ƒ1.86 Niemeijer V.V.V. Schiedam floreert, maar wenst voor toekomst: jHet judo bloeitSchiedam in het goud, en een nieuw seizoen voor Groenoord Bode Jan Stokhof 50 jaar op carrier Bezoek aan Plantagekiosk stijgt motel bij Groenoord rondvaartcentrum meer hotelruimte Wie heeft iets verloren? De bibliotheek floreert In vierspelenkamp winst voor Van Stigt Thans Halve eeuw pakjes Koe onder trein MEISJE Zuinig zijn - en toch... de fijnste koffie schenken? Cefa vertoont: „Opa weet 't beter' Schaakclub Schiedam SCHIJNWERPERS OP SCHIEDAMS SPORT WALD0-RMSCH00L er* 64.65.2 -m Geen onderzoek naar administratie en beleid Pensioenraad Huwelijk ds. v. d. Wal Prijsuitreiking lichtstoet Burgerlijke stand Japanse volkskunst in het Museum Westduitse kredieten voor Egypte en Syrië j leerling laborant Dat kan, want N1EMEIJER ROODMERK kost slechts i.S6 ROODMERK KOEFIE THEE Woensdag? mei 1958 3 Kulm drie jaar is in Schie dam de Vereniging voor Vreemdelingen Verkeer nu als zelfstandige organisatie werk zaam en het aantal toeristen of Schiedammers dat in die periode van haar goede dien sten heeft kunnen profiteren is niet zo gemakkelijk te schat ten. Het aantal buitenlandse toeristen dat vorig jaar Schiedam voor één of meer dagen onderdak zocht, beloopt echter zo'n zes- a zevenhon derd. Veel is het zeker niet, maar de belangstelling blijkt te groeien en dat is toch al een gunstig teken. Ook toeristen uit Zuid- of Oost- Nederland verkeren vaak hier en zijn dan verrukt van het imposante ge zicht op de rivier, met alle bedrij vigheid er op en er langs, terwijl men zich toch nog niet beklemd voelt door de drukte van een wereldstad als Rotterdam. Bij de V.V.V.-kiosk in de Planta ge kan men al die belangstellenden elke gewenste inlichting verschaffen en de dienstregelingen van treinen, trams of bussen over het hele land, hebben voor deze mensen weinig ge heimzinnigs meer. Gelukkig prijst men zich daar ook, dat de Schiedam mers niet meer zo benauwd zijn om eens even bij het V.V.V.-kantoortj'e aan te wippen en dat het publiek tot de ontdekking is gekomen, dat de kiosk werkelijk voor iedereen open staat. Logies Als we een praatje beginnen met de directeur van de V.V.V. in Schie dam. de heer K. van Lohuizen, dan merken we al gauw, dat men van zelfsprekend blij is met de resultaten van het werk, maar om nu maar op de lauweren te gaan rusten nee, dat js er niet bij- Eigenlijk begint het nu pas. Schie dam krijgt enige naam op toeristisch gebied en dus moet er iets gedaan worden. Een gr struikelblok is natuur lijk de ui: rt beperkte hotelruimte in onze staa De deelnemers aan de Nationale Zwemwedstrijden in Bad Groenoord en ook de te verwach ten belangstellenden van buiten de stad, zullen dus veelal bij particulie- j ren of elders heil moeten zoeken. j Wanneer voor dergelijke gelegen- heden meer accommodatie was, zou j Schiedam voor de beoefening van het j schone zwemmen een aantrekkelijk centrum bunnen worden. De omgeving van Bad Groenoord wordt In de toekomst een belangrijk 1 verkeerskruispunt; de geprojecteerde Benelux-weg (een noord-zntd-ver- binding) kruist hier nl. de Rijksweg 20, de grote west-oost verbinding van de toekomst. Volgens elke rechtge aarde V.V.V.