t C *Z/1W ALBERT HEIJN Muziekconcours in de Plant ag e A<,K\i)A School-korfbal krijgt Zaterdag een treffen Rotterdam doet mee aan recreatieplan Brielle J UkndhittL- 1?0 45. 1.- 25. 2 JONGSTE BEDIENDEN Gourantenreclame Op Zaterdag 11 Juli wordt weer luidruchtig om de subsidie gestreden Volle aula luisterde met toewijding Gangster-allures in Numansdorpsestraat Vernielingen op de volkstuinen Schiedams bezoek aan Wandsworth Mutatie in leiding van Rode Kruis Arbeider op werf bekneld geraakt Weer orgelbespeling in de Grote Kerk De grootste sortering tegen de laagste prijzen DE AVONTUREN VA.N KAPITEIN ROB Leerlingen van Uloscholen ontmoeten elkaar aan de Oudedijk Helft van kosten voor rekening van Maasstad Voorlichting voor huisvrouwen Ladder schoot weg, schilder gewond Trio pleegde twee inbraak] es Oud-strijders naar het. Raadhuis SCHIED AM 2.25 ROLAND Koeriersters is niet te vervangen Zelfs mei een SLINDDOBtfCm VEILIG bij ALBERT HE1JN Zware Repen 3 *oor 49 Carabiesjes m gram 59 Zomertoffee' S 100 gram 19 Vruchtenkoekjes iocgr. 25 Ananasbiokjes 150 gram 19 Sardines groet iiiik 50 Edammer Kaas sot gram 109 GOUdse Volvet 500 gram 119 i Fijne belegen j Goudse 500gram 149 ZuiverRundvetsoogram 63 j Toiletzeep 10 stukken 89 i Pe fijnste UNOX vleeswaren: Ontbijtspek 200 gram 55 Gebr. gehakt 150 gram 49 Nierbrood 150 gram 49 l Lunchham 200 gram 58 1 Heel Theeworstje p.st. 47 Heel Saksisch Worstje p.st. 34 s 2 Don3er3ag 18 3WÏ WSS (Advertentie LM.) Het jaarlijkse muziekconcours, waaraan alle plaatselijke harmonie- en fanfarecorpsen plegen deel te nemen In verband met de verdeling- van een gemeentelijke subsidié, zal ivorden gehouden op Zaterdag 11 Juli, In de jury nemen ditmaal plaats Gijsbert Nïeuwlatid, kapitein-dirigent van de Mari nierskapel en de bekende Rotterdamse musicus cn dirigent Piet van Mever. litie Muziek vereniging, om 9 uur n.m.; 8. Harmonie-Orkest om 9.30 uur n.m.; 9. Chr, Muziek vereniging „Harpe Davids", om 10 uur n.m. Het concours zal rs avonds om zes uur aanvangen en duurt tot half elf. Negen corpsen zulten ieder twee werken krijgen te spelen uit een programma van zes nummers, dat door. de corpsen zelf wordt vastgesteld. Daar men niet bekend is met de aanwijzingen van de ju ry,. vereist dit concours dus een serieuze studie van alle zes num mers, Ook in dit opzicht heeft het concours een uitstekende werking. De drie eerst geplaatste corpsen komen in aanmerking v.oor het ge ven van drie (gesubsidieerde) Plan tageconcerten. De. daarop volgende vijf corpsen geven ieder twee con certen en. het laagst geplaatste corps krijgt één concert te ver zorgen. •Het concoursprogramma ziet er sis volgt uit: 1. Muziekkorps van het Leger des Heils om 6 uur n.m.; 2. R.K, Muziekvereniging St Radboud, Ke- thel.. om 6.30 n.m.; 3..Arb. Muziek vereniging Crescendo, om 7 uur nlm.: 4; R.TC Harmonie-orkest St Ambrosius, om 7,30 uur n.m.; 5. Muziekvereniging Wilton Pijenoord, om 3 uur n.m.: 6. Gusto's Muziek vereniging om 8.30 uur mm.; 7. Po- fiEMEENTE j SCHIEDAM ("OFFICIEEL NIÉUWS"") AANVRAGEN' Pi» SPOORTEN e.d. Nu het reisseizoen is aangebroken eft binnenkort de vacanties begin- nen, wordt er nog eens met na druk deaandacht op gevestigd, dat men tijdig paspoorten 'en bewijzen van Nederlanderschap dient aan te vragen. .Teneinde teleurstellingen te voor-, komen, behoort men zich strikt aan het navolgende te houden: I-Paspoorten moeten worden aan gevraagd tenminste 8 dagen vóór dat men het paspoort nodig heeft; 2. Bëwijzen van Nederlanderschap moeten worden aangevraagd tenminste 3 dagen