Aandacht nu geheel op partijen op de sluitingsavond Misverstanden bij de weggebruikers Honkballers wachten moeilijke wedstrijden Alléén Si-Si is gegarandeerd gevitaliseerd .Am BULER i Vele kijkers bij spannende Ronde van Schiedam' Duivensport Hobo- en orgelconcert in Schiedams Grote Kerk Halve eeuw in dienst TIJDELIJK VIERSPELENKAMP Koeriersters VOOR DE KANTONRECHTER: NAAR TER BRAAK Foto Niestadt verbouwd Wie heeft iets verloren Kind aangereden Vfiopdan mr{ „De Vrijheid" Burgerlijke stand Politie vraagt getuige Motorrijder gewond HDV S-combinatie verloor van Ursus SFC-toemooien 25 jaar bij Orpheus Trewarlas vlot getrokken N.V. „AFREM" OPGERICHT tuben parelwitte SCHIEDAM W. v. d. B U R G DE SCHIEDAMSE MEUBELBEURS V-V-M £emtW4ctsekecUt$. e» jCijfceftte MEDEWERKER IN DE BUITENDIENST Mie Sckcidem^ekewi^e^ Donderdag 9 juni,1960 3 De wet ziet de rijweg als een ondeelbaar mathematisch lint. Er Is tea helft links en de andere helft is aan de rechterzijde te zoeken, maar de rtfweg blijft het gebied waar men rijden moet. Naast de rtfweg is het trottoir. Zo schrijft de wet het voor, ook al ontstaan er vele misverstanden in de wereld van de weggebruikers over dit zo ogen schijnlijk eenvoudige voorschrift. Vóór de kantonrechter mr. P. B. Cos in Schiedam is de rijweg een ondeelbaar gebied. In die rijweg kunnen vluchtheuvels zijn aacge- bracht, het blijven de eilandjes In de stroom van het snelverkeer. .Zij die de vluchtheuvels zien als de bakens waar men geen acht meer hoeft te slaan op het wenken van de knipperbollen of als de bastions, waar men met auto en al achter kan wegschuilen, het zij gezegd, die weggebruikers hebben ongelijk. Zij fourneren voor hun misverstand en kele tientallen guldens aan het ge recht wegens het niet verlenen van voorrang of het versperren van de doorgang. Dat deden woensdag weer ettelijke weggebruikers. Ook de man met de gebroken arm jn de doek moest dit doen. Hij kén de de voorschriften wel. Hü meen de echter en naar bleek meende hij dat ten onrechte dat hij op 4 april wel met zijn bakfiets en lodders rechtdoor van de Stadhou derslaan naar de Aleidastraat kon rijden. Bord nummer 11 had hij niet gezien, de auto van de Rotterdam se chef-electriciën de heer R. H. (Advertentie LM.) RALEIGH FONGERS voor alle sportieve jongens Grote Markt 3 en 8 Foto Niestadt, Rottordamsedijk 413, is geheel verbouwd en bij de heropening gistermiddag werd er in de zaak dan ook een feestelijke re ceptie gehouden, waarbij uiteraard ook de vele bloemstukken niet ont braken. De verbouwing werd verricht door de fa. Ritmeester uit Gouda en duurde ongeveer drie weken. Men heeft meer expositie-ruimte gekre gen door de zijwanden zig-zag te plaatsen, terwijl de etalage-„kas- ten" zijn verdwenen, zodat men nu van buitenaf de gehele winkel kan overzien. De fam. Niestadt zit sinds 1858 in de fotografie, terwijl er sinds 1898 at een vestiging in Schiedam bestaat. (Advertentie t.M.) Te bevragen aan het Hoofdbureau van Politie te Schiedam tussen 0— 12^0 en 2—6 uur: overall; autostep; aktetas met in houd; aktetas; reserve autowiel. Te bevragen bij de vinders; elek trisch scheerapparaat, v. d. Hoek, Gr Florisstraat 73; kabelslot voor brom fiets, Matthijsen, St, Liduinastraat 78; draadtang, v. Dalen, Stadhuoderslaan 90; portemonnee met inhoud. Schoen makers, Schiedamseweg 545b, Rotter dam; portefeuille met inhoud, v Klaveren, Prof. Aaiberselaan 11; por temonnee met