3 c r TIMCO 3 3SB3ZliEQ3ï Martinits laatste kans om dans te ontspringen Kampioenskans voor DUS kan stijgen GEEHE dagen geheel gratis kepen! a<;em>a VERLOVINGSRINGEN DEMONSTRATIE GARANTIE-COSTUUMS DEMONSTRATIE 2 Vrijdag 6 Maart 1953 SCHIEDAMS LAGER VOETBAL Belangrijk weekeind voor korfballers Schiedam heeft bijna 75.000 inwoners Wilton-handballers hebben het druk DE AVONTUREN VAN KAPITEIN ROB dames VAR A-feest in het Passage-theater H. Th. v. d. VLERK Zesde lustrum van E.S.S. TV-proefui tzendingen beginnen uur vroeger Vrijheidsstraf geëist tegen spoormannen SCHIEDAM DAK 9 EEN KOERIEBSTER A? 0*4 0^9 Schiedams Jager voetbal onder hoogspanning- Zo zou men het program ma voor Zondag kunnen betitelen, want voor verscheidene Schiedamse clubs wordt het een kwestie van, et op of er onder. Dit geldt vooral voor Martinit, want de«e club krijgt tegen II.W.D,, rijn laatste kans om aan de greep van het degradatiespook te ontkomen. Met één wedstrijd meer ge speeld en een voorsprong van 6 punten op Martinit, bezet H.W.D. de voor laatste plaats, zodat Martinit, door een overwinning te behalen, het tot een relatieve achterstand van Z punten kan brengen. Het verrassende gelijke spel van j.l. Zondag in aanmerking genomen, zouden we zeggen dal Mar tinit de weg naar herstel gevonden heeft. Het is nu de laak van de rood- wltten om te bewijzen dat dit Inderdaad het geval is. Bij de wedstrijd, ProgressDHS zai het ook niet aan spanning ontbreken, want het wordt hier een strijd tussen de nummers 1 en 2 van de ranglijst. De returnwed strijd werd een grote overwinning voor DHS. maar of dit ook nu het geval zal zijn, trekken wij ten zeerste in twijfel, want de Pro- gressmannen hebben na die wed strijd op duidelijke wijze aange toond. toch een ernstige candidaat voor de eretitel te zijn. Mocht DHS er in slagen de beide punten in de wacht tc slepen, hetgeen wij vanzelfsprekend hopen, dan is er weer een lastige klip omzeild en ligt de weg naar het kampioen schap voor onze stadgenoten open. De derde belangrnke ontmoe ting is die tussen DRZ en Hur ricanes. Hier ligt voor Ï)RZ de laatste kans om zich weer bij de koplopers te scharen. Bij een ne derlaag wordt de achterstand op Hurricanes 5 punten, hetgeen naar onze mening te veel is om nog in te lopen. Dat het er aan de Daan Ons Genoegen warm zal toegaan, staat reeds bij voorbaat vast. O.i. zal de uitslag niet ver van een gelijk spel afliggen. Excelsior '20 ontvangt aan de Oudedijk GDA, en onze stadgeno ten zullen met heel wat meer elan dan j.l. Zondag de strijd moeten aanbinden om tot een overwin ning te komen, temeer daar GDa de beide punten broodnodig heeft, om zich in veiligheid te stellen. Voor Ursus wacht weer een bij na onbegonnen taak, want dat de Haven dykbewoners er in zullen slagen om nummer twee van de renglijst. Stolwijk, een nederlaag toe te brengen, wil er bij ons niet in en vooral niet wanneer de wedstrijd ook nog in Stolwijk wordt gespeeld. Schiedam, dat danig aan het af zakken is. moet op bezoek bij Dio. rissant, ©en ploeg waar niet mee te spotten valt, daarvan kan stad genoot DHS meespreken. De thuiswedstrijd eindigde in een (Advertentie LM.) Als dit jaar het flanelseizoen weer voorbij ïs, of als deze zomer het vacantieseizoen weer aanbreekt, dan zulle" er