Zakkencentrale betrekt nieuw pand vlak bij oude DRI-SïL jongens Parka coats Enthousiast SVDPW velt het t Noorden4-3 sterke Grote tentoonstelling van „De Vrijheid5 Sliütingsfeëst van de Oranje Garde S'dam jens de Wege sanering station bij AGENDA ET „Vlek op stadsgezicht" verdwijnt VOETBAL IN SCHIEDAM Weinig winst biji hervatting competitie Duiven koeren in Arcade Ursus-Tonegido 0-3 SFC-Progress 1-4 Schiedam-Dindua 14 Martinit-'s Gr.zonde 1-6 Bcrgamb.-DRZ 5-2 DHS-Kranenb. 1-1 Feestelijk kerstmaal in huishoudschool J. F. v. Buysen overleden CAB biedt pupillen j Jeugdgemeenteraad gezellig kerstfeest Sluiting Gemeente lijke diensten komt bijeen SCHIEDAM Eendenvangers weer op pad Koeriersters SP0EDVEIL1NG ie SCHIEDAM EEN GESELECTEERDE PARTIJ MEUBELEN EN TAPIJTEN RUIM 283 TAPIJTEN ■zJddi iets aóests 75 Maandag 19 december 1960 14 ler- letd Ich* ber- I be ider Iver §nen Je - of lide- laag ■oen Voor een groot aantal belangstel lenden ls zaterdagmiddag ia de kan tine van het nieuwe gebouw van de Zakkencentrale aan de Overschiese- weg 180 te Schiedam een receptie ge houden ter gelegenheid van de offi ciële opening van de bedrijfspanden. Tussen de talrijke bloemen, die de relaties hadden gezonden stonden de naaimachines die de laak van het bedrijf symboliseerden. De burgemeester mr. J. W. Peek heeft directeur C. A. B. Buise geluk gewenst met de nieuwe panden. Hij noemde de ingebruikneming een be kroning van een arbeid van 26 jaar. Sinds 1941 is de Zakkencentrale ge vestigd aan de Overschieseweg. Het bedrijf is gelieerd met de N.V. ge broeders Goode. Handel wordt ge dreven in miljoenen zakken en te vens worden miljoenen zakken gere pareerd, De firma heeft voor dit ar tikel veel export, die het land devie zen oplevert. De burgemeester herinnerde eraan dat er goed is samengewerkt met de gemeente. In verband met de uitbrei- dlngs- en saneringsplannen van Schiedam was het noodzakelijk dat het oude bedrijf bij de spoorbaan enkele tientallen meters zou worden -verplaatst. De heer Buise verleende alle medewerking. Hij heeft nu en kele hallen die hetzelfde oppervlak hebben als in de oude fabriek. Hier worden de zakken en het materiaal opgeslagen, er staan naaimachines en een lopende band om de zakken naar de opslagloods te vervoeren. Mr. Peek herinnerde eraan dat de gemeente verheugd is dat de „vlek op het stadsgezicht" kan verdwijnen ook al is weer tijdelijk toestemming gegeven om het pand voor andere doeleinden te gebruiken. De entree van Schiedam kan toch in de komen de jaren beter worden, als de NS en de gemeente de plannen gaan verwe zenlijken. Mr. Peek verheugde er zich over dat het bedrijf nu ook net- lon-zakken gaat maken die vooral voor de handel in groente en fruit e.d. belangrijk zijn. De Zakkencentrale is overigens verheugd over de nieuwe plaats, die vlakbU het vaarwater de Schie en dlchtbU de toekomstige Rijksweg ligt, Het bedrijf beschikt momenteel over i 65 personeelsleden, maar er Js drin gend behoefte aan meer arbeids krachten. Na het openingswoord van mr. Peek hebben de talrijke genodig den de hallen bezichtigd. I Directeur C.A.B. Buise ioouf burgemeester mr. J. W. Peek een grote zakken-pers die geplaatst is in het zaterdag officieel in gebruik genomen nieuwe pand van de Zak ken-centrale. Apothekers-nachtdienst: Apotheek Backer, St. Lidumastraat 58. Bellen bij ongeval; G.G en G.D TuinJaan 80. telefoon 6 92 90. Pohtle-aiarmnummer 6 46 66. Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek, Lange Haven, ge opend: maandag 1020.30 uur, dinsdag 9.3016.30 en 192Ü30 uur, woensdag 9.30—16.30 uur, donderdag 9.3012.3Q uur, vrij dag 9 3016.30 en 19—20.30 uur, zaterdag 9.30—-1630 uur. "s Zon dags gesloten. R.