l In Nïeuwland-Oost komt een tweede katholieke kerk TZhcVi Schij ijnwerpers op de Schiedamse sport Hermes oefende, in de regen tegen Xerxes Wat de honkbalclubs dit weekend doen Enorme belangstelling voor spoedveiling van failliete boedel MET EERSTE NOG IN AANBOUW SCHIEDAM jas gfg i rv-arr Scooterrijder slipt en valt Burgerlijke Stand r§Tl couponboekjes Teleurstellende 4-2 nederlaag Wie heeft iets verloren? A. P. Stoorvogel onderscheiden uw krachtige soepbouilionl Indeling zater dag-voetbal Grasbrandjes Spannend voetbal op Kruininger Gors „Vlag in top" op „eerste steen" THEATER TYPISTE! Dr. F. Quispel DE SCHIEDAMSE MEUBELBEURS Koeriersters Donderdag 17 augustus 1961 3 jSSSSSSSSl ;»i-ryK0: f t. Apothekers-nachtdienst: Apotheek Rembrandt, Rcmbrandtlaan 5. Bellen by ongeval: G.G. en G.D., Tuinlaan 80, telefoon 6 92 90. Politie-alarmnummer: 6 46 66. Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek, lange Haven, ge opend: maandag 19 tot 20.30 uur. dinsdag 9.30 tot 16.30 en 19 tot 20.30 uur, woensdag 9.30 tot 16.30 uur, donderdag 9.30 tot 12.30 uur. vrijdag 9.30 tot 16.30 en 19 tot 22,30 uur, zaterdag 9.30 tot 16.30 uur. 's zondags gesloten K.K. Leeszaal en Bibliotheek, Dam, geopend maandag 19 tot 21 uur. v/oensdag 14 tot 17 en 19 tot 21 uur, donderdag 10 tot 17 uur, vrijdag 14 tot 17 en '9 tot 21 uur, zaterdag 10 tot 12 en 14 tot 17 u. BIOSCOPEN Passage, 2 en 3.15 uur „Freddie, die Gitarre und das Meer". Monopole, 2, 7.00 en 9,25 uur: „Nina". Toen gisteravond omstreeks half zeven de scooterryder J. P. uit Rot terdam op de kruising van. de Burg. van Haarenlaan en de Parkweg moest alremmdn voor een wielrijder, slipte hij en viel. Bij de val werden zijn bril, kleding en scooter bescha digd. terwijl de heer p. over pijn in de knie klaagde, waarop hij ter observatie in het Gemeentezieken huis is opgenomen. £7^1 GEBOREN: Marcus W. M.. z. v. W. F. Nooteboom en B. J. M. Kalkman: Carolina, d. v. B. Krommenhoek en. C. Simons; Annegien, d. v. D. P. Drop en A. Lupker; Geertruida W. M., d. v. H. M. Bal en M, van Til- borg; Elisabeth M., d. v. J. L. van Lienden en J. Groenendijk. OVERLEDEN: J. A van Marion, 8 jaar;' M. J. Verdoes, 74 jaar. Groot was gisteren de belangstel ling in gebouw Timotheus -waar de se kassier B. was uitgestald. Van boedel van de overleden Rotterdam- middag 2ijn de goederen op een spoedveiling verkocht. Op de Rotterdamsedijk ter hoogte van de Grensflat is mevr. P. L.-S. uit Rotterdam, toen zij de rijweg overstak zonder acht te slaan op het verkeer, aangereden door een auto. bestuurd door de heer F. J. uit Rotterdam. Mevr. L. kreeg daar bij een diepe vleeswond aan de dij en is in het Gemeenteziekenhuis op genomen. De bouw van de nieuwe rooms- katholfeke Jccrk aan de Dr, Schaep- manslngel In het westelijkste deel van Nieiraland is reeds zover gevor derd, dat de machtige contouren zich aftekenen. Van deze kerk, gebouwd naar een ongewoon ontwerp van ar chitect dr. Nix, Is reeds een deel van de open voorgevel gereed ge komen waarin direct het mozalk- werk van gekleurde stenen opvalt, zoals op de foto ook duidelijk merk baar Is. Het is overigens wel een tijd van kerkebouw. Heeft de Herv. Gemeen te enkele jaren geleden de Opstan- dingskerk gekregen, bouwde de Ge reformeerde Kerk de „Goede Ha ven" in Schiedam-Zuïd met plan nen in vergevorderd stadium voor een nieuwe gereformeerde kerk in Nieuwland, van katholieke zyde is men niet achtergebleven. Is dan de bovengemelde kerk van O.L. Vrou we Visitatie jn aanbouw, met „bouw pastoor" Oudshoorn als leider, in Kethci zal pastoor Wuyster de St. Martinuskerk bouwen. Aan de voorgevel van de tn aan bouw zijnde r.k.