l er was niet scheepspapieren Huldiging op toneel avond van de C.B.C. Titelhouder II. Aben geslagen door Braak Bus vol koolmonoxyde - geen straf geëist prj Suurmond (Bellevue) favoriet voor titel BEHA'S Selectie tweede kl. libre SCHIEDAM VOOR DE KANTONRECHTER 112 Forum-avond van de S.B.L.O. Wie heeft iets verloren? TAFELTENNIS-TOERN OOI FINALE DERDE KLASSE LIBRE - na drie speelavonden - Brand in schuit met ijzerafval Bromfietsdief gepakt Bromfietser aangereden Lezing Lasclub Schiedam U itbreidi n gsplan voor Kethel is gereed Vergadering voor PvdA Vrouwengroep Open deur dienst Burgerlijke Stand Expositie over oude R:damse binnenstad in Crooswijk ""'verkoopsters HULP-VERKOOPSTERS DE SCHIEDAMSE MEUBELBEURS Koeriersters BEHA'S van de meest bekende merken BEHA'S waarvan U en wy de uitstekende pasvorm kennen BEHA'S vanzelfsprekend In poplin, nylon, satijn enz. BEHA'S in wit, zwart, li Fa, geel enz. BEHA'S geborduurd en geheel of gedeeltelijk van kant BEHA'S met korte en lange maagband BEHA'S met rondgestikte en verstevigde cups BEHA'S BEHA'S BEHA'S BEHA'S 3-:' „De vis wordt duur betaald" zei Kniertje vijftig jaar geleden en zy zei bet In het toneelstuk van Her man Heyerraans ÏO dramatisch dat jeschrokken bewindvoerders vlot tot een serie voorschriften voor het vts- «rtfwezen kwamen. „Die papieren *Un het ABC van de schipper" zei de kantonrechter mr P. B. Cos woensdag tegen deVlaardlngse schip per T. van der P. die op Z3 mei I960 niet beschikte over papieren toen hu met de „Hendrik Jan" wilde uitvaren. Verdachte stelde dat hij vrijdags BILJARTEN Zestien spelers hebben ingeschre ven voor de wedstrijd om het kam pioenschap tweede klasse libre van fcet biljartdistrict Schiedam. Zij spe len in twee groepen selectiewedstrij den: poule 1 bij Tonegido in Vlaar- dingen en poule 2 bij DKC in Schie dam. Ómdat deze wedstrijden snel moeten worden afgewerkt, werden dinsdag en woensdag drie ronden gespeeld, In de twee eerstvolgende weken volgen er telkens twee. De finale wordt gespeeld op 31 januari, 7; 14 en 21 februari. Helemaal vlot verliepen de ronden niet In poule 1 was een deelnemer wegens ziekte verhinderd; indien hij niet snel de achtstallige partijen kan inhalen, moet hij van de deel nemerslijst geschrapt worden. In de in Schiedam spelende groep gingen twee partijen van B. van Reeven (LEV) niet door. De resultaten V. d. Veer Verbrugge waren: In 150 31 124 31 poule 1; 21 4.83 19 4.00 de'Koning Heinsbroek 150 100 50 50 14 10 3.00 2.00 v. Dorp N.Ni 150 132 43 43 19 16 3.48 3.05 Verbruggé Hartog 150 112 38 38 19 15 3.94 2.94 Hartog v. d. Veèr 150 145 33 33 25 23 4.54 4.39 de.Koning N.N.' 150 46 46 18 10 3.28 2.43 v. Dorp Heinsbroek 150 121 49 49 16 14 3.06 2.46 Verbrugge v. Dorp 150 103 30 30 16 14 5.00 3.43 v. d.