KWARTJES Sfc* Laatste Nieuws f- Gemengd Nieuws Het vergaan van de „Bernisse" Ons drinken GEMEENTëlÜJïCË: KENNISGEV8NGEN Winkelsluiting Uitreiking Distributie-Bonboekjes Tijdelijke afsluiting van straten voor verkeer in een of beide richtingen Verwachting Sport Hockey Burgerlijke Stand Beurs van Amsterdam 7s Vu 1h 37. BUITENLAND De strijd in Zuid-Noorwegen De strijd bij Drontheim Vliegveld op Sylt gebombardeerd Inscheping van troepen in Duitsche Oostzeehavens èea, had verd'. gestopt met het doel de trailer voor te laten gaan. Volgens den ooggetuige had de trailer meer rechts kun nen houden, terwijl de andere getuigen van meening waren, dat verdl een halve meter eerder had moeten stoppen. Gladheid en sneeuwhoopen maakten het manoeuvieeren met beide wagens lastig. De ambtenaar mr. fL R. H. F. It. M. Grasso zeide in zijn requisitoir, dat verd'. niet voldoende opgelet had'. Uit de getuigen-verklaringen kon men volgens de ambtenaar afleiden, dat de schuld bij verd. lag, al zijn er verzach tende omstandigheden aanwezig. De eisch luidde f 7.50 subs. 5 dagen. Uitspraak volgt over 8 dagen. Op het midden van den weg gereden. Een ander slachtoffer van koning Win ter was de Vlaardingsche autobuschauffeur J. C. de R. Dezen was ten laste gelegd, dat hij ten eerste niet rechts gehouden had, ten tweede, dat hij geen voorrang ver kend had' aan een auto, die van een redder zijstraat afkwam. Volgens verd. was hij door de gladheid naar het midden gegleden. Daar de weg aan beide kanten afloopt, was het niet mogelijk geheel rechts te rijden zonder in de goot af te glijden. Versdieidene getuigen bevestigde, dat verd. in het midden gereden en den weg versperd had!, waardoor een botsing ont stond. Mr. Grasso eischte twee geldboeten van f15 subs, tweemaal 10 dagen. Jlr. Cos ver oordeelde hem conform den eisch. Bemanning vertelt over de gebeurtenissen te Narvik, De bemanni.ig van het Nederlandscbe s.s. „Bernisse", heeft bij aankomst te Stock holm emkel© nadere bizonderbeden mede gedeeld omtrent den zeeslag, die zich op April in oe fjord van Narvik heeft afge speeld. Deze Nederlandscbe zeelieden, wier schip naar men weel, te Narvik is gezonken, hebben het verloop van den strijd van de rotsen aan de kust af gade kunnen slaan. Zij verklaarden, dat het 2uur lang granaten van de Britsche en Duitscho oorlogsschepen regende. Vele kwamen in de nabij gelegen rotsen terecht. In tal van huizen brak brana uit en een electriseho centrale vloog in de lucht. Ondanks het kanongebulder was onder de burgerbevol king geen teeken van paniek te bemerken. Toen de mannen van de Bernisse Narvik verlieten, was er van de burgerbevolking niemaiQ gedood of gewond. Slechts vier liuizcn waren volkomen verwoest. Hevige regens in de Levant- Ten gevolge' van in Noord Syrië en de woestijn gevalten stortregens is het j-eil van den Euphraat aanzienlijk gestegen. On geveer 150 dorpen zijn onder water gezet en er is veel schade aangericht. Bieor tijdig genomen maatregelen zijn geen menschenlevens te betreuren. Het ver keer tusschen Syrië en Irak is onderbro ken. Drie verdrinkingsgevallen. Gisteren is le Nijkerk bet vierjarig zoonlje van schipper Muller, uit Puttershoek, die met een Rijnaak in de buitenhaven te Nijkerk ligt, van den walkant te water geraakt en verdronken. Te St. Michielsgestel is gisteren het twee jarig kindje van de familie van ÏJntho- ven in een onbewaakt oogenhlik in een sloot achter de woning geraakt en ver dronken. Voorts is gistermiddag de 76 jarige land bouwer G. Bogchelman in het