inhoud, T. Bleeke, Lekstraat 34b; kinderportemonnee met inhoud, Zijlstra, Broersvest 95; knipbeursje, Holierhoek, v. Hallstr, 8fi; kinderportemonnee met inhoud. Stolk, Makkerstraat 4b; autostep, v. d, Water, Mgr. Nolenslaan 303; pop. H. Brouwer, Lorentzlaan 2b; speel goedbeertje J~ Jansen, Oranjestraat 14; voetbal, G. Ketelaar, Leliestraat 43; autostep, St. Jansschool, Lange Singelstraat 55; damespolshorloge, v. "Wassenaar, Noordvest 57; losse opzet- zcnnebril, Schwagerman, Beieriand- sestraat 21; ring met sleutels, mevr, v. Gerven. Jan Steenstraat 89; ring met sleutels, A_ v.d. Sluis, Lange Achterweg 21; vulpen, Boks, Zweed- sestraat 183; huissleutel, C. de Oranjestraat 44; zwembroekje, Holt- kamp, Louise de Colignystraat 50; papieren tas met inhoud, v. Domme len, Cort v.d, Lindenlaan 20; kinder broekje en jasje. v. Twist, Vieram- bachtstraat 117. Rotterdam; kinder- schoentje (L-). C. Houtman, Broers- vest 58; kindervestje. Meijnster, Mac- kaystraat 09; kindervest, v. Noort melkhandel, Julianalaan 112; 2 paar kinderschoenen en 1 paar lakschoe nen, J.A. Grashof, Dr. Kuiper laan '235; jasje, N. v.d. Pluijm, Willems- kade 49b; ring met sleutels, R~ Bel- jaars, Lekstraat 11a. had hij wel gezien. „Als-ie rechts had gereden was er niets gebeurd," zei de man, maar zo ziet de wet het niet. Men dient de weg immer vrij te houden voor het „voorrangsver- keer". De heer H, vertelde dat hij meer dan 400 schade had. Dat is te veel voor een directe afwikke ling van een kantongerechtszaak, maar de heer H. kende de weg voor een civiele procedure. De glazen wasser O, deed een beroep op zijn situatie. Hü kon de arm niet ge bruiken, dat zou nog wel een jaar duren. Hij had nu geen inkomen. Hij had toch achter de vluchtheu vel gestaan. „Dertig gulden boete of twaalf dagen hechtenis," zei mr. Cos. Een jaar ontzegging van de rij bevoegdheid en een boete van 65 of 26 dagen hechtenis was het von nis voor de Maassluisse boekhouder H. van R„ die op 20 maart 's mid dags om half twee met een huurauto over de Kerkweg, in Maasland dar) rechts, dan links, had gereden. „De auto was te licht van achte ren," zei verdachte, maar de offi cier onthulde dat een fietsend meis je was aangereden. Zij had enkele weken op bed gelegen. Verdachte had moeilijkheden en daardoor zou hij psychisch geen geschikte chauf feur zijn. „U maakt steeds bewust of onbewust overtredingen. U bent een permanent gevaar, u hoort niet op de weg." Moeilijkheden van een andere aard had chauffeur G. B. »it Naaldwijk op 14 maart 's middags om twee uur op de Rijksweg 20. HU had zich geërgerd aan een medewegge bruiker en toen was hij tartend met zijn auto op de linkerhelft van de rijweg gekomen om soherp snijdend langs de ander te glippen. „U wou een lesje geven," zei mr. Cos met afkeuring. „U mag geen eigen rech ter spelen," en de kantonrechter be paalde de boete op SO of 24 dagen hechtenis met ontzegging van de rij bevoegdheid voor drie maanden. Dit laatste voorwaardelijk met een proeftijd ran twee jaar. Het 5-jarige dochtertje van do familie Vellinga, Nieuwsticht-Mid- den is gistermiddag in de buurt van de ouderlijke woning tegen een pas serende bromfietser gelopen. Het kind liep een lichte hersenschudding op en is door de GGD behandeld. (Advertentie LM.) Bellen bU ongeval: G.G. en G.D Tuinlaan 80. telefoon 69290. Politie-alarmnummer 64666 Apothekers nachtdienst: Janssen, Swammerdamsingel 43 en Nieuw- land-apotheek, Dr. "Wibautplein 17. R.