Truman bereikt accoord in staalconflict Helsinki Wiedeschuld? HET ROTTERDAMSCH PAROOL Ultimatum van president had resultaat bracht Prof. Beel ontvangt fractieleiders Adlai Stevenson zegt eindelijk „ja" Vrijlating van Duitse oorlogsmisdadigers Aanspoelende stookolie verknoeit vacanties ONTSPANNING IN AMERIKA r .Vrijdag 25 Juli 1952 Speciale passen voor O.-Duitsland gehandhaafd V. Arbeidsdienst voor jongens en meisjes in Oost-Duitsland Fanny staakt de strijd méki Formateur schijnt te streven naar vier partijen-kabinet Democratisch partijcongres in enthousiaste stemming President Triiman verleent gratie Met gehuurde auto tegen een boom: een dode Weer aardschokken in. Calif ornië DUITSE LIBERALEN EISEN: Stap bij Koningin ten gunste van in Nederland veroordeelden? Binnenkort proeven in zee om het kwaad zoveel mogelijk te bestrijden Vliegende schotels hoven Arnhem gezien Maatregelen tegen Amerikaanse missie in Oost-Duitsland Minder koude nacht Ï2e Jaargang, no. 173 Red en Adro tonqe Haven 141 Schiedam. Tel 69300 - Abonn prils: per week 0.47, per kwartaal 6,05. losse nummers 0.10. DE SCHIEDAMMER Uitgave N-V. De Nieuwe Pers - Postgiro 398644 Bankier: Amsterdamsche Bank te Rotterdam Directeur: B. de Vries. WASHINGTON. De staking in de Amerikaanse staal industrie, die thans 53 dagen heeft geduurd, zal spoedig tot het -verleden behoren, omdat na een krachtig optreden van presi dent Truman het geschil is bijgelegd. De president had zijn vertrek naar de democratische conventie te Chicago een dag uitgesteld om Fairless, de vertegenwoordiger der industriëlen en Murray, de voorzitter van de vakbond der staalarbeiders, op het Witte Huis te laten komen. Hij heeft hun, naar bekend werd, vrijwel een ultimatum gesteld, in verband met het feit, dat de staking niet alleen zware slagen toebracht aan 's lands economie doch ook het defensieprogram, gevaar deed lopen. Zijn aandrang heeft succes gehad en toen hij de opheffing der staking bekend maakte, vertoonden de gezichten van Fairless en Murray, die naast hem stonden, een minzame glimlach. ■ililllHHiKDaDiiniHli]iH;K:i.iiM:aiiHHiiiWinc!iwi]iiK»iRiiHni!;nj;:q|:n]iiRi BERLIJN. De bevelhebbers der Britse, Franse en Amerikaan se sectoren van Berlijn hebben 28 Juni j.l, bij de Russische autori teiten geprotesteerd tegen de Oost Duitse maatregelen om alle West- Duitsers en West-Berlijners, die niet over speciale passen beschik ken, de toegang tot Oost-Duits gebied te ontzeggen. Op dit pro test heeft Dengin, de vertegen woordiger te Berlijn der Sowjet- contróle-comryiissie, thans geant woord, dat Oost-Öuitsland „vei ligheidsmaatregelen" rondom Ber lijn heeft getroffen, „om zich te beschermen tegen het optreden van organisaties voor het bedrij ven van spionnage, die hun hoofd kwartier te West-Berlijn hebben en wier optreden gericht is tegen Oost-Duitsland en zijn bevolking" „Te elfden,ure'.'- verdwijnt, „Roomse plakkaten" komt (Van onze correspondent) '.NIJMEGEN. Het bekende so ciaal-politieke tijdschrift „Te elfder ure" een uitgave van de gelijkna mige stichting dat onder redactie van een groep vooruitstrevende ka tholieken verschijnt, gaat verdwij nen. Het wordt vervangen door een nieuw blad ander de naam „Roomse plakkaten". Mr Jan Derks de voormalige hoofdredacteur van „De Tijd", de musicus. Car de Groot en het Kamerlid Bernard Verhoeven zullen de redactie voeren. Goudstroom voqt Rusland bij turnen-dames. De Russinnen veroverden uier gouden medail les. De Hongaar sen mochten et ééne meen4imeri>de Zweedsen Sen Hollands drama-'in drie bedrijven. Bedrijf een: Fanny Blankere- Koen verlaat de baan dn de fi nale van de 50 meter horden. Een a^nietiek loopbaansloot af Shirley Strickland uje-d beloond met een gouden medaille