Prijzen van zuivelproducten en brood Laatste Nieuws Beter speltechniek wint 1 1.5'ï Uiteenzettingen van regeeringscormnissaris Louwes over de jongste maatregelen. Be regeringscommissaris voor do voed selvoorziening, de heer Louwes, heeft hot een en ander verteld van den achtergrond 'der nieuwste maatregelen ten aanzien van de prijzen van boter en brood. De nieuwe prijzen van boter en kaas houden verband met het streven naar ©an nieuwen melkprijs. De thans voor den producent vastges'elde prijs van f 1.95 is gebaseerd op verschillen de kostprijsberekeningen, die om dit be- Jrag balanceerden. Voor de oodermelk is een prijs vast gesteld van I1/4 cent per liter. Deze prijs steunt op de tegenwoordige veevoeder- waardo. Op den grondslag van de prijzen van melk en van ondermelk samen is de kaas- prijs bepaald. De fcaasprijzen zijn iets ver hoogd, niet zoo veel. Voor de 20-f-, die al onevenredig duur was, was geen aanzien lijke prijsverhooging jnoodig. De consumenten van de inkomensklasse beneden de f 1400, dat zijn dus de houders van de z.g.n. margarine- en vetkaarten, worden in verband met de boterprifsver hooging, ontslagen van de verplichting op bepaalde bons boter te koopeu. Zij kun nen we] boter koopen, doch moeten dan den vollen prijS betalen. Zoodoende wordt teruggekomen op de dezen zomer ingevoer de actie om ook de lagere inkomenklasse boter te laten consumeeren. Deze actie hing samen om met het streven om door opvoering der botercomsumptio vet'en te sparen. De boterconsumptie nu is een stuk hooger geweest dan bij de invoering van de boterdistributie verwacht werd. De produc tie kon het niet bijhouden. Daarom is voor den winter de bovengenoemde wijzi ging aangebracht. Mocht in het volgend zomerseizoen de boter weer overvloedig worden, dan zal de boterdwang op den ouden, voet weer worden ingevoerd. De heer Louwes hoopt dat brj de thans ingevoerde regeling een evenwicht bereikt is tusschen de consumptie en de productie van boter. Mocht de consumptie de pro ductie hoven het hoofd groeien, dan zul len ook de hocgere inkomenklasse nu en. dan gelegenheid krijgen de goadkoopero veil&n te koopen. Bon voor slaolie Raar de heer JU S. Louwes mededeelde zal binnenkort een bon worden aan gewezen waarop slaolie beschikbaar zal woorden gesteld. Lager vetgehalte consumptiemelk Voorts deelde hij nog mede dat hij hoopt, dat distributie van consymptie- melk zal kunnen worden vermeden door verlaging van het vetgehalte, op een wijze welke aan de voedingswaar de niet te kort doet. Kaasrantsoeneering De rantsoeneering van de kaas welke is vastgesteld op een ons per week betee ken t practisch, diat de heele bevolking in totaal ongeveer 25 procent minder d'an normaal kaas zal kunnen eten. Ons kaas rantsoen is dfaarbij nog - hooger dan liet Duiische, waar mén 325 gram in vier weken inrijgt Men moet bij deze kaasdistributie, aldus de beer Louwes, ook aan de belangen van onzen export denken. Het is b.v. een feit, dat België voor zijn Laasinvoer op ons is aangewezen. Onder het volk doet een praatje dte ronde, dat Buitsehland al onze kaas heeft weggehaald. Dat komt, zei de heer Louwes, omdat er heele optochten van vrachtauto's met kaas op een gegeven oogenblik door de steden zijn gereden, doch de toen weggevoerd© boeveelheid was gering, zij kwam ongeveer overeen met de hoeveelheid van de consumptie in één week. Door de prijspolitiek, welke het maken van boter meer dan het maken van kaas stimuleert, is er ook al minder kaas voor handen, zoodat uit dien hoofde de invoe ring van rantsoeneerïng verstandig is. De verhoogsng van den broodprijs Deze zomer zijn de prijzen van de akker bouwproducten door het regeeringscommis- sariaat voor da voedselvoorziening met 10 tot 15 procent verhoogd. Het is nu een maal zoo, dal in deze wereld alles moet worden betaald, daarom zal de consument deze prijsverhooging moeten dragen. Men bedenke daarbij dat de broodprijs sinds September 1939, maar eenmaal met 1 cent verhoogd' is. Wij hebban luer in Nederland dus nog een Jagen broodprijs. Het heeft steeds in het voornemen gelegen dezen zomer den broodprijs met 1 cent te verhoogen. Tbans zijn twee vliegen in een klap geslagen: de verhooging met 2 cent bestrijdt me'een de stijging van .kosten in het bakkerijbe-, drijf. De bJoemprijs is n.