-K. Leeszaal en Bibliotheek, Dam* geopend iedere dag (behalve maandag) van 9-30 tot 16.30 uuz en 'edere avond (behalve woens dag en zaterdag) van 19 tot 20.30 uur. "s Zondags gesloten- Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek, Lange Haven, geopend maandag van 19 tot 20.30 uur, dinsdag van 9.30 to> 16.30 en van 19 tot 20 30 uur. woensdag van 9.30 tot 16.30 uur donderdag van 9.30 tot uur, vrijdag van 9.30 tot 16.30 en van 19 tot 2D 30 uur, zater dag van 9,30 tot 16 30 u. 's Zon dags gesloten. Sted. Museum: Tentoonstellingen „H M. v. d. Spoel", „Vrijheid" en „Willem Reyers". BIOSCOPEN Passage, 2 en 8.15 uur: „Maigret en het raadsel van Saint-Fiacre". Monopole, geen voorstellingen. DIVERSEN Monopole, 7 en 9.15 uur: KFA. Film. Kethel, 7 uur: Jeugd Jolijt, Spel- avond. Huysmanstraat, 7 uur: JeugS Jolijt Spelavond. Ook op de tweede avond voor de wielerwedstrijden op toerfietsen voor jongens van veertien tot acht tien jaar is weer met animo ge streden. Onder leiding van de des kundige functionarissen van de rennersclub „Schiedam" startten woensdagavond in de Hagastraat voor dit onderdeel van „Jeugd Jolijt" weer meer dan twintig kna pen die op de gladde keien van dit parcours elkaar verwoed partij heb ben gegeven. Uiteraard werd er dit maal niet zo snel gefietst als op het fraaie parcours in de Buys Ballotsin gel. Toch hebben de bijzonder tal rijke belangstellenden een spannen de race gezien. Ook ditmaal werd het peloton al spoedig in flarden ge trokken. Een aantal knapen haalde de finish zelfs niet. Zij verlieten de strijd ten koste van twintig straf- punten. Ook zij die aan een van de vijf wedstrijden niet deelnemen ont vangen voor dit absenteïsme twin tig strafpunten. Martin Scholten, de winnaar van de eerste course die de oranje leiderstrui met trots droeg kreeg tegen bet slot pech. Hij ge raakte meer dan een halve ronde achter maar onder het aanmoedigend De o.v. „Dc Vrijheid" hield een vluchf vanuit Orleans, waaraan werd deelgenomen met 340 oude duiven. Gelost werd om 6.15 uur, eerste duif binnen 12.31.45, laatste om 13.34.15 De uitslag: 1,13, 51, 85 C. L. Zant- boer; 2, 3. 12, 17, 20, 34. 56, 71, 73, 82 Adn Pronk, Gaardingen; 4, 50, 53, 70, 83 gebr. v. d. "Windt; 5, 35, 44 L. J. Wijnen; 6, 36 Joh. Christen; 7, 23, 40, 55, 61 J. van Leeuwen Co.; 8 Zon- nenveld; 9 C. Middendorp; 10 Th. van Duivenbode; 11, 30, 72 H. Hagen; 14 W. H. de Winter; 15, 29, 60 M. Put ters; 16, 63 en eerste overduif (diplo ma) D. C. Bakker; 18 W. van Bueren; 19 G. van den Hoff; 21 W. Vermeer; 22 P. Verlinde: 24 W, de Vries; 25, 37, 47, 58 A. P. de Rouw; 26 Jac Duijmel; 27 J. C. Rost; 28, 31 M. Stuart; 32 Johan Bakker; 33, 49 E. de Potter; 38, 42, 66, 75 D. G. v. d. Schalk; 39, 40, P. Pols; 41, 74, 77 J. v. d. Ent; 43, 48, 68 D. Ram; 45 C. Verlinde; 52, 67 C. den Tuinder; 54 W. D. van Heiten; 57, 76 J. Schrumpf; 59, 64, 79 J. Aret; 62, 84 H. J. v. d. Steen; 65 G. Barzilaij; 69 J. Ben- ningshof; 70 P. Morra; 80 Rommers- kirchen. GEBOREN: Johanna dv A. Nieuw- land en P. J. Meerburg. Maria A. dv D. Hamerslag en A. Gerrets. Inge borg L. dv M. van Brugge en J. J. Visser. Hans zv J. Aarssen en M. Webers. Pauline M. dv T. H. Smits en C. Roelofs. Jacob B. zv J. J, Don kers en S. Jongerius. Erik zv M. G. L. de Regt en C. van der Hieven. Joyce A. d-* H. Kaulmann en C. de Jong- Johannes J. zv J. J. van der Graaf en T. Magielse. Marijke dv C. K- Prins en