-er de Ideale plaats voor een „motel", een toeristen-cent rum voor automobilisten dus. Rondvaarten Een uitstapje per passagiersboot door de Rotterdamse haven is voor veel Schiedammers ongetwijfeld nog een omslachtige bedoening. Eerst een trammetje zus, dan 'n trammetje overstappen Verleden jaar heeft de „Spido" daarom ook enkele rondvaarten van uit Schiedam georganiseerd en hoe wel het slechte weer het aantal be zoekers wat drukte, zag men er toch wel iets in. Voor de ogen van de heer Van Lo huizen zweeft daarom 't fraaie beeld van een aanlegsteiger voor rond- vaart-boten ter hoogte van het in aanbouw zijnde café-restaurant „Eu ropoort" aan de kop van de Maas boulevard. Ongetwijfeld een aan trekkelijk plaatsje om rustig op een bootje te wachten en na de rondvaart nog een beetje door te gaan met ge nieten. Een rondvaart-centrum op die plaats zou ook meer in de nabijheid van het jonge havengebied aan de Botlek liggen twee vliegen in één klap misschien bootje nummer één voor Rotterdam en nummer twee voor de Botlek. Onrealistische plannen? Zeker niet voor wie nog even geduld heeft tot ons aller bestedingsbeperking voor bij is. Bellen ongeval: UU en OU. Tuiniaao 80 telefuon ÖM280, Politie-alarmnummei «4666 Apothekers nachtdienst: Nieuwland- apotheek, Dr. Wibautplein 17, en apotheek C. Jansen, Swammer- damsingel 41. Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek Lange Haven: ge opend Iedere werkdag lbehalve maandag) Amn 9.30 tot 1630 uur en iedere avond (behalve woens dag en zaterdag! van 19 tot 20.39 uur Zondags gesloten R.-K Leeszaal en Bibliotheek, Dam: geopend iedere dag (behalve maandagj van 9.30 toi 16,30 uur en iedere avond (behalve woens dag en zaterdag) van 18 tot 20.30 uur Zondags gesloten. Stedelijk Museum; dagelijks geopend van 10 tot 17 uur zondagen van 12 tot 17 uur Karei Appel op klein formaat, tot 27 mei Wer ken uit eigen bezit tot 13 mei BIOSCOPEN Passage, 2 en 8.15 uur: „Slachtof- fers van het trottoir". Monopote, 2, 7 en 9 uur; „Onder spervuur". DIVERSEN Musis Sacrum, 8 uur: P.V. Wilton- Fijenoord. Operette. Marijke, 8 uur: S.V. en H.V. „Schie dam". Contactavond. Volksgebouw, 7.30 uur: P.Y. DES Kinderoperette. Tivoli, 8 uur; Voorm. Verzet en Expogé. Contactavond. Vrijdag en zaterdag vertoont de Cefa in gebouw Irene de amusements film „Opa weet het beter" met in de hoofdrol Hans Moser. Beide voorstel lingen beginnen om acht uur. De uitslagen van wedstrijden ge speeld voor de Huishoudelijke Win tercompetitie van de schaakclub Schiedam van verleden week zün; Hoofdgroep: G. v. d. Berg—A. van Etten 10; A. de Bruyn—A, Noorde- graaf 01; A. LeerentveldJ. G. Hölzken 01; H. Planken—A. Marks 0—1. Groep 1: C. Slagmoolen Sr.J. v. d. Velde J. Penning—H, Boele 1—0; C. Slagmoolen Jr.