st if" 3- Laatste Nieuws Beurs van Amsterdam Broersveld winkelweek Afzwemfeestje WEERBERICHT Verwachting; Gemengd Nieuws BINNENLAND Nederlandsche schepen varen niet in vreemd convooi Rechtszaken Prijsopdrijving Sport Voetbal Hermes-D.V.S.—Feijenoord De ramp van de „Simon Bolivar" Groote brand tè Zwolle Tankschip „Sliedrecht" getorpedeerd Het incident bij Venio Personenauto op vrachtauto gereden Burgerlijke Stand Bespreking hij Daladier Hiet vliegtuigongeluk nabij Kiliegersberg Zoo en Maan. Zonsopg. 24 Nov. 7.37 u., ondg. 15.55 u, Zonsopg. 25 Nov. 7.39 u., ondg. 15.54 u, 26 Nov. V.M. 3 Dec, L.ffi. <7,. 61% V. Vu Opening. Gisteravond is op eenvoudige wijze de •winkelweek van het Broersveld geopend. Jn den kouden avondwind stonden de spandoeken bij den ingang van de straat inderdaad gespannen, van vele huizen wap perden vlaggen en op de trottoirs ston den palen met borden, waarop iedere deel nemer stond aangegeven. De opening geschiedde ten huize van den voorzitter, den beer Jae. de Winter, waar de bestuursleden van de winkeliers vereniging „Broersveld1" zich verzameld hadden. De voorzitter sprak enkele woor den van dank jegens de deelnemers voor hun offervaardigheid en dankte het be stuur voor zijn medewerking. Spr. uitte de hoop, dat de winkelweek in zakelijk opzicht bevredigend zal ver- loopen, zoodat het publiek het Broersveld weer zal bezoeken en de straat weer ge rangschikt kan worden onder de winkel straten. Tenslotte uitte spr. zijn dank aan B. en W. voor de betoonde medewerking wat betreft bet aanbrengen van een goede ver lichting en de vergunning tot het langer geopend blijven der winkels. Een der bestuursleden, de heer J. Poot, sprak den voorzitter namens zijn mede- bestuurderen in dichtvorm toe, hem dank brengend voor zijn initiatief en activiteit. Daarna begaf men zich naar buiten, waar de „Sclxiedam-kapel" zich had opge steld en met een marsch door de straat werd tenslotte in het openhaar blijk ge geven van liet feit, dat het Broersveld tot 2 December a.s. een winkelweek houdt In het Sparffondsenbad. Voor bet afzwemfeestje in het Sportfond- senbad bestond gisteravond een groofce be langstelling; alle plaatsen op terras en balcon waren bezet. De heer J. B. Wüchers, secretaris van den Raad van Toezicht cp het Sport- fondsenbad, hield een toespraakje ter inlei ding van het zwemfestijn, waarin hij o.a, opmerkte, dat het ideaal van den Ned. Zwembond„Iedere Nederlander zwemmer" nog lang niet verwezenlijkt is. Slechts 5 pCt. van de Nederlandsche bevolking kan zwemmen. Dat liet zwemmen ook in de geneeskunde groole waard© beeft, illustreerde spr. met te verwijzen naar een geval in Oregon {Ver. Staten), waar een meisje, tengevolge van kinderverlamming bet gebruik van baar rechterbeen was kwijtgeraakt, maar de con trole over haar heenspieren herkreeg na systematscih de zwemsport te zijn gaan beoefenen. Bij de b{jna 100 personen, die gisteren het laatste gedeelte van de zwemproef af legden, waren ook 8 militairen, die het zwemmen in het Sportfondsenbad hebben geleerd. Spr. wees op de gelukkig© omstan digheid, dat w© hier nog met onze mili tairen een rustig "afzwemfeestje kunnen vieren. De jongelui liet overgroote deel van de „examinandi" bestond uit jongeren werd op het hart gedrukt te blijven zwem men, ook na het behalen van het diploma. Van de zwemproef moest alleen het ge- costumeerd zwemmen gisteren nog plaats hebben. k Van de costuums was ditmaal veel werk gemaakt. Een jury kende de volgende prij zen toe: voor meest origineele costuums: 1. Mozart en dame; 2. bakker; 