stretch heren anklets jJS THOR gaf demonstraties op het Martinit-terrein De Schiedamse honkballers hadden moeilijk weekend ■fSEESSS Animo verzorgde de sluitingsbij eenkomst Oude glorie van SVV slaat kampioen Demos Schiedam wint prijs in Epsteintoernooi up GYMNASTIEK IN IDEAAL TOER L. Vrijland loopt weer in op de leider J. C. Onink SCHIEDAM JONGELUI (mnl. en vrl.) BERYOETS in relt laar gorengSjb tBrouwershuis Judo-examens in Amsterdam SW verloor na zivak begin Damkampioenschap van Schiedam Post verloren Einde Ketïiels Jeugd-Jolijt Drs. Verhagen verlaat ..Helinium" Kassa gestolen uit winkel Inbraak te laat ontdekt Vreemde slaper Burgerlijke Stand Vakantie-foto's? plak ze in! Ons plakboek Koop N.V. FIJNWERK JONGE KRACHTEN ■Mi EL961 Maandag. 26 juni 1961 Ud voor j26-jarige itnia, die Xcht voor Jg« kust. Iven Tan lv«n dit fevoegd- fhepmte Itfid van tend was Iris, oiq. ■hoon hij Bij het l;hy eea ie.-Hij I en ver. let schip t op de pet schip Jen zonk. Bh op het Tie straf, laanmer- Jog wei. ■door <j* ■et opva- ■rvinden, Onder Ideale omstandigheden heeft Schiedams oudste gymnastiek vereniging ,,Thor" zaterdagavond op het voetbalterrein in het Volkspark een openluchtuitvoering gegeven. Tal van belangstellenden rondom 't terrein, waaronder vooral veel ver wan ten van de deelnemers, hebben kunnen constateren dat „Thor" nog Steeds beschikt over een indrukwek kend kader en dat de kwaliteit van de jeugdige turnsters goede perspec tieven biedt. De levendige sportde- monstratles zijn dan ook een succes geworden, zij het met de restrictie dat het wisselen van de onderdelen van het programma niet te vlot is gegaan. De aandacht van de kijkers langs de kant verslapte daardoor soms. Onder de stimulerende tonen van het tamboer- en pij perkorps „Har monie" kwamen de pittig marche rende gymnasten tegen half zeven op de sportterreinen, waar 't wit en het blauw van de sporttenues al spoedig op het groen van de terrei nen een levendig palet vormden. De toestelcommissie van „Thor" had vooraf veel werk verzet. Bij het clublokaal van Martinit stond een stellage voor.de microfonistcn. Ver der waren over het veld verspreid de toestellen als bruggen, balken, banken, e.d. en het enige ringentoe- stel dat „Thor" rfjk is, maar dat tevens het enige ringen toestel is van geheel Schiedam. De kleuters begonnen met een leuke oefening op bank en brug. Daarna volgden jongens en meis- Advertentie t M.) jes. Het korps dames bij „Thor" is immer van kwaliteit, ook ai was de groep ditmaal niet groot Vaardig en beheerst sprongen de dames op lange mat. Met een boerendansje in folkloristische kostuums vertederde de jeugd de toeschouwers. Het ta- felsprmgen voor jongens werd een demonstratie van formidabel gehal te. Het publiek liet dan ook een waarderend applaus horen. Bij het nummer evenwlchtsbalk meisjes werkten ook een drietal da mes mee, o-a. de crack Willy Mei ers, die Heten zien tot welk een perfecte lichaamsbeheerslng het werk op de smalle balk kan worden opgevoerd. Uiteraard waren de Pres taties van de dames aan de brug ongelijk, boogbrug en het riögen- De knotsoefening van de dames van THOR werd op het zonover goten voetbalveld in hef Volks park een sierlijk, maar in de uit voering geen perfect homogeen schouwspel. zwaaien staaltjes