mms C Over herboren B.K.-laan kunnen spoedig weer auto 's razen Moot Ueens horen s Wij bakken ze bruin99 60-jarig werk van de A.B.Y.G in toneelstuk weerspiegeld Plotseling lag de polobal weer op het water! Bezwaar van een oude stad met te weinig nieuwbouw net meisje Sb ókb Sb - u Eerste toonkunst concert De busstopplaatsen krijgen olie- bestendig asphalt wegdek Rechtbank deed uitspraak Wie heeft iets verloren Burgerlijke Stand „Veilig Ver keer s"- actie op komst AGENDA Fietsen verdwenen Ongelukkige val HET INGESTORTE HUIS ONZE BK-LAAN De Test-wedstrijden voor Juniores Toch te laat SCHIEDAM 2.25 STENO-TYPISTE LEERLING-VERKOOPSTER 9 dC [KOERIERSTER Woensdag 13 October 1954 (Advertentie IM.) Donderdag 14 October 8 uur PAS sage-theater Rotterd. Phiïharmonisch Orkest, Dir. Eduard Flipse. Soliste: Marie Claude Theuveny, Viool-concert van Beethoven. Eindelijk dan nadert de Burgemeester Kuappertlaan zyn voltooiing. Nog enkele weken en de misère van omrijden over de Vlaardingerdijk en langs de Schoolstraat, is voorbij. Dit verheugende nieuws zal zeker met vreugde ontvangen worden bij alle Schiedammers, of zü nu te voet, per rijwiel of auto van deze laan gebruik willen maken. Ook de chauffeurs van buiten de 5lad. die op doortocht waren naar Vlaardingen en verder zullen onge twijfeld in hun ..nopjes" rijn, wan neer eind deze maand de geheel ver nieuwde B.K.laan geopend zal wor den voor het verkeer. Men is nu nog bezig met het aan leggen van de oversteekplaatsen voor de voetgangers. De oversteekplaats bij de Julianakerk krijgt een breedte van ongeveer 7 meter, dit met het oog op het grote aantal kerkgangers, dat hier iedere Zondag moet over steken. Voor deze overgangen is een speciale machine van de n.V- Utrechtse Wegenbouw Mij., die de asfaltering uitvoert, overgekomen uit Rotterdam, waar deze machine. De Rotterdamse rechtbank ver oordeelde de 45-jarige steenhouwer J J. P. uit Gouda, die f2000,pjt de onder zün beheer staande kas van de kinder vereniging „De Vro-, lijke Trommelaars" had ontvreemd, conform de ets tot een gevangenis straf van drro maanden voorwaar delijk mei drie jaar proeftijd en een boete van f50,of twjntig dagen. De rechtbank veroordeelde verder de 28-jarige koperslager G. P. van S. uit Gouda tot een gevangenissraf van zes maanden voorwaardelijk omdat hij zich schuldig had gemaakt aan diefstallen uit zomerhuisjes aan de Reeuwijkse plassen. Wegens mis handeling van zyn zwager zal hij nog een boete van f5,-— moeten be talen. De 61-jarige timmerman J. A. S. uit Rotterdam werd conform de eis vrijgesproken van de hem ten laste gelegde diefstal van hout wm een bouwwerk in Schiedam, waar hij werkzaam was. De 57-jarige landbouwer J. J. E. S. uit Avereest werd wegens een inbraak in het clublokaal van de Schiedamse lawntennisclub na een eis van tien maanden met aftrek veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier maanden met aftrek. Te bevragen aan bet Hoofdbureau van Politie te Schiedam, tussen 912 30 en 2b uur. Houten autostep, groen shirt, dames tasje. ijzeren ketting. Jute zak. Te bevragen bij de vinders: RUwiel- schymverper, M. Hogendam. FQtgleter- Straat 10; witte bok. v. Wachtendonk. Noordvestsmgel 6; jonge herdershond. Van Melis, Vlaardmgcrdtik 215 a; rode portemonnaie, A. Snut, Singel 121*. kin dertasje, Th. de Heer, AJeidastraat 14 b ring met 4 sleutels, J. Overwater. Prof, Aalberselaan 31; contactsleuteltje, A, Ozephius. p. K. O.