—C. Vrijland 0—1. Groep 2: C. MeijerJ. C. Roozen 01; P. PaulusH. Blok 10; J. Smit—H. van Weyen 1—0. Sportschool Bishoff gaat activiteiten uitbreiden. Dat is verheugend. Zn nauwelijks twee jaar heeft Wout Biehoff de judoclub Schiedam doen uitgroeien tot *n be kwaam groepje sportslieden. Iedere zondag trainen de knapen nauwge zet, en ook het wekelijkse oefenuur in de school aan de Westvest wordt druk bezocht. De scholing van Bis hoff heeft reeds de eerste resultaten afgeworpen door de overwinning by de gele banders van leerling Kley- heeg tijdens het judofestival in Rot terdam, Volgende week gaat Bishoff met een groep leerlingen naar Delft om daar enkele onderlinge wedstrij den te houden tegen de gastheren en andere judoclubs uit Zuid-Holland. Dit is de eerste maal dat Bishoff met een wedstrijdteam naar een andere school gaat voor een krachtmeting, maar er zullen meer van deze ont moetingen volgen. Een teken dat de judosport door pionier Wout Bishoff een vaste plaats in Schiedam, heeft gekregen. Er zullen ook voor diverse instellingen demonstraties worden gegeven. Het groepje dames-leden vraagt nog wel uitbreiding. Schie- damse dames die de wedstrijdsport Judo en de schone kunst van de zelf verdediging Jiu Jitsu willen beoefe nen kunnen nog terecht bij de judo club Schiedam, sportleraar Bishoff Westvest. Het secretariaat van Wilton Fije- noord, afdeling voetbal, ia geworden W. G. Scbeil Paulus Buysstraat 46 c Vlaardingtm Te bevragen aan het hoofdbureau van politie te Schiedam tussen 9— 12-30 uur en 26 uur: duozit van bromfiets; zakje met geld. Te bevragen hij de vinders: porte- monnaie met inhoud, Löke, Aleïda- straat 120a; kinderportemonnaie met inhoud, J. Cino, Talmalaan 61: da- mesportemonnaie met inhoud, W. v. d. Gaag. Vondellaan 25a; broche. A. v. Gafnmeren, Edisonplein 12a; da- mespolshorloge, v. Noort, Juliana- Bij de Gemeentelijke Openbare 1 laan 106a; bedrag aan geld, Njjs, Fa- Leeszaal en Bibliotheek zijn in april in totaal 24459 boeken uitgeleend. Vorig jaar waren dat er 2Ö.46L Het aantal uitgeleende boekwerken is het sterkst gestegen bij de filialen Dwarsstraat (van 394 tot 2012) en Dr. Wibautplein (van 3160 tot 4405). Bij de Centrale Bibliotheek aan de Lange Haven liep het aantal op van 8229 tot 9098. In april waren er 5461 houders van leeskaarten in april vorig jaar wa ren dat er 4898. Het boekenbezit om vat nu 53.224 delen in april vorig jaar 56.302. (Advertentt« l.M.J bristraat 53a; bedrag aan geld, DLmmelen, Voltastraat 9a; doosje met hangsloten. A. Harkema, v. Hogen- dorpstraat 75; scheerapparaat, J. den Braber. Helenastraat 23, Rotterdam (O); bos sleutels. Pastorie, Kerklaan 31, Kethel; 2 sleuteltjes, Marks, Ma- riastraat 21; bril, W, Lagerwaard, Herenpad 15: ring met sleutels, W. v. d. Torren, Bakkerstraat 4; ring met .'leutels. N. Dubbeld, Kerkweg 12, Kethel; zakmes, M. Vermeulen. Boy- lestraat 56; 1 blauw meisjesvest, E. de Hond, Gr. Florisstraat 29; gekleur. de hoofddoek. B, Sterk, Westvest 26c; grijs windjack, Breuker, Doelehofje 5; padvïndersriem, J, de Vette, Mo lensingel 41. Kethel; paardendeken, F. Baartm; as, Schiedamseweg 225, Kethel; 1 p. -ood leren handschoenen, de Bruin, Groen v. Frinstereriaan 41; dameshandschoen (R.). W. v. d. Gaag, Vondellaan 15a; 1 p. bruine lederen herenhandschoenen. Habermehl, Vlaardingerdijk 219b; autoped, Breu ker, Doelehofje 5. De partijen, maandagavond ge speeld in café Plein zicht, tussen van Soelen (Entre Nous) en Van Stigt Thans (D.K.C.) zijn in het voordeel van laatstgenoemde geëindigd. Alleen de «én bands partij wist van Soelen op zyn naam te