J. S. "Wehrmeijer. Be linda S. dv E. N. Koster en E. G. Kluit. Bouke M. zv J. B. Bamas en A. Berghuys. Francina M. dv J. B. Bamas en A. Berghuys. Eric R. M. zv J. H- Bouwer en J. M. Kollhit. Yvonne dv J. Cb. M van der Boor en M. E. Verhaal- Marinus zv B. Hesselberth en J. Putters. Johanna H. dv A. Hoogendam en P. van Vee- len. Maria M. dv F. Nijs en S. Püler. OVERLEDEN: J. Ham, 77 jaar. A. W. A. van den Heuvel, 76 jaar wed. van J. W. van de Koppel. H. M. de Haan, 84 jaar echtg. van G. van der Velden. J- B. Ketelaar, 6 jaar. L. Diepenhorst, 75 jaar. L. Kruis ifikx, 80 jaar. P. Th. van der Maat, 40 jaar. Ch. Noordijk, 68 jaar. Cb. J. Ver- kade, 51 jaar. gejuich van de vele kijkers slaagde hij er weer in de zes vluchtelingen in te halen. De uitslagen van de persoonlijke rit van woensdag zijn; 1. De Geer (DES) die in deze race debuteerde: 2. W. Lepolc'er (Stempelfabriek); 3. T. Cino (Ter Braak); 4. Duyven- bode (Ter .Braak); 5. Van der Akker (Wamsteeker); 6. Grooten dorst (DES),*'7. M. Schol ten (Mole^ naar), op een ronde en meer: 8 Oostrum- (Molenaar); 9. D* Ronde (Wamsteeker); 10. Brouns (Vrije Volk);11. J. Kambeel (Stempel fabriek); 12, W. Overbeeke (Vrije Volk); 13. Schalk (Vrije Volk); 14 G. Blom (Vrije Volk); 15. B. van Munster (Stempelfabriek). Totaalstand persoonlijke klasse ment: 1. W. Lepolder 4 punten; 2. T. Cino 6 punten; 3. en 4, M. Schol ten en F. Duyvenbode 8 punten; 5. J. van der Akker 10 punten; 8. Grootendorst 12 punten. Uitslag ploegentijdrit van woens dag: 1. Ter Braak 1 min. 9.2; 2 Wamsteeker 1.14; 3. DES 1.14.8: 4 Stempelfabriek 1.16.4; 5. Vrije Volk 1.17.4; 6. Coca Cola 1.17.6; 7. Mole naar 1.21.2. Totaalklassement ploegen: 1. Ter Braak 17 punten; 2. Wamsteeker 32 punten; 3. Stempelfabriek 33 pun ten; 4. DES 35 punten: 5. Molenaar 48 punter»; 6. Coca Cola 66 punten; 7. Vrije Volk 68 punten. Vrijdagavond wordt de derde wedstrijd gehouden op een parcours In de dr, Wibautstraat. Dinsdagmorgen omstreeks kwart over acht is op de hoek van de Sin gel en de Emmastraat de 18-jariga mejuffrouw G.v. O. op de fiets aan gereden door een onbekend geble ven automobilist. Leze is na de aan rijding doorgereden. Een voorbijganger heeft het meis je na de aanrijding geholpen en waarschijnlijk ook het nummer van de auto opgenomen. De commissaris van politie te Schiedam verzoekt de- 2e onbekende voorbijganger zich te willen melden op het hoofdbureau Lange Nieuwstraat, zodat de politie de automobilist kan opsporen. De 29-jarige motorrijder G.D. uit Rotterdam is gisteren omstreeks vijf uur in de Admiraal de Ruyter- straat aangereden door een auto, be stuurd door de heer L. v.L, De mo torrijder is met hoofdwonden en een hersenschudding naar het Gemeente ziekenhuis gebracht, waar hij is be handeld. De aanrijding gebeurde, toen de motorrijder bij het verlaten van de uitrit van Wilton Fijenoord geen voorrang verleende aan de auto., In sportpark „Harga" heeft Ursus woensdagavond een prettige jubi leumwedstrijd gespeeld tegen een sterke Hermes DVS-combinaiie. Het team van Ursus startte entbousiasl met als gevolg dat de gastheren al direct een 10 voorsprong hadden. Bij de rust was de stand 3—0. Het team van Hermes DVS, dal wel enkele talentvolle voetballers in de gelederen had, kon in de eer ste helft niet gevaarlijk worden in L_f doelgebied van Ursus. Daarvoor miste het team homogeniteit In de tweede helft ging het beter. De blauWwitten kon den met een