van goed turnen. Er was echter ditmaal oo- een he- renploeg die aan de toestellen tur nen van sublieme Kwaliteit vertoon de. De vroegere hoofdleider van „Thor", de heer F. F. Schonk (zelf kampioen van Nederland in 1944) was naar Schiedam gekomen met de herenploeg van Sparta uit Delft, die menig applaus verwierf. Om on geveer negen uur werd het open luchtfestijn besloten met een sfeer volle finale. (Advertentie LMj ^l^NASSI mm GARNI*** fNCLUSIEF NQN-STÖP BIER iAVEKLNt FAMILIE-RESTAURANT Y' Nieuwe Binnenweg 19 Rotterdam, tel. 1334 S3 Apothekers-nachtdienst: Apotheek Evers, Lange Haven 81. Bellen bij ongeval: G.G, en G.D. Tuinlaan 80, telefoon 69290. Politie-alarmnummer 64866. Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek, Lange Saven, ge opend: maandag 30.05—20.30 uur, donderdag 950—12,30 uur, vrij dag 9.30—16.30 en 19 00—2250 u._ dinsdag 9.3016.30 en 19.0020.30 uur, woensdag 930—12.30 uur, zaterdag 9.301630 uur, 's zon dags gesloten. BK. Leeszaal en Bibliotheek, Dam. geopend maandag 19.0D—21.00 u., woensdag 14.0017.00 en 19.00— 21,00 uur, donderdag 10.0017.00 uur, vrijdag 34.00—17.00 en 19.00 —21,00 uur, zaterdag 30.00—12.00 en 14.00—37.00 uur. Stedelijk Museum: Tentoonstelling: „Op het spoor van de mens" Elke dag van 30.00 tot 1700 uur. BIOSCOPEN Passage, 2 en 8.15 uur: ,3eatgirl". Monopole, 2 uur: „Fort Yuma"; 7 en 9.15 uur: „SOS Pacific". DIVERSEN Buys Ballotsingel, 7,15 uur: Jeugd- Jolijt. Vijfkamp (op het plein van de Pr. Beatrixschool). Esperauto-agendo Merkredon, la 28an junio Klub- vespero Por pasigi kelkajn horojn en Esperantujo vi iru al kado H. Letsch sr.. Lekstraat 100 b. Klam vi venos tro malfrue neniu ceestes. Ga er nu op uit en koop de mooiste voorjaarsstoffen voor prijzen, minder dan de helft van de normale. Want morgen beginnen wij met de verkoop van een nieuwe' partij van 100% katoenen struc tuur Imprimé. Honderden rollen in een enor me verscheidenheid van kleuren en dessins, normale prijs 4.95, nu per meter voor nog géén twee gulden. ImPrim lOO"!.'143 mini-lP°n ^5 Dinsdagmorgen om 9 uur be gint de verkoop van deze struc tuur Imprimé voor japonnen, rokken en strandpakjes, was- en kleurecht, >n /j /j 90 cm breed, Mijg per meter voor M De Schiedaiqse Judoka Cor van Rooyen. leerling van het Sport Cen trum van Reinier Bulsker, is zater dag geslaagd voor het eerste en tweede gedeelte van het judo-exa men voor zwarte band. Deze exa mens werden in Amsterdam gehou den. Zaterdag 1 juli gaat Van Rooyen proberen het laatste gedeelte van het examen tot een goed einde te brengen. Aan de examens deed nog een leerling van Sport Centrum mee. En dat was Frans Klaarman. Deze kwam echter, voornamelijk door nervosi teit, njet door het examen heen. Hoewel niet alle Schiedamse honk balteams tot overwinningen kwamen de kwaliteit van het Schiedamse spel veelbelovend. De prestaties zijn in stygende l|jn. Het Is daarom be treurenswaardig dat kanshebber SVV met tegenstander THOR van plaats moest verwisselen louter om dat de bekwame allrounder Wout v. Mee te ren als werper niet direct kon acclimatiseren op de Amerikaanse wcrpersheuvel in Amsterdam. H|j werd daarbR niet gesteund door een homogeen veld van het roodgroene team' zodat THOR in de eerste in ning de beslissende voorsprong kon nemen. Met