Sportbijlage De Schiedammer Boot schoot en Sparta won met 2-0 Overtuigende zege van Hermes op Willem II (3-1) JULIANA WON MET 1-0 Welk schoeisel Excelsior probeerde't ging niet OSCR in de bloemen PSV schoot vijf keer raak Feijenoord was in luilekkerland DHC met 6-1 geslagen Schiedam.se defensie schakelde Tilburgse aanval uit Beslissende tweede helft Longa schoot gretig en won met 5-0 R1EN TERLOÜW Schieten jongens" Povere tegenstand van WH16 Defensie voelde zich onzeker Ploegwïjzigmgen in de Ronde Promotie van de tafeltennissers begonnen Tennisseizoen geopend Eerste klassers deelden de punten (5-5) START 3faan«iuff Aprii 195T Invaller Rooderiburg is druk doen de doelman Botermans van Wil- lem II te belagenDe jonge Schie dammer eiste de eer echter niet voor zich op maar gunde die aan Lex Janse. Met deze treffer scfio- ten de Schiedammers een illusie van de Tïlburgers weg. (Van onze sporteorrespondent) DELFT, Zondag. Voor de Feije- noord-voorhoede moet de wedstrijd legen DHC zo ongeveer zijn geweest, als het verblijf in luilekkerland. Sjonge, wat waren die Delftse ver dedigers gul met hun kansen en wat deden zij weinig aan dekking. Het is daarom verstandig bij de bepaling van de waarde van de 61 overwin ning rekening te houden met de zwakke tegenstand die men onder vond. Dat neemt echter niet weg dat de combinaties vaak voortreffelijk wa ren en dat de toeschouwers mochten genieten van goede doelpunten. Meerman schoot het eerst raak. Na zeventien minuten profiteerde hij van een fout van stopperspil Van der Geest. Tien minuten later gaf v. d. Heide enig reliëf aan het overwicht van Feijenoord door de score tot 2—0 op te voeren. Nog sterker werd Feijenoord in de tweede helft en Meerman, v. d. Hei de er» Steenbergen brachten voor DHC dc trieste cijfers 05 op het scoringsbord. Daarna schoot Meer man nog een keer raak, maar Feije noord had'even daarvoor genoegen moeten nemen met het sneuvelen van de nul. Van Oostrum redde n» voor DHC de eer. 11 OTTERDAM, Zondag. Men weet het. Bij Excelsior houdt men niet star vast aan het verteden. Men houüt van veranderingen. Eertijds ging het een spelletje voetbal spelen, waarover de wijze heren in de sport nog niet uitgepiekerd zyn. De warmte, die de zoo nu gul uitstraalde, werkte Inspi rerend. Excelsior kreeg andere mooie denkbeelden. Het dacht na over het te gebruiken schoeisel. De voetbalschoenen be vielen al lang niet. Zij waren zo zwaar, ze knelden en nu, ja nu met die kurkdroge en harde velden zouden ze wel gaan branden. Met verlangende ogen bekeek men de lichte basketbalschoenen, die op de training gebruikt werden. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, Zondag. Hermes-DVS heeft met een gedecideerde 3—1 zege op Willem II aangetoond, dat het nog geenszins een ondergeschikte rol in deze voetbalcompetitie wenst te spelen. De Tilburgers, die in de eer ste speelhelft de balans nog in evenwicht konden houden, moesten na de thee toch wel ruimschoots hun meerdere erkennen in het gave technische spel, dat de Schiedammers volkomen verdiend naar een overwinning leidde. Aan spanning heeft het niet ontbroken in deze wedstrijd, die een staal was van voortreffelijk voetbal, want tot enkele seconden voor het einde was de stand nog 21. Doch toen scheidsrechter Bronkhorst reeds zijn horloge raadpleegde, had Lex Janse juist nog gelegenheid met een goede treffer geen twijfel meer aan de uitslag mogelijk te maken. raffineerde open aanvallen. Joop Heyster, Cock van der Tuyn en aan voerder Lex Janse stichtten keer op keer de grootste verwarring. Na een kwartier, toen eerst v. d. Tuyn alleen voor doelman Botermans staande unfair werd gevloerd, waarin arbiter Bronkhorst geen