gehucht Medler hij Vorclen, in een sloot gevallen en. verdronken. De beteckeais van de nrelk. Marline Wittop Koning schrijft ons: Dit wordt geen „koffiepraatje", ook geen „praatje bij d'e thee", maar „een praatje over de melk". Toch komen koffie en thee er wel indirect bij te pas: we hebben ze n.l. noodig bij wijze van vergelijking. Koffie dan tenzij het kopje slechts met een bodempje sterk extract is voorzien en verder gehéél is bijgevuld met kokende melk koffie is een dronk, die voor de vei brui kers uitsluitend zijn waarde ontleent aan de opwekkende kracht van de cafeïne: een (..enigszins bedenkelijke „waarde", om dat die gebaseerd is op den invloed van nu ja, eigenlijk van een vergif (weliswaar in sterke mate verdund!. \an thee kunnen wij hetzelfde zeggen; zelfs speelt daar do invloed van de toe gevoegde molk nooit een rol, omdat or steeds slechts minieme hoeveelheden bij worden gebruikt. Ecu Noarsch onderzoek. Eerlijkheidshalve moeten we biji beide dranken nog spreken van de suiker. Voor zooverre die 100 pet. koolhydraten bevat en dus een flinke hoeveelheid calorieën levert, zoutten we geneigd zrfn er voedings waarde aan toe te kennen;* maar naast die calorieën geeft suiker ons in het geheel geen „beschermende stoffen" integen deel, ze helpt nog een gedeelte van die stoffen door andere voedingsmiddelen ge leverd', opmaken! Het is n.l. gebleken, dat koolhydraten door ons niet ten volle worden benut, wanneer ons lichaam niet tegelijkertijd be schikt over een daarmee evenredige hoe veelheid vitamine B; die bezit de suiker Biet en ze moet dus in dit qptzicht hulp ontvangen van andere voedingsmiddelen. Bovendien weten we sedert kort door het onderzoek van het ecbtppar Tovenid in Noorwegen dat suiker ei gen aard i gen invloed uitoefent op den aard van het speeksel: wordt per dag een hoeveelheid suiker gebruikt, die meer dan 30 gram be draagt, dan verkrijgt het speeksel de eigen schap om het tand-email op te lossen en dus oen begin te scheppen vooer tandbe derf. Tellen we de lepeltjes suiker bij elkaar, die gemiddeld per dag in de diverse kop jes koffie en thee worden gebruikt, dan brengen we het al spoedig tot een grootcre hoeveelheid dan die 30 gram, terwijl we altijd nog kunnen rekenen op aanvulling daarvan In verschillende zoete gerechten. Heel veel goeds blijft er dus van koffie en thee niet over; we mogen ze beschou wen ais „genotmiddelen" met ©en opwek kend o kracht,, maar onder de voedings mid del en kunnen we hnn geen plaats Toekennen. Melk staat er geheel anders voor. Ze vol doet, evenals koffie en thee, aan ons ver langen naar vocht, maar ze verschaft ons tegelijkertijd een - ongeveer volledige lijst van al de voedende bestanddeelen, die ons lichaam noodjg heeft calorieénleveren- de voedingsstoffen, maar ook beschermen de stoffen: eiwit van uitstekende kwaliteit, mineralen en vitamines. In zooverre stelt dus melk „eten en drinken tegelijk" voor; ze lescht do dorst, maar ze zorgt tevens voor d'e aanvulling van verschillende stoffen, waarvan we zan der deze hulp niet of ternauwernood vol doende zouden opnemen. Het gebruik van één a twee bekers melk (ook voor den volwassene!) voirmt zoo doende een belangrijken factor in do da- gelijksche voeding; het stelt de hoeveel heid voor, die in staat blijkt te zijn om de weegschaal in gunstigen zin te doen overnellen, om een voeding, die om het mniimum schommelde* te stationneeren tot een beslist goede voeding. „POLYANTHA" - TENTOONSTELLING Burgemeester en Wethouders van Scliie- dag brengen ter