Bishrfutidomw Laatste Nieuws De besprekingen in Florence Aangifte van ondernemingen Kunst en Wetenschap Rotterdamsch Philharmonisch Orkest sport Korfbal Gemengd Nieuws Twist eindigt in aanslag BUITENLAND De Grieksch-ltaiiaansche toestand Het Duitsche weermachtsberiefit Het Italiaansche weermachts bericht gemegagg Nieuws Handel en Bedrij Burgerlijke Stand Waarvan kapitaal in handen is van Jcden. In liet Zaterdag verschenen verordenin genblad is opgenomen een verordening van den rijkscommissaris voor het bezette Ne- derlandsche gebied betreffende bet aan geven van ondernemingen. Deze verordening verstaat onder onder neming: 1. Zaken, die op grond van de handels- reg'-steivet 1918 voor dc inschrijving in het handelsregister moeten worden opge geven. 2. Ondernemingen, die toebeliooren aan andere vereenigingen van personen, als- mode die toehehooren aan instellingen, stichtingen en andere doelvermogens, voor zoover haar doelstellingen van econorni- schen aard zijn; 3. Land- en bosch bouwbedrijven, als mede tuinboum- en visscherijbedrijven, wan neer met dezelve eenig bedrijf, dat met het oogmerk de winst te maken wordt uit geoefend, is verbonden; 4. Ondernemingen, toebehoorende aan ambachtslieden en straatventers, voor zoo ver zij niet ond-u 1 vallen. Verplichting tot aangifte. Aangegeven dient te worden iedere on derneming, die op 9 Mei j.l. aan een der navolgende omschrijvingen heeft beant woord, of daaraan op een lateren datum beantwoordt: 1. Een onderneming, die door een na- tuuilijk persoon wordt gedreven, indien* de eigenaar daarvan is Jood; 2. Een onderneming, die door een ven nootschap onder een firma of door een ven nootschap bij wijze van geldschieting wordt gedreven, wanneer ten minste één der hoofdelijk voor het geheel aansprakelijke vennooten is Jood; 3. Een mderoeming, die door een pri vaatrechtelijk rechtspersoon of door een venrootschap bij wijze van geldschieting op aandeden wordt gedreven. a). Indien ten ininsle één der tot wetlige vertegenwoordiging der onderneming be voegde personen, of ten minste één van de loden a.n do raad van commissarissen is Jood. b. Indien Joden in beslissende male deel hebben in het kapitaal of in het stem recht. Deelneming in beslissende mate in het kapitaal wordt geacht aanwe/ig te zijn, waardoor meer dan een vierde deel van hot kapitaal aan Joden toebehoort; deel neming in beslissende mate door Joden in het stemrecht wordt geacht aanwezig te zijn, indien het door Joden uit to brengen aantal stemmen dc helft van bet totale aantal uil te brengen sterfïmen uitmaakt; bij stemrecht, op grond van preferente aan- dcelen ,js bet voldoende,- indien de helft der voor deze aandeden uitgebrachte slem- men toekomt aan Joden; 4. Een onderneming, die door een ver- eeniging van personen, een instelling, stichting of ander doelvermogen wordt ge dreven, indien één der in dit lid, onder 2 of 3, genoemde voorwaarden is vervuld; 5. Een onderneming, die in feile onder overwegend Joodschen invloed slaat. 2. De verplichting tot aangifte wordt niet opgeheven door de omstandigheid, dat het vermogen van een onderneminc hgcvolae de verordening no. 26/1940, betreffende de behandeling van vijandelijk vermogen, moet •worden aangegeven. Ook filialen van ondernemingen moeten worden aangegeven. Het begrip „Jood". Jood is een ieder, die uit ten minste drie naar ras voJ-Joodsche grootouders stamt. Als Jood wordt ook aangemerkt hij die uit twee vol-Joodsche grootouders stamt, en hetzij zelf op den negenden Mei 1940 tol de Joodsch-kerkelijke gemeente heeft behoord of na dien datum daarin wordt opgenomen hetzij op den negenden Mei 1940 met een Jood was gehuwd of na dat oogen- hlik met een Jood in het huwelijk treedt. Een grootouder wordt, als vol-Joodseh aangemerkt, wanneer deze tot