F. Röttgenng, Hoogstraat 17. Grootst speciaalhuis. Toen rij een brief zal te schrijven» De 43-jarige zeeman J. J. E. stond gis teren voor de Rotterdams che rechtbank te recht, omdat hij op 23 December 1938 zijn echtgenoote Aagje Klisman in de echte lijke woning aan de Paul Krugerstraat te Rotterdam, met een zwaren ijzeren hamer eenige slagen op den rug, het hoofd en het gelaat heeft toegebracht, tengevolge waarvan zij een hersenschudding en een wond aan het hoofd heeft opgdoopen. De verhouding tusschen man en vrouw In een smalle dorpsstraat. In de smalle Dorpsstraat te Ouderkerk aan den IJssel is op 12 April van dit jaar een verkeersongeluk gebeurd, dat aan een bejaarden inwoner van deze gemeente bet leven heeft gekost De 38-jarige melkrijder J. T. reed met zijn melkauto door de smalle straat, toen van den anderen kant een vrachtauto na derde. Ongelukkigerwijs liep er ook nog een voetganger op den weg, die door de melkaulo gegrepen werd en tegen den grond geworpen. Hij was vrijWel op slag dood. T. werd door de Rotterdamsche recht was al gedurende een jaar met goed'. De man vermoedde, dat zijn vrouw het met de I bank tot een maand hechtenis veroordeelde huwelijkstrouw niet zoo nauw nam en zelfs vond hij een brief, die wees op een buitenechtelijke verhouding. De man heeft hetgeen hij wist gexuimen tijd voor zich gehouden, maar toen zijn Hij kwam in hooger beroep en stond gis teren voor het Haagsche gerechtshof terecht. Het bleek, dat de aangereden voetganger geheel aan den rechterkant van den weg Firma L. Kamp Hoogstraat 128 67510, Mart. Soeters Boterstraat 78. vtouw op 23 December 1938 in den keu had geloopen, doch tevens bleek, dat hij ken een brief zat te schrijven aan den keu- j doof is geweest De Dorpsstraat is inder- k en tafel, greep hij een hamer en sloeg in J daad smal, doch op de plaals waar het ongeluk gebeurd is, is de straat just iets breeder. Er is net voldoende ruimte voor voetgangers, verklaarde een ingezetene van Ouderkerk als getuige a decharge. De ad vocaat generaal mr. ,T. U. Polman, hoewel van meening, dat verdachte een ernstige verkeersfout heeft gemaakt, wilde rekening houden met verdachte's gunstige reputatie en requireerde^een voorwaardelijke bech'e nisstraf van één maand. De verdediger mr. R. Rensma te Gouda, sloot zich bij dit mdde requisitoir groolen- deels aan en wees voorts op de gevaarlijke situatie ter plaatse. Uitspraak 4 October. blinde woede op haar los. Na gewond te zijn liep de vrouw de trap af, doch ook toen gooide de man haar nog een beitel naar het hoofd. De vtouw werd naar het ziekenhuis vervoerd. De man poogde daarna zich van het leven te berooven door zich de polsen door te snijden. Dit werd door tijdig in grijpen voorkomen. De vrouw legde getuigenis af van het gebeurde. De man verklaarde zich niet veel meer van het voorgevallene te her inn eren. Het OJM., vertegenwoordigd door mr. H. A. J. Reumer, eischte twee jaar ge vangenisstraf.. Mr. E. M. J. Minderop wees er op, dat G. j. de lager, Dirk van Wassenaarstraat 35. Showroom: Rembrandtlaan 7. de vrouw het met den huwelijkstrouw niet zoo nauw nam. Daarvan zijn overtuigende bewijzen voorhanden geweest. De man heeft er sprjt van, hij voelde voor de vrouw en kinderen. De vrouw heeft nu een eisch tot echtscheiding ingediend. De uitspraak werd bepaald' op 3 Octo ber