i Nieuwe Hoofdbrug verrijst uit een grote bouwdoos Jazz-gèschiedenis in Benny Goodman Story EEN BRIL meuwe clubs Biljart om Luifelbeker agenda; Schiedam ging kansloos onder tegen Fluks: 2-8 Wilton-heren halen ruime overwinning op C WP Optimistspeelt klucht Iiet is maar een gave .De ScHakeL-padvinders vieren het jaarfeest Populaire pater Sir ij bos heeft afscheid genomen Koeriersters EINDE VAN NOODBRUG-MISÈRE NADERT SNEL KORFBAL HANDBAL IN PASSAGE-THEATER: Om liet Dam kampioenschap vain Schiedam Wie was getuige van mishandeling? Brandje op scliip Wie heeft er iets verloren? Minister opent poiitie-bureau m Plaats een ADVERTENTIE Dinsdag 26 maart 3957 3 Na de vertraging in de ople- veroing is maandagmiddag dan eindelijk de lang verwachte nieuwe Hoofdbrug uit Krim pen aan de IJssel in Schiedam gearriveerd. Terwijl de man nen van gemeentewerken aan weerszijden van. de Varkens sluis in stevig tempo werkten aan de aanleg van de opritten, schenen ook de ^brughomvérs van slechts één gedachte be zield: onze stad zo spoedig mo gelijk een riante brugverbin- ding te bezorgen tussen de Lan ge Nieuwstraat en de Hoofd straat, zodat aan het gemartel met de nood-schipbrug een ein de komt. Als men in dit tempo kan doorwerken, komt de brug nog deze week kant en klaar en wordt de openstelling voor het verkeer op maandag aan staande bepaald geen april mop. De sleepboot Zeearend moest heel wat paardekrachten aan de kabels brengen cm:, de grote platte bak, waarop het brugprodukt van Hollan- dia Metaalbouw kant en klaar in losse delen was gestuwd, van Krim pen aan de IJssel naar Schiedam te transporteren. Na enig gemanoeu vreer in de buitenhaven koos het transport ligplaats op de hoek van de Hooikade. Klokslag half twee bracht de drij vende bok Actief van v. d. Graaf en Mulder's Bergingsbedrijf uit Rotter dam zijn machtige arm niet 130 ton hefvermogen in beweging om zijn grote vol te gaan spelen. Katrollen draaiden, kabels vierden en in min der dan geen tijd zweefde de eerste 'stalen staander door het luchtruim naar de plaats van bestemming. Een blokkendoosspel in groot formaat gin^ beginnen. Kleine mannetjes in lichte over alls reppen zich heen en weer op bet brU£geboofd. gesticulerend en wrik kend aan de brugsteil. die rechtstan dig neerdaalt. Nog even. dan staat de steil pre cies goed te komen de sleutels te voorschijn, die de moeren op de in vallende bouten moeten aandraaien. Met geroutineerde bewegingen sleu telen de mannen van HoJlandia de staander vast. Ladders verrijzen te gen de vier ka nte staalkolom, kabels worden gespannen en kwieke figuur, lies verrijzen onverwacht boven op de kolom, om even later snel langs een kabel naar beneden te dalen. Het eerste meccanostuk is geplaatst. Op dezelfde wijze is ook de tweede staander vrij spoedig aan de kant van de Lange Nieuwstraat voorgoed aan de grond gekluisterd.-En dan is het belangrijkste onderdeel van de Op de vierde speelavond om de „Luifelbeker" werden gisteren we derom verschillende partijen ge speeld en wel bij De Karseboom tussen de ploegen: KarsebooomSluis b, waarvan de uitslagen zijn: A. Leenderts 130 77 36 10 2.13 W. v. d. Steen loO 150 36 20 4.16 C. Korpel J. Schra 41 13 2.19 41 13 2.14 P. Penning 70 70 22 13 3.18 P. Mouthaan60 40 22 7 1.81 B. Mandemaker. 