VOOR SCHSED Jt:i: N.V. MEELFABRIEK k TIEMAH de spfia WAT BIEDT TWÜP1 ElAD SOHIEDAMSOHfc COURANT J. SCHUEUDiR Af schilder decorateur DEtt ZATERDAG, 7 Scjitembei 1910, No, 22573. BI&SNENLAND De inkomstenbelasting Nieuwe afzonderlijke heffingen waarschijnlijk op komst. Naar de Tijd verneemt blijven de aan slagen der belastingen naar inkomen en Vermogen voor liet jaar 1940'41 gehand haafd op dezelfde vrijde als vorig jaar, met dien verstande, dat die verhooging' Van opcenten der gemeentefond sbelas ting, welke werd opgelegd "krachtens de wet tot versterking van de middelen van het rijk oVer het dienstjaar 1940, blijft gehandhaafd. Het is in het geheel niet uitgesloten, ja zelfs zeer •waarschijnlijk1, zoo vernam het l>tad verder, dat in den loop van het jaar nog nieuwe belastingen ztillen Worden ge heven, doch dan in den vorm van afzonder lijke heffingen. In verhand met de daarvoor loopende besprekingen bunnen nog geen nadere mededeelingen worden gedaan. Jowfeeh personeel bij de Arbeiderspers ontslagen. Naar Ons Noorden verneemt, is bij de Ar beiderspers, de organen van de vroegere öc«iaal-democratische beweging, het Jood- Bche personeel ontslagen. 'Als protest daartegen heeft ook een aan tal anderen, o.w. de bekende journalisten. Ket Bakker en Johan Winkler, beideni Werkzaam aan de redactie der socialistische bladen, htm ontslag genomen. Restitutie wegenbelasting. De K. N. A. C. deelt het volgende mede: De beschikking vanwege het departement Vain financiën, waarbij hét verkrijgen van BOdagerikaarten voor de motorrijtuigenbe- lasting werd Vergemakkelijkt, gaf door haar redactie aanleiding tot het feit, dat ver schillende inspecteurs der directe belastin gen Meh niet meer gerechtigd achtten te rugbetalingen te deen geschieden op jaar- en bwartaalbaarten voor motorrijtuigen, wel ke buiten gebruik moesten worden gesteld. Niyjr aanleiding Van een desbetreffend verzoek van de K. N. A. C. werd thans van het departement van financiën bericht onti Valngen, dat deze terugbetaling toch ban geschieden, Indien voor de desbetreffende motorrijtuigen een rijvergunning door de rijiksverkeersinspectie is geweigerd. Bovendien blijft de bepaling van kracht dat hun 'dr kunnen aantoonen op'bepaalde dagen in taanden Juni, Juli, Augustus en/of September 1940, niet met hun voer tuig op den openbaren weg te hebben ge reden, op verzoek teruggave kan worden verleend over de desbetreffende dagea. Zweed Sch-Nederlandschc handels besprekingen. Het A.N.P. meldt uit Stockholm Tussehea Zweden en Nederland z'ijn. be-, sprekingen begonnen, over een definitieve regeling van de wederzijdsche economi sche betrekkingen, waarbij voornamelijk de uitvoer van hout en cellulose geregeld zal worden. Als gevolg van de tot dusverre geldende voorloopige regeling was het han delsverkeer tusschen beide landen, zeer bep'erM. Rechtszaken Diefstal in oorlogsnood. De Zutfensche rechtbank veroordeelde gisteren den 23-jarigen chauffeur J. D. uit Rhenen, die op 11 Mei m samenwer king met zijn patroon te Olburgea (gemeente Steenderen) een auto met manufacturen had weggenomen, welke een vertegenwoordiger Van een Twentsche textielfabriek daar had laten staan, toen Mj bevreesd voor oor logsgeweld de vlucht nam, tot drie maanden gevangenisstraf met aftrek van de preven tieve hechtenis. De eisch was een half jiaar gevangenisstraf geweest. Doodelijke aanrijding Op een gevaarlijk weggedeelte. Op 21 November 1939 heeft zich onder de gemeente Maartensdijk, nabij het kruis punt van den Tolakkerweg, een