Het Grote Rad overheerst het beeld van de kermis Operette „lm Weissen Rössl werd sprankelend vertolkt Gem. zal voor ruim 33 min investeren Nederlandse driemaster uit de 18e eeuw op zeebodem gevonden Vakantiefeest-evenement Door de Zuid- Nederlandse Opera Mr. H. M. Janvier leidt al tien jaar de kermis Veewagen kantelde De vissport Sleepdienst opgericht SCHIEDAM Wie heeft iets verloren >uper-mo^e in cfoucl LEO van IERLAND AGENDA Goed honkbal in Harga Botsing tussen drie auto's Streven om ev. overliquiditeit te voorkomen Bejaarden kunnen goedkoper naar „Droomland" G£BR. PRINS BOQWSTQFFINHANDSL N.V. Oer-oude films bij de C.J.V. Bestelauto botst tegen tram Bij spelen gewond Indeling van het zaterdagvoetbal Te hard gereden Burgerlijke Stand Landdag van NW Vrouwenbond „De Ruisvoorn Het Westen" Turkse schilderes exposeert fristho Sensationeel! De nieuwe Rap Rocky Dinsdag 8 augustus 1961 3 De Schiedamse kermis draait weer op volle loeren en menige stadge noot, vooral de jongeren onder hen. hebben het hart weer kunnen op halen aan dit typische vermaak van sehUn en klatergoud. Het kermister rein is dit jaar door de verplaatsing naar het eind van de Broersvest wat wonderlik van vorm geworden, met een smalle „straat** waar de attrac ties dicht naast elkaar zijn gelegen en een ruimer pleintje achteraan. Maar zoals we al schreven is het ditmaal wat schipperen geweest met de mimte. Het voordeel is echter dat het riJverkeer minder last heeft van afsluitingen op de Broersvest, terwijl ook het onvermijdelijke la- waal aan vele bewoners aan de Broersvest bespaard is gebleven. Al thans in zekere mate. Tal van oude bekenden zijn ook nu weer op dit attractie-centrum vertegenwoordigd. Iets nieuws is echter het grote rad van ruim twin tig meter hoogte cüe het gehele beeld overheerst. Als men zich in dit rad omhoog laat draaien krijgt men een verrassend gezicht op de stad Schiedam, van. een weinig be kende hoek af. Vandaar dan ook dat deze nieuwe aanwinst niet over ge brek aan belangstelling heeft te klagen. Verder zijn er een aantal verbete ringen en vernieuwingen, zoals de nieuwe bots-autootjes in de scooter tent, die minder lawaai maken maar veel harder kunnen botsen doordat ze ditmaal door een rubber band zyn omgeven. De griezel-baan is groter geworden, maar biedt dezelfde mo gelijkheden om te schrikken. Voor ■de kleine kinderen is er een rustige vliegtuig-draaimolen bijgekomen, die kennelijk erg in de smaak valt en een nieuw bumperspel, penalty", waarbij voetballers de prijzen weg schieten, heeft zijn intrede gedaan. Maar verder staat als vanouds de poffertjes-tent weer zijn heerlijke vette geuren uit te walmen, kan men in de lach-studio weer gieren om de fratsen op de draaiende schijf, kan men in tal van gelegenheden zich duizelig laten draaien en kan men zich de toekomst laten voorspellen, Ook kun men (als men er iets voor voelt) een jongedame van 500 pond en haar broertje van maar 300 pond bewonderen, maar dat is een kwes tie van persoonlijke smaak. En dit alles in de oude kermis- (Advertentle IM 1 Grote HUNTER fotowedstrijd „Vader enZoon^l 150 Prijzen van f. 1000,- tot f.25.- Zle affiches Sigaret,,? HUNTER! Te bevragen, hij de vinders: auto band, N.V. Metalices, Overschiesche- straat 29; bromfietsgereedschap, Eg berts, Aleidastraat 89a; zonnebril, W, Pluim» sluiswachter, Buitensluis; ring met sleutels, v. Munsleren, Burg. v. Haarenlaan 784; ring met sleutels, De Leede, Schaperlaan 5; bos sleutels, De Vlieger, Idenburgh- straat 96; 1 paar dameshandschoe nen, Groenendaal, VW-bureau, Tuinlaan; dameshandschoen (r.), C. van Weren, Hoogstraat 44; broche, J, Jansen, Ridderkerksestraat 12; be drag aan geld, Vermeulen, Anth, Muijsstr. 