duizenden hun pyama's voor de dag halen die ze nü kopen als één van de beste Jubifeumaanbiedingen. Bij deze damespyama's was het voor ons geen prijs kwestie, neen, dit zijn luxe pyama's met shawlkraag, va" een fijne kwaliteit lingerie- Zephir in de nieuwe mode- tinten, met contrasterende nopgamering: ruime model len met Laste* in de taille. Geers eenvoudige pyama's zonder meer, neen, luxe damespyama s, die de nor male prijs van 10.25 ten volle waard zijn, maar die U rui koopt voor nog geen zes gulden. Zaterdagmorgen orn 9 uur begint de verkoop van deze damespyama's in de maten 38 t/m 4é> in de kleuren geel, oudrose. bleu, reseda en zalm m Postorders onder rembours WINKELCENTRUM BINNENWEG. Tal, 23130 puntenverdeling en naar onze me ning zou het daar deze keer ook wel op kunnen uitdraaien. In afdeling B moet WF probe ren het verloren ge pane terrein te herwinnen, hetgeen in de uit wedstrijd tegen LMO niet zal meevallen. Beide clubs vertoeven In de bovenste helft van de rang lijst, maar toch slaan we de kan sen van LMO hoger aan dan die van de Wiltonmannen. In dezelfde afdeling is de wed strijd SFCNoorderkwartier van het grootste belang voor de be zetting van ééh der laatste plaat sen. SFC heeft één punt minder dan zijn tegenstander en kan zich dus, via een overwinning, boven deze vereniging paatsen. Wij hou den het echter op Noorderkwar tier. Singelkwartier heeft tegen Ger minal de kans. om zich eveneens bij de kopgroep te voegen, want aangenomen dat DRz het met Hurricanes klaar speelt, en Sin- Advertentie LM.) Er wachten de Schiedamse korf ballers weer belangrijke wedstrij den. In de afdeling van Schiedam zullen belangrijke beslissingen val len en hierin kunnen de roodzwar ten een belangrijk aandeel hebben. Vastgesteld zijn Unicum—T.O.V..; U.S.V.Trekvogels cn Schiedam— W.I.O.N. Als onze stadgenoten er in zouden slagen W.I.O.N. te verslaan, komen ze wat verl.espunten betreft op de tweede plaats te staan. Aan genomen mag worden, dat Unicum van T O.v. weet te winnen. Verliest Schiedam, dan is zijn theoretische kans op de eerste plaats verkeken. Van het resultaat van U.S.V.Trek vogels zal dan afhangen, of de po sitie op de ranglijst gehandhaafd blijft. "We geloven, dat W.I.O.N. de beste papieren heeft, maar het ter reinvoordeel kan een belangrijk woord meespreken. Het belooft een spannende partij te worden, waarin de best schietende ploeg zal zege- j vieren. Succes zal Poortugaal ontmoeten op het terrein van Overkanters. Poortugaal kan met over zijn ter rein beschikken. Nu in neutrale om geving wordt gespeeld, ïs het niet ónwaarschijnlijk dat de blauwwitten een punt uit het vuur slepen. Dit zou een welkome versterking zijn van de puntenvoorraad De rescrvetwaalftallen staan voor lastige opgaven. Succes 2 ontvangt U.S.V. 2, dat nog ongeslagen is. Schiedam 2 gaat op bezoek bij Hil- lesluis. Op eigen terrein werden de punten gedeeld, maar we betwijfe len of het nu zo ver zal komen. Succes 3 heeft de kans revanche te nemen op Spangen 5. De uitwed strijd werd destijds op het nippertje mei 4—3 verloren. Voor de junioren staat alleen de wedstrijd Schiedam A-Spangen D op het programma. Zoals uit het statistisch over zicht omtrent de stand der bevol king over de maand Januari blijkt, heeft Schiedam bijna 75.000 