DHS gaat het uitstekend, coach Bob Soudljn leidt de jonge teams naar de top van de vierde klas In het rayon Zuid-Holland. Ditmaal sloeg DHS met 148 The Hawks. Ilet tweede team verloor van het geroutineerde Schiedam 3. THOR—SVV li—7 De Jonge, maar sterke pitcher Wout van. Meetoren kwam voor het eersl op een verhoogde werpershilL De roodgroen ging ferm van slag. Ge- iard Gommel plaatste een driehonk- slsg, Toon Goetgeluk stal na vier- wijd het tweede honk, Wout van Meeteren plaatste een tweehonkslag en met een opofferingslag van. Nico Kolmeyer kon Van Meeteren na Gommel en Goetgeiük scoren. Het was 3—0 voor SVV, Maar hierna faalde het SVV-veld toen Van Meeteren zich poogde in te spelen op de voor hem onbekende situatie. Enkele malen vier-wijd, foute aangooien en honkslagen kwa men SW in een dubbele inning op een 9—3 achterstond te staan. Hier na had Wout van Meeteren de situa tie weer m handen. Gedurende zes innings stuurde hij alle tegenstanders naar de kant, maar hij kon Uiteraard niet waarborgen dat SW de achter stand volledig kon inlopen. Langzaam naderde SVV de gasthe ren, in de tweede inning scoorde Den Dunnen op een honkslag van Gerard GommeL Met een honkslag van Den Dunnen kwam Kolmeyer in de derde inning over de thuis plaat. Leen de Gids en Gerard Gommel kwamen hoopvol op de honken in de achtste inning, maar de Amsterdamse werper hield met drieslag het spel in handen. Met Oostvoom aan slag en fout fielden van SW konden Daken en Schagen nog voor THOR scoren. Hierna kwam Van Meeteren naar de vijfhoek op een tweehonk slag van Kolmeyer, die daarna werd ingeslagen op een honkslag van Koos de Haas. Cor Bras Werd bü het ftauis- honk uitgetikt (11—7). Verder kwam SW niet. Werpersresultaten: Wout van Mee teren (SVV) 8x3-slag, 7x4-wijd en 9 honkslagen tegen; J. Bruijn (THOR) 8x3-slag, 8x4-wijd en 9 honkslagen tegen. THE HAWKS DHS 8—14 Enkele goede Schiedamse home runs hebben de stryd van DHS te gen The Hawks beslist. DHS nam de leiding in de eerste inning maar The Hawks brachten de stand in de tweede Inning reeds op 72. Toch kon DHS in de derde inning drie maal scoren, maar hlerbjj moest he laas tweedehonkman Toon de Kic- vlth met beschadigde enkelband het veld verlaten. Bob Soudgn trad daarna op als werper en hij deed dit zo goed dat The Hawks nog maar eenmaal kon den scoren. Met de stand 7—5 kreeg DHS de honken vol waarna Soudijn een homerun plaatste. Het was dus 79 in het voordeel van DHS, hier na sloeg K. Kerssemeijer in de voor laatste inning nog 'n homerun waar door weer vier Schiedammers naar de thuisplaat konden gaan. In de laatsto inning scoorden beide teams nog eenmaaL Werpersresultaten: Koppel (The Hawks): 9x3-slag. 6x4-wijd en 7 honkslagen tegen; K. Kerssemeijer en B. Soudijn (DHS) 8x3-slag, 6x4-wijd en 2 honkslagen. tegen. SW 3 verloor met 255 van het sterke Wassenaar, SW 2 bleef met een zege op Sïkkens m de kopgroep. Het tweede negental van DHS moest de tweede plaats prijs geven na een nederlaag tegen Schiedam 3. De voorsprong van J. C< Onink in de stryd om het damkampioenschap van Schiedam Is weer geslonken. Ditmaal behaalde L. Vrijland een volledige overwinning en kwam Onink niet verder dan een gelijk spel. De uitslagen zijn: J. C. Onink A. van Oiterloo 1-1; L. Vrfjland— J. de