I DAMES Brandweer trad doortastend op bij felle uitslaande brand m Wêêsm i°'nm in TWIN! Smit heeft veel werk aan Italiaanse boot jemrekhte-mfore! Slecht weer voor de honkballers Omvangrijke schade hij Klinknagelfabriek AGENDA MAASSLUIS Ronde van Maassluis SCHIEDAM Koeriersters 3 §Êm H.W.VAN G0RP& ZONEN Burgerlijke Stand Vier maal in moeilijkheden EHBO-collecte Bevorderingen bij Gymnasium Mulo-examens j Tentoonstelling van Rotterdam blijft in Duitsland Met. bromfiets tegen personenauto Pierre Baylé-prijs voor danskritiek Engelsman logeerde zonder betaling KOERIERSTER? Maandag 17 juli 1961 {Advertentie LM.) .Vlammen dansten zaterdagmiddag: uur over de daken van de fabricage- en opslagloods van de Jjf.V. Nederlandsche Klinknagelfa briek aan de Noordvestsïngei 121- 137. Verbaasd hebben zeer vele Schiedammers naar dit schouwspel gekeken. Een binnenbrand in de werkplaats van de klinknagelfabriek heeft op de vr^e zaterdag de gele genheid gekregen zich rustig te ont wikkelen tot een" felle uitslaande brand. Het vuur was goed zichtbaar, doordat de werkplaats in het open veld van de 's Gravclandsepolder staat enkele tientallen meters achter de kantoren aan. de Schie, De brand- Advertentie aM.) ROTTERDAM, Sosrwag 21-25, Taf. 176000 DORDRECHT, Galdatou Pad 76, Tal. 4344 GEBOREN: Anthonius A. z. v. J. van Seis en G. D. Speyer; Remko z. v. G. Krommenhoek, en A. Olczak; Anita d. v, C. J. Hoenderkamp en E, M. van den Hoek; Petrus J, z. v. 3. de Jonge en C. M. Blomsteel; Ber- tus W. z. v. H, de Koster cat E. A. M. van Giessen; Margaretha L. G. M, d. v, M. J. van Alphen en F. A. M. Hör- ters; Jeannette d. v. J. van Haaften en M. M, Hoffmann; Marjolein d. v. C. van Tilborg en E. van der Geer. GEHUWD: J. H. van Epen 24 jr. en A, M. M, Hollaar 22 jr.; "P. C. Albers 28 jr. en A. J. de Wolff 23 jr.; J. Schouten 24 jr. en M. A, A, Steen bergen 21 jr. OVERLEDEN: K. Prins wed, C. de Geus 70 jr. (Advertentie l.M.) Wij hebben geen magazijnen om goederen ce laten over winteren. Neen. wat voor de zomer is ingekocht, moet er ook in de zomer uit. He ren pyjama's, normale prijs 8,95... een prachtige kwaliteit met contrasterende kraag... de panfcalqh met moderne sluiting ...hu voorns&géén zes gulden. Dinsdagmorgen om 9 uur be gint de verkoop van deze ka toenen herenpyjama's, flinke, ruime maten met prima pas vorm. De maten 48 tjm 56, en In de kleuren bleu, grijs en beige, nu vooi weer kreeg dan ook prompt tiental len., telefoontjes over het zichtbare vuur, maar het was de jonge Bert Kramer, die om één minuut over vijf dc eerste melding deed. Bij het gebouw was op dat mo ment wel een lid van het personeel werkzaam hij repareerde zijn auto maar toen de man de brand bemerkte, heeft hij eerst nog ge tracht het vuur met een schuimblus- ser te bestrijden. Dit was uiteraard ondoenlijk. Toen de brandweer arriveerde stond deze voor een schier onmoge lijke taak. Toch slaagde de Schie- damse brandweer erin op'efficiënte wijze binnen drie kwartier het vuur volkomen terug te dringen. Daardoor kon voorkomen worden, dat de ge hele loods (oppervlakte 80 bij 40 meter) in de as werd gelegd. Wel is een deel van het dak, ongeveer de helft, verbrand en ook is er bijzonder veel waterschade, omdat de brand weer het hardnekkige vuur meter voor meter moest bestrijden. De kostbare machines zijn vermoedelijk wel behouden, hoewel de productie zal stagneren. Er is voor enkele hon derdduizend guldens schade. Enkele minuten na het alarm ar riveerde de