L Sint Nicolaas arriveert per schip en maakt een rijtoer m „Studio speelt stuk over rassenscheiding Vier clubs leggen zelf veldverliehting aan Tafelvoetbal om het kampioenschap Z.H. Geef eens n cadeau-bon! Kies zelf RITMEESTER* Invasie uit Vi aar dingen Koeriersters Intocht op zaterdag 26 november Voor 't laatst georganiseerd door SMC Voor NW-Bestuurdersbond v, ANDEL - BEIJERL.LAAN 176 164 HOOGSTRAAT *152 Volleybal SVC-dames spelen gelijk Koopavonden St. Nicolaas ®gf Geen schimmenspelmeer Contactavond Verslag van fractie Opbrengst collecte Kijkavonden in Sted. Museum Burgerlijke Stand Anti-honger-actie in Schiedam Verhoging van grafrechten onredelijk wave Woensdag 23 november 1960 3 Sint Nicolaas zal op zaterdagmid dag 26 november, wtf hebben het reeds gemeld, zijn intocht in Schie dam houden- Ook dit jaar zal de Goed-heillgman per boot in onze stad arriveren, waarna hU eerst een tocht door de Voorhaven, Buitenhaven en Lange Haven maakt, om aan 't eind van de Brede Marktsteeg aan land te gaan. Na eerst nog door burge meester mr. J. W. Peek op het Stad huis verwelkomd te zUn, zal htf een rijtoer door een groot deel van de ■tad maken. Omstreeks 2 uur zal de Sint, vergezeld door 2even Zwarte Pieten met de „Koninginneplaat" aan het Hoofd aankomen. Ongeveer 150 kin deren van diverse inrichtingen zullen hem op de vaartocht vergezellen. De boot van Sint Nicolaas wordt overi gens voorafgegaan door een kleinere, waarin 't Schiedamse Politie Muziek gezelschap is gezeten, dat tijdens de tocht langs de havens voor de toe passelijke Sinterklaas-liedjes zal zor gen. Omstreeks 2.50 uur wordt de „Ko- jiinginneplaat" aan de Brede Markt- steeg verwacht, waar de ontscheping plaats vindt. Voorafgegaan door acht ruiters, Zwarte Pieten en herau ten, zal de Sint in een open rijtuig naar het Stadhuis rijden, waar bur gemeester Peek hem zal ontvangen. Na de gebruikelijke toespraken en een korte pauze, zal volgens pro gramma de rijtoer door de stad om 3.20 uur beginnen. In tegenstelling met de vorige jaren, zal de Sint dit jaar maar één rijtoer maken, zonder herhaling op een volgende zaterdag middag dus. Voorafgegaan door de Drumband „Harmonie", zal bij die rytoer de volgende route worden gevolgd: Gro te Markt, Lange Kerkstraat, Broers- vest, Singel, Prof. K. O .-laan, Van. Swindenstraat, Marconiweg, Korte Singelstraat, Eroersvest, Koemarkt, Gerrlt Verboonstraat, Lange Nieuw- straat, Hoofdstraat, Willem Brouwer straat, Groenelaan, Willemskade Nieuwe Brug (waar de Drumband Harmonie wordt afgelost door Cres cendo), Stadhouderslaan, Pr. Mau- ntsstraat, Nassaulaan, langs 't kinder paviljoen van het gemeente zieken huis. Juliana van Stolberglaan, Stad houderslaan, langs de dr. Noletstich- ting. Penninglaan, Aleid astraat, West frankenland sestraat. Mesdaglaan, Rerobrandtlaan, Troelstralaan, DrWi- bautplein, Mgr. Nolenslaan (geheel). Parkweg, Ooievaarsbrug. Gr. Markt, Dam, Vlaardingerstraat, om te eindi gen bij Hotel Beyersbergen- De rijtoer zal dus niet door de Hoogstraat gaan, wat aan de ene kant wel jammer is, maar dat aan de andere kant toch ook erg veel bezwa ren oplevert gezien de zaterdagse drukte in die nauwe straat. Ook het opbreken van het Koemarktplein zal wel