70 35 25 8 1.40 X. van Hagen 50 50 25 13 2.00 In het verenigingslokaal van DKC speelden: DKC bUnie a, waarvan de uitslagen zijn: A. v. Rijnderh. 140 140 33 14 4.24 G. v. d. Lely 130 96 33 8 2.90 70 40 9 1.75 6 2.25 80 41 7 1.46 81 41 14 1.46. M. Quanjel 90 A. Koevermans 90 J, de Herder v. Geloven J.. de Herder 30 80 47 8 1.70 W. Veenendaal 60 58 47 7 1.23 Bij „De Sluis" wérden de partijen gespeeld tussen Sluis aEntre Nous a. waarvan de uitslagen zijn: W. Heinsbroek 150 150 3 6 20 4.16 P, d. Brinker 130 86 38 17 2.22 P. v. Buuren G. Schelleb. .90 65 34 10 1.91 100 100 34 9 2.94 T. v. Duiker en 60 H. Hardingsveld 90 G. Bezemer 50 "W. Krabbendam 50 60 39 64 39 50 41 43 ,41 1.53 1.64 1.21 1.04 Apothekers nachtdienst: apotheek Rembrandt, Rembrandtlaan 5. Bellen bij ongeval: G.G. en GD, Tuinlaan 80. telefoon 69290- Polltie-alarmnummer: 64666. Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek, Latigé Haven: Geopend iedere werkdag (be halve maandag) van 9.30 tot 4,30 uur en iedere avond (be halve woensdags en zaterdags) van 7 tot 8.30 uur. Zondags ge sloten RJ4. Leeszaal en Bibliotheek, Dam: Geopend iedere dag (behalve maandag) van '2 tot 4 uur: iedere avond (behalve donder dag en zaterdag) van .7 tot 8.30 uur. Zondags gesloten. Stedelijk Museum: Dagelijks ge opend van 10 tot 5 uur: zonda gen van 2 tot 5 uur. Exposities „Spreiding" en .Jazz", (tot 1 april) BIOSCOPEN Passage, 2 en 8.15 uur*. „Battle Hymn". Monopole, 2, 7 en 0 uur: The Benny Goodman Story". DIVERSEN Volksgebouw, 3 uur; Vrouwenbond N.V.V.. jaarvergadering. Chr. Soc. Bel., 8 uur: Chr. Bestuur ders Bond, jaarvergadering. G^ref- Jeugdhuis, 8 uur: A.R.kies- vér., toelichting gemeentebegro ting. Van de Schiedamse korfbalver enigingen heeft ODI het er ditmaal het slechts afgebracht. Succes kwam met net zoveel overwinningen. uit de bus, als er wedstrijden door de ze club moesten worden gespeeld. Bij Schiedam zorgden- de aspiran ten voor watwinstpunten. Dat het eerste team van' „Schie dam" tegen Fluks in Leiden ten onder zou gaan. lag in de lijn, maar het. verloop van de wedstrijd heeft toch de mogelijkheid van een eer voller nederlaag ingehouden, dan de nu bereikte 82 uitslag. In het veld wogen de partijen aardig tegen el kaar op, maar voor de korf faalden onze stadgenoten bij herhaling. Na tien minuten nam oe thuisclub de leiding. Schiedam miste hierna vijf. achtereenvolgende vrije kansen! Fluks meende haar goedmoedigheid hiermede voldoende te hebben ge toond en liet een zelf verkregen kans niet onbenut (2—0), In twee de opstelling kon D. Vermeulen tot 2—1 ophalen, maar Fluks-antwoord de spoedig met 31. De oud-aan voerder en voor déze gelegenheid ...op de plaats rust bouwdoos aan de beurt: het zware brugdek van ongeveer. 