aanleiding vond naar de witte stip te wijzen, liet Joop Heyster uit een vrije trap een boog- bal los, die eerst op het hoofd van Lex Janse en vervolgens achter kee per Botermans daalde (1—0). Deze voorsprong wist Hermes te handhaven tot enkele minuten voor de pauze. Toen capituleerde de Schiedamse defensie voor een kogel van Van Roessel, de de lat trof en vervolgens door rechtsbuiten De Jong werd ingeschoten Cl1). Maar na de pauze hebben de blauw-wittcn hun tegenstanders geen gelegenheid meer gegeven op adem te komen. Spil Van Loon werd zelfs tot in het doelgebied teruggedreven, zo rolde de ene aanval na de andere over de Tilburgse veste. Fors beet Willem II terug, hetgeen een regen van vrije schoppen tot gevolg had. Uit een daarvan mikte Stolk de bal heel han dig over een Willem. II-mUUrtje op het hoofd van Lex Janse, wiens kop stoot doelman Botermans slechts val lende kon keren. De in internationale vorm spelende Cock van der Tuyn was er als het duiveltje uit het doos je bij om de leren knikker het be slissende zetje te geven. (2—1). De Tilburgers zagen daarna nog wel kans in de richting van Van Diest op te rukken, doch verontrusten konden zij hem beslist niet. Juist toen een ieder dacht, dat het laatste fluitsignaal zou weerklinken, trok de voor Joop Heyster ingevallen rechts buiten Hoodenburg, naar links ge zwenkt. achter een lange pass aan. Zijn schot trof de lat. Doch de onvermoeibare Lex Janse zorgde er voor, door de terugspringende bal in het net te deponeren, dat de strijd op -i werd afgesloten. Hoewel de Schiedammers met de beste voornemens het veld binnen stapten, moesten zij in de eerste helft de- nadruk leggen op de verdediging. Doch die bleek in zo'n grootse vorm te steken, dat Van Roessel met zyn mannen er hoegenaamd niet aan te pas kwamen. Spil Burger schakelde de lange Tilburgse aanvalsleider ra dicaal uit en ook de andere verdedi gers, Melief, Osterholt en de kant- halves Gudde en invaller v. d. Sloot namen geen enkele risico. En in laatste instantie bleek doelman Van Diest ongenaakbaar. Enkele harde schoten van De Bruyckere stopte hij spectaculair. Hermes zocht zijn kracht, en vond die ook, in snelle ge- Na lang wikken en wegen besloot men deze „stoute schoenen" aan te tiekken. Welke bezwaren waren er? Och toch geen enkele Men 20U veel makkelijker uit de voeten kun nen komen, het draaien en keren zou makkelijker gaan en het tem- no zou dus vanzelf hoger worden. En Juliana? Dat waren de rood zwarten bijna vergeten Zelfs in de rust, toen Juliana een 1—0 voor sprong had. zag men het gevaar van de Limburgers niet in. De bas ketballschoenen werden verwijtend Xerees had geen geluk Xerxes heeft bii Longa in Til burg een fikse nederlaag Releden waarin de familie De Kort een groot aandeel had maar toch is de uitslag geflatteerd. Zoals bij de Rot terdammers vaker voorkomt had den zij een slechte start, waarvan 2n zich in de tweede helft her stelden, doch het Tilburgse verde- digingsblok waarin Massuger een sterke partij speelde hield het hoofd zo koel. dat Xerxes met eens de eer kon redden. Met rust was het reeds 30 in het voordeel van de Longaspelers die met de wind in de rug aan de eerste helft waren begonnen. Na de rust kwam Xerxes tot Roe de aanvallen Veel geluk hadden de gasten met Bij een doorbraak opgezet door H de Kort werd deze sP er rï°01 ^an der Lee zodanig in zJJn'bewegingen belemmerd dat een strafschop er het gevolg van was Lambert de Kort scoorde hieruit 4 u Het. vijfde doelpuni ontstond mt een voorzet van Van Hout die de Kort niet miste. 