3. polospe ler; voor fraaiste costuums: 1. Twee elfjes; 2 Mexicaan; 3. Volendamsche; 4. Volen- dammer; 5. St. Nicolaas (die bij de parade in het bassin viel, wat geen vooriecken behoeft te zijn, dat ook het St. Nicolaas- feest in het water zal vallen!) en 6. Kerst mannetje. Met veel toewijding hebben ongeveer 70 80 jongelui het sprookje: „De kleine held",, opgevoerd, waarvan w© den korten inhoud reeds meedeelden. Do auteur van dit sprookje, de heer Aart van Duijn uit Delft, declameerde zelf een gedicht, dat in het stuk voorkomt. Geld in 't water. Voor de pauze begon beeft de hoer C. P. van Huiten een propaganda-speech gehouden om het mogelijk te maken, dat eenigta kinderen, die van gemeentewege heilgymnastiek ontvangen, ook als onder deel van de behandeling in het Sportfond senbad het zwemmen beoefenen. Jeugdige leden van de S. R. B. stelden zich weer beschikbaar als duikers, die in het water geworpen geld dat ditmaal nuttig besteed zal worden weer op den vasten wal de poneerden. Op die wijze werd f43.90 bij eengebracht. Tevens heeft de heer Van Huiten herin nerd aan de gelegenheid zich in het Sport fondsenbad aan te melden als donor van den Bloedtransfusiedienst. In de hall van het Sportfondsenbad heeft de bedrijfsleider, de heer F. A. Putto, de behaalde prijzen uitgereikt en o.a. dank gebracht aan mej. A. Zevenbergen, waar nemend chef van het Sportfondsenbad, die 3© revue: De kleine held" lieeft helpen ïnstudeeren; mevr. Wouters en mej. Annie Smit, die de costuums vervaardigden; de firma Straver, die bloemen en planten gratis beschikbaar stelde, de heeren Vonk en Broekhuizen uit Delft, die de decors verzorgden en de Keamauna Hawaiian Se renades, die 'exotische muziek produ ceerden. De Hanze. Voor de afdeeüng van de Hanze zal Maandag a.s. in 't gebouw van den R. K. Volksbond optreden het Tweede Kamerlid^ de heer H. E. v. d. Brule, uit Rotterdam, die zal spreken over: Regeering en mid- denstandsbemoeiing. A G E N D A. SCHIEDAM. Passage Theater, 8.15 uur. 1. Bandieten der woestijn. 2. De gorilla. Zon dagmiddag 3 uur: Beide films. Monopole Theater, 8.15 uur. 1. De ge bochelde. 2. De Koning van de Champs Elysees. 24 Nov. Musis Sacrum, 8 uur. Feestavond 3e lustrum Oranje Buurtvereen. „Gusto". 24 Nov. Geref. Jeugdhuis, 8 uur. A.R. Kïesvereen. „Nederland en Oran je", J. Geukema: Dictatuur-de mocratie. 25 Nov. Gebouw Eendracht, half 3. Vie- rin0 70-jarig bestaan Zondags school Ned. Prot Bond. 25 Nov. Tivoli, 8 trar. Feestavond Bel lamy. 25 Nov. Musis Sacrum, half 3. Opvoering S.O.T. voor leerlingen 4© klasse O.L.S.: „Prinses Desirée lacht niet mee!" 25 Nov. Musis Sacrum, 8 uur. Feest avond HBS-vereen. Onder Ons. ROTTERDAM. 24 Nov. Tivoli Schouwburg, 8 uur. Re vue Gez. Jong Nederland. Wij in Holland. Bioscopen. Capitol. 2.15 u. 8.15 u. Jamaica Inn. City. 2.15 u. 7 u. 9.30 u. Jamaica Inn. Corso. Van 11 u af doorl. Havenkwartier. Grand. 2 u. 7 u. 9.15 n. De zon gaat nooit onder. Lumière. 2.15 u. matinée; 7 u. 9.15 u. Safia's leugen. Oiympia. 7 u. 9.15 u. 5 kwamen terug; De woestijn des doods. Prinses. 2.15 u. 8.15 u. Ue gehein zinnige Br. Ciitterliouse; De kroegzange res. Scala. 2 u. 7 u. 9.30 u. Be spooktrein. Studio. 2.15 u. 7 u. 9.15 u. Carrière. Thalia. 2.15 u. 7 u. 9.15 u. 