13 meter leng te en 14% meter breedte. Ook met dat transport heeft de bok Actief geen zichtbare moeite ge had. Langzaam kerend en wendend voer de bok naar de brugfunderin- gen met.het brugdek in twee grotè' staaldraadlussen aan zijn machtige arm. i En dan is het een kwestie van pas sen en meten om dc brug precies tussen de beide oevers op de funde ringen te krijgen. Vnkmanswerk, waarbij het op centimeters aankomt. Maar alles is pasklaar gemaakt en zo glijdt ook het brugdek langzaam naar beneden op zijn bestemde plaats. Nog voor vijf uur was dit karwei voorlopig achter de rug. Vandaag Is het karwei op dezelfde voet voortgezet en langzaam maar zeker groeit dc brug naar zijn defi nitieve vorm: een mooi sluitstuk van de Plantage, dat In de naaste om geving zal domineren en het verkeer de nodige ruimte zal geven met een rijbaan van 7% meter en tweemaal 3% meter voor de voetpaden. .inde machtige greep Het zo langzamerhand vertrouwd geworden beeld van de muziekorgie: een groepsdclirium van wild geba rende. gek .- wippende, extatisch schreeuwende bakvissen en knullen, komt men in mindere mate ook tegen in „The Benny Goodman Story", van dezelfde makers als „The Glenn Miller Stroy", Dit tafereel, dat overigens het klin kende en definitieve "bewijs levert dat „The King of Swing" net grote publiek veroverd heeft is echter vrijwel het enige, grove moment in de heel beschaafd en knap gefilmde geschiedenis van de carrière van de beroemde Amerikaanse jazz-musicus. Niet alleen voor de overtuigde „fans" is er in deze film, geschreven en geregisseerd door Valentine Da- vies, veel té zien en nog meer te horen. Hier wordt een stuk jazz- historie vertoond, dat beslist niet zonder gevolgen is geweest voor onze hele hedendaagse muzikale con ceptie. Steve Allen speelt op een zeer beminnelijke, bijna academi sche manier de rol van een beschei den Benny Goodman, -wiens .stroeve natuur goed weerspiegeld wordt door 55 De jongeren-toneelvereniging „De Optimist" uit Oud-Mathenesse heeft zaterdagavond voor het eerst een eigen toneelavond georganiseerd voor eigen publiek. De zaal van het gebouw voor Chr. Soc. Belangen was geheel gevuld met jonge men sen, die veel genoegen beleefden aan de klucht ,,'t Is maar een ga ve", van Joop Smit, die met vaart voor het voetlicht werd gebracht. Voor de rol van de oude en strenge mevr. Durant, die lijdt aan een ingebeelde heupziekte, hadden de jongelui een beroep gedaan op mevr. Kaay van de toneelgroep van wijkgemeente 6. Dat was oen hele steun, want mevr. Kaay wist de klaagzieke moeder, die steeds in 't middelpunt van de handelingen staat, zeer aannemelijk uit te beel den. Daarbij wisten de jongeren zich heel verdienstelijk aan te pas sen, speciaal Tiny van Leeuwen als de jongste dochter Dopje. R. v. d. .Meer wekte bijzonder op de lach spieren als de overdreven hoffelijke Huisvriend Dolf. Bet stuk begint met de intocht van Otto; (Spruyt) in huize Durant, die zich "verstout om mevr. Durant om de hand van haar jongste doch ter Dopje te vragen. Hij wordt door de gestrenge moeder op een nge- zouten wijze de deur gewezen. Dop je-weet echter raad en laat haar vriend terugkeren als magnetiseur, die mevr. Durant genezing kan brengen. Deze .gang van zaken verzekert lachwekkende scènes, waarin ten slotte ook de oudste dochter Rie (mevr, Meyboom), schoonzoon Dick (Adrie Meyboom), vader Durant (Henk van Noordennen, die ook de regie had) en andere huisgenoten betrokken worden.Dat alles dik voor elkaar komt, spreekt voor zichzelf. De secretaris van „De Optimist", de heer C, H. v. d. Ent, opende de avond