BADEN - GEYSERS N.1I. Banketbakkerij' Jet Westen" KLEINE ADVERTENTIËN Laatste Nieuws Fa. C. C. van der Heyden Beurs van Amsterdam UL Van de Noorsche fronten VRIJZ.-GODSDIENSTIGE PREDIKING Dr. J. C. A. Fetter, Rechtszaken De strafzaak tegen hofmeester K. WEERBERICHT Verwachting Voor Uw BEHANGWERK Sioüeenierij, Beddenmakerij, tempi. Woninginrichting De Leidschendamsche moordzaak 82 av; BUITENLAND Het Duitsche legerberieht De situatie te Narvik Burgerlijke Stand Kerk Ned. Prot. Bond Westvest 92 ZONDAG 28 APRIL voorm. 10.30 Rm. Pred. Den Haag SCHIEDAM. AGENDA. Monopole Theater, 8.15 uur, 1. De citadel. 2. Men is maar eenmaal jong. Iedere dag (behalve Vrijdag) vol ledig program. 25 April Passage Theater, 8 uur. Concert en filmavond herdenking 40-jarig bestaan O.B.K. Rotterdam. 25 April. Tivoli Schouwburg, 8.15 uur. De Operette-zangers. De dochter van den tamboer-majoor. 25 April. Doelen, 7.45 uur. Vooruitv. Toon kunst o.l.v. Otlo Glastra van Loon. Grosse Messe van Mozart. Bioscopen. Capitol. 2.15 u. 8.15 u. Een meisje uit één.stuk; Gevaarlijke getuigen. City. 215 u. 7 u. 9.30 u. Een meisje uit één stuk; Gevaarlijke getuigen. Corso. Van 11 u. af doorl. De rebel van Ie- as. Grand 2 u. 7 u. 9.15 u. Het pnvé leven van Elizabeth en Essex. Lumière. 2.15 u. matinée; 7 u. 9.15 u. Ergens in Nederland, Olvmpia. 7 u. 9.15 u. Do Saint in Lon don; De strijders van het Westen. Prinses. 2.15 u. 8.15 u. Vijf kwamen terug; Kom je ook achter de tralies. Scala. 2 u. 7 u. 9.30 u. Alleen engelen hebben vleugels. Studio. 2.15 u. 7 u. 9.15 u.'Dybuk. Tlialia. 2.15 u. 7 u. 9.15 u. Kouwe drukte. Het drama van het lijk in den koffer. "Uiterlijk onbewogen nam vanmorgen'de hofmeester Koorens, verdacht van moord op zijn vrouw en liet verbergen van het lijk in een koffer, plaats in het verdachten bankje van de Amsterdamsch© rechtbank. Er bestond voor de behandeling van deze strafzaak een buitengewoon groote belang stelling, de officier van justitie had ruim veertig getuigen gedagvaard. - Nadat liet O. M. de dagvaarding had voor gedragen, onderwierp de president van de rechtbank verdachte aan een zeer uitvoe rig verhoor, waarin hij vooral de verhou ding tusschen Koorens en zijn vrouw be lichtte. Voorts hesprak Mj de financïeele om standigheden van .den hofmeester en zijn relaties met andere vrouwen. öp vragen van den president beschrijft Koorens zijn laatste thuiskomst. Eerst was hij na aankomst van het schip naar een café gegaan. De thuiskomst was heel ge woon Pres.: Noemt u dat maar gewoon. U haa het plan van haai- af te gaan Dienzclfden avond van zijn terugkomst had hij een lang gesprok met zijn vtouw gehad. Daarbij had zij zich laten ontvallen, dat zij vriendschap met een anderen man had aangeknoopt Er was toen ruzie geko men. Ze was al boos, omdat ik de proef vaart met de „Oranje" mee moest maken. Dat had ik haar verteld toen ik pas thuis was Pres.: Dat begrijp ik niet, zij vertelde u, dat zij met andere mannén ging. Zij kon u dus missen als kiespijn. Verdachte gaat dan verder met -zijn lu guber verhaal. De ruzie was hoog geloopen. Toen verd. opstond, dacht zrjfi vrouw blijk baar, dat hij haar te lijf wilde. Zij gaf hem een duw. Verdachte op zijn beurt duwde haar van zich af en de vrouw viel tegen den kachelIk dacht, dat ze dood was. Pres.: Maar dat is toch onmogelijk. Als je vrouw tegen de kachelplaat valt ga je toch naar haar toe en je onderzoekt, hoe het met haar is. Zelfs al ben je nog zoo boos en al ben je een man van uw harde