a.s. lac. v. d. Waal, Westmolen straat 25-27. Inkoop alle soorten oud papier en metalen. A. D. van Dooren, Broersveld 116. Uitsluitend betrouwbare kwaliteiten. MIDZA BONNEN, I En tegen een boom gebotst. Voor de rechtbank te Roermond stond I gisteren een 21-jarige kleermaker uit Horst 68421 Verbetering van Schoorsteentrek. J lerecht, die als bestuurder van een zeven Fa. V. L, Borrani. Alléén Lange Achterweg 33 I persoonsauto in den avond van den 24en „Kofa"-Bertels, Dam 926. Midza-bonnen. J. Th. Heijnsbroek Brandersteeg 6. Latten en ronde stokken. Frans van Thienen Broersveld 123. Mei van dit jaar onder de gemeente Horst' met zeer groote snelheid tegen een boom! was gereden, tengevolge waarvan vier jonge menschen waren gedood. -Met zes passagiers kwam hij dien avond van een bruiloft uil Grubbenvorst. Onderweg had men nog even een bezoek gebracht aan de Meerlosche kermis. On- danks dit feestelijk gezelschap, waarin de bestuurder van de auto zich gedurende dien dag had bevonden, was hij geenszins onder invloed van sterken drank. Hrj had den wagen tengevolge van te groote snel- m. I heid niet in de bocht van den weg kun waarschijnlijk meeT dan 100 K.M. tegen leen boom. De passagiers werden naar alle 67878 Hu Kreuger v/h J. H. watsman. j zijden uit den wagen geslingerd. Een of j twee waren op slag dood, twee anderen Uitvoering van werken in Gewa- j overleden tijdens het vervoer naar het -ziekenhuis. pen tl Beton j De bestuurder en de twee andere inzit- N. Scheurkogel, Lange Nieuw- tenden waren zeer ernstig gewond. Een straat 177179. Timmerman. v?»n hen verblijft nog steeds in eetn rieken- Metselaar, Aannemer. huis. De verdachte verklaarde voor de recht- jbank, dat naai rijn meening de snelheid! 68011 Pa~ Rljnbende ^afl *Ioek, 70 a 80 K.M. per uur had bedragen. Maar Hoogstraat 32 I wachtmeester Post van de verkeersbrigade Uitlekking valsehheid in ge schrifte. De 51-jarige slager J. A. van E. te Sluiskil is wegens uitlokking van valsehheid in ge schrifte door de Middelburgsche rechtbank tot vier maanden gevangenisstraf veroor deeld met aftrek van de preventieve hech tenis, welke reeds meer dan de opgelegde straf bedroeg. Verd. zou door bet ter be schikking stellen van blanco formuleren aan den 25-jarigen landbouwer J. J. van D. gelegenheid hebben verstrekt valsche kai verschetsen identiteitsbewijzen voor kal veren te maken. Deze van D. beeft de valsoliheid in geschrifte inderdaad gepleegd en is daarvoor reeds gestraft. Van E. verklaarde voor bet Haagsche gerechtshof evenwel onschuldig te zijn en nooit de blanco formulieren aan van D. te hebben gegeven. Hoewel hij de hem op gelegde straf reeds in preventieve hechte nis heeft doorgebracht, kwam hij in hooger beroep, omdat Mj meende ten onrechte ver oordeeld te zijn. Van D. verklaarde als getuige echter, dat Mj de formulieren inderdaad' van ver dachte heeft gekregen. De advocaat-generaal bij' liet Haagsche ge rechtshof, mr. J. U. Polman, achtte van E dan ook schuldig en vroeg bevestiging van het gewezen vonnis. De verdedigh;, mr. P. C. Adriaanse te Middelburg, .trok de verklaringen van ge tuige van D. sterk in twijfel. Deze van D. staat als zeer onbetrouwbar bekend. Nooit zrpn er blanco-schetsen bij verdachte gevon-. den, hoezeer men ook gespeurd' heeft. Met klem drong mr. Adriaanse op vrij spraak aan. 1 Uitspraak 4 October. i Hoog water. 