ernstig auto- ongeval voorgedaan, waarbij' een 80-jarige vrouw en een 20-jarige jongeman door een auto gegrepen en gedood werden. De rechtbank te Utrecht had den be stuurder van de bestelauto, een 31-jarigen man, in dienst van een radio-agentschap to Hilversum, veroordeeld tot een gevan genisstraf van '3 weken. Donderdag is deze zaak voorgekomen voor het Amsterdamsche gerechtshof. - J De man moest des avonds op genoemden datum voor zijn firma een pakje naar het station te Utrecht vervoeren. Gedurende twaalf jaren was hij reeds hij denzelfden patroon in dienst als chauffeur, echter ge heel in den binnendienst, d.w.z. rijklende binnen de kom dear gemeente. Vandaar dat Iiij van de situatie op de buitenwegen met zoo goed op de hoogte was. Ter hoogte van Maartensdijk, waar zich een bocht in den weg bevindt, welke reeds eerder ongelukken tengevolge heeft gehad, wegens de gebrekkige verkeerssituatie tear plaatse, zag MJ plotseling twee personen voor zich' op den weg. HSj reed met een snelheid van omstreeks tachtig kilomeier en zag zich' voor de keus geplaatst te remmen, ipet het mogelijke gevolg van kantelen van zijn voertuig, of door te rijden en te trachten tusschen deze menschen door te rijden. Hij* k-oos het laatste, doch slaagde, niet in zijn poging de menschen te ontwij ken. ffij! weed recht door, vloog daarbij door een hek langs de bocht van den weg en liep ook zélf verwondingen op. De verdediger mr. J. L. Hamming te Eindhoven, wees op de gebrekkige er- lichting en de slechte aanduiding voor het verkeer ter plaatse van deze gevaarlijke booht, en op de lange dienstperiode van den beklaagde, in welkie nooit eenige reden tot klagen heeft bestaan. Nadat de procureur-generaal, mr. A. A. L. F. van Dullemen, nogmaals de aandacht gevestigd had op de tekortkomingen van den bestuurder en eenzelfde gevangenisstraf vorderde, drong de verdediger aan op een voorwaardelijke vexoordeeling, zoo niet vrij spraak. De president van het hot, mr. J. M,. Jolles, zal over veertien dagen, uitspraak doen. Bacchus speelt oude Bussemmer parten Een vriendelijke helper vcr- dacht van beroering. De oificièr Vaii-justdiê," mr. J. IV. Boscch; vorderde vrijspraak tegen den 36-jangen Hilversumsehen handelsreiziger, die voor de Amsterdamsche rechtbank terecht stond verdacht van berooving van oen dronken man, dien hij in een auto thuis gebracht had. Op 12 April, tegen sluitingstijd, .zat de bejaarde Bussumraer H. in een café te Hilversum. Hij had veel meer gedronken dan goedi voor hem was en de café houder vond het niet verantwoord, dat hij alken huiswaarts toog. Een Hiiversumsohe handelsreiziger, die ook niet meer geheel brandschoon was, doch die toch nog wel wist wat hij deed, bood zich als gelei der aan. Weldra stond een taxi voor, doch de chauffeur vertrouwde het naar alcohol rie kende gezelschap, dat zijn diensten inr.ep, met bijsier, zoodat hij vooruit betal.ng ver langde. De Russummer vertrouwde zijn portemonnaie een oogenblik aan zijn „op passer" toe en deze maakte voor de start de zaalc met Hen chauffeur in orde. De Bussummer werd uitgeladen in de buurt van zijn woning en m een plant soentje genoot hij nog eenige rust voor hij zich hij zijn echtgenoote aanmeldde. Den "volgenden dag miste liij vijf bank biljetten van tien gulden. "De hancfefereiziger had met den chauf feur nog een kop koffie gedronken, om wat bij te komen, voor ook hij ziefh weer onder het huis vrouwelijk gezag stelde. Den volgenoen dag kwam de Bussummer op dagen, om zijn geld terug te vragen. Maar