krijgen, In de libre partij moest van Soelen met 325 te maken caramboles een voorgift van 75 geven op de sterk speleade v. Stigt Thans. De Entre Nous speler ken niet in die hoge se ries komen, welke wij van hem ge woon zijn; zjjn hoogste serie was slechts 44, terwijl van Stigt Thans als hoogste serie 59 voor zich liet noteren. Met deze serie, in het be gin van de partij gemaakt, had hij reeds een voorsprong van bijna 60 op van Soelen. Pas in zijn 15e en 18e beurt kwam deze speler met se ries in de dubbele cijfers, waardoor hij op 163 kwam; van Stigt Thans noteerde toen reeds 217. Hierna maakte deze speler nog een serie van 28, waardoor hij 245 van de be nodigde 275 caramboles bijeen had. tegen van Soelen 166 Even gelukte het nog bij van Soelen. toen hij in 2 beurten 76 caramboles maRkfe en op 242 kwam. Dit was echter te laat. want na 2 beurten was van Stigt Thans uit. Libre partij. van Soelen 323 242 23 44 10.56 I v. Stigt Thans 275 275 23 51) 11.951 Bij het cadre spel gina de strijd tot m de 11e beurt gelijk op. het- J geen «en achtex stand voor van Soelen i van 75 betekende, welk aantal hij als voorgift moest geven. Van Stigt Thans was ook in de cadre partij bijzonder goed op stoot en kwam met aeries van o.a. 14, 20 en 35 op 130. toen van Soelen pas 98 noteerde. Wel kon van Soelen zijn achterstand nog wegwerken, doch zijn voorgift van 75 had hy slechts tot 55 weggewerkt. Ook deze party won van Stigt Thans, v. Stigt Thans 150 150 32 35 5.00 van Soelen 225 170 30 28 5.66 De één band partij kwam op naam van van Soelen- In deze partij bleek hij de sterkste en had hij na 7 beur ten reeds 22 caramboles, tegen van Stigt Thans 9. Deze voorsprong heeft hij weten te behouden en had hij na 30 beur ten zijn 30 caramboles bijeen, terwijl van Stig'. Thans op 16 eindigde. Een bandspartij: v. Stigt Thans 30 16 20 8 0.800 van Soelen 30 30 20 8 1.500 De drie bands partij kwam na 60 beurten wederom op naam van van Stigt Thans, Na 25 beurten stonden beide spelers op 8. Beide spelers hebben getoond vele moeilijke oplossingen te vinden en waii het voor de spelers dubbel jam nier dat er te ve-1 gemillimeterd werd. Mei een verschil van «ieehts 4 caramboles werd. na 20 beurten, van Stigt Thans winnaar. Drie banden: v. Stigt Thans 20 20 60 4 0.333 van Soelen 20 16 60 5 0.26a Op Hemeivaartdag organiseert PPSC op de Boshoek een juniortoer- nooi. Op 25 mei organiseert DHS op de terreinen aan de Schiedamseweg in Kethel een juniorentoemooi en op 8 juni verricht de juniorcommissie van SW dit werk voor de jeugd. IN het cluborgaan van SW wordt aandacht geschonken aan het feit dat SVV op 8 mei 54 jaar bestaat, waarbij de verdiensten van oude ge trouwen worden gememoreerd. „Ja nus Osterholt, Jan de Kuun en Jaap Maltha vormden jaren een onneem bare veste" staat er en wie van de oudere Schiedammers herinnert zich „Japie Maltha" niet, die met de pet op, grijze trui en eventueel een lange broek aan jaren als een panter zijn doel verdedigd heeft? Vele successen heeft SW aan Jaap Maltha te dan ken. De sympathieke Maltha, een van de vele „voetbalmalthaV is onlangs hersteld van een ernstige ziekte. Dit mag de roodgroenen met verhinde ren om eens bij