invloed hebben gehad op dit be sluit. De intocht van Sint Nicolaas zal dit jaar voor het laatst georganiseerd warden door de Schiedamse Midden stands Centrale, want volgend Jaar zal de Schiedamse Gemeenschap de komst van de bejaarde heilige voor bereiden, DH is gedaan op verzoek van de SMC, omdat bU de midden standers de belangstelling voor deze intocht, een zeer kostbaar grapje overigens, niet groot is en nog steeds daalt, De Schiedamse Gemeen schap kan uit een veel groter reser voir van medewerkers en organisa ties putten, zodat zij wel de aange wezen instantie is om het werk over te nemen. Hapenlük zal deze wijziging er ook toe ktmnen leiden, dat er eens een andere vorm wordt gegeven aan de intocht, die nu toch zo lang zamerhand wel erg stereotiep is ge worden. (Advertentie IJS.) De pers spreekt vatt: „EEN VERRASSING IN DE MARGARINE WERELD" en zelfs -ran een „WERELDPRIMEUR" Door een vinding in onze fabriek zijn wy er in geslaagd, een duurzame margarine te fabriceren, zonder daarbij gebruik tc maken van een chemisch bereide emulgator (kunstmatig anti-spatmiddel) Margarine met het Leeuwenzegel of met het Garantiezegel wordt zonder toevoeging van een kunstmatig anti-spatmiddel bereid. Als u marga rine koopt, let dan terdege op het LEEUWEN- ZEGEL of het GARANTIEZEGEL op de sluiting der pakjes. Brinkers' Margarinefa brie ken Zoetermeer Deze zegels zijn uw waarborg Ons succes werd Bereikt in samenwerking met het Centraal Instituut voor Voedingsonderzoek (TNO) (Advertentie LM.) EXCLUSIEVE RINGEN' De Schiedamse Middenstands Cen trale heeft een nieuw initiatief ont wikkeld, dat ingevoerd zal worden bij de aanstaande verkoop-drukte met Smt Nicolaas. Het is de „cadeau-bon". De grondgedachte is deze: Hoe vaak gebeurt het niet dat men een St. Nicolaos-verrassing wil kopen voor iemand, maar dat men écht niet meer weet wat men moet kopen. Vooral bij de heren-kopers zal dit nog wel eens vorkomen. Hij gaat dan. luk raak een winkel binnen, kijkt wat rond, houdt 't win kei-personeel van bet werk en kan toch niet tot een be slissing voor een cadeau komen, zo dat hij de winkel weer verlaat zonder iets gekocht te hebben. Dit nu kan opgevangen worden door 4»e „ea- deau-bon" Bij een honderdvijftig-tal winkels, over de gehele stad verspreid en herkenbaar aan een bepaalde show- card, kan men de bonnen kopen en wel in waarden van 2,50 5,ƒ10, eti ƒ25,— De gelukkige ontvanger of ont vangster van de bon, kan deze weer hij elke willekeurige Schiedamse winkelier, niet alleen in geschenken- winkels, maar ook bij de kruidenier eo de slager, inwisselen. De bon blijft onbeperkt geldig, maar is dus alleen hi Schiedam inwisselbaar. De SMC. meent dat met deze cadeau-bonnen zowel de koper als de middenstand gebaat is. Het is in wezen een vrije uitwerking van de Jdee van de zo populair geworden boeken bon. Hoewel deze bonnen de- 5e Week voor het eerst in omloop ge bracht zullen worden, om reeds dienst te kunnen doen bij de inkopen voor Sinterklaas, zullen de cadeau-bonnen Ook daarna te verkrijgen zijn. De vele leden van het NW die dinsdagavond naar de culturele avond van de NW-bestuurdersbond in het Masia Sacrum zijn gegaan zyn niet teleurgesteld. De toneelgroep Studio heeft met een