openbare kennis, dut door hen, ingevolge het bepaalde bij artikel 9, 5e lid, der Winkelsluitingswet 1930, S. 460, den duur van de te houden „Polyantha"- bloemententoonstellïng, ten aanzien van atte winkels op het tentoonstellingsterrein in het Volkspark, ontheffing is verleend' van het bepaalde bij artikel 2 dier wet, in dier voege, dat bedoelde winkels des Zondags vanaf 1 uur n.tn. tot d'e sluiting en op de overige d'agen vanaf het' wette-' lijk winkelslnitingsuur tot aan de sluiting der tentoonstelling mogen geopend' zijn. SCHIEDAM, 2-1 April 1940. De burgemeester van Schiedam brengt ter kennis, dat met de uitgifte van Distri- butie-Bonboekjcs een aanvang wordt ge nomen. Tol het verkrijgen van de Distirbuiiie- BonboeKjes, moeten in de hieronder ver melde lokalen „ontvangstbewijzen" worden afgehaald. Deze „ontvangstbewijzen" zijn verkrijg baar op vertoon van de Diisfcributie-Slam- kaarten. Die „ontvangstbewijzen" dienen om op een later te bepalen datum, de Distri- butie-Bonboekjes hierop in ontvangst te nemen. De lokalen waar de ontvangstbewijzen worden uitgereikt zijn: School Edison plein; Gymnastieklokaal Oude Kerkhof; .School Dwarsstraat; Sdiool Ruysdadlaan, ingang Kleuter school. Deze lokalen zijn geopend op a.s. Maan dag 29 April. Diinsdag 30 April en op Woensdag 1 Mei van des v.m. 8.3012.30 uur en n.m. van 1.30—5 en van 79 uur. Schiedam, 24 April 1940. Burgemeester en wethouders van Schie dam brengen ter openbare kennis, dat bij him besluit van 7 Maart/lS April 1940 de na te noemen straten of straatgedeeltem, voor den duur van de „Polyantha'Men- toonstelling voor het verkeer in één of beide richtingen met alle in art:kel I van het Verkecrsbesluit voor de Gemeente Schiedam (Gemeenteblad 1939, no. 11). ge noemde categorieën moto-rrijVtelen, rijwie len enz. zijn gesloten verklaard; do Oostelijke rijbaan vair de Ary Prins- ban in de richting naar de Burgemees ter Knappertlaan; de Stadhouderslaan tusschen de Ary Prinslaan en do Penninglaan in de lichting van de Ary Pi-inslaan naar do Penninglaan; de Sonderdanckstraat in de richting van de Burgemeester Knappertlaan naar de Br. Noleislraat; de Juliana van Stolbergstraat in de rich ting van de Burgemeester Knappertlaan naa<- de Br. Noletslraat; en de Stadhouderslaan N.Z. tusschen de Pen. ninglaan en de Juliana van Stolbergstraat in beide richtingen. Schiedam, 24 April 1940. 4057 102 I Medegedeeld door het K.N.M.L in De Bilt. 'Verwachting geldig van hedenavond' tot morgenavond oügeveer 19 uur; Betrokken tot zwaar bewolkt, nu en dan regen met geringe kans op onweer, later tijdelijk opklarend'. Nog eenige verdere da ling van temperatuur. 31.KJS.V. Excelsior. R.K.S.V. Excelsior komt Zondag in de volgende wedstrijden uit: Dames: Excelsior IRapid, 2 uur; Ex celsior HTempo III, 12 uur. Hf eren - A-eolus IIIExcelsior II, 2 uur. SCHIEDAM. G eboren: 21 April: Carolina Cornelia, d. van W. H. Bonks en C. v 3 Wi. "41 domstraat 50. Johanna, d. van H. W. P. C. Jans- son en P. W. Boomsluiter, Boerhavelaan 1. 22 April: Irene Pauline Maria, d. van J. II. A. M. Fredriks en W. A. Qnelhorst, Overschieschestraat 69. Cornells, z. van E. J. Ambachtsheer en G. Knoop, Burge meester Knappertlaan'255. Maria, d. nn II. de Heer en ML C. Asmus, Nassaulaan 75. Pieter, z. van G. Suttorp en J. v. d. Kruin, Boerhavelaan 1. Joris Johannes, z. van A. Gilie en J. C. II. van Scbeindelen, Haven dijk 138. Pieternella Wilhelmina Johanna, d. van A. Kruithof en J P. Wolders, Jacöbaslraat 4. Overleden: 22 April: P. J. Schmitt,, 55 jaar, Br. Neletstraat 1. KOERSEN OP 24 APRIL 1940 (Medegedeeld door de Amsterd. Bank). 