inwo ners. Door eer* toename van 99 per sonen bedroeg het inwoner-aantal per 1 Februari 74.955. In Januari werden in Schiedam 135 mensen (67 jongens en 68 meis jes) geboren, overleden 53 perso nen (24 mannen en 29 vrouwen), vestigden zich 196 in en vertrok ken 178 mensen uit onze stad gelkwartier zelf ook een overwin ning behaalt, dan wordt de ach terstand op de leiders tot twee punten gereduceerd. Daar zit perspectief in!! SVDPW staat er thans wel heel gunstig voor, want met een rela tieve voorsprong op nummer 2, van 6 punten, zitten onze stad genoten als op fluweel en do droom van de SVDPW-ors, om vanuit de derde klasse, in éon run door dc eerste klas binnen tc stomen schijnt verwezenlijkt te zullen worden. Voor a.s. Zondag staat de thuiswedstrijd tegen één der zwakke broeders, TOGB. op 't programma en het zou ons al heel «terfc verbazen, indien deze ver eniging de kampioensillusies van SVDPW zou verstoren. Toch is uitkijken de boodschap, want reeds meerdere malen heeft on derschatting tot een nederlaag ge leid. De wedstrijd Schiedamse Boys-— Korlenaer is feitelijk alleen maar van belang voor laatstgenoemde vereniging, in verband met de be zetting van de bovenste plaats. De Boys zijn praetisch uitgeschakeld en direct gevaar voor degradatie is ook niet aanwezig. Een kleine overwinning voor Kortenaer lijkt ons dan ook de meest voor de hand liggende uitslag. Als het weer geen spelbreker is. kan er Zondag a.s. weer druk ge handbald worden en krijgen de lief hebbers een unieke gelegenheid om deze mooie sport eens nader te be zien, daar er vier elftallen van de Handbalafdeling van Wilton-Fyen- oord thuis op het terrein aan de Vlaardingerdijk spelen. Het begint al om 10 uur dan krijgt het tweede dames-elftal Actief 2 uit Rotterdam op bezoek. Direct daarna komen de eerste herenelftallen van W. F. en Donar in het veld. Dit be looft een interessante wedstrijd te worden. Gezien de goede prestaties van de Wilton-heren in de laatste wedstrijden, rekenen wij op een. kleine Schiedamse overwinning, Om 12.30 uur speelt het derde da meselftal tegen het tweede elftal van Vires et Celeritas. Hier zullen de puntjes wei mee naar Gouda gaan. Na deze ontmoeting komt het tweede herenelftal m net veld tegen Westerkwartier 1 uit Delft. Hierop kunnen wij geen voorspel ling geven, daar de Westerkwartier- heren een geheel nieuwe ploeg heeft, die dit seizoen voor het eerst in competitieverband uitkomt. Het eerste dameselftal kan al die drukte niet hebben en gaat op de terreinen van Laag Zestienhoven het reserve elftal van de Districtsploeg de Meeuwen bekampen. 2141 Het dek van de Anadne" biedt een lu gubere aanblik. Honder den stormen hebben bo vendeks alles stukgesla gen: een sloep hangt nog verrot op haar stoel (ten minste wat er nog van over is) en de lui ken zijn vrijwel hele maal verdwenen. Kijk, je kunt de lading kurk- schors nog zien Die heeft het schip aldoor drijvende gehouden Overal hangt een'ver pestende lucht, maar wat is de oorzaak daar van? Voorzichtig loopt Rob rond. Hij herkent het schip van de be schrijving van Bill. Hij moot wel goed uitkijken, want overal is het houtwerk verrot cn hier en daar zijn grote ga ten in het dek Kijk, dat moet de kapiteinshut zijn. Rob aarzelt even voor hij naar binnen gaat, want de kapitein was nog aan boord, toen Bill het schip verliet.Maar de hut is leeg En naast de hut van de kapitein was die. w.ar- in de vreemde passagier logeerde. Daar moet zich dus ook de brandkast bevinden met het rare afgodsbeeld Zou die brandkast nog intact zijn? En als dat zo is, zal hij er dan in slagen die zware kast aan boord van de .