-Veer de Koning 150 96 40 40 21 19 3.75 2.40 Hartog N.N. 150 109 43 43 16 24 3.48 2.53 In. poule 2: Leyte C. v. Roeven 150 131 50 50 13 17 aoo 2.62 Rijnderhoff de Grijs 150 103 42 42 20 20 3.57 2.45 v. Rees Weeland 150 138 47 47 20 24 3.19 2.93 Rijnderhoff C. V. Rceven 150 98 47 47 12 18 3.19 2.08 Leyte de Grijs 150 142 54 54 13 15 2.77 2.62 Weeland v. d. Kooy 150 119 61 61 14 8 2.45 1.95 v. Rees B. v. Reeven 150 129 41 41 18 27 3,65 3.14 C. v. Reeven v. .d. Kooy 150 110 .39 39 21 10 3.84 2,82 dé Grijs v.' Rees 150 136 42 42 16 22 3.57 3.23 Weeland Leyte - 150 140 48 43 16 19 3.12 2.91 aan één van de jongens had mede gedeeld dat de monsterrol moest wor den gehaald. Datwekte de gram schap van de substituut-officier mr. Van Moorse! op. Hij herinnerde er- dat de schipper al eerder moei lijkheden op dit gebied heeft gehad. Vorig jaar had een onbevoegde stuur man onder' leiding van P. gevaren. „Ja, we wachtten op dispensatie" zei P. „Die kreeg u niet" zei de officier. „U draagt gewichtige zaken aan klei ne jongens op. U weet dat uw beman ning onvoldoende was. Er waren twee matrozen te kort en terwijl u op het punt staat uit te varen laat u vier jongens aan boord gaan die kersvers van de visserijschool komen" „Ja" zei P. nog „als we met een volledige bemanning moeten uitvaren dan. kan de helft van de vloot wel thuis blij ven." „Dat moet dan maar" zei de officier. Het werd vijftig gulden boete of twintig dagen hechtenis waarvan de helft voorwaardelijk Als die auto niet tegen de stalen draad van de heimachine was gere den op 26 september 's morgens om kwart voor elf in de Nassaulaan te Schiedam was er misschien niets ge beurd. De auto reed verkeerd. De betrokken chauffeur had het erkend Hij had een boete betaald. Heibaas J. K. uit Rotterdam werd echter ook verantwoordelijk gesteld voor het gevaarlijke ongeval dat heel goed afliep. Hij zou zonder vergunning de stalen draad over de weg hebben doen spannen. De heer K. somde op wat hij wel gedaan had. Hij beschikte over een vergunning tot heien, hij had een rode vlag uitgehangen. Hij miste echter een vergunning van B. en W. van Schiedam, daar had hij niet aan gedacht. De officier en de kan tonrechter achtten de overtreding wel bewezen, maar niet strafbaar. Het werd ontslag van rechtsvervolging. Negentien jaar was het joch en de officier van justitie vroeg woensdag of hij het politiekorps te Schiedam uit de weg.wilde ruimen. „Misdadig is het wat li deed." Tweemaal bent "U op een politieman ingereden, u had een verblindend voorlicht, geen voor- rem. Ik vind uw houding heel ge vaarlijk en laakbaar. Verdachte zei dat hij op 12 september was door gereden in Schiedams centrum omdat li ij bevreesd was weer een bekeuring te krijgen. De officier eiste een boete van vijftig gulden of twintig dagen hechtenis en tevens een week hech tenis voorwaardelijk met een proef tijd van twee jaar. Hij deelde daar bij mee dat de straf eigenlijk te laag was. De kantonrechter mr. F. B. Bos vonniste conform. Kom aan, we maken er een leuke avond van hebben enkele jongens onlangs gedacht. In Schiedam scheur de een knaap van vijftien jaar aan plakbiljetten van de borden af. Zijn vader de heer Z. vertelde woensdag daL het oude biljetten waren geweest. De kantonrechter beboette dit met 15,— of een week tuchtschool. De 18-jarige J. J. van S. had hetzelfde in Maasland gedaan. „Zo'n stukkie". Voor hem werd het 30,boete Apothekers-nachtdienst: Apotheek Gouka, Hoogstraat 29. Bellen bU ongeval: G.G. en GJ>- Tumlaan 80. telefoon 692 90. PoUtle-alarmnummer 6 46 66. Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek, Lange Haven, ge opend: maandag 19—20.30 uur, dinsdag 9,30—16.30 en 19—20.30 uur, woensdag 9.30—16.30 uur. donderdag 9.30—12.30 uur, vrij dag 9.30—16.30 en 19—20.30 uur, zaterdag 9.30—16.30 uur 's Zon dags gesloten. R.