-kerk tn Nieuto- lnnd-Wesl is het mozaiek-werk van gekleurde stenen al te zie». No heeft weer het kerkbestuur van de parochie van St. Jan de Doper van het bisdom bericht ontvangen dat in 1962 begonnen kan worden met de bouw van een kerk in Nieuw- land-Oost, die In de buurt van de In november 1958 In gebruik genomen houten noodkerk komt, die 'n bijkerk is van de Havenkerk. Het aantal pa rochianen In Nieuwland woonachtig Is zo sterk gestegen, dat de noodkerk ze niet alle kan bergen, zodat een nieuwe en echte kerk noodzakelijk wordt. Pastoor Van de Brekel zal de bouwpastoor worden en architect Lelieveld uit Rotterdam de ontwer per. Aan het definitieve ontwerp van deze kerk, die aan ongeveer 750 pei- sonen plaats zal moeten bieden wordt momenteel hard gewerkt op dat volgend jaar de eerste paal ge slagen kan worden. Ook aan een parochie bij de kerk is gedacht. Met spanning zien de Schiedamse voetballers de komende competi tie tegemoet. De wapenen worden weer gewet, er wordt getraind, oefenwedstrijden staan op de pro gramma's. De verwachtingen zijn minder hoog gespannen dan vorige jaren, maar gezien het omvangrijk ke voetbaltalent io Schiedam mag worden verwacht dat vele teams de weg naar de top weer zullen inslaan. Sommige clubs hebben zich niet alleen van enkele nieuwe spelers, maar ook van een nieuwe oelenmeester voorzien. Bij DRZ is dat helaas niet gelukt. De talentvolle Koen Brouwer zou bij DRZ als trainer optreden. De KNVB is echter een formalistische organisatie, die het nog steeds heel nauw neemt met de amateur- bepalingen. Men mag geen dienst verlenende activiteiten inhetvoet- bahvezen of betaalde arbeid, ver band houdende met de voetbal sport verrichten en tevens voor zijn genoegen aan de voetbalsport deelnemen. Koen Brouwer is dit seizoen (na een fluitistenpcriode van nog geen twintig maanden!) gepromoveerd als scheidsrechter naar de KNVB. Hij kreeg daarom geen toestemming ook nog oefen- meester te zijn, ook al doet hij dit belangeloos. Het aantrekken van goede trainers blijft steeds een probleem voor de clubs uit heilagere voetbal ook al is er nu meer geld in kas dan voorheen. Misschien kunnen enke le clubs tezamen tot de aanstelling van een deskundige (dus wat duurdere) trainer overgaan. Er is op dat gebied voor een. zaterdag en een zondagclub tezamen goede mogelijkheid tot samenwerken. Schiedams hoogstgeplaatste amateur club Excelsior '20 gaat een moei lijk seizoen tegemoet nu Sparta de beschikking heeft gekregen over de briljante vleugelspeler John van der Huls van de zwartwi tten en Hermes DVS zelfs op het laat ste moment de steunpilaar Henk Zuyderwijk van Excelsior "20 heeft overgenomen. De jonge linksbuiten Bouk Molendijk, die enkele malen in het eerste team van SW speelde, is van DRZ weer teruggegaan naar de roodgroenen. Hy zal starten in SW 4, DRZ werd versterkt met Ouwens van SW en tevens met Cees Rijke van HDVS. Gedurende een korte periode heeft het honkbalteam van Schiedam de beschikking gekregen over een „werpmachine" van belang voor de training van de hitters. Deze kostbare machine is eigendom van het Rayon Zuid-Holland en het apparaat wordt beurtelings aan de clubs ter beschikking ge steld. Nu zou Schiedam Schiedam niet zijn als de machine niet prompt met een bepaald oog werd bekeken en inderdaad het is 20- ver: een der leden van Schiedam zal voor zijn club een verbeterde werpmachine doen vervaardigen. Doelverdedigers zijn van grote waar de in de komende K.O.