Jaap langs te lopen en blijk van medeleven te geven, want geheel de oude is Maltha nog niet en warme belangstelling doet altijd goed. Ook Schiedam viert op 8 mei een jubileum. Vijftig jaar is onze hechte vierde klasser. Vanavond komen de tige bad in Kethel haaste zich naar het VW-huisje. Zaterdag kunt u aan het loket van het bad terecht. Er worden al druk bespiegelingen ge houden of Bad Groenoord dit jaar aan het record van de tweehonderd duizend bezoekers zal komen. Er is heel veel kans op, HET gesprek over het betaalde voetbal blijft gaande in Schie dam. Met spanning zien SVV en HDVS de ontwikkeling van het se- mi-professionalisme tegemoet. Beide oude Schiedamse voetbalclubs heb ben een hechte basis, maar verwacht mag worden dat andere clubs niet langer meer aan het betaalde voet bal zullen, kunnen deelnemen. Het feit dat er geen verandering in de Schiedamse verhoudingen komt (op korte termijn) zegt echter niet dat HDVS en SW nu ook alles kunnen „betalen". Evenals in de „goede oude amateurtij d" kost het een voetbal club moeite om de balans in even wicht te houden. Ook een nieuwe ac commodatie is er niet direct. Vanda lijk is gelooft geen ervaren sport functionaris. Maanden geleden schre ven wij reeds, dat er pogingen hier toe in Schiedam worden aangewend. Er schijnen enkele zeer jonge voet ballers geporteerd voor deze „zakelij ke sportbeoefening". Zolang er nog zoveel speculaties in deze sector zijn, lijkt scepticisme volkomen gerecht vaardigd. DEN HAAG Minister Struycken heeft geen behoefte aan een onder zoek door een speciale commissie naar de administratie en het beleid van de Pensioenraad. De minister heeft dit meegedeeld in antwoord op schriftelijke vragen van het lid van de Tweede Kamer de heer Smallenbroek. In de vragen werd min of meer Vraag iemand in Schiedam naar Jan Stokhof en hii zal waarschijn lijk niet direct weten wie u op het oog beeft, maar zeg „bode Stok- Te Schiedam zullen op donder dag 29 mei in het huwelijk treden ds. F. J. v. d. Wal en mejuffrouw A. M. Leeuwis, wonende te Schie dam. De bruidegom werd vorig jaar door ds, Plomp uit Utrecht als pre dikant bevestigd te Erica (Drenthe). Ds. Plomp zal ook het huwelijk in zegenen, Dit zal geschieden in de Julianakerk des middags om drie De prijzen voor de mooiste groe pen uit de Schiedamse lichtstoet zul len op zaterdagmiddag 17 mei'5 mid. dags om 4 uur worden uitgereikt in café De Amstelbron. Geboren: Hedwig d.v. P. v. Leeu wen en J. M. van der Ent; Rudolf A. F. z.v D L Ingelse en J. Flin terman; Pietemella A. d.v. C. Hoo- genboom en W. A, Arts; Aricn G. z.v. G. Bos en L. M. Drukker; Ro bert z.v, G van der Most en F. P. Frenaij Overleden; C D. de Ligt, 26 jaar, echtg. van G. van Vliet. hof" en hU brengt a terecht. Bode Stokhof is in vijftig jaar een be grip geworden in Schiedam en ve len zullen de *rasse oude heer op zijn carrier wel kennen vooral de oudere stadgenoten. Donderdag is het dan precies vijftig jaar ge leden, dat h(j zijn werk »I* bod» begon. Als getrouwd man vestigde hü zich in een wagenmakerjj vlak naast de passage en dat zaakje in dt laagte is er nu nog. Zijn moe der en zuster maakten de pakje* klaar. De zaak werd ia korte