inborst, help je Ik heb haar naar bed gedragen. Ik dacht eerst dat ze bewusteloos was. Pres.: En hebt u het hoofd en de polsen nat gemaald;? Neen, dat had verdachte niet gedaan. Op het onopgemaakte bed had hij haar neerge'egd...... Pres. En u? Wat dèed u? fk ging naar de voorkamer, zegt ver dachte. ik liep heen en weerdrie kwartier liet ik liaar liggen eo ik dacht misschien komt ze hij. Pres.: klaar een dokter haalde u niet. Dronk u in dien tijd borrels? Verd.: Een paar. Pres.: Ja, ja. U zorgde wel voor u zelf, maar niet voor uw vrouw. Drie kwartier later ging hij weer kijken. Toen meende ik zeker, dal zij dood was. ZSj was lijkwit, haar oogen waren gesloten, en zij was zoo zwaar Pres.: Maar u hebt het niet gecontroleerd D hebt geen pols gevoeld Verd.: Neen, dat geloof ik niet. Het lichaam had hij naar den keuken gedragen. i Pres.: En in die keuken hebt u haar gestoken met het mes.'..... Verdachte blijft heel kalm. Rustig ont- woordt hij, dat hij het niet precies meer 'weet. Het zal wel...... bizonderheden weet hij niet meer, en op vele vragen van den president antwoordt hij met een enkel woord: vergeten, of met een schouderopj- halen. Pres.: II dacht, dat uw vrouw dood was en toch stak u haar met een mes, waarom? Dat weet ik ook niet, antwoordt ver dachte. Wij zijn nu op een punt gekomen, vindt do president om tijdelijk de deuren vaar de zaal te sluiten. Aldus geschiedt. Binnen het half uur worden de deu ren weer geopenl. In den tijd', dat de deuren gesloten waren, heeft verdachte ver leid, hoe nrj het lijk van zijn vrouw in stukken heeft gesneden. Verdachte vertelt dan wat er na den 22en Juni is gebeurd. Op 24 Juni koopt h;j den beruchten hut koffer en gaat daarmee naar huis. Dien zelfden dag, omstreeks 6 uur, vraagt hij zijn buurman hem te helpen met het naar beneden brengen van den koffer. Hij rijdt weg met twee koffers in zijn huurauto. "s-Nachts arriveert hij hij zijn zuster te Deventer, nadat hij te Garderen een aan rijding had. Hij blijft bij zijn zuster tot 12 uur s middags en rijdt dan terug in de richting Amsterdam. Weer bezoekt hij onderweg, eenige café': en hij Terschuur onder Bameveld, laadt hij de koffers met hun luguberen inhoud uit verstopt ze onder struikgewas. Na dezen argrijselijken tocht is hij op ,20 Juni weer te Amsterdam. Van 27 tot en met 29 Juni maakt hij als hofmeester den proeftocht met de „Oranje" mee. Na zijn terugkomst gaat hij weer naar Amster dam terug, verkoopt zrfn inboedel, logeert in hotels, bezoekt op 3 en 4 Juli de ker mis te Laren en vertrok in den vroegen ochtend van 5 Juli met de „Johan de Witt" naar Indië. Aan boord maakt hij \reer kennis met een vrouw, een hand schoentje, weer wordt hij verliefd. Hij schrijft o» er deze episode een dagboek. In Indiê gaat hij weer een bezoek brengen bij het meisje, waarmede hij wilde trouwen korteu lijd later wordt hij in Indië gear resteerd. Het inleidende verhoor van verdachte is hiermede ten einde. Er zit veel systeem in de behandeling van den president en met groote kalmte en duidelijkheid leidt hij bet verhoor. Getuigen verhoer. De eerste getuige is een soldaat. De man was 10 Augustus aan het bramen zoeken in de buurt van Terschuur. Getuige beschrijft met enkele sobere woorden hoe hij onder het struikgewas den koffer vond, hoe deze geopend werd... Hij vertelt van den scbnK bij het zien vau den luguberen iimhouo: een deel van een in verregaan den staat van ontbinding verkeerend lijk. Dr. B. J. Mansons, prosector te