Wilde 2-0; A. van Oiterloo J. P. van der Watering 1-1. De stand Is nu: Onink en Vrijland, fcder vier gespeeld, zeven punten; Van Otter- loo M. den Houtlng en J. van der Kuyk leder vier gespeeld vier pun ten; Van der Watering vyf gespeeld vier punten en J. de Wilde sluit de rü met vUf gespeeld, geen punten. De drie eerstgeplaatsten zOn vrij gesteld voor deelname aan de voonvedslryden voor het kam pioenschap volgend jaar, zU worden automatisch ln de finale voor de stryd 1962 geplaatst. Van Otterloo een onregelmatige par tij waardoor Onink een schijf winst verwierf. Van Otterloo had echter meer mogelijkheden aan de korte vleugel. Toen Onink daarna een schijf moest offeren werd het snel remise. Vrijland had het tegen De Wilde niet moeilijk. De vroeger zo sterke dammer De Wilde heeft de oude vorm niet meer. Hij doorzag ditmaal een eenvoudig damzetje niet volledig met als gevolg dat Vrijland een. dam kon behalen. Wel nam hy een dam terug, maar er ontstond een schijf verlies en dat betekende voor Vrijland de weg naar de winst In de match Van Otterloo-Van der Watering kon Van der Watering een schijf winst veroveren, hy slaagde er zelfs in tot drie schijven over wicht te komen, maar tenslotte kon hij de winstkansen niet benutten Kanshebber Onink speelde tegen waardoor tot remise werd besloten. Vanmorgen werden op de Korte Haven 24 poststukken op straat aan getroffen, terwijl er ook wat post stukken op het water van de Haven dreven, die opgevist zijn. De stukken waren nog ongestempeld. Door de Postale Recherche wordt een onder zoek ingesteld. De jonge chr. gymnastiekvereni ging .Animo" beschikt over een uit stekend kader dat omvangrijke ac tiviteiten ontwikkelt. Zaterdag wa ren de functionarissen vrijwel de gehele dag op de terreinen van DHS aan de Schiedamseweg in Kethel om de sluiilngsbyeenkomsten van Jeugd-Joltft in Kethel te verzorgen. In de middaguren hehben vele kin deren van vier tot veertien jaar ln tien groepen deelgenomen, aan de kinderspelen. Geanimeerd hebben de jongens en meisjes deelgenomen aan het blokjes rapen, koekkappen, Hn- tenroof, zaklopen en het rennen over de hindernisbaan. De tweede voorzitter van Animo, de heer J. Meyboom, heeft het wel komstwoord gesproken. Na afloop heeft technisch hoofdleider H. Voor- bach aan een vijftigtal kinderen de prijzen uitgereikt. Hij bracht spe ciale dank aan het bestuur van DHS voor de verleende gastvrijheid. 's Avonds was het hoofdterrein van DHS omzoomd door honderden belangstellenden. Bij het clubhuis De Schledams-Vlaardlngse a theologische werkgemeenschap „He- linium" zal binnenkort een gevoelig verlies leiden. Met ingang van het nieuwe leerjaar (september) zal drs. H. J. Verhagen zich ln Zwolle gaan vestigen, Hy ivordt daar leraar van een Christelijk Lyceum. De heer Verhagen is oprichter van Helinium, momenteel is hij adviseur van deze Schiedams-Vlaardingse ver enigingen. Bovendien is hij hoofdbe stuurslid van de Archeologische Werkgemeenschap Westelijk Neder land waar Helinium deel van uit maakt. De heei Verhagen is tevens hoofdredacteur van het tweemaan delijkse tijdschrift voor archeologie „Westerheem" Dank zij zijn stimulerend werk konden in de afgelopen drie jaar veel oudheidkundige vondsten wor den gedaan in het gebied van