„DE WEGWIJZER VOOR DE BELEGGER" Prijs f 8,50 Fa. A. v. d. Ster mee eens geweest zal zijn. Nu nog en dat geldt ook voor de andere verenigingen naar perfectie streven." Tot slot als klap op de vuurpijl over „De Ge croonde Leersse" van Geron: „Heeft het eigenlijk nog zin de verrichtingen van iedere speler apart onder de loupe te nemen? Door het volkomen op elkaar afge stemde samenspel en de kostelijke reacties is het haast ondoenlijk iedere personage een afgebakende beoordeling te geven. Hoogstens kunnen wij zeggen dat we ons Ambroos nog grappiger kunnen voorstellen en Keyser Carel, overigens een zeer waardige figuur, nog wat parmantiger, om niet te zeggen soldatesker. Dit wat het laatste bedrijf aangaat. Maar dit is een persoonlijke smaak, die wij graag voor een betere inlossen. Bijna on verbeterlijke typeringen van Maey, het wijf van de schoen lapper en van dochter Jaquelijn om l'honneur aux dames te laten gelden en beslist ook van schoenlapper Teunis. Om direct daarna Jooren en Kosen te noemen. Is hiermee niet voldoende lof toegezwaaid?" Ja, mijnheer Everwijn, hiermede is voldoende, ver diende lof toegezwaaid. De Schiedamse amateur-toneel- spelers zijn u heel veel dank verschuldigd voor de ge wetensvolle wijze waarop u een zeer moeilijke opdracht hebt uitgevoerd. BEN VINCENT D. VAN GEYL Zn. Citroen™ Likeuren Oude Jenever 91 voor al Uw verhuizingen Lokaal en Internationaal Meubeltransport, met mo dern materieel en vakkundig personeel Groenelaan 14 Telefoon 268071-263045 Schiedam ANNO Aannemers van straat-, grond en rioleringswerkzaamheden. B. Verhallenplein 39, Schiedam, Tel. 709534 In zijn recensie betreffende onze uitgave, het door dr. F. L. G. Slooff zo knap geschreven boekje schrijft het Algemeen Handelsblad o.m. Bijzonder instructief is Het Hoofdstuk „Beleggings- politiek", waarin de lezer wijze raadgevingen kan aantreffen, die hem van veel nut kunnen zijn om tot een verantwoorde belegging van zijn vermogen te komen. En even verder Dr. Slooff stelde zich tot taak om er voor de ervaren belegger een zo volledig mogelijk „up to date" naslagwerkje van te maken, zonder dat het voor de beginner te moeilijk werd als studieboekje. In deze niet eenvoudige taakstelling is dr. Slooff onzes inziens volledig geslaagd. Daarmee wordt de grote waarde van het boekje voor welke belegger ook overtuigend aangetoond: het is een echt beleggings-instructieboekje, dat iedere belegger bij de hand moet hebben. Verkrijgbaar bij de boekhandel of bij de uitgever H. A. M. Roelants, Schiedam.

Schiedamse Gemeenschap (tijdschrift) | 1971 | | pagina 23