TUINLAAN 34 - TELEFOON 67870 Nieuwbouw-, Verbouwingen- Beton- en Grondwerken SCHOTEL, STADHOUDERSLAAN 27 TELEFOON 68732 de handelsreiziger ontkende ook maar een cent meer uit de portemonnaie te hebben genomen, dan hij noodig had gehad om de taxi te betalen. Wel werden in zijn woning eenige bank biljetten van f10 gevonden c-n ook de met den chauffeur gedronken koffie bad hij met een tientje voldaan. Van het m zijn woning gevonden geld kon hij op een .betrekkelijk gering bedrag na de herkomst opgeven. Zijn vrouw be vestigde zijn verklaringen. In de diverse verklaringen van den na' houder, den chauffeur en de vrouw \ri verdachte zag de-officier van justi'ic pc u voldoende bewijsgronden. De verdediger, mr. H. Keune, sloot zich gaarm bij dit requisitoir tot vrijspraak aan, maar bovendien was hij van oordeel, dat, zoo er af tets ten laste had moeien worden gelegd, dat niet diefstal, was, doch verduistering. Pi- is er van overtuigd, dat zijn cliënt hét slagtoffer is van dronken- manspraatjes. Hélers tot zware straffen ver- t -oondeeld. In den nacht wan 3 op 4 Februari werd Mj een juwelier op den Ouden Binnenweg te Rotterdam ingebroken ,en voor ruim £21.000 aan horloges en juWeeten gestolen. In Maart arresteerde de politie te Am sterdam twee mannen, bij een van lien, den 38-jarigen diamantbewerker J. A. de R. vond men .ongeveer een derde van den buit. De man beweerde, dat hij de gestolen goederen ontvangen had van den boek binder M- H. van der S„ een oude bekende van de politie. De rechtljaak# veroordeelde vandaag J. A, de R. wegens heling tot anderlialf jaar gevangenisstraf met aftrek van de voor loopige hechjtenis. Hef 0. M, had een jaar, waarvan vijf maanden voorwaardelijk ge- eascht. Zïjnj medeverdachte van der S., tegen wien net O.M. zes jaar had gerequi- reerd, werd |tot vier jaar met afuek van voorarrest veroordeeld. Fabriek van KURKEN - KURKENBONDELS V1SSCHERIJKURKE N Naaml. Venn. „KLU1TKALK" Dir. A. Lauwaars ALLE BOUWMATERIALEN HOOFDSTRAAT 28 Telef. 69570 - 69590 MACHINEFABRIEK A. FONTIJNE Modern ingericht reparatiebedrijf Boteretraat 28-32. Schiedam. Tel. 69400 (2 lijnen) filenieuws door Johnston Mc. Culley 46) „Dat beloof ik je." Het meisje ging met Togo de straat op, maar keek herhaaldelijk om. Warwik bleef in de donkere steeg. Hij keek naar bet kosthuis, waaruit hij een half dozijn, man nen zag komen. Ze liepen de steeg naar twee kanten in, eenigen naar iederen kant. Warwik verschool, zich snel' achter het half vervallen schuurtje, waar het stikdonker was en hij nauwelijks plaats had, om zich te verbergen. Over Sylvia maakte hij zicli niet ongerust meer. Togo was best in slaaf, haar veilig thuis te brengen. Maar die kerels moesten hem niet zien, want hij wilde den jongen man opzoeken, die'de papieren had en ze van liem terug oischen. Wat was dat voor een jonrnnensch Hij 'kon 5fic< ,li niet voorstel len!, *at voor belang hij bij het bezit van die papieren had. Dacht hij -misschien, dat het gangbare effecten waren, die hij te gelde kon. maken? Warwik was hang, dat te jonge man de papieren verscheuren zou, als hj zag, dat zc voor hem geen waarde haddon. Drie mannen liepen hem haastig voorbij naar de straat toe. Degenen, die den an deren kant waren uitgegaan, waren nu ook uit het gezicht verdwenen. Warwik kroop uit zjjn schuilplaats. Hij was nog altijd in avondcostuum en het was bijna dag geworden. Hij haastte zich naar de zijdeur van het huis en trad er met den revolver in de hand binnen. Er was nie mand in de benedengang en