't Zit in de lucht. Medcgedre.u.door het K.NJÜ.L in 'De Bilt. J Verwachting geldig van hedenavond tot morgenavond ongeveer 19 uur: Betrokken tot zwaar bewolkt en vooral aanvankelijk nog regen, later opklarend, verdere stijging van temperatuur, matige tot zwakke wind, aanvankelijk uiteenloo- pend, later meest Noord-West. Stormwaarschuwingsdiens:t: Geseind 24 November" te 9.55 uur aan alle posten; „Attentiesein neer". Ook niet in de toekomst. Naar aanleiding van in den laatsten tijd' in de pers verschenen berichten omtrent het varen van neutrale schepen onder convooi van een der belligerenten, verklaart de Nederland sche Reedersvereeniging, dat dit geen betrekking kan Iiebben op NederJaind- scbe schepen; geen enkel Nederlandsdh schip heeft aan bedoeld convooivaren deelgenomen en het ligt ook niet in de bedoeling hiertoe over te gaan. Dubbel koolzure soda te plot seling en te hevig in prijs verhoogd. Door den Rotterdansclien politierechter, mr. dr. J. VV. de Moor, is hedenmorgen den 37-janjmn directeur van de N.V. K.en H., te Schiedam, J. H. H., veroordeeld tot f40 boete subs. 10 dagen hechtenis. Verd. heeft 8 dagen geleden terecht gestaan, beschuldigd van prijsopdrijving. 3 Tij zou n.l. drums dubbel koolzure soda in begin September in prijs hebben ver hoogd van f5.50 tot f 10. In het vonnis wordt in de eerste plaats bestreden hei betoog van verd.'s raads man, als zou fc°t ten laste gelegde niet door verd., maar door de N.V". K. en H. zijn begaan. De politierechter aoht verd verantwoordelijk, want het bij dagvaarding vermelde feit werd begaan ten trjde, dat verd. de leiding in de zaak der gemelde N.v. had. Voorts overweegt de rcchler, dat onder prijsopdrijving volgens art. 5 dier wet is te verstaan die prijsverhoogin^, welke on der bizondere omslandighedeo te plotse ling en ih te lievige mate plaats vindt. Een verhooging in een kort tijdsbestek imet_ pl.m. 100 pet. als in het onder havige geval, is te plotseling, te meer, waar gebleken is, dat in soortgelijke be drijven als van verd. in het geheel geen prijsverhooging van dubbel koolzure soda heeft p'aats gehad. De gaslhcercn bijna volledig. Voor ccn wedstrijd Hermes-DVSFeijen oord op Zondag a.s. wordt aan de Dam- laan groote belangstelling verwacht. Door het bestuur van Hermes-D.V.S. zijn uit gebreide maatregelen genomen om de drukte zoo snel mogelijk te verwerken. In overleg- met de politie is besloten, dat houder? van kaarten niet in de rij behoe ven te staan en dus onmiddellijk: door kunnen loopen. Het zal van de mede werking van het publiek afhangen, of deze maatregel blijvend zal kunnen zijn. TIerme°-D.V.S. verschijnt bijna volledig. Alleen het meespelen van Lex Janse is niet zeker, Beun, Th. Janse en Fromberg zijn wèl beschikbaar. Nog twee geredden. Bij de K.N.S.M. is bericht ingekomen, dat de Leer L. Haas en zijn 13-jarige zoon F. Haas, tot de geredden van de „Simon Bolivar". i Drie lijken aangespoeld. In de afgeloopea dagen is aan de En- gelsche kust het stoffelijk overschot aan gespoeld van twee vrouwen en een man. Het signalement wan den man luidt: Lengte ongeveer 1.70 meter, omstreeks 40 jaax oud, lichte bruine oogen, eenigs- zins gebogen neus, bijna geheel gaaf echt gebit, goed gebouwd1, dun steil donker haar, begin van haarverlies bij de slapen, gewicht 132 pond, lidteeken van vaccinatie op den linkerarm, kleine moedervlek op den rechterschouder. De man vertoonde ernstige wonden aan. het hoofd. Het lichaam van een der vrouwen is bij Dover aangespoeld. Signalement: 1.60 M., leeftijd tusscben 40 en 45 jaar, blauwe of grijze oogen, grijzend haar, valsch ge bit in den bovenkaak, groote wrat op rech ter heup, lang rose corset, gemerkt St. Michael Corsetterie, maat 38, wit katoenen onderlijfje, waar het merk g/967 op voor kwam. De andere vrouw heeft oen lengte van 1.70 M., leeftijd ongeveer dertig jaax, blauwe oogen, rechte neus, naar voren staande tanden, in den rechter bovenkaak ontbreken verschillen kiezen. Zij is nor maal gebouwd, heeft hooge jukbeenderen, blond of lichtbruin steil haar en weegt ongeveer 90 pond. Zij heeft een lidteeken van vaccinatie op den linkerarm, de linker voet is gebroken. De vrouw droeg een klein Zwitserseh horloge met klipssluiting en bandje, kleine ring met ovale amethist met distelmotief. 