met een hartelijk woord van welkom. Met de plezierige muzi-, kale omlijsting werd het een ge slaagde avond. de zeer moeizaam verlopende ,,ro- mance" met het rijke meisje Alice (geparenteerd aan de Vanderbilts) dat na heel veel getreuzel zijnerzijds z'n echtgenote wordt. De film laat iets zien van de strijd, die Goodman moest voeren om. zjjn eigen stijl te kunnen vinden en doorzetten; men maakt o.m. ook de geboorte mee van het befaamde Benny Goodman-k'wartet en op het historische concert in de toen nog zeer verheven Carnegie Hall treden beroemdheden op als Teddy Wilson, Harry James. Gene Krupa, Ook be kende figuren als Ben Pollack, Mar tha Tilton, Kid Ory, Ziggy Elman, werkten mee aan deze zeer goede technicolor jazzfilrri; waarin Donna Reed de lieve tegenspeelster is van Steve Allen. Al ziet men Goodman dus zélf niet zijn fameuze klarinet is volop te horen. Verloting „De Postduif" De- trekking 'van de verloting van de postduivenvereniging „De Post duif" is een maand uitgesteld en zal plaats hebben op 18 april. Spreekbeurt - Woènsdag 27. maart zal ds. A. Vroegindewey uit Veenendaal spre ken voor de Ned. Hervormde Geref. Evangelisatie. De bijeenkomst heeft plaats in Irene en vangt aan om 8 uur.- Esperanto-agendo Jaudon, la 2Ban de marto Klub- vespero. Konversacia vespero ce gek. v. Gink. Ploegstraat 19- Cu ne estas pli facile veni al la klubo ol elpensi kialon por la forrestado? De Schiedamse padvlndersgroep 8 van de N.P.V. „De Schakel", die thans elf jaar bestaat en ongeveer 80 leden telt, zorgde zaterdag met een cabaretavond in „Irene" voor een volle zaal, die zich uitstekend amuseerde. Zowel horde I en 2 als de verkenners en de leiders kwa men voor het voetlicht om een bij drage voor het welslagen van de avond te leveren. Nadat groepsleider J. v. d. Kóoy zijn openingswoord had gesproken, liepen de schetsjes met waart en animo van stapel: „Hordénmiddag", „Ideale middag", „Het linke trio", „Flik en Flak" e.a. Na de pauze kwam de heer Uiterwilligen op de planken met zijn goocheltrucs. Op bijzonder aardige wijze voer den de leiders daarna het blijspel in één bedrijf „Het slippertje" van P. J. Dorrenboom op. Het zomer huisje van Betty en Frank ergens op de Brabantse hei is op een stormachtige avond iri augustus de plaats van vermakelijke handeling. De avond stond onder algehele leiding van vaandrig H. Heus. Een ensemble van Harpe Davids zorgde voor een aardige muzikale omlijs ting. Naar aanleiding van de verloting, die gehouden is' t.b.v. het aanschaf fen van spelmateriaal, werden de beste verkopers met een prijsje be loond. Horde 1 van akela Van Rens- woude had de meeste loten aan de man gebracht. Evenals voorgaande jaren gaat dé damclub „Schiedam" weer wedstrij den organiseren om het kampioen schap van Schiedam, Een prachtige gelegenheid 'voor de „thuisdam- mers" om hun krachten eens te meten met clubspelers, want de deelname aan deze wedstrijden staat open voor een ieder, die in Schie dam woonachtig Is. In het bijzonder worden daarom de thuisdammers opgewekt orri -aan' deze aantrekkelijke wedstrijden deel te nemen, die vermoedelijk Kalf april beginnen. Er wordt gespeeld om fraaie prijzen, waaronder een beker, (Geen wisselpr ijzen). Het inschrijfgeld bedraagt 1.50 en I.