21 September 10.35 uur, 23.09 uur. 22 September 11.57 uur. Beslag gehandhaafd. Het gerechtshof te Arnhem heeft gisteren 0uitspraak gedaan in de procedure, betref- was hij het onderzoek tot d'e conclusie ge- j fende de in beslag genomen Mexicaansche komen, dat de snelheid zieker 100 tot 110 petroleum uit het schip „EAindgren". De K.M. had bedragen, De officier van justitie eischte een ge- I vangenisstxaf van zes maanden met in- Zoo co Maan. Zonsopg 21 Sept. 6.45 u., ondg. 19.00 u. I trekking van het rijbewijs voor den tijd' Zonsopg. 22 Sept. 6.46 dl, ondg. 6.57 u. I voor een jaar. 28 September V.M. 6 October L.K. j Uitspraak volgt op 3 October a.s. Naar het Enjelsch van MARTIN PQRLOCK De minister-president hief met een ruk het hoofd op. Hij staarde zijn. minister van oorlog aan met een eigenaardige men geling van ongeloovige verbazing en Iets, dat heel veel van afgrijzen weg had1. „Maar beste kerel!" riep hij uit „Je wilt toch niet zeggen..." Spenser Knollys' gezicht spleet in een bréede grijns. Da breede grijns werd' een gnuivend gegniffel, dat al heel gauw tot een bulderlach aanzwol. „Dos je gevestigde meeninjg is", zei de minister-presidfent, toen hij zich weer hoorbaar kon maken, „dat een pariemsnts- ■ontbmding onvermijdelijk is?" „Kom, gebruik je hersens, Campbell. Als het parlement niet ontbonden wordt, gaat het land tot ontbinding, over. Maar waar om' getreurd? We hebben het dubbel en dwars/ verdiend. Kijk hoe we den boel verprutst hebben - op die conferentie in Milaan, Kijk hoë populairBarstowe met zijn' bierbelasting ls. Kijk naar het geknoei I met de Sweepstake. Kijk naar de ver- I laging van de rrjkslractementen. Kijk naar elk ding, dat we in de afgeloopen vier jaren gedaan hebben. En om de maat vol I te maken, is nn die meneer X op de proppen gekomen. En als hij doorgaat, geeft het geen zier, of een verkiezing ge houden wordt of niet... Het is ongeloof lijk, Campbell, maar als Frensham gelijk heeft en dat is, vrees ik, maar al te waar dan wordt de oude firma [Groot Britlannie door één enkelen man regelrecht naar de je weet wel gebracht..." De ministerpresident liet moedeloos het [hoofd ban «en en streek met zijn lange, j blanke vingers door zijn grijze lokken. „Als we..." zuchtte hij. „Als we dien [X maar te pakken konden krijgen..." I T IV. I ,'tls in één woord krïmmeneel, dat seg ik maar," zei juffrouw Rawle van Nr. 14 Laburnum Road, Upper Sydenham, tegen haar vriendin, juffrouw Biiliter, de eige nares van het kroegje „the Dog and the Fox". „Krek," zei juffrouw Biiliter. „Gelijkhep je... Nog een slokkie?" „Ncu, ik ben eigenlijk al over me maat, Jane, weet je? Maar afijn, foor fenavond' sel ik 't maar 's niet soo nauw neme. Valt niks mee. tegeswoordig, as je twee jongens bij de plïsie hep, 'n m-esnsch sou 't er gewoonweg op se semiwe fan krijge... Kan er weraohtig niet bij, waarom de regeering niks doet. Ingrijpe, weet je, dat president van de Arnhemsche rechtbank had in d'eze zaak destijds in kort geding een verzoek van de koopeors van de ben zine om opheffing van dit beslag te ver krijgen, afgewezen. Het hof heeft thans dit vonnis bekrachtigd!. motte se. Stelletje ltrie niksnutteis... Te beroerd om wat uit te foere, mensdh." „Krek," zei juffrouw Biiliter. „Gelijk hep je. Neei seg, je mot dat stukkie 's lese, dat itijn Harry