Bednjf - twee; Har ting ver- krarnpt door spierpijnen verlaat debaan m de serie 1500 mter. •Slot van drama; Wim-SIijfchuis ongetraind en met slechte Achil- jes-pees geeft op. Meer' Neder landers ktuamen er niet on de sintels. Triest1 sjot van- het hoc key. moest kans- erKennen loch zilver voor ons Diilard de overwinning, die hij zo sterk begeerde omdat Londen hem op de IJO horden zon grote teleur,telling bracht iDn 'hcrverenie 5H00 neter 5°!opf£. aUi tegenstand weg. De familie Zatonek ver overde nog een gouden plak. ■Mevrouw Zatopek vMerp speer reusachtig ver. Zij „estra de evenals haar mam-een nietito Olympisch, record De zes voornaamste Amerikaanse staalbedrijven zon thans met de vak bond tot overeenstemming geko men. Vanmorgen zal de vakbond zijn commissie voor de lonen bijeenroe pen om haar goedkeuring aan de overeenkomst te hechten. Het zal echter nog wel een. dag of vier du ren, voordat de staalproductie op gang is. De staking heeft, volgens schattin gen van welingelichte zijde, de Ver enigde Staten een bedrag van vier milliard dollar gekost, terwijl bijna twee millioen arbeiders tijdelijk bui ten werk zijn geweest. De zes hen- BERLIJN. De Oost-Duitse re gering heeft Donderdag een wet goedgekeurd tot oprichting van een geüniformeerd, semi-militair arbeids- corps voor jongens en meisjes van 17 jaar en ouder, In Polen en andere Oost-Europese landen bestaan derge lijke corpsen al, Het corps wordt „Dienst voor Duitsland" genoemd. De j'eugd zai werk van nationaal belang verrichten. De jongens en meisjes zullen zes maanden per "jaar in kam pen worden ondergebracht. Zij-krij gen behalve voeding, en onderdak één Oostmark (ongeveer 25 cent) per dag. Toetreding tot het corps zal op basis van vrijwilligheid geschieden, maar voor belangrijk werk kunnen jongelieden yoor zes maanden wor den opgeroepen. derdduizend stakers hebben naar schatting 350.000.000 dollar aan lonen gederfd. In andere, met de staalin dustrie verband houdende indus trieën, zijn ruim een millioen arbei ders geheel of gedeeltelijk werkloos geweest. De staking is de_ langste en kostbaarste in de geschiedenis der Amerikaanse staalbedrijven geweest. Van gezaghebbende zijde wordt vernomen dat de voorwaarden, waar onder de werkzaamheden zullen worden hervat, de volgende zijn: 1. Een. gemiddelde loonsverhoging van zestien dollarcents per uur. De huidige lonen liggen juist iets onder de twee dollar per uur. 2. De metaalarbeiders krijgen op zes openbare feestdagen per jaar vrij, met behoud van salaris. Degenen, die op een of meer dezer feestdagen zou den. moeten werken, krijgen dubbel uitbetaald. 3. De middag- en nachtploegen krijgen thans respectievelijk vier en zes dollarcents per uur extra uitbe taald. Dit wordt gebracht op zes en negen dollarcents. 4. De arbeiders, die vijftien jaar of langer in dienst zijn geweest b« een bedrijf, te rekenen vanaf 1 Januari 1952, krijgen drie weken vacantle per jaar. Een schok van teleurstelling en medelijden ging door ontel bare gemoederen toen Neder land gistermiddag aan de ra dio vernam, dat Fanny Blan kets na luttele passen in de finale 80 meter horden, had opgegeven. Haar strijdvaardig karakter had haar ondanks ziekte en afradingen doen be-. stuitert, te trachten althans in één nummer van de ze Olympische Spelen liddr nummer de Nederlandse kansen te verdedigen. Zij slaagde niet. De kwel ling van haar ziek zijn, de bijna, ondraaglijke spanning, waarin zij in deze dagen moet hebben geleefd en tenslotte her overwinnen van twijfel en onzekerheid omtrent haar conditie, hadden te «eeï gevergd. Fanny Blankers-Koen, die In 1936 te Berlijn ftl meeliep, die in 1948 te 'Londen v i e-r -ponden' viedaiilesAvonm,*umz ifr-Het1— sinki op het beslissende ogenblik