1ND. ONDERN. (Binnenland. V.K. HEDEN A.K.U. 897g 397» 137, 14 587, Neder). Ford 318 810 Ned. Gist Spiritus 320 Ned. Kabelfabriek 895 896 Philips Gl. G. B 1107s 1097b- 107s 84 837b (Buitenland). Anaconda 2371. 2871 3ji Bethlehem Steel CO 627b- General Motors 397» 99'7„ Kennecott Copper 26"/,e 267b- 7 Republic Steei 167,a 167,- U.S. Steel Corp. 467b 467b- ELECTR. OND. Aniem 207 207 Ned. Ind. Gas Mij. 2077s 207 (Buitenland). Cities Service 8"/,, MIJNEN. Algem. Exploratie. Redjang Lebong Singbep Tin Mij. PETROLEUM. Kon. Olie -115 50 115 209Va 2047,— 7 (Buitenland). Cont. Oil Mid. Cont. Petr. Phillips Petr Shell Union Tidewater Ass. Oil RUBBER. Amsterdam Rubber Deli Batavia Rubber SUIKER. Vorstenlanden Handelsver. A'dam 177«e 1687, 1347, 85 344 TABAK. Deli Mij. 1787, Deli Batavia12472 Senembah 129 SCHEEPVAART. H.A.L86 Rott. Lloyd -987, Ned. Scheepv. Unie 112 SPOORWEGEN. Canadian Pacific 87a Illinois Central 87/g N.-Y ork Cen tr. Railr. 12'/ie Southern" Pac. 97s Southern Railway Cy llVi 177a H7a 29 9'7i6- 10 8»V,r- 9 169 182 84 839 «2 175 1257, 129 887a 99 110—11 37a 817t« 127,6- Ö7a- 117, Wisselkoersen. Amsterdam,' 24 April. Londen 6.611/2, Berlijn 75.60, Parijs 3.74 3/4, Brussel 42.24, Kopenhagen 44.60 New-York 1.88 3/8, Milaan 5.Prolon gatie 31/2. De opmarseh der Duitsehers tot staan gebraeht. Stockholm, 24 April. (Reuter). Wat den strijd in Zuid-Noorwegen betreft, staat thans wel vast, dat de opmarscli der Duitsehers ten Noordon van Elve- rurn door de Noren tot slaan gebracht is te Osen, ongeveer 40 K.M. ton N.'O. van Elverum. Iedere correspondent geeft weer "een ander cijfer voor cte sterkte der geal lieerde troepen in dit gebied, doch in de berichten van vandaag wordt bet cijfer 17.000 bet meest genoemd. Ver klaard v. ordl dat de troepen bloot staan aan felle luchtaanvallen, doch dat zij blijkbaar gestadig doorgaan met zich te concentreeren. In het Oesterdal hebben de oprukkende Duitsehers een punt ten Zuiden van Kop- pang, op ongeveer 80 K.M. ten Noorden van Ilamar bereikt. Naar men zegt, rukken de Britsche troepen in allerijl op naar cen plaats aan den ingang van het Oesterdal teneinde den Duitschen opmarseh naar het Noorden tot staan te brengen. Meer naar bet Oosten, in het Renadal, is de opmarscli der Duitsehers gestuit door den weg over een afstand van 30 K.M. met gevelde boomen te versperren De correspondent van Dagens Nyiieter meldt, dat de geallieerde troepen, die op rukken uit Andalsnes, op 190 K.M. ten Z.W. van Trondhjem, eveneens verder naar het Noorden trekken, den Duitsehers tege moet, die naar verluidt uit Trondhjem oprukken naar Roeros, dat 110 K.M. Zuide lijker ligt. De Duitsehers zouden reeds oei punt op ongeveer 80 K.M. ten Zuiden van Trondhjem hebben bereikt. Uvitf-'he-c bczrttrn plaats aan de DronUieimfjord. Berlijn, 2' April. Het Duitsche Nieuws- Bureau meldt: Het stelselmatige succesvolle voortschrij den cler Duitsche troepenbewegingen in Noorwegen wordt door een nieuw, aanzien lijk' succes bevestigd. In samenwerking tvnscken zevstrijdkrach ten en legerdeelen gelukte het de plaats Steinkjcr na strijd te bezetten. Steinkjcr heeft door zijn ligging aan het Noordeinde van de diep ingesneden Dront- heim-tjord bizemdere betcekenis. De hier ingenomen Duitsche positie verspert de van Namsos vin Grong naar Drontheim voe rende spooilrn en verkeersweg. De Duitsche troepen in Drontheim hebben daarmede de door ben bezette zone aanzienlijk uit gebreid