de Joodsch- kerkelijke gemeenschap heeft behoord. Personen, die tot het doen 'der aangifte gehouden zijn. Bij een onderneming, die door een na tuurlijk persoon wordt gedreven, is de eigenaar daarvan en de tot het drijven van de onderneming gemachtigde, bij de ove rige ondernemingen, is elk tot vertegen woordiging bevoegd persoon tot het doen der aangifte gebonden. Wanneer de personen, die tot het doen van "aangifte verplicht zijn, blijvend of tijdelijk buiten het bezette Nederiandsche gebied' vertoeven of om oenige andere reden hun bevoegdheden niet kunnen uit oefenen, zijn ook diegenen, die feitelijk de onderneming besturen, tot het deen vrin aangifte van de onderneming gehouden. Inhoud van de aangifte. Bij de aangifle moet hel gezamenlijk bin nen- en builenlandsch vermogen van de onderneming, gesplitst in activa en passi va, worden aangegeven. Tevens moet al les, wal bestemd' of geschikt is om direct of indirect voor het doel van de onder neming van nut te zijn, als vermogen van de onderneming worden beschouwd. Ondernemingen, die op don 9on Mei 1940 aan een der omschrijvingen van het eersle lid van artikel 2 hebben beant woord, moeten de aangifte baseeren op de balanswaarden per 31 December J.939 of, wanneer na dezen datum een balans is opgemaakt, op de waarden dier balans. Ondernemingen, die op oen latere» datum aan een der'omscln ij vingen van het eerste lid van artikel 2 beantwoorden, naoeiem de baianswaarden van de laatste vóór dien datum opgemaakte balans aangeven. De atdus in aanmerking komende balans moot bij de aangifte worden overgelegd. (3) Dleegt voor een onderneming, welke onder de verplichting tot aangifte valt, geen balans te worden opgemaakt, dan dient het vermogen te worden geschat naar zijn aigemcene waarde, welke hot op den 9Jcn Mei 1940 had of, wanneer de onder neming op c-en lateren datum onder de verplichting lot aangifte komt te vallen, op d'ien lateren datum zal hebben. Op vordering van het bureau voor economisch onderzoek (Wirtsehaflsprüistelle) moei bin non een door dat bureau te stellen ter mijn een vermogenstaxatie, opgemaakt door een beeeJigd taxateur worden ingediend. Vorm van aangifte. De aangifte moet onder gebruikmaking van een officieel formulier, dat bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor bet gebied', waarbinnen de plaats van vesti ging der onderneming gelegen is, te vet krijgen is, vóór 30 November 1940 bij bet bureau voor economisch onderzoek, ge vestigd' te "s-Gravenhage, worden inge diend. Wanneer een onderneming eerst na 9 Mei j.l. oncter de verplichting tot aangifte komt te vallen, moet de aangifte binnen twee weken na het ontstaan dezer ver plichting plaats vinden. Straf bepalingen. Hij, die opzettelijk niet, niet naar waar heid' of niet tij lig voldoet aan de krach tens bovenstaande bepalingen bestaan le verplichting tot het doen van aangifte of tot bet verschaffen van inlichtingen, wordt gestraft met gevangenisstraf van ton hoog ste rijf jaar en met geldboete van ten hoogste honderdduizend gulden of roet één van deze straffen, tenzij volgens eenigo andere bepaling tegen het feit ean zwaar dere straf is bedreigd. Hij, die door zijn schuld niet, niet naar waarheid of niet tijdig voldoet aan de ver plichting tot het doen van aangifte of tol het verschaffen van inlichtingen, wordt gestraft met gevangenisstraf van ton hoog ste één jaar of met geldboete van ten hoogste tienduizend gulden. Vcrlicurdverklariiig. De hierboven genoemde feiten woeden beschouwd' als mi drijven. (Verbrechen). [Naast de straffen kan de verbeurdver klaring van de waarden, waarop het straf baar feit betrekking heeft, worden uitge sproken. Deze verordening is op den dag barer afkondiging in werking getreden. Eroïra. Het tweede Zaterdagmiddag concert-, dat het