5 Geredde leden van hel B.P.M.- personcel vanmiddag op Schip hol aangekomen. Vanmi Idag zijn met drie K.L.lL-toestel- Ien ongeveer vijftig geredden van de ramp wan de „Simon Bolivar"pp Schiphol aan gefcomen. Voor hfet grootsto deel bestond! het gezelschap uit leden_ wan het B.P.M.- piersoneel, vergezeld van hun vrouwen en kinderen. Op het vliegveld! werden zij door een groote schare bloedverwanten en be kenden verwelkomd, Drie perceelen door liet vuur vernield. Enorme schade aan gericht. Gistermiddag omstreeks vijf uur heeft te Zwolle een ïelle brand ge woed, welke drie perceelen heeft aan getast. De brana is ontstaan in de fabriek van schoenmakersfourmturen der firma Vecht en Co. aan de Thor- beckegracht. Terstond verschenen po litie en brandweer ter plaatse, doch op dat moment stond het vier verdie pingen hooge gebouw reeds in lichter laaie, hel geen geen verwondering mag wekken, aangezien in het perceel zoo veel brandbaar materiaal was opge slagen. Paniek. De vlammen grepen zoo snel om zich heen, dat er onder het personeel een ware paniek ontstond. Ongeveer vijftig meisjes werken op deze fabriek. Zij konden met achterlating van al hun bezittingen zich slechts in veiligheid stellen door naar „de eerste verdieping te vluchten, waar een nooddeur is, welke toegang geeft tot de woning der familie Koetsier aan de Spinhuisbreohoek, welke woning gelegen is boven een schilderswerkplaats. Het for- ceeren van deze deur en de invasie van de luid gillende meisjes veroorzaakten bij de bewoners van dit huis groote ont steltenis, welke er niet minder op werd, toen men zich hier het gevaar, dat dreig de, bewust werd. Bovendien moest men ernstig rekening houden met de veiligheid van mej. Koet sier, die ziek te bed lag. De huisgenoo- ten hebben de zieke oamdideUijk in de kens gewikkeld en naar familie in de buurt gebracht» Het was op dat moment de hoogste liju, want de vlammen hadden reeds ook dit perceel aangetast en hun weg verrolgd naar de aan den Spinhuis wal gelegen specerijenmalerij en verffa briek der N.V. A. J. ten Doesschate, welke oveneens een prooi van het alles vernie tigende vuur werd. De brand nam in korten tijd zulke gToote afmetingen aan, doordat behalve het gevaar, dat de groote hoeveel heden brandbare stoffen, welke in de aan getaste perceelen waren opgeslagen, vorm den, er een krachtige Zuidoosten wind stond, die de vlammen fel aanwakkerde. Een dichte vonkenregen verspreidde zich over do omgeving. Een oogenblik zag het er werkelijk kritiek uit. De vrees voor uitbreiding was niet ongegrond, wanneer men bedenkt, dat in de onmiddellijke na bijheid de gasfabriek, het huis van bewa ring en de oude ambachtsschool zijn gele gen, welke 'laatste ten tijde, dat Zwolle Aan de We&lkast van Ierland. Naar ons gemeld wordt, zou het tankschip „Sliedrecht" van de N.V. Scheopvaaxtbedriji Ph. van Ommeren te Roller larn, getorpedeerd zijn. Slechts één sloep zou tot nu toe den wal hebben bereikt De Sliedrecht, die een bemanning heeft van 31 koppen, was op weg van Albandan naar Noorwegen met een lading benzine. Het laatst heeft men iets van het schip gehoord, toen het