5—0, uitgetrokken en geruild voor de vertrouwde voetbalschoenen. Nu zou het wel beter gaan Het ging inderdaad beter dan voor de rust, maar toch met zo goed als ver wacht was. Juliana zocht met een 10 zege Spekholzerheide op. De denkbeelden van Excelsior zijn nog niet erg gelukkig geweest. De Limburgers keken toch wel wat vreemd op toen zü de rood- broeken daar op hun nieuwe schoei sel zagen rondhuppelen Zij begon nen wat aarzelend en de verdedi gers konden moeilijk het tegenspel vinden oo de gladde combinaties van Schouten en Bak. Ja. en als Braams met zo ondoordacht met de kansen, die Schouten hem bood, had omgesprongen ja dan bad Ex celsior waarschijnlijk ook de twee de helft oo basketballschoenen ge* speeld Nu kwam het in de rust tot inkeer. De resultaten waren met zo best ais men had verwacht of ge hoopt. Men keek zelfs tegen een 1—0 achterstand op omdat de voorhoede van de Kralinsse wapen dragers het vertikte om vars die reeks kansen gebruik te maken. Dat deprimeerde niet alleen het eigen soel. het sterkte ook het vertrou wen van de Limburgers. Nadat zij de eerste schrik te boven waren gekomen begonnen zxi tamelijk goed te voetballen Harry van 't Hoofd, de stevige Juliana-middenvoor deed dat nog het best Hij koos steeds goed positie en Verboom en Lager waard keken elkaar nogal eens vra gend aan- hij het oplossen van de oroblemen Na 35 minuten kregen zij zelfs daar de tiid niet voor. want Freie passeerde eerst Verboom en keek toen in zo'n heerlijke opening Lagerwaard wilde Van 't Hoofd buitenspel zetten dat hij maar in één ruk door op Den Hertog af stormde. Een doelpunt was een waardige beloning voor ziin spel inzicht Excelsior keek sip. Het ver langde naar de rust en de voetbal schoenen Maar ook na de rust ging het zoals we reeds schreven niet. Vooi Verboom eindigde de strijd onplezierig. Hij brak zyn neus been! je BERGEN OP ZOOM. Janus van der Zande van de organiserende ver eniging Olynipia '47 heeft te Halste- ïen een wedstrijd over 10 Engelse mijlen gewonnen in 53 min. 26.3 sec. Van der Linden (Holland, Leiden) 54.22.6; 3. Besters (Olympia '47, Hal steren) 54.42.—; 4. Overdijk (AAC, Amsterdam) 54.57.5. Bravenboer (AAA, Alblasserdam) 55.03.—. Het was er gezellig druk in Maison De Klerk door de bloemen en door de velen, die OSCR kwamen felicite ren met zijn gouden jubileum, We troffen er zelfs de inventor van korfbalde heer Nico Broekhuysen aan en oud-gedienden als Iz. A J. de Wilde, S. A. Wil son, L. D. Versluys en -uiteraard de oprichter van de club Heijboer. De receptie ving aan met een speech van de voorz. van de KNKB de heer W, C. Schaap, die woorden van waar dering -uitte aan het adres van het huidig bestuur en de ouden, die steunpilaren zijn geweest van korfbal en bond, toen de beweging die steun zo nodig had. In het bijzonder zette hij de heer Heijboer in het zonnetje, die zotoel voor zijn vereniging als voor korfbal in het al gemeen van grote be tekenis is geweest. Hij overhandigde de gouden 50 als sieraad voor de vlag. De heer K. uan Driel vertolkte de ge voelens van dank van 't Rotterdamse bestuur voor het vele werk, dat door de vereniging in de tientallen jaren is verricht uoor het gees- felyfcc lichamelijk wel zijn van honderden jon ge mensen. De heer J. J. van Bree reikte de medaille van de Raad voor de Lichamelijke Opvoeding uit. De heer J. ran Dnel sprak na men s de Rotterdamse Korf balbond. Daarna kreeg de veteraan Heij boer gelegenheid zijn gevoelens op deze dag te uiten en hij deed dat op de hem eigen ge voelige manier. Daarna spraken nog de heren De Wilde. Wilson, Ver sluys, Dat en Stas. De heer J. van Ceelen be antwoordde de sprekers met een toepasselijk woord. (Van onze sportredacteur) ROTTERDAM, Zondag. Op Sparta's weg naar een her nieuwd afdelingskampioenschap liggen nog een stuk of wat hindernissen, die in