Rotterdamsch Philharmoniscb Orkest in de Komngiunekerk gaf, opende met oen klankrijk concerts'uk van een jongen Duitschen componist Max Trapp. In liet lyrische middenstuk viel ons voor al dc hobo-partij op, die door den con certmeester werd overgenomen, terwijl ook in de koperparfijen aardige trekjes waren. Laurens Bogtrnan zong een tweetal lie deren: „Gesang des Harfers" van Wolf en „Ilyrunus der Liebe" van Roger. Deze ba riton heeft een nobele slem, waarvan do klankweergave tot in alle nuances door de mooie acousliek in de Koninginnokerk tol zijn recht komt. Prachtige oegeublikken heeft Eduard Flipse en zijn orkest hun toehoorders be reid, waaronder burgemeester mr. P. J. Oud en zijn cchtgenoote, met de derde symphonic van Beethoven, beter bekend onder den naam Erotka. Tan deze sympho nic beeft Flipse iets meer gemaakt dan alleen een vertolking van een muziekmo- nurnent. Het evenwicht tusselien de strij kers en de blazers was onvergelijkelijk. Fciscli en in een vooruitstrevend tempo, dat aan de finale een tot het uiterst ge laden sponning gaf, werd dit onvergan kelijk kunstwerk besloten. Het Zuiden *2Schiedam 2 012. Gist eren is hei le twaalftal van Schie dam op bezoek geweest bij liet Zuiden 5 te Rotterdam en keerde met oeo 120 ovcrwinnng liuiswairts.'u Reeds na 3 minuien spelen hadden de rood zwarten ee." 20 voorsprong, die zij ge leidelijk opveerden. Met rust was de stand dan ook reeur 70. Na de hervatting deponeerden onze staJgenoeten nog 5 maal den bal in den korf, zjodat liet einde van dezen in zeer aangename verstand houding gespeelden wedstrijd kwam met een 120 overwinning voor Schiedam 2. l'rincipieclc bezwaren tegen distributie kaarten. Een inwoner van Lemend aan Zee heeft tot nu toe principieel geweigerd een distri- butiestair,kaart, levensmiddelen-bons, een kolenkaart o-t andere thans zoo zeer be- geenk distrihupe-bcscheiden in 'ontvangst te nemen. Hij weet zich ook blijkbaar met andere artikelen, dan op de distributie bons te verkrijgen zijn, te voeden, te war men, enz. Een in dezen tijd weinig voor komend riicnsch r BROOD De mei 12 genummerde dubbele bonnen van het broodbonboekie zijn geldig van 28 October tot en met 3 November a.s. met-gebruikte tot en met 5 November) rechigcvende op 2500 gram roggebrood 01 2000 gram ander brood. BOTER. MARGARINE EN VET Bon 14 boterkaart) ->nnrf hot er van 26 October tot en met 1 November, Bon 14, vetkaart h ouriu margar-nt of boter van 26 October tot en met 1 Nov Niet gebruikte bons geldig rot en me 8 November KAAS Bon 39 een ons kaas van 28 October ot en met 10 November. Bon 26 blijft geldig tot en met 3 November SUIKER Bon 42. Een kilo suiker van 26 October tot en mei 22 November. KOFFIE EN THEE Bon 114: Een hat) pond ko'ht 075 gram thee van 28 September tot en mn 8 November BLOEM OF BAKMEEL Bon 78: Een hat pond tarwebloem, 0 tarwemeel, 0) boekwe.tmee' ot roggemeel, oj ■oggeb'.oem ot zelfrijzend bakmeevan 5 October tot en met 1 November GRUTTERSWAREN Son 76: Een hall pond rijst of rijslemee oj rijstebloem van 5 October tot <m me 1 November. Bon 77- Een hal pona havermout oj ttaverv okken ot gort 0 grutten van 5 Oc- 'ober ot en mei 1 November. Bon 28. Een ons maïzena ot griesmeei op puddingpoeder van 9 Sen'ember tot en njet 1 November. Bon 15: Een ons macaron oj vermice h ot spaghetti van 9 September tot en met 1 November PETROLEUM Petroteumzeget Periode 6. Getdig voor 2 luer petroleum tot en mei 3 November alleen voor diegenen die daartoe vermmnm' hebben Periode AGeldig voor 2 titer petroleum uitsluitend voor verltchlmg van 9 October 'o' en mei 10 November. VLEESCh Bon 06: -en on, vieeseh o n'"e rhwnrtn van 28 October 101 en met 3 November. Bonnen 05 blijven ■•etdig >oi er, me 3 November a.s. ,ie anisoen vleeschwaren dat per Oon kan