-laan 107 b; vulpen, de Ruiter, Lange Kerkstraat 13; ring met 2 sleutels en Ltpssleutel. H. Peel- ders. Nieuwstraat 1 b; vulpotlood. L, G. Hollemans, Hogenbamveg 31; bedrag aan geld, mevr. van Deventer, Stadhou derslaan 63; kinderarmbancj. Van der Kraan. Poortugaalsestraat 16; sierspeld, H. Harreman, Burg. MeineszlaaP 44 a te Rotterdam; ceintuur, v. Egmond, Rem- branatlaan 58 b; herenpolsborloge. S. Stratemans. Oude Kerkhof 16; capu chon, Th. Blom. Lange Smgelstraat 32; 2 kinderjasjes, v. Gerven, Gr of baan S3; 1 paar oude bruine schoenen, A. Donkersloot, Een drachtstraat 62b, „roerketel" genaamd, reeds werd gebruikt. De oversteekplaatsen worden voor zien van wit-zwart-banden, die door deze roer ketel gemaakt worden. Een speciale ploeg wit-zwartwerkers is hiervoor uit Amsterdam gekomen. Ook bij enkele andere oversteekpun- ten komen deze wit-zwart-banden, welke ongeveer 3 meter breed wor den. Vooraan in de B,K.laan links bij het plantsoen voor het Gemeente Ziekenhuis komt een bushalte met een bijzonder bewerkt soort asfalt- wegdek, namelijk oliebestendig as falt. Met dit nieuwe procédé asfalt voorkomt men het glad worden van de rijbaan door de olie, die uit bus sen druipt. De olie kan dus hier niet op inwerken. Ook by het St. Lidui- na-plein rechts van de laan en bij de Ary Prinslaan links van de laan komen dergelijke bushaltes met een oliebestendig asfaltwegdek. „Ving en Vaardig" weer met Van Ede De tafeltennisvereniging „Vlug en Vaardig1 zal in de competitie, die in de loop van deze week een aan vang neemt, weer regelmatig op de steun van zijn ciack 3en van Ede kunnen rekenen. Samen met K- Wiss. P. van der Braak en reserve J. Hartman zal Van Ede er stellig voor kunnen zorgen, dat het eerste team van Vlug en Vaardig een eer volle plaats op de ranglijst der tweede klasse gaat bezetten. De opstelling van de overige teams dei vereniging luidt: Vlug en Vaaraig 2 (derde klas se): Burks, J- Bloem, G. Wijn bergen; reserve: H. van Doorn. Vlug en Vaardig 3 (vierde klasse) H. Klein, j. peters, T. Lindeman; reserve P. de Wilde. Vlug en Vaardig 4 (vierde klas se): B. van Blaricum, H. Visser, T. Hehenkamp. Vlug en Vaardig 5 (reserve-klas se): H. Lemaire, w. Tienhoven, N. W. de Wit; reserve H. van-der Wak ker. Vlug en Vaardig 6 (reserve-klas se i; mej. B. de Mey, mej. B. C. Zwart mej. A. van Ieperenburg; re serve mej. R. M. de Wit. Geboren: Petronella F. d.v. C. Molendijk en C. C. de Rooy; Ca- tharina G. d.v. C. Lowes en M. J. Seykens; Johannes H. z.v. H J v. Litsenburg en J L. v. d. Graaff. Overleden.: G. P. Hoek, 80 jr, we duwe van J. Baarda; A. L. Groene- weg. 64 jr; vr. van C. J. van Maa- nen; P. Terhorst, 81 jr, weduwe van Q. Ham. Het gezicht op de nieuwe Bur gemeester Kuappertlaan nabij het St. Lidvinaplein. De stenen links op de voorgrond geven aan dat het werk aan de weg nog niet geheel gereed is gekomen. Volgende week van 18 tot en met 23 October zal er ook in Schiedam een „Veilig Verkeers"-actie worden gehouden door het Verbond voor veilig Verkeer. Dit verbond heeft een onderzoek ingesteld naar de al gemene toestand van de witte ach terspatborden en de rode achterlicht jes. De resultaten waren over het algemeen bedroevend. Tijdens de actieweek zal gelegenheid worden gegeven om bij een aantal stalletjes in de stad achterspatborden gratis wit te laten verven naar de wette lijke voorschriften. Kolendief Op de Rotterdam sedijk werd van morgen de 38-jarige stoker W. S. uit Rotterdam aangehouden. Hij ver voerde een zak kolen die hij gesto len had. Op het hoofdbureau werd hij opgesloten. Wat men moet weten: Apothekers-nachtdienst: M. M. H» Evers, Lange Haven 81. Bellen bij ongeval: G.G. en G.D. Tuïniaan 80. Tel. 68290- Leeszalen: Gem. Openbare Leeszaal en