-ïL Leeszaal en Bibliotheek, Dam geopend maandag 19—21 uur, woensdag 141? en 19—21 uur. donderdag 10—12 uur, vrij dag 14—17 en 19—21 uui, zater dag 1012 en 14—17 uur. Stedelijk Museum: Tentoonstelling van eigen bezit. Elke dag van 10 tot 17 uur; 's zondags van 12 tot 17 uur. BIOSCOPEN Passage. 2 en 8 uur: „Pa krijgt de klappen". Monopole, 2 uur: „Hopla, Conny!" 7 en 9.15 uur: „Als ouders slapen". DIVERSEN Musis Sacrum, 7.30 uun W. de Zwy- ger-school. Cabaret. Irene, 8 uur; NCVB-Centrum. Kerst feest. Chr. Soc. Belangen, 8 uur: Melodia. Kerstfeest. Kantine Excelsior, 7.30 uur: SBKC. Kerstconcours. 0% */&-*$-?■ t (Advertentie LM.j 'Hlti... beduidend 1': - goedkoper Draion is voor onze klanten niet meer een onbekend mate riaal. Neen, Draion voor Japon- stof... kreukvrij... zó uit de tobbe, drogen en zonder strij ken weer als nieuw, die bijzon dere eigenschappen zijn ook aan U bekend. Morgen verkopen wij de2e Draion japönstof voor japon- nfen en blouses. Drafon van 6.95 per meter, nü ais bijzondere aanbieding voor nog géén drie gulden. Tegen de verwachting in bleek tijd scoorde Van Wijngaarden nog- De Schiedamse voetbalteams heb ben de competitie weinig succesvol hervat. SVDPW leverde een goede prestatie door het sterke 't Noorden te slaan. Hierdoor klimmen de DPW' -ers uit de gevaarlijke zone. Ook het gelijke spel van Schiedam tegen Din- dua is een goed resultaat. SFC, Mar- tinit en Ursus verloren met grote cij fers. I Ju- |bu- I de Een doordringend koeren vulde zaterdag en zondag de zaal Arcade te Schiedam. Dit geluid was afkom stig uit de kroppen van een dui zend-tal duiven, die er waren ten toongesteld. De duivensport vereni ging „De Vrijheid" had deze ten toonstelling georganiseerd L v. m. haar twaalf en een half-jarig be staan. Het Is in Schiedams* geschie denis nooit eerder voorgekomen dat het publiek e«* zo'n groot aantal duiven bjjeen heeft kunnen bewon deren. Voor de ongeveer 200 inzenders waren vele prijzen beschikbaar ge steld. Daarom waren 's middags vijf keurmeesters van de bond naar Schiedam gekomen om de vogels te beoordelen. Wij vroegen de heer J. J. van Mie- loo, secretaris van de vereniging, welke normen geiden om een duif te kunnen bekronen, „Wel," zei hij: „Bij een. postduif let men ha het bij zonder op de conditie van het dier. De vogel is te vergelijken met een wielrenner of een atleet. Dezen moe ten hun beendergestel, spieren en longen ook in een zo'n groot moge lijke vorm brengen om iets te kun nen presteren. Bij een duif komt daar nog bij, dat zijn pluim in goe de staat moet zijn. Onder de pluim van een duif verstaat men de ve ren. Wanneer die perfect zijn, dan stoten zij regen af, waardoor de vliegcapaciteit van het beest groter wordt. Op deze verschillende onder delen dienen de keurmeesters dus te letten," Op de tentoonstelling zijn de vo gels ingedeeld in verschillende klas sen. Allereerst vormen de doffers en dol vinnen verschillende klassen en voorts wordt er een onderscheid ge maakt tussen oude en jonge duiven- Een deskundig duivengesprek op de jubileum-tentoonstelling die door „De Vrijheid" is gehouden. Het zy«, van links naar rechts voorzitter C. Rigters, Th. Duyven- bode, tweede voorzitter en de heer P. Vrouwdeunt. Duiven die nog geen jaar zijn, val len onder de categorie jong, de rest onder oud. Ook. bij deze vogels ken nen ivij sprinters, midden en lange afstandvliegers. Een sprinter wordt vitesse-vogel genoemd. Onder mid- fond en fond wordt midden- en lan ge afstand verstaan. De tentoonstelling werd zaterdag