-K. Leeszaal eD Bibliotheek, Dam geopend maandag 1921 uur, woensdag 14—17 en 19—21 uur. donderdag 10— lï uur, vrij dag 1417 en 19—21 urn, zater dag 10—12 en 14—17 uur. Stedelijk Museum: Tentoonstelling „Van Jongkind tot Jorn". Elke dag van 10 tot 17 uur; 's zondags van 12 tot 17 uur. BIOSCOPEN Passage, 2 uur: „De held van Mara thon". 8 uur: Toonkunst. Concert Utrechts Sted, Orkest. Monopole. 2, 7 en 9.15 uur: Loving You. DIVERSEN Irene, 2.15 urn-: Ned, Ver. van Huis vrouwen. Lezing. Chr. Soc. Belangen, 8 uur: CMB. Discussie-avond. Musis Sacrum, Algemene Ned. Gra fische Bond. Bijeenkomst. De SBLO organiseert op vrijdag 20 januari in de benedenzaal van Do Amstelbron een sportavond. Voor do pauze zaltuinarchitect J. J. Schip per een lezing houden over: „Aanleg en onderhoud van de Schiedamse sportvelden". Er is gelegenheid tot het stellen van vragen. Na de pauze zal een forum antwoord geven op vragen. In dit forum hebben zitting mr. P. van Bochove, wethouder van sportzaken; Hans Croon, trainer van SW; dokter F. Jungerius, die als arts veel belangstelling voor de sport toont; D, Schmull, leraar M.O. gymnastiek te Amsterdam; tuinar chitect 3. J. Schipper en oud-inter nationaal Cock van der Tuyn, Do jaarvergadering van de SBLO zal op vrijdag 24 februari worden ge houden. (Advertentie t.M.) '-'P; i 4 "-#■"! Vraag vw üSIWM Te bevragen aan het Hoofdbureau van Politie te Schiedam tussen 9-12.30 uur en 2-5 uur: 1 p. blauwe wollen hondschoenen en 1 p. glacc's Te bevragen bij de vinders: Groen-bruln-blauwe shawl. Schol te. Schledamseweg 248 Kethel; zwarte shawl J. Doef. Numansdorpsestraat 16a. re servewiel van scooter, v. Seint, Noord- einde 15 Kethel; klein grijs-zwart hond je, woonark de Waterflat t/o pand 12 Westerkade: bril, portier Gemeente ziekenhuis. Nassaulaan; 2 moersJeutels, Bats. Visserstraat 16; huissleutel, C. Bergveld, Ftotterdamsedijk 417b; kin derbroche. v. Tilborg. Bosboomlaan 8b: geldsbedrag. Zonneveld. Schlmmelpon- ninkstraat 57; zilveren collier. H. Bus- kes, lepenlaan 8 Kethel; souvenir-le peltje. Romijn, Schiedamscweg 186 Ke thel; geldsbedrag, G. Breeman Johan de "Wittstraat 27a, VJaardingen; gouden ring Breevaart, Lombardkade 53d: Rotter dam; damespolshorloge, C. Klein, Ru- benspleirx lla; 1 p. dames glacc's. G. v.d. Berg, v. Oldcnbarneveldstraat 90; 1 p. bruine glacé herenhandschoenèn. Zandbergen, Klaas Katerstraat 16B. Beursje met inhoud, Verspeok. L. Costerstraat 21b; beige damesportemon nee met inhoud, J. v. Vuuren. Alb. Cuypstraat 3b; grijs handtasje, met inh.: F. Geljp. Mgr. Nolenslaan 217; Heren- portemonnee, C. v. Leeuwen, Broers» veld 90; portemonnee met inhoud. Stam, v. Dljckstraat lla. Twee van de vier avonden van bet plaatselijke tafeltennistoemool zijn nu achter de rug en ook deze avond is weer volgens het tijdsche ma goed verlopen. Als men van een verrassing kan spreken zo -die er Het is alweer een half jaar gele den dat een aantal arbeiders uit Brabant weigerden van de autobus van de heer P. M. B. uit Olsterwijk gebruik te maken om naar. en van hun werk bü de Metaalbuizenfabriek Excelsior op de Buitenhavenweg