Biblio theek, Lange Haven; geopend iedere werkdag 'behalve Maan dag) van 9.30 tot 4.30 uur en iedere avond (behalve Woens dags en Zaterdags) van 7 tot 8.30 uur. Zondags gesloten. R.K. Leeszaal cn Bibliotheek, Dam geopend iedere dag (behalve Maandag) van 2 tot 4 uur, iedere avond (behalve Donderdags en Zaterdags) van 7 tot 8.30 uur. Zondags gesloten. Bioscopen: Passage: 2, en 8 uur: „Doctor in the house". Monopolc: 2, 7 en 9 uur: „Staakt het vuren". Voorstellingen: Irene: 8 uur. Familieavond CHU Kieskring. De heer N. uit de Geertvlietstraat heeft aangifte gedaan dat zijn brom fiets, die voor zijn woning stond, gisteravond tussen half zeven en ze ven uur meegenomen is. Voor de R.K, kerk aan de Lange Haven werd gisteravond tussen 7 en 11 uur het rijwiel meegenomen, van de heer N. B. uit de Maasstraat. De fiets stond op slot. Tenslotte: Wie heeft de autoped gezien van het zoontje van mevrouw S. W. van de Havendijk? Tranen met tuiten huilde de jongen, toen Maan dag om 12 uur zijn autoped verdwe nen bleek uit de Nieuwe Maasstraat. In verband met het 60-jarig be staan van de Algemene Bedrijfsbond Voedings- en Genotmiddelen 'is door de afdeling Schiedam gisteravond in het Volksgebouw aan de Tuinlaan een jubileumfeestavond georgani seerd. Namens het hoofdbestuur werd de avond geopend door de heer Van Ruiven, de gewezen voorzitter van de Schiedamse afdeling, die de aan wezigen hartelijk welkom heette en daarna met respect de pioniers her dacht die zestig jaar geleden heb ben durven doorzetten en de vak bond voor de Bakkersgezellen in het leven nepen, waaruit weer na fusie met de bond voor de Slagersgezel len en de werkers in de chocolade- industrie de huidige ABVG is voort gekomen. De tijden, zijn veranderd en de jongeren kunnen zich haast niet meer voorstellen dat deze pioniers hun vakbondswerk moesten doen na een twaalf-uri ge werkdag en dan meest nog nachtwerk. Werkweken van 100 tot 120 uur kwamen toen voor. ADie zware tyd is voorbij, dank zij de goede organisatie, maar de vakbeweging heeft in deze tijd an dere problemen gekregen - het zal de taak van de jongeren zijn om deze tot een oplossing te brengen. Dit voorwoord van de heer Van Ruiven sloot mooi aan bij het stuk dat daarop ten tonele werd gebracht: „Wij bakken ze bruin1' waarin iri episodes het leven, wordt beschreven van een bakker en strijder voor de vakvereniging. Het stuk werd opgediend als een kaïeidoscopisch-muzikaal-varièteiten- Op de Oostsingel werd gisteravond om kwart over zeven de 85-jarige mevrouw A. J. K. uit Den Haag om vergelopen door de 15-jarige jongen G. de J., die daar aan het spelen was. De oude dame viel met het hoofd op een stenen vensterbank. Haar bril werd vernield en ze kreeg een grote bult op het achterhoofd. Door de G.G. en GD. werd zij naar de Dr. Noletstichting vervoerd, waar zij be handeld werd. Vandaar kon ze naar huis gaan. den afgewisseld met vrolijke muziek en liedjes. Onder regie van Gerrit Lindenherg gaf de theatergroep „de Verenigde Spelers" zeer verdienste lijk spel te zien. in het komische genre, waarbij vooral de droogko miek-goochelaar Clem Clements her haaldelijk de zaal deed schateren van het lachen. spel, waarmee bedoeld wordt een men Engel ^mej .