-compe- titie van de semi-profs. Daarom is bij SW de doelman van CW Rob van der Berg aangekocht. Verheugd zijn de roodgroenen dat ook doelman Jaap K ouwen her stellende is. Bij SW kwam zelfs nog een doelman, een Spanjaard, maar helaas de vreemdeling meld de zich enkele dagen te laat, zodat hij in. het komende seizoen slechts bij de amateurs mag uitkomen. Bij Hermes-DVS excelleert de jeugd. Als eventuele' vervangers van „good old" Aad van Diest staan nu kandidaat Magielse en de le nige Eddy Gonlach. Het team van gecontracteerden bij SW is als volgt: Jan Ris en Arie Putters (beiden ex-HDVS), Theo Kaak (ex-vierde klasser Grol uit Groenloo), Jan van Bekkum (ex- Xerxes). Rob van dor Berg (CW) en Henk Tap, Piet Romein, Arend van Kampen, Leen Westdijk, Ge rard Slavenburg, Hans Hekman, Cor Corbeau, Joop Herwig, Rob van Rees, Jan van der Marei. Aad Bax, Ton van Leeuwen. Melt Hek man en Gcrrit van Pelt, Helaas zal de bekwame ali-rounder, honk baller en tevens de aangewezen gevaarlijke middenvoor van het eerste voetbalteam Wout van Mee. teren vrij lang als marinier af wezig zijn. Oud-internationaal Jan van Schijn- del is tot het bestuur van SVV toegetreden. Bij de opleiding en oefening van de SW'ers geeft Jan van Schijndel tezamen met Henk Köncman. Henk Opschoor (drie cracks uit het roemrijke kam pioensteam) en verder Toon van Gent en Cor de Vries, voor de looptechniek, goede assistentie aan oefen meester Croon. De redactie van het clubblad van SW heeft een gevoelig verlies ge boekt, Sinds jaren verrichtte Henk de Vries het omvangrijke werk. Hij heeft zijn functie nu neerge legd Ook Piet van Emden deed dit. De heren Jan Seij, Frans Eijkenbroek en A. Scheepsbouwer vormen nu de nieuwe redactie. Secretaris van SVDPW is geworden de heer A. Versteeg, Stations straat 45 a. (Advertentie I, Grote HUNTER fotowedstrijd „Vaderen Zoon I 150 Prijzen van f. 1000.- tot f-25 Zie affiches; Sigaret..? HUNTER! Advertentie IJU.J DE ROTTERDAMSE SCHOUW8UR& C.O, xelo'f a; teotsttlliattn Kotteriimsf O» HuxsOitl N«<5erurdj« 1 Ttnactcrocp ToncelirofD Verksop dajtlijks van 1C-3 uur Belangrijke rsducüc Recht van voorbespreking00* telefonisch Prijzen Fl. 23 75 2! 25 15- 10.- 625 Vrije keuze uit meer dan 250 voorstellingen Ditttliro»! H.Z.T. I .Centrum" j ,EnitmUo"| t Weinig belangstellenden hebbende wedstrijd Hermes-DVSXerxes ge zien, het regende te fel woensdag avond, en daarvan konden slechts enkelen verheugd naar huis gaan. Dat waren de doorgewinterde sup porters van Xerxes, die luide ver kondigden dat het toch wel duidelijk was dat hun club gelijkwaardig is aan betaald voetbal. Voor de ove rigen was niets duidelijk. Hennes DVS verloor heel regelmatig met 24. Xerxes was inderdaad sterker, maar het was er Xerxes alles aan (Advertentie l.M.) PANTALON De Broekenspecialist HOOGSTRAAT 86 TELEF. 689 81 Te bevragen aan het hoofdbureau van politie te Schiedam tussen 9.00— 12.30 en 2,006.00 uur: kinderporte monnee met inhoud; kinderbril; bril; kinderschoentje; jongensjasje; broek riem. Post Kethel: bril in etui. Te bevragen bij de vinders: een baal rijst, Idema, Justus van Effen- straat 42, Rotterdam; zijden sjaal, Van Steijn, J, Oudegeeststraat 64; da messjaaltje. v. d. Pluijm, Loeffstraat 114; kindertruitje, Dijkhuizen, Mgr. Nolenslaan 193; kinderschoen (1.), mevr. Thijssen, Abbenbroeksestraat 29; kmderschoentje, Piet Bart, He- ronpad 9a; jongensvest, G. "Winkel man, B. v. Haarenlaan 1275; wit schort, L. de Groot, Heinsiusstraat 90; gouden ringetje, Bergsma, Gasstraat 18; bedrag aan geld. Lagendijk, J. Oudegeestslraat 108; bedrag aan geld, K. Vermeulen, Anth. Muijsstraat 8b; bril, G. Suttorp, L. Nieuwstraat 13b; zonnebril, C. v. Netten, Ouddorpse- straat la; ring met sleutels. J. Lem- men. Lange Singelstraat 24; zonne bril, mevr. Lagendijk, J. Oudegeest