Schiedamse brandweer met groot materieel. Het object was gemakkelijk te benaderen. De motorspuiten werden bij de Schie gezet en de slangen werden door de toegangen langs de panden 121 en 137 gerold, zodat de brandweer het vuur op twee fronten kon bestrijden. Bovendien klommen de brandweer lieden op de daken van de bijge bouwen. Eerst werden de vlammen op het dak aan de stadszijde bestre den. Tevens werden aan de beide lengtezijdes van de loods enkele stralen gericht op de vlammen die achter de ruiten te zien waren. Toen de vlammen van het dak waren weg gespoten, kon de strijd tegen het vuur in de loods beginnen. Er ont stond daarbij een enorme rookont wikkeling omdat veel machineolie aanwezig was in de semi-automati- sehe ponsmachines e.d., die voor de vervaardiging van de klinknagels wordt gebruikt, Na een kwartiertje werden twintig stralen aan drie kanten van het ge bouw op de vlammen binnen in het gebouw gericht. Toen het vuur aan de buitenzijde was weggespoten, konden de brandweerlieden door de ramen en deuren geleidelijk bet ge bouw ingaan. Daar werden de water stralen op elke vierkante meter van de werkruimte gericht, omdat de vlammen steeds weer oplaaiden. Het doortastende optreden van de Schie damse brandweer heeft ongetwijfeld veel onheil voorkomen. Twee brand weerlieden droegen een withete zuur- stofflcs naar buiten. Aan de ztfde van de Schie was In de nok van het gedeelte van de voor- raa duf deling een enorm vat met gas- olie gemonteerd. Dit vat voedt met leidingen langs het plafond en door de fabriek een aantal machines. Het vuur was hier dan ook wel spoedig van de kisten met klinknagels weg gespoten, maar het reservoir met olie langs de zoldering leverde groot gevaar voor explosies op. -Drie spuitgasten slaagden er in elk vuur uit de nabijheid van dit vat weg te spuiten. Om zes uur was de brand be dwongen. Tot 's avonds laat is een kleine ploeg voor de nablussing in het pand is gebleven. Verbrand is een groot gedeelte .van het dak, verder de houten spanten van de oude loods en een deel van het bedrijfskantoor, dat boven de opslagruimte was ge bouwd. Hier is veel van de admini stratie en het kantoormateriaal ver nield. De kostbare machines hebben alle omvangrijke waterschade, maar verwacht mag worden dat de ma chines na een goede schoonmaak beurt en mogelijk enige reparatie weer bruikbaar te maken zijn. Vrijdagnacht is nog gewerkt in de loods en zaterdagmorgen is de schoonmaakploeg in het gebouw ge weest. Loco-burgemeester H. Sabel heeft ter plaatse gezien, hoe de brandweer het vuur zo krachtig heeft bestreden, dat de felle vlammen al spoedig moesten plaats maken voor omvangrijke watervallen en -beek- Hoog kolken de dikke rookwolken door de gaten in het dak de vrije ruimte in. Hier geeft comman- dant D. de Jager het bevel om de spuiten door de renten op het vuur in de werkplaats te richten. Een ingestort dak, verbrande spanteneen zwarte water- en olie- massa, dat was de troosteloze puin hoop. die de roerkplaats van dc Klinknagelfabriek uchtcrtiet, maartie inventaris was gered. De slepers van L. Smit en Co. wachten met spanning het moment af w»3rop het Italiaanse stoomschip „Margherfta." opnieuw de "Waterweg zal uitvaren. In de afgelopen dagen hebben, sleepboten al vier maal as sistentie moeten verlenen aan Italiaan. Vorige week zaterdag bracht de „Schouwenbank" het schip binnen, nadat het had geseind dat het tekort aan brandstof had. Een dag later voer de „Margherïta" weer uit, maar