goede opvoering van het toneelstuk „Voor negers geen toegang" van Robert Yale Libott op indringende wijze de tragiek van de rassenvooroordelen op de planken gezet. De karakters zijn getekend zoals de voortrekkers van Zuid-Afrika geschetst zijn in de bekende verha len. Toch speelt dit stuk in onze tljd- Jakob van Vlaanderen (Frans Zui- dinga) is de autokratische boer, die leven wil onafhankelijk en rechtlij nig zoals alle boeren voor hem het hebben gedaan. Deze figuur toonde in houding en simpel gelovig woord dat hij zijn land als rechtstreeks van God geschonken beschouwde. Van diezelfde geest doortrokken zijn het levenslustige meisje Anna (Benita Het eerste dames-zestal van de Schiedamse Volleybal Club heelt 'n lelijke steek laten vallen, door niet verder te komen dan een 2—2 eind stand tegen het toch beslist niet sterke ZVC 3. De beide eerste sets waren met ruim verschil voor de Schiedamse meisjes en ook in de derde set kwam SVC met 13—8 voor te staan. Door zeer slecht serveren kwam ZVC 3 aan bod en wist van de Schiedamse inzinking dankbaar gebruik te maken. Heren 1 kon wederom niet volle dig in het veld komen tegen het Vlaardingse ShelL Dit team, dat eni ge prominente spelers heeft verlo ren, bleek voor de Schiedammers onverwacht een zacht eitje, zodat SVC een 3—0 zege met grote voor sprong in de sets behaalde. Dames 2 kreeg met 30 klop van een opvallend sterk Concordia 2, ter wijl het derde SVC-team twee wed strijden speelde. Tegen Tenaco I werd een fraai gelijkspel bevochten, terwül tegen Juliana I in een en thousiaste, gelijkopgaande strijd, eveneens een 2—2 resultaat werd verkregen. Heren 2 tenslotte kreeg het sterke Juliana 1 op bezoek en moest na een spannende strijd met 31 het onderspit delven. Groenier), dat verliefd is op Pieter van Vlaanderen en sergeant Steyn (Anselm van Melis) de man met het keiharde karakter. Het dramatisch accent wordt nog versterkt doordat de gebeurtenissen zich grotendeels in het politiebureau afspelen waar scheiding tussen blan ke en kleurling telkenmale ter sprake komen omdat luit. Pieter v. Vlaande ren en* zijn ondergeschikten de con trole op naleving van de wet op de scheiding van de rassen, artikel 5 dienen te houden, De wereld van de Afrikaners (de boeren) wordt ge schokt als men hoort dat één van hun soort Rootvoets een verhouding heeft gehad met een kleurlinge. Hij gaat de gevangenis in en hij pleegt zelfmoord. Men acht dit het beste voor zulk een verwerpelijk Individu Slechts Pieter van Vlaanderen, een overtuigende creatie van Ad van Gessel, twijfelt, Later zal hij in de ogen van zijn omgeving zelf struike len als hij zijn gevoel van medelij den laat spreken voor de kleurlinge Stefame, die bij hem pleiten komt voor de toekomst van haar kind. Hy pocriete blanke kinderbeschermers hebben het kind aan de moeder ont nomen omdat deze geen broodwin ning heeft. Pieter tracht het meisje een baan te verschaffen maar als dit mislukt ontstaat de catastrofe. Pieter en Stefanie hebben een ont moeting met als gevolg dat de vijand van Pieter hem kan aanklagen we gens overtreding van artikel 5. Met eenvoudige situaties wordt hier da waanzin van de verhoudingen in Zuid Afrika gespeeld. Ingeborg Uit- denboogaard was