hij. ging on gestoord ae trap op. Hij ging de kamer binnen, waar de door hem vastgebonden roan nog op bed lag. „Ik moer ech jas en een pet van je te leen hebben, ouwe jongen," fluisterde Warwik. „Ik zal ze niet van je stelen. Hier ligt een bankbiljet, Sat we! meer dan voldoende zat zijn. Lig je niet ge makkelijk? Ja, dat spijt me, maar dat komt ervan, als je in zoo'n boevenhuis woont, beste kerel." In een hoek vond hij een jas hangen en een pet. Hij (rok de jas aan en sloeg den gerafeldea kraag omhoog, zoodat zijn witte front bedekt was. Hij zette de vettige pet op en griezelde er een oogenblik van, maar tiok haar tocihi diep in zijn oogen. „Nou zie ik er wel als een echte boef uit, wat? Hier, ouwe jongen, dat is voor je kleeren'. Ik zal' je een beetje losmaken, dan kun je met een half uurtje heelemaal vrij zijn. Doe er je best maar voor." Warwik maakte een deel van cle banden los, liet zijn licht nog eens op het nij- „,Alsr mannén' op reis gaan"' Capitol. Mijnheer Gruher maakt de meest elemen taire fouten, die een man op reis kan maken. Ten eerste verliest hij zijn trouwring en ten tweede laat hij zidh met aardi_ meisjes in, hoewel deze fout zeer vergeef lijk is. Bovendien neemt hij den naam „Hase" aan, slaapt in zijn onschuld mot een mcibj-, dat ook cle naam Hase draagt, in een hotelkamer en staat met zijn kamer- genoote ingeschreven als de heer en me vrouw Hase. Een angstwekkende pyramide van blun ders bezwaart tenslotte dusdani; het ge moedsleven van Georg -.Alexander; die tto rol van den on.fortuinlijken reiziger met een komischen inslag speelt, dat er twee schoonmoeders aan te pas moeten komen om alles weer in goede banen te leiden. Een toornende minnaar en een jaloerseh vrouwtje verzoenen zidh weer met hun levenspart nors. Georg Alexander wordt bijgestaan door Liesdotte Hinder en Else El.sterf Een vlotte regie en een boeiende foto grafie geven aan deze film een tintelende humor. de meest komische situaties en verwikke lingen. Een kersversche mitlionaïr, uit Ohio overgekomen, wil zijn, van trouwen af- keerige dochter een voorbeeld1 stellen. Zijn „Dutzfreund" Heinrich, een verstokte vrijgezel en een dlankbare rol voor Hans Moser, krijgt de opdracht het gelukkigste echtpaar van Weenen op te zoeken. Na veel rumoer lukt dlat ook. Alleen het blijkt die secretaris van den vrijgezel en diens vrouw te zrj'n. Vee! geluk brengt de uitgeloofde 50.000 schilling niet aan het gelukkigste echtpaar. Vlagen van jalouzie komenden hui se! ijken vredte versloren en ook de millionairsr- dlochter en haar verloofde worden er in betrokken. Een lumineus ïdtee van de twee oude boezemvrienden bij hun vijfden liter wrpn, brengt de oplossing. Als een eigenwijze wijsgeer orakelt Moser, dat zonder geld het echtpaar niet ongelukkig geweest zou zÜ'i: Sport „Het gelukkigste huwelijk" Prinses. Hans Moser, Maria And'ergast, Wolf Al- bach Retty en nog andere prominente fi guren van het Duitsche blijspel hebben weer -een film gewrocht, die davert van dige gezicht van den man schijnen, knipte het uit en liep naar de deur. „Dag ouwe jongen," zei hij. „Huur gauw een andere kamer ia een nettere ornge ving, hoor. Dag." Hij opende de deur en keek de gang in. De., petroleumlamp was weer aangesto ken c-n m het flauwe licht kon hij "zien, dat er iemand in de gang was. Met de handen in zijn zakken, -één ervan om zijn revolver geklemd, sloop Warwik de gang door, heimelijk doende als wilde hij met herkene worden. Hij was halverwege de trap gekomen, toen er een man naar bo ven