Oranjelicht - niet altijd nsto Jeugd Jolijt Pro Juventute-werk krijgt ander beeld Avond- Vierdaagse van NWB gestart Actie-comité begint aan de melkverbruikersvereniging Drie korpsen musiceerden op het Plantage-podium fansm's; Koeriersters ook op Vadert Up VOOR DE KANTONRECHTER Niemand! kan U dwingen Jeugdfilms van Steeds Vooruit Burgerlijke stand Meer nadruk op het preventieve iverk Voor jubilerend L. d. H.-muziekkorps 500 iopers Muwi-bedrijf in Vlaardingen aan brand ontkomen Hoofdbedrijfschap over opleidingen voor middenstand Hond gevonden VERKOOPSTER Xiunceraag 12 juni 195o 3 Nog is de nieuwe-Sputsluisniet gereed en in gebruik genomen of het werk aan de aangrenzende dijkèn gaat weer voort. Daar de Wil- helminahaven aan de noordkant, in de hoek van de Westfraiikenland- sedijk en de Havenstraat wat vergroot wordt, wordt de reeds gelegde I dp: wat verschoven, In de zo vergrootte haven zullen twee pieren worden gelegd ter hoogte van het SVy.terrein (dat immers gedoemd is om te verdwijnen). De grote verkeersweg, met fiets- en- voetpad ernaastzullen niet over de kruin van de dijk geleid worden maar j komen er ten noorden van te liggen. Op de foto een beeld van het werk dat hier verricht wordt door de fa. Nederhorst uit Gouda, waar- bij drie draglines en een bulldozer zijn ingezet. Bellen bfl ongeval: G.G, en- G.D., Tuinlsan 80, telefoon 39200, Politie-alarmnummer. 64668. .Apotheken nachtdienst: Nieuwlahd- apotheek, Dr. Wibautplein 17; ..en C. Jansen,Swammerdanisingel 41. Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek, Lange Haven; ge opend iedere werkdag (behalve maandag) van 9.30 tot J6.30 uui- en iedere avond (behalve woens dag en zaterdag) van 19 tot 2Q.30 uur.- Zondags gesloten, K.K. Leeszaal en Bibliotheek, Dam; geopend iedere dag (behalve maandag) van 9.30 tot 1 .30 uur en iedere avond (behalve woens dag en zaterdag) van 19 tot 20.30 uur. Zondags gesloten. Stedelijk Museum: dagelijks geopend van 10 tot 17 uur, zondagen van 12tot 17 uur: „Oude. Japanse volkskunst" (tot 22 juni).Gra fisch werk van Grieshaber tot 22 juni. BIOSCOPEN' Passage 2 en 8.15 uur: „Jenny". Monopole, 2, 7 en 9 uur: „Marüna, het meisje zonder sluier". DIVERSEN Warande, NWB. Avondvierdaagse, Hel lijkt zo eenvoudig, maar toch ishad als directeur opdracht gegeven. het niet altyd waar dat men moet stoppen als-het oranje licht aanknipt bü de stoplichten. Soms is het nood zakelijk 'dat men ondanks het oranje stoplicht doorrijdt of loopt. De Vlaar- dingse directeur J. T„ die in de Gerrit Verboonstraat 'te Schiedam stopte toen het oranje licht aanflitste, meen de dat hij zijn plicht deed, maar er botste de motorrijder- S. tegen zijn auto op. Woensdagmorgen Was de 48-jarige Vlaar dinger gedwongen voor de kantonrechter in Schiedam te verschijnen. in" Hü kwam niet alleen en dat maakte de zaak zeer- interessant. De raads man vanT., mr. Hoek, ontketende een steekspel tegen de officier; van justitie, mr. R. A, Schimmel." „Wat mijn client gedaan heeft doet iedereen voor een stopstreep. Ik zie in de tenlastelegging staan, dat hij „vrij krachtig zou hebbeu afgeremd". Meneer de kantonrechter, dat is vol gens artikel 30- van het verkeers reglement een doodgewone gedra ging." De officier OJVL merkte op dat hij verdachte had gedagvaard naar aan leiding van artikel 25. .waarin staat dat men niet mag .stoppen als het redelijkerwijze niet meer mogelijk is. Is men op korte afstand, een meter of zes, van de stopstreep genaderd dan moet men niet stoppen maar doorrijden, in dit speciale geval om dat anders het verkeer in gevaar koimt. Mr. Hoek, was het met deze argu mentatie niet eens. „De motorrijder, die op een afstand van vier meter achter de