8b; halsketting» C. Voogd, Hoogstraat 76b; autostep, Akkerman, Cort v. d. Lindenlaan 106; fietstas met inhoud, A. J. van Delft, B. van Haarenlaan 911; fietstas met inhoud, Scheffers, Boylestraat 14; kinderètui met inhoud, K. A, Levering, Hout straat 24a; akientas met inhoud, mevr. De Jong, Kraaierstraat 9a; wollen vest, wed. Koreneef, Heren straat 33; hoofddoek. Mak, Beier- landsestraat 2c; pakje met sokken, v. d. Minnen, "Vlaardingerdijk 102; babyschoentje, L, Brus, Klaas Ka terstraat 176; kinderjasje, Hoelaars, Lange Haven 117, alleen overdag. (Advertentie LM.) LIJNBAAN VLAARDENGEN sfeer, die op zovelen een grote aan- i trekkingskracht uitoefent en blijft j uitoefenen. Voor een kwartje kan men Schiedam ook per raket maan op de kermis! Apothekers-nachtdienst: Apotheek Van Westendorp, Singel B3. Bellen bij ongeval: G.G. en G.D., Tuinlaan 80, telefoon 6 92 90. I Pohtie-alarmnummer: 6 46 66. Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek, Lange Haven, ge- opend: maandag 19 tot 20.30 uur, dinsdag 9-30 tot 16.30 en 19 tot 20.30 uur, woensdag 9.30 tot 12.30 uur. donderdag 9,30 tot 12.30 uur. vrijdag 9.30 tot 16.30 en 19 tot j 22.30 uur, zaterdag 9.30 tot 16.30! Uur, 's zondags gesloten j R.K, Leeszaal en Bibliotheek, Dam, J geopend maandag 19 tot 21 uur. woensdag 14 tot 17 en 19 tot 21 uur, donderdag 10 tot 17 uur, vrijdag 14 tot 17 en 19 tot 21 uur, zaterdag 10 tot 12 en 14 tot 17 u. BIOSCOPEN Passage, Geen voorstellingen. Monopole, 2 uur: „De twee wezen"; 7 en 9.15 uur: „Het meisje der zonde". DIVERSEN Passage-theater, 8 uur: Cocktail "61. naar de Kantine Excelsior. 730 uur: Klaver- j as-concours. In een uitverkocht Passage-theater heeft de Zuid-Nederlandse Opera gisteravond een geslaagde uitvoering gegeven van de heel bekende ope rette „lm iveissen Rossi" van Ralph Benatzky. Dit is dan de eerste van de drie grote amusements-program- ma's die ïn het kader van de Va kantie-feesten van de Schiedamse Gemeenschap worden gegeven. Het is een frisse vrolijke uitvoering ge worden met een schakering van populaire overbekende melodietjes, van bonte kleuren in kleding en decor. Nu heeft deze opera-groep ken nelijk de beschikking over een groot aantal medewerkers, zodat er royaal is gewerkt met figuranten, wat de opvoering een levendige aanblik heeft gegeven. Belangrijker is echter wel dat er ook een groot aantal goe de zangers en zangeressen tussen zitten, die nog kunnen acteren ook. Verder heeft regisseur Jef Baarts een goede greep in het samenbren gen van de duo's. Zo waren Karin Lataster als waar din en Willy Keulartz als de ver liefde ober Leopold een goede aan vulling voor elkaar en zij vormden zo een aardig bekvechtend liefdes paar, waarbij bovendien "Willy Keu lartz blijk gaf over goede komische talenten te beschikken. Het tweede liefdespaar in deze operette werd gevormd door de charmante Mia Grubben als dochter Ottilie met als partner René Claas- sen in de rol van de intrigerende (Amsterdamse!) advocaat dr. Sied- ler. Twee jonge mensen die uitste kend geschikt waren voor hun rol len, zowel wat de zang als het ac teren hetreft. Hierbij sluiten dan weer aan als derde paartje in het aan liefde zo rijke Wolfgangsee de komische Piet Touw als de kaal hoofdig charmeur Sigismund en Ma- riette Janssens als de schuchtere Klarchen, Voeg daarbij Hub. Steins als de ruziënde kledingfabrikant Giesecke, die voor menig lachsalvo zorgde en de styve professor van Dolf Graus, dan krijgt men wel een uitstekende bezetting van de hoofd- lollcn. Maar ook de bijrollen, de koren en de figuratie waien goed verzorgd, terwijl een zestal jongedames een charmant balletje weggaven. Het