morge naar de krante stuurt. Daar sit "n koppie op, op dat jong fan mijn!" „Ingiijpe," zei juffrouw Rawle. „Ingrij- pe mot de regeermg, da's alles." „Hier hep ik de brief," zei juffrouw Bii liter. „Mot je 's lese, Ruby!" „Best jong, die Harry jou," zei juf frouw Rawle. „Maar se motte wat doen. Dat mot de regeering doen." „Sal nxjjn benieuwe..." begon juffrouw Biiliter en graaide onder de toonbank. „Ja, hier hep 'k 't sal 't je foorlese. Dï's wat Haixy naar de krante schrijft: „Geachte Heere, Wordt niet hoog tijd, dat door de re- geermgs auto-antoriteite van dit land dras tische maatregels genome worden, om 't gefaar ar te wende, dat de handhafers fan 't Bnlcche Konsti-konstitusjeneele (waar haalt-ie de woorde ian fandaan, hè?) Ge sag bedreigt, m.a.w. de Plisie. As 'n nederig lid fan 't Kieserkorps sij 't mij fergund' U in oferweging te gefe, onferwrjld de instr- (sjonge, daar hep je weer soo'n stadhuiswoord) de instruksies in die sin te wijsïge, dat alle agenten 4ot nadere aankondiging in hurgerkleeding dienst motte doen. Bk ben soo frjj..." 1 lil „Krek! Hééél goed sop,1* zet juffrouw Rawle. „Weet je, me liefe mensch, ik ben tegeswoordig .toch' soo'n jsenuwempot... Waaróm pik je er ook niét eentje?..." Wederom vijf jaar gevangenis straf geëisehi. In de gistermorgen voor de Utreohtsche rechtbank voortgezette behandeling van de strafzaak tegen den 53-jarigen houder van een loterijkantoor te Soest, P. S., vroeg de officier van justitie bevestiging van zijn eisch, vijf jaar gevangenisstraf met aftrek, uitgesproken bij de eerste behande ling in Mei j.l. Zooals bekend viel de prijs van honderd duizend gulden van de staatsloterij op een lof, dat toebehoorde aan het loterijkantoor te Soest. Spoedig bleek, dat dit loterijkantoor aan zijta verplichtingen tegenover zijn cliënten niet kon voldoen en failleerde. Verd. werd er van beschuldigd, dat hij een bedrag van vierduizend gulden aan het faillissement had onttrokken om zijn huishoudster, mevr. H. te bevoordeelen. Ete officier, mr. Camphuis, pers steerde hij zijn eisch: vijf jaar gevangenisstraf met aftrek. i De verdediger, mr. Vermeulen, achtte de voorstelling van zaken door den curator niet juist. Volgens het uiteengezette systeem van den curator zou verd., nooit in staat zijn geweest aan zrfn verplichtingen te vol doen. De cliënten van het loterijkantoor hadden slechts recht op een gedeelte van den op bet lot gevallen prijs. Er was hier sprake van een saldo. Pleiter vroeg vrij spraak. Uitspraak over veertien dagen. Daders veroordeeld. De rechtbank te Amsterdam deed giste ren uitspraak in een strafzaak tegen twee ongelieden, een 19-jarigen banketbakker en een 18-iarigen timmerman, die in Mei jJ. in twee woningen te Diemen hadden ingebroken. De rechtbank veroordeelde den oudsten verdachte tot een jaar gevangenis straf met aftrek van de preventieve hech tenis. Va p ib straf werdfen drie maanden voorwaard iijk opgelegd'. De tweede ver dachte werd' tot negen maanden gevange nisstraf veroordeeld' met aftrek van voor- loopige hechtenis en ook in dit geval werd) dne maanden voorwaardelijk opgelegd. Een man, die op den uitkijk had ge staan, werd veroordeeld tot een voorwaar delijke gevangenisstraf van zes maanden, Hij werd' onmiddellijk in vrijheid gesteld Ambtenaar van opsporingsdienst „in functie". De Middelburgsche