„Vrijheid" te brengen? (Aavrt contrasterende garnering (Advertentie I.M.) Deze dagen vallen in het tijdvak van 21 FEBRUARI t/m 14 MAART 1953. Mocht U tot de gelukkigen be horen, dan ontvangt U het door U bestede bedrag tegen inleve ring van Uw cassabon in CON TANTEN terug. HERENMODEMAGAZIJN Broersvest 56 - Telef. 69642 Dit geldt ook voor onze afdeling Confectie. Wat men moet weten: Apothekers-nachtdienst: C. I. Jansen, Swammerdamsingel. Bellen by ongeval: G.G. en G.D, Tuiniaan 89. Telefoon. 69290. Films: Passage. Da. 2 en 8 uur: Iwo Jima. Manopole. Da. 2, 7, 9 uur: De verdedigers van de duivelsrots. Het tango- en rum ba-orkest van Malando vormde gisteravond onge twijfeld het voornaamste deel van het programma van de propaganda- feestavond, die de Schiedamse af deling van de VARA in 't Passage theater heeft belegd. Op de hun bekende virtuoze wijze hebben Ma lando en de zynen het publiek la ten genieten van opwindende sam ba's rumba's, mambo's cn meesle pende tango's. Vocalistisch traden op Ann Sandor en Frans Wanders. Voor het cabaret-programma „Een vrolijk feest van humor en geest'' zorgde het gezelschap Frans Nienhuis. Behalve de leider van de groep bestond dit U1t de caberetière Lily Rost en de heer Brockino, die afwisselend een goochelshow, een buikspreek-demonstratie en concert op de zingende zaag gaf. Het geheel werd door Joop Walvis met een orgel-sausje overgoten. Voordat het toneel voor de ar lis ten vrij werd gegeveh, vertelde eerst de Schiedamse afdelingsvoor zitter van de VARA, de heer G. Schmidt, dat de afdeling nu 3933 leden telt en daai'na wekte de heer H. Westerlaken de aanwezigen op strijd te blijven voeren en propa ganda te blijven maken voor de VARA. Man kreeg baal vodden op zijn been Terwijl de 54-jarige sjouwerman D. van 't Z. uit de Lange Nieuw- straat bezig was op de Havendijk een vrachtauto vol *e laden met ba len vodden en daarbij een paal. die door een heftruck werd aangevoerd wilde afduwen, gleed hy uit. Hy kwam onder de paai terecht. De sjouwer bekwam een gecompliceer de beenbreuk Per auto van de GG Sc GD is de man naar de dr Nolet- stichtmg overgebracht. (Advertentie I.M.) Sierlijke modellen In elk gewicht en maat Lage goudprijs Rotterd. dijk 268 - Telefoon 67593 Onder de jevgd, die op een braak stuk grond langrs de Rotterdamse dijk aan het spelen tuas, verspreidde zich gistermiddag plotselinp de i mare: „Hoog water". dereen u'ös direct in rep en roer. De jongelui pingen thuis hun ffcinder)scheppen en hun (kinder)- i kruiwagens halen am de dijken te j herstellen. Men groef en zwoegde en zodoende ontstonden er dwars door de modderpoel dijken, die het hoge water" moesten keren. Van enig hoog waternoch wan emge deining was er sprake, want het modderwater was net zo rustig als in de jaren, dot het reeds op dit tiaor uioningbouto bestemde stuk grond ligt. En zo is er onder de Schiedamse jeugd een nieuw ver maak het watersnoodje-spelen" ontstaan. Dronken