vlot spelletje een gelijk spel bewerken, maar daarna greep Ursus met twee goals de verdiende winst: 53. De orgelconcerten in de Grote Kerk te Schiedam ondervinden on danks de vrije entree nog steeds be droevend weinig belangstelling van het publiek: het concert dat Jacq. P. Bekkers gisteravond met mede werking van de jonge hoboïst Gijs de Graaf hier voor een handjevol mensen gaf verdiende stellig een groter gehoor, want beide musici bleken hun taak serieus te hebben voorbereid. In 18de-eeuwse sonates (Loeillet en De Fesch) alsmede :n een sonate van een ons onbekende componist Platonov, welke hier baar eerste uitvoering beleefde, heeft G»js de Graaf geïmponeerd met een fraaie toon en technische beheer sing, en degenen dte hem verleden jaar en het jaar daarvoor in deze kerk hebben horen spelen zal het zijn opgevallen, dat zijn vaardigheid vooraL is toegenomen op het gebied der ademtechnïek waardoor thans alle snelle passages zonder gejaagd heid of moeizaamheid werden ge blazen. De sonate van Platonov bleek een pretentieloos stuk, waarin de com ponist vooral pastorale klanken wil geven, echter op een wat goedkope, Paulenc-achtige manier en meestal in een naïeve dialoogvorm. De or ganist Bekkers, die de hoboïst toe gewijd ter zijde stond, heeft het programma gecompleteerd met twee stukken van Fadre Martini (ver moedelijk uit een sonate voor or gel), een trio in c en een koraal- voorspel van Bach, een improvisa tie over gezang 78 en Distiers par tita over „Nun komm' der Heiden De heer L. F. A, Oostervecn is gistermiddag hartelijk gehuldigd op het kantoor van de kolenhandel fa. Vredebregt In de Boterstraat. De heer Oosterveen was daar vijftig jaar In dienst. Als' tienjarige jongen kwam hy bij de toenmalige fa. Van Telt, die later fa. Vredebregt zou gaan he ten, waar hij nu meesterknecht-ter- reinchef Is. Ook zijn echtgenote werd gistermiddag In de hulde belrokken. Op de komende zondagen organi seert SFC jubileumtoernooien op Boshoek. Zondag nemen de vereni gingen Alphia (Alphen aan de Rijn), DIO (Haarlem), Geluksvogels (Dordrecht) en Groen Wit (Breda) aan het junioren toernooi deel dat van half tien tot half vijf duurt Tijdens de prijsuitreiking zullen do toto-leden het bestuur een geluids installatie aanbieden. Op zondag 19 juni vieren de pu- pupillen het veertigjarig bestaan. Dan nemen teams van SVDPW, DHS, Wilton Fyenoord, DRZ en Demos aan het toernooi deel. Heiland", In al deze soli heeft hij weer blijk gegeven van muzikali teit en vakmanschap, maar een be denking kan men toch hebben tegen zijn registerkeuze in het trio van Bach: do afstand tussen de beide melodiestemmen enerzijds en het pe daal anderzijds wordt te groot bij het gebruik van een (bovendien niet erg soepel aansprekend) zesticn- voetsregister. Ook de sterke bassen van dit orgel geven niet altijd een bevredigend resultaat, zoals bleek in de ruwe klank tijdens het werk van Distier. A. I. Tijdens een repetitie van het Ko ninklijk Schiedams Mannenkoor Orpheus" gisteravond in gebouw Arcade is de heer F.A. de Raay ge huldigd. die 25 jaar lid was van deze vereniging. De heer Raay werd een draagspeld van het Koninklijk Ne derlands Zangers Verbond aangebo den. Schelde speek 't klaar De sleepboot „Schelde" van L. Smit en Co's Internationale Sleepdienst to Rotterdam is er woensdag in ge slaagd het Britse s.s, „Trewarlas" vlot te trekken. Dit 7200 ton metende schip strand de 2 jum op het rif Jazirat