aan het einde van haar krachtên. Dit betekende wel een zeer tragisch eiij.de van haar ongeëvenaarde athletiekcarrière, althans wat de Olynjpische Spelen betreft. Niet temin zal zij als sportvrouw in de ware en meest zuivere zin voor Nederland en de gehele wereld onvergetelijk blijven. (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG. Nadat prof. Beel gistermiddag met de minis ter-president dr W. Drees had geconfereerd, ontving hij van daag achtereenvolgens de fractieleiders van de P.v.d.A., K.VJP., A.R. en C.H.TJ., de heren Donker, Romme, Schouten en Tila- nus. Dat mr Oud, de fractieleider van de V.V.D. niet in de bespreiongen werd betrokken., bevestigt de verwachting, dat prof. Beel in eerste aanleg zou streven naar een vier partijen- kabinet, zoals dat zijn voorganger aanvankelijk voor ogen. stond. De besprekingen van vandaag droegen een louter oriënterend ka rakter. Eerst daarna wilde prof. Beel overwegen wat hem verder te doen stond. Het is niettemin uiter aard denkbaar dat de gevoerde be sprekingen hem meteen tot de con clusie brengen, dat voortzetting daarvan onvruchtbaar zou zijn en dat hij spoedig zou besluiten zijn opdracht terug te geven. Doch wij hebben de indruk, dat de formateur zelf niet in deze verwachting leef de toen hij met zijn besprekingen begon. Het A.R. dagblad „Trouw" gelooft niet, dat het mee zal vallen alsnog" een vierpartijenkabinet te forme ren. „Er 2ijn," zo schrijft het, grote tegenstellingen aan het licht getre den. En het feit, dat zij aan het licht getreden zijn, maakt de op lossing ervan met gemakkelijker. Het zou daarom wel eens kunnen zijn, dat men ongeacht zyn voor keur voor een parlementair kabinet, de weg van het extra-parlementaire kabinet op moet." Uitwisseling van jeugdige iuchtvaartentlio usiasten DEN HAAG. Vijf in de lucht vaart geïnteresseerde Nederlandse jongelui zullen Zaterdagmiddag a.s. met twee begeleiders van Schiphol vertrekken om drie we ken in de Verenigde Staten door te gaan brengen en te kijken naar wat dat land op het gebied van de luchtvaart te bieden heeft. (Van onze New Yorkse correspondent) CHICAGO. Hoewel het congres der Democratische Partij nog niet ten einde is, kan het toch al op enige winstpunten tegenover de republi keinen bogen; namelijk het grootste aantal vrouwelijke gedelegeerden en. spreeksters, het grootste aantal camlidaten voor het presidentschap, de langste zitting en de verwarrendste situatie. Ten slotte werden er de beste redevoeringen gehouden. De zitting van gisteren begon om elf uur Voormid dag en duurde onafgebroken voort tot diep in de naoht. De lange duur wordt hierdoor nu eenmaal zo, dat de aantekening: verklaard: De secretaris van de con- „In aanmerking gekomen voor het i ventie noemt in alphabetïsche volg- orde de namen der staten af en i vraagt of zij een candidaat te stel- len hebben. Wordt dan een candi- daat genoemd, dan staat deze on- middellijk op voor het houden van een „nominatie-rede". Na afloop volgt dan de gebruikelijke ovatie. Op het moment dat imj dit schnj- ven hebben we reeds elf var. der gelijke redevoeringen achter de rug. Met een aan fanatisme grenzend uithoudingsvermogen hebben de ge- deiegeerden en het pubhek de con greszaal tot een circus gemaakt, waarbij vaak moeilijk valt te onder scheiden of de demonstraties spen- I taan' of georganiseerd zijn. Een uit- 1 zondering dient gemaakt voor Ste venson, die, naar het enthousiasme te oordelen, onbetwist favoriet is. Waarom de kansloze candidatcn toch in de running blijven? Het is De drukte kan in Helsinki tijdens de Olympische Spelen niet ge heel door de Itotels en restau rants worden opgevangen. Dui zenden moeten in tenten p over nachten. Zij kunnen eten in ge- improviseerde