auto reed, had onmogelijk nog door het kruispunt kunnen rij den. Hij had de plicht, evenals mijn cliënt, te stoppen." Er ontstond daar na een uitvoerige discussie, waarbij mr. Hoek de formulering van de dag vaarding aantastte. „Afremmen is bij- remmen" zei hij. „Er is geleidelijk geremd, 'zoals redelijkerwijs moge lijk is." De spitse discussie schoof naar hét dode punt, maar mr. P. B. Cos vond de oplossing. Op 27 augustu. zullen de verbalisant en de motorrijder, die tegen de auto is gebotst, eerst mogen vertellen wat hun visie op deze zaak is. De \.aardingse expediteur A. EL. Z. (Advertentie LM.j U beslist roor Uzelf bij zulke persoonlijke dingen ais sanitaire bescherming. V hebf het recht U* eigen cvacK.*» te trekken - rkj voor- en oadelm tegen dkaar af te wegen w het «iveadige verband en hrwendig gedragen Tam pax Uitwendig verband is aJora bekend, maar dat was de olielamp ook toen electrid- ieit lijn intrede deed. Wat vd« gebniik- sters van Tampax het meest waarderen ia de afwezigheid van een verband (en gordel en spelden!) dat dik, ongerieflijk en moeilijk om weg te doen k. Tampax is onzichtbaar ak het op rijn plaats zit en U kunt het ook niet voelen. Maar dit alles kunt U pas weten als U het geprobeerd hebt Overtuig U en koop nog beden een pakje of vraag een proef- verpaklcing. Er zfjn twee obsorptiegraden: Regular en Super. Verkrijgbaar bij apo theker*. drogisten en speciaalzaken. Vraag proefverpakking althans uitgelokt, dat zijn chauffeur, F. van der V,, met een rijbewijs BE in een vrachtauto reed. waarvoor het rijbewijs CE,is vereist. De expediteur gaf het ruiterlijk! toe. De chauffeurs halen, dit zwaardere rijdiploma niet en er was uit Zwitserland plotseling een order gekomen. „Dan huurt u maar een bevoegde kracht" zei de officier O.M. Veertig gulden boete Of zestien dagen hech- tensi. De chauffeur werd conform veroordeeld tot vijftien gulden, of zes dagen. Daarna bleef de heer-2. voor de balie staan, want in de vol gende zaak hoorde hij 35. gulden te gen zich eisen. Een van zijn chauf feurs. B., had in Schiedam met een vrachtwagen, die gebroken draag- veren had, gereden. Maak geen ruzie met een politie agent. want uw zaak wordt er niet beter van. En wordt nimmer beledi gend, want dat maakt alles maar erger. Koopman B. T. was vorige week voor het kantongerecht geagi teerd komen vertellen, dat hij op 18 april niet op het trottoir van de B.K.-laan had gereden. Zijn moeder lag in het ziekenhuis en toen had hij slechts wat zenuwachtig de politie agent in een onprettige situatie ge wenst. Woensdag vertelde de 38-jarige ver balisant C. J. van h. dat T. met de fiets rechtstreeks over het trottoir had gereden en dat de verdachte daarna voor een rommelige situatie had gezorgd. Er waren veel mensen komen luisteren en T. had nogal wat verwensingen geschreeuwd. Fietsen op het trottoir kost vijf gulden of twee dagen, maar „verschrikkelijke dingen tegen.een agent zeggen" wordt door mr. Cos met een boete van 20 gulden of acht dagen gevonnist. Nu de besprekingen tussen het Ac tie-comité Hoogbouw en de samen werkende melkhandel over de melk bezorging geen directe resulta ten hebben opgeleverd, heeft het Actie-comité door middel van rond gestuurde pamfletjes aangekondigd de actie tot boycot van de bijpro- dukten met kracht voort te zullen zetten. „Wij verwachten dat de melkhan del de redelijkheid van onze verzoe ken zal inzien. Niettegenstaande dat menen we op dit moment -de actie niet te moeten afremmen-.'' Zo wordt in het_ pamflet gezegd. In dit stadium zullen ook de plan nen tot oprichting van een eigen Voor de Jeugd Jolijt vanavond twee. gebeurtenissen! In. de- Ampère, straat autopedwedstrijden, die om 7 uur'beginnen..waarvoor men zich aan 'de start kan, aanmelden. Voorts een gecostumeerde optocht „De Toverfluit". De daarbij te vol gen route is: Westfranklan'dsestraat,Alb.