vóór dat men dit bewijs nodig heeft.' .Ten overvloede worden betrok kenen aangespoord niet tot de uiterste termijn te wachten met het aanvragen van reisbewjjzen. - De negende voordrachtsavond van de muziekschool„Centraal" had in de aula van hét museum over be langstelling niet te klagen. Ouders en familieleden hébben met toewij ding geluisterd naar de prestaties van de uitvoerenden, in groepen of tij dens solistisch optreden. Het man doline gezelschap én het strijkorkest lieten zich horen "onder leiding van de heer W. Menhingb. De rest van de koren werden geleid door L. v, d. Harst. Men had het zich vaak niet .ge makkelijk gemaakt en in 'dit licht bezien werden zeer behoorlijke pres taties bereikt. Nadat Jan de Koning aan de vleugel een Ballade van Cho pin ten gehore had gebracht, bege leidde hij Aart Smit bij het concer tino van C. M. van Weber. Gisteravond1 om half twaalf reed een personenauto, waarin drie per sonen waren gezeten, langzaam de 'Numansdorpsestraat in. Voor het pand Numansdorpsestraat 3 stopte de auto, waaruit een lange slanke man. stapte, die twee bruine heren- schoenen naar de ramen van de 'eerste etage wiérp. Een schoen mis- "te het doel. de andere vernielde de keukenruit in de woning van de slagersgezel H. F. Z. Over de be weegredenen van deze duistere zaak, die in zijn opzet enige gang ster-allures vertoonde, tast de - po litie nog in-het: duister. - Een groepje van vier jongens van omstreeks 17 jaar moet waarschijn lijk verantwoordelijk worden ge steld voor vernielingen, die. dezer dagen zijn aangericht op volkstui nen in Nicuwland. Van tuinhuis jes. die toebehoorden aan J. M. en J. D, H. werden ruiten vernield. Er wordt enige gereedschap ver- mist Voor een officieel bezoek, waarbij tevens demogelijkheden voor een verdere uitwisseling onder ogen zullen worden gezien, -vertrekken Zondag burgemeester Peek en diens echtgenote, -.mr G. M. Hovingh, voorzitter varihet Enso-comité, en dé, heer E.A.; Leenderts, lid van hét Enso-coroitë en voorzitter van de SBLO, naar Engeland. Zoals men weet; bezocht vórig jaar een offi ciële delegatie vanuit Wandsworth enze stad- Pok toen vonden bespre kingen plaats ter continuering van het sportcontact, dat na aanvanke lijke bloei de laatste jaren aan het kwijnen is. Per 1 Juli zal dokter A. Q. C. Klomp, tot dusver leider van de Tramportcolonne van het Rode Kruis in Schiedam, zich als zodanig terugtrekken. Hij vervulde deze functie sedert vorig jaar. Over de /beweegredenen, die tot dit onver wachte besluit voerden, wenste men ons geen nadere mededelingen te doen. De 45-jarige opperman C. Weijers. Overijselsestraat 40a, Rotterdam, is Woensdagmiddag kwart over een bij het bouwdok op de werf Wilton- Fijenoord in Schiedam beknelfi ge raakt tussen een rijdende kraan en een betonnen voetstuk. De man is op slag gedood. De organist Jacq. P. Bekkers zal in de komende maanden weer en kele concerten geven in de Grote Kerk. Het eerste orgelconcert in deze zomeravondserie vindt plaats op Woensdag 24 Juni. Uitgevoerd worden werken van Böhm, Buxte- hude en Bach. Belangstellenden hebben vrije toegang, Autoremmen werkten niet Door het niet werken van de emmen van een personenauto, toe behorende aan N. uit Den Haag. vond Woensdag een botsing plaats op de viersprong in Kethel. De bromfietser T. Q.. een 21-jarige sui kerwerker, die- in de Maria straat woont, liep met het meisje J. de G. dat hij achterop vervoerde schaafwonden en kneuzingen op. De politie heeft de auto van de Hagenaar in beslag genomen. Burgerlijke Stand GEBOREN: Cornelist, z. van G. Baas en N. Schouten; Lucy A. A„ d. van A. v. d. Most en L. J. Kvcft; Antonetta, d. van H. Verlinde en A. v. d. Zouwen; Willem, z. van D. de Jong en R, Folkerts; Jan W., z. van F. C. Noomen en P. Ver boon. OVERLEDEN: M- R. Wink, 82 jaar,, weduwe van H. J. Teunissen. (Advertentie LM.) D» ouderdom komt mTl jcobrefcea, Dat 1# öTertnigefld duidelijk tebleken. Bij TIP is attdcTROJn Omdat door ö'ooderdora H**r kw*Eon dor jeugd ïijn in; Merk-Bedden Aupïng-Producten Complete Slaapkamers brengt dé speciaal-zaak; Broersvest 64—65 - SCHIEDAM Tel. 67920 era ara Wat men moet weten: Apothekers-nachtdienst: F. H. Backer, St. Liduïhastr. 58. Bellen bjj ongeval: G.G en G.D. Ttünlaan 89. Telefoon 69390. Films: Passage, da. 2 en 8 uur; Robin Hood (alle leeft.). Monopole, da, 2, 7, 9 uur; Vrou wen zonder eer (18 jr.). Bijeenkomsten; 19 Juni. Aula Stedelijk Museum, *8 uur: Opening tentoonstelling „De wereld spaart". Jeugdrecreatie: 18 Juni, School Huismanstraat, 7.15 uur: Optocht Rattenvanger v. Hameln en poppenkastvoor stelling (814 jaar). O.B.K. concerteert Zondagavond Zondag a.s. gee.ft het ^harmonie orkest „Oefening baart Kunst" een avondconcert in de Plantage, Diri gent is de heer J. C. M. Feltzer. Het concert, dat om acht uur aanvangt, omvat de volgende nummers: 1. l'Echo des Montagnes, mars van P. Kuyten. iDeze mars is aangebo den ter gelegenheid van de Wereld show '53 op 2de Pinksterdag te Tilburg. Op deze show voor ge üniformeerde muziekkorpsen uit het gehele land won „OBK" de Wereldshowwimpel) 2 Ouverture Jean de Finlande, van J. N. Hum mel, arr. P. Kelsen; 3 „Oklahoma'' (gebaseerd op het soel „Green Grow teh Lilacs" van Lynn Riggs) van Richard Rodgers en Oscar Hammerstein: 4 Volksfeest ouvertu re, van M. Carl, arr. J. C. M. Felt zer; 5 American Patrol, van Mea- cham-Delhaye; 6 Donder en Blik sem (galop) van Joh. Strauss; 1 Selectie „Show Boat" van Jerome Kern; 8 Selectie ..Annie Get your Gun" van Irving Berlin: 9 IJzer en Staal, mars van David B- Muller, arr. J. M. Schouten. Toen de Schiedammer J. G., wo nende aan de Hogebanweg, gister avond in de krant een bericht las over vermissing van een veeauto te Rotterdam, herinnerde hij zich plot seling zo'n auto te hebben zien staan, in de Pascalstraat, Hij stelde de po litie in" kennis van zijn vermoeden, dat het hier wel eeris de gezochte wagen kon betreffen. Men toog er op uit en kwam tcit de ontdekking, dat het inderdaad was de gestolen auto, toebehorend aan v. d. B. uit Streef kerk. Het bleek, dat zelfs de papieren nog aanwezig waren. Alleen man keerden aan de achterzijde twee wie len met banden. Een hoekjeop de expositie „Zo spaart de wereldin het Stedelijk Museum. Vrijdagavond, zal deze tentoonstelling, die hier slechts het weekeinde te bezichtigen is, worden geopend. Eén van de propagandamiddelen van de korfbalclubs is het populair-ma- ken van de korfbalsport op de scholen. Nu is dat In onze stad nooit erg goed gelukt. De belangrijkste reden daarvan is gebrek aan terreinen. Maar toch probeert men het elk jaar opnieuw en dit jaar is gepoogd, de U.L.O.- scholen van het Oude Kerkhof en de Prins Mauritsstraat voor het spel van bal en mand te winnen. Al sinds weken worden groepen leerlingen ge oefend en als sluitstuk wordt Zaterdagmiddag een officiële wedstrijd tussen beide scholen gespeeld op bet korfbalterrein aan de Oudedyk, De competitie 1952-1953 behoort weer tot het verleden. Alleen Schie dam 1 heeft dit jaar een goed figuur weten te slaan; de overige twaalftallen moeten zich met heel bescheiden plaatsen tevreden stel len, De volgende eindstanden mo gen voor de dames en heren een aanleiding zijn om de zomermaan den extra goed te benutten en goed voorbereid het nieuwe seizoen, dat in September begint, in te gaan. K.N.K.B. Z.H. III A: 19 15 4 19 12 4 3 28 12 1 5 18 11 18 9 Unicum T.O.V. Trekvogels Schiedam Wion Merwede Ons Huis Spartaan U.S.V. O.D.O. Z.H. III B: Hou Stand Die Haghe Eureka Poortugaai Charlois A.L.O. 18 3 16 13 16 11 16 9 16. 