worden gekocht edraagt 75 gram voor gerookt of gekookt varkens- rund- oj kaljs- vleesch en voor gerookt', worstsoorten, 100 gram voor sekookte worstsoorten, rolpens en kookworsl 125 gram voor teverartikelen, tongenworst en merhrood en 150 «ram voor bloedworst. ZEEP Bon 55: 150 gram toiletzeep [nieuwe amen,letting) 0/ 120 gram huishoudzeep of 203 gram zachte zeep, ot 250 'ram zeeppoeder of voor zoover voorn d 3 125 gram zeepvlokken, ot 250 gram zelj- werkende waschmiddelen ot 200 gram vtoeiban zeen van 19 October tot en met 12 November Combinatiezijn toe gelaten, b.v. 60 gram huishoudzeep plu 100 Tam zachte zeep op een bon). SCHEERZEEP Bon 116 (tegelijk met de textulkaar, uitgereikt); 50 gram scheerzeep of een tube «.heerueme oj een po,scheerzeep, geldig van 31 Augustus tot en met 31 December. Snelscheercrême met minder dan 4 vetzuur is vrij. Vissclic-r zwaar gewond. Gisterochtend omstreeks half zes ont stond aabrj Sluis 8 te Helmond, een woor denwisseling tusschen de vischstroopens Co-oien en M,, plotseling greep M. een stuk ijzer en sloeg daarmede Coolen op het hoofd, die bewusteloos in elkaar zakte. Een tweetal mannen, getuigen van bet ge beurde, waarschuwde den sluiswachter, d e de hulp van oen dokter en de politie in riep. De arts liet den zwaargetroffen Coo len, die een schedelbreuk had opgei0open en wiens toestand levensgevaarlijk Was, naar hel SL Antomus Gasthuis overbrengen. De dader werd door de marechaussee aan gehouden en opgesloten. De rel als veilig honk. Zaterdagavond om half elf is een 51- jange inwoner van Almelo in het water van het Damrak te Amsterdam geloopen. Ondanks de duisternis wist een burger, geholpen door do politie, den man op het droge te brengen, waarna hij naar het bu reau Warmoesstraat werd gebracht. Daal de drenkeling nergens meer terecht kon voor droge kleeron, moest hij op hot bu reau den nacht doorbrengen en de moest geschikte plaats bleek voor hom de cel te zij 1. Daar kon hij zich van zijn kleeren ont doen en nadat hij onder de wol was ver dwenen, haalde de barmhartige politie zijn kleeren op, welke bij de kachel te drogen werden gehangen, zoodat de drenkeling Zondagochtend weer op stap kon gaan. liet is een van de zeldzame gevallen, dat men een nacht in de cel door moet brengen, zonder dat men ook maar bet geringste op zijn kerfstok hoeft. Overstromingen ïn Noord-Italië. De aanhoudende regens'der laatste da gen hebben 'n Noord-Italië en in liet bi- zonder in de treek van Bologna en Modena vrij groote ov irstrooiningen doen ontslaan. In de rivieren stond vaak hoog water. In La Corte bij Bi sa is tengevolge van het hooge water der Vallina een huis gedeelte lijk ingestort De bewoners konden zich echter tijdig in veiligheid brengen. Italië beschouwt Griekenland niet meer ais onafhankelijk land. Rome, 28 October (D.N.B.). Ten aan zien van de spanning tusschen Italië en Griekenland, wendt van welingelichte Ita- lïaansche zijde verklaard, dat de door bni- tenlandsche agentschappen verspreide be richten officieel nog niet bevestigd kun nen worden. Be laaiste proclamaties van Griekenland hebben de op zichzelf reeds gespannen politieke betrekkingen tusselien ILalié en Griekenland verscherpt. Italië ziet zich gedwongen tot het nemen van ur gente maatregelen om het hoofd te bieden aan de situatie die door de Engelsdie intriges dei Laatste weken zoowel in Athene als -in de Grieksohe territoriale wateren nog bedenkelijker is geworden. Deze in triges i ormen een zwaron aans'ag op liet gebied en op de onafhankelijkheid van Griekenland. Griekenland is gezwicht voor den Engelsellen druk en kan niet meer beschouwd worden als onafhankelijk land. Berlijn, 28 October. (D.N.B.) Het opper bevel van dó Duitsche weermacht maakt bekend': Het door luchtstrijdkrachten gebombar