zich ten W. van Ierland bevond. De „Sliedrecht" werd in 1924 bij de Rotteidamsche Droogdok Mij. gebouwd en mat 5133 bruto register ton en 2935 netto register ton. De meening van gezaghebbende kringen te Londen. Londen, 24 November. (Reuter). Met be trekking tot de berichten in de Nederland sche pers over het incident te Venlo wordt in gezaghebbende kringen te Londen op gemerkt, dat deze berichten aanleiding zou den kunnen geven tot eenig misverstand. Een feit was, dat een voorstel voor vredesonderhandelingen alleen van Duit- sche zijde was gekomen. De betreffende Britsehe onderdanen hadden niets anders gedaan dan de van Duitsche zijde ge dane voorstellen aan hun autoriteiten over te brengen en toen zij door de agenten van de Gestapo werden ontvoerd, waren zij op weg naar de plaats bij de Neder landsche grens om er verdere Duitsche vredesvoorstellen te ontvangen. De veronderstelling, dat er eenige nood zaak voor zou zijn, dat op hun optreden door een NederlandSch officier toezicht werd' gehouden, is vreemd, daar bet een nieuw beginsel van bet internationale recht zou lijken, dat het onder dergelijke om standigheden ontvangen van vredesvoor stellen een inbreuk zou kunnen vormen op de Nederlandsche neutraliteit. Best en Stevens hadden geen voorstellen bij zich. Londen, 24 November (Reuter). De di plomatieke correspondent van Reuter ver neemt over de gevangenneming van Best en Stevens door Duitschers, dat de beide Engelschen uit Duitschland een inlichting hadden ontvangen, welke echte vredes voorstellen scheen in te honden. Best en Stevens, die zich wenschten te vergewissen van de bron waaruit de voorstellen kwa men, begaven zich naar de grens, in de hoop in contact te kunnen komen met de opstellers van de voorstellen. Toen zij dat deden, werden zij door Duitsche agen ten gevangen genomen cn over do grens gesleept. Best en Stevens liadden geen voorstellen hij zich om mede te doelen, doch tradeni slechts op als boodschappers van voor stellen, welke uit Duitscliland afkomstig waren. Een onderofficier gedood. Gisteravond te ongeveer elf uur reed een onder-officier van de luchtdoelartille rie, toen hij op weg was van *s-Herto genbosch naar Utrecht, cmder de gemeen te Waardsnburg, met zijn auto tegen een langs den weg staande vrachtauto op, welke men aan het repareeren was. De onderofficier werd op slag gedood, terwijl zijn aufo, een personenauto, totaal werd vernield. De burgemeester van Waardenburg was spoedig ter plaatse aanwezig, als ook een geneesheer, die slechts den dood kon con- stateeren. Het stoffelijk overschot is naar het ziekenhuis te Waardenburg overge bracht. De vrachtauto was voldoende verlicht. SCHIEDAM. Geboren: 23 Nov. Geertje Johanna, d. v. Pli. Kapoen en J. Vogel, J. A. Alb. Thijm- straat 37. Bndertrouwd: 23 Nov. J. C. Looman, 20 jaar en T. Spithoven, 23 jaar. W. J. de Jager, 37 jaar en E. C. de Wilde, 21 jaar. P. Klep- ke, 23 jaar en B. Ouwens, 24 jaar. G. J. Visser, 27 jaar en B. P. M. van Dorp, 24 jaar. L. C. v. d. Velde, 24 jaar en J. F. Bosman, 20 jaar. W. Schlu- ter, 27 jaar en G. H. de Ridder, 23 jaar. L. Torenvliet, 18 jaar en A. Wes terhof f, 21 jaar. J. J. E. Plambeck, 29 jaar en P. Wieringa, 20 jaar. Ai J. van Vuuren, 29 jaar en C. Schijff, 28 jaar. Gehuwd: 23 Nov. G. J. Jansen, 26 j. en F. M. van Hensbergen, 24 j. G. L. Molenaar, 27 j. en F. A. van Nielen, 19 j. J. D. van Gerven, 18 j. en -D. Ham, 23 j. H. Janse, 33 j. en a Pijl, 21 j. H. J. Seij, 24 j. en T. Romijn, 24 j. J. Ai P. Soesbergen, 25 j.. ea CL J. de Witte, 22 j. P. E. van Doorn, 22 