avond door de voorzitter van De Vrijheid, de heer C. Rigters, ge opend. De eerste prijswinnaars zijn- Oude doffers tot 100 km W. de Winter; oude duivinnen tot 100 km A. Pronk; oude doffers 100-200 km p Vrouwdeunt en zoon; oude dui vinnen 100-200 Kamp; oude doffers 200-400 km A. Pronk; oude duivin nen 200-400 km H. van de Kant- Breur; oude doffers 400-600 km. M. J Kouwenbergh; oude duivinnen 400-600 km H. van de Kant-Breur; oude doffers boven 600 km H. van de Kant-Breur; oude duivinnen bo ven 600 km C. Middendorp; jonge doffers tot 100 km A. Pronk; jonge duivinnen 100 km. W. van de Poel; jonge doffers 100-200 km W. Hagen; jonge duivinnen 200-300 km A. Ka- zenbroot; jonge doffers 300-500 km J. van de Ent; jonge duivinnen 300- 500 km H. van de Kant-Breur; jonge doffers late jongen J. Doefaaren; jon ge duivinnen late jongen G. van de FToff; de prijs voor de schoonste van het geheel ging naar de heer H, van de Kant-Breur. Merkredon, la 21an de decembro. Ni ne kunvenospro la estontaj festo- tagoj. Ni denove kunvenos en la sek- vonta jaro. Bonajn kaj agrablajn tagojn dum Ia jarfino. SVDPW tegen 't Noorden niet kans loos. De roodwitten hebben uitste kend gevoetbald. Na vyf minuten scoorden de Rotterdammers, die het falen van de verdediging afstraften. Een kwartier later had Van der Knaap de partijen op gelijke voet gebracht. Vijf minuten voor rust werd het 12 maar weer kon Van der Knaap al gauw de gelijkmaker sco ren. In de tweede helft had SVDPW het overwicht. De bezoekers lieten een strafschop ongebruikt. Na goed aangeven van de vleugelspelers slaagde middenvoor Voets er in te scoren. Het Noorden kon nog naast SVDPW komen, maar na een goede combinatie bezorgde rechtsbinnen C. van Raay de stadgenoten de volte winst. Na afloop heeft 't Noorden protest aangetekend tegen toekennen van het tweede Schiedamse doelpunt. De bal zou de lijn niet hebben gepas seerd. Voor Ursus gaat het er slecht uit zien als de roodwitten niet spoedig over schutters kunnen beschikken. Met drie punten uit zes wedstrijden staat Ursus eenzaam onderaan. Toen doelman Kuiters in de vijfde mnuut de bal tegen achterspeler Van Loe- ncn aantrapte kwam het leer bij de rechtsbinnen van Tonegido (0-1). Een kwartier later was het 02. Tot aan de rust bleef Ursus in de aanval maar zonder succes. Ook in de tweede helft schoten de aanvallers tekort. Daar door konden de bezoekers tegen het einde de stand op 0—3 brengen. In de eerste helft waren de par tijen in een aantrekkelijke strijd aan elkaar gewaagd. Wel geraakte SFC even uit balans toen Lammers voor Progress kon doelpunten maar kor te tijd daarna bracht Vorstenbos de stand met een schuiver op 1—1. De gasten toonden in de tweede helft een betere lichaamsconditie. Na 'n slech te uittrap van de Schiedamse doel man kon Lammers de bal zuiver re tourneren. Daarna echter doelpunt ten Brans en Schakelaar waardoor Progress verdiend aan de winst kwam. In de aanvang trok Schiedam goed in de aanval. Na een half uur zette de ver naar voren gekomen rechtsach ter Molenaar goed voor waardoor de naar binnen gekomen rechtsbuiten Van der Ven kon inschieten. Een agressief Dindua drong Schiedam in de tweede helft in het defensief. Tien minuten voor het einde greep de Schiedamse doelman Reep, die niet veel te doen heeft gekregen, mis en de Rotterdamse linksbinnen schoot in (1—1). Voor Martinit bleek Gravenzan- de te sterk. De bezoekers scoorden zevenmaal, waarvan eenmaal in ei gen doel. Toen in de aanvang zwak werd teruggespeeld kwamen de gas ten aan de voorsprong. Door de mid denvoor werd het in de dertigste mi nuut 02 en even later