(. niet zooveel verhoogd, dal hij overeenkomt met 1 cent broojprijsverhocg'ng. - De prijs van hei echte roggebrood blijft hetzelfde, belgeen van veei beleeknis is voor die streken, waar dit brood een volks brood luer en daar extra in prijs verhoogd wordt Nu immers is gezorgd, dat in de verschillen ae' broodsoorten het gewicht aan droge stol gelijk is, zoodat hier en daar het gewicht aan bruin brood, dat men krijgt op dezelfde bon, hooger wordt en daarmee ook de .prijs. Raat men weet is het maken van melk- broou verboden. De reden daarvan is dat men. de kostbare melk, die men zooveel mogelijk over de bevolking wil verdee- lep, wil sparen. De letters MB zal men desalniettemin toch nog op veel brooden terug vinden, omdat de bakkers nu een maal geen andere bussen hebben om ze te hakken. Tenslotte zei de heer Louwes het be grijpelijk t© vinden, dat men de jongste maatregelen niet erg prettig vindt. Van overheidswege echter streeft men er naar zoowel de producenten als de consumen ten zooveel mogelijk hun recht te geven en daarbij de kerk in het midden te laten. Gemengd Nieuws Houtblokken kwamen, coupons stof verdwenen. Een bewoner van den Stationsweg te 's-Gravenhage hadi. van een 38-jarigen koop man, wonendie aan de Stille Veerkade, een partij biokken hout gekocht voor den prijs van f 12,50, welke partij, geborgen in een groeten gonjezak, hem door den verkoo- per werd! thuisbezorgd. Bij deze bezorging was dte koopman vergezeld van een 26 ja rigen helper en toen beiden hun vracht naar den zolder hadden gebracht, zouden zij met dfen geledtgden zak vertrekken. Het viel dte vrouw des huizes, die voor het raam stond', echter op, dat de zak met bïzondere zorg op de kar werd gelegl en tevens, dat de gonjezak geenszins een. leegen indruk maakte. Zij waarschuwde haar man, die zich. daarop ging overtuigen en die tot de ont dekking kwam, dat in den zak vier cou- jvons stof, elk van 20 meter lengte, waren geborgen, welke stoffen van dien zolder waren gekaapt. De politie heeft het tweetal in voor loop i ge bewaring gesteld. De .overstroomingen in Catalonie j Meer dan honderd vermisten. Het aantal vermisten in het door wa tersnood geteisterde gebied in Catalonie, bedraagt meer dan honderd'. Men neemt aan, dat zij bijna'alle verdronken zijn en dat het aantal slachtoffers nog veel hoo ger zal zijn. Het reddingswerk is van nacht overal voortgezet, doch ontmoette grooto moeilijkheden, daar de verlichting bijna overal door het water vernield is. Nader wordt gemeld, dat alleen reeds in het plaaifeje Torello meer dian 130 per sonen werden vermist. Ook in het ten Noorden van Vich gelegen Manlieu is het aantal vermisten zeer groot. De bergings- en hulpacties zijn zeer bemoeilijkt, daar de watermassa's en aardverschuivingen haast onoverkomelijke bezwaren geschapen hebben. De schade in Torello en omgeving, wel ke door het noodweer is. veroorzaakt, be draagt ongeveer 40 millioen peseta's. Het stedelijk bestuur van Barcelona heeft art sen en verplegend personeel met genees middelen naar de getroffen streek gezon den. De Duilsche consul generaal heeft zich naar het gouverneurspaleis begeven om den Spaanseheii autoriteiten te condoleeren. Hij overhandigde een geldbedrag voor do getroffenen. Ook