in Schiedam te gaan. Er waren toen twee arbeiders In die bus onwel ge worden, anderen klaagden over hoofdpijn. Deskundigen en de politie in Schiedam hadden geconstateerd dat de uitlaat tien centimeter te kort (Advertentie I.M.J Schouwburgagenda MAASSLUIS Op dit ogenblik, na drié speelavonden voor de finale om het persoonlijk derde klasse li bre kampioenschap van het biljart- district Schiedam, is J. Suurmond van de B.V. „Bellevue" favoriet. Hü won alle vier door hem gespeelde partijen en heeft thans een algemeen moyenne van 3.22. Over het algemeen heeft de kwali teit in deze klasse zeer te lijden on der het te forse speL Fraaie posi ties gaan te snel verloren en slechts met -enig geluk komt men tot be hoorlijke serieopbouw. Natuurlijk zijn er uitzonderingen. De opvallend ste was wel de woensdagavond door Suurmond gemaakte serie van dertig caramboles, voor deze klasse (met zijn moyennegrenzen 2.00—3.00) uit zonderlijk groot. Dinsdagavond, traden de vier fi nalisten" in het strijdperk, die maan dag op de.openingsavond van de fi nale derde klasse libre ontbraken (geheel volgens het programma ove rigens). Daarbij was M. v. Kempen (LEV), de titelhouder. Hij begon met eeti. 'nederlaag tegen J. Suurmond (Bellevue). Na een stroef begin aan beide zijden nam Van. Kempen een kleine voorsprong. Daarna kreeg hij een, zware inzinking, terwijl Suur- mórid juist geweldig op dreef kwam en tenslotte met ruime voorsprong wón.;Tegen J. de Winter (Sunlight) dreigde de tweede nederlaag voor Van Kempen. Geruime tijd stond hij bijna veertig caramboles achter. In de slotfase, toen De Winter even van slag was, finishte Van Kempen nóg juist voor hem. NI FDe partij tussen J. Suurmond en J,;:V. Haasteren (RES) ging gerui- me tijd gelijk op. In de laatste beur ten had Buurman beter kijk op de caramboles dan zijn tegenstander. Tegen De Winter bad Van Haaste- r-n doorlopendde leid mg, ook al was het .verschil gering. Woensdagavond, op de derde speel avond, stelde Suurmond 2ijn kandi datuur voor de. ereplaats door aan zijn twee overwinningen van dins dagavond er twee toe te voegen, waardoor hü de enige deelnemer van de acht finalisten is zonder enig ver lies. Tegen De Winter stond hij aan vankelijk achter. Een serie van dertig carambo les in de 23e beurt voor deze klasse een zeer goede prestatie - veranderde het spelbeeld, ook al ■was De Winter daarna nog niet kansloos. Tegen een falende Schellenbeek kwam Suurmond tot een gemakke lijke en ruime overwinning. Eerder op de avond had Schellenbeek Zee- bregts zijn eerste nederlaag toege bracht. De laatste bleef de leider goed Volgen door in de laatste partij van woensdagavond De Winter zijn vierde nederlaag toe te brengen. Dat ondanks een goed gespeeelde serie van 26 caramboles van zijn tegen stander in de 34e beurt. Van Haasteren De Winter Suurmond v. Kempen v. Kempen De Winter Suurmond v. Haasteren Schellenbeek Zeebregts Suurmond De Winter Suurmond Schellenbeek Zeebregts De Winter 100 67 100 89 100 89 100 82 100 63 100 42 100 70 16 14 13 16 15 9 30 13 13 7 2.77 2.47 2.77 1.94 onder het chassis bevestigd was. Daardoor kon het gevaarlijke kool monoxyde de bus instromen. Dat zou inderdaad ook geschied zijn want er werd 0.01% koolmonoxyde in de bus aangetroffen. 