stommelde. Warwik deed, of hij hem niet zag, maar zijn hart stond een oogenblik sRk Het was de jonge man, die Sylvia van de documenten beroofd! had. De jonge man keek even naar Warwik en ging zijn kamer binnen. Warwik aarzelde geen mo ment. Voorcmf de jonge man de deur op slot kon doen, duwde hij die open en hield hem zijn revolver voor. „Ziezoo, daar zijn we weer," zei hij, de deur achter zich dicht doende. Hij liet het licht van zijn lantaarn op den jongen man vallen en nam hem scherp op. „Steek je lamp aan,'1 zei hij. De jonge man gehoorzaamde bevend. Daarna trok hij ziöli zoover mogelijk van Warwik terug en staarde hem angstig aan. Warwik gooide zijn pet af en gmg recht op staan. „Maak je-niet ongerust,1' zei hij. „Ik hoor Korfbal "Ving en Lenig. Ylug en Lenig neemt Zondag deel aan de senes-wedstrijden van den. Haags then. Korfbal^ Bond—Dit zal dan tevens de-laat ste oefening ran Vlug en Lenig zijn, want op 15 September begint de competitie. In de competitie is Vlug en Lenig inge deeld in de 3e klasse afdeeiing B bij: Boetes 3, Quick 2, Rozenburg 2, Spartaan, Spangen 2, Ons Huis 2 en Regenboog 2. Op Dinsdag 10 September houdt Vlug en Lenig haar seizoenvergadering in Mai- son Westhujs. DE RADIO MORGEN? ZONDAG, 8 September 1940. Jaarsveld, 414.4 M. 8 NCRV. 12 VARA, 6 NCRV. 7 VPRO. 8—1030 VARA. 8 ANP. 8.10 Schriftlezing, meditatie. 8 25 Orgel. 9.10 Gewijde muziek. 9 50 Geref. Kerk. Hierna: Gewijde muziek. 12 Or kest. 12,45 ANP. 1 Orkest. 1.40 Letter kundig overzicht 2 Esmeralda en solist. 2.45 Tuinbouw. 3.15 Ramblers. 3.45 Or gel en viool. 4.15 Voor de kinderen, 4.45 De Krekels. 5.16 "Wekel'rjksclie ge- daclilenwisseling. 5.80 Golfbrekers. 5.45 Sport 6 "Wijdingswoord. 7 Studiodienst. 8 ANP. 8.15 Orkest en solist. 9 Radio- tooneel. 9.15 Bont programma. 10.15 ANP sluiting. niet bij dat boeventuïg. Ik ben. niet van zins je aan te vallen of te mishandelen. Ga zitten en beet niet zoo. Ik wou je heel eten spreken." De jonge man ging zitten en Warwik nam een stoel tegenover hem aan tafel. Hij stak zijn lantaarntje in zijn zak, maar hield den loop van zijn revolver op den jongen man genchti „Geef hier die papieren, die je van. die jonge dame afgenomen hebt," beval hij kortaf „Geen denken aan." „Zoo. Diw je hebt ze wol bij je. Ik had gehoopt, dat dit het geval zou zijn. Dus je wilt ze me niet geven? Drommels, wat een vastbesloten jongmensch ben je toch. Vertei me dan maar... waarom hecht je zooveel waarde aan die papieren?" „Waarom hecht jij er waarde aan?" vroeg do jonge man op zijn beurt. „Neem me niet kwalijk, maar ik heb de vraag het eerst gesteld en behoor dus het eerst antwoord te krijgen." Opeens zag hij tranen in de oogen van Jen jongen man. „Ze zijn voor jou niets waard, dan mis schien een beetje geld, dat je iemattUt er mee kunt a6persen," zei hij, 'bijna snik kend. „En voor mij beteekenen ze alies." „Hoe komt dat?" „Dat is... dat gaat je niets aan." „Zoo, krijg je wat meer moed?" zei Warwik. „Tk veronderstel, dat je er zelf Kootwijk, 1875 »M. AVRO uitzonding. 7 Berichten Duitsch. 7.15 Berichten En» gelsch. 7.30 Gramofoon. 8 ANP. Renova- septet. 9 Gramofoon. 10 Morgenwijding. 10.15 Gramofoon. 10.30 Orkest. 11.15 Berichten Engelsch. 11.80 Orgel. 1145 Amusementsorkest en solist. 12.30 Der. Biritsch. 12.45 ANP., gramofoon. 1 Ro mancers en soliste. 2 Ber. Duitsch'. 2.15 Haagsch Matrozenkoor. 2.85 Gramofoon. 8.15 Orkest en soliste 3.303.45 Der. Enelsch. 4.05—4.20 Cyclus „In de schijn werper". 4.45 Gramofoon. 