^G^van*0Praojien* te kleurige verscheidenheid van beel- Rotterdam. Toen de secretarissen der zwemverenigingen zich reeds begonnen af te vragen wanneer de competitie zou beginnen, vonden zij een kaartje in de brievenbus niet daarop vermeid de te spelen wedstrijden. Doordat het roos ter van de KNZB nog niet bekend is, kon de Zwembond voor Rotterdam en Omstreken nog geen rooster vaststellen en vonden de eerste wedstrijden dus bij verrassing plaats. Deze verrassing bleek de Schie damse Zwem Club S.Z.C. niet over rompeld te hebben, want de drie Naar aanleiding van het Instorten van de achtergevel van de woning aan Roosbeek, waar wij gisteren reeds een uitvoerig bericht over plaatsten, hebben wjj een onderhoud gehad met de directeur van de Gemeentelijke Woningdienst en Bouw- en Woningtoezicht, mr dr ir M. M. van. Praag, die ons echter niet veel kon vertellen. Het echtpaar E. Schoneveld Ouioerkerk uit de Zwartewaal- sestraat 24b heeft gisteren het 50- jarig huwelijksfeest gewerd. De heer Schoneveld is een Schie dammer van geboorte en heeft ook de laatste 47 jaar in onze stad gewoond. Onze geluk wensen. Inderdaad heeft deze dienst on geveer twee weken geleden geadvi seerd om de woningen aan de Roos beek en aan de Lange Achterweg te ontruimen, daar verdere bewo ning gevaarlijk werd geacht. Een Jctuestie van nog enkele dagen, Dan gaan de auto's weer jagen. Ook de brommer en de felocipé Doen dan straks weer duchtig mee. Ontelbare klachten kwamen binnen: Ten einde raad, moest men jets verzinnen, Om grotere gevaren te keren, ging men de Laan in April asphalteren Utrechts Wegenbouw heeft verandering gebracht: Zes maanden werkte zij op «olte feraeftt. De chauffeurs zeggen straks blijde: „Vlij in het midden, fietsers aan de zijde." In de Laan zijn nu geen bomen meer ook die verdwenen voor het snelverkeer Maar nu komt de voetganger met een wens: Vraagt om een rustbank voor een lopend mens. Bij voorbeeld op Rubens- of St. Liduinaplein zou dit toch heus ntet overbodig zijn; En niet te vergeten bjj 't ziekenhuis oj Penninglaan.' Tonden daar niet u'fli banken kunne» staan? P. C. MAK Maar de heer Van Praag wees er ook op dat het oude deel van Schie dam vol staat met huizen die in vervallen staat verkeren en verre van ideaal zijn om te dienen als woning. Er is echter een enorm ge brek aan woningen in Schiedam en men moet roeien met de riemen die men heeft. Het is in de praktijk niet uit te voeden om alle oude huizen te sluiten, daar er voor de bewoners geen andere huisvesting aanwezig is. Dit is een probleem waar niet alleen Schiedam, maar ook alle an dere oude steden mee te worstelen hebben. Aan de twee getroffen gezinnen, Vrijhof en Oldenburg is door de Dienst voor de Volkshuisvesting tij delijk andere woonruimte ter be schikking gesteld. Maar van de be trokkenen zelf vernemen wij dat de faro- Vrijhof zeer sterke bezwa ren heeft tegen de hen toegewezen nieuwe woonruimte, in de Nieuwe Buurt gelegen. Deze woning, eigen lijk ook maar een krot, is te klein om zelfs maar het hoog nodige meu bilair in onder te brengen. Hier door staat dit gezin, met eerj zieke baby, vrijwel in de open lucht. Wat er van het oude huis nog staat is te gevaarlijk om te bewonen. Of er een persoon of een dienst te laken valt voor het ongeval is moeilijk uit te maken. Vreemd blijft het dat het toegelaten werd dat mensen wonen in een gevaarlijk geacht huis. De door de Schiedamse Scheids rechtervereniging SVV te organise ren junior-tesiwedstrijden zullen 19 October a.s. aanvangen. Op die dag zullen in het clubgebouw van Her mes DVS de juniores van Bermes- DVS. van DRZ en Schiedam bijeen komen om zich te laten testen op de kennis van de spelregels. Dinsdag 26 October volgen dc jongeren van Ursus. Excelsior '20 en BBSS, eveneens in het Hermes- DVS-gebouw, terwijl Vrijdag 29 Oc tober de juniores van SW, PPSC, SVDPW en SFC samenkomen in, het SVV-clubgebouw. De aanvang is gesteld op 7.30 uur, zodat de jongens