4 16 6 16 3 1 3 5 1 11 1 11 2 12 2 12 3 14 96—41 80—53 75—47 77—58 61—48 58—74 43—63 45—77 44—47 40—81 68—26 91-46 59—50 4246 47—65 42—52 30 Succes Phoenix Raven R.K.B. II A: U.S.V. 2 Sperwers 3 Barendr. 1 Unicum 2 Het Zuiden 6 14 Charlois 2 14 Succes 2 O.S.C.R. 3 R.K.B. II B: Spangen 4 3 9 16 5 1 10 16 16 3 34 13 14 8 14 6 14 6 14 14 15 14 Het Zuiden 7 15 13 14 8 2 Hillesluis Velox 4 24 6 1 Schiedam 2 14 4 1 Actief 4 14 4 1 De Spart. 2 14 4 1 Unicum 3 14 1 R.K.B. III B: Spartaan 3 14 13 Wion 4 14 12 Het Zuiden 9 14 10 Spangen 5 14 6 1 Hillesluis 2 Charlois 4 Succes 3 Ons Huis 3 3 2 9 2 I II 2 12 Twee winstpunten in 42—49 11 31—55 11 42—74 10 61—14 27 51—28 17 46—54 15 38—14 13 52—43 12 2545 11 29—50 9 29—53 8 111—17 28 95—21 26 61—33 18 37—57 13 52—56 9 20—97 9 25—54 7") 19—85 2 63—15 26 68—14 24 5739 20 36—50 13 40—38 12 19—61 8 25—57 5 24—58 4 mindering. 2228. Kapitein Rob is met de „Vrijheid" onder, weg naar de Golf van Mexico. Hij heeft, na zijn vreemde avonturen in Afrika, zijn reisplan maar gewijzigd. Alleen aan boord van zijn. schip met Skip, zijn hond, natuurlijk voelt hij zich weer gelukkig. Hij heeft hartelijk afscheid genomen van zjjn Ame rikaanse vrienden, die voorlopig geen behoefte hebben om opnieuw een filmexpeditie op touw te zettenZij gaan terug naar de Verenigde Staten en ongetwijfeld zal Rod hen in de toekomst nog wel eens ontmoeten, Het seizoen is al ver gevorderd en weldra ?ai de tijd van de zware stormen en orkanen in dit ge- as'" met dit kleine scheepje heeft hij liever niet al te slecht weer. Wanneer hij zich op een goede bied aanbreken. Rob hoopt maar, dat hij geluk i honderd mijl van Cuba bevindt, verslecnterfc het heeft en dat hij het stormgebied ontloopt, want1 weer echter snel. Rob gaat in zijn kajuit om nog I eens nauwkeurig ziin positie te bepalen, voor I het navigeren straks door de storm helemaal onmogelijk wordt. Aan de Rotterdamse Raad wordt voorgesteld te besluiten tot deelne ming in de door Gedeputeerde Staten van Zuid Holland op te richten stich ting „Recreatieplan Briclse Maas", welke ten doel heeft het voorberei den van een gemeenschappelijke re geling tussen de provincie, een aan tal gemeenten, de stichting „Het Zuid-Hollands Landschap" en de stichting „Bevordering Volkskracht" inzake het geschikt maken van de oeverlanden van de afgedamde Briel- se Maas voor massale recreatie. Thans is men zo ver gevorderd, dat de provincie Zuid-Holland de ge meenten Rotterdam, Schiedam, Viaardingen, Maassluis. Rozenburg, Oostvoome, Brielle, Vierpolders, Zwarte waal en Heenvliet zich ver enigen in een stichting, welke de uit voering van de nodige werkzaamhe den ter hand zal nemen en tevens de definitieve regeling van de samen werking zal voorbereiden. Alle inkomsten en uitgaven van de stichting worden ten bate resp. ten laste van de exploitatie gebracht. Hei voordelig of nadelig saldo wordt over de provincie Zuid-Holland en de samenwerkende gemeenten als volgt omgeslagen.; de provincie 25 pet, Rotterdam 50 pet, Schiedam 11 pet, Viaardingen 10 pet, Maassluis 2 pet, de overige hiervoren genoemde gemeenten