rechtbank heeft den. 27-jarigen koopman J. A. D., wegens op lichting tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld, van welke straf de advocaat- generaal bij het Haagsche gerechtshof, mr. J. U. Polman, in hooger beroep bevestiging re cpjjreerde. Verdachte gaf de feiten toe. Met enkele anderen had hij een ouden man te We- neldinge een aantal vrijwel waardelooze brillen voor hoogen ptrrjs verkocht, doch hierbij was het niet gebleven. Verdachte was later bij den ouden man gekomen en had gezegd', dat de brillenverkoop zwen tel was en dat de politie een onderzoek rou instellen. Verdachte deed zich voor als ambtenaar van den opsporingsdienst en vToeg in die functie f6250 voorschot van den ouden man, welk bedrag deze looit meer terug zag. De verdediger, mr. P. Groene wegen te Oostburg, bepleitte een voarwaardelijfce straf. Verdachte is nog nimmer met de justitie in aanraking geweest en stond' on der invloed' van zrfn slechte vrienden. Uitspraak 4 October. STERK verminderde prijzen. Vraagi demonstratie, het verplicht U tot niets. Telefoon 67521 V. In een van de luxuense vertrekken van het ministerie van oorlog was luit.-gene- raal sir Harcourt Rhind-Fortescue in een gesprek gewikkeld met brigade-comman dant sir Herbert Covendish, zijn chef van den generalen staf. „Geloof je werkelijk, dat wij het baantje krijgen?" vroeg Cavendish. „Of ik dat geloof? Ik weet het. Een uurtje geleden heb ik Barraclough nog gesproken. De politie heeft drie dagen tijd gekregen. Bah. Het is en beroerde ge schiedenis, maar misschien heeft dat zaakje toch ook z'n interessante rijde. Ga nu, Cpvendish, en ga aan den slag." VT. Aan een tafeltje in een verren uithoek van „The Bull and the Trumpet" zaten de heer Joseph Palmer en mejuffrouw Crab- tree. De heer Joseph Palmer keek op zijn horlqge. - Mejuffrouw Crab tree schudde het hoofd. ,Hij zal nu wel niet komen," zei ze. „Denk van niet," zei de heer Palmer en keek plotseling als een beteurd kind, dat totaal uit het veld' geslagen was. „Ben benieuwd, wat 'hij nu uitspookt," zei mejuffrouw Crabtree, half tegen zich zelf. „Wat zei-d-ie?" vroeg Paimer. „Kon je nan 'm merken, of 't werkelijk allemaal dik in orde is?" MejuffrouwCrabtree haalde de schou ders op. Haar oorhangers flonkerden in het. licht van de lamp. VRIJDAG, 22 September 1939. Hilversum 1, 1875 en 414,4 M. 8f° VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 1-.00 AVRO. 4.00 VARA. 7.30 VPRO •00 VARA. 10.40 VPRO. ll.00-12.0t) VARA. 8.00 Gramofoon. 10.00 Morgenwijding. 10.20 Declamatie. 10.40 Gramofoon. 11.00 Declamatie. 11.15 Orkest en solist. 12.00 De Palladians. 12.45 ANP en gramofoon. I.00 Amusementsorkest en solist. 1.45 Trio. 2.30 Declamatie. 2.55 Gramofoon. 3.30 Dansorkest 4.00 Gramofoon met toelichting. 4.30—5.00 Piano. 5.05 Voor de kinderen. 5 30 Gramofoon. 6.00 Or gel en zang. 6.30 Letterkundig overzicht 6.50 Gramofoon. 7.00 Kalender. 7.05 Toespraak. 7.23 ANP. 7.30 Ber. 7 35 Cur sus. 8.00 Pianokwartet en soliste. 8.30 Cursus. 9.00 Vraag en antwoord. 9.15 Orkest en solisten, 10.00 Puzzle-uitzen- ding. 10.15 Gramofoon. 10.40 Avondwij ding. 11.00 ANP. 11.10 Jazz (gramofoon) II.401200 Gramofoon. Hilversum II, 301,5 M. Algemeen Programma, verzorgd door de NCRV. 8.00 Schriftlezing, meditatie. 8.15 Gra mofoon. (9.309.45 Gelukwenschea). 10.30 Morgendienst. 11.00 Gramofoon. 