5.15 Wekeljjlc- sche gedachten wisseling, ANP. 5.30 Vlooi, zang en orgel. 6.15 Ren Engelsch. C.30 Musette-orlcest. 7 Reportage. 7.30 De Speellieden en koor. 8 Rer. Duitsch'. 8.15 ANP. 8.30 Ber. Engelsch. 8.45 Gramofoon 9.15 Rer. Engelsch. 9.30 Gramofoon. 10 Ber. Duitsch. 10.15 ANP. 10.3010.45 Rer. Engelsch, sluiting. 11.1511.30. 0.15 —0.30 en 1.15—1.30 Ber. Engelsch. Maandag 9 September 1940, Jaarsveld, 414.4 M. VARA-uitzendmg. 8 ANP, gramofoon. 10 VPRO: Morgen wijding. 10.15 Declamatie. 10.35 Gramo foon. 10.45 Zang met piano, en gramo foon. 11.15 DedUmatie 11.30 Orgel. 12 Ber. 12.05 Esmeralda on solist. 12.45 ANP, gramofoon. 1.15 Orkest 2 Gramo foon. 2.2(j, Orkest. 3 Declamatie. 3.30 Piano. 4 Gramofoon. 4.30 Orgel. 5.15 ANP. 5.30 Esmeralda, solisten en gra- mo'oon, 6.30 Voor de kinderen 7 Vra gen van den dag (ANP). 7.15 Viool, cello en paino 7.40 Lezing. 8 ANP. 8.15 Orkest en solisten. 9 Declamatie. 9 25 Orkest en solisten. 10.1510.30 ANP, sluiting. Kootwijk, 1875 M. N CB V-u itzending. 7 Berichten (Duitsch). 7.15 Berichten (Engelsch) 7.30 Gramofoon 8 ANP. 8.10 Schriftlezing en meditatie. 8.25 Gewijde muziek (opn.). 8.35 Gramofoon. 9.30 Cello, piano ea gramofoon. 10.15 Gra- mofcon. 11.15 Berichten (Engelsch). 11.30 Zang met piano en gramofoon. 1215 Gramofoon. 12.30 Ber. (Duitsch). 1245 Nieuws- en economische berichten ANP. 1 Orgel en gramofoon. 2 Ber. (Duitsch). 2.15 Trio en gramofoon. 3.15 Gramofoon. 3.30 Ber. (Engelsch). 3.45 Gramofoon. 4.15 Molto Cantabile en gramofoon. 5 er. Duitsch). 5.15 Nieuws- en econo mische berichten ANP. 5.30 Molto Can tabile en, gramofoon. 6.15 Ber. (En gelsch). 6.30 Gramofoon. 7 Vragen an den, dag (ANP). 7.15 Ber. 7.30 Repor tage. 8 Ber. (Duitsch). 8.15 ANP. 8 50 Ber. (Encrelscih). 8.45 Gewijde muziek (gr. pi.). 915 Ber. (Engelsch). 9.30 Gramo foon. 10 Ber. (Duitsch). 10.15 ANP. 10 3010.4o Ber. (Engelsch). 11.15 1 11.30, 0.15—0.30 en 1.15—1.30 Ber. (Engelsch). iemand gein mee wüt afpersen Is dat het geral „Ik heb niets meer te zeggen," ant woordde de jonge man. „Ik geef ze niet over... aan niemand." „Dus zal ik op slot van zaken nog geweld moeten gebruiken?" zei Warwik zuchtend. „Verdraaid vervelend 'zeg. Ik heb er een hekel aan, iemand hard aan te pakken en zoo meer. Geloof je niet, dat het heter voor je zou zijn, van mee- mng te veranderen?" De jonge man sprong op en ging toen den muur staan, zonder zich te storen aan den revolver, dien Warwik op hem hal' gericht. „Ik zal er voor vechten," zei hij. „Geef me die papieren over, of ik zal verplicht zijn te schieten." „Dau kom je op den electrischen stoel." „Beste jongen, er is hier m het laatste uur heel wat herrie in huis geweest. Als je hier aboa gevonden wordt, zal de po litie vermoedelijk den huishaas en a'le be woners gevangen nemen en al het moge lijke cioen, een van hen die misdaad aan te. wrijven Ik kan je de verzekering ge ven, dat de verdenkin» nooit of nimmer op mij zaj vallen. Wil je me dus die papieren geven?" „Neen." Warwik stond bedaard' op, stak den revolver m zijn zak en kwam naar den jonge man toe. Wordt vervolgd). 11 t 113 M tl 'é^M0SiSi§M f^3-; AjfO> I**4*- %hWSJ4 _*féf&»v u HUISSMEDER!]—SCHOONMAKEN—REPAREEREN EN PLAATSEN VAN HAARDEN EN KACHELS Aanbev. P, VAN ZUTPHEN Hoofdstr. 193 - Oude kerkhof 20 „VEGSSOL" GLASZIJDE Isolatieschulen VEREEK GLASFABRIEKEN SCHIEDAM Fa. WED. A. VOGELEZANG Korte Achterweg 13-1ï - Tel. 68872 VACANT HOOFDSTRAAT 39 Tel. 68484-68251 TARWEBLOEM TARWEMEEL TARWEAFVALLEN 7 Vjj! rj té tril t.J f ar 'Jd ÏW*

Schiedamsche Courant | 1940 | | pagina 5