zeeman trapt spiegelruit in Gisteravond heeft een Portugese zeeman, die teveel aan Bacchus had geofferd, de spiegelruit van de dein van Café Alhena aan de Vlaardin gerdijk ingetrapt. De dronken zee man kreeg een diepe snyw ond aan zyn rechterbeen en moest door de GG Sc GD worden behandeld. Daar na is hij ter ontnuchtering in het Hoofdbureau van politie opgesloten. Bij het witten van de trap gevallen Tijdens het witten is gistermiddag dc 47-jange huisvrouw F. H. in haar woning aan d» Boterstraat van de trap gevallen Zij kreeg een diepe schcurwond boven haar rechteroog De GG GD verleende ter plaatse medische hulp. Op sleepboot ingebroken Onbevoegden hebben zich toegang weten te verschaffen tot de woon ruimte van de sleepboot Fiat Volcn- tas IV, liggende in dc Nieuwe Ha ven. Zij hamen een korte zwarte lederen jas, een oude regenjas en drie pakjes sigaretten, alles met een gezamenlijke waarde van f 75. mee. De dieven zyn spoorloos. Dezer dagen herdacht de schaak vereniging ESS in intieme kring haar 30-jarige bestaan. Naar buiten werd aan dit feit ditmaal geen ruchtbaarheid gegeven; een gezel lige avond voor de leden was de enige feestelijkheid, tvaarmee deze verjaardag gevierd werd. Na een kort fcerdenkingswoord door de voorzitter, mr Snoep, werd een geanimeerde gong-wedstrijd ge houden 9 groepen van 4. Voor de spelers, die het hoofd het best koel wisten te houden in deze strijd te gen het horloge (10 sec. per zet), waren prijzen beschikbaar. Vervol gens splitste het gezelschap zich in een afdeling, die het schaken trouw bleef en een groep, die haar krachten (en geluk) aan de bridge tafel ging beproeven. De heren Domselaar en v. d. Mark n.l. speelden elk simultaan tegen een 8-tal schaakvrienden; de anderen speelden een bridge-drive in 8 pa ren onder leiding van de heer Voor winde Jr. Daar bij beide krachtme tingen wederom pry zen te verdie nen waren, werd door de deelne mers ook hier met animo gekampt om de zege. Al met al een geslaagde avond, die de leden tot na het midder nachtelijke uur in een gemoedelijke sfeer bij elkaar hield. HBSS-NÏEUWS In verband met de interlandvoet- balwedstnjd NederlandDenemar ken zullen de beide juniorenwed- strijden. die door elftallen van HBSs Zaterdagmiddag worden ge speeld een kwartier vroeger aan vangen. Burgerlijke Stand GEBOREN: Margaretha d. v. W. Snijders en M Lolkus; Christiaan A. z. v. C. A. Habermehl en K. D. Quist: Louise M. d. v. C. A, J. Scheffers en L. Bernard: Elisabeth L, M. d. v. P. J. v. d. Wege en D. A. de Pauw; Anna M. d. v. A, A. v. Mil en E. B. Lansbergen; Anna M. d. v. Th. Bijloo en M. J. v. Waas. ONDERTROUWD: H. W. J. J. Colllgnon 23 j. en L. M. Timmers 22 j.; J. Hoogendyk 25 j. en G. Vis ser 20 j.; J. C, Kleiss 27 j. en R. K. Tournier 21 j W. Koonings 26 j. en K. Pynacker 23 j.; A. T. Pieren 22 j. en N. de Ritter 22 j.; J. van Put 22 j. en H, S. Janssen 19 j.; H. van Santen 26 j. en A. C. Meulstee 21 j.; K. E. Weygertze 27 j. en M. H. Zmsmeester 20 j.; A. D. Duin houwer 18 j. en J. M. Saman 18 j. GEHUWD: G. C. v. Kersen 27 j. en T. L, v. d. Schoor 20 j.; P. G. Vrijenhoek 20 j. en C. J. A. v. Tes- sel 17 j; C. Brussaard 69 j. en D. J. A. Zwaïje 58 j.; C. C. J. Helle- mons 19 j. en G. I. Hennny 18 j.; A. M. Nijs 26 j. en