Vlaar- dingen en Schiedam. zetelde in een hoek van het veld de secretaris van de Schiedamse Jeugd- Raad, de heer C. Schewe, die als functionaris van Jeugd-Jolyt de versterkennstaïlatie voor microfoon en muziek bediende. De functiona rissen van Animo hebben voor het transport van de turntöestellen ge zorgd. Zij haalden het rmgentoestel zelfs uit De Lier, omdat het enige toestel dat er is in Schiedam op het zelfde moment by THOR in gebruik was. Met een kleurrijke opmars van byna het merendeel van het 300 leden tellende Animo begonnen deze gymnast le kdemon strati es onder lei ding van de heer Voorbach. Animo beschikt over een goede keurtum- groep bij de dames, die dan ook met stijlvolle oefeningen aan brug, evenwlchtsbalk en ringen de waar dering van het publiek verwierven. Ook de heren echter kwamen tot voortreffelijke resultaten. Hoofdlei der Voorbach verwierf zelfs een kla terend resultaat omdat hij zich bij een foutje in de ringen zo kranig herstelde. De ritmische oefening van' de meisjes van 10-33 jaar werd een gave uitvoering. Met deze bonds- oefening werden de meisjes al eer der prijswinnaars. De oudere adspi- ranten volgden met een ritmische oefening op muziek, die een al even goede harmonische vertolking kreeg. Tenslotte volgde een grootse sluiting met afmars. In de groentewinkel van de heer J. J. H. aan de Da Costastraat 28 is zaterdagavond ingebroken, waarbij de inbreker zich toegang heeft ver schaft via een openstaand raam van de slaapkamer van de woning ach ter de winkeL Uit de winkel werd de kassa meegenomen waarin een bedrag van 5,30 zat, maar de waar de van de kassa zelf is ƒ95, Eerst zaterdag werd aangifte ge daan dat er in de woning van d* heer M. V. aan de Louise de Coligny- straat is ingebroken, waarbij uit een afgesloten kast een elektrische naai machine, een filmapparaat en een fototoestel zijn gestolen met nog 25 nieuwe en onontwikkelde films. De inbraak moet echter in d« nacht van 21 op 22 juni zijn ge pleegd, want in die nacht werd me vrouw V. wakker doordat zij ge stommel in huis hoorde. Zij is toen nog gaan kijken maar kon niets ver dachts vinden. Wel werden cr later afgebrande luciferhoutjes gevonden maar er is toen toch geen aangifte gedaan. Zondagmorgen om vijf uur zag een nachtwaker tot zijn verbazing boven de schutting rond de tuin van de heer J, Z. aan de "Van Nassau-Dülen- burgstraat 15 een hoofd uitsteken. Dit hoofd bleek bij onderzoek te be horen bij een man. die sterk onder de invloed van sterke drank een tukje had Qedaan tussen de struiken in de tuin. De man is daarop wegge wandeld om zijn slaapje voort te zet ten in het Sterrebos. De waker heeft toen een nader onderzoek ingesteld waarbij bleek dat een ruitje in bedoelde tnoninp was ingedrukt. Kennelpk een poging om binnen, te komen. Toen er naar de man in het Sterrebos werd gezocht bleek hi? reeds verdwenen. Zaterdagmiddag is er om drie uur een zwerm bijen neergestreken in de tuin van de woning van de heer D. Zwager aan da Nieuwe Haven. Door de heer Post uit Kethel is de zwerm geschept en weggebracht. Met een fraaie plaquette als derde prijs ls honkbalclub „Schiedam" zon dagavond uit Amsterdam naar huls gekomen. De stadgenoten hebben in een sterk bezet „Epsteln-toernooi", Wederom heeft het elftal SVV, dat in 