11.15 Cello met piano en gramofoon. 12.00 Ber. 12.15 Gramofoon. 1.00 Orgel. 2.00 Zang met piano en gramofoon. 2.30 Chr. lectuur. 3 00 Viool met piano ea gramofoon. 3.55 Gramofoon. 4.305.55 en 6 00 Quintolia en declamatie. 6.30 Causerie. 7.45 Gramofoon. 8.00 ANP en SOS-ber. 8.15 Orkest en gramofoon. 9 30 Actueel halfuur. 10.00 ANP. 10.05 Cau serie 10.35 De Postillons. 11.25 Gramo foon. Ca. 11.5012.00 Schriftlezing. Droitwich, 1500 M. Geen opgave ontvangen. Keulen, 45G M. Geen opgave ontvangen. Radio-Paris, 1648 M. 6.20 Gramofoon. 7.20 Concert. 8.20 11.20 Gramofoon. 12.20 Orkest 2.20 3.20 Concert. 4.20 Kleinorkest 5.20 Koor, orkest en solisten. 6 20 Orkest. 8.20 Or kest, pianodho en solisten. 1000 Viool en piano. 10.20 Concert (opn.). 12.20 220 Nachtconoert. Brussel, 322 cn 484 M. 322 M.: 12 20 Gramofoon. 12.50 en 1.30 Orkest. 1 502.20 Gramofoon. 5.20 Zang 5.50 en 6.50 Gramofoon. 7.20 Dansmu ziek (gramofoon). 7.45 Gramofoon. 8.20 Radiotooneel. 10.30 Pianokwartet. 1105 1120 Gramofoon. 484 M 12.20 Gramofoon. 12.50 en 1.30 orkest 5.50 Gramofoon. 6.00 Dansorkest Orkest. 1502.20 Gramofoon. 5.20 Doms- 6.38 Gramofoon. 8 20 Orkest en gramre foon. 9.35 Orkest. 10.30 Dansorkest 10.50 Gramofoon. 10.5511.20 Dans-or kest. Advocaat-generaal requireert be langrijke verzwaring van de op gelegde straf. De politierechter te JLddedburg heeft dea landbouwer A'. V. te Koudekerke wegens dierenmishandeling tot een gevangenisstraf van twee weken veroordeeld. Verdachte had nj. in zijn schuur een aantal honden vrijwel zonder voedsel enl in sterk vervuilden toestand ondergebracht Een inspecteur van de dierenbescherming deelde als getuige mede, dait liij in zijn. 25-jarige praktijk nog nimmer zulk een ernstig geval was tegengekomen. I In hooger beroep voor het Haagsche ge rechtshof vroeg de advocaat-generaal, mr» J. U. Polman ,met het oog op dit ergerhjK geval van dierenmishandeling het hof met eenparigheid van stemmen de aan verdach te opgelegde straf tot zes weken te ver- hoogem Uitspraak 4 October. „fk voor mij geloof, dat hij dezen keer' een beetje teveel hooi op zijn vork ge nomen heeft. Kijk maar eens naar wat gisteren weer gebeurd is. Geloof jij, dat zo ook maar een schijn van kans hebben om dien X ooit te 'pakken te krijgen Zij rilde en trok een teel ijk gezicht. „En zoolang ze 'm dat niet lappen, blijven ook al die extra agenten en zoolang die rondloopen..." Mejuffrouw Crabtree haalde opnieuw de De Leer Joseph Palmer leunde over het schouders op. „Knudde," zei ze. tafeltje en tikte daarop met den vierkan ten top van een wijsvinger, zoo groot als een banaan. ,Als-ie zegt, nat er wat aan de ^hana is, .dan is er ook wat aan de ihand, zei hij met nadruk. VII. Commissaris Connor keek zijn twee be zoekers verbaasd aan. Hij had geen oogen- blik verwacht, dat Christopher Vayle of Nicholas Revel hem vandaag zouden ko men bezoeken laat staan beiden tege lijk. Dat zij "bem echter niet alleen tegelijk, maar ook op een manier zouden komen opzoeken, die niet den minsten twijfel overliet aangaande de dikke vriend.-ciiap die ze elkaar toedroegen, leek commissaris Connor het toppunt van ongelooflijkheid to© Hg deed zijn best om zijn verbanng te maskeeren, wat hem maar gedeeltelijk ge lukte. Hij groette zijn. bezoekers en wachtte. - (Wordt vervolgd).

Schiedamsche Courant | 1939 | | pagina 6