omvang duidelijk verschillen. Een van die hindernissen, WH '16, ogenschijnlijk zonder kleerscheuren te nemen maar in werkelijkheid bijzonder gevaarlijk omdat de Heerlense club gedreven wordt door de angst voor dc defini tieve aftakeling als eerste klasser, ligt nu achter Sparta's rug. Ze leverde geen al te grote moeilijkheden op. WH werd met 20 geslagen. Geheel perfect werd de hindernis echter niet genomen, omdat de op vattingen van aanvalslinie en de fensie te sterk uiteen liepen. Na tuurlijk was Sparta, al werd dit door de bewegingen niet aan het oog getoond, nerveus. De voorhoede wilde dat hinderlijk gevoel zo snel mogelijk kwijt raken en nam een driftige aanloop, die cadans kreeg door het vriendelpke tik-tak getuid van minutieus sluitende combinaties. De Limburgse verdedigerst, bonken van kerels, staarden angstig in een diepe en aoodsgevaarlijke ajgrtmd. Toch bewogen zij zich met de grootste moed op de rand van die afgrond en schenen zichzelf zeer te recht vast te klampen aan de illusie dat Sparta de juiste opstelling van het geschut niet kon vinden; de eerste probeerselen. van Bennings- hof, Van Ede en Bosselaar duidden tenminste in die richting. Schieten jongens Vanuit de achterhoede klonk een scherp commando; „Schieten jon gens", schreeuwde Rien Terlouw. Poeff. Boot schoot en misnoegd bukte doelman Zeekaf zich om een verheugd Sparta de bal naar de middenlmie na te zenden. We stel len ons voor dat het net nog mi- nutën lang trilde door het geweld van deze treffer en mogelijk nog niet eens goed tot rust was geko men toen Boot na een felle sprint en worsteling met twee verdedigers weer vuurde. Dit maal sloeg het schot boven het hoofd van doelman Zeekaf in. Een 20 voorsprong en dat nog voor de rust. Allicht, dat het aanvalsquintet van Sparta zich bevrijd voelde van iedere spanning. Het duel was voorlopig ruimschoots gewonnen cn cr moest alleen nog een antwoord komen op de vraag wie de score zou gaan opvoeren. Bal-artist Bosselaardribbelaar Ben- ningshof of de steeds verbeten star tende Van Ede. Voor Zuidgeest leek die eer niet bestemd, als schakelspeler drong bij te weinig naar voren. Al met al hadden de verdedigers nog geen gelegenheid gekregen zich goed in te stellen op het duel met de VVH-voorhoede, die wel enige pogingen deed om bij Dufourné te komen, maar daarbij zo weinig overredingskracht gebruikte, dat men in de eerste helft nauwelijks kon spreken van een serieuze Lim- ourgse aanval. Het spel van de WH-aanvallers leek zo simpel dat men het wel moest wantrouwen. Dat deden Rien Terlouw c.s. dan ook en bijna had dat minder pretti ge gevolgen. Wankel In de tweede helft plezierde de voorhoede n.I. een beetje. Doelpun ten werden blijkbaar niet meer be geerd, Wel door WH, Het drong steeds feller naar het doelgebied van Sparta, waar het werd gepa reerd door een te veel weifelende defensie, die zich de steun van de voorhoede voelde ontzegd. Rien Teriouw verloor in die periode veel meer duels dan in vele vorige wed strijden bij elkaar. Worseling voelde zien steeds weer opgelucht wanneer hij er in slaagde de ba! zo snel mogelijk weg te trappen, waarbij hij minder op de richting lette, en Hans Sonne veld hij moest zich later laten vervangen door v. d. Oever deed een beroep op al zijn tactische gaven. Maar één speler voelde zich volledig in zijn cle ment: Koos Verbeek. Hij speelde ccn knappe partij cn brak de vloed van Limburgse aanvallen met grote doeltreffendheid. Ondanks de wan kele Sparta-defensie, was de bedrei ging niet zo groot. WH vermocht het niet tot een werkelijk gevaar lijke stoot te brengen. SVV speelde goed, maar (Van onze sportcorrespondent) EINDHOVEN, Zondag, - De Schie dammers hebben