tussen Poortershaven en Hoek van Holland kreeg ze opnieuw moeilijk heden. De „Steenbank" bracht haar toen terug naar Vlaardingen. Vrijdagavond werd een nieuwe po ging gedaan. De „Margherita" liep echter tussen Maassluis en Poorters haven aan de grond en de sleepboot N.V, Tftbikjfabrick J. Grono» Nijkirk Op 13 juli 1961 werd in de Nieuwe Waterweg binnen de ge meente Maassluis het stoffelijk over schot van een tot nog toe onbekende vrouw aangetroffen. Het is door de politie Maassluis overgebracht naar het lijkenhuisje op de algemene be graafplaats. Een onderzoek naar de identiteit wordt ingesteld. De brand is ontstaan in de har- dcrii, door oververhitting van de vloeistof in de elektrische oven, die wordt gebruikt by het ontvetten van de klinknagels. De handel van de machine was niet helemaal afgezet, waardoor de vloeistof te heet werd en kon verdampen en gemakkelijk in brand kon geraken. Aanvankelijk heeft men nog geprobeerd met enige schuimblusapparaten het vuur te do ven, maar spoedig zag men wel in. dat men het niet zonder hulp van de brandweer af kon. De Schiedamse honkballers hebben dit weekend bedroefd naar de lucht gekeken. Alle wedstrijden zijn ver regend, behalve de wedstrijden Feüenoord 2SW 3, die voor de stadgenoten in een 151 nederlaag eindigde en DHS 2Neptunus 2, die door DHS met 124 werd gewon nen. Het eerste team van SW is zater dagmiddag wel naar Haarlem ge gaan voor de belangrijke wedstrijd om het leiderschap tegen HFC- Haarlem. Het werd een kostbaar en vergeefs uitstapje. De Schiedammers maakten twee veldfouten in'de eer ste inning, waardoor de Haarlem mers driemaal konden scoren. Er werd daarna nog een halve inning gespeeld, maar toen begon het zo hard te regenen, dat de scheidsrech ter de match voor een half uur staakte. Daarna werd overwogen of de strijd nogmaals zou worden, ge staakt, maar de functionarissen be sloten de wedstrijd af te gelasten. DHS 2-Neptunus 2 12-4 DHS 2 heeft zaterdagmiddag op ei gen terrein bewezen dat het niet ten onrechte op de tweede plaats in zijn afdeling staat. Want koploper Nep- De Kon. Ned. Ver. Eerste Hulp bij Ongelukken (EHBO) houdt zaterdag 22 juli haar jaarlijkse collecte. Zoals bekend, verleent deze vereniging de eerste hulp bij ongevallen op straat, in fabrieken, bij sportevenementen, kinderfeesten enz. Al dit werk wordt zonder enige betaling verricht. Wilt daarom deze collecte met uw gift gedenken. "U" doet daarmede een goed werk en stolt de EHBO in de gelegenheid haar /nooie taak voort te zetten. Esperanto-agendo Merkredon, la 19an de julio. Nine ne kunvenos pro neceesto de nia gastiganto; do gis la sekvonta fojo, ia 26an de julio. tunus werd maar liefst met 12—4 verslagen. Toch kan dit team, dat met nog vier punten voorsprong de eerste plaats inneemt, het kampioen schap in deze afdeling niet meer ontgaan. DHS 2 nam al in de eerste inning een voorsprong van 50 en die voor sprong werd niet meer afgestaan. Een belangrijk aandeel in de2c fraaie overwinning had ongetwijfeld de werper van de geelzwarten, Jaap Verbeek. Overigens was het veld spel van de ploeg eveneens van een goede kwaliteit. Apothekers-nachtdienst: Apotheek Rembrandt, Rembrandilaan 5. Bellen bü ongeval: G.G, en GX>-, Tumlaan 80. telefoon 69200. Politie-alarmnummer 64666 Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek, Lange Haven, ge opend: maandag 19.0020.30 uur, dinsdag 9.301620 en 10.00—20.30 uur. woensdag 9.30—1250 .uur, donderdag 9,30—1250 uur, vrij dag 9.30—1650 en 10.00—2250 U, zaterdag 95016.30 uur. 