— cautie, welke na het vol ledig uitspelen van -allé partijen wordt terugbetaald. Inlichtingen en inschrijvingen óp de donderdagen 28 maart en 4 april na lg uur in het clubgebouw, Tuin laan 50. Alle overige dagen t.m. 6 april bij een van onderstaande adressen:. C. W.. Sleeuwenhoek, Hoogstraat 76 d; J. de Wilde. Van Béverenstraat 2 b; J. Westerveld, P. de Hoogstraat 18 a; E. van Hoek, Prins Mauritsstraat 24 en W, M. Pranger, Geerviietsestraat 32 b- Dames 1 van DWS behaalde in de uitwedstrijd tegen DIOS in Den Haag voor de derde achtereenvolgen de -wedstrijd de volle winst. In een slechte wedstrijd werd een 3—7 over winning behaald én de twéé punten mee naar Schiedam gebracht. Heren 1 van Wilton Fijenoord ge loofde bet wel, toen zij in de 6e minuut al. een 40 voorsprong hadden op het Haagse CWP. Er werd slordig geplaatst en de verdedi ging liet vele steken vallen. CWP profiteerde hiervan en toen het fluit signaal klonk voor de thee, stonden de rood witten met 6—7 achter. In de tweede helft werd wat steviger aangepakt en beter gespeeld; .dit werd in doelpunten uitgedrukt en onze stadgenoten scoorden nog 10 maal, terwijl keeper Geerlings in de tweedé helft slechts 1 maal de bal uit het net moest halen. Met de ze 16—8 overwinningkwam Wilton aan de 20 punten uit 11 wedstrijden. Heren 1 van DWS kwam niet In het veld, aangezien het' terrein aan de Oude .Dijk werd afgekeurd. He ren 2 van Wilton was bij Wings 2 op bezoek en kwam verdiend aan 'n 4—8-overwinning. In de eerste helf: konden: de beide voorhoedes niet op schot komen, mede door het goede werk van. de doelverdedigers. De ruststand was I—1; Na de thee zet te Wilton vele mooie aanvallen op en werden ook de buitenspelers goed in de aanvallen betrokken en dit le verde resultaat op, onze stadgenoten liepen uit tot 14 hierna kwam Wings weer even terug,: doch kon ipiet- verhinderen dat de volle winst naar Schiedam ging. Heren 2 van DWS Had'fofaaT niéts in' te brengen; tegen hetteam van de Schutters iri* Rotterdam én verlo ren met 19—3...De. derde herenteams van DWS en Snelwiek deelden de buit, 8—1-8. In een spannende ontmoe ting behaalden de juniorheren vari Wilton een benauwde 54 overwin ning op ONA. De jeugd van DWS kwam ook niet in het veld wegens terreinafkeuring. Vier Engelse zeelieden onder de invloed van sterke drank gingen gisteravond op de vuist in een café aan de Broersvest. Dé. caféhouder R. P. E. kreeg daarbij een klap in het gezicht en moest zich onder doktersbèhandeling stellen. Bij de vechtpartij werd voor ongeveer 30,— schade aangericht aan het in terieur. De 25-jarige. Eng. elektricien D. T. W„ die de caféhouder sloeg, is in het hoofbureau van politie opge sloten. De Engelsen kwamen uit de Petroleumhaven, waar hunschip ligt:'.