1949 'landskampioen werd, een sublieme demonstratie voetbal gegeven. Ditmaal was het kampiocnsclftal van Demos de te genstander. SVV verscheen zonder Jan van Schijn del en Rinus Gosens. Hiervoor speelde voor rust Cor van Schljndel en Wim Poulus en na rust had Aad van. der Horst en Wim Poulus, die fraai voetbalde, mee. De roodgroe nen hadden even tijd nodig om in het bekende goede combinatiespel te komen. Demos had daardoor de hoop het goede verweer te kunnen bieden. Met doelpunten van Wim van Poulus en Henk Koneman voor SW en van de rechtsbinnen van Demos kwam de rust. In de tweede helft hebben de jeugdige voetballers van Demos ver geefs gepoogd vat te krijgen op het sluitende spel van de roodgroenen, die zich overigens niet druk maak ten. De SW-spelers liepen geen meter te veel, de bal werd zuiver geplaatst van voet naar voet met als gevolg dat de schoten van Arie de Bruin en Jan Schrumpf voldoende werden voor de verdiende overwin ning. Hier stelde Demos nog eert doelpunt tegenover doordat de wils krachtige spil Jaap Roelfzema ten aanval trok (24) GEBOREN: Edwin, z. v. J. I». Bla zer en N, Stolk: Gosse. z. v. L. Hof- stra en S. Kdnemann; Conny, d. v. G. Jonkman en M. A.van Pelt: Jessica M. M., d. v. F. A, M. Schoof en M, T. van Leeuwen; Kendrlcus J. C., z. v. A. Leermakers en D J. Dlngenouts: Petrus J., 2. v. P. A. de Kaper en C. A. van DJest; Miranda M., d. v. A. J. Droog en M. C. Voogt: Xda C„ d. v. A. Boon en H. J. Toutijn; Wijntje C.. d. v. M. de Raad en M. W, A. Ter- laak; Yvonne, d. v. A. Boes en N. Ak kerman; Wdhelmlna, d. v. G. Hendriks en A. de Roo; Petrus A., z. v. R. A. Vcnzelnar en A. W. Wülemse. ONDERTROUWD: C. C. van Aalteo. 28 j. en G. Damme, 25 j.: H. van Bo- chove. 61 3. en H. M. E. sluijter, S3 j.; M. Dik, 27 j. en P. van Tiel, 23 j.; J. H, van Epen, 24 j. en A. M. M. Hol laar. 22 j.: J. A. M. van Geene, 21 J. en I. "J. G. van Rijsinge, 20 j-: W. C. M. Goudriaan. 25 j. en D. E. H. Ver- haal, 19 j.; H. Meinsma, 27 j. en P M. Zweistra, 23 j.; H. J. Mostert. 24 7. en J. L, van Schol te, 22 3<; L. Ophof, 20 j. en A W. van Doesburg. 21 j.; H. B. Roest, 30 j. en H. M. M. Kerk- Jaan, 25 jn G. Schaeffer, 27 j. en C. M. Polst, 25 j.; T. D. van der Schans. 34 i. en J. Eggink. 34 j.; C. D. Scholte. 23 3- en T. van der Stelt, 21 j.; M. Spreb. 26 j. en S. Houtman. 21 j.; M- M. B. van Uden. 21 j. en C. H. A. Rost, 24 j.; G. J. Veenendaal, 26 j. en L Groo- tendorst, 21 3.; J. A. van der Ven, 23 j. en C. M Kerkhof. 23 j.: L. Verhoef, 62 j. en J. M. Hebing. 54 jJ. a. Verkade. 63 J. en N. Gijle, 42 j.; M. Verkade. 39 J. en W. C. D. Hoffman. 25 J.; M. H. Vis, 24 j. en J. M. M. Ooster, 20 j.: W. J. Wansmk, 21 j. en C. E. Josen. 19 J. H. Zandstra, 24 j. en A. P. Lusscnhurg, 26 j. GEHUWD: A. A. Har te veld. 29 j. cn J. Hols, 21 3.; E E. van Hoogdalem, 21 1. en J. E. Poot. 17 j.; A. Schuite maker. 22 j. en P. A. van Harmeien. 21 j.; A, W. de Vries. 30 3. en H. Konij nenberg, 22 j.: M. P. Kloppers, 29 j, cn B. M, Duimel, 25 j.l C. van Bochove, 24 j. en G. Grims. 23 j.; G. F. Kmj£, 25 j. en L, J. Schenau. 21 j.t J. A. Cammelot, 25 j. en B. S- J. Zondag. 27 L. Groenendaal, 21 J. en T. van Buuren. 24 j.: J. C. SIgracnd, 21 i. en C. S. M. Janse. 