-Thijm- straat, -Fotgieterstraat,Dirck van Wassenaarstraat. Aleidastraat, Fl. V. Bourgondiestraat, Tollensstraat, Nie. Beetsstraat, Fl. v. Bourgondiestraat, Alb. Thijmstraat. Nic. Beetsstraat, Rembrandtlaan (oneven), Ruysdael- Iaar., Frans Halsplein, Fieter de Hoogstraat, Jan Steenstraat, P. Pot terstraat. Jan Vermeerstraat, Vlaar-: dingerdijk, Jan Steenstraat, Ostade- laan, Hobbemastraat. Vlaardinger- dijk. Israelstraat, Rembrandtlaan, Frans Halsplein (op speelplaats ein de). verbruikers-vereniging voor melk en meik-producten worden gereali seerd. Aan de; Bewoners in de hoog bouw worden nu adhesie-betuigin- gen gevraagd en ook een verklaring dat men bereid is na de oprichting van deze verbruikers-vereniging daarvan ook afnemer te worden. „Deze vereniging zal de melkpro ducten dan wel aande hulsdeur: af leveren." L v Ais contact-adressen worden, opge geven: G.:H. Veen, Van Hogendorp- straat 05, A. Willems. Ldeffstraat -105, mevr. J. M. Mazeè, Van Iden- burgstraat106, A. Krommenhoek, Troelsfralaan 48, L. W. Morel, Vlaar- dingérdijk 422 CVijfsluizenüat) en K. C. Bar is. Burg. van Haarenlaan 1362 (Flat Spier ingshoek). Komische en ook leerzame filmp jes werden er gistermiddag ver toond in het Volksgebouw voor kin deren van leden van de Nut- en Ont spanningsvereniging „Steeds Voor uit". De zaal was bijna helemaal vol en iedereen amuseerde zich daar: best, een bewijs dat deze vereniging die dateertuit .detijdkort na de bevrijding, pok de jongere garde oog aa~, zich weet te binden, hetgeen helaas -ïiet. met de meestevan der gelijke verenigingen, is gebeurd. Het was de laatste filmvoorstel ling voor de jeugd in dit seizoen en in september begint men dan op nieuw. Vólgende maand gaan de. jongens en. meisjes van „Steeds Vooruit" een reisje maken met de autobus naar de „Efteling". (Advert'entïë LM 59 stuks fi. 150 Geboren: Marie T„ dv. ,L. R. Kloos eii I. van der Waal; Nicolaas A. z.v. H. W. M. van der. Avoird en W. H. Jochems; Johanna P. d,v. G. van Ravens en B. van der Plicht; Jaco bus C. z.v. C. van- Wijk en J. M.' Bquw; Aartje J. d.v. A. M.;Vermeu- Ien en M, L. Hoogeveen. Overleden: W. A. de Jong 89 jr; P van Staveren 78 jr wed., van. T. C. Ham. Stutw mij onder Wsnco omslag een proefverpak- king wan Tampax. Ik sluit hierbij in 40 ets md paMxegalo. Mevr./Mej:— Strxjrt: A.u.b. m een als brief gefrankeerde en*doppe zenden aan Tampax, AftJ. R Nassaukade 373, A'dam. Zoals na de reorganisatie in de kinderbescherming te verwachten was heeft het jaar 1957 een geheel ander beeld gegeven dan dat van de voorgaande jaren. Zo wordt in het jaarverslag over 1957 van Pro Juventute in Schiedam opgemerkt. De nadruk kwam te liggen op de intensivering van het gezinsvoogdij- werk en op de uitbreiding van het preventieve werk. Veel werk is daar door verzet moeten worden. Bij het gezinsvoogdijwerk kwam vooral de methodiek' in de belang stelling te staan. Voor. de scholing van gezinsvoogden kwamen duide lijker richtlijnen. Met de uitbrei ding van het preventieve werk werd een begin gemaakt. Op dit gebied is het nog geheel een zoeken en tas ten. Dit werk wordt -niet gesubsi dieerd en vertoond steeds de tendens zich uit te breiden. Men heeft hier een tekort aan gezinsvoogden, va kantie-pleeggezinnen en vooral ook aan geld.. Het aantal kinderen dat per ja nuari. 