- A invaller L. v. d. Kraan, toonde in de derde opstelling dat hij het doel- puntenmaken nogniet tz vjrleerri. Hij zorgde ervoor, «at mei 3—2 kon worden gerust. Na de hervatting lieten onze stad genoten andermaal de geboden kan sen onbenut. Fluks dacht daar'an ders over en voerde de score ge leidelijk op tot 8—2. Succes 2 zond Rozenburg S met niet minder dan een 132 neder laag naar huis. Ook de Succes- jeugdploeg had een bijzonder, pro- du ktieve bui. Ahoy kreeg met 11—0 klop. Oranje-Nassau 3 won met 6—1 van ODI 3. De aspiranten kwa men tot de volgende resultaten: Schiedam a—Spangen c 3—0; Schie dam b—Succes b 01 en ODI a TOP b 0—13. De commissaris van politie te Schiedam roept getuigen op van het incident dat zondagavond 24 maart om 7 uur plaats vond in de Paulus Potterstraat, waarbij de 19-jarige G. W. G. uit "Vlaardingen zodanig door twee onbekende mannen werd mis handeld dat hij een hersenschudding opliep. Getuigen gelieven zich te melden aan het hoofdbureau van po- litic, afdeling recherche. Lange Nieuwstraat 55 (teL 69333). Een agent van politie ontdekte vannacht omstreeks twee uur -een brandje op het dek van het oud-ijzer- schip in het water van de Noordvest, bewoond door familie H. J. van L Waarschijnlijk doordat een der be woners een sigarettenpeuk had weg-, gegooid, waren een jutezak,en een. paar klompen in brand gevlogen. Het vuur werd met emmers water ge blust.- GEBOREN: Wilhelmina 'd. v. T.Vermeer en P. M. C. Hoppe*. Franciscus A., z. v. K. I. Bassant en H. T, Coster; Silvia M. M„ d,.v. J. E, Schippers en C. J. v. d. Laar; Quirinus J., z. v. J. F, A. Reusman en C. W, van Dijk; Geertrui, d. v. K. van Loopik enS- H. A. Schrij-, nenmaekers; Ronald C. M-, z. v. C. J. Kok en F. de Vries. OVERLEDEN: J, N. H. Mellegers, 75 jaar. wad. van L. F- Krabbenr dam: M. J. Smits. 2 maanden; D. van 't Zélfde, 87 jaar, Te bevragen aan het Hoofdbureau van Politie te Schiedam-tussen 312.30 uur en 26 uur:'. Plastic regenkapje in-étui; wieldop van auto. Te bevragen bij de; vinders: Rolschaatssleute], H. v. d. Broek, Bui tenhavenweg 166a; 2 sleutels in étui, B. Lourens. .fvietrwc Buurt 9: bedelket- tinkje, H.' Zandbergen, Havcndijk 192b; zilveren oorbel. E. de Hertog. Lekstraat 10; passerdoosje, 3, Kremer, Rotterdam- sedijk I46b; autoped, Hesselbcrth, Som- mclsdijksestraat IB; blauw nylon da- meshandschoen, M, v, Eijk, Buttenha- veuweg 78; l p. bruine glacé hand schoenen, Fatijn, Dr. Abraham Kuyper- straat "5. Vlaardingen:. 1 p- glacé he ren handschoenen. J. v. Stuiversbcrg. Rottcrdamsedijk. 297a; plastic regenjas. J. Witters, SncUiüssJnget 48a; Sport- sjaal, C. Don, Hoogstraat 157b; steun zool, J. Stolk, Morsestraat 26e; grijze sjaal, F. Kleiss, Jan, Steenstraat 33; re genbroek, A. de Kort, Niéuwe Maas straat 37; portemonnaie met inhoud, de Wildt Groen van Prinstererlaan 59: bruine 'porteinonnalc,- A. J, y. Delden, Esdoornlaan 14 Kethcl; bruine porte monnaie met inhoud, J. Quartel. Schie- damseweg 27; aktetas met inhoud, No tenboom'. Eozenlaan 7 Kethel; rood kin der tasje rhet inhoud. Borne,man, Dr, de Visserlaan 44; Portemonneetje van Gelder, Schteweg, 211, Rotterdam. Pater G. J. Mi Strjjbos O.P., ka pelaan van de parochie van H, Ro zenkrans is vandaag vertrokken naar Amsterdam-Zuid, waar by benoemd is tot kapelaan van de St. Thomas- parochie. Gisteravond hebben de parochianen nog van hem afscheid genomen in de pastorie van de H. Rozenkranskerk: ook vele kajotters hebben de populaire pater nog voor het laatst de hand gedrukt. Pater. Strijbos is aalmoezenier in Indonesië geweest en kwam ook na dat hij in 1950 in Schiedam was geplaatst nog regelmatig in contact met de dienstplichtige jongeren. Hij leerde de problemen van de jeugd kennen en heeft zeer veel gedaan en kunnen doen voor de jeugd. Zo was hij .