een lieftallige ge dweeë kleurlinge. Ad Noyons is de hooghartige kapitein Masingham, die zo graag geen Engelsman maar een „echte Afrikaner" wil zijn. Han Su- rink vervult een rol als de dwaze maatschappelijk werker die met the orieën tegen de muur van een on mogelijke praktijk aanbotst De regie van Stefan Felsenthal was strak, de decors sober. Voorzitter A M. van der Wal was verheugd over' de grote belangstel ling. Hij merkte op dat vakbeweging ook een culturele taak heeft en daar om geeft de belangstelling het be stuur moed om door te gaan. Apothekers-nachtdienst: Apotheek Rembrandt, Rembrandtlaan 5. Bellen bjj ongeval: G.G. en GD.» Tuinlaan 80, telefoon 6 92 90. Politie-alarmnummer 6 46 66. Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek, Lange Haven, ge opend: maandag 19—20.30 uur» dinsdag 9.30—1620 en 19—20.30 uur, woensdag 9.301620 uur, donderdag 9,301220 uur, vrij dag 9.3016.30 en 19—20.30 uur, zaterdag 9.3016 30 uur. 's Zon dags gesloten R.-K. Leeszaal en Bibliotheek, Dam geopend maandag 19—21 uur, woensdag 1417 en 19—21 uur, donderdag 10—12 uur, vrij dag 1417 en 19—21 urn, zater dag 10—12 en I4r—ll uur. Stedelijk Museum: Tentoonstelling „Een nieuw huis, een nieuw hart", Elke dag van 10 tot 17 uur; 's zondags van 12 tot 17 uur. (tot 7 december» BIOSCOPEN Passage, 2 en 8.15 uur: .Martin en Lewis als parachutisten". Monopoie, 14 uur: .Come prima" 19 en 21.15 uur: „Een stad zoekt zijn moordenaar". DIVERSEN N.P.B.-Kerk. 8 uur: Orgelconcert Aad v. d. Hoeven. Chr. Soc. Belangen, 8 uur: Alf. Fo tokring. Bijeenkomst. Wijkcentrum Nieuwland, 8 uur: NV SH. Film. Volksgebouw» 8 uur: Chr. Geref. Gem. Byeenkomst Irene, 8 uur: Huize Brabant. Dia avond, Chr. Soc. Belangen, 8 uur: Lasclub. Lezmg en film. Van de Schiedamse Middenstands Centrale vernemen wij dat er in ver band met het Smt Nicolaas-feest vijf koopavonden worden gehouden van dinsdag 29 november tot en met za terdag 3 december. Op die avonden zullen de winkels tot 9 uur 's avonds geopend mogen blijven. Alleen advi seert de SMC om de winkels toeh tussen 6 en 7 uur te sluiten, om het personeel een pauze voor een maal tijd te gunnen. In die zelfde periode vervalt de verplichte middagsluiting voor de winkels op dinsdag 29 en woensdag 30 november, evenals de verplichte sluiting op maandagochtend 5 de cember. (Aduerterute l M.) FIAT Het district Min Fint - een Braziliaans pliteiu met zoele nachten en zonnige digen - levert tabakken arclasirf zacht van aard, maar met temperament in geur j en aroma. Zorgvuldig gekozen en gemelecrd met de luchtige Java's ra de nulde Havanna'* rijn zede buis voce Fat. Et a dgaar met karakter - zacht georig ra votarom arisch voor minnen met gevoel voor goede «maak. Prijs 27cent. Zode «If nit vat u past; dia vreet n wit o heeft: 'a u- rookt er goed van PIKEUR Een melangev«t luchtige tabakken voor era preteg-zofgdoos moment Eea sigaartje voor 's morgens of'imiddags. In het bekende helder geïe blikje van f 2.5G krijgt U er 20. licht tintelend en zacht geurig. COCAROE Voor die heel korte rookmomenten.zls n vluchtig, toch sroakelij rokertje wena, biedt Rftmeesiet u Cocarde lekker Jicht eapasseoc in prijs voor zo'n moment: f 1.20 de 20 VLAAKDINGEN De eerste contactavond