werd het 0—3. Vijf minuten voor rust ontstond een schermutseling voor het doel van 's Gravenzande waarbij de ver dediging in eigen doel kopte. In de tweede helft moest de geblesseerde George Schrumpf zich laten vervan gen door Torenvliet. Wel gaf Martinit goed partij, maar door een straf schop kon 's-Gravenzande op 14 komen en toen het daarna 15 werd liet Martinit de moed zakken. Het werd tenslotte 16. DRZ was voor rust sterk in de aanval, maar het was rechtsbui ten Van Wijngaarden van Bergam bacht die drie minuten voor rust de score opende. Twee minuten later had Joop Altorf gelijk gemaakt Nog bleef DRZ in de meerderheid, want Bouk Molendijk scoorde vier minu ten na rust In de twintigste minuut scoorde J. Usselstein en acht minu ten later gaf Van Wijngaarden zijn club de leiding. Acht minuten voor maals en even later trapte Piet Col- lé in eigen doel (52). Onnodig ver loor een technisch sterker DRZ, maar de achterhoede liet enkele steekjes vallen. De driehonderd toeschouwers heb ben bij DHS in Kethel een goede wedstnjd gezien. Hoewel het er lang naar uit heeft gezien dat DHS zou zegevieren waren de Schiedammers tenslotte verheugd met het 1—1 ge lijkspel, want de Haagse stopper schoot een strafschop over de lat in de eindfase. In de dertigste minuut scoorde middenvoor Gudde uit een voorzet van linksbuiten De Kievit. In de tweede helft werd de druk van Kranenburg op de Schiedamse helft zwaarder, maar daar stond tegen over, dat de Haagse defensie alle moeite had met de gevaarlijke Schie damse uitvallen. Toen Gouka in de 24e minuut onzuiver terugspeelde op doelman Burger was de Haagse linkshalf er snel bij om daardoor enigszins fortuinlijk te doelpuntten (1—1). De meisjes van de Schiedamse huishoudschool zullen woensdag be wijzen voor een smakelijk etentje te kunnen zorgen, 's Avonds bieden zij hun gasten dan van zes uur tot half acht een kerstmaal aan. De volgende dag dienen zij een kerstspel op en wel 's morgens om negen en elf uur en 's middags om kwart voor twee, Deze festiviteiten zuilen alle plaats vinden in de huishoudschool. Zaterdagnacht is overleden de beer J, F. van Buysen, directeur van de distilleerderij cn likeursto kerij de J. F. Legner en ere voorzitter van HermesDVS. De overledene werd 83 jaar. De heer Van Buysen was tijdens de eeuwwisseling met alleen in Schie dam, maar in het gehele land een bekende en zeer geziene sportfiguur. Hij voetbalde en crickette in het eerste team van zijn club. Van de 62 jaar, dat hij lid is geweest van Her mesDVS diende hij zijn club vele jaren als voorzitter. Uit erkentelijk voor zijn goede werk werd bij des tijds tot ere-voorzitter benoemd. Uit piëteit werd er gistermiddag bij de ontmoeting Hermes/DVS Leeuwarden geen muziek ten ge hore gebracht. Voor de aanvang werd de overleden ere-voorzitter tij dens een minuut stilte herdacht. De wereld-beroemde ,JCerst-potten" van het Leger des Heils doen ook in Schiedam, o.a. op de Broersvest, goede diensten, om de gaven in ont vangst te nemendie bestemd zij» voor het Kerstfeest van de bejaarden de zieken, en de minder-bedeelden. Ook de jeugd weet de teeg Noel te vinden naar die potten, al moet soms, zoals in dit geval, de goedige Heilssoldaat wel een handje helpen om de gift op de juiste plaats te doen belanden. Het Schiedamse Comité voor Auto- en Boottochtjes voor minder-validen heeft de pupillen zaterdag een ge zellig Kerstfeest aangeboden in ge bouw Irene. Naast de op het po dium opgestelde kerstboom is ver der een aantrekkelijk programma afgewerkt. In zijn welkomstwoord kondigde de heer A. Schuddebeurs, voorzitter van het comité, met