overbekende verhaal draait om de waardin Josephs van het ho tel „lm Weissen Rossi" is gechar meerd van haar stamgast dr. Siedler. waardoor ze de jalou2ie opwekt van haar ober Leopold, die haar luidruchtig het hof maakt. Als ech ter deze dr. Siedler weer verliefd wordt op Ottilse, beland de waardin tenslotte toch in de armen van haar ober, maar daartussen is eerst nog eGn fikse ruzie uitgevochten tussen Ottilie's pa Giesecke en de advocaat Siedler, die de concurrentie verte genwoordigd. Wat uiteraard op de aangenaamste wijze wordt opgelost. Aangemoedigd door de royale bij val van het publiek, heeft dit gezel schap met verve gespeeld en gemu siceerd en daardoor is het een heel plezierige avond geworden. Honkbal van goede kwaliteit kun nen de Schiedammers donderdag avond gaan zien op het terrein van de S.V. en H.V. „Schiedam" in het sportpark Harga, waar het Rotter damse negental zal spelen tegen de East Hull Aces Baseball Club uit Engeland. De geselecteerden zijn (uiteraard) voornamelijk uit de sterke hoofd klasser Sparta gekozen, maar toch komen er drie Schiedammers in het veld. Het zyn namelyk Hans de Lange van SVV als werper, oud-in ternational Ton Fabrie van Sparta en Nico Kolmeyer van SVV. De opstelling van het negental on der coach John Heyt van Sparta, is: werpers Hans de Lange, verder Hans Corpeleyn en P. Bouts, beiden Spar ta; achtervangers J. van Tol (Spar ta) en F. van Aaien (Neplunus); eerste honk Th. Witstok (Sparta) en W. van der Most (RFC); tweede honk international Simon Arrindell (Sparta), korte stop J. van der Ham (RFC), derde honk H. Hendriks (Sparta) en buitenvelders Nico Kol meyer, verder Ton Fabrie en C. de Bruin, beiden Sparta. (Advertentie I.M.) Formica, hèt merk voor hardplastic Op de Burg. van Haarenlaan, ter hoogte van de Van Maanenlaan, heeft gisteravond om 8.45 uur een botsing plaats gehad, waarbij drie auto's betrokken waren. De auto mobilist J. H. L. de B. merkte te laat de van de tegengestelde rich ting komende auto, bestuurd door de heer P. de B. op, zodat hU onvol doende rechts bleef rijden, hoewel er ruimte was. Nadat beide auto's met elkaar in botsing waren geko men, zwenkte de heer J. H. L. de B, naar rechts uil, waardoor hij weer tegen een stilstaande auto reed, eigendom van de heer W. A A. Alle drie de wagens werden zwaar be schadigd, maar niemand liep licha melijk leisel op. In 1962 zal in Vl&ardingcn voor ruim 33.000.000.worden geïnves teerd. Deze verwachting koesteren Reeds verscheidene honderden be jaarden hebben de afgelopen weken tegen een verminderd tarief een be zoek aan Droomland gebracht. Uit verscheidene verzoeken, die hier over de organisatoren bereikten, bleek echter, dat velen, van deze re geling. die overigens reeds van de openingsdag van Droomland af geldt, niet op de hoogte waren. Het is daar om wel goed om er nog eens de aan dacht op te vestigen, dat personen van 65 jaar en ouder voor j 0.40 toe gang tot Droomland hebben. j imp, v»e den fwafl WIJNHAVEN 15 - ROTTERDAM - TELEFOON II89 40 Aiieenvertegemvoordigïng voor Rotterdam en omgeving Uitsluitend voor Handel en Industrie Als onderdeel van „Schiedam bij gaslicht" geeft de C.J.V. op vrijdag 11 augustus in Musis Sacrum een film-voorstelling, waarbij twee films uit het begin van de begin-penode van de film worden vertoond. Dit zijn „The Kid" Ct Jochie) met Char ley Chaplin cn Jacky Coogan en „De Kruideniers-oorlog" een onver bloemde gooi- en snaijtfilm. In oude trant zal Max Nabarro een explicatie van de films geven, die muzikaal worden onderstreept door M. Mosco- vitcr op een rammel-piano. Nabarro is een van de heel weinige nog in le ven zijnde explicateurs. Gisteren is op de