var» de Vereniging voor Veilig Verkeer in dit seizoen wordt gewijd aan Viaar- dïngens stadsuitbreiding. In de grote zaal van het Verenigingsgebouw zal de heer M, Bot, chef stadsuitbreiding der secretarie, een inzicht geven van de reeds plaats gevonden en in voor bereiding zijnde uitbreidingen. Daarna wordt de nieuwe versie getoond van de film „Vlaardingen koerst op morgen". De bijeenkomst wordt morgenavond gehouden en begint om acht uur. Op vrijdag 25 november zal de raadsfractie van de PvdA in de le denvergadering verslag uitbrengen van haar werkzaamheden. De verga dering wordt gehouden in zaal vijf van het Volksgebouw. Donderdagavond om half 8 wordt een bazaar geopend ten bate van het Gereformeerd Jeugdwerk, De zaterdag gehouden straatcoïlec- te ten bate van de EHBO afdeling Vlaardingen bracht 1312.75 op. Gedurende de koop-avonden zal de tentoonstelling „Een nieuw huis een nieuw hart" in bet Stedelijk Museum met de plannen voor het nieuwe stadhuis en het nieuwe stadshart ook geopend zijn en wel van maandag 28 november tm. zon dag 4 december van 79 uur. Aangezien het in de bedoeling ligt om de gehele burgerij van deze plannen kennis te laten ne men, wordt geen entree geheven. Kinderen zonder geleide hebben evenwel geen toegang. J Van maandag af kan men in het museum kleine en grotere repro ducties van moderne kunst kopen, dank zij de welwillende medewer king van het Stedelijk Museum te Amsterdam. De reproducties zijn al le van bijzonder hoge kwaliteit. GEBOREN: Judith, d. van Th. J. van der Knaap en E. de Man; Jo hanna M., d. van G. F- A. A. van Leeuwen en A. van Os; Johannes A., z. van C. J. G. Vink en E M M. Tromp; Monique J. J„ d. van H. C. J. A. Ph. Seelen en L. W. H. van de Pas, OVERLEDEN: L. Verkuijl, 67 jaar, echtg. van A. G, Arkesteijn; M. G. G. de Vries, 58 jaar; J. G, de Bus, jaar; J- Karreman, 85 jaar. Nadat naderhand nog verscheide ne giften zyn ontvangen, is geble ken dat de-inzameling van de „An ti-honger-actie" in Schiedam in to taal een bedrag van meer dan f 8000 heeft opgebracht Een prach tig resultaat in aanmerking geno men, dat bijv. Utrecht (3x zo groot) f 15.000 opbracht en Den Haag maar f 45.000. Volgens de voorlopige cij fers is de landelijke opbrengst f 525.000. Bedragen zijn nu nog welkom; ze kunnen worden gestort op giro 650419 tn. van J, van Heer- de, onder vermelding AHA of giro 100200 Anti-honger-actie, Den Haag, In een adres van de Coöp. Ver eniging voor Uitvaartverzorging U.A. wordt de Rotterdamse gemeen teraad verzocht te hesluiten tot af schaffing van het klassenstelsel op de algemene begraafplaatsen, omdat de scheidingslijnen naar welstand of maatschappelijke klassen op de laatste rustplaats van de mens niet In het beeld van onze tijd passen. Ook de administratie zal dan op veel efficiënter wijze kunnen plaats vinden, terwyl het onderhoud een eenvoudiger aanpak behoeft. Adres santen verzoeken ten slotte drin gend de voorgestelde wijzigingen niet zonder meer te aanvaarden. Leden van vier Schiedamse voet balverenigingen hebben. Ln eendrach tig samenwerken de laatste weken een fraai staaltje van gemeenschaps zin getoond. Gezamenlijk hebben zy op het parkeerterrein-oefenterrein loof de Ingang van sportpark