j. en M. van Strijen, 19 j. Q. J. Bonefaas, 24 j. en M. H. Franken, 28 j. A'. van. der Gaag, 24 j. en H» J. Bentem, 18 j. a P. Korteland', 24 j. ffl J. t Feelders, 26 j. J. M. Ai van MB, 24 j. ein 1L J. A. M. Arendfe, 24 j. Overl ed en: 23 Nov. D. de Boer, 69 j. wed. v. IL A'. G. v. Rijn. Parijs, 24 November (Ilavas/ANP), Da ladier heeft vanochtend: in zijn kabi net een conferentie gepresideerd', waar aan werd deelgenomen door Gamelin, admiraal Darlan, generaal Vunllemin, Champetter de Ribes, Alexis Leger, den secretaris-generaal van de Quai d'Orsay en Robert Goulondre, den directeur van het diplomatieke kabi net van het ministerie van buitenland- sche zaken. nog een garnizoen had, als kazerne was ingericht De brandweer, die met twee autospuilen, een magyrusladder en al het overige be schikbare materiaal was uitgerukt, Blaag- de er echter in do vlammen in hun vaart te stuiten, voor zij het kantoor der fir ma ten Doesschate aan den Spinhuiswal hadden bereikt Met ongeveer twintig stralen werd het vuur aan alle kanten bestreden. Aan het energieke optreden van. de brand weer moet het ongetwijfeld worden toe geschreven, dat het vuur voor het nog grooter onheil bad kunnen aanrichten, be dwongen kon worden. Men heeft echter niet kinnen voorkomen, dat do perceelen, waar het vnnr gewoed heeft, totaal zijn uitge brand, ea dat enkele woningen en win kels, die door de brandende perceelen werden ingesloten, veel waterschade heb ben gekregen. De schade loopt in de honderd duizen den guldens. liet stoffelijk overschot van den vlieger is nog niet gevonden. In verband met het vliegtuigongeluk te Hillegersberg, kunnen wij nog mededeel en, dat de gemeentearbeiders, die thans in den polder aan het graven zijn, zijn gestuit op de vleugels en de cockpit, Het lijk van den piloot bevind' zich niet in het toestel. Vermoed wordt, dat de stoffelijke resten onder het vliegtuig liggen. Het beqjings- werk wordt nog steedis voortgezet. Meen Uoog water. 24 November 1.59 uur, 14.23 uur. 25 November 1.57 uur, 16.03 uur. KOERSEN OP 24 NOVEMBER 1939 (Medegedeeld door de Amslerd. Bank). 1ND. ONDERN. V.K. HEDEN (Binnenland. A.K.U82i/. Van Berkel go Cert. Calvó671 Neder). Ford819 Ned. Gist Spiritus 812 Ned. Kabelfabriek 375 Philips Gi. G. B. Unilever 131% 98=/, (Buitenland). Anaconda Bethlehem Steel General Motors Kennecott Copper Republic Steel tepi U.S. Steel Corp. ELECTR. OND. Aniom Ned. Ind. Gas Mij. (Buitenland). Cities Service MIJNEN. Algem. Exploratie.. Redjang Lebong Singkep Tin Mij. PETROLEUM. Kon. Olie (Buitenland). Lont. Oil Mid, Cont. Petr. Phillips Petr Shell Union Tidewater Ass. Oil RUBBER. Amsterdam Rubber193% Deli Batavia Rubber 1551/, SUIKER. Vorstenlanden 10O Handelsver. A'dam 881'/, TABAK. Doli Mij. 137=/. Deli BataviaDl»/. "enembah I29s/a SCHEEPVAART. H.A.L.911/, Rott. Lloyd 92 Ned. Scheepv. Unie iQ8'/, SPOORWEGEN. Canadian Pacific Illinois Central io»/„ N.-York Centr. Railr. jg Southern Pac. jg», Southern Railway Cy. 141/" 2ö'/ls 212 214=/, 128 269 80 10»/,, 8'»/,, 837, 667, 828 8127, 1317, 977,- 257,- 627 417, 81 187,— 517.- 2187, 216 87, 122 267 - 8 187, XI 807,, 107,- 87.- 1947,— 1667, 997, 8807,— 162 4 1097,- 107, 1287, 907, «1 1037,- 107,,- 14'/a 12>7„ 147, 47. Wisselkoersen» Amsterdam, 24 November. Londen 7.37, Berlijn. 75.50, Parijs 4.18, Brussel 81.20, !Bem 42.26, Kopenhagen graaft op hei oogenblik reeds tot op een 136.421/2, Stockholm 44.90, <Mo 42.85, New- diepte van 6 meter in dén grond. York l.SSVs, Milaan 6.871/?', ,prol. 2%' pCt.

Schiedamsche Courant | 1939 | | pagina 3