en een groote vrijheid van be weging gekregen. Elke poging van Nam sos uit langs de spoorlijn door te drin gen naar Zweden, ontmoet thans reeds honderd Iri'ometer ten Noorden i an Dront heim Duitschen tegenstand, welke door de bodemgesteldheid bizonder wordt begun stigd. De Duitsehers hebben zich in de Dronthcim-fjord genesteld. Stockholm, 24 April (Reufe.r). Volgens de laatste berichten hebben de Noien stellin gen opgeworpen te Stertkjer, ten Noorden van Drontheim, en rukken de geallieerden van hun punten van ontscheping snel naar dit gebied op. De Duitsehers hebben hier het voordeel, dat zij door bezetting van het fort van Adg'enes, bij den ingang an de Drontheira-fjord, in staat gesteld zijn, hun oorlogsschepen gebruik te laten maken van den fjord-arm, die naar bet schier, eiland Inderoy leidt en zij hebben daar dan ook troepen aan land gezet Bovendien kan het geschut der oorlogs schepen bij de gevechten gebruikt worde 1. Uit de te Stockholm binnengekomen be richten blijkt, dat de geallieerden en Noren zekere vooruitgeschoven stellingen tijdelijk hebben moeten prijsgeven. Over het algemeen acht men in Nooische kringen de situatie bevredigend Daar m het Vaerdal, het gebied ten Zuiden van Stenkjar, uitgebreide operaties worden ver wacht, is de geheele bevolking van dit dal geëvacueerd. De Duitsche luchtmacht blijft alles in het wem stellen om de verbindingen te vernietigen en den opmarseh der geallieer den naar het Zuiden tot staan te bren gen. Naar men zegt, is het spoorwegsia- tion Grong thans volkomen verx'ield, doch de omvang van de schade aldaar o.n el ders langs de spoorlijn kan niet geschat worden, daar de telefoonteiJingen naar Zwe den trjdens een sneeuwstorm zijn gebroken. Lonucn, "21 April. (Reuterl Officieel wordt medegedeeld, dat de Britsche lucht macht gisteravond 'net vliegveld Wesler- land op het eiland Sylt heeft gebombar deerd en twee patromllevaarluigen tof zin keu heeft gebracht. Voorts hebben Britsche bommenwerpers gisteravond nieuwe aan- allen gedaan op de vijandelijke luclitvaart- bases te Aalborg, Knstiansand, Oslo en Slavanger, terwijl „offensieve verkennings vluchten*' werden gemaakt over de Trond- heim-fjord. Volgens de eerste berichten wa ren ai déze oneraties zeer Geslaagd. Bij het bombardement van het vliegveld Westerlana weiden hangars en startbanen gebombardeerd. Op verscheidene plaatsen biak brand uit, terwijl een zware ontplof fing werd gehoord. Ten Noorden van het eiland Sylt open den patrouillevaartuigen het vuur op de Britsche machines. De schepen werden ter stond aangevallen en twee werden tot zin ken gebracht. Parijs, 24 April (Havas). In bevoegde mi litaire kringen werd hedenochtend beves tigd, dat talrijke Duitsche troepen in de Duitsche Oostzeehavens op een transport- vloot zrfn ingescheept. Deze transporten zouden door talrijke ijs brekers vergezeld worden. De concentratie van deze schepen tegenover Zuid-Zweden lean als een drei gend feekc-n beschouwd warden, tenzij1 het biei troepen betreft, die bestemd zijn ter versterking van het Duitsche expeditiekorps in het gebied van Oslo. SPONSEN. Vetvet werlc- spons 15 ct. Engelsch zeemleer fl.Eng. Be zem 30 ct. Wasehborstel 10 ct. Groote dweil 25 ct. G. L. zeep p. pond 14 ct. Soda 3 pond 10 ct. Groote pot was 20 ct. Bleekpoeder 8 cent. per pond. A. MUIS Broersveld 169. TER OVERNAME; divan met kleed (Vorwerk), - wasch-commode, Queen - Anne,2-pers.roliende thee tafel met opstand, tuin parasol met zwaren stan daard, Adres: VANDAL- SUM, Essenburgsingel 