0.02% kan dodelijk zijn, 0,01% is van licht gevaarlijk tot ge vaarlijk. De officier van justitie had op woensdag 26 oktober een boete van honderdvijftig gulden geist. Woens dag werd de zaak voortgezet voor het kantongerecht te Schiedam. Dit maal werd de getuïge-deskundige J. L. uit N. Brabant gehoord. Deze heeft als lid van de Rijksinspectie voor het Vervoer toezicht op de autobus sen. Hij deelde mee dat de uitlaat van de betreffende bus altijd zit waar die uitlaat nu en toen heeft gezeten. Weliswaar bevindt de uit laat zich tien centimeter onder het uiteinde van de bus, maar in het betreffende wetsartikel wordt gespro ken van „ruimte voor de passagiers". De deskundige was van mening dal de gebogen achterzijde van de bus niet onder ruimte voor de passagiers kan worden gerekend. Hij zag de bus als „een normaal model". De substituut-officier mr. Van Moorsel kon het met deze redenering eens zijn.' Hu kwam terug op zijn eis omdat niet gebleken is dat een straf baar feit is gepleegd. Hü vroeg ont slag van rechtsvervolging. De kan tonrechter besloot hiertoe. Gisteravond om half elf zagen voorbijgangers, dat er brand was in een met ijzerafval geladen schuit, die bij de Spoelingbrug in de Noord- vest lag. Door de eigenaar, de Uzer en Metaalhandel *J. van Gelderen aan de Raam, was acht ton ïjzerdraaisel en -vijsel in deze schuit gedepo neerd. Waarschijnlijk door broeiing is de aan dit afval klevende olie in brand geraakt. Door de brandweer onder leiding van brandmeester Ra demaker is met de nevelspuit het vuur gedoofd. Er is geen schade aan gericht. De heer IL v. d. H. deed gister avond aangifte, dat zijn bromfiets, die op slot voor de woning ïn de Potgieterstraat had gestaan, was ge stolen. Hij is zijn eigendom toch niet kwijt, want kort na de melding kon de Rotterdamse politie mededelen, dat de jeugdige dader in de Maas stad was gepakt voor een overtre ding. Op de kruising van de Marconi weg en de Lange Singelstraat js gisteren de 19-jarige bromfietsrijder T. M. BI.' B., omdat hij geen voorrang verleen de aan de auto, bestuurd door. de heer H, F. de B.. door die auto aan gereden. De bromfietser kreeg een hersenschudding en is in de Dr. No- letstïchting opgenomen. Beidt voer tuigen werden beschadigd. was, zou het kunnen zijn dat titel houder Henk Aben in zyn poule naar de tweede plaats verwezen werd door Arnold Braak. Maar het zal ons niet verwonderen als wij toch een finale krijgen tussen deze twee spelers, want Aben zal zich vla de herkansing toch wei weten te plaatsen. In de juniorengroep werden weer vier poules verwerkt en hier kwa men Zuidgeest en Timmer (beiden van SCS), Konijnenburg (Noad) en Voogt (RAP) als winnaars uit de bus, In de E-tgroep 1 kwamen L. Voogt, Rijthoven en Meyer, allen RAF en mej, Schaap van Service als winnaars te voorschijn, In de A-groep, de spelers van overgangs- en eerste klassers, wer den de volgende deelnemers de pou lewinnaars: Joustre, Meuldijk (bei den. Noad), Saas (FTTS), Eikmans (Service) en Braak (Reflex), In de herkansing speelden zich Kortenaer, Aben, de Raay, H. v. d. Poort en T. Fieterse, allen van NOAD. Op het laatst van de avond werd nog de wedstrijd tussen de twee laatstge noemden gespeeld, waarbij