tijd zo bekend, dat ook toen bode Stok hof later naar het Broersveld ver huisde „waar hij nu nog woont" da wagenmakerij het besteladres bleef. Een hittekar of paardenwagen was voor de beginneling vanzelf sprekend te duur en daarom ge beurde alles met een handkar. La ter kwam de paardenwagen er toch en daarmee werd druk heen. en weer gereisd tussen Schiedam en de omliggende gemeenten. Allerhand boodschappen kon men aan Stok hof meegeven, tot flesjes voor da „waterkijker" toe. En vandaag de dag? Dag in dag uit is hij nog in de weer. deze 75- jarige en hij heeft nog geen plan nen om de zaak op te geven. Het grote werk wordt nu echter ge daan door ziin zoon, die met een auto de besteldienst onderhoudt. Maar de baas zelf kunnen we nog steeds zien. rondrijden op zijn bak fiets. Zo was het ook toen hij amper 14 jaar oud begon, en op die eer ste dag --n paar lege koekblikken vervoerde. Loon: 15 cent. Maar dat was ook de tijd. dat tien pond D.Z.K. pruimtabak (fijn en grof) f 4.41 kostte en daarbij kwam dan 10 cent bodegeld. In huislijke kring zal dit gouden jubileum op de gepaste wijze wor den gevierd, bij zijn dochter, me vrouw M. Knoop?Stokhof die hem thans ook verzorgt, sinds zijn vrouw enige tijd geleden is overleden. SPORTSCHOOL BISH O Tl Tl JUDO JIU- JITSU Westvest 98 b - Schiedam grote taak staat bij het samenstellen van de „Sportnota"'. Of er volledig leden m Marijke bo elkaar voor een beSaald ioïtbal. in Schiedam mose- gezellige „oudejaarsavondZaterdag middag komt sportminüend Schie dam (en velen van buiten onze stad) naar Musis Sacrum om daar de nodi ge aandacht aan dit gouden jubileum te schenken. HET heeft ons bevreemd leurgesteld dat in de lichtstoet de lening bij HDVS. Vandaar dat alle aangedrongen op een onderzoek ia clubs, ook de grote, met graagte deverband met de in de Eerste Kamer steun van de overheid ontvangen.geuite kritiek op de administratie Vandaar dat de Sportraad voor een van de Pensioenraad. ,ir V koninklijke hotiandiiï Minister Struycken zegt in zijo antwoord, dat de kritiek op de ad ministratie van de Pensioenraad be trekking heeft op het ontbreken van gegevens, die volgens de commissie. die belast is met het opmaken van t de elfde wetenschappelijke balans van het Algemeen Burgerlijk Pen- sioenfonds, niet aanwezig en voor het Gisteravond is te Schiedam op het j bepalen van de wiskundige reserve te- baanvak naar Hoek van Holland een j onontbeerlijk waren. >et koed aangereden door een trein en Deze kritiek heeft, echter aldus de maandagavond zo weinig sportver- daarbij zo ernstig gewond, dat een minister, géén betrekking op enige enigingen acte de presence hebben politie-agent haar het genadeschot j financiële handeling van de Pen- gegeven. Wij hebben slechts de gym- j moest geven. Het ongeluk gebeurde sioenraad, nastiekverenigingen Arma, DOK. Ex- nabij de splitsing van de spoorlijn celsior en THOR opgemerkt. Waar I naar Delft. Het dier was eigendom zijn de vijftig andere clubs gebleven? van de veehouder J. Z. uit de 's Gra- Een lichtstoet als sluithek van een 1 velandse polder. Het treinverkeer bevrijdingsdag moet een massale de- had tien minuten vertraging, monstratie van saamhorigheid