Rotterdamsedijk ter hoogte van het pompstation een tramstel van lijn 4 in botsing ge komen met een bestelauto, bestuurd door de heer J. H. R. uit Schiedam. De ooi-zaak was, dat de bestolwagen geen voorrang had verleend. Zowel de tram als de auto werden vrij ern stig beschadigd, terwijl de heer R. een buil op het voorhoofd opliep. Dank zij het heerlijke warme weer hcejt het promenade-concert dot gis» teravond door de samenwerkende harmonie-orkesten Crescendo, Harp Bautds en Sint Radboud aan de Maasboulevard is gehoudenrutrnc belangstelling getrokken. Een mu ziekje aan deze unieke boulevard weet men wel te waarderen Bij het spelen op het gras in het Prinses Beatrixpark is de IO-jarige Rudolf Banninck uit de Porlugese- straat in Rotterdam met de linker hand op een openstaand siga- renblikje gevallen, dat hij daar zelf had neergezet. Rudolf kreeg een flinke snee aan de muis van de hand en is eerst naar dokter F. v, d. Kuy gebracht, die hem tveer naar het Ge meenteziekenhuis heeft gestuurd, waar de wond is gehecht Dit jaar zün er twee jubilarissen op de kermis! Op de foio ziet men rechts de heer Brouwer, die al tien jaar lang zijn wafels, oliebollen en dergelijke lekkernijen op de kermis aan de man (en de vrouw) brengt. Links ziet men mr. H. M. Janvier, die nu voor het tiende jaar de ker mis organiseert en coördineert. Een merkwaardige figuur in de drukke kermiswexeld» deze bij uit stek rustige mr. Janvier. Zelf zoon van een exploitant van een stcom- caroussel. en broer en neef van ei genaren van kermisattracties, heeft hjj zijn rustige advocatenpraktijk in 't Brabantse Dongen afgewisseld met het geroezemoes van de kermiswe- reld, hem van ouds bekend. Hij is secretaris geweest van de Vakgroep Kermïs-inrlchttngen en na de opheffing daarvan kwam hij in de leiding van het vakblad De Ker- misgïds. In die hoedanigheid kireidt hij In tal van plaatsen de kermis voor. In Schiedam heeft hij dat nu al tien jaar lang gèdaan. Hij herinnert zich nog de eerste Schiedamse ker mis na de oorlog, die onder de naam van „iuna-park" onder aan de Rot terdamsedijk is gehouden en later als openbare kermis op de Marconi straat bij het rioolgemaal Dat de kermis nu m Schiedam op de open bare weg kan worden gegeven, wijt hij aan de veranderde opvattingen over de kermis, waarbij steeds meer en overal in Nederland de tegenstan- 1 den worden, overwonnen» De klasse-indeling voor de nieuwe competitie heeft voor HBSS geen verrassingen opgeleverd. Schiedams sterkste zaterdagmiddagclub komt temidden van louter bekenden in de „Westlandsc" afdeling derde kl. A van de KNVB. Slechts De Zwerver uit Kinderdijk behoort tot de clubs beneden de rivier. Aan De Zwerver heeft HBSS dan ook uit het verle den de minst prettige herinneringen. Verder spelen mee CSVD uit Delft, Hoogvliet, Loosduinen, Monster, Scheveningen Holland Sport, Excel sior Perms. Excelsior Maassluis en het niet zo bekende ARC uit Alphon aan de Rijn, Het jeugdige HBSS zal zich in dit milieu zeker thuis voelen. De andere KNVB-er HBSS 2 is in de reserve derde klas B ingedeeld bij Die Haghe 2, JAC 2, De Lier 2, Monster 2, Noord wijk 2, Rijnsburgse Boys 3, Semper Altius 2, SHS 2. i Gisteren hebben dertien bromfiet- i sers een bekeuring gehacl omdat zy I de maximum snelheid overschreden hadden. De controle is op verschil- i lende plaatsen in de stad gehouden. GEBOREN: Ronaldus H. A., z.v. H. Monster en M. J. L. van Krugtcn. Neeltje C.. d.v, C. Knook en M. N, Bouman, Mariene G., d.v. R. Olivier en M. E. Loch. Leo, z.v. L. van Bar- neveld en A. J. van der Kroon. Jo hanna, d.v. F. A. Overdijk en E. J. de Kwaadsteniet, Hendrikus H. M., z.v. H, H. M. Voorwald en J. W. Jongste. Albertus