Pïeterse werd uitgeschakeld. In de C-groep waren de poulewinnaars Oranje, A. Meyer, N. Spithoven en v, Teeffelen. Deze spelers hebben elkaar al voor de volgende ronde ontmoet. Van Teeffelen (TSF) werd verslagen door Oranje en A. Meyer won van Spithoven. Voor de Faroolwisselbcker is nog geen definitieve stand bekend na de tweede speelavond, maar het gaat er op lijken dat RAP evenals vorig jaar weer beslag op deze wisselprijs zal gaan leggen. Door de Lasclub Schiedam wordt op woensdag 16 januari in het ge bouw voor de Chr. Sociale Belan gen een bijeenkomst gehouden, waarbij de heer J. Th. Bering van de R.T.D. zal spreken over „het ge vaar van en de bescherming tegen röntgen- en gammastralen. Aan de lezing gaat dc huishoudelijke jaar vergadering vooraf. Twee jubilarissen zijn gehuldigd tijdens de feestelijke bijeenkomst van de Christelijke Bedrijfsgroepen Centrale in gebouw Irene. De heer J. Verveen, die i'eerlig jaar lid Is van het CNV, ontving een fraaie schrijfmap. Voor 4e beer C. de Vries die 25 jaar lid is was cr het gouden insigne en de oorkonde, maar hjj was verhinderd zodat zijn echtge note het huldeblijk in ontvangst nam. Schiedams Toneel gaf op deze avond een goede reprise van 'het toneelstuk „Flmmetje". Na het openingswoord van de voorzitter A, Goudzwaard heeft de hoofdbestuurder F. de Vries een propagandistisch woord gesproken. Hij merkte op dat de christelijke vakbeweging tevreden mag zijn. Door de invoering van de gediffe rentieerde loonvorming zijn de lo nen wel en de prijzen niet gestegen. De werkgelegenheid is bijzonder gunstig in Nederland. Van belang is dat verbetering van de secundaire arbeidsvoorwaarden in het oog wordt gehouden. Spreker deed een dringend be roep op de leden om trouw mede te werken omdat zonder de steun van oe leden de vakbeweging niets betekent. De heer de Vries meent dat werken voor de vakbeweging betekent dat gewerkt wordt aan de toekomst van ons volk. In nauwe samenwerking met de Stedebouvrkundige afdeling van de dienst voor Gemeentewerken Schie dam heeft de heer Rein H. Fledde- rus, architect en siedebomvkundigc te Rotterdam, de uitbreidingsplan nen voor Kethel en Tuindorp Kethel herzien cn aangevuld. Dit ontwerp is thans gereed gekomen zodat de officiële publicatie en dc behan deling in de Gemeenteraad binnen kort zal plaats hebben. Opbrengst kerstcollecte NCGOV: 2853,15 De kerstcollecte van de Ned. chr. geheelonthoudersvereniging heeftin Schiedam ƒ2.653,15 opgebracht. Van het zo binnen gekomen geld zijn 200 pakketten met nuttige artikelen uitgereikt. -'.Vv De Vrouwengroep van de Partij j van de Arbeid houdt 18 januari in het Volksgebouw haar eerste verga- j dering van het jaar. In de vergade- j ring zal p.g. A. L. M. Schweizer over.j de actuele gebeurtenissen in Algerxo spreken. In de convocatie lazen wij verder, onder het hoofd mededelingen, dat het Bondscongres 20 en 21 april in d, Haagse Dierentuin wordt gehou den. Beide dagen zijn voor belang stellende toegankelijk. Of de klant koning of onderdaan is, zal blijken uit de besprekingen, die 17 en 20 januari bij mevr, G. Bos in de Usselmondesestraat en bij me vrouw A. van de Hoek in de West- frankenlandsestraat gehouden zullen worden. Ds. H. Huting, hervormd predi