restaurants, die in de openlucht zijn ingericht. Hier ziet u zo'n eetgelegenheid. presidentschap" in de levensloop de kans vergroot op het verkrijgen van belangrijke staatsposten. Voor som migen van hen bestaat bovendien altijd nog de kans, dat na een inge treden impasse een compromiscan- didaat wordt gezocht Zo b.v. voor de candidaten Kefauver en Harri- man, die alleen nog bij .een derge lijke impasse enige kans maken Stevenson te verslaan. De spanning steeg met het voort schrijden van de tijd. Reeds in de morgen was deze aanmerkelijk van wege de nog steeds onopgeloste kwestie van de drie Zuidelijke sta ten, die de door de verzachting der loyaliteitsverklaring toegestoken hand hardnekkig bleven weigeren. Maar tenslotte gelukte het de vrede te herstellen. Extra voedsel werd gegeven aan het toen uitbrekende enthousiasme door de voorlezing van het nieuws uit Washington, dat de staalsta^ing was geëindigd. De republikeinen, die hiermede een propagandaobject is ontvallen, zullen de toevalligheid dezer gebeurtenis- tijdens het con gres zeker in twijfel trekken. Wan neer het einde van de strijd in Ko rea nu ook nog voor November komt, dan zou dit de doorslag kun nen geven bfj de verkiezingsuitslag. Gouverneur Stevenson heeft thans zijn candidatuur officieel aanvaard. Als zijn candidaat voor het vice- presidentschap is Senator John Sparkman naar voren gekomen. Dit zou een uitstekende keuze zijn. in de eerste plaats omdat hij van Ala bama afkomstig is, hetgeen de Zui delijken tot kalmte zou kunnen brengen. Overigens is hij bekend om zijn bekwaamheid en zijn liberale houding. WASHINGTON. - President Tru- man heeft het vonnis tegen Collazo, een Portoricaanse nationalist, die an derhalf jaar geleden poogde de pre sident te doden, veranderd in levens lange gevangenisstraf. Collazo was tot de electrische stoel veroordeeld en zou op 1 Augustus terechtgesteld worden. (Van onze correspondent) WARNS (Fr.) Vier jongelui uit Oude Mirdum en Hemelum wilden een autoritje gaan maken en hadden daartoe in Koudumeen auto gehuurd. Bij de grasdrogerij in Kippenburg, waar de'weg een bocht maakt, verloor de twintig jarige S. de Jong de macht over het stuur, waardoor de auto te gen een boom reed. De heer R. Zijda uit Oude Mirdum werd met een' ingedrukte borstkas naar het ziekenhuis te Sneek vervoerd, waar' hij later Is overleden, LOS ANGELES. Te Tehachapi, het stadje In California, dat in het begin van deze week door een aard beving geteisterd werd, zijn opnieuw krachtige aardschokken waargeno men. De voorgevels van verscheidene reeds beschadigde huizen stortten in, tengevolge waarvan 27 personen ver wondingen opliepen. Volgens geleer den is de eerste aardbeving, tenge volge waarvan in Zuid-Cahfomië 12 personen om het leven kwamen en een schade van 100 millioen dollar werd aangericht, veroorzaakt door een aardverschuiving in de ratsla- gen over een lengte van meer dan 40 kilometer. (Van onze correspondent) BONN. Het liberale parle mentslid dr Mende deelde giste ren aan vertegenwoordigers V3n de buitenlandse pers mede, dat hjj een Ifjst had opgesteld, bevattende de namen van 146 „zogenaamde oorlogsmisdadigers", die naar zijn mening voor onmiddellijke vrij lating In aanmerkingf behoren te komen. Deze lijst beeft dr Mende toege stuurd aan bondskanselier Ade nauer, met het verzoek alles bij de geallieerden in het werk te wil len stellen om op korte termijn vrijlating van deze 146 te verkrij gen. Het betreft hier Duitsers, die in Duitse ea Franse gevangenissen zitten. Wat de 72 Duitsers hetreft, die nog in Nederland gevangen wor den gehouden, suggèreert Mende in zijn brief aan bondskanselier Adenauer, dat deze zich tot pre sident Heuss zal wenden, die op zjjn beurt zich. dan