overstroomingen in. Frank rijk. Raar uit Vichy gemeld wordt, bedraagt de gezamenlijke schade van de overstroo- mingen in het gebied der Pyreneeën, vol gens voorloopage ramingen van de Fran- sche regeering, ruim een milliard francs. Zestig buizen zijn door het water wegge spoeld, waaro-nder vijf hotels en een sana torium. Plet strand van Perpignan, Canet- plage, is wegens de overstroomingen niet bereikbaar. Een deel der levolking van Perpignan is geëvacueerd. Dit de zieken huizen der stad konden 140 ernstige zieken gered worden. In Amélie-les-Bains. zijn 63 huizen verwoest. 25 menschen worden ver mist Aries sur.Teck is volkomen met den aardbodem gelijk gemaakt. De electrische centrale van Pas de Loup is vernield. Een 103-jarige Zaterdag vierde de oudste Goesenaar, (waarschijnlijk tevens de oudste Neder lander), de lieer P. Vermaas onder groote belangstelling zijn 103en erjairJag Ook van dte zijde der D'uitsche autoriteiten werd hem een gelukwensch toegezonden. De heer Vermaas is sedert vorig jaar, toen hij een been brak, bedlegerig, maar zijn geestvermogens zijn nog helder. Hij wordt d'oor een van zijn dochters verpleegd. Lijk van vermist meisje Uit de Nieuwe Maas opge haald. Zondagmiddag heeft het personeel van de rivierpolitie te Rotterdam in de rivier de Nieuwe Maas het lijk opgehaald van de 18-jarige mej. M. ik E"., wonende in de Engelschestraat, die sedert 6 October j.l. vermist werd Het meisje is op dien avond vermoedelijk door de duisternis mis leid te water geraakt. Een zeiler op de Loosdrechtsche plassen beeft het lijk gevonden van den onlangs bij een zeilongeluk verdronken 9-jarigen E. van Kerkhof, te Zuilen. Overtreding van muziekvorguruung. Gisteravond kwamen op het politiebureau Stadhouderskade te Amsterdam, klachten binnen van omwonenden van een café ito do Jacob van Campenstraat. In dit café vierde men namelijk luidruchtig feest. Men maakte muziek en danste er lustig op los. De caféhouder had hiervoor geen vergun ning aangevraagd, zoodat hier van overtre ding sprake was. Dat hij daar zelf volkomen van over tuigd was, bleek uit het feit ,dat hij een uitkijk voor de deur had geplaatst De politie wist echter de overtreding te con- sfateeren en voordat zij het café binnen gingen, om een eind aan de feestvreugde te maken, had zlij een agent in burger vooruit gezonden, die zich over den uit kijk ontfermde. Tegen den caféhouder is proces-verbaal opgemaakt. Overreden. - Vrijdagavond, stapte een soldaat van den Opbouwdienst, de 22-jarige T. Oudbier uit Apeldoorn, uit een bos van de Gooisehe stoomtram op den Huizerweg te Blari- cum, terwijl die bus nog rijdende was. De man kwam ondter de auto terecht en werd met talrijke verwondingen naar het SL .Jansziekenhuis te Laren overgebracht. Het slachtoffer is Zaterdag overleden. Pclnolciimbrand in Nieuw-Mcxico. In de raffinaderij van General Petroleum Corporation in Torrance in den Ameri- kaanschen staat Nieuw-Mexico zijn, tenge volge van een ontploffing, de petroteam- velden over een oppervlakte van tachtig morgen in brand' geraakt. Een persoon werd' gedood en een zwaargewond. "Wolbamlkrah gevangen. In de Vestinggracht in de gemeente Won- drichem is bij het uitvoeren van werk zaamheden een wolhandkrab gevangen. Vr ien.fienne ha ar -S. V. V. 0-2 Een harde, maar regelmatige strijd, We mogen niet k'agen in ons voetbal- wereldje. Gisteren was het weer een prach tige voetba' Zondag, en zij, die het gezel lige terrein van Vr ©ndenscihaar bezocht hebben, zulten daarvan geen spijt gehad hebben. Het is een wedstrijd sreworden, die bet aankijken rujinsehoots waard was. Nemen we Vriendenschaar onder de loupe, dan ccnstateeren we, dat de Culemborgsche vereeniging heel wat beter voetbal speelt dan in de laatste jaren het geval