straat 108; ring met sleutels, J. rtc Vries, Prof. Aalberselaan 71; porte monnee met inhoud, Quadt, Van Swindenstraat 59; kinderportemon nee met inhoud, M. Frein, Ooster straat 85; portefeuille met inhoud, L. Elshof, Plein Eendracht 17b, tel. 66155; aktentas met inhoud, J. Kre- mer, Klaaswaalsestraat 18; bedrag aan geld, mevr. Van Santen, Rem- brandtlaan 24b. De komende (laatste) honkbal- wedstrUden worden van groot be lang voor de Schiedamse honkbal teams omdat in ieder geval promo ties en zelfs kampioenschappen op het spel staan. SW heeft een vrije dag, maar gezien de goede kansen van SW zullen de stadgenoten nauwgezet de verrichtingen van de concurrenten in de gaten houden. "Uit het Rayon Zuid-Holland zul len ongetwijfeld enkele teams pro moveren. mede doordat de nieuwe competitieindeling de kansen voor de stadgenoten groter heeft gemaakt. Zaterdagmiddag om vier uur wordt een topmatch gespeeld. De derby SW 2Schiedam is namelijk een strijd tussen de matadoren van de derde klas B. De eerste plaats, die recht geeft op promotie naar de tweede klas, staat op het spel, maar het is voor Schiedam en SW 2 ook van belang op de tweede, desnoods derde plaats te blijven omdat dan promotie naar de landelijk in te voeren derde klas mogelijk is. Nu nog gaan ADO 2. SW 2 en Schie dam naast elkaar aan top. Het span nende duel in sportpark Harga zal zaterdag voor een der teams een be slissing brengen, vooral ook omdat SW 2 de laatste wedstrijd speelt In Rotterdam speelt DRZ 2 zaterdag met weinig winstkansen tegen Nep- tunus 3. Zondagmorgen volgt om elf uur in Harga wederom een derby. Dan ont vangt SW 3 de reserves van Schie dam. Hier zal Schiedam 2 wel van het zwakke SW 3 winnen waar door Schiedam 2 haar kansen op de tweede, eventueel de derde plaats in de derde klas A handhaaft. De teams van DHS spelen niet Het ne gental van DRZ zal in Rotterdam winnen van het zwakke Nado Voor uitgang. Met een overwinning op Leonidas plaatst Schiedam 3 zich in Rotterdam op de tweede plaats van de vierde klas D naast DHS 2. gelegen om HDVS te slaan «n moge lijk dat de Schiedammers meenden dat zjj bet wat kalm aan konden doen In deze laatste ocfenschouw. j Het werd daardoor in ieder geval e«n matige generale repetitie. Vrijwel voortdurend heeft het ho mogene Xerxes met vlotte combina ties en snel doortastend spel een overwicht gehad. Toch was HDVS op oorlogssterkte met De Korver Van der Poel, Zuyderwijk, Geel en Kuy- pers als de aanwinsten in de voor hoede. Wiico de Boer liep linkshalf en verder namen Eykenbroek als rechtshalf en De JZwart, Rijke, Mon ster met doelman. Van Diest aan het spel deel. Na rust kwamen De Leeuw en Henke voor Geel en De Korver in het veld, maar dat veranderde De heer A. P. Stoorvogel, wonen de aan het Plein Eendragt 29, her denkt vandaag het feit, dat hfj 40 jaar in dienst fs van de Distilleerde rij W. Hasekamp en Co. Wegens deze langdurige trouwe dienst is hem de eremedaille in zï2ver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau toe gekend. Op een speciaal daartoe belegde bijeenkomst is hem dit ereteken op gespeld geworden door de waarne mend burgemeester, wethouder H. Fabel. Zuyderwijk had maar voor het in koppen <11). Xcrxes streed voor de winst. Eerst echter moest John son Zuyderwijk de voet dwars zet ten en stopte doelman Vermeer het schot van Van der Poel, voordat Xer xes in de achtste minuut na rust succes had. Rechtsbuiten Engelman schoot in, de bal werd geretourneerd aan de situatie mets. Slechts Van i en reebtbmnen Van der Heiden der Poel heeft op het binnenveldschoot raak. Direct daarna kwam voldoende activiteit