park MAAK VAN UW STAD HIEDAMS WANDELAAR. Redactie ondervoed 109 wil afstemmen op de behoefte. Zo weet hij bijvoor beeld ook nog niet of het paviljoen ook gedurende de winter geopend zal zijn. Natuurlijk zal de belangstel ling gedurende de zomer het grootst zijn, wanneer duizenden mensen het Beatrixpark (veertig hectare, acht hectare water) bevolken, maar de heer De Groot heeft ook al diverse aanvragen gekregen van vereni gingen, die gedurende het winterseizoen het paviljoen willen gebruiken voor het geven van een gezellige avond. Al met al is de heer De Groot bijzonder verheugd over de gang van zaken en wel vooral over de mede werking, die hij heeft gekregen van de diverse bij de benodigde vergunningen betrokken gemeentelijke afdelingen. Over het werk van architect W. v. d. Knaap en van aannemer D. Baron heeft hij eveneens niets dan lof. En die lof en blijdschap zal volgend jaar onge twijfeld worden gedeeld door de duizenden, die zich in het prachtige Beatrixpark komen ontspannen en dit unieke recreatiegebied aangevuld vinden met een schitterend paviljoen, dat is aangepast aan de mooie omgeving. Ds scholier Peter Coeveld ontwierp dit affiche. De Rotary Club Alkmaar zorgde in een bijna Schiedamse zindelijkheidsbui voor de uitgave. IR. O. j. ADRIAANSE Neen, zo erg is het (nog) niet. Toch blijken weer vele abonnees, hoewel de jaargang al over de helft heen is, nog de hand op de zak c.q. beurs te houden. Begin oktober gaan de kwitanties uit. Bespaar u die kosten door het overmaken van VIER GULDEN per giro no. 549934 t.n.v. de Schied. Gemeenschap per bank R. Mees Zoonen Ned. Middenstandsbank per kas op ons bureau. In een reeks officiële en officieuze speeches is het reeds ge memoreerd het vertrek van Ir. Adriaanse betekent een gevoelig verlies voor Schiedam. Niet alleen Technische Bedrijven zelf, waar hij directeur van was, maar iedere Schiedamse burger moet het heengaan betreuren van de man die Schiedam de laagste kostprijs voor gas bezorgde. Dat klinkt nu wel erg zakelijk, maar Ir. Adriaanse was zelf ook niet beducht voor zakelijkheid. Als men rekent, dat sinds de oorlog het waterverbruik ver dubbeld, het verbruik van gas en electra verdrievoudigd is, dan weet men dat voor een dergelijke produktieverhoging een groot zakenman is nodig geweest. Met lede ogen zien wij hem gaan. De slimme Groningers hoogste kostprijs voor gas in den lande glimmen nu al van voldoening. Hun en hem is succes verzekerd!

Schiedamse Gemeenschap (tijdschrift) | 1960 | | pagina 17