in Eindhoven moe ten ervaren, dat PSV in bet veld minder knap speelt dan zij, maar de Phillpsspclers verstaan het onder deel schieten veel beter dan de gas ten, die met een 50 nederlaag de terugtocht moesten aanvaarden. Het spel van SVV was knap, mooi, be koorlijk, maar dat der Eindhovenaren was efficient. Voor rust werd er twee keer geseoord, na rust drie keer. Het laatste doelpunt ontstond uit een strafschop. Paulus zag een door hem genomen strafschop door Steiger ge keerd. Bij SW kwam C. van Schijndel voor Corveleijn uit. Schrumpf zou at spoedig Van Pelt vervangen, terwijl na rust Baars nog voor de uitgeval* len Kónemann verscheen. De Schie damse midvoor had het erg moeilijk tegen Wouters, die als een olifant door de porceleinwinkel van de Schiedamse voorhoede baggerde. Bij PSV was v. d. Molengraft weer in de halflmie opgenomen, terwijl Renzen na de rust plaats maakte voor Water man. PSV had het aanvankelijk moei lijk tegenover die vlot opgezette aan vallen met Maltha en Van Geel als kunstige spelers. Maar toen bet spel geen rïiggegraat bleken te bezitten cn de opeiUM-gen uitbleven, paste PSV enkele open aanvallen toe. SVV werd direct uit positie gespeeld. Na een kwartier stiet Dillen van ver bet leer in de uiterste hock: 10. SW bleef dezelfde aanvalsmethode toepassen, waardoor PSV geenszins verontrust werd. Tien minuten voor rust scoor de Renzen: 20. Na de hervatting bleek er niets veranderd te zijn. Na acht minuten drong Vergouwen onverwacht door de verdediging om een zuiver schot te lossen: 3—0. Het werd 4—0 door Dillen. PSV domineerde, maar toch zag Van de Molengraft kans om een strafschop te veroorzaken. Paulus plaatste zich achter het leer. maar Steiger stopte het schot. Kouwen kreeg dit even voor het einde niet klaar met de strafschop van Dillen (5—0). GRONINGEN. In de ploegen van de Ronde van Nederland zijn twee wijzigingen gekomen. In de Belgische ploeg wordt Marien, die wegens ziek te niet aan de start kan verschijnen, vervangen door zijn landgenoot Louis Gijbels. De Duitse ploeg verliest een van haar beste krachten. Valentin Petry is tijdens een wedstrijd in Duitsland gevallen en kan nu niet in de ronde uitkomen. Zijn plaatsver vanger is de jonge Franz Reitz. OFFENBURG. Voor 22.000 toe schouwers werd te Offenburg de voetbalwedstrijd Duitsland BZwit serland B gespeeld. De Zwitsers won nen met 31. (Rust 00), Dankbaar ving middenvoor Boot de bal op die Van Ede in zijn richting kopte. Hij bedacht zich niet lang en schoot ontstellend hard in. Geen WH-er die daar iets tegen kon uitrichten. Sparta leidde met 1—0 en even later zou dezelfde Spartaan dat stuntje nog eens uithalen. Toen was WH defi- tief geslagen (Van onze tafelïennismedewerker) De promotie-competitie voor de Hoofdklasse startte met drie wed strijden, waarvan er twee een 91 uitslag opleverden Eendracht trok naar Amsterdam om de strijd aan te binden met Rapid. Maar alleen Frans Duim slaagde er ui tegen A. LeeuwendaaJ een punt te scoren. Bij het duel tussen Luck Raek i (Weert) en Batswmgers (Den Haag) bracht Kees Leurs het tot een over- winning op H. Albers en daarmede 'redde hij voor Batswmgers despor- j tieve eer Spannender was de striid I tussen PSV (Eindhoven) en Vitesse (Hengelo), welke tenslotte een 6—4 1 overwinning voor Vitesse bracht dank zij een hattrick van Huub J Thien i ln de promotiewedstrijden voor de eerste klasse weert het Dordtse Emos zich bijzonder sterk Rotter- dam 2 moest met 8—2 de vlag strij- jken, terwijl Carbon 4 met een 73 nederlaag naar huis werd gezonden. Elan boekte tot driemaal toe een gelijk spel De uitslagen «—ren. Selectieronde: DOS—-Barna 5—3. Wl- I fra 2—VTV 0 Wifra 2—DOS 5—3 i Pram. Hoofdkl.: Duck Raek—Batswm- I gers 9I. Rapid —Eendracht 4—1, PSV Vitesse 4—6. Prom le kl.: ElanNoad j 5—5. Rotterdam 2Emos 2—6. Carbon 4 Elan 55. Noad—Carbon 4 3—7. Rot- terdam 2—Elan 5—5, Emos—Carbon 4 1 73. Pr om. 2e kl.: BcvankoXerxes 5 I 6I CBLafamo 37 Insulin de I MilkSt. 