Har- ga -en veldverliehting aangelegd. fkVien zijn gegraven, kabels zijn gelegd, veriichtingsmasten zijn ge plaatst en nn kunnen de leden van HBSS, Demos, Ursns en Schiedam op hun eigen terrein bil veldver liehting trainen. De Schiedamse voetballers die het voorrecht genieten dat zij in het fraaie sportpark Harga mogen spe len hadden sinds' lang slechts het ene bezwaar: er was geen verlich ting In het sportpark. Toen dezo verlichting in augustus werd aan gebracht bleef het probleem van de onverlichte trainingsvelden. "Wel kwamen de voetballers nu in het vervolg 's avonds naar de terrei nen en er werd ook gebruik ge maakt van de trainingsvelden maar ideaal was de situatie niet. Hermes DVS had al veel eerder een door tastend initiatief genomen. De blauwwitten hadden zelf een grond- kabel gekocht, de kabels zijn ge legd en de lichtmasten zijn geplaatst. Nu zochten de leden van de an dere verenigingen wat licht in de buurt van het trainingsveld van Her mes DVS. Men oefende op dit hoek je of aan die zijde van dat trai ningsveld maar ideaal was de si tuatie niet. Men zag sléchts schim men in de schemer. Dat overigens de situatie toch nog landelijk uitstekend is bewees de verrassing die Vlaardingse voetbal lers onlangs de Schiedammers be reidden. Toen die Schiedamse trai ningsvelden op donderdagavond vol waren met leden van allerlei clubs die een plekje dicht btf het Hermes- llcht zochten om in conditie te kun nen geraken kwam er plots een lange colonne sprintende jongelui. Het waren leden van de Vlaarding se vereniging De Hollandiaan die gebruik kwamen maken van de mooie Schiedamse trainingsgelegen heid, Uiteraard bezagen de Schie dammers de infiltranten met wei nig vriendelijke gezichten maar de Vlaardlngers begrepen dat annexa tie van een sportterrein niet moge lijk zou zy». Ze zyn niet meer terug geweest. Bij de vier Schiedamse voetbalclubs bestond dan ook begrip voor de me- De verhogingen van grafrechten, enz., zijn naar het oordcel van adressanten onredelijk. De progres sie daarvan betekent dat de groot ste offers worden gevraagd van hen die deze het minst kunnen dragen. De wedstrijden tafelvoetbal om 't kampioenschap van Zuid-Holland worden zondag 27 november ver speeld in zaal Marijke, Broersveld 121 te Schiedam. We hebben er on langs nog de aandacht op geves tigd dat dit spel ook in onze stad In afwachting van de drukte voor St. Nicolaas (en later voor Kerst mis) is de Hoogstraat met de Dam al vast in een feestkleed gestoken met guirlandes van oranje lampjes meer en meer veld gaat winnen. Belangstellenden krijgen nu de ge legenheid om verscheidene topclubs in actie te zien, zoals „P.C. Amster dam", „Roda" <uit Schiedam), „DFC" (uit Dordrecht) en „SW" (uit Rotterdam). Achter deze ver vaarlijke namen van grote voetbal clubs verbergt zich telkens één man. De wedstrijden beginnen om 10 uur en zijn omstreeks 5 uur af gelopen. In Schiedam zitten enkele zeer goede spelers; twee van hen, „Schie dam Sport" en „Roda", hebben zon dag deelgenomen aan de tafelvoet bal-interland België—Nederland, waarbij de eerste met 0—0 gelijk speelde tegen „Standard" en „Ro da" zelfs met 32 won van ,F-C, Luik". De hoofdwedstrijd BelgiëNeder land werd met 83 gewonnen door