-de onvermoeide-raadsman vari de K.A.J. en mede dank zyn steun is deze. jeugd-groep tot grote bloei gekomen. Verder heeft hij in het katholieke sport-leven -een rol van betekenis vervuld, terwijl, pater Strijbos bovendien moderator was van de Katholieke Kring en de Kat. Film-actie. De vele vrienden die hij zich in Schiedam gemaakt heeft, ook in -de kringen der anders-denkènden^ zul len hem node missen. De: minister van. binnenlandse za ken, bezitsvorming en publiekrechte lijke bedrijfsorganisatie, mr. A. A- M. Struycken, zal donderdag 11 april het nieuwe politiebureau aan de Delftseveerv/eg te Vlaardingen offi cieel openen. Het politiekorps heeft inmiddels zijn intrek genomen in het niéuwe gebouw waarin tevens de brandweer en de verkeersbrigade met de gehele verkeersdienst zijn ondergebracht. DAN NAAR DE BRUIN Oranjestraat 9 vakman verkies MOTOREN LIDUINASTRAAT Typen ma. 2 dl. 3 april Steno ma. 2 di. 3 april Boekh. di. 3 vr.6 april Nederl. wo. 4 april Frans wo. 4 april DuitS dh 3 april Engels ma, 2" dl. 3 april Middenst. cursus' do. 2 mei Inschrijving dagelijks SINGEL 73 - TELEF 68847 SCHIEDAM Een laga aanschaölngsprljs, geringe onderhoudskosten enzó'n service f Vraagt U bij ons eens de praohtlga BoleX-folder o! een proefrit. reeds vanaf f 349.50' Vistra japonnen, was- en. kleurecht tot in de grootste maat, 18.75,19.75, ook - op zicht. W. v. d. Burg. Lange Kerkstraat 10, Schiedam: Tal. 66135. Te koop aangeb. Kielen poppewagens en "gen, schildpad poppen en frote sortering geklede rnct stem. Bokhorst, n 36, Hoogstr. 34. Personeel gevr. Nette jongen gevraagd vari ca. 15 jaar voor bijrijder en licht expeditiewerk. 'Tram- kosten..worden vergoed. N.V. Suikerwerkfabriek'/ Arba, Rozcnburgsestraat 14, Schie dam.:;:^;'../''-.. V-"; ...".A;- Diversen Afslag, op vrijdag 29 maart 1957 v.m. 11 uur in Gebouw Arcade te Schiedam, Lange Haven 71, van dc percelen te Schiedam aan de, Vlaar- dingseweg 19/2.1 (v.m. Ke thel); Grof baan 67; Spoor straat 20; Steenstraat 11, 9/2 en 9/4. Trekgeld vesp. 7.200.—800,—1100,—; 2.250,—; 1.150.— en 850.Notaris P. Scha berg te Schiedam. Nette jongen gevraagd vvoor lichte fabriekswerkzaamhe- den, 14—15>jaar. -Tramkosten worden, vergoed.N.V. Sui kerwerkfabriek Arba, Ro- zenburgsestraat 14. Schie dam. Gevraagd 'flirile meisje vóór de huishouding. B;K. Laait 33, tel, 65393. Gezellig zitje 198.—, 4 aparte stoelen, 1 ronde ta fel, 1 mtr. rond bij Plate, t..o. Stadhuis. Schiedam. Kindermeisje, gevr - kunnen^ de koken. Mevr. Menningh, Grote Markt.4/ Schiedam. Uw mes of schaar bot? „So- ilngcn" slijpt en knapt ze op. Slijperij en Staalwaren- handel „Solingen". Broers- vest 57, Telefoon 55193. Wie echt kiezen wil,- heeft geen keus. Die moet naar „Solingen". Scharen, messen. Gero specialist, Broersvest 57, Telefoon. 35193. „KOERIERSTERS" BOKK.KN succes..,.l Alles op het gebied van glas in lood. Aa-Ve Glas-in-lood- bcdrlj.'. West Frankelandse- straat 16, telefoon 662S0.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1957 | | pagina 2