deerde en in brand geschoten Britsch transportschip „Empress of Brilain" van 42.000 b.r.t., dat de Engelse-hen onder krachtige bescherming van torpedojagers en patrouillevaartuigen trachten binnen te brengen, is door een duikboot onder bevel van d'en tweeden luitenant ter zee Jeaisch getorpedeerd en tot zinken gebracht. Meerendeeis lichte formaties geveclits- vliegers hebben den geheelen dag talrijke v 0rge Klin gsa an val 1 en op Londen onder nomen. hi liet kader van deze gevechts handelingen deden gevechtsvliegtuigen aan vallen met bommen op nabij die hoofdstad gelegen vliegvelden en de belangrijke lucht basis van Renlovv. Talrijke hangars en ge bouwen raakten in brarid. In andere lucht havens aan de Schotsche Oostkust gelulde het bij bomaanvallen in de eerste avond uren een aantal vliegtuigen op den be- gauen grond le vernielen. Behalve andere belangrijke mililaire d-oe'en aan de Zuid kust krteg eea groote ciectriselien centrale verscheidene zware treiters. Ten Noorden van Liverpool deed cei gevechtsvliegtuig een succesvolle aanval in duikvlucht op een wapenfabriek. Nabij York gejukte het een spoortrein door hom leffers te doen ontsj oren. Zooals reeds gemeld, had de aanval van het vliegtuig ongeveer 300 K.M. ten Westen van het Noordelijke punt van het iersche eiland op een krachtig beschermd konvooi het gevolg, dat twee vrachtschepen van elk 8000 b.r.t. zware voltreffers kregen en met slagzij bleven liggen. Des nachts namen de door zware for maties gevechtsvliegers versterkte bomaan vallen op dc Britsobe hoofdstad toe. Boven- dien werden labrieksoomplexcn in Birming ham en Coventry, alsmede 3c haven van Liverpool, met bommen bestookt. Brllsdic vliealu gen melen ook gisteren overdag het rijksgebied. Zij vlogen pas onder bescherming van de duisternis bet Duitsche rijksgebied binnen en deden aan vallen op woonwijken, waarbij een wees huis, een tehuis voor ouden van dagen en verscheidene woningen bescliad gd wer den. Eenige burgers werden gewond. Do eenige poging om een industrieel doel aan te vallen mislukte. Een hoogoven werd door een bomscherf geraakt, maar niet beschadigd. Die vijand verloer hij elkaar 29 vlieg tuigen, waarvan 17 in luchtgevechten in het gebied om f, on den en 12 op de aan gevallen vliegvelden. Negen eigen toestel len worden vei mist. Ergens in Italië, 28 October. (Stefani). in zijn weermachtsbericht no. 143 maakt bet Italiaansche hoofdkwartier het volgen de bekend': Tijdens een aanvallende verkeniniagsactio op het eiland Malta leverden negen van onze jachtvliegtuigen een levendig gevecht met negen Engelsclie jagers. Twee vijan delijke toestellen werden neergehaald en een derde machine vermoedelijk eveneens. Onze vliegtuigen zijn allemaal teruggekeerd. In Noord-Afrika bombardeerde onze luchtmacht militaire doelen tusschen Quan tara en Ismaila ten Zuiden van Port Saidt. Vijandelijke vliegtuigen ondernamen een aanval op Benghazi en de zjne van Ei Abiar ten Oosten van Benghazi. Vijf personen werden gedood en eenige ge wond. De vijandelijke vliegtuigen wierpen lukraak bommen. Een der toestellen, die getroffen was door het vuur van ons af weergeschut, moest zij,n bommen in zee laten vallen en wist zijn hoogte niet t© handhaven. In Oost-Afrika bombardeerden luchtfor- malies havens en vijandelijke troépen in Kenya. Een van onze toestellen koorde niet terug. De vijandelijke luchtmacht wierp bommen op El Oeak en Magi, waarbij twee personen werden gedood on oen ge- wondt Er ontstond lichte materieele scha de. Florence, 28 October. (D.N.B.). De Dultsch-Italiaanscho besprekingen zijn om 11.15 uur in het Palazzo Vecchio begonnen. Tegen 13.45 uur begaven do Fulncr 01 de Duce zich met de hoeren van hun gevolg naar het Palazzo Biccardi om een mult.jd to gebruiken, waaraan behalve de lede ministers van buitenlandsche zaken, ook de chef van het opperbevel der weermacht, generaal veld maarschalk Keitel deelirun. Het bezoek van den Fuhier zou hedenavond eindigen. De man met het kale hoofd. Het theater kondigde de première aan van den eersteliug van ©en onbekenden auteur, zoo luidt bet begm van een \erhaal \au Myra Grulictmerg. Onze goede wil werd op een harde proef gesteld: het stuk begon slepend, het was niet voldoende voorlero.d, de acteurs speel den zonder overtuiging; om kort te zijn, reeds na enkele minuten 3cheen hot lot van den avond bezege.d 011 wij gaven elkaar tersluiks wenken ons aan deze bopelooze zaak te onttrekken. Op dit oogeublik verscheen een late be zoeker, een dikke meneer met ee 1 kaal hoofd, die mij op het eerste gezicht on sympathiek was. „Een rij'k man" taxeerde ik, die toevallig vanavond niets ebters te doen had, of tot de merische i behoort die bij elk© première gezien wenschon te worden. Hij ging op de vrije plaats voor mij" zitten en dus was ik gedwongen hem voortdurend te bestudeeren. Mij» antipathie groeide van minuut tot minuu„ Ilij keek naar alle kan ten, behalve naar het toeneel, het scheen helm veel meer te interesse© e 1, wi© in de zaal waren dan wat er gespeeld werd. Maar als hel toevallig gebeurde, dat ©en acteur zich versprak, dan trok hij terwijl het publiek het modelijdend liet voorbijgaan een gezicht, alsof hij zeggea wilde: „Hoe kom ik er toe, daar mijn geld voor uit te geven". 1 „Arme auteur", dacht ik, „van zulke menscheu hangt lot af". En ik besloot den strijd met die.i kaalhoofdigea schouw burgbezoeker aan te binden". Wij zullen eens zie 1 of zijn gebrek aan belangstelling dan we. de bereidwilligheid van de theater-etithousias en het zal win nen. De eerste de beste gelege ïhoid eén verrassende wending in don dialoog greep ik met belde handen aan en klapte bijval. Mijn gezelschap stemde in. Het overige publiek deelde onze geest drift -niet, maar floot eve imin; men vond het blijkbaar niet de moeite waard partij te kiezen en de man met het kale hoofd ging kalm door met hel bekijken van liet publiek in liet parket eu op de rangen. Eindelijk kwam het slot. Mijn vastbera denheid, nu den beslissende» strijd te win nen, werd door de vlucht van mijn gehei men tegenstander verijdeld, want onmid dellijk toen het gordijn viel, stond bij op en rende de zaal uit. „Natuurlijk." dacht ik ,„jou interesseert het niet eens of het stuk succes hoeft of niet"; jouw eenig© zorg is op tijd te ko men in de vestiaire". Een enkelen keer ging het gordijn op, juist lang genoeg om de acteur* gelegen heid te geven even vluchtig te buigen. Maar toen begon ik, zoo hard ik kon te apiplaudi- seeren, en mijn gezelschap ondersteunde naar beste krachten. „Auteur" schreeuwden wij in koor, „de auteur moet komen". W ijk regen onzen zin. Het gordijn ging nog één- keer omhoog en op het tooneel verscheen diep buigend de man met het kale hoofd. MAANDAG, 28 'October. Officieels nulemng van de Commissie uit de Lamer van Koophandel. Moutwijn geen noteering. Zonder lust en zonder belasting. Niet officieel. Binneniandsche spiritus: Melasse tOOop f 29.— per H.L. Ruwe 50°/o f 14,50 per H.L. Zonder fust en zonder belasting. Pprielina f 1.5(1 HOOG WATER. 28 October 2.49 uur, 15.24 uur. 29 October 3.64 uur, 16.07 uur. SCniEDAM. u Ge bor,en: 25 Oct. Dick Willem Hendrik, zoon van D. W. J. Neijenesoh en 11. W. Nooder, Lange Nieuwslraat 27. 26 Oct. Willem, zoon van J. W. v. d. Berg en J. M. Bockkom, Scliie 2SL Henricns Maria Joseph, zoon van LI. AL J. Meijer en H. C. Leenderts, Dr. Nolelstraat 1. Helena Elisabeth Maria, dochter van B. H. Bosman en J. C.. M. v d. Valk, Rijnstraat 37. Hendrik, zoon van D. Kers en E. E. Vermeer, Nassau! aan 13.

Schiedamsche Courant | 1940 | | pagina 3