was. loch is hun opvatting van voetbal nog zeer „Lard", op gevaarlijk af. JDat bezit ook weer zijn aantrekkelijkheid, omdat een lauwe wedstrijc dan uitgesloten is. Ynendensraiaar heeft a'.s beste spelers den rechtsbuiten van Zomeren en den midvoor Ricnter. S.V.V. speelne in haar geheel een goe den wedstrijd Alle spelers hebben hard gewerkt voor de overwinn'ng en hebben laten zi<-n. wa„ ze werkelijk in hun mars hebben. Het is wel opmerkelijk, dat de rood-groenen m de beide uitwedstrijden l>eler voetbal vertoonden dan thuis. Het bewijs is gisteren mtu-schon geleverd, dat S.V.V dit jaar weer danig zal meetellen. De opstellingen waren: Vriendenschaar -T. Vink. M. Bronk, J. Bronk, F. Sa'tzberr, B. E. Bronk, A. v. d. Ham. Gerbrandus, Ansema, v. Zomeren, Richter, Hoeve. S.V.V. Krieg. Bokhorst, Fee.'ders, De Koning, Burg, Poulus. Dongen» Goossens,, Bochove. De Bruija Romerjn. De wedstrijd. Als scheld-recblor Thijsse beginnen laat, is het begin at sensationeel. Vrienden schaar zn er als leem ven op en de Koning van S.V.V. g'ijdt dicht bij het doei uit, zoodat van links de bal gevaarlijk la nas het doeJgebieci komt, waarbij S.V.V. door de bekende nanla kruipt. Ban volgt een opmarseh van S.V.V. Van Dongen onderneemt een ren en forceert een corn- r. Deze wordt goed genomen en door Vink even keurig gered. S.V.V. is sterker. Herhaaldelijk komen mooie passen voor 'het doel door oordeelkundig spei van de Bruijn, *"aar vele kansen gain verloren door off side. Sohoten van Dongen en Romeijn vinden bij den doel wachter van Vriendenschaar geen genade. Een 0 vcrwich tsperi ode der Cu tem burgers wisselt de S.V.V superioriteit af. Dte S. V.V.-verdediging is er echter uit- J. v. voedsel"4 is. Het ban zijn, dat het bruine stekend in. er, speelt beheerscht Als we dten ken, dat een doelpunt moet vallen, redt eerst Bokhorst .en later Poulus. Er wordt aan beide zijden goed voetbal ver toond! Bochove kogelt over de lat. Goos- sens kopt goed.' in, maar nul op 't request. Plotseling gaat van Dongen er van door, omspeelt dten linksachter, zet zuiver voor en Bochove heeft niet andters te doen, dan met het rechtsche been den bal in te schuiven. S.V.V. leidt met 10. Dit is tien minuten voor dte rusten deze minuten worden gevuld met goed' voetba], maar geen scoringkansen. INa dte gebruikelijke thee beginnen de ploegen aan de tweede helft. S.V.V. is nu in dte meerderheid. Bochove kanjert lot tweemaal toe het lederen voorwerp naast. Dan een gevaarlijke aanval van Vriendtan- schaar. Linksbuiten Hoeve zet goed voor, we denken den midvoor den gelijkmaker te zien- scoren, doch Burg die er dezen middag goed in is brengt opluchting. Weer een gevaarlijk moment voor S.V.V. Dte Culemborgers willen den gelijkmaker forceoren. Rechtsbuiten van Zomaren komt gevaarlijk dicht bij het S.V.V.-dcel, een goede voorzet, midvoor Richter, loopt met zijn borst den bal in het doel, doch Krieg pikt dten bal weg. Dan is het gedaan met d'e kracht van Vriendenschaar. Het blijkt na dat S.V.V. meer uithoudingsvermogen bezit. Be ach terhoede raakt uitgespeeld, waarom om het gevaar te vergrooten, van Dongen mid voor gaat spelen en Goossens rechtsbuiten. Dat brengt voor S.V.V. het tweede doel punt. Aanval op aanval worden onderno men door S.V.V. Be achterhoede der Cur lernborgors moeten met kunst- en vlieg werk redden. Keeper Vink loopt daarbij ongelukkigerwijze de medeclubgenoot B. C. Pronk legen de vlakte. Na eenige minuten vertraging gaat het spel verder, we no toeren daarbij een doelpunt, door Van Don gen gemaakt, wat de scheidsrechter niet toekent, wegens otfside. Bochove krijgt-een prachtkans, doch weer naast. Zeven mi nuten voor tijd is het pleit beslecht. Van Dongen krijgt goed de bal- toegespeeld, pas seert eenige spelers en onhoudbaar