zijn. Bij een dergelijke manifestatie mag de sportwereld niet achterblijven. Hier had de nieuwe Sportraad of de SBLO de taak de clubs te animeren. In Schiedam worden vele sporten druk beoefend, er is echter niets te gen om dit de Schiedammers te to nen wanneer er de gelegenheid is. De burgemeester, rar. J. W. Peek, opent op dinsdag 13 mei 's avonds Om kwart over acht in het Stede- Zaterdag wordt het moois'e open-1 hjk Museum een tentoonstelling van luchtbad uit de omtrek weer geopend'Japanse Volkskunst. Deze blijft tot De Schiedammers oeseffen reeds 22 juni. De burgemeester zal tevens welk een waarde Bad Groenoord de nieuwe zaal van het museum ïn heeft, want er is druk gebruik ge- de linkervleugel van het v.m. St. maakt van de gelegenheid tot het; Jacobs Gasthuis officieel in gebruikbische Republiek zaken doen, wor- aanschaffen van seizoenabonnemen- stellen. den verstrekt, ten tegen verminderde prijs. Zater-De kredieten zijn aangeboden op dag worden de prijzen „normaal".In het Dierenasiel in de St.voorwaarde, dat de Duitse hezittin- Honderdeh hebben van de voorver- Annazusterstraat is een zwervende gen in Egypte en Syrië, die tijdens koop en de tienprocent reductie ge- hond opgenomen. Het is een terrier de tweede wereldoorlog zijn ont- bruik gemaakt. Wie de gehele zomer van ongeveer 1 jaar oud. Het diereigend, gedeeltelijk worden terugge- gezondheid wil opdoen in het prach- 1 draagt een halsband en een riem. geven. BONN West-Duitsland heeft de Verenigde Arabische Republiek in- dustriële kredieten van in totaal on-1 geveer 400 miljoen D.M. verstrekt, zo is dinsdag bekendgemaakt door de Westduitse minister van Economi sche Zaken, prof. Erhard, j De kredieten zullen worden gega-1 randeerd door de Westduitse rege ring, maar zij zullen door de onder-1 nemingen, die met de Verenigde Ara-1 FABRIEKEN VAN MELKPRÖOUK78W EN VOEDINGSMIDDELEN N.V. TE VLAARDINGéN vraagt /oor haar fabriekslaboratonum Het bezit van Muto-dipïoma strekt tot »nbeveh»g. Zij, die nog geen taboratoriumervarmg bezitten, kuo- nen eveneens solliciteren. Leeftijd ca. 18 jaar. Sollicitaties worden ingewacht bij' de afdeling Personeelszak»*, Oosthaven kade <2 te Vlaardingen. SLAGERIJ SLIEKER vraagt; WINKELMEISJE Tevens SLAGERSLEERLING of halfwas (krijgt gratis schoolopleiding v. gezellendiploma), en HULP voor zaferdag van 8 tot r: 2 uur. voor bestel- en incassowerk. Komt U eens praten by Slieker, Hoogstraat 5 te Schiedam. Telefoon 68834. Gevraagd net zelfstandig van 817 uur. Meerdere hulp aanwezig. Mevr. B. van Pelt, Nieuw Mathencssestraat 32, Schiedam Telefoon 68015 Foto, film, eptlak Kolfilms vergaten? Automaat staat voor u klaar Alle soor ten films Foto K van Vuu- ren. Hoogstraat 106 Voor pasfoto» naar K. van Vuuren. Hoogstraat 106, tele foon 66720 tn spoedgeval desgewenst In I uur klaar. Die volle, rijke smaak die verkwikkende geur! J«, met Niemeijer ROODMERK schenkt u de fijnste koffie... terwijl u toch zuinig bent. Want de prijs is slechts f 1.86 pet 250 gram. Waarom zoudt u méér betalen? Neem morgen een pak in huis! En geniet? Waarom zoudt 0 voor Uw fijne koffie méér betalen

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1958 | | pagina 2