's zon dags gesloten. HE. Leeszaal en Bibliotheek, Dam, geopend maandag 19.Op—21.00 u., woensdag 14.0017.00 en 19.00— 21.00 uur, donderdag 10.0017.00 uur, vrijdag 14.00—17.00 en 19.00 —21.00 uur. zaterdag 10.0012.00 en 14.0017.00 uur. BIOSCOPEN Passage, 2 en 8.15 uur: „Jerry als ruimtevaarder". Monopole, 2 uur: „Hartstocht rond de trapeze"; 7 en 9.15 uur: „Ver- nietingscommando". I Bevorderd uit de proefklasse naar de eerste klasse: Jos van Bissen, Ed dy Boas, Jan Brand, Steef Engels man, Menno Gerkcma, Loulcu la Gro, Rob Hartog, Piet van Heest, Jur de Jong, Ronald de Leeuw, Fe- - ter Moot, Maarten Nesse, Ferdinand van Nievelt, Hans Pattist, Frans van der Poest Clement. Peter Rosier, Wouter van Rossum, Louk Sehön- beek, Aad Schuddebeurs, Dirk-Carel Spaling, Bert Utens, Kees-Jaap in 't Veld. Ries Verbeek, Hilde de Vink, Loesje Wagenaar, Elibcrt Warmolts, Henk van de Wetering. Later nog i toegelaten: Wouter van Os. Afge- wezen: zeven. Bevorderd uit de eerste klasse naar de tweede klasse: Marita Beu- kers, Jan-Willem Blankert, Frank den Butter, Nicólet Gastkemper, Sieger Greveling, Hans van Har- tingsveld, Laetitia Hoppen, Maar- ten Keppler, Jaap de Kluijver, Han Koogje, Henk Postma, LiesbethQui- i spel, Maarten van Rossem, Anja Sterrenborg, Wientje Verwaaijen, Mxeke Vos. Ingrid Zoetmulder, Ria j Rademaker. Later nog toegelaten: Loes van der Linde. Afgewezen: ze ven. Bevorderd uit de tweede naar de derde klasse: Zita Beckers, Leonard Blussé van Oud-Alblas, Margriet Bockhove, Marianne Brugman. Loes Confurius, Hubert van Duyl, Mirjam Hoenderkamp, Eppe de Jong, Hen- riëtte Kamp, Wim Kerst, Leo Lentz, Leo Meijer, Gjalt van de Molen, Pe tra Spaling, Duco Teding van Berk hout, René Timmer, Hi-m Tjia, Henk Vuyk, Leo van Weele. Nog toegelaten: Jan-Robert Braat. Afge wezen: vijf. Bevorderd uit de derde naar de vierde klasse:Wouter Boldingh, Hans Bronneman, Kees Frieling, Ronald Halvax, Johan Kerstens, Tia Xloois, Carl Langsmidt, Elaine Louwerse, Wout van West. Afgewezen: vier. Bevorderd uit de vierde naar de vijfde klasse: Theo Boas, Henk En gelsman. Paul van Geem, Tineke Kerstens, Patty KIools, Annelies de Kluijver, Christine Sleegers, Kees in 't Veld, Egbert dTïameeourt. Aan drie leerlingen werd een herexa men opgelegd. Afgewezen: geen. Bevorderd uit de vijfde klas A naar de zesde klas A: Toinet Bink horst, Eefke Horvath. Willem Over- bosch, Marion de Ridder." Aan drie leerlingen werden herexamens op gelegd. Afgewezen: twee. Bevorderd uit de vijfde klas B naar de zesde klas B: Wim Back- huys. Marijke Boldingh, Margreeth Frieling, Hein van Haselen. Jan van Mansum, Tineke Schatiïnga, Jan Verhoef, Martin Groenhorst, Henk Gunneweg, Koos Pappers, Aan drie leerlingen werden herexamens op gelegd, Afgewezen: één. Alsnog wordt in VI b toegelaten Harman van As. .Hudson" moest er aan te pas komen, om haar vlot te trekken. Op eigen kracht stoomde de Ita liaanse boot terug naar Rotterdam. Maar heel best ging het ook ditmaal niet. Vijf minuten nadat de -„Hud son" weg was vloog de schoorsteen in brand. De sleper bleef daarom maar in de buurt en niet ten onrechte. Op een gegeven moment vielen, alle lichten van het schip uit en tegen midder- begaf de machine het. De .Hudson", later geassiteerd door de „Atlas", maakte toen maar weer vast. Nu ligt de Italiaan in de Vlaar- dingse Vulcaanhaven. Smit houdt al vast maar een boot gereed voor de volgende reis. Voor de te Schiedam