A. Korpershoek 21 j A. Th. Lommelaars 18 j. en C. den Dunnen 16 j. OVERLEDEN: E. van Doorn, 72 j. vr. van P. W. Vaartuig. Handelsverdrag Egypte Oost-Duitsland wordt Zaterdag ondertekend CAïRO. Zaterdag zal het han delsverdrag tussen Egypte en Oost- Duitsland ondertekend worden. De inhoud van het verdrag Is niet be kend gemaakt maar aangenomen wordt dat Egypte katoen, uien en mangaan zal leveren in ruil voor zware machinerieën, en instrumen ten. Uit betrouwbare bro: is ver nomen, dat Egypte het aanknopen van politieke betrekkingen met Oost-Duitsland in overweging heeft genomen. Intussen is een Belgische handelsdelegatie in Caïro aangeko men, om te trachten met de Egyp tische regering tot een handels- accoord te komen. In Europa pijpleidingen voor brandstof voor straalvliegtuigen FONTAINEBLEAU. De diets van de luchtmachtstaven of hun ver tegenwoordigers van zes landen van het Atlantisch Pact zijn Donderdag te Fontainebleau ingelicht betreffen de het voorgestelde net van pijp leidingen voor de voorziening van luchtbases in Europa met brandstof voor straalvliegtuigen. Een woord voerder van het hoofdkwartier te Fontainebleau zei dat het net van pijpleidingen nog niet meer is dan een plan, Op de vergadering werden ook andere problemen van bevoor rading en. infra-structuur aanleg van vliegvelden, verbindingen, radar- installaties enzovoort besproken. DEN HAAG. Van 10 Maart af zullen de proefuitzendingen der te levisie een uur vroeger, dus op Dinsdag-, Donderdag- en Zaterdag middag van 14.30—15.30 gehouden worden. Treinongeluk bij Waalhaven: (Van onze correspondent) ROTTERDAM. Drie maanden gevangenisstraf eiste Donderdag de offcier -van justitie te_ Rotterdam zo wel tegen de 30-jarige locomotief- bankwerker C. J. S. als tegen de 26- jarige rangeerder G. van L. Zij zou den schuldig zyn aan het spoorweg ongeluk bij de Waalhaven, waarbij een werkliedentrein botste op een enige minuten vroeger vertrokken werkliedentrein, die onderweg op onthoud had. Het ongeluk heeft twee doden en een aantal gewonden ge kost. Beide verdachten gaven toe fouten te hebben gemaakt en on voorzichtig te zrjn geweest. Verdachte S. had als machinist de trein met een. hogere snelheid laten, rijden dan was toegestaan. Verdachte v. L. had als rangeerder voor op de trein moeten staan om uit te kijken. In verband met het slecht® weer was hij echter bij de machinist in de ca bine gegaan. Een en twintig millioeu dollar voor technisch hulpprogramma der V.N. NEW YORK. Op de technische- hulp-conferentie, welke van 26—28 Februari te New-York is gehouden, hebben 64 landen tot een gezamenlijk bedrag van rond 21 millioen dollar steun toegezegd voor de uitvoeringen, van het uitgebreide programma van de Verenigde Naties voor technische hulp aan economisch minder ont wikkelde gebieden in 1953- Het nodig geoordeelde minimum-bedrag van 25 millioer dollar werd dus niet bereikt. Zoalst gemeld heeft de Nederlandse ^regering voor dit jaar, behoudens goedkeuring van het parlement, 2.600.000 gulden beschikbaar gesteld. De grootste aanbieding kwam van de Verenigde Staten, die 14.780.750 dol lar beloofden, doch met de bepaling, dat dit bedrag niet meer mocht zijn dan 60 pet van het totale bedrag, dat bijeengebracht zou worden. Aange zien het eindbedrag van 25 