89, Rotterdam-West. NED. VER. t. Besch. v. Dieren. Beschermheer: mr. dr. F. L. J. VAN HAARBN, Burg. van Schiedam. Secretariaat: Anna v. Burenstraat 15. Giro 210407. Blijft, on danks crisis, uw steun geven. Ieder lid brenge Ipwpi' VPIPNllW 7np BOEKBINDERIJ. Als oudste bedrijf staan wij bekend voor ons bind werk. Prima afwerking. Illustraties, muziekboe ken, kerkboeken, hoe gehavend ook, worden als nieuw afgeleverd. A. BOENDER, St. Liduina- straat 25 en Rotterdam- Sche Dijk 54, hoek Haïley- straat. ken 2ongem. kamers, met pension en wasch. Brieven met prijsopgaaf onder lett. O H. aan het Bureau van dit Blad, L. Haven 141. TE KOOP een 1-persoons ledikant met spiraal en bed, tegen elk aannemelijk bod. Adres: Anthonie Muysstraat 20b. NETTE WERKMAN met vaste positie vraagt net kosthuis. Brieven onder lett. OK. aan het Bur. van dit Blad, Lange Haven 141. H. TRIJSELAAR, alléén v. Beverenstraat 10, Tel. 68424, kachelsmid, be veelt zich beleefd aan voor het plaatsen en repareeren van haarden, kachels en alle voorkomende werk zaamheden (v.h. werk zaam bij Fa. Kamp). SCHOONMAAKTIJD. Helder wit kastpapier, kastranden. Verschillende kleuren punaises in A. BOENDER's Boekwinkels St. Liduinastraat 25 en Rotterd. Dijk 54. GEDIPT. COUPEUSE - vraagt 2 nette leerlingen, leeftijd 14 j. Aanmelden Woensdag- en Donderdag avond van 8 tot 10 uur. Adres: Veenlantstr. 10b. EBNGOEDE RAAD!! !t lil Laat uw hond tijdig trim men of scheren, in uw bijzijn door vakman, waar door u veel leed bespaart voor het dier. Het juiste adres: 1ste Schied. Hon den-Badhuis, Hoogstraat 76H, t.o. Jamin. GEVRAAGD eenige nette Meisjes. G. A. DE WINTER, Stoomw. Edel weiss, Westmolenstraat 16—18. AMBACHT- en Teeken- benoodigdheden. Passer- doozen, teekendoozen, - maatlatjes, wieken, stuf, teekenpotlooden, teeken- inkt, waterverf, plakkaat- en olieverf in alle kleu ren. A. BOENDER, St. Liduinastraat 25 en Rot: terd. Dijk 54. ZEILCORJAAL te koop. Compleet getuigd en met alle toebehooren. Te be vragen Anth. Muysstr. No. 65. DAMES, bij „MODERN" kunt u voor weinig geld een moderne hoed koo- pen. Van een lapje stof óf zijde maken wij voor slechts 75 cent een vlot model. Vlaardingerdijk 35. „NIEUW SCHIEDAM", - kloeke Bolknak-sigaar 4 cent. Alleen bij Sigaren magazijn K. F. VAN PELT, Aleidastraat 77, Tel. 67515. BENEDENHUIS. Te huur een mooi benedenhuis, - Westfrankelandschestr. 99 bev. 3 kamers ensuite, keuken, tuintje, loods, achteruitgang, f30 p. m. Sleutel 97 (winkel). Be spreken LA GRAND, Wa rande 191. TE KOOP aangeboden een kinderwagen en een op vouwbare kinderstoel. Adres: Fabristraat 18. 1ste VERKOOPSTER ge vraagd. Bekend met het corsetvak en electrische naaimachine genieten de voorkeur. Brieven met op gave verlangd salaris wor den ingewacht onder lelt. OM. aan het Bureau van dit Blad, L. Haven 141. DAMES! Laat uw haar eens permanenten met de nieuwste machine op dit gebied de „Helios". Geen stroom, geen gevaar voor verkleuren of afbreken der haren, £2.per behan deling, alles inbegrepen. J. HAGENDOORN, Da mes- en Heerenkapper, Lange Haven 1. AANGEBODEN voor net R.-K. persoon een frissche slaapkamer, met pension. Adres: Hobbemastr. 8a. TE KOOP aangeboden een prachtige lichte Kinder wagen met toebehooren. Vaste prijs f15. Te koop gevraagd een modern wan delwagentje. Adres: van Leeuwenhoec&straat 35b. ZOEKT U PLAATSING als Huishoudster, Winkel juffrouw, Modiste, Naai ster, enz.? Plaatst een annonce in dit blad. ADVERTENTIEN in deze rubriek hebben beslist suc ces!

Schiedamsche Courant | 1940 | | pagina 3