2 6—4, Milkst 2—West 2—3. (Van onze tennismedewerker) Op de eerste Zondag van de tereniscompetitie heerste er oueraï op da banen een prettige stemming. Van 's morgens tien uur af loerd in alle klassen van de competitie met enthousiasme aan de wedstrijden deelge nomen. Voor de -meeste spelers betekenen deze wedstrijden het evenement van het seizoen. In Rotterdam hebben de beide eer ste klassers de puntjes gedeeld. 5—3. Een uitslag waarmede ToegHille- gersberg I wel tevreden kan zijn. Den Hoed speelde een gave en so- liede partij tegen Bruns en won dan ook onbedreigd. Hoewel Van Duk een voorsprong kreeg van 52 op „e I weer voor Victoria uitkomende van Reekum wist hij de set niet te win nen. Van Reekum kreeg wat meer zelfvertrouwen en won in 2 sets. Mevr. Kooiker was direct goed op dreef en passeerde mej. Jamm her haaldelijk met de goed gesneden backhand- en forehands]agen. Mej. J. Versteege kwam in de eer ste set op 52 te staan met setpoint m haar voordeel. Ging minder pres sie geven en liet zich verleiden het zachte spel van mevr. Losecaat te gaan meespelen en verloor de set en de party. Toeg—Hillegersberg wist uit de dubbelspelen nog drie punten binnen te halen. De uitslagen waren Heren-enkelspel: Bruns verl. van den I Hoed 2—6 4—6, van Reekum verst. C. G van Dyk 7S 61. van Oort versl. Ir Kammer 6—2 7—5. Dames-enkelspel: Rlpj. Jamm verl. van mevr. Kooiker 46 68. mevrouw Losecaat Vermeer versl. mej. J, Ver strede 9—7 62. Heren-dubbelspel: Bruns en van Oort verl. van Swarte er» den Hoed 62 7 —9 68. Veltenaar en van Reekum versl. v. Dijk en Kramer 63 61. Gemengd-dubbelspel: mevr. Losecaat en van Oort verl. van mej. J. Versteege en den Hoed 26 36, mej. Jamin en Bruns versl. mevr. Hooker en Swarte 6—3 6—1. Dames-dubbelspel: mevr. Blom en m«- juffr. Jamin verl. van mej. J, Ver steege en mevr. Roolker 8—6 3—S 16. De uitslagen van de te Rotterdam ge speelde wedstrijden zyn: Eerste klasse: Victoria IToeg— H'berg I 53. Overgangsklasse A: Iwoo I—Oranje TC 2 5—3. Overgangsklasse B: ToegH'berg 4 de Metselaars I 3—5; Toeg—H'berg 2— Victoria 2 4—4; de Racketeers 2Iwoo 4 26: Iwoo 3Leidse Stud. I 71. Tweede klasse West: Iwoo 5Thor— RW 7 5—3: Toeg—H'berg 6—ROVS X 7—1; Victoria 4NMC 4 5—3; Oose I— DLTC I 2—6. Derde klasse West: Unilever I—Sorry I 71: Dio 2— Iwoo 1 41: ToegH'berg 7—GSM 2 3—5; Kralingen 2—Plaswjjck I 0—6; de Racketeer 5—Comes I 53: Toeg—H'berg 8Tnsulmde 2 3—5: GSM 1Oase 3 S3. de Racketeers 4Kra- lingctt 3 62. Vierde klasse West: Vroesenpark I Unilever 2 2—6; Comes 2—Lucky Stroke 4 17; Lismore t—Los Bigotes 3 3Q; Airdroppers I—de Aëronauten 4 35; Cito 2—Toeg—H'berg 9 2—6: Piaswijck 2Toeg—H'berg li 8—0; OTP Delft- se TB 2 1—7; GSM 3—de Bataaf 5 S—2; Ins-linde I—Oase 2 7—1; Sorry 2—NMC 7 35: Comes 3Tiod 3 6—2; rationale SLV 2 17; Insulinde 3Tlod 2 6—2j Oase ADeuce Again 2 26; Adios I— Off Day 3 0—8: Deuce Again 2—Wilton Fyenoord 3 53; Iwoo 8—Be Quick (M> 2 6—2; Piaswijck 4Phoenix I 3—5; Soit i—Unilever a 3—5: Unilever 4— Maas—Vlaard. 5 5—3: Toeg—H'berg 10 —Dash '35 5 62; Phoenix 2—OTP 2 7—1: rie Racketeers 6—Dio 3 44; Vic toria 5Dash '35 6 5—3. PistricCs-competitie te klasse: Dash '35 7Unilever 5 3—2i Iwoo 10ToegH'berg 14 50: Toeg H'berg 13—R'dam Zd. 2 3—0; Unilever 6 —ROVS 6 4-1. 2e kiasse; Unilever 7—Bollover 1 14; Toeg—H'berg 15—R'dam 2d. 4 2—3; Vic toria I—Toeg—H'berg 16 1i.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1954 | | pagina 2