Hei looni de moeite ook onze volgende advertenties goed te lézen en onze etalages goed te bekijken. Morgen begint het evenement van 1950 in Amsterdam, Oen Haag en Rotterdam. Wij in de Bijenkorf kunnen het bijna niet gelóven, Gëem van ons is 2ich ooit die 80 lange jaren bewust... integen deel wij even en werken in een jonge, levenslustige, vooruitstrevende en tot daden inspirerende onderneming en diegenen onder ons, die reeds 25 of 30 of 40 jaar aan de Bijenkorf verbonden zijn, verzekeren ons, dat het altijd zo is geweest. En dat moet wel. De Bijenkorf zou nooit zijn geworden wat hij thans is, indien hij niet altijd, •dag in dag uit dat jeugdige elan, die nspirerende daden drang tot vandaag de dag, tot dit jaar 1950 toe had bé zeten, Wij hopen - en zullen er naar streven - dat het in ons eeuwjaar 1970 precies hetzelfde zal zijn. r - Naar al zijn wij dan geen 80 jaar oud... wij zijn n ieder geval 80 jaar jong. En wij weten, dat de veie honderd duizenden klanten en vrienden, die er nu eenmaal aan ge wend zijn steeds grótere prestaties van de Bijenkorf" te ver wachten, ditmaal en terecht - uitzien naar een evenement zonder, wee'rga. Welnu hier is het; wij hebben voor deze maand October een bijzondere attractie voorbereid: wij vieren onze '80-jarige- jeugd' met topprestaties in prijs en kwaliteit. Met voordelige '30-jaar-jang -aanbiedingen in. alle 80 afdelingen op> de bé kende Bijenkorf-manier. Meer dan 800 bevriende fabrikanten imigen van hen even jong als wij) hebben hun volle medewerking maken tot verleend om onze '80-jaar-jong -maand te het evenement van het jaar Was het werkelijk 1870? Viert deze Bijenkorf in alle ernst morgen zijn 80ste ver jaardag? Is het werkelijk mogelijk dat er zelfs in onze Amsterdamse Bijenkorf niemand meer is, die zie de tijd herinnert toen er nog helemaal geen Bijenkorf was? Is het waar, dat de Bijenkorf nog 5 jaar ouder is dan die goeie ouwe paardentram, die de meesten van ons al lang zijn vergeten? Vrijdag 29 "Sèptemlwr 1950

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1950 | | pagina 10