Qaru in de Perzische Golf, De „Schelde" is de gehele Pinksteren bezig geweest met het karwei. Het Nederlandse kustvaartuig „Bernard John" heeft 800 ton van de lading overgenomen en naar Koeweit gebracht. Daarheen wordt de „Trewarlas" ook gesleept. Van Rietschoten en Houwens' Elec- tro-technische Maatschappij N.V. en Afrika Constructie Maatschappij (African Construction Company) N.V., beide gevestigd in Rotterdam, hebben opgericht de N.V, Afrikaanse Eiectrotechnische Maatschappij „Af rem", eveneens in Rotterdam. Het doel van deze N.V. is de fa- brikage van en de handel in tech nische machines en artikelen, het geven van adviezen, het verrichten van diensten en het uitoefenen van bedrijven op technisch gebied (in het bijzonder op elektrotechnisch gebied), het aanleggen van techni sche installaties, enz. Het maatschappelijk kapitaal is één miljoen gulden. (Advertentie LM.) Bestrijdt Voor tandbederf Op de twee aanstaande zaterdagavond te spelen partyen na Is de Vler- spelenkamp nu afgewerkt. Nadat dinsdagavond, zoala gisteren al gemeld, twee partijen waren gespeeld, vond er woensdagavond nog één plaats tussen Van Soelen en Van Stigt Thans. Het resultaat was 55 en dat be tekent dat Van Stigt Thans definitief op de laatste plaats eindigt. Wie er definitief als eerste zal eindigen, blijft tot zaterdagavond een onbeant woorde vraag, hoewel Van Duyl zonder meer wel een bijzonder fraaie kans maakt om het bezit van de wissclprijs te continueren. Maar nog aUUd beslaat de mogelijkheid van een 100 overwinning van Van der Valk. Toegegeven, het zou een sensatie van de eerste orde zijn, maar bU voorbaat mag die mogeüükbeid niet worden uitgesloten. De andere partij die avond in Thalia ie Schiedam gaat tussen Van Soelen en Buytenliek, waarin Buy- tenhek definitief een greep zal doen naar de derde plaats. Dat zal hem, dunkt ons, wel gelukken. Zó luidt de stand na de 26 ge speelde partijen thans: 1. Van Duyl 56 punten uit 6 partijen; 2. Ven der Valk 47 (6); 3. v. d. Vel den 33 (7); 4. Buytenhek 32 (6); 5. Kooy 28 (7); 6. Valkestijn 25 7. Van Soelen 20 (6); 8. Van Stigt Thans 19 (7). Woensdagavond kwam Van Stigt Thans in zijn libre-partij tegen Van Voor de Schiedamse honkbalcluba staan dit weekeinde weer moeilijke wedstrijden op het programma. Nu de prestaties van de teams weer op prettige wijze een stijgende lijn ver tonen mag evenwel worden verwacht dat ook ditmaal goede resultaten zullen worden behaald. SW speelt zaterdagmiddag in Amsterdam te gen Blauw "Wil. De roodgroenen zul len de triomf van maandag zeker niet kunnen prolongeren, maar nu de slaglieden van SVV het zoet van de overwinning weer ouderwets hebben geproefd geloven wij dat er een redelijke kans op winst is. Ook voor Schiedam staan de papieren er niet ongunstig voor, hoewel ook Schiedam zaterdag voor een moei lijke opgave staat in de uitwedstrijd tegen WVHEDW. Voor de wedstrijden voor 't rayon Zuid-Holland speelt Sciedam 2 zaterdag in sportpark „Harga" te gen plaatsgenoot SW 2, Verder be zoekt DHS USC 2 cn ook Schiedam 3 gaat naar Rotterdam om te spelen tegen Neptunus 2, Zondag ontvangt DRZ het Vlaar- dingse VFC 2. Dat kan, een over winning worden voor de jonge roodwitten. SW 2 is gastheer voor Sikkens. Soelen tot een fraai gemiddelde van 13.09. In dit toernooi, waarin Van Stigt Thans door zijn organisatori sche beslommeringen wel gehandi capt was, hetgeen zijn prestaties be paald gedrukt heeft, voor hem een uitstekende prestatie. Van Soelen nam in de cadre-ontmoeting re vanche. Ook in de beide andere spcelsoorten werden de punten broe derlijk gedeeld, zodat Van Soelen de finitief boven Van Stigt Thans bleet G. BuytenhekR. v. Stigt Thans 10—0. Libre: Buytenhek 275 275 27 55 1018 V. Stigt Thans 275 133 27 28 8.77 Cadre: Buytenhek 200 200 22 31 9.09 V. Stigl Thans 200 68 22 20 3.