weer zou moe ten richten Cot H.M. de Koningin met het verzoek gratie-maatrege len te willen overwegen. Mogelij kerwijs, zo vuJde Mende monde ling aan, zouden bij een gratie- procedure in Nederland dezelfde criteria kunnen worden aangelegd als die, welke bij zelf voor zijn lijst met de 146 namen heeft ge bruikt; onmiddellijke vrijlating voor hen. die ouder zijn dan 65 jaar, voor degenen, die ziek zijn en degenen, die bij het begaan van de him verweten feiten de leeftijd van 2i jaar nog niet hadden be reikt. Mende zeide. dat zijn verlangens slechts een Gauwe afspiegeling (Van een onzer redacteoren) DEN HAAG. De laatste weken ondervindt men in de badplaatsen aan onze Noordzeekust weer grote hinder van in zee geloosde stookolie. De vacantie van velen Is daardoor gedeeltelijk verknoeid. Het toenemende scheepvaartverkeer verergert dit kwaad zeker. waren van de eisen, die de solda- tenbonöen stellen. Hij meende, dat een begin van een oplossing van het door hem aangeroerde pro bleem in zicht moest zijn, vóór het Westduitse parlement de „Con ventie van Bonn" en hef verdrag inzake de Europese defensie ge meenschap in laatste lezing (waar schijnlijk niet voor einde October begin November) behandelt. Mocht een oplossing dan niet zijn gevonden dan zouden hij en velen" van zijn vrienden met hem, hun stem moeten onthouden aan de verdragen. (Van onze correspondent) ARNHEM, „Wij zaten aan ta fel en toen zei een van de kinde ren ineens: „Kijk eens, wat een gek ding in de lucht. Wij storm den allen van tafel het was precies tien voor half zeven ach terelkaar de tuin in. Daar zagen W(j 'n groot eskader van 25 voorwerpen, die als vlinders fladderden en schitterden als spiegels." Aldus mevr. Jansen uit de Voer manstraat te Arnhem. Dit ge- van vijf personen, nuchtere mensen van wie men niet kan verwachten, dat zij tezamen een fata-morgana hebbpn gezien, heeft gisteravond in elk geval een merk waardige ervaring opgedaan. Mevr. Jansen spreekt van een es kader van 25 stuks, maar haar zoon is van mening dat het er minstens 50 waren. Zij vlogen met enorme snelheid in gesloten V- formatie, voorafgegaan door vier afzonderlijk vliegende voorwer pen. Door de verrekijker nam men ze waar als ronde blinkende schyven met een grijsblauwe kern. Voor de formatie de horizon had bereikt was zij ineens ver dwenen. De voorwerpen lieten geen strepen na en maakten ook geen geluid. De snelheid schatte men vijfmaal zo groot ais van een straaljager. Het gehele schouw spel duurde ongeveer twee minu ten. T N afwachting van de conclusies, A welke de formateur zal trek ken, beweegt de discussie in po litieke kringen zich thans voor namelijk in de sfeer van het „na praten". Pref. Romme is in „De Volkskrant" hedenmorgen het eveneens R.K. dagblad „De Tijd" te lijf gegaan, dat hem het leeu wendeel van de verantwoordelijk heid voor het mislukken van de poging van dr Drees in de schoe nen had geschoven. Prof. Romme ontkent dat. „Want de verantwoor delijkheid hiervoor hangt primair at van de vraag voor wiens of voor wier verantwoordelijkheid het is, dat dr Drees in zijn po ging tot de vorming van een vier partijenkabinet met is geslaagd. Over deze vraag kan natuurlijk steeds verschillend worden ge oordeeld maar toch alleen wan neer men de feiten volledig kent", T ET komt ons voor, dat prof. A Romme zich hiermee aan een drogreden bezondigt. Want hij stelt het nu voor alsof dr Drees de opdracht had ontvangentot het formeren van een vierpartijen kabinet. Dit was geenszins het ge val, zoals ieder weet, die de feiten overigens niet zo goed als prof. Romme kent. Dr Drees „mocht" ook een ka binet 0P smallere basis samenstel len; dat hij zulks ook beeft willen, proberèn, staat vast; dat het mis lukt is