voor Vink ligt de bal voor de'tweede maal ia de touwen. S.V.V. verdedigt hoofdzakelijk. Toch krijgt ze nog eenige kansen voor 'n doelpunt. Als "de scheidsrechter *t' êintle aankondigt heeft Vriendenschaar zijn eerste nederlaag in eigen huis te pakken en S.V.V. heeft twee kostbare puntjes. U.V.V. - Martinit 6-1 Zwakke voorhoede van do gas ten. Een eenzijdige wedstrijd. Wat Martinit liet zien, was bepaald ma tig. De val was er wel, maar het kun nen was daarmede omgekeerd evenredig. Toch wisten de gasten door hun enthou siasme het spei nog dikwijls in even wicht te houden. Bij U.V. v'. werd verdienstelijk gespeeld, doch een definitief oordeel zouden wij toch willen uitstellen na een ontmoeting tegen een sterkeren degenstaader. Er was trouwens weer verschil met de opstel ling van verleden week.Freyée stond weer spil en rechtsbinnen stond nu Hen driks, die wij het zwakke punt ra de U.V.V.-voorhoede vonden De defensie was ats vanouus voor haar taak berekend. - Over het ceheei genomen is het aan- va'sinitiatiei heel wat meer aan jïe zijd© van U.V.V. dan aan die van Martinit go-. weest. Toch moest Je U.V.V. defensie steeds bevel van de weermacht maakt bekend): BINNENLAND Itjjksstadhoudcr Baldur ven Schiraeh in ons land. Ter gelegenheid van het bezoek "van de Weensche Opera en het Weensche Phiiharmoniecb Orkest en als gast van den rijkscommissaris, brengt de rijksstad- houder te YVeenteh, Ba'dur von Schiraeh, thans enkele dagen hier te lande door. BUITENLAND Het Duïtsche weermaciitsbericht Berlijn, 21 October. (D.N.BHet opper bevel van de weermacht maakt bekend: Een onderzeeboot beeft een Brilschea hulpkruiser van ruim 10.C0D b.r.t. tot zin ken gebracht. Door de deelneming van liun duikbooten aan do vernietig.ng der beide Brïtsche konvooien, lieeft de luite nant ter zee eerste klasse BJeichrodt de resultaten van rijn tocht naar den vijand tot 53.300 b.r.t. en luitenant ter zee le klasse Schepke tot 40565 b.rt. verhoogd. In de avonduren van 20 October hebben torpedoviiegtuigen aan de Engelsche Oost kust drie kracht'g beschermde koopv aaidij- schepen van gezamenlijk 20.C0D b r t. tot zinken gebracht. Lichte formaties geveehtsvjiegers bobben ook gisteren veigeldingsaanvallen op de Bntsche hoofdstad er. de steJen in Zuid en Midden-Engejand ondernomen Docks en havencomplexen alsmede vitale ce ïtra van bevoorrading werden doeltreffend met bom men bestookt. In de groote beminopslagp'aats van Tha- mesbaven braken na de aanvallen lof ver zichtbare nieuwe bruinden mt. In den loop van den dag en den nacht ontstonden er verscheidene voor ons succesvolle lucht gevechten. Dies nachts verscherpten zware formaties geveeh'sviiegers de aanva'ten op Londen en wierpen groote hoeveelheden bommen van allerlei kaliber omlaag, d.e op beide oevers van de Theems talrijke nieuwe branden en emslige verwees'm- gen verwekten. Fabrieken der wapenindu strie in midden-Engeland en havencom plexen aan de Bntsche Westkust waren eveneens het doel van de krachtige bom aanvallen. Zoools reeds gemeld, heeft zware artil lerie van het leger en de marine twee groote vijandelijke koopvaardijschepen in de haven van Dover beschoten. De schepen en de havenwerken werden met een reeks- van salvo's bestookt, weike groote ver nielingen aanrichtten. In aaasluLing hierop beschoot een vijandelijk stuk verdragend ge schut de Fransche Kanaalkust met enkele schoten zonder eenige schade aan te rich- ton. Voortgegaan werd met het leggen van mijnen voor Brïtsche" havens Vijandelijke vliegtuigen vlogen vannacht Dtytseldand binnen en wierpen bommen op dte rijks hoofdstad en op andere plaatsen. Als eenig militair- doel is een spoorlijn in West-Duitschland getroffen, zonder dat diaardoor stagnatie in hel verkeer ontstond. Overigens werden