onze zuiderburen, wat niet zo ver wonderlijk is. Het tafelvoetbal is in ons land nog in opkomst, doch wordt in België reeds druk beoe fend. Naast de interland werden nog acht internationale wedstrijden ver speeld. In poule A waren de uitsla gen: Beerschot—P.C. Amsterdam 83; Anderlecht—Kranenburg (uit Den Haag) 61; F.C. LuikRoda (uit Schiedam) 2—3 en Seraing— SW (uit Rotterdam) 1—3. In deze poule dus 44, In poule B was de uitslag: GantoiseSW (uit Rotter dam) 12; Lïège—DJK (uit Zand- voort) 2—3: Standard—Schiedam Sport (uit Schiedam) 00 en Da ring—ADO '54 (uit Den Haag) 5—6. ning van de autoriteiten dat de sportwereld zoveel mogelijk selfsup porting moet zijn. Wel hebben de clubs gezamenlijk gevraagd om een renteloze lening en het plaatsen van die lichtinstallaties maar toen dat niet mogelijk bleek hebben de be sturen de knoop doorgehakt. Met de prettige assistentie van de des kundige heer W. van Meggelen van de GTB zijn de kabels gelegd en drie lichtmasten met 18 lampen aan de noordzijde geplaatst. Bovendien zijn 18 lampen op drie palen van HDVS aangebracht. U was het toch niet vergeten? Morgen begint de omleiding van het tramverkeer, omdat dan. de Coolsingel, tussen Hofplein en v. Oldenliameveltstraat, voor onbe paalde tijd wordt afgesloten in verband met de metro-werkzaam heden. Om te bewijzen, dat het de RET menens Is, hier by een foto van do tramhalte en de bei de abri's, die zijn aangebracht op de hoek van de Van Olden barneveltstraat, ter hoogte van de binnenhof by de eerste XJjn- baanflat. Op de bak van de hal- tepaal stond gisteren nog: „Deze halte is tydeiyk opgeheven". Dat is niet juist voor deze nieuwe halte, maar bet voorkomt mis verstand en onnodig wachten. Morgen wordt het opschrift weg gehaald en staat er: 1, 23 en 3, want de tramwagens van die lij nen rijden dan door de Van Ol denbarneveltstraat. Gevraagd op klein han delskantoor te Schiedam: JONGSTE BEDIENDE voor alle voorkomende werkzaamheden. Bij voorkeur ca. 15 jaar. Met M.U.L.O.-opleiding, Aanmelden: Lange Nieuwstraat 141 Telefoon 6 92 40 Permanent! Dames, voor een goede permanent en prettige bediening: kapsalon J. de Ruiter. Lange Kerkstraat 13, Permanent vanaf ƒ8.— com pleet Telefoon 33. Wegens omstandigheden een Z-g.a.n, Err es wasmachine m. wringer. Nieuwprijs ƒ400. voor 225.Daltonstraat 40, Schiedam. Aangeboden gemeubileerde zy zit-alaapkamer met vaste wastafel. In gezellige flat Telefoon 5 8113. Rolfilms vergeten? De auto-" maai aiuat vu<« u Klam Alle soorten films Koto K van Vuuren, Hoogstraat 106 Wandtoltetten 22.50 in ver schillende kleuren. Gapg- spiegels 19.75 (Pieterman- glas). Kleinere spiegels in verschillende maten. Plate, Gr. Markt 19—21, Schiedam. TeL 6 77 62. Voor pasfoto's naar K. van., Vuuren, Hoogstraat 106, te lefoon 6 6720. In één dag gereed. Fotografie Permanent Te koop aangeboden Te huur aangeboden Bij de Nederlaödsche Klinknagelfabriek kunnen geplaatst worden: SCHAVERS GEREEDSCHAPSLIJPERS BANKWERKERS MAGAZIJNBEDIENDEN MEISJES voor de inpak-afdellng. 9-5 uur Noordvestsingel 121 te Schiedam of eventueel 's avonds na telefo nische afspraak). Telefoon 64590. Aanmelden, dagelijks

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1960 | | pagina 1