ontplooid. Een i Snoek uit een through pass alleen maatstap kan de match, mede doorj voor Van Diest (1—3). Uit een voor de zware regenval, niet zijn. zetje van Van der Heiden kon links- De snelle middenvoor Snoek van half Wtiyts m de twintigste minuut Xerxes had al bijna bij de aanvang van verre inschieten. Het overwicht succes, maar zijn schot ketste van v&n Xerxes was vrij lang zo groot, de lat in het veld terug. Rechtsbin- dat spil Johnson op de middenlijn tien Geel gaf daarna middenvoor verbleef. Even sloeg HDVS fel terug. Zuyderwijk een goede kans, maar de oud-ExcelsIorman schoot tegen Van Diest aan, In de 35e minuut werd de activiteit van Xerxes beloond. Tweemaal schoot Snoek in, het was 01, maar twee minuten later zette de vaardige Kuyper good voor en Linksbinnen Van der Poel ontdeed zich van rechtshalf Smit en energiek schoot hij het leer langs Vermeer. Het was 24 en dat is het mede door de sluitende combinaties van Xer xes en het zwakke samenspel van HDVS gebleven. (Advertentie LM.) De competitie-indeling voor de clubs in de afdeling Rotterdam van het zaterdagvoetbal heeft geen ver rassingen opgeleverd. PPSC start weer in de eerste klas bij de oude bekenden, het gedegradeerde GTB is in de tweede klas A bij GSS te recht gekomen. Tegenstanders zijn hier DOS '32, Egelantier Beys, GCK, GOZ, Hellevoetsluis, Sunlight en WIA. Een aantal verre reizen, maar geen ontmoetingen tegen te sterke tegenstanders. HBSS en PPSC heb ben voor de res. derde klas zelfs al zesde teams ingeschreven. GSS en GTB nemen met drie teams deel. Hoewel de inschrijving voor de nieuwe competitie nog niet gesloten is, ziet het er reeds nu naar uit dat wederom meer Schiedamse teams gaan deelnemen. Zo heeft Wilton Fijenoord voor het eersbeen vierde elftal ingeschreven. Schiedam is zelfs vertegenwoordigd met een achtste elftal, dus twee teams meer dan vorig jaar. Dan staan in de vierde klas reeds ingedeeld: Hermes DVS 9, Excelsior '20/10, DHS 6, DRZ 4, Martinit 5, Demos 7, SVDPW 6 en Schiedamse Boys 3. Een hoop gemaaid gras, die op de groenstrook tussen de beide Hoge- banwegen lag, is gistermiddag om streeks drie uur in brand geraakt. Vermoedelijk zijn kinderen hier de schuldigen. Een agent en omwonen den hebben het vuur met eenvou dige middelen gedoofd. Ook aan de Heinsiusstraat was een (Van onze correspondent) Na een spannende strijd heeft de voetbalvereniging „Kruininger Gors" gisteravond met 5—4 gewonnen van de Wit-Rood-Wit-combinatie uit Brielle. De Brillenaren, met de gastspeler Teun v. d. Berg op de rechtsback plaats. moesten na de eerste minuut al tegen een 10 achterstand aan kijken. Een kwartier later passeer den de gastheren voor de tweede maal de Bnelse doelman. Kort na de rust werd de stand 30. Daarna ontwikkelde zich een zeer levendige strijd, die de toeschouwers de regen deed vergeten, Pothot bracht de stand op 3—1; Van Pelt verkleinde de achterstand tot 32 en even later bracht K. van Driel de partijen in evenwicht. „Kruinin- gers Gors" nam toen weer het ini tiatief. Ir» enkele minuten werd de stand 5—3. Toch kwam de overwin ning nog in gevaar, want Van Pelt bracht met een hard schot de score op 54. In de laatste minuut kreeg de Brielse dub nog een strafschop toegewezen, die niet werd benut, NUMANSDORP De bestuur- dersbond Hoeksche Waard-Zuid van het NW organiseert zaterdagmiddag om half drie een jeugdhongelwed- strijd in de haven by café Van *t Roozendaal, Middelsluis. De deelne ming staat open voor jongens en meisjes tot en met veertien jaar. hoop gras met papier in brand ge stoken. Waarschijnlijk hebben ook hier kinderen op deze wijze de laat ste vakantiedag