bij aanvallen op woon wijken eenige huizen verwoest en verschei dene burgers gedood. De vijand' verloor gisteren 19 vliegtui gen, waarvan in luchtgevechten 16 en docr luchtdoelartillerie 3. Hiervan werd er één boven Berlijn neergeschoten. Vier eigen toestellen wordten vermist. Italiaanse!! weermaciitsbericht Rome, 21 October. (Stefani). Het opper- op haar qm vive zijn voor de snelle uitva'len van de gasten, waarbij de af werking echter veel te wenschcn overliet. Dit onderdeel was brj U.V.V. heel wat beter verzorgd en vooral Van Elswijk had er weer goed het oog in. De eerste aanballen waren voor de gast- heeren en na 10 minuten kroop Martinit door hei oog van den naald, toen Van Eiswijk iangs den uitloopenden doe'man teecn de lat schoot Hoewel U.V.V. regel matig een ktein overwicht had, was het Stehonwer, die Martin t de ledïing kon ge ven 1/, een stand, die op dat mo- men. wel gehee. tegen de verhouding in was Na drie minuten bracht echter Wetemans ae partijen op gelijken voet fl1). Hoewel v. d. Lek nog een fraaie kans kreeg, kwam met dezen stand ook de rust. Na de rusi was het overwicht van de gastlieeren met zoc groot meer dan daar voor. Het had echter het voordeel, dat U.V.V. \oor hei Martinit-doel wat meer ruimte kreeg, doordai de Sclrelamsche mid denlinie z ch lier verleiden met de voor hoede mee te Irekken. Na ongeveer een kwartier kon Van Eiswijk een voorzet van v. ei. Wurts inkoppen (2—1), waarna v. d Lek vrij spoedig den stand op 3—1 bracht, met een kalm schot. De zege was uu veilig voor de geblokton en dit deed hen,rustig doorspelen. De aanvallen wer den bij Martinit dikwijls niet onaardig oj>- gezet, maar voor doel was en bleef het mte. U.V.é. deed bet in dit opzicht keel wal heler en het was Hendriks die er 4—1 van maakte. Ondanks den achter stand bleven de gasten hard doorwer ken, wa! prettig aandeed en daardoor had den zij nog wel een doelpunt verdiend, maar zij ljVven daartoe onmachtig. On geveer vijf minuten voor het einde stond het neg steeds .4—1, doch toen bracht Van Elswijk met twee goede doelpunten den stand op 6—1, .waarmede ook het einde kwam. In Noord-Afrika bedrijvigheid van ver kenners. Eenige vijandelijk» luchtaanvallen veroorzaakten geen materieele. schade. Twee personen werden gewand In Oost-Afrika werd de vijand bij een botsing van een Italiaansche patrouille met vijandelijke colonnes vrachtauto's aan de grens van Eritrea tot den aftocht genoopt. Het Italiaansche luchlwapen bombardeerde dte vijandelijke militaire stellingen bij Ilab- bas Wein (Kenya), d'e luchthaven Wajir, gemotoriseerde troepen op den weg Waj ir- Gberille en in de omgeving van Arbo als- medte in dte RooJe Zee een door oorlogs schepen vergezeld' vijandelijk konvooi. Bij den in het weermachtsbericht van verleden week Donderdag vermelden lucht aanval op hel Engelsche steunpunt Perim zijn, naar achteraf bekend! wordt, twee klei ne aldaar gelegen oorlogsschepen tot zinken gebracht. Vijandelijke vliegtuigen bombar deerden Became re waarbij onder de inland- scho bevolking een persoon ged'ood en eli gewond'" werd en. Er werd lichte schade be rokkend' aan barakken. Vosrts werden bom men lukraak geworpen op Asmara, Goera, Agordal en Massoea. Komendte van Zwitserland, heeft de vijand luchtaanvallen ondernomen op p'aat- sen in Bovcn-ltalië. Burgerlijke Stand SCHIEDAM. Geboreti: 18 Oct. Heudrika Maria, dochter van L. J. A. van Potten on J. de Koning, v. d. Elststraat 6, 19 Oct. Maria, dochter van W. J. Wijzen- broek en A. M. Loch, Mariastraat .11. Overleden: 17 Oct. C. Graafland, 6S jaar, wed.' "van P. M. Both, Rembrandtlaan 23. SM IK. I'S "f «<5t 5fsa«iï mi y^Xj^X&^JfH*' 'a V«y4jj£&»3 t*t ,1 >E fi frill hT. v s% fè» 1 1 w-/ «z i&SJsi - e JS

Schiedamsche Courant | 1940 | | pagina 3