M», z.v, A. L. J. van der Veer en A. J. Turel. Caro line Md.v. G. H. M. Oostrum en M. C. van Baarle. Ronald, z.v. A. de Bruijn cn A. M. Maltha. Willem, z.v. N. Goudriaan en J. M. van Brand wijk. Irene, d.v, B. Molendijk en B C. Jongebreur. Pietcr A. J., z.v. M. Bas en J. van Leeuwen. OVERLEDEN: F. C. van Gelder, 68 jr. D. den Besten, 67 jr. M, van der Burg, 78 jr, echtg, A. van den Bos. Op de kruising van de Stadionweg en de Marathonweg is maandagmor gen een veewagen uit Wijngaarden, waarin zich zes koeien en vier varkens bevonden, geramd door een vrachtwagen uit Bergen op Zoom en gekanteld. Het ongeluk liep goed af, noch de chauffeur, de 41-jarige L C. Brandwijk uit Wijngaarden, noch de dieren liepen verwondingen op. De veewagen kon op eigen kracht verder rijden. De vrachtwagen moest worden weggesleept. STOCKHOLM. De enige achttiende-eeuwse vracht vaarder die in nog redelijk goe de staat verkeert, is in de Bothnische Golf hij het eïlajid Borstoe in de Turku-archipel ontdekt. Een Zweedse expedi tie heeft het schip gevonden. Het is een N ederlandse driemaster met een lengte van 23 meter. Het schip staat 34 meter onder de reespiegel op zijn kiel. Enkele losse voorwerpen, waarbij een rijk versierde laadbak van een wagen, zijn geborgen. Het schip was met zijn lading naar St. Petersburg (Leningrad) onderweg, toen 't zonk. VOLGENS de overlevering ging ia 1780 een Nederlandse vrachtvaar der in deze wateren ten onder op een tocht van Amsterdam naar St. Pe tersburg. Vissers uit de streek van de Turku-eilanden kregen roest aan hun netten, toen zij op een diepte van nauwelijks 17 meter visten. Zij spraken over hun vermoedens. Kikvorsmannen van de Finse ma rine stelden een onderzoek ter plaat se in, maar kwamen tot de conclusie, dat het oude wrak in een tamelijk slechte toestand verkeerde. De Zweedse expeditie kwam echter tot de ontdekking, dat het wrak een prachtige, historische schat was. De expeditie heeft eerst 24 dagen gezocht en vervolgens zyn kikvors mannen 12 dagen naar beneden ge gaan voor een onderzoek naar schip en lading, aldus Go sta Bojner, leider van de expeditie, die zondagavond te Stockholm is teruggekeerd. Leden van de Vrouwenhond van het NW, die deel willen nemen aan de landdag van de Bond, die 31 au gustus in Den Haag zal worden ge houden, kunnen zich vóór 15 augus tus opgeven bij de volgende adres sen: mevr. T, Breevaart-Went, Me rellaan 34; mevr, G. v. d. Pijl-Van Vliet, Diepenbrockstraat 123 en mevr, A. A, Diepstraten-Bais, Sonoystraat De hengelsportverenïging „De Ruisvoorn" heeft zondag haar zesde scne-concours in de Schie gehouden. De vangst was niet slecht te noe men. Het concours stond onder lei ding van de hoofd controleur A, van Bodegom, die werd bijgestaan door de heer Heyndijk. De uitslag was: 1. C. Dobbelstein 1068 gram; 2. P. Keijndijk 764 3. P. Hartog 750; 4. K. van GeJderen 429; 5. H. Bijl 417; 6. W. Roozeboom 414; 7. A. Koster 413; 8. J. van Elve 396; 9. J. Sluimer 303; 10. D. Haddeman 272; 11. W. v. Elve 272; 12. P. van Linden 255; 13. J. Westdijk 133; 14. F. v. Waas 85 gr. De hengeisportvereniging „Het Westen" hield zondag haar tweede serie-concours om de Mevr. Stigter- beker in het HarteiskanaaL De uitslag was: 1. G. de Zwart 2121 gram: Z D. Berveiing 1552; 3. A, van "Wezel 1433; 4. D. v. d. Vel den 1242; 5, E. Vertreij 1118; 6. Jaap Verheij 920; 7. Jan Verheij 880; 8. M. de Goede 755; 9. B. Breddels 607; 10. B. Bervelingen jr» 545; 11. G. Euddenbohmer 544; 12, J. Hartog 535; 13. G. Schuivens 430 gram. B. en W. zoals blijkt uit de aanbie dingsbrief, die de pas verschenen begroting van de inkomsten en. uit gaven der gemeente VI aar dingen vergezelt. Moesten