tezamen 2 pet. Aan het plan is een voorlopige ra ming van de kosten gevoegd; deze raming lijkt het gemeentebestuur van Rotterdam aan de veilige kant, Zo is b,v. met eventuele inkomsten geen rekening gehouden. De jaarlijkse kosten worden daarin becijferd op 100,000, welk bedrag later zal op lopen tot 135.000, Voor rekening van Rotterdam komt hiervan 50 pet of resp. 50.000 en 67.500. Met het oog op het belang, dat de inwoners van Rotterdam bij de tot standkoming van dit plan zullen heb ben wordt deze jaarlijkse bijdrage als ten volle verantwoord geacht. Het Instituut tot Voorlichting bij Huishoudelijke Arbeid, een instelling van de Nederlandse Vereni'ging van Huisvrouwen, organiseert van 18 tot en met 27 Juni in het warenhuis Vroom en Dreesmann een expositie van gebruiksartikelen, die het huis houdelijke werk van de moderne vrouw aanmerkelijk verlichten. In een bijeenkomst in de recreatiezaal van V. en D. heeft vanmorgen de presidente van de Rotterdamse afde ling van de N.V.H., mevrouw A, H. Cramer-v, Beek. met een vriende lijke toespraak de tentoonstelling ge opend, waarbij zij er op wees, dat niet alle, door het I.V.H.A. goedge keurde, artikelen werden geëxpo seerd Mevrouw ïr Van Itter son-Rotgans, presidente van het I.V.H.A., gaf in een helder betoog de doelstelling- van het instituut weer. De afstand tussen industrie en consument is groot en contact tussen deze beide categorieën bestand er vrijwel niet. Za kon de ene groep nooit- de wensen van de andere te weten komen. Dank zy het I.V.H.A. is dit nu overbrugd." Artikelen, die na een strenge keu ring op doelmatigheid enz. door het I.V.H.A. worden goedgekeurd, zijn kenbaar aan het door dit instituut afgegeven merkteken. Dergelijke ar tikelen staan nu door het gehele wa- Vanmorgen schoot de ladder, waar mee de 42-jarige schilder J. Alberts uit de Boogschutterstraat op een balcon van de eerste étage van een pand in de Schalkburgerstraat stond, onderuit. De man viel, met het hoofd naar beneden, omlaag. Zijn val werd echter gebroken door waslijnen, waardoor hij slechts schaafwonden aan hoofd en armen opliep. De GGD bracht hem naar huis. De politie heeft een drietal jeug dige inbrekers gearresteerd dat twee inbraakjes had gepleegd in panden in de Bernard i nas traat.'Het zijn'de 19-jarige C. A. L., de 19-jarige B. W. v. d. W. en een 16-jarige timmerman. De politic kon de hand op hem leg gen nadat na een Maandag in een koffiebranderij aan de Bernardina- straat gepleegd inbraakje een der knapen enkele inbrekers werk tuigen had verloren. De politiehond Presto kon hierdoor een spoor volgen, waar op men een der daders kon grijpen. In de koffiebranderij had het trio slechts een klein geldsbedrag en en kele sigaren buiten kunnen maken. Met fiets tegen auto gebotst Op het Stadhoudersplein is gister middag de 14-jarige Louise K'„ wo nende Abraham Kuyperlaan, met haar fiets tegen een auto gebotst. Zij viel en moest met een hersenschud ding in het Bergwegziekenhuis wor den opgenomen. renhuis van Vroom en Dreesmann opgesteld en iedere middag (behalve Zaterdag) zijn er van 2.45 tot 3.45 en van 4 tot 5 uur demonstraties. Wereldveteranendag Ter gelegenheid van wereldvete» ranendag zullen de „Nederlandss Bond van oud-strijders en dragers van het Mobilisatiekruis*' en de „Bond van Nederlandse Militaire Oorlogsslachtoffers". ngesloten bij dg Wereldfederatie van Oud-Strij ders, Zaterdagmorgen deputaties naar het Raadhuis zenden, die de burgemeester een „Credo van de wereldfederatie van oud-strijders", geschreven door Ralph Bunche, aan. zulJen