17 j. OVERLEDEN: E. M. Steens, 82 j.J C. Bras, 84 j.: A. P. van Scheindelen, 17 J dagen. georganiseerd door TTW uit Amster dam, goede resultaten behaald. De start was overigens minder goed, maar de zwartwit ten hebben dan ook niet venvacht dat zij op hun vrije zondag van de sterkere tegenstanders zouden kunnen winnen, In de eerste wedstrijd tegen HC AW stond de sterke pitcher oud-in ternationaal Hofman op de plaat, In de derde inning behaalde HCAW vier punten en Schiedam stelde daar een enkel punt tegenover Henk Kem pen werd na een honkslag binnen- geslagen door Adrie Schol. In do- wedstrijd tegen TIW speelde Schie dam slecht Met 6—2 boog Schiedam het hoofd. Het goede werpen van Jan Osephius bezorgde het enthou siaste Schiedam een 73 zege op De Spartaan. Tenslotte bleek dat TTW, Schiedam en Spartaan, in hun poule gelijk geëindigd waren en na loting kwam Schiedam in de eindronde. Hierdoor gestimuleerd leverde Schie dam een sublieme prestatie. Het ster ke Ajax werd met 6—4 geslagen in de strijd om de derde en vierde plaats. Ajax nam een 2—0 voor sprong maar Jan. van Naamen en Joop Tettelaar hielden Schiedam naast Ajax Piet van Ruiven en Piet de Bruin scoorden daarna op honk slagen van Jan Osephius, Piet da Bruin en Jan van Naamen. Het werd 44 na een drlehonkslag van Hor dijk, die tevens scoorde. Kempen met een honkslag en Schol met vier-wijd scoorden tenslotte op honkslagen van Piet van Ruiven en Piet de Bruin, Fraai werk van derdehonkman. Joop Tettelaar en uitstekend werpen van Osephius hielden Ajax daarna op af stand. In dit goed georganiseerde toernooi won HCAW de strijd om de eerste prijs met 2—1 van RFC. Schie dam werd derde en Ajax vierde. VLAARDINGEN Onder bijzonder mooie weersom standigheden werden zaterdag ju- nior-seriewedslnjden gehouden door Vitesse te Bnrcndrecht De resulta ten van de twaalftallen van Oranj» Nassau waren aan de matige kant. Slechts ON b kon met moeite een tweede prijs in de wacht slepen. Na een kortstondige ziekte nam God heden van ons mijn lieve man, onze zorgzame vader, grootvader en zoon, de heer GERRIT DE WAAL echtgenoot van mevrouw Hendrika Cornelia Bras op de leeftijd van 57 jaar. H. C. de "Waal—Bras H. Tettelaar-de Waal C. Tettelaar J. W. de Waal M. F. L. de Waal- Stoute P. de Waal Kleinkinderen H. de Waal- van de Laar De begrafenis vindt D.V. plaats woensdag 28 juni a.s. op de Algemene Be graafplaats aan de Vla ar. dmgerdijk. Vertrek van af het woonhuis te 1,15 u. n,m.. Aankomst begraaf plaats te 1.39 uur n.m. 80 pagina's folio formaat is hiervoor zeer geschikt en kost slechts fL50 Verkrijgbaar oij de bezor gers, agenten en administra tie van dit olad. slaapmeubel en wenfelbedden duo-dtvans enz. WONINGINRICHTING BROERSVE5T 64-66 bi/ onze adverteerders importeur van machines en gereedschappen voor metaalbewerking. Door een voortdurende groei van ons bedrijl hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor (mnl. en vrl.) b. met kantoorervaring. Min. opleiding Mulo. die dit jaar eindexamen doen, om opgeleid te worden voor diverse administratieve afdelingen. 5-daagse werkweek. Met vakantieafspraken, wordt re kening gehouden- Sollicitaties schriftelijk of mondeling na telefonische afspraak CteL 3 59 65). Industrieweg 129—135, Rotterdam-8.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1961 | | pagina 1