willen vieren. Daar omwonenden veel last hadden van de rook, heeft de brandweer het vuur met de nevelspuit geblust. (Van een onzer verslaggevers) Gebouw Timotheus aan de Boergoense- straat in Rotterdam- Zuid was vanmiddag te klein om alle belang stellenden te herber gen voor de veiling van de boedel van de Rot terdamse kassier J.J.B., die na zün dood in de kas van de bankiers firma K. Mees en Zoo- nen een. tekort achter liet van ruim een half miljoen gulden. Ook gisteren op de gebruikelijke kijkdag heerste in het zaaltje een drukte, zoals men alleen maar ziet tijdens de uitverkoop z» de grote warenhuizen. Honderden kooplusti gen of alleen maar nieuwsgierigen ver drongen zich rond de vitrines en de fa/els, waarin en. waarop de goederen uit het faillis sement waren uitge stald. De belangstelling van de dames onder de aanwezigen ging voor namelijk uit naar een kostbare collectie sie raden en naar een aan tal prachtige eet- en glasscrmezen. De heren liadden meer oog voor het wortelnotenhouten meubelstuk met inge bouwde t.v., radio pick-up en bandrecor der, voor de nog zo goed als nieuwe Ram- bier-auto en voor een geweldige hoeveelheid stropdassen. Er werd ook druk gesnuffeld in een uitgebreide e» zeer gepaneerde ver zameling grammofoon platen, die naast com plete opera's als Faust en Carmen, ook piano- medleys, Sinterklaas liedjes, „Lieder vom Rhein und Wet»" e» psalmen bevatte. Liefkebbers konden vanmiddag ook een gooi doen naar een pro jector met ee» aantal dia's, waarvan de op namen door de kassier in e» rond zijn woning waren gemaakt chers Wz-, die aan de Burg. Hon- nerlage Gretelaan in aanbouw zün, zal maandagmiddag 21 augustus de symbolische „eerste steen" worden gelegd. Een half uur later zal dan Van de nieuwe panden, die doorop dit gebouw „de vlag in top gaan" de N.V. Distflleerdery en Likeursto- j als teken dat by de bouw h%t hoog- kerjj j.De Olifant" van J. J. Mei- i sle punt Is bereikt. HOOGSTR. 2a SCHIEDAM TEL. 68808 18 tm, 24 AUGUSTUS 1961 AVOND voorstellingen: dag. 7.. en 9.15 uur Première Rotterdam en omgeving „HET MYSTERIE VAN DE MISMAAKTE VROUWEN" (The hypnotic eye) met Merry Anders, Marcia Henderson, Allison Hayes Rank film. Regie: George Blair. Leeftijd 18 jaar MIDDAGvoorstellingen: dag. 2.-, zondag 2.- en 4.15 u, „DE HALFBLOED VAN SAIGON" (Mort en fraude) Een film van Marcel Camus, Naar de roman van- Jean Hougron met Daniel Gelin, Anh. Mechard. Rank film. 14 jaar. DONDERDAGCYCLUS: 2.-, 7.- eh 9.15 uur ..BE VIERKANTE RECRUUT" (The square peg) Norman Wisdom, dwazer dan ooit. Alle leeftijden MOET u dagelijks reizen, onder alle weersomstandigheden? In uw naaste (prettige!) omgeving wacht u een goed gehonoreerde werkkring met de gebruikelijke faciliteiten EN... MET HEEFT U BAAR NODIG. Schrijf een brief onder no. G-1306 bur blad. vrouwenarts PRAKTIJK HERVAT U kijkt U vergelijkt U koopt bij LANGE HAVEN 95 Schiedam, ïet 6 85 II GEEN FILIALEN Diversen Vermager zonder dieet met Gracial, 50 dragees 1.98. Bij apotheek en drogist. Fotogratie ftoüüms vergeten? Ue auto maat staat voot u klaar. Alle soorten films Foto K, van Vjuren. Hoousitaat 106 '^25 Meubelen en huisraad Kapstokken. Nieuwste mo dellen en kleuren, ook in Teakhout Keus uit 60 stuks. Plate, Grote .Markt 19—21, Schiedam. Personeel Sportfondsenbad „Schiedam" vraagt badjuffrouw voor sehoonmaakwerkzaamheden en toezïcht-kleedzalen. Aan melden «vrijdagavond 19-20 en zaterdagmorgen van 9- 10 uur, of na tel. afspraak Uw kleine advertentie Wurdt gelezen in deze kclcmmen met dezelfde aandacht ale n rfwi advertentie las.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1961 | | pagina 1