1957 wettelijk onder toezicht stond, bedroeg 167. In de loop van. het jaar kwamen er 38 bij en wer den 56 afgeschreven, zodat het aan tal per 1 januari 1958 149 bedroeg. Het aantal kinderen dat onder vrij- oatronaat .stond, verminderde in t verslagjaar van 54 tot 43. Pro Ju- ventute had dus, naast het preven tieve werk, bemoeiing met 270 kin deren. waarbij de vrijwillige steun van 86 medewerkers werd verkre gen. Het aantal gezinsvoogdij-pupillen is geleidelijk aan verminderd. Het is niet duidelijk aan welke factoren dit te wijten is. De scholing van gezins voogden werd door de beide jeugd- maatschappeltjke werksters inten sief ter hand genomen. Voor het preventieve werk werd een kleine commissie in het leven geroepen, die tot taak kreeg Ie het uitbouwen van de nazorg van het zomerwerk en 2e het zoeken naar wegen om tot grotere publiciteit te komen. Voor het preventieve werk kwamen op het spreekuur 28 ouders hulp vragen voor totaal 27 kinderen en werden, verder verwezen, of an derszins geholpen. Het zomerkamp dat voor dertig jongens van negen tot elf jaar is gehóuden onder leiding .van gezins voogden en vrijwillige medewerkers is een succes geworden, al moesten heel wat problemen opgelost wor den. In het verslag wordt nog ver meld dat enkele van deze jongens na het kamp er een gewoonte van maakten om op het bureau van Pro Juventute aan te lopen om daar hun vrije tijd zoek - te brengen-. Enkele hbs-meisjes hebben zich over hen ontfermd. De vakantie-uitzending kan niet in alle opzichten bevredigend ge noemd worden, zo meldt het ver slag. 24 kinderen, werden naar ya- kantle-pleegouders gezonden, terwijl van andere afdelingen 16, kinderen naar Schiedam kwamen. Niet alle pleegouders waren ervan doordron gen dat het hier ging om kinderen die op het sociale of psychisch vlak in moeilijkheden verkeerden. Ook waren er kinderen die te moeilijk waren voor een gewoon gezin. Wel was treffend de bereidwilligheid van vele mensen om deze kinderen op te vangen. ■Met vliegend vaandel, slaande Schiedamse Gemeenschap sprak de trom en af en toe ook een stukjeheer C. Landsbergen een gelukwens muziek, trokken gisteravond negen j aan het adres van het Leger des Schiedamse muziekkorpsen door de i Heils-korps en sprak van zijn be- verschillende stadswijken, om het j wondering voor de volharding waai mee men de beginjaren wist door te komen. Tenslotte felfciteerde hij het jubilerende korps met de eer volle'plaats die het nu kan innemen temidden van de Schiedamse mu ziekkorpsen. Ondanks het vrij kille weer, wa ren er toch nog honderden belang- publiek mee te lokken naar het po. dium in de Plantage, waar de sec tie muziek van de Schiedamse Ge meenschap een muzikaal huldeblijk gaf aan het jubilerende muziekkorps van het Leger des Heils. Omstreeks acht uur waren alle korpsen en natuurlijk daarbij ook het zestig jaar bestaande korps van i stellenden en Gusto's Muziekvereni- het Leger des Heils in de Plantage ..ging o.ï.v. dirigent B.^Boerrnan, aangekomen waar men zich voor het podium opstelde. Namens de sectie muziek van de Haringvangstberichten Vangst berichten uit zee van heden: binnen VL 208, G. Visser met 308 kantjes en 20 kistenverse^ haring. Uit ÏJmuiden aangevoerd, in Vlaar-, dingen verkocht; van Vl 110. P. Keus met 131 kantjes; VL 121, K. pronk met 195 kantjes. V. 78 met 4: V.79 15; 84 thuisvarend; 85 3; 97 met 10; 114"to thuisvarend: 115 nog 20 netten, met 50; 132 riog 180 mijl; 142 8; 172 4; 100 10; 197 10; 203 45 216 10. Marktprijzen: maatjesharing groen 79—85. klein 76, groot S2.20": trawl- haring groen 76. klein 76, groot 47— 48. de accordeonvereniging „K.D.O.", o.l.v. de heer P. J van Hassel en „OBK." ol.v. D. de Koster konden na afloop van de door gespeelde nummers dan i ook telkens weer rekenen op een i luid en hartelijk applaus i Het tamboer en pijperkorps „Har monie" o.l.v. J. Veenmatï jr. opende het