grote nadruk het optreden van de goochelaar J. Nan- nenberg aan. Deze artist was name lijk een jaar of vier geleden al op getreden voor de CAB. Hij had toen op mysterieuze wijze enige heerlij ke borreltjes tevoorschijn getoverd. Iets wat sommige van de aanwezi gen wel herhaald wilden, zien. Ver der zong Wim Scholten enkele lied jes. terwijl de boerenkapel „St. Am- brosius" uit Schiedam voor een vro lijk muziekje zorgde. Het CAB heeft afgelopen jaar vier prettige tochtjes georganiseerd, die bij de deelnemers ontzettend in de smaak zijn gevallen. Zo zijn ze, soms wel met veertig wagens, naar o.a, Noordwijk, de Efteling, Rockanje en Heemstede geweest. Men is nu reeds nieuwsgierig wat het comité, waaraan iedereen be langeloos zijn medewerking ver leend, het volgende jaar zal bieden. Iedereen Is er echter van overtuigd, dat het komend jaar eveneens een succes voor Schiedams' lichamelijk gebrekkigen gaat v/orden. Temeer omdat er weer wat geld bijeen is gebracht. "Want de 10.000 loten voor de tombola van het comité zijn allen verkocht. Op de zaterdagen 24 en 31 de cember I960 zuilen de gemeentelijke bureaus voor het publiek gesloten zijn. Het bureau voor de burgerlijke stand (Nicuwstraat 2G) zal op dïe dagen geopend zijn van 9 tot 10 uur, even wei uitsluitend voor het doen van geboorte- en overiijdensaangif- ten. De reinigingsdienst zal op 24 en 31 decmber I960 geen huisvuil ophalen. Het Politiek Jongeren Contact „Schiedam" houdt op donderdag 22 december in de raadszaal van het Stadhuis weer een zitting van de Jeugd-gemeenteraad. Deze zal staan onder voorzitterschap van de heer C. Schulze (J.FP.v.dA.), Op de agenda staan een gewijzigd voorstel tot ver betering van buslijnen (vorige zitting Dinsdagmorgen om 9 uur be gint de verkoop van deze Draion japonstof. bedrukt met fantasie-dessin, in verschillende kleurstellingen. 90 cm breed, per meter voor KM tm Wm 'IwaBBffl reeds besproken) cn de discussies over het verlenen van medewerking aan de N.V.S.H. voor de bouw van een consultatiebureau en de ver fraaiing van het aanzicht van het Sted. Museum. De twee Schiedamse jongens die, zoals wc eerder al uitvoerig ver meld hebben, in Overschie bU De Tempel, betrapt zijn op het weg nemen van daar aanwezige eenden, die naar hun zeggen hun eigendom zouden zijn, zijn zondag j.I, weer op het „eendenpad" geweest. Ditmaal in het Prinses Beatrixpark in Schie dam. Zij hadden een wilde eend in een tas, maar bij de nadering van een politieagent lieten zij de vogel weer vliegen. Ook nu verklaarden zij, dat de eend hun eigendom was en dat zij het dier hadden laten vliegen om moeilijkheden te voorkomen. De jon gelui, de 18-jarige J.P. en de 16- jarige A. J. P., werden naar het po litiebureau gebracht, maar na ver hoor weer weggestuurd. Het vendel Schiedam van de Ora«- heeft hopman Ph. van Oordt met je Garde heeft zaterdag genoeglijke slultingsbyeenkomsten gehouden. Zaterdagmiddag waren de leden van de NCWB uit tal van plaatsen uit ons land in het wijk cent rum Nicuw- land de gast van het Schiedamse vendel. Gezamenlijk is nog eens ge noeglijk gebabbeld over het vakan tiekamp dat in Velbert In t Duits land is doorgebracht. Marian Val kenburg uit Rotterdam-Zuid werd bü de kampverkïezing tot schoon ste „miss" verkozen. Tenslotte werd de koffiemaaltijd gebruikt. *s Avonds werd de sluitingsavond voor de afdeling Schiedam van de Oranje Garde gehouden. Na het openingswoord van voorzitter J H. F. van der Brugge werd een kleu renfilm vertoond die de tocht naar Duitsland in beeld bracht. Hiema waardering gesproken over het werk van voorzitter J. H. F. van