kant uit Rotterdam, zal zondagavond 15 januari in de Grote Kerk te Schie dam spreken. Dit doet hij in de „open deur dienst", die de Evangelie-com missie der Herv. Gem, dan houdt. Ds, Huting heeft als onderwerp gekozen: „Christelijke Onvriendelijkheid". Jn het kader van de Toneelwedstrijd van de Schiedamse Gemeenschap heeft de Schiedamse Arbeiders Toneelvereniging „Tot Steun in den Strijd" gisteravond tu Musis .Sacrum een opvoering gegeven van het familie-dra- ma „De eerste mevrouw Fraser''. Daarvan geven we hier een scène met van links naar rechts D. D. Goedhart als Jam.es Fraser, mevr. J. Morra- Rodcnberg als het dienstmeisje Mabel, mevr. N, Rodenberg-de Vogel in de titelrol van Janet Fraser en J. de Waard als Philip Logan, paar het hier een wedstrijd betreft zullen wij afzien van een verdere bespreking van de voorstelling. GEBOREN: Ronny, zv H. van 'Wol- de en G. H. van Buren: Wilhelmina A., dv A, J. Oosthof en M. C. WL Netten; Yvonne, dv A. Voshol en J. Kuiters. OVERLEDEN; J. "W. Slieker, 78 jr. ROTTERDAM Minister aan Kamer Geen mededelingen over verbinding Rijn-Schelde Daar de Nederlands-Belgische on derhandelingen inzake de Rijn-Schel- deverbinding en het vraagstuk van de Rijnvaartpremies nog gaande zijn» bestaat er bezwaar tegen het doen van mededelingen omtrent het ver loop van deze onderhandelingen, zo schrijft minister Korthals aan de Tweede Kamer, V Het Schelderegime is niet in de onderhandelingen betrokken; het vormt een onderwerp van studie van een daartoe ingestelde Nederlands- Belgische studiecommissie. Onder auspiciën van de culturele commissie „Crooswijk" wordt in het gebouw Crooswijkseweg 104 een tentoonstelling „Zoeklicht op de oude binnenstad" gehouden. Wethoudster mej. mr. J. Zeelenberg zal deze ex positie dinsdagavond 17 januari ope nen. Mr. H. C. Hazewinkel, archivaris van de gemeente Rotterdam, houdt een inleiding. ARIëNS SCHOENENHUIS Broersvest 54 - Schiedam - Telefoon 6 6149 EN voor enkele middagen per week. Aanmelden: van. S tot 27.30 uur of na telef. afspraak. U kijkt U vergelijkt U koopt bij LANGE HAVEN 95 Schiedam, tèL i6 86 13 GEEN FILIALEN Koop bij onze adverteerders Fotografie Rolfiltns vergeten? De auto. ruaat staaj vom u Hiaat Aiu> soorten films Foto K. van Vnuren Honest raat H18 Diversen Vermager zonder dieet met Gracial, 50 dragées 1.98. Bij apotheek en drogist Te koop aangeboden Bankstellen ƒ455.iets aparts. 3-zitsbank, 2 clubs, losse kussens. Prima, prima. Kükt en koopt bij Plate, Gr. Markt 19-21, tegenover stad huis, Schiedam. WALA SPECIAALHUIS DE KROON VERKOOPT (met onbetekenende foutjes) ook voorgevormd in six-way (op zes manieren te dragen) met en zonder schouderbandjes natuurlijk ook voor teen-agers De mooiste en de beste beha's voor prijzen - ongelooflijk - véél en véél lager dan normaals zo zelfs dat U er graag 2 neemt!! ROTTER OAM: MEENT 67 NOORDSINGEI 39 „ZWARTMNSTRAAT 14 NIEUWE BINNENWEG 254 SCHIEDAMSEWEG 25 STADHOUDERS WEG J 33 - KLEIWEG 100 - PEPPELWËG 71 - BURG. BAUMANNIAAN 3 24 - GOUDSER1JWEG 8 - BEUERLAND5ELAAN 59 GROENE HILtEDIJK 267. DORDTSELAAN 112 PIEINWEG 1 -DE SUNGE 185-187 SCHIEDAMs ORANJESTRAAT 17. VLAARDIMGENï GED-BIERSLOOT.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1961 | | pagina 1