millioen dollar niet werd bereikt, betekent dit, dat de Amerikaanse bijdrage tot ogeveer 12 millioen zal worden gere duceerd. Italianen tonen eerste pantserdivisie VERONA. Italië heelt Donder- dag te Verona de militaire attaché's en verslaggevers van de andere landen van het Atlantisch Pact zijn eerste volledig uitgeruste pantser divisie getoond. Deze Italiaanse di visie zou de sterkste divisie in Europa zijn. Ook toonde men een tweede pantserdivisie, die nog niet volledig is uitgerust. Een derde di visie zal. naar van Italiaanse zijde werd meegedeeld,in het midden van dit jaar grotendeels gereed zyn. Al het zware materieel voor de drie divisies wordt door de Ver enigde Staten geleverd. met deze machine In de VITRINE haek ORANJEGALERIJ «t> Zaterdag 7 Maart van '9.30 tot 12 uur en van 2.30 tot 4.30 uur ',omt U ook eens kijken? j verzoek ook demonstratie aan huis. Oranjestraat 13, Telef. €5673 Broer Bveld 137—139, Tel 67736 SCHIEDAM met 1 jaar schriftelijke fabrieksgarantie, geheel met kameelharenbewerlring, prima vormhoudend, leveren wij U in moderne kamgarens en tropicals reeds voor f 105. Zuiver wollen gabardine regenjassen garantie als boven 99.75 Sportcolberts, de nieuwste dessins 1 en 2 rij model k35. Bypassende kamgaren pantalon 23.50 KLED1NGHUIS REMBRANDTLAAN 85 tet 68477 SCHIEDAM IETS Het Joja rubbercarset voor de moderne vrouw, die slank en fit wil blijven. Ook de voornaamste merken buste- bouders. Joja Corsettenhms, Hoogstr, 136. Voor evacué's peciale prijzen. Baby Commode 29 kin- der ledikantje 18.50. Ton en andere modellen Alles tc la kt. Tussenbroek. Edlson- straat 31 a. Schiedam. Ter overn. gevr. een in z.g St.z. opvomvh. kinderwagen, Br. no. S 769 bur. v, d. bl. Wonlngruil. Aangeb. nieuw bouw Overschie; beneden woning (droog), bev.: 3 ka mers. Bruynzeel keuken, douche en kelderruimte; huur 9.10. Gevr in Schie dam of omgev.: ben.woning met tuin. Minimum 3 kam, Br. no. S 768 bur. v. d. bl. Permanent-wave v.a. B. watergolven 2knippen v.a. 1.Alle gewenste modellen. „Maison Modern" Jsc. v. Kalker, het adres voor betere haarvarzorging, Hoogstraat 53, Schiedam, te lefoon, 69750. Prima merkridwielen, merk Leyte. Zwammerdamsingel hoek Halleystraat. Ook op conditie. New White Plastiek muur verf, voor plafonds, muren enz. in 1 keer hagelwit. Al léénverkoop Jan v. Kat- wijk's Verf- en Glashandel, Boers veld 37. tel. 6803Ö. Wy moffelen Uw rijwiel met bijlevering van nieuwe spatborden, nieuwe spaken kettingkast en jasbescher- mer gedemonteerd en ge monteerd. totaal f 37.50 als nieuw terug. Alleen Rotter- damsedyk 240a, aan de kant van de Hema, Wij hebben geen filialen. Frans Walt- man. Rotterdamsedijk 240a, telefoon 6894B (Bel ons op en wij halen Uw rijwiel) Te koop: een eiken bed met spiraal, een kapstok. 4 leeu wenkop stoelen, electr. klok. divanbed. Reisbureau, Rot terdamsedijk 401b. in de Vitrine hoek Oranjegalerij de Sfohuiger» ïeilwrijver- Mixer - Föhn - eh. Alles inéén op Dinsdag 10. Woensdag II, Donderdag 12, Vrijdag 13 en Zaterdag 14 Maart van 10.30 tot 12 uur en van 2.30 tot 4.30 uur. Kotnt U ook eens kijken t Op verzoek ook demonstratie aan huls Oranjestraat 13, Tel. 63873 Broersveld 137-139, Tel. «7736 SCHIEDAM

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1953 | | pagina 1