bieden. De plechtigheid, die ook in andere gemeenten' van ona land zal worden gehouden, vindt om half twaalf plaats. Tevoren zal een krans worden gelegd bij het Doelwater-monument. Congresgangers bezochten Rotterdam Zoals bekend, houdt de „Orga nisation Mondial du Tourisme et de 1'Automobile", waarin alle tou- ristenbonden en automobielclubs zijn opgenomen, in Den Haag de eerste internationale verkeerstech nische leergang, waarvan de uit- voerihg is opgedragen aan de' A.N.W.B, Gisteren hebben de 'deelnemers een excursie naar Rotterdam ge maakt, nadat hun in Dén Haag een korte uiteenzetting wasgegeven door de directeur van de Dienst, van Stadsontwikkeling en Weder-' opbouw van Rotterdam, ir C. van.' Traa. Daarna ging men met bussen naar Rotterdam ter bezichtiging van het Hofplein, van straatprofie len, expeditiestraten en van de tun- neltraverse. Ook bekeken de deel nemers het wielrïjdersverkeer door- de Maastunnel op het spitsuur. Ter afsluiting yan dit bezoek bood de gemeente Rotterdam een rondvaart door de haven aan, waar na de bezoekers -weer naar Den Haag vertrokken. Vader, die overal voor zorgt Die zorgt, dat het huishouden draaien kan. En voor wie U zijn overhemden en zijn sokken, zijn scheergerei en ondergoed „meebrengt. Uit de He ma, Al jaren. Tot zijn volle tevreden heid. Zondag is het VADERDAG ROLAND DASSEN In 12 effen zomerk Leuren, passend bij het Rotend* weekend-shirt, kieuk- hetstellend Een prima BALL-POINT Een bruyëre TABAKSPIJP Ecbt mndiedereo P0RTEM0NNAIE Vaste of vloeibare BRILLANTINE 50c» Hiermee zal Vader zeker zr. ztjn nopjes ztjn: Bordeaux-rood Havanna-bruin Mos-groen Kleurecht Sanfor, du» krimp vrij Doe MEER met WINDER geld WEEKEND SHIRT Tandarts Wattez AFWEZIG TOT 6 JTJ1 Gelieve geen geld of goede ren af te geven aan mijn vrouw W. C. GrimsMarke- steyn, daar door mij niets wordt betaald. H. C. Grims. Rijnstraat 32 a. Schiedam. Te koop aangeb. 2 pers. wit led. met 3 d. bedsteï 85. 1 pers. eiken led. met auping 35.—, Eiken sjoelbak met schijven 20.eiken boe kenkast 40,—, staande schemerlamp 10.Ook af zonderlek. Fabriplein IXa. Eiken clubstel best uit 2 grote clubs, 4 stoelen, zwaai verend, pluche en kleur naar keuze 189,—. Wilson, Grote Visserijstraat 80, 97, 99, 101. Bij de Technische Bedryven der Gemeente Schiedam kunnen worden geplaatst; Zij, die in het bezit zijn van het Ulo-diploma of de vol gende maand hiervoor examen doen, genieten de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties, eventueel met afschrift van be haalde punten! ijst, in te zenden aan de Directeur van bo vengenoemde bedrijven, Dwarsstraat 42, Schiedam, Te huur aangeb. zomerhuisje in Oostvoorne, geschikt voor 5 a 6 pers., van 19 Juni t.m. 20 Juli. Br, nr. S 869 bur, v. d. blad. Krameg de Groot, Dam 2, Tel. 67637. Speciaal aanbev.: Hotelkoffie - Kroningsthee. Geen cadeaux, geen kortin gen, maar kwaliteit. Permanent- Wave, compleet 5.75 Ook speciaal alle kleuren haarverven. Kap salon „Aiida" Grote Visse rijstraat 8E (hoge stoop). Tel. 33762, Rotterdam, Extra solide slaapkamer ge heel meubeiplaat, 3-deurs- kast, toogledikant, 2 nacht kastjes. tafel, 2 stoelen 398.—. Wilson, Grote Vis serijstraat 80. 97, 99. 101. voor, koopt U Altijd ffisar-waif'voor'Uwgeld Altijd bstare kwaliteit, «oar lagere prljsS WEER EEN PAAR SPREKENDE VOORBEELDEN-: GakJtg Hm 24 Jual puur, melk, «dra bitter, hazelnoot, butterscotch Frans-Marokkaanse B0FFIE KOFFIE dafs betera, ja beste koffie j MAAKT U HET LEVEN GOEDKOPER!

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1953 | | pagina 1