jubileum-concert en speelde ook de finale. De start voor de Avond-Vierdaag se, georganiseerd door de plaatse lijke regelings commissie Schiedam van de N.W.B. heelt gisteravond vanaf de Sint Thomasschool aan de Warande plaats gehad. Begrijpelijk was daar een hele drukte cn de he ren J. Bakkeren en A. H. v.d. Sande hadden prima maatregelen tetomf- fen, dat zowel de inschrijvingen, de opstelling van de groepen, en de start vlot kou plaats vinden. Op de binnenplaats van de St Thomasschool waren de deelnemen de groepen, 3 senior groepen en 20 junlorgroepen opgesteld en het was wel jammer, dat juist toen de ge luidsinstallatie uitviel, waardoor de bijna 500 wandelaars zonder het ge bruikelijke speechje moesten ver trekken. De tambours en pijpercorp sen van D.O.K. en van Padvinders deden de wandelaars uitgeleide. Het frisse weer was voor de wande laars geen bezwaar; zij konden zich warm lopen hetgeen aangenamer is, dan in een drukkende temperatuur te moeten lopen. Een eindweegs liepen de .beide parcoursen over een zelfde traject waarna de gToepen voor de 10 en 15 km elk huns weegs gingen. Via de Nassaulaan ging het in de richting van de Gorzen om via Ma- the cessers tra at en Gustoweg via Schiedam Oost naar het Stations plein Noordvest, Vellevest en Nieu we Haven terug naar de Warande, voor wat betreft de 10 km. Voor de 15 km voerde het traject via Schie dam Oost, Spangen, overweg. Schut- tevaerweg, Vlaardingerweg en Over- schieseweg terug naar de Warande, Onder de vrouwelijke deelne mers waren er, die reeds zeer vele malen een Avond-vierdaagse heb ben gelopen: wij noemen mevr. A. Daniels-Stel voor de ,9e maal, mej. A. van Haren, verpleegster Gem. Ziekenhuis Schiedam, mej. C, v, Gils, beiden voor de 11e maal en mevr. J. Huisman-de Bonk voor de 12e maaL Twee van de organisatoren, de he ren J. Bakkeren en A. v.d, Sande zullen op een nadere datum nog een Vierdaagse lopen, Ternauwernood is vannacht In Vlaardingen het meest vitale gedeel te van het Bouw- en Aannemings bedrijf N.V. Muys Ss De Winter voor vernietiging door brand gespaard ge bleven. Slechts het krachtige ingrij pen van de Vlaardingse brandweer en de gelukkige omstandigheid dat er weinig wind was, voorkwam dat de vuurzee, die plotseling oplaaide in open houtopslag, oversloeg naar de zagers-smederij en het betontech- i nisch tekenbureau, waarin vele plan nen en tekeningen geborgen'waren. De metershoog uitslaande vlam men, die woedden in een grote partij hout achter het pand, lekten aan de muren en de stellingen van een m aanbouw zijnde kartonnagefabriek er naast. De raamkozijnen van een kantoor achter in de zagerij wafen al zwart geblakerd, toen de brand weer ingreep. Binnen het kwartier had de brand weer de brand met 13 stralen volle dig ingesloten en omstreeks half twee kon gezegd worden: brand meester. Met vijf stralen werd nog enige tijd nageblust en toen was de zaak wel bekeken. Een hoop ver koolde en rokende balken bleef over. Naar schatting 200 kubieke meter hout, waarbij glij bekistingen, ter waarde van enkele tienduizenden guldens is in de vlammen opge gaan. Het kantoor achterin de za gerij kreeg waterschade, Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG. Het bestuur van het hoofdbedrijfschap ambachten heeft aan .de ministers van Onder wijs, K. en W. en van Economische Zaken een advies uitgebracht over de organisatie van het middenstands vak- en handelsonderwijs. Dit advies wijkt op enkde belangrijke punten af van het rapport, dat de commis sie-Jansen over dit onderwijs sa menstelde. Het hoofdbedrijfschap doet nog geen uitspraak over de vraag of de opleiding van handelskennis en vak opleiding gezamenlijk dient te ge schieden. Het voelt er