b. en w. verleden jaar mededalen, dat de gemeente voor de financiering van de gemeentelijke uitgaven geheel was aangewezen op de Bank voor Nederlandse Gemeen ten, thans kan worden gezegd, dat de daling van de rente op de kapitaal markt. tot beneden de percentages van de zgn. rente-gamma, zelfstan dig optreden op de kapitaalmarkt weer mogelijk maakt Het feit, dat het streven van b. en w: er op is gericht zo veel mogeiijk overliquidi teit *e voorkomen, brengt met zich» dat er steeds een vlottende schuld zal bestaan. Deze bedroeg per 17 juli 1961 1.600.000.—. Wanneer de rijksoverheid strin gent zou gaan eisen, dat ten aan zien van de financiering van dc ge meentelijke Investeringen ook reeda zekerheid moet bestaan met betrek king tol de voorgenomen, nog niet in uitvoering zijnde werken (de zgn. pipe-line), dan zou deze politiek een einde moeten nemen, met als nade lig gevolg voor de gemeente een sterke stijging van de rentelasten. De invloed hiervan op de gewone dienst kan met zich brengen, dat het tempo van uitvoering van de voorgenomen investeringen wordt vertraagd. Ten aanzien van dc geraamde in vesteringen zij er op gewezen, dat een deel van de hieruit voortvloeien de rentelasten als „rente tijdens de bouw" wordt toegevoegd aan de in vesteringen. Doordat hij geen voorrang ver leende aan een bestelauto, botste do 27-jarige bromfietser P, M. zaterdag middag op het kruispunt Bankasin- gelAmbonlaan tegen dez- auto. Het gevolg was, dat de 17-jarige duo passagier H. J. v. d. L, met een ge broken been en arm naar het Alge meen Ziekenhuis moest worden over gebracht. Met een maatschappelijk kapitaal van Z miljoen gulden, verdeeld In 12 prior it eits- en 19.988 gewone aan delen van 100 gulden, hebben tien Rotterdamse scheepvaarlmaatschap- Ptjcn samen de N.V. Nieuwe Rotter damse Sleepdienst opgericht. De op richters z'yn: N.V. Internationale Sleepdienst Maatschappij, L. Smit en Co.'s Sleepdienst N.V„ N.V. Scheep vaartmaatschappij Tros, N.V. Ver- eenlgde Onafh anke tij ke Sleepdienst» N.V, Stnomsieepboot Cosmopoliet, N.V. S to omsleep dienst Mars, N.V. Stoomsleepdicnst Maas, Hudlg en Ve der N.V., N.V. Maatschappg Binnen vaart cn Phs. Van Ommeren (Rot terdam) N.V. De nieuwe vennootschap beoogt o.a. het exploiteren van sleepboten, het verrichten van sleepdiensten en bergingswerkzaamheden en het ver voer van goederen. Van het kapi taal zijn bij de oprichting alle prio- riteits- cn 3988 gewone aandelen ge plaatst, die alle in contanten worden volgestort. Tot directeuren zijn be noemd de heren mr. B. M. de Court Onderwater en J. D. Wilton. Voor de eerste keer is in Neder land een tentoonstelling met werk van de Turkse schilderes Hall da Dolu georganiseerd. De expositie, bestaande uit vijftien abstracte schil derstukken, wordt gehouden in „Het Venster" in Rotterdam. De ambas sadeur van Turkije in ons land, de heer Fuat Kepener, heeft zaterdag middag de opening verricht. Mej. Hahde Dolu, die woont en werkt in Londen, was hierbij aanwezig, De schilderes bezocht de Academie in Istanbul, waarna zij haar studies voortzette op de St. Martin's School of Art in Londen. Haar laatste expo sitie, in december i960, werd gehou den in de Woodstock Gallery te Londen. meubelen in lot, nlimnrftr-en u(lro«rlrp WOHIMGtHPCWTINO llOlltiVHI t'-Mr Een op en top sport-faromfiets. zweefarrnvering voor en achter stuurdem- per sportstuur en buddyseat Kap bromfietsen reeds van f 609,. of, inclusief alle accessoires. Vraag gratis proefrit bij: UNIQUE - SCHIEDAM afd. MOTOREN ST. LID UXNASTRAAT 52 - TELEFOON 84313 Betaling wordt desgewenst in overleg geregeld.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1961 | | pagina 1