gehouden Mulo- xamens zijn geslaagd: voor het di ploma A de dames P. A. Schuddebeurs. H. Dijkhuizen, 3. M. Vonk. J. de Lange, M. J. Herweljer (allen Schiedam). M. Rietdijk (Vlaardingen), C. J. Mak (x) (Waardlngen). M. A. van der Lely (X), J. s. w. de Keijzer (x> (Schiedam). J.H, Post <x) (Vlaardingen). C. van Staal- duijnen (x). M. J. Zonneveld (x), B. J.M. de Ligt (x) (Vlaardingen). IJ.C. L. A. Zwetheul (Schiedam), C. A. Krom menhoek (x) (Schiedam): de heren H. E, Scheller (Vlaardingen). C. van Marie, A. Jansen, C. den Ouden, P. Wamelen, N. de Winter, W. Poot, J.H. Wattez, R.A. Louis (x> (Schie dam). W. A. Sluijter (x), J.A. van der Snoek <x>, D, Loyenga (allen Vlaar dingen). H. van Hemen (x) (Schie dam): de dames J-P. Houtman, J. van 't Hofi (Schiedam), J. Moerman, H. A. van Breukelen, N.J. Kiel. A. F. Groe- neveld, R. Boldcrhey, J, Vat (allen Vlaardingen). C. A. Corbeau, F.M. Droppert (x). J.A. Hartman, B. Chr. van der Wateren (x), J. van Bame- veld (x), H. Meure (x) (allen Schie dam), J.M. Sommer (Rotterdam). M. Stuivenberg (x), S. Verkalk (x) (Schie dam) de heren J. Olieman (Schie dam), E. van Spronsen, K. van der Krans. P.J. Lagendijk. G, Schaar, J.A. van der Linden (allen Vlaardingen), F.M.J.W.M. Canters (x). J van Dig gelen (Schiedam); de dames M. C. Bemds, A. P. J. van Gijzen. J. C. Leune (Maassluis), M. van Meure (x), A. van Noortwijk, J.M. Droge, A.E. Poot (x), M. van der Berg <x), J.A. Bijl (x), C. A, Ravenstoyn (x) (allen Schiedam): de heren H- van Beest (Maassluis), A. Buitelaar (Maasland), A.N. van der Doel (Maassluis), D. Komaat (Vlaar dingen). J. Kruidenier (Vlaardingen). M. G. R. Barendrecht (Vlaardingen). J. Mooiman (Maassluis), M, Mosterd (Maasland), H.J. Oosterman (Rozen burg). E. Paalvast (Maassluis), W. Poot (x), C. L. Poulus (x), L. van der Mark (x), R. Krommenhoek (x) (allen Schiedam); de dames C. Vink (Schie dam), J. W. C. Vreugdcnhil (Maasland). W.M. Zwnrtvetd (Hoek van Holland), W.G. Kroonen <x) (Schiedam), A. Her- laar (x). J. Brons (x). U.C. Bagchus (Vlaardingen). J. W. Kremer. K.F. Raadsen (x) (Schiedam). C.J. Verloop (x) (Vlaardingen); de heren C. Pool (Maassluis). P.M. Fotjer (Maasland). B. Prins (Maassluis), J. van der Snoek (Maassluis), L. Brinkman (Schiedam), C. van Harttagsveldt (Schiedam), J. El- bera, H. den Uijl (Schiedam), H. Steen- kist, G. Zeegers (Maassluis). D. I. Hoog stad (Schiedam). W.C. Brouwer, C. Voorburg (x) (Vlaardingen): de dames M. de Wit (x), J. H. van der Zouwcn fx). M. Henkelman <x), E. Dijkhuizen, C. C. van Pelt (x), E. J. van Ravens (x), C. van Eijnassen (x), W.M. Fil- lekes. E. Baris <x). E- Crama (x) (allen Schiedam). K. Nieuwstraton (X). A. Post lx), F.M. Rietveld <x), E. A. Vroom- hout (x), P. G. van der Borden (x), J. van Amen (x). J. van der Schaft (X). C. G. Kuypers (x) (allen Vlaardingen): de heren C.J. Winkelman lx) (Schie dam). E. Hammlngii (x), H. van Oosten (ie). A. Drop fx), P. J. van der Ende, G.J, Gilhuis (x). W.J, J. van der Bor den (x). J. M. van der Velden (x> (al len Vlaardingen). De examens zijn In de afgelopen week gehouden, voor het diploma A werden afgewezen veertien kandidaten. De ge slaagden bü wier naam eon x staat behaalden tevens het middenstands diploma. Bij de Schiedamse Melfc- zuuriabriek moest een ketel dringend in revisie. Maar het ontmoette ontzettend veel be zwaren om het bedrijf geheel stil te zetten. Men vond een andere oplossing in de vortn van een rijdende stoomketel. Deze was wel een beetje