toch niet te laat thuis komen. De jonge voetbal-enthousiasten worden opgewekt om in grote ge tale en volgens dit schema op te komen bij deze test-wedstrijden. De besturen en andere belangstellenden zijn ook van harte welkom. Verder kan gemeld dat de trek king van de loterij, die georgani seerd is door de SSV ten hate van deze test-wed strijden voor de Ju niores van alle Schiedamse vereni gingen niet, zoals verwacht werd op 1 October heeft plaats gehad, daar nog niet alle loten verkocht zijn. De trekking zal nu op 20 No vember plaats hebben. Espcranto-agendo Merkredon la Ï3an de Oktobro. Kdo v. Loon el Rotterdam parolos cn nia Klubo. Venu multnombre estas por la honoro de nia sekcio. hoogste zeventalen. begonnen alle met een overwinning. Allereerst een bekende uit de af gelopen Zomercompetitie, het eerste dameszevental dat in Rotterdam bij R.Z, Se P.C. op bezoek ging. Aanvankelijk wilde het niet erg vlotten terwijl ook het zwemmen be paald stroef ging. zodat het er op leek alsof deze dames het nu_ wei geloven en maar niet meer trainen. Bovendien missen rij Cocky Gaste laar, die haar polocap aan de bad- haak heeft gehangen en zich alleen op de zwemtraimng zal gaart toe leggen- Het was dan ook niet te verwon deren dat de rust met een 21-ach- terstarsd inging. Na de rust herstel den de Schiedamse dames zich goed en wisten toch nog de overwinning in de wacht te slepen. De 4—3-zege was echter een dubbeltje op zijn kant. Heel wat overtuigender deden de heren van het eerste zevental het in de thuiswedstrijd tegen S.VH. 2, eveneens uit Rotterdam. In een zeer hoog tempo werd de wedstrijd van het begin tot het ein de gespeeld waarbij S.Z.C.-ers dit tempo het beste volhielden en daar door aan een ruime en verdiende zege kwamen. Het was werkelijk een. verrassing deze ploeg aan het werk te zien, die na een zeer slechte Zomercompetiite als herboren in het water is geko men. Prachtig polo demonstreerden, zij waarbij het spel van S.V.H. in het niet viel. Er werden zelfs twee doelpunten gemaakt waarbij geen geen S.V.H.-er aan de hal kwam na het uitzwemmen. Ook het snel ne men van vrije worpen werd hier op hun waarde getoetst en in doel punten omgezet. Al met al leverde dit spel een 7—0 overwinning op. Het tweede herenzevental deed hiervoor tegen Z.P.C. 1 niet onder en stuurde deze ploeg met een 80 nederlaag naar huis. Ook hier gaf snelheid de doorslag met daarbij een betere baltechniek der S.Z.C.-ers, zodat eveneens van een verdiende zege gesproken, mag worden. Het enige duistere punt vormde het jongens-adspirantenzeventai dat voor het grootste deel uit onervaren spelers bestaat. Spelers die nog over geen enkele zwem- of baltechniek beschikken en dus in opleiding zijn. Hetzelfde geldt natuurlijk ook voor hun tegenstan ders zodat het geheel een gezellig partijtje ploeteren werd. waaruit V. Z.C. met 4—2 als de gelukkigste te voorschijn kwam% Verder rooster is nog niet bekend, maar de thuiswedstrijden worden ge meeld op Maandagavond (2 wed- ryden) aanvang 9 uur en Donder- igavond (1 wedstrijd) aanvang 9,30 uur in het Sportfondsenbad aan de B.K.laan in Schiedam. bij Op de spoorwegovergang Overschiesestraat kwam een auto van de heer A. J. A, H. uit Den Haag gisteravond onder een van de spoor wegbomen terecht. Hoewel de bomen reeds naar beneden gingen wilde de bestuurder van de auto toch nog pro beren de overgang te passeren. Dit lukte hem echter niet en de afsluit boom kwam op de motorkap terecht, waardoor deze werd beschadigd, evenals het autodak. Ook de spoor wegboom werd beschadigd. Cultureele reünie van V.Z.N.B. De