— Eenband: Buytenhek 30 30 10 11 3,— v. Stigt Thans 30 15 10 7 1-50 Driebanden: Buytenhek 20 20 23 3n 0.869 V. Stigt Thans 20 7 23 3 0304 M. KooyG. Valkestyn 7—3. Libre: Valkestijn 200 200 34 37 5.88 Kooy 200 200 34 37 5.88 Cadre: Kooy 150 150 30 28 5 Valkestijn. 150 121 30 23 4 03 Benband: Valkestijn 30 30 32 4 0133 Kooy 30 23 32 5 0.71 Driebanden: Kooy 20 20 27 3 0.740 Valkestifn 20 16 27 4 0.592 B. L. van Soelcn-R, v Stigt Thans 5-5. Libre: Stigt Thans 275 275 21 72 13.0? Soelen 375 143 21 23 Cadre: Soelen 250 250 35 37 Stigt Thans 200 302 35 31 Eenband: Stigt Thans 30 30 18 4 v. Soelen 30 27 18 8 Driebanden: Soelen 20 20 28 4 v. Stigt Thhans 20 13 28 3 6.81 Enige kennisgeving Op 6 juni overleed onze beste vader en grootva der, de heer J. G. JACOBS op de leeftijd van 63 jaar. 's-Gravenhagc, Sportlaan 378 Ds. J. G. Jacobs Rotterdam, Eendrachtsweg 70 A A. Jacobs R. Jacob5-Scheffer Mare en Ronald Rotterdam, 9 juni I960 De crematie heeft heden in stilte plaats gevonden. Modieuze ZOMERJAPONNEN Blouses en rokken Ook voor u steeds iets nieuws LANCE KEKKSTB. 19 Schiedam - Telef. 6 6135 U kijkt U vergelijkt (J koopt bij LANGE HAVEN 95 Schiedam, tel, 6 8611 Permanent wave Permanent. Dames voor een goede permanent en prettige bediening: kapsalon J. de Ruiter, Lange Kerkstraat 13- Permanent vanaf ƒ8.— com pleet. Telefoon 6 88 S3. Fotografie Rolf II ms vergeten? Auto maat staat voor u klaar Alle soorten films. Foto K. van Vuuren, Hoogstraat 106. Diversen Een goed verzorgde biblio theek, steeds voorzien van nieuwe uitgaven heeft lees bibliotheek kantoorboekhan del „Modern", Boerhaave- laan 124, telefoon 6 8415 te Schiedam. Vermager zonder dieet met Gracial, 50 dragées 1,98, Bij apotheek en drogist Te koop aangeboden Te koop: Ford Versailles '56- '57, nieuw gespoten, nieuwe bekleding, met radio en ka chel, in pr. st Directe finan ciering mogelijk. T.e.a.b. De Vries, Da Costastraat 7 a, te lefoon 65313. TE KOOP GEVRAAGD: GOED ONDERHOUDEN VRIJ HUISJE in Schiedam. Brieven onder nr G-662 aan bur. v. d. blad. Het concern van de N.V. VERENIGDE VERZEKERING MAATSCHAPPIJEN (V.V.M.) en de N.V. ALGEMEENE VERZEKERING S0CIËTEIT{A.V.S.) zoekt wegens noodzakelijke uitbreiding van de organisatie een bekwaam en ambitieus die als vertegenwoordiger in een reeds bestaand agentschap te SCHIEDAM werkzaam zal zijn. Zijn taak zal o.m. omvatten*. het onderhouden van het contact met ver zekerden het benutten van de mede hieruit voortvloeiende mogelijkheden tot uitbreiding van de porte feuille de zorg voor een regelmatige incasso De aan te stellen functionaris zal kunnen rekenen üp de vak bekwame assistentie van zijn Inspecteurs. Aan de functie is verbonden: een salaris met een gegarandeerd provisie- inkomen In de in werkperiode een onkostentoelage premievrlje pensioenrechten. Eigenhandig - niet mei ballpoint - geschreven sol licitatiebrieven te richten aan het Bijkantoor van de V.V.M. en A.V.S., Bezuidenhoutseweg 48, s'-Gra- venhage.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1960 | | pagina 1