te groot en daarom staat dat oude geval ook gedeeltelijk buiten. Om ongelukken te voorkomen, zijn er hekken omheen ge plaatst. De ter gelegenheid van de Neder landse Week in het Münchener Stadtmusenm georganiseerde ten toonstelling „Holland. Land una Leute", waarvan .Rotterdam en de 2ee" deel uitmaken, is zondag ge sloten. De expositie beeft 24.500 be langstellenden getrokken. De tot de Rotterdamse inzending behorende maquettes van de stich ting „Havenbelangen" gaan nu weer naar Nederland terug, maar de veer tig panelen en een model van het ss. Rotterdam blijven voorlopig nog in Duitsland, waar ze in verscheide ne plaatsen geëxposeerd zullen wor den. De organisatie van deze ten toonstelling is in handen van de Ne derlandse ambassade in Bonn, die nauw samenwerkt met het bureau voorlichting en publiciteit te Rot terdam. HOEK VAN HOLLAND Op de Langeweg, bij de ingang ysw bet caravancamp, reed de zestienjarige H. v. O. uit Hoek van Holland met zijn bromfiets tegen een auto. Hij kreeg snijwonden aan het gelaat, evenals zijn duopassaglere, de vijf tienjarige A. v. O. Het bestuur van de Rotterdams» Kunststichting heeft besloten de Pierre Baylé-prijs (kritiekprijs) in 1962 toe te kennen voor kritische arbeid op het gebied van de dans. De jury zal bestaan uit mej. Corrïa Bartong, mevr. Hans de Vries-Snoek en de heer Indra Kamadjojo. HOEK VAN HOLLAND Op verzoek van de beheerder van de jeugdherberg „De Kaag" in Haar lemmermeer, hield de Hoekse politie zaterdagavond Op de kade in Hoek van Holland een Engelse jeugdlei der aan. Het was de twintigjarige T.D. A. uit Liverpool. Deze had ver schillende dagen in „De Kaag" ge slapen en was toen zonder betaling vertrokken.De man werd overge leverd aan de Vreemdelingendienst te Rotterdam. Het bestuur van de CJV laat zich niet gauw afschrikken, want hoewel hevige slagregens zaterdagmiddag het circuit in dc Kapelpolder in een bijna ondoorzichtelijk gordijn plaat sten, liet zij de junioren de 20 km. fietsen. De: start vond plaats, toen het nog niet regende. De gang zat er eenmaal in een hoewel de toeschou wers steeds minder van de wedstrijd zagen, werd er in het peloton wel strijd geleverd. Een kopgroep van drie renners had zich weten los te rijden en wist tot het einde een voor sprong te bewaren. De Rozenburger A. Oosterman ging in 42 min. en 20 sec. als eerste over de eindstreep, op 10 meter gevolgd door z^n neef Abr, Oosterman, eveneens uit Ro zenburg, terwijl de Maaslander F. v, d. Burg zich als een goede derde plaatste. Van de 21 renners volbrach ten er 12 deze wedstrijd. De werkelijke ronde van Maassluis (30 km) ging niet van start. Deze moest nu worden afgelast en wordt nu zaterdagmiddag verreden. Ook junioren kunnen meerijden. De in schrijving vindt vrijdagavond van 7-8 uur in Sursum Corda plaats. wenlelbedden slacpmeubel duo-divans enz. WONINGINRICHTING BROERSVEST 64-66 jr-g Meubelen en huisraad Tapijten Bcrgoss onder schriftelijke garantie. Plate heeft en verkoopt ze. Grote M Markt 1921 to. stadhuis, Schiedam. Diversen Uw Kleine advertenUe ,worUt gelezen In deze kolommen mei dezelfde aandacht als u deze advertentie las. EEN 13 54 30 Altijd succes A. DE HOOP N.V. vraagt: voor lichte montagewerkzaamheden op één der electroteclmische afdelingen. Ook gehuwden komen in aanmerking. Sollicitaties kunt u richten aan de Personeelsafdeling, Willingestraat 2, R'dam-Z. Telefoon 7 96 00, toestel 46.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1961 | | pagina 1