in principe voor, beide opleidingen tegelijk te laten verlopen, maar wil, voor dit definitief aan de ministers aan te bevelen, laten onderzoeken of deze ogenschijnlijk betere oplossing ook inderdaad de juiste is. Het hoofdbedrijfschap wil •«•oor de opleiding in handelskennis niet al leen leraren, bij het middelbaar on derwijs werkzaam, aantrekken. Het moet mogelijk zijn personen afkom stig uit het 'bedrijfsleven, die door hun werkkring of functie - bekend zijn met en belangstelling hebben 1 voor dit onderwijs daarin te betrek ken. Het bonafide middenstandsonder- wïjs dient volgens 't advies in al zijn vormen en geledingen voor subsidie in aanmerking te komen. BARCELONAi In tegenwoordig heid van de Nederlandse ambassa deur in Spanje, mr. W. Cnoop Koop. mans is woensdag op de interna tionale jaarbeurs van. Barcelona de „Nederlandse dag" gevierd. De Ne derlandse kamer van koophandel ia Spanje bood 's avonds een diner aan- CAIRO. Volgens het Egyptische weekblad „Akher Saa" zullen pre sident Worosjilow. premier Croesj- tsjew en minister van Buitenlandse Zaken Gromyko van de Sowjet- Unie in oktober een bezoek aan Egypte brengen. Zij zijn hiertoe uitgenodigd door president Nasser tijdeng dien bezoek aan Rusland. AMSTERDAM. .De heer Mau rice Frère zal 1 juli a.s- zijn be voegdheden als president van de Bank voor Internationale Betalingen te Bazel overdragen aan zijn opvol ger. dr. M. W.. Holtrop. president van de Nederlandsche Bank. DEN HAAG. Door bemiddeling van de vereniging A-V.O. zijn in 1957 639 minder validen aan een werkkring geholpen. Bovendien werden 1423 minder validen od an dere wyze geholpen. In het Dierenasiel is een goudgele ocxer met witte borst (reu.» opgeno. men, Het dier is ongeveer twee jaar oud en draagt geen halsband. De eigenaar kan het dier komen ophalen. MARSEILLE. Ruim vfjflg zwaarbewapende politiemannen heb. ben woensdag te Marseille Marius Salvait gearresteerd, die als leider van de bende der „grijze hemden" wordt beschouwd, die bij overval len de laatste jaren honderd miljoen frank (een miljoen gulden) heeft buitgemaakt. <VW^\rt^VVVVVWV^AAfWl^/VVVOA^A^VU*Art(WOVVtf Wij vragen per 1 augustus een DAMES-CONFECTIE mét ervaring in de confectie of het textielvak in het alge meen. Wij bieden een prettige werkkring en goed salaris. Zich aan te melden: HOOGSTRAAT 1551ST SCHIEDAM TEE. «5021 Diversen Kapstokken, keus uit 60 stuks in moderne uitvoering. Een lust yoor het oog. Wat Rot terdam u niet biedt, alléén bij Plate, Grote Markt 19— 21, Schiedam. Bromfietsbenzlne, wasbenzi ne. verfverdunner, lijnolie, stopverf, plamuur, grond verf, glansverf, koudwater- verf. Ook amoniak, zoutzuur, bleekwater, lodaline, brand spiritus enz. Leveren en "In zetten van vensterglas. Van af 's morgens 6 uur geopend Drogisterij G. H, Mast, Groe- neiaan 65, tel, 67708.' Meubelen, woningtextiel enz. op gemakkelijke betaling. Betaling binnen 1 jaar geen rente of kosten. Betaling over 18 mnd. slechta rente over 6 mnd. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder ni. S 660 bur. van dit blad of tel. K 1896-2197. Vermager zonder dieet met Graclal. 50 dragees 1.98. Bij apotheek en drogist Personeel gevr. In de modernste grootwasse rij van Nederland kunnen meisjes en vrouwen tegen aantrekkelijke voorwaarden werk vinden, Aanmelden Wasserij Nico Nyman, Stad houderslaan 1—9, Schiedam. RulfUnxs vergeten? Automaat staat voor u klaar. Alle soor ten films. Foto K .van Vuu- ren, Hoogstraat 105. Te huur gevraagd Lerares zoekt per 1 aug. ge meubileerde of gestoffeerde rU-slaapkamer met kookge- IpR^nheid. Brieven onder no. S 662, bur. v, d. blai

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1958 | | pagina 2