Federatie van Zangverenigin gen van Nederlandse Bedrijven zal op Zaterdag 16 October in „Musis Sacrum" een. culturele reünie hou den. Na een kort ziekbed en geduldig gedragen lijden, nam God uit ons midden weg, onze innig geliefde Man, Vader. Behuwd- Vader, Zoon. Broeder, Behuwd-Broeder en Oom, JOHAN CHRISTOFFEL VAN HOEK, Echtgenoot van Elizabeth de Koning, op de leeftijd van 57 jaar. E. VAN HOEK— DE KONING North Augusta Canada: C. WESTERBEEK —VAN HOEK B. WESTERBEEK Schiedam: E, VAN HOEK en Verloofde en verdere familie. Schiedam, 12 Oct. 1954. Prins Mauritsstraat 22a Geen bloemen. De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Schiedam, Vrijdag 15 October a.s. Vertrek van het woonhuis n.m. 2.15 u.' Alpen wol is een kwaliteits wol die erg voor delig is Alpen chalet bollen van 50 gr in 10 mooie tinten 98 et Alpen jaeger 100 gr. knotten, prachtige wol en slechts 1.39 Alpen festival een ideale jum- perwol in prach tige tinten. 1.95 alleen m de kwaliteitsmerken Alpen baby extra zachte baby wol, prach tige kwaliteit, in rose, bleu, wit iNvENTUM type No. 1010 INVENTUS lypc No. 1029 n Elcctrtschc kachel is in voor- cn najaar een onmisbare huisvriend riemn-TECHHlSCH-BUREAU LANOl «SlüSRAAI W van 8.30 tot 2.80 's middags gezin van 2 personen. Zich melden Donderdag- en Vrijdagavond na 7 uur: Mevr. Teschmacher, Rott.- dijk 77, 5e étage (grensflat) Schiedam. Gevraagd op kantoor te Schiedam hoofdzakelijk; Nederlands. Brieven met opgave van leeftijd enz onder letter 1507 aan het bureau van dit blad. COÖPERATIE „DJE.S," SCHIEDAM Gevraagd een MELKBEZORGER en een FLINKE JONGEN voor magazynwerk. Tevens een VERKOOPSTER voor kruideniersfiliaal. Aanmelden dagelijks Kethelstraat 10, WOL- EN HANDWERKHUIS MONDAIN vraagt Aanmelden na 6 uur: Rotterdamsedyk 439 (7^ 0^ TARIEF TOT EN MET 15 WOORDEN f 0.65 Te koop aemgeb. Een opklapbed met spiraal, drie delig bed, ombouw en gordijntjes. Vlaard.dyk 95. Gordijnrail, geheel compleet, 1— p. mtr; gordijnroeden 75 ct p. mtr; gordijnveer 40 ct p, mtr; traproeden 32, 34, 50 ct, f Ir- en 1,20. Lo perpen nen, gordijnringen, schroefogen enz. Frans van Thienen, Broersveld 123, te lefoon 69799. Personeel gevr. Gevr. een nette werkster, voor 2 dagen per week. Hoog loon. Aanmelden: Hoogstr. 81 Gevraagd flinke werkster voor één dag per week. Nas- saulaan 39. Mica voor haard en kachel, in 80 verschillende maten voorradig. Lage prijs, rub ber tochtband 21 ct p. mtr. Frans van Thienen, Broers veld 123, telef, 69799. Fotografie Voor pasfoto's naar K_ van Vuuren, Hoogstraat 106. tei, 68720. In spoedgeval desge wenst In 1 Uur klaar. Kolenkitten v.a. 2,35, Driede lig kachelrekje 3.35. Kolen schoppen 49 ct. Kachelhaakje 20 en 30 ct. Bokhorst, Groe- nelaan 35, Hoogstraat 34. Diversen Gezelschapspelen, Puzzles, kleur- en prentenboeken, Kleurpastel. Bokhorst, Groe- nelaan 36, Hoogstraat 34. Reparaties kunstgebitten Ook voor spoedgevallen Rot terdamsedyk 205, teL 0B021 Schiedam. Voor fiets en bromfiets war me laken pantalon voor D. en H. naar maat, vanaf f 25.75 als extra tijdelijk iedere 25e pantalon gratis, Maatkleer- makerij K. F, Klapdour, Stadhouderslaan 2. Schiedam Voor 2 jonge katjes, gewend aan Felix* Kattenbrood, goed tehuis gezocht, Groeneweg- je 52. Schiedams Toneel. By onze vereniging Is nog plaats voor enkele krachten, mnl, en vrï. Liefst boven 20 jaar, Schr. aanmelding aan Secretariaat Fabristraat 5, Schiedam. Te koop z.g.a,n vaste was tafel, compl. m. spiegel. Vas te prijs 40.—. Cort, v. d. Lindenlaan 111, Schiedam.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1954 | | pagina 1