der Brugge en penningmeester M. Faas- se, die vijftien jaar Ld van de ver eniging zijn. De heer Van der Brugge ontving een boekenbom en voor de heer Faasse waren er boeken. Het Notenkrakerscabaret heeft daar na met het nonstopprogramma „Lach en geniet" onder leiding van Johnny Heist en Koos de Kok een geva rieerd programma verzorgd. De Me lody Makers zorgden voor vlotte mu ziek. De Waanzmo's lieten mimere- cording zien, Harry Assely was een handig goochelaar en het trio Hap speelde vaardig xylofoon en saxo foon. Tevens werden enkele sketches opgevoerd. Bondsvoorzitter C. H. Schmalïng en oud-bondsvoorzitter Takema van de NCWB heeft de reünie bijgewoond. Heden overleed tot onze diepe droefheid, nog vrij plotseling mijn innig ge liefde man, onze lieve zorgzame vader, bebuwd- en grootvader, de heer JOHAN FREDERIK VAN BUYSEN echtgenoot van Pieteraella Adrians Spruyt in. de ouderdom van 83 jr. Schiedam P. A, van Buysen— Spruyt Rotterdam A. van Buysen L M. van Buysen Kramer Ineke Frits Schiedam, 17 dec. 1963 Burg. Knappertlaan 206 Geen bezoek Geen bloemen De teraardebestelling zal plaats hebben op do Al gemene Begraafplaats te Schiedam, woensdag 22 december a.s, te 13 30 uur. Vertrek van het woon huis te 13.00 uur. Heden overleed vrij plot seling onze oudste fir mant, de heer JOHAN FREDERIK VAN BUYSEN Ztjn grote trouw en ver antwoordelijkheidsgevoel voor onze firma zal altijd in onze herinnering blij ven voortleven. Firma J. F. Legner Distilleerderij en Likeurstokerij Schiedam. 17 dee. 1960 Lange Haven 75 A Dc begrafenis zal plaats hebben op woensdag a.s. te 13.30 uur op de Alge mene Begraafplaats te Schiedam. Heden overleed onze bes te broeder, de heer J. F. VAN BUYSEN in de ouderdom van 83 jaar. Vlaardingen Ir. A. van Buysen N. van. Buysen— Roelants Schiedam J. A. Houtman van Buysen N. van Buysen Schiedam, 17 dec. 1960 Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze geachte Direc teur, de heer JOHAN FREDERIK VAN BUYSEN oudste firmant van de firma J, F. Legner, Distilleerderij en Likeur stokerij te Schiedam Zijn nagedachtenis zullen wij in hoge ere houden. Het gezamenlijk personeel Schiedam, 17 dec. 1960. Te koop aangeboden Kerst- en Nieuwjaarskaarten •n -boekjes. Evenals andere jaren weer een prachtige collectie bij Boekhandel Mo dern, Boerbaavelaan 224, te lefoon 6 8415. Meubelreparatie, overtrek ken van stoelen. Prijsopgave vooruit. Plate, tegenover stadhuis Schiedam. Permanent wave fermanent] Uumes, voor een goede permanent en prettige oedienmg: kapsalon J. de Ruiter, uange Kerkstraat 13. Permanent vannf ƒ8.— com pleet Telefoon 668 33 Ojj dinsdag 20 december, des n.m. 2 uur, zullen t.o.v. Du'. P, C. van Duin door de beëdigde ma kelaar A. H. Zcllcnrath in zoal Beatrix, Lange Kerkstraat 70 c te Schiedam, publiek worden verkocht Hierbij zijn enige fraaie bankstellen, Parker en andere salonfauteuils, haardstoeltjes, salon-, mimi- en bijzettafels, salonmeubelen als com modes, kastjes, damesbureau enz.; emaüle en aluminium keukenuitzetten. kristal en porselein. iv.o. Perzische kleden in verschillende maten en soorten; lopers, kussens, tafel- en divankleden, slaapkamerkleedjes, matrassen, dekens, tafel- en bedlinnen, huishoudhnnen, schilderijen en wat verder ter tafel zal worden gebracht. BEZICHTIGING: Alléén dinsdagmorgen, 20 de cember, van 1012 unr; des n.m. om 2 uur begint de veiling. Elk stuk wordt vóór het in veiling brengen getoond. Katoenen gabardine - uitknoopbare Teddyvoering 8-16 jaar 2.- st. per jr. ■fc leeft. 8 Jr, 4 ,-^ji i' Ali'.'v* fi

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1960 | | pagina 1