Utrecht, had de romp. onderzocht en geschouwd. Ilrj had drie steekwonden in die borst gevonden, -een steek had het hart door boord. Ook vertoonde het lijk onderhuid- sche Bloeduitstortingen, kort vóór dén dood ontstaand ""j'T*~ ,T~7 Doodelijbc stéllen. Verdediger mr. Kokosky: Waarom is do steekwonde bij het leven toegebracht? Do dokter liad dit vastgesteld uit de zware verbloedingen in de weetse'.s. De vrouiw moet dus nog geleefd hebben, toen de steken werden toegebracht. Verdediger: En wanneer zijn de blauwe plekken toegebracht door stompen of knijpen? i Dokter MansensOok kort voor den dood intrad. s De steken, aldus verklaart desk. nog, waren met vaste hand toegebracht. Mr. Kokosky laat niet af: Kunnen de steken niet zijn toegebracht direct nadat de dood was ingetreden? Neen, deskundige bLef er bij, dat de steekwonden zijn toegebracht tijdens hei leven van de vrouw. Dr. luist, de bekende politiedeskundige uit Leiden, die bij allé moordzaken in Nederland voor liet geluigenhekje lerschijrat komt ook ditmaal als deskundige om voor de rechtbank zijn rapport toe te lichten. Conclusie rapport dr. Hulst. Dat de twee steken in de linker borstkas gedurende het leven zijn toe gebracht, mag als zeker worden aan genomen. Omtrent de wond in de rech ter helft van de borst bestaat eenige twijfel. Koorens voor de rechtbank. Achl u het verhaal van verd., dat de vrouw gevallen is en toen dood was, aan nemelijk? vroeg de officier. Neen, antwoordt deskundige Hulst, dat is m.i. onaannemelijk. Mr Kokosky: Maar is het niet mogelijk, dat Koorens werkelijk den indruk kon krij gen, dat zijn vrouw dood was? Dor. Hulst: Laat ik eens heel ver gaan en aannemen, dal de vrouw bewusteloos was D«n is het natuurlijk mogelijk, dat hij den indruk kreeg, dat zij dood was. Hoewel het verschil gemakkelijk te eonstateeren is. Psychiatrisch rapport. Hel psychiatrisch onderzoek, door de ze nuwartsen, dr. S. P. Tamrnenoms Bakker en dr. F. Grewel verricht, leidde tot de con clusie, dat verdachte toerekeningsvatbaar is Bij de beoordeeling van psychiatrische zijde kan gezegd worden aldus deze des kundigen dat verdachte, onafhankelijk van de daad beschouwd, enkele bizondere trekken van zijn persoonlijkheid heeft. Ilij is weinig moreel voelend, heeft een groo-te üang naar prikkelende middelen, zonder dat hij een narcofomaan is. Hij heeft een groote fantasie. Verdachte moet beschouwd worden als iemand met zekere psycho pathische {rekken. Hocwe! er van een roes tijdens het ple gen van het feit niet gesproken schijnt te kunnen worden, zal de groote hoeveel- Medegedeeld door het K.N.M.L in De Bilt. Aanvankelijk tijdelijk opklarend en plaat selijk mist, later weer toenemende bewol king met eenige kans op regen. Iets koeler des nachts, overdag iets wanner. Zwakke tot matige Westelijke tot Zuidelijke wind. Voor Groote Markt 31—33 - Telef. «7621 een VAKKUNDIG ADRES. Ruime keuze uit de nieuwste sioakollectie W. S. DE GQOYER, BURG. KNAPPERTLAAN 1 TELEFOON 6867/ zijn invloed hebben gehad op de liamto- lingen van verdachte. Mr. Kokosky is het niet mcf het rapport «ens. Een lang debat tusschen den verdediger en dr. Bakker ontspint zich, zonder dat er overeenstemming bereikt wordt. De des kundige blijft er bij, dat verdachte volkomen toerekenbaar is en de verdediger'stelt zich op het standpunt, dat toch tenminste van verminderd toerekeningsvatbaar moet wor den gesproken. „Mijn bedoeling is, besluit mr. Kokosky, een nader onderzoek naar verd.'s geestvermogen te verzoeken". Het verhoor der deskundigen is hier mede ten einde en de rechtbank pau- seerL De geheimzinnig© soldaat is gevonden. Hij heeft niets met de /aak te maken. Onmiddellijk, nadat de rijwielherstel ler Roest uit Oegstgeest aan de polilio heeft medegedeeld, dat op den dag van den moord te Leidschendain, zich een soldaat hij hom hoeft verkked, is rijksvelchvacht en recherche dag en nacht aan het speuren geweest om dezen militair op te sporen. Dit nu, is enkele dagen geleden ge lukt. Het is echter gebleken, dat hij met de moordzaak niets uit te staan heeft en om geheel andere redeien zich bij Roest heeft verkked. Hij is met verdachte R. A. geconfron teerd en heiden hebben verklaard el kaar nooit eerder te hebben gezien. Bovendien is gebleken,-, dat de soldaat niet op den dag van den moord, doch twee dagen te voren zich bij Roest hoeft verkleed. Hieruit is vel komen vast to staan, dat deze soldaat niet de geheimzinnige „Arie" is, die do hoofdrol in de Leid schendamsche moordzaak zou hebben gespeeld. KOERSEN OP 25 APRIL 1940 (Medegedeeld door de Amsterd. Bank). 1ND. ONDERN. beid alcohol, die verdachte heeft gebruikt, (Binnenland. 'l A.K.U39Ve Van Berkel14 Cert. Calvó Nederl. Ford310 Ned. Gist Spiritus 320 Ned. Kabeifabriek 896 Philips Gl. G. BHO Unilever 835/P (Buitenland). Anaconda Bethlehem Steel General Motors Kennecott Copper Republic Steel U.S. Steel Corp. ELECl'R. OND. Aniem Ned. Ind. Gas Mij'. (Buitenland). Cities Service MIJNEN. Algem. Exploratie., Redjang Lebong Singkep Tin Mij. PETROLEUM. Kon. Olie HEDEN 393/440% 54 315 322% 397 ItO li1'/. "36/ie 62% 89"/» 2C»/„ 16%, 46'/,, 207 207 8% Vu 50 115 22%- 8%, 61%- 2%f 39 /s 26% 16Va" 45%- 207 207% S13/„ 50 114 205% 205%6% (Buitenland). Cont. Oil Mid. Cont. Petr. Phillips Petr Shell Union Tidewater Ass. Oil 17V, 11% 29 9I6/% 8'%, 17% 11%, 28%, 9% - 8% 9 RUBBER. Amsterdam Rubber169 Deli Batavia Rubber 132 SUIKER. Vorstenlanden 84 Handelsver. A'dam 84072 TABAK. Deli Mij175% Deli Batavia1257, Senembah SCHEEPVAART. H.A.L. 8G3/, Rott. Lloyd 99 Ned. Schêepv. Unie 1107, 1677a- 1357,- 8% 85 888 4l7j 172 5 124 1277, 88 99 109- 10% SPOORWEGEN. Canadian Pacific Illinois Central N.-Ydrk Centr. Railr. Southern Pac Sou thern Railway Cy 8% S13/,, 12%, 9 7i« 11% 8/ie 878 - 12%,- 4:%- u/« 7a 16 Verborgen Duitsche (reepen. Londen, 25 April (Reuter)..De laatste inlicntingen van bevoegde militaire leringen Ie Londen zijn, dat de Britsche en Noor sche troepen den ring rond Narvik steeds nauwer aanhalen. Aar. hel front van Trondhjem schijnen de Dtuiischers zich te Sleinkjer in te gra ven en de geallieerden bevinden zich in de nabijheid van Meieri, ongeveer 50 k.m. ten Zuiden van Namsos. Er wordt in dit gebied fel gestreden. Vandaag zijn te Londen nog nadere bi zonderheden bekend geworden omtrent de wijze, waarop de Dnilschers bij liet begin van den inval de controle over de belang rijkste Noorsche havens hebben kunnen verkrijgen. Naar thans is komen vast te staan, hebben in de Puddefjord nabij Bergen vier weken lang drie Duitsche schepen gelegen met voorraden en troepen on derdeks verborgen. Tweë dezer schepen voerden, de Finsche vlag en een die van Zweden. Op 9 April werden bij het aanbreken van den dag de lurken geopend eu de Duitsche troepen kwa men te voorschijn teneinde te land hun aanval in te zetten. Hun taak was ver gemakkelijkt door een aantal Duitsche agenten aan den wal, die de telefoon- leidingen hadden kunnen afsnijden en andere sabotagedaden hadden gepleegd. Het Duitsche legerberieht meldt o.a. Dertig kilometer ten Noord-Oosten van Narvik zijn onze afdeelingea in geveeld gewikkeld met vrij sterke vijandelijke strijd krachten. Narvik zelf werd door Engelsche zeestrijdkrachten opnieuw hevig beschoten. Ten Noordon van Drdntheim hebben Duit sche troepen na de inneming van Steinkjer, nieuwe belangrijke punten bezet. De zóne van Drontiieim en de vandaar naar de Zweedbche grens kopende spoorlijn is daarmede tegen hot Noorden beveiligd. De snelle opmarsch in de zóne van Oslo naar het Nooulen en Noord-Westen duurt voort. Gesteund door het luchtwapcn verijdelden do Duitsche troepen olke pogiug van don tegenstander zich te herstellen en dwon gen zij hein gedeeltelijk tot een ongcregel- den aftocht. Bij den jacht op duikbooten in hot Ska- gerrak werden twee vijandelijke onderzeeërs vernield. Een voorhoede-Uotüelje nam in misüg weer aan den Westelijken uitgang van het Skagerrak oen groep groote Fran- sche torpedojagers op korten afsland waar. Ondanks de aanzienlijke superioriteit van de vijandelijke strijdkrachten ondernamen de voorpostbooten terstond1 eein aanval. Na een kort gevecht trok de vijand niet groote snelheid af en verdween in Westelijke rich ting. Geveclitsvliegers belemmerden de verbin dingen vain den vijand in de zöine ten Noorden van LillehammerDrontheim Bergen en bestreden vijandelijke colonnes, troepenconcentraties en steunpunten. ST. UDUINASTRAAT 49 TELEFOON 67S86 A.s. VRIJDAG en ZATERDAG geven wij voor reclame bij aankoop van 35 cent een half pond overheerlijk Schotschbrood voor 18 cent. Aanbevolen; Paddenstoeltjes,gevuld met mocca-crême, 2 ons voor 25 cent. Als extra reclame Polyantha's, 5 cent oer stuk. Voor de Noorsche kust werden door de luchtmacht vijandelijke zeestrijd krachten aangevallen. Een Britsche kruiser kreeg daarbij een zworen treffer en staakte zijn deelneming aan den strijd, toen aan boord brand uitbrak. Stockholm, 25 April (Havas). Men be vestigt, dat 2500 Duitschers, n.l. 1000 te Narvik en 1500 in het nabijgelegen dal, omsingeld zijn. liet gerucht, dat zij zich zouden heb ben overgegeven, scliij'nt voorbarig te zijn. Hierover is tenminste noch van Zweed- sche, noch van Britsche, noch van Noor sche zijde iets gemeld. Radiostation Tromsii niet vernield? He'sinki, 25 April (Havas). De Noorsche regeering heeft gisteren door het radiosta tion Tromsii een oproep laten uitzenden tot de bevolking van Noordelijk Noorwe gen, waarin zij deze opwekt zich te ovga- niseeren voor de verdediging van de vrij heid en hot bestaan van Noorwegen. Het Duitsche bericht, volgens hetwelk de ra diozender van Tromsö vernield zou zijn, is dus niet juist JUÜIEDAM. G e boren: 23 April: Lucia Barbara Alberline, d. van A. H. M. den Brinker en L. J. Mat» tijssen, Dr. Noletstraat 1. Een als leven loos aangegeven "kind van J. van Schia en K. Streefkerk, Gasstraat 43. Gehuwd: 24 April: G. Vlietstra, 24 jaar en M. van Vliet, 25 jaar. II. M. Loef, 22 jaaf en A. Stroeve, 23 jaax. L. S. Zwanen burg, 27 jaar en I. M. Ilelbcrs, 24 jaar. M. J. J, Daalmeijer, 30 jaar en A. M. Roodenrijs, 30 jaar. P. Beukelman, 21' jaar en A. Venveij, 21 jaar. M. Fran ken, 28 jaar en F. II. J. Gokke, 30 jaar. F, Zandwijk, 24 jaar en J. E. Bru-graansy 18 jaar. J, F. Soelers, 30 jaar en J. A. Willebrand, 27 jaar. C. Koogje, 23 jaar en A \V. Kreukniet, 22 jaar. W. Blok, 23 jaar en B. M. Wenink, 19 jaar. Ov erled en: 22 April: P. Morra, 54 jaar, Nasaaulaaa 75. 23 April: D. Radslake, 22 jaar, Nassau- laan 75. J. v. d. Voorden, 68 jaar, echtg. van 1L Schouwenburg, 's-Gravenlandsche Polder. Wisselkoersen. Amsterdam, 25 April. Lom/er. 6.62, Berlijn 75 60, Parijs 3.75, Brussel 31.81, Bern 42 24, Stockholm 44.65, New York 1.883/g, Milaan 5.Prolon gatie 3 pet. Gevraagd een LEERLING- WINKELJUFFROUW, liefst boven 18 jaar. Adres: Mag. ROSA, - Hoogstraat 110, Telefoon 67512. LEERLING- WINKE LJUFFROUW gevraagd. Aanmelden na 8 uur. Bakkerij L. v. d. AKKER, Aleidastraat 117. Nu is het tijd voor uw rijwiel. CRISTAL EMANEL voor uw houtwerk, auto, keuken, radiatoren, boot, koelkast, kinderwagen, kano, toonbank, meubelen, tuin- en slaapkamerameu biement, B. MALTHA Czn., Hoogstraat 4a-4b, Telef. 68559. ZOEKT U PLAATSING als Huishoudster, Winkel juffrouw, Modiste, Naai ster, enz.? Plaatst een annonce in dit blad. Gevraagd eenige nette MEISJES. G. A. DE WINTER, Stoomw. Edelweiss, West molenstraat 1618. Voor korter of langer verblijf Hotel BLIEKENDAAL, Vlaardingeraijk, hk. Nwe Haven, Tel. 68861. Rus tig, degelijk pension. Warm en koud stroo- mend water en centrale verwarming op alle ka mers. Voor SCHOOLBROEKEN, plusfours, culottes en rij broeken is Uw adres: A. SLA's Kleedingmaguzijn, Tuinlaan 50. "Ook voor fantasiepantalons, overalls, Manchester pantalons, schilderoveralls, dekens, lakens en sloopen is dit Uw speciale adres. Verkoopuren zijn: Woensdag, Donderdag en Vrijdag.van 4 tot 8 uur. Zaterdags van 3 tot 7 uur. JACHTLAKKEN, ruime keuze, offic. ver' tegenw. Sikkens' lakken, Valsparlakken, Drogisterij VAN- DEK SMAN, Hoogstraat 115 en Groenelaan 30, Telef. 68241 en 69751. VOORSCHOTTEN met en zonder borg. Eerste Rotterdamsche Hulpbank, opgericht 1908, Boscbje 14a, Rotterdam, Telefoon 57074. Likdoorntinctuur, helpt onfeilbaar tegen likdoorns, eelt en wrat ten, fl. met penseel 40 ct. VAN DER SMAN's Drogisterijen, Huogstr. en Groenelaan, Tel. 68241. Gevraagd een flinke WERKSTER voor 3 dagen per week, goed op de hoogte van kamerwerk. Aanmelden na 8 uur. AdresStadhouders laan 64. ADVERTENTIEN in deze rubriek hebben beslist succes! Een tuin vol bloemen? Maar dan BLOEMENZAAD gekocht bij WOUT VAN LEEUWEN, Broersveld No. 90. Groote sortee ring en versch, nieuw zaad van geselecteerde - planten. PAARDENSLAGERIJ G. BEZEMER, Willem Brouwerstraat 18, levert U eerste kwaliteit paar- denvleesch en kalfsvleesch. AUTOSLOOPERIJ 'T CENTRUM, Haven straat 209, Baan 141 en Zwarte Paardenstraat 70. Telef. 32222 en 14050, Rotterdam. Bootmotoren, Dynamo's, Accu's, Ban den, Veeren, önderdeelen, Vracht en Luxe. Spot goedkoop. N.V. v. KATWIJK's Glashandel, Lange Kerk straat 38. Steeds ledige kisten voorradig. Telefoon 68735. TUINAARDE Graszoden, Grint, Turf molm, Kunstmest, Rotte Mest, enz. Vraagt prijs. In elke hoeveelheid verkrijg baar, P. v. d. KOOIJ EN ZONEN, Geuzenstraat 1, Tel. 31418, Rotterdam. GEEN GELD toch een nieuw costuum, karpet, baLiatum of iets wat U noodig heeft. Voor hen, die weten waar ze wezen moeten. N. VAN WIJK, B. K.-Laan 174, helpt U. VOOR f 1 PER WEEK prima kamgaren costuums f32.50. Gabar dine ;z^>en en mantels f 24.50. Damesmantels en swaggers f 9.50. N. v. WIJK, B. K.- Laan 174, Tel. 67864, VOOR f I PER WEEK: prima haarvelour karpetten f 35. Ballatum per meter f 1.15. Wollen Holtap-kar- netten f 26.50. Prima Java capokgamituren f 42.50. Rijwielen, compl., f57.50. Kinderwagens,rechtstreeks van de fabriek. Arm of rijk koopt bij: N. v. WIJK, B. K.-Laan 174, Tel. 67864.

Schiedamsche Courant | 1940 | | pagina 3