evenzeer. Dat de heer Romme daarbij het beslissend woord heeft gesproken, kan be-- zwaarlijk worden ontkent; de frac tieleider van de CHU was daar toe, tengevolge van de geringe omvang van zijn fractie, welke een meerderheidsvorming tesamen met de PvdA onmqgelijk maakt, een voudig niet bij machte. Nota van VS aan Rassen: Chinezen schenden Conventie van Genève WASHINGTON. De "Verenigde Staten hebben de Sowjet-Unle ver zocht haar Invloed aan te wenden bö de Chinezen en Noord-Eoreanen, opdat zy zich rullen houden aan de voorschriften van de overeen komst van Genève voor de behan deling van krijgsgevangenen. Aan het hoofdbestuur van het In ternationale Rode Kruis heeft Ame rika hetzelfde verzoek gedaan. In de nota aan de Sowjet-Unie zegt Amerika dat Chinesen. en. Noord-Koreanen de conventie op drie punten hebben geschonden: 1, Zij hebben geweigerd de voor geschreven inspectie van hun kam pen voor krijgsgevangenen door een iteraationaal I' onpartijdig mi - lichaam te doen geschieden. 2. Voor de krijgsgevangenen be stemde pakketten met levensmidde len zijn niet uitgereikt. .3, De krijgsgevangenkampen be vinden zich in de omgeving van mi litaire doelen, waardoor het leven, der inwonenden in gevaar wordt gebracht. BERLIJN. De Russen hebben Donderdag bekend gemaakt, dat zij schildwachten 2tillen plaatsen voor het gebouw van de Ameri kaanse missie in Potsdam en dat in het vervolg geen enkel voer tuig van de missie meer onbe waakt door de Russische zone 2al mngen rijden, Als excuus werd hieraan toegevoegd, dat de Ame rikanen de laatste tijd schild wachten hebben geplaatst voor het gebouw van de Russische verbin dingsdienst in Frankfort en dat er steeds ertige Amerikaanse auto's gereed stonden om de Russische wagens te volgen, waar deze zich ook heen begaven. Drie grote tankrederijen, beho rende bij de Anglo-Iranian Oil Cy, de Royal Dutch en de Esso, hebben nu tezamen een commissie "ge vormd, die dit vraagstuk zal be zien. Op een bepaalde plek in -zee, ongeveer vijf hg mijl van de kust, zullen zowel ruwe olie als stookolie worden geloosd. Op verschillende plaatsen zullen daarna monsters van het zeewater worden genomen om na te gaan op welke wijze en in welke mate de olie zich heeft verspreid en met welke stromingen men rekening moet houden. Ook de Ver. Naties hebben een commissie daartoe in het leven ge roepen, die binnenkort in de om geving van Denemarken zal ex perimenteren. Want het ongerief van de stookolie bepaalt zich zeker niet alleen tot ons land. Gedurende de laatste weken is hieraan in de Britse pers en in het Engelse La gerhuis veel aandacht besteed. Naar aanleiding hiervan werd door de „Chamber of, shipping" eveneens een commissie* Ingesteld. Hopelijk zal het werk van deze commissies nü tot een resultaat lel den. Reeds in 1926 werd in Washington deze zaak onder het oog gezien. Men kwam daar gro tendeels tot overeenstemming. Deze werd echter niet door de confe rerende landen geratificeerd, Van Vrijdagavond tot Zaterdagavond: Veranderlijke be wolking en overwe gend droog weer. Ma"- tige Noord-Westelijke wind. Vannacht min der koud. "morgen overdag ongeveer de zelfde temperaturen als vandaag, 26 Juli zon op 4 5<i on der 20.39: maan OP 09-42 onder 21.57, BET WEER VAN VANMORGEN 7 UUR Oslo Zw. bew. N. 2 Stockholm Licht bew. N.W. 3 Helsinki Licht bew. N.W, 5 18 C 5 mm Edinburgh Zw. bew. Londen Onbew. Kopenhagenkw: bew. Amsterdam Zw. bew, ïürleh Zw. bew, Locarno Neve] .Pains Bordeaux Nice Berlijn Frankfurt MUnchen Wenen Onbew. Onbew. Onbew. Z.W